Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004.

Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mojito 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mojito 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2003!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

behuizingsdeksel aprilia 8418155 variator deksel 8403455 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20 239388 pin d. 9,5 uur = 15 430264 schroef m5x10 873682 luchtdeflector 620553 koeldeksel 270793 schroef 258146 zelftappende schroef m3x20 289731 schroef met flens m6x30 CM155103 plug 842090 koeldeksel 258146 zelftappende schroef m3x20 842093 filterelement
carburateur aprilia CM129213 carburateur cpl. 709532 slangklem 827833 inlaatspruitstuk 849465 inductiegewricht met u.p. 871167 pakking 830487 schroef 494921 juntas-serie carburador
carburateurcomponenten aprilia CM109704 zuiger 826826 schroef CM114601 veer 826824 schroef 826825 veer CM142913 compleet automatische starter CM129802 geen beschrijving beschikbaar 828844 cap 826866 startkap 828843 bord 842514 hoes 826783 gasklep deksel 826780 schroef CM106601 geen beschrijving beschikbaar CM140903 gasklep veer 828822 kop 826820 geen beschrijving beschikbaar 826818 geen beschrijving beschikbaar 826822 borgring 826821 onderlegring AP8540102 conische pin dck CM140205 conische pin CM106402 geen beschrijving beschikbaar 826839 veer 826843 onderlegring 826811 geen beschrijving beschikbaar 826786 geen beschrijving beschikbaar CM147102 stelnaald 842522 vlotter kit 826812 vlotter 826768 geen beschrijving beschikbaar CM105403 geen beschrijving beschikbaar CM129914 hoofdsproeier 82 CM105303 geen beschrijving beschikbaar CM140101 stationaire straal 35 CM104905 geen beschrijving beschikbaar CM109808 geen beschrijving beschikbaar CM140402 balg kit CM156706 balg kit 826778 geen beschrijving beschikbaar CM115201 schroef 82961R weerstandsmodule CM140302 diafragma CM140501 geen beschrijving beschikbaar
carter aprilia CM14850750 CM14850750 411295 tapeind 432142 schroef met flens m6x60 486081 silent-block 829526 pakking 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 239388 pin d. 9,5 uur = 15 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 876657 bord 277916 het lokaliseren van deuvel 840489 kop
cilinder aprilia 485603 schroef met flens 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 831975 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 482335 zuigerpen 8319740003 complete zuiger (gietijzer) cat.3 827106 kolben kpl. 8271120004 complete zuiger (aluminium) cat.4 827108 geen beschrijving beschikbaar 8319740002 complete zuiger (gietijzer) cat.2 8271120003 complete zuiger (aluminium) cat.3 8319740004 complete zuiger (gietijzer) cat.4 827107 geen beschrijving beschikbaar 8319740001 complete zuiger (gietijzer) cat.1 8271120002 complete zuiger (aluminium) cat.2 485779 compressiering d.57x1 487998 pakking ring 487994 geen beschrijving beschikbaar 488002 pakking ring 487999 schraper ring 485914 olieschraapring d.57x2,5 488003 schraper ring 487996 olieschraapring 825029 olieschraapring 487996 olieschraapring 488004 olieschraapring 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm
cilinderkop aprilia 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 483915 klepveer 436438 klep pakking ring 483711 kop 483706 inlaatklep 483707 uitlaatklep 82681R cilinderkoppakking 82647R cilinderkop 485603 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 435571 het lokaliseren van deuvel 832870 dopmoer 834187 veerring 435629 tapeind
cilinderkopdeksel aprilia 825368 bougiekap 871762 inlaat zijkap 871760 uitlaat zijkap 259577 schroef 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 484573 hoofddeksel 829817 pakking 825364 pakking 438027 bougie rg4hc 438073 bougie kampioen rg6yc 826275 klem
krukas aprilia 82898R pakking ring 825952 pakking ring 8412985001 complete krukas cat.1 8412985002 complete krukas cat.2 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring
motor aprilia - - - - - - - - - - -
nokkenas aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 8444895 tuimelaar cpl. 825363 onderlegring 8459325 nokkenas 486339 tuimelaar as 877771 timing systeem versnelling 486331 decompressor contragewicht 414838 schroef m6x35 486974 veer 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 8291345 decompressie-contragewicht 487832 bord 487833 pakking 826396 decompressieklok 18538 bout + moer remgreep mod magura kreid/zun 5x18mm
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok 830487 schroef 82877R oliepomp montage 82948R oliepomp montage 277916 het lokaliseren van deuvel 433477 schroef met flens 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 843761 motor olie beker 485047 bord 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82643R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 825595 tandwiel 483918 oliekeerring 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 847116 timing systeem deksel 830487 schroef AP8580107 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 830128 pakking 487824 slangklem
transmissie aprilia 8738745 aangedreven katrolas 4859095 achterwiel as cpl. 82899R pakking ring 6652 anello 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8319395 transmissie deksel cpl. 487211 schroef met flens m8x45 478984 radiaal lager 25x52x15 4858915 transmissie as 830862 adempauze 847930 pakking 833701 kogellager 82878R pakking ring 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 827277 slangklem 487115 slot 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring

Frame

brandstoftank aprilia AP8139872 benzinetank AP8152345 schroef 5.5x20 577557 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8234156 floor panel support AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121856 kabelgeleider 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8224079 fuel level sensor AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8144216 slang AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8144625 tankdop AP8139962 tankdop ring moer AP8201757 tankdop AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8120956 ontluchtingspijp AP8148598 brandstofpomp bescherming CM120901 benzine pomp AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8144038 brandstofleiding 6x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8121856 kabelgeleider AP8104406 brandstoffilter AP8201763 schroefklem d5.5 AP8104594 terugslagklep
helmbak aprilia AP8249787 helm compartiment 890507 topkoffer afdichting AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8101595 slangklem d10,1 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8104731 toolkit AP8201539 slangklem AP8249791 hoes AP8150246 schroef m4.8x13 AP8202169 topkoffer slot AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8202295 zadelvergrendelingshendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221336 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8201643 splitpen AP8202449 klem AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5
kentekenplaat houder aprilia AP8124718 achterreflector, rood AP8134607 reflector ondersteuning AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8234217 plaat houder steun AP8102381 clip m4 AP8126747 kentekenplaathouder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121811 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8178109 spatscherm achter AP8150359 schroef AP8134677 reflector ondersteuning AP8124718 achterreflector, rood
middenstandaard aprilia AP8146538 centrale standaard 581560 drift 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente 582298 afstandhouder 273754 o-ring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8146957 motor verbindingselement AP8146536 frame koppelstang AP8146961 frame koppelstang AP8234186 silent-block steunplaat AP8220703 silent-block AP8144207 silent-block AP8125816 drijfstang veer 6416 remlichtschakelaar ho mt / mb achter - 6416 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, sr, max, motard, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gsm, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, vx, stalker, storm, 50, 100, 125, 180, 2004, 2006 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121367 pin m10x260 AP8121397 drijfstang spacer AP8121398 staaf bush AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8150412 schroef m10x205 AP8121396 drijfstang spacer AP8104147 veerbescherming AP8120280 o-ring 4087 483785 pin
spatbord aprilia AP8226851 voorspatbord, wit AP8248966 front mudguard, cyan AP8226570 front mudguard. ap.black AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8249209 front mudguard lockup. black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 *
voorscherm aprilia AP8158406 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8268508 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150415 schroef m4x35 AP8152351 schroef 4.2x16
zijbeplating aprilia AP8178234 achterkuip, cyaan AP8249793 achter kuip. ap. zwart AP8179084 achterkuip, wit AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8158408 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia AP8127537 dashboard compleet AP8114472 kilometertellerkabel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8124921 bedrading met lampen AP8249265 onderste schaal
startmotor aprilia 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82611R startmotor 82612R startmotor versnelling 431860 bus

Overig / Niet ingedeeld

bagagevakklap aprilia 86022300XN AP8248965 glove comp.door. var.cyan AP8220407 topkoffer afdichting AP8158327 handschoenhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8158328 batterijhouder AP8201763 schroefklem d5.5 AP8249788 batterij hoes AP8117040 zelfklevende spons. zwart 6x60 AP8117073 zelfklevende spons
decors aprilia AP8166348 constructor gegevensplaat AP8257940 fraudebestendige gegevensplaat AP8166349 fraudebestendige gegevensplaat AP8104690 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8166478 technische sticker set AP8166595 sticker set AP8166478 technische sticker set
filterhuis aprilia AP8149031 luchtbox cpl. AP8220576 inlaatslang AP8249785 filterdeksel AP8206934 afdichting luchtfilterhuis AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8202230 luchtfilter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8248897 plug. met.black AP8104165 slangklem 254485 clip m6 AP8220574 carburateur-luchtkast slang 217280 slangklem AP8221043 afstandsbus AP8121728 t bus AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8144646 ontluchtingspijp
frame aprilia AP8235091 frame met electro-coating AP8203923 bal ring set. compleet AP8146537 ondersteuning van het bovenlichaam AP8202159 kabelgeleider 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8220269 kabelgeleider AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134629 voetsteun plaat AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8221057 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8152387 schroef m8x70 AP8121403 achterste voetsteun conn. afstandhouder AP8117073 zelfklevende spons AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8221213 captive moer m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201457 klinknagel
kettingspanner aprilia 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking 485655 veer 829661 oliedruk ventiel
motorafdichtingset aprilia - - - - - - - - - - -
nevenluchtbehuizing aprilia 82731R sas klep 15760 CM001904 slangklem 831259 slangkoppeling 844116 complete s.a.s. pijp 832059 pakking 239397 tapeind AP8540159 belleville spring 843572 moer 834473 luchtkanaal. cpl. 833802 pakking 826275 klem 832703 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 834476 vliegwielkap 297498 schroef AP8540161 koele waterslang 827542 slangklem 828662 schroef
olieaftapafsluiter aprilia 829008 olie ontluchtingsklep AP8220573 olie ontluchtingspijp AP8102349 witte slangklem d17,5x8 487989 pakking 828653 schroef
oliefilterinzet aprilia 486075 ring 10.5x16x2.5 483841 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 483776 speciale schroef
Ontstekingssysteem aprilia 259151 schroef 6975 wielplatenset peugeot rapido nero 436783 flensmoer 825430 ventilator 97733 267 58059R cdi magneto assy 825426 luchtkanaal 828662 schroef 827542 slangklem 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom
primaire poelie aprilia CM144402 complete rolbehuizing 4348555 glijblok 842204 klem 485710 klem CM1038035 pennen rollenset 8.5gr 483889 afstandhouder AP8550285 pin 841213 (mitsuboshi) v-riem 434885 gewone ring 433391 gewone ring 845607 semipuleggia motrice fissa completa 827386 bus 436783 flensmoer
schakelingen custom aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8224263 motor stop-start apparaat AP8114446 gaskabel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef AP8118490 moer
secundaire poelie aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 828717 geleidepen l = 12,5 879002 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM161202 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162401 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 6410 stuurschakelaar ho mt links
spatbord achter aprilia AP8248889 lh dir.light place. black AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8268418 links richtingaanwijzer, wit AP8149166 rh richt. lichte plaats. zwart AP8249217 rh turn indicator. black AP8268417 rh richtingaanwijzer. wit AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8150270 schroef 4.2x20 AP8156170 achterspatbord AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121032 bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8168954 bescherming tegen water AP8120592 onderlegring AP8150450 sluitring voor assen d5
spoiler aprilia AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8139986 laag. prot. eerlijkheid. zwart AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8148005 lh maskering achteraan AP8102381 clip m4 AP8150359 schroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
stuur spiegel custom aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8218484 rh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8249877 rh upper handlebar covering AP8249878 lh upper handlebar covering AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8234175 koplamp steunklem AP8234174 dashboard support clamp AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
stuurafdekking aprilia AP8248690 kuip. krijt wit AP8268411 voorkuip, brons AP8249212 front fairing. opaque black AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
uitlaatgroep aprilia AP8119798 uitlaat AP8119834 geluiddemper 436947 moer AP8119799 uitlaatpijp pakking AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8102375 clip m5 AP8152073 binnenzeskantschroef m8x70 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring
voetruimteafdekking aprilia AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248976 type appr.data cover. black AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
voorschermafdekkingen aprilia AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8152345 schroef 5.5x20 AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8102381 clip m4 AP8150270 schroef 4.2x20
zit
zit
aprilia AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8258092 bijrijder handgreep, chr. AP8161001 t bus AP8152136 inbusschroef AP8248158 zadelscharnier AP8221282 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8161002 t bus AP8121032 bus

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mojito 125-150 669 2003 - 2004.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia