Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011.

Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Dorsoduro 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Dorsoduro 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 848796 cilinder - zuiger 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860001 piston cata 91.933-91.940 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 871776 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10
koppeling i aprilia 872850 ontkoppelingsflens koppeling 875725 papieren pakking 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 871609 afdichtring "of" 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 871094 schroef met flens 871095 o-ring 825577 afdichtring 8x16x7 876296 veiligheidsring
koppeling ii aprilia 877173 koppelingshuis. compleet 974320 onderlegring 873274 onderlegring 873715 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 873722 koppeling veer 873717 onderlegring 873718 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat 873724 aandrijfkoppelingsschijf 873723 aangedreven koppelingsschijf
krukas aprilia 8752655001 as compleet 8752655002 as compleet 8741905001 drijfstang cpl. zwarte cata 8741905002 drijfstang cpl. wit catb 849131 drijfstangschroef 8751580003 bus, geel "c" 8751580002 bus, blauwe "b" 8751580004 bus halve schaal, groene kist 8751580001 bush halve schaal, rode cata CM159001 primair aandrijftoestel cat a CM159002 uitrusting 847268 bus 849291 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol
motor aprilia CM1592035 motor 974556 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus AP9100389 schroef met flens m10x1,25 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 856079 bord 852480 gear lever 859976 versnellingsbak koppelingsstang assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 860402 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121223 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 kabelgeleider AP8221114 kabelgeleider AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102600 plug
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 6450 zijstandaard ho balie a-kw - 6450 ||| aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rally, factory, shiver, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 974121 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
schakelvork aprilia 849693 selectietrommel 849360 vork 849468 vork 873772 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer AP9150006 schroef met flens m6x15 871649 selector slotplaat 831153 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 872156 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat AP9150067 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 878742 phonic wiel 844211 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler
uitlaat aprilia 890250 slip on exauhst syst
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849295 2e rondsel versnelling z = 17 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus

Frame

zijbeplating aprilia 85685100XN achterkuip, zwart AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 85680000XE 85680100XE AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8120712 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860931 rh bewaker sticker 860932 lk bewaak sticker AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 860331 t bus AP8221340 t bus
achterwiel aprilia 856805 ketting 525 856803 kettingring z = 46 al 860694 achterwiel. zwart 6 "x17" AP8128231 primaire drive / cush drive 85197R achterband 180/55 zr17 pirelli 650743 veer aangedreven rubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer AP8121571 pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 890960 phonic wiel abs
achterwielophanging aprilia 856792 schokdemper AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
brandstoftank aprilia 894921 benzinetank AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8134419 brandstoftank bus AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 856846 brandstoftank pakking 860237 ring moer tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8220402 pijp 5x9 860236 brandstoftank flens AP8120116 3-weg verbinding AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 890195 brandstoftank pakking AP8120581 bedradingsclip 860447 bi-adhesief 860986 bord
kentekenplaat houder aprilia 849955 covers AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 856680 kentekenplaathouder AP8120030 rubberen afstandhouder 859697 reinforcement plate AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 856827 number plate holder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8144707 pakking AP8134167 remslang hanger 896544 brandstofleiding 5.5x10
koppelingspomp aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 896347 leva frizione con roller 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 859936 koppelingspijp AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
middenstandaard aprilia 858508 zijstandaard 858509 zijstandaardplaat AP8161119 stand pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100669 innerlijke lente AP9100668 buitenste veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8127856 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 860905 pin 858507 standaard plaat AP8150009 onderlegring
remsysteem abs aprilia 860466 voorremslang 860467 voorremslang 860468 bord 890762 ecu abs 860471 achterremslang 860472 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152277 schroef met flens m6x12
remsysteem achter aprilia 860448 rem m.cyl .. met reservoir 860426 rem m.cyl .. met reservoir 851725 achter remklauw 860469 achter remklauw 856808 achterremhendel AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 851049 achterremhendel duwen 859946 bevestigingspin AP8121927 veer achterremhendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 854973 stop schakelaar 856810 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213574 ontluchtingsventiel 856052 pinnen + remklauwveren 858200 remblokken 897119 paar achterkussens 856775 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134167 remslang hanger AP8152298 schroef met flens m5x16 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8152174 inbusschroef AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 890721 bedradingsclip 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15
slotset aprilia 856832 slot kit 890171 tankdop 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 854938 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 856180 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150114 lage zelfborgende moer AP8104920 aprilia sleutel met transpo.
spatbord aprilia 85684900XN 856850 laag spatbord AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 85685700XN 860447 bi-adhesief
stuur aprilia 856902 stuur 883542 rh-lichtkiezer 859806 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox GU01603480 rechts handgreep AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 856811 levering van gastransmissie 856812 gastransport retour 856855 rh handguard. zwart 856856 lh handguard. zwart AP8121032 bus AP8121080 afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder 860744 slangklem AP8118579 l.h. handgreep
voetsteunen aprilia 856779 rechts voetsteun 856780 lh voetsteun ondersteuning AP9100197 pin 859921 voetsteun plaat 859919 rh voetsteunen 859920 lh voetsteunen AP8146405 achterste voetsteun, rechts AP8146406 achterste voetsteun, links AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh AP8101606 splitpen AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152279 schroef met flens m6x20 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8102600 plug 856783 rechts voetensteun 856784 lh voetsteun ondersteuning AP8121566 voetsteunpen AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152289 schroef met flens 860987 lh bescherming AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 890164 rh bescherming
voorwiel aprilia AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand 856774 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 85156R voorband 120/70 zr 17 " AP8128189 phonic wiel

Elektrisch

achterlicht aprilia 856899 achterlicht AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8127098 nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8152306 zelfborgende moer m5 856843 achterlicht kabelboom. AP8150350 inbusschroef 854556 linker richtingaanwijzer 854555 rechts richtingaanwijzer AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224164 achterreflector, rood AP8127489 lamp ry10w 12v 860026 plaat licht bedrading 860447 bi-adhesief
koplamp aprilia 856898 koplamp AP8152299 zelfborgende moer m6 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v AP9100053 bus d.10-h.3.5 478171 binnenzeskantschroef m6x100 856604 steun klem AP8134419 brandstoftank bus 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 890517 kuip pakking 890220 fairlead 860447 bi-adhesief
toerenteller aprilia 896371 dashboard 856603 haakje AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152299 zelfborgende moer m6

Overig / Niet ingedeeld

voorwielrempomp aprilia 859781 voorhoofdcilinder d14 851723 front master cilinder d14 896346 leva freno con roller 896336 cover cpl. 856050 u-bout 856807 voorremslang 860466 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorwielvork aprilia 856900 rh hub cpl. 856901 lh hub cpl. 890392 mouw 890389 veer 890388 voorbelaste buis 890390 rh zuiger. compleet 890391 lk zuiger. compleet 890418 mouw plug 856034 o-ring 856035 rubberen ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring 890393 hub + rh vorkpoot 890399 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap AP8123806 borgring 890396 oliekeerring 856043 ring 890397 veer geleidebus 890398 bus 856046 speciale ring 895451 schroef m10x1.5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering 890417 o-ring AP8123816 onderlegring AP8123815 ring 890416 veerregelaar 890419 veerregelaar plaat AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
vork brug aprilia 856496 onderste vorkplaat AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 852493 lower u-bolt 856498 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP8104597 pakking ring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35
waterpomprondsel aprilia 871657 koppeling zijafdekking 873599 waterpomp waaier cpl. 871180 waterpomp aangedreven tandwiel 872816 flensmoer 8743975 tussenliggende versnelling 848280 platte ring 873473 platte ring 6410 stuurschakelaar ho mt links 871068 waterpomp deksel 848209 waterpomp huisafdichting 874552 schroef met flens 871094 schroef met flens 874619 pakking 872117 schroef met flens
weekbagage aprilia 856955 side cases shiver 894858 zaino serbatoio dors 894857 copri serbatoio dors 894860 sistema di carico pa 894859 borse serbatoio dors
zit
zit
aprilia 8568220095 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder
achterkant opbouw aprilia 856675 zadelkamer 860930 batterij hoes AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8120177 elastisch AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8144553 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel 860988 beschermkap 890517 kuip pakking AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8220349 rubberen afstandhouder
algemeen aprilia 890259 kit tamponi anticadu 894086 side fairing protect 890270 coppia pedane racing 890256 kit gomme pedane 890271 plaatje houder 890252 confort seat 890253 verstelbare achter shoc
bagagedrager valbeugel aprilia 890686 pillion handgreep 890143 side cases support
behuizing i aprilia 8498725003 centrale carter set cat1b 8498725001 centrale carter set cat1a 8498725004 centrale carter set cat2b 8498725002 centrale carter set cat2a 829122 oliefilter koppeling 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873928 onderlegring 873905 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 877281 tapeind 974051 paspen (d.15,8) 873216 deuvel 8783940003 bus, gele kat c 9745050002 met halve schaal catb blu 9745050001 bus, rode kat a 9745050004 met halve schaal cate verde 9745060003 met halve schaal catc giallo 9745060001 met halve schaal cata rosso 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060002 met halve schaal catb blu
behuizing ii aprilia 832963 fase / omwentelingssensor 872432 schroef met flens CM154104 cilindervoet pakking 0,5 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154101 cilindervoet pakking 0,4 849911 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens 239388 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of 849244 speciale schroef 486075 ring 10.5x16x2.5 430044 o-ring
brandstofpomp aprilia 898260 brandstofpomp cpl. GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter AP8152273 schroef met flens m5x15 875995 levering brandstofleiding AP8220709 buiskap 898261 brandstofniveausensor
cilinderkop ventielen aprilia 82970R cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 874933 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 872807 tapeind 876877 waterafvoer unie 855799 schroef met flens 873396 gewricht 874425 pakking of 878705 pakking 872434 flensmoer 288245 flensmoer m6 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 82970R cilinderkop.
decors aprilia 860968 sticker rh aprilia 893226 sticker rh aprilia 860966 sticker rh aprilia 860724 sticker rh aprilia 860969 sticker links aprilia 860725 sticker links aprilia 860967 sticker links aprilia 893227 sticker links aprilia 860722 sticker "dorsoduro" 860723 voorruit sticker 893228 front rh sticker bandiera italië 860943 front rh sticker bandiera italië 860730 front rh sticker bandiera italië 860945 front rh sticker bandiera italië 860946 voorste sticker bandiera italië 860731 voorste sticker bandiera italië 860944 voorste sticker bandiera italië 893229 voorste sticker bandiera italië 860732 voorspatbord sticker aprilia 852029 "" "eni" "label" 860726 rechter achterkap sticker "dorsoduro" 860727 linker kuip sticker "dorsoduro" 860728 rechter achterkuip sticker 860729 achterste kuipsticker 856833 toolkit 854062 gebruikershandleiding i-d-f-e 893102 voorspatbord sticker abs
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720118 easy guard 150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm
elektrische installatie i aprilia 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 856814 belangrijkste kabelboom 860475 belangrijkste kabelboom 58189R spanningsregelaar AP8152281 schroef met flens m6x30 896897 weerstandsmodule 640695 ht coil 872425 schroef met flens AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6
elektrische installatie ii aprilia 641226 ecu AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 859967 aardingskabel AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 856814 belangrijkste kabelboom AP8112927 relais 12v-150a 581061 cap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8120177 elastisch
filterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 8515674 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 642302 luchtdruksensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 893720 injectie bedrading 890513 pakking d4 AP8102520 slangklem 858350 fairlead AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1
frame i aprilia 85616800XE 85153600XE 85153700XE 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus 271740 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 860404 bord AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152291 schroef met flens 890206 bovenste plaat AP8121332 bus AP8152289 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150009 onderlegring 890266 sticker op kuipzijde rechts 890267 linker kuip sticker AP8144487 stand eindstop AP8150333 serpress moer m6
frame ii aprilia 851784 motor pin 271740 moer AP8150101 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder 854942 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 860382 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6
frameanbouwdele aprilia 85495200XE 478761 inbusschroef 860909 bus 854962 afstandhouder AP8152350 moer AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150018 onderlegring 575268 clip m8 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 890566 achterzadelriem 890486 bord AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 GU06609600 slangklem
houder abs aprilia 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
ketting set aprilia 890255 ketting 890649 uitrusting 894084 hard anodized rear s 890254 hard anodized rear s 894083 hard anodized rear s
koelapparaat aprilia 851596 waterkoeler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 856802 expansievat AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 890496 brandstofleiding d.7x11 851602 motor-pomp klep buis 860328 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP8124930 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8201409 slangklem 290x8.9 AP8104097 slangklem AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 853458 waterkoeler ondersteuning AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8120657 slangklem 896544 brandstofleiding 5.5x10 CM001914 slangklem AP8102738 slangklem CM001905 slangklem
middenaufbouw aprilia 856860 luchtdeflector 85682500XE 85682500BM rh luchtkanaal. wit 85682500XN 85682500R7 rh luchtkanaal. rood 85682400XN 85682400BM lh luchtkanaal. wit 85682400XE 85682400R7 lh luchtkanaal. rood AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121725 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120253 afstandhouder 856823 hoezen 860137 afstandhouder AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8117275 hittebescherming pakking AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152037 onderlegring
nokkenas achter aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 874744 drukring 874752 moer m15x1 sx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 82970R cilinderkop. 874185 schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf
nokkenas voor aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 874744 drukring 874751 moer m15x1 dx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 82970R cilinderkop. 874185 schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf
ontstekinggroep aprilia 82697R starter motor 873148 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 82945R sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. 974033 vliegwielhuisdeksel pakking 872437 vliegwielkap, grijs 597564 schroef 15715 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 267 848341 schroef met flens m12x1.25 871494 sluitring 12,5x32x3,5 848845 bord 878872 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens
smoorklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 15597 217163 drift 217164 afstandhouder 875775 gasklephuis cpl.
swing aprilia 85623200XE AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus 255638 schroef AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 856787 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8102375 clip m5 859764 achterspatbord 890126 pakking ring AP8144158 rubberen afstandhouder 860898 hoes 860899 hoes 860900 hoes 859929 kettinggeleiderplaat
uitlaatgroep aprilia 856797 centraal uitlaatspruitstuk 860437 achterste uitlaatpijp 851590 front. exhaust pipe 856798 voorkant. uitlaat AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 856799 geluiddemper GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 584344 lambdasonde l. 325 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860397 hitte bescherming 856859 schok abs. beschermplaat 856854 hitte bescherming AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150535 veiligheidsring GU05123430 rh slangklem 858294 flens AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
ventielbelegen aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45
ventieldeksel aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs 849558 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
verkleding aprilia 890273 afdekkap 890274 koppeling 890258 koppeling 890257 voorste remhendel ki 894089 kit protezione carte
voorwielremklauw aprilia 851724 links remklauw 897007 rechts remklauw voor AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Dorsoduro 40 750 2008 - 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia