Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014.

Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Scarabeo 100 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Scarabeo 100 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2014!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8202249 luchtfilter 2B001121 luchtbox cpl. AP8121032 bus AP8121795 t bus AP8104097 slangklem AP8220616 pakking AP8144438 inlaatpijp AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102060 slangklem 289690 slangklem 852025 carburateur-luchtkast slang 254485 clip m6 AP8220611 inlaatspruitstuk AP8201799 slangkraag CM223301 opening
carburateur i aprilia CM141909 carburateur cpl. 969628 slangklem 969761 inlaatspruitstuk AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 031091 zeskantschroef m6x22 969757 carburateur flens 969323 o-ring 497038 pakkingen ingesteld
carburateur ii aprilia CM142911 beginner 828843 bord 828844 cap CM142706 conische pin CM147102 stelnaald CM151702 stelschroef 828839 klem CM146602 diafragma 828824 hoes
carburateur iii aprilia 828832 vlotter 828839 klem CM142103 hoofdsproeier 78 CM142303 inactieve jet 38 CM142802 vlotterkamer CM147102 stelnaald CM151801 pick-up pompstang
koppeling aprilia 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 829805 verstelbare katrol. voor de helft 289950 pakking ring 478028 variator veer 4795526 complete vaste secundaire katrol 483443 kop 487935 koppeling zijkap CM1002015 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289840 pakking CM100110 door koppeling aangedreven katrol. 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25
carter aprilia 969012 tapeind 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder 1A002315 carter assy 969224 moer 486081 silent-block B015956 pin d. 9,5 uur = 15 239388 pin d. 9,5 uur = 15 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 478895 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel
cilinder - zuiger aprilia 969213 anello elastico ritegno spinotto 969214 zuigerpen 8347940001 zuigereenheid 1a selez.a 8347940002 piston assy 2a selez.b 8347940003 zuiger 3a selez.c 8347940004 piston assy 4a selez.d 849055 cilinder-zuiger-polspen. ring. assy. 834793 cilinder-zuiger-polspen. ring. assy. 969722 carter / cilinder pakking 0,5 mm 834712 compressiering 834713 zuigerveer 834714 olieschraapring
cilinderkop - kleppen aprilia 436438 klep pakking ring 969267 kop 845782 klepveer 285846 ventiel halve kegel 289420 kop 319242 inbusschroef 969752 inlaatklep 969753 uitlaatklep 239397 tapeind 832628 cilinderkoppakking 0.2 832629 cilinderkoppakking 0.3 845810 cilinderkop. 277916 het lokaliseren van deuvel
aandrijfas aprilia 969958 aandrijfas 96925R lager 82671R lager
motor aprilia 1U0000865 motor cpl. 497148 cilinder pakkingset 497149 motor set pakking AP8220582 variator spruitstuk AP8220104 slangklem d25-45x8
uitlaat aprilia 85159R geluiddemper 487665 fairlead AP8221344 moer 5A000114 bescherming AP8152294 schroef met flens m8x70 487666 onderlegring AP8150565 onderlegring AP8150566 zelftappende schroef m5x10 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8219614 uitlaatpijp pakking
hoofddeksel aprilia 969339 schroef met knop 259577 schroef 828662 schroef 270793 schroef 969286 bord 430264 schroef m5x10 833471 koeler cap CM002908 slangklem 872635 speciale schroef 832964 head cover cpl. 969400 ontluchtingspijp 969918 koeler cap 828209 bougie ngk cr9eb 830249 demper drift
kick-start versnelling / startmotor aprilia 431860 bus 289495 veer 830212 elastische veer 848947 rondsel 848112 ontstekingsas 433987 sluitring 16,3x23,8 435251 pakking 006416 borgring AP8152280 schroef met flens m6x25 431321 startmotor versnelling 224962 pakking 96928R startmotor 1D000546 geen beschrijving beschikbaar 216984 fairlead 018644 schroef 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 431860 bus 286214 kick-start hendel cpl. 288041 ring 286214 kick-start hendel cpl. 286218 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286219 sluitring 10,1x2,5 286209 bus 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9
oliepomp aprilia 969625 olie schot 484123 schroef met flens 479986 o-ring 844721 oliepeilstang cpl. 969132 carterpakking 2879633 pakking ring 289919 kettingspanner beugel 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking 828561 kettingspanner staaf 031089 zeskantschroef m6x18 478247 afstandhouder 969877 glijblok 96933R nokkenas ketting 436751 carter-oliepomp pakking 877262 oliepomp assy. 433477 schroef met flens 287913 oliepomp tandwiel 434447 oliepomp ketting 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 430535 onderlegring 833495 oliepomp control rondsel 434345 oliepomp ketting drift 844871 motor olie beker 414837 schroef met flens m6x25 844888 pakking ring 969747 timing systeem kettingrondsel cpl 4783245 timing systeem deksel cpl. 478324 timing systeem deksel cpl.
secundaire lucht aprilia 843567 vliegwielkap sas 832972 filter sas 82758R diafragma 832973 pakking 832971 dekking sas 478533 zelftappende schroef B016426 schroef met flens m6x14 833722 schroef met flens m6x14 CM001903 slangklem CM001905 slangklem 843525 inlaatpijp sas 833472 slang sas 833473 luchtpijp sas 849835 pakking
overdragen aprilia 435363 lager 478197 compensator ring 482291 slangklem B0146385 zijdeksel 434735 met 20x47x14 006647 borgring 478498 pakking ring 480066 pakking ring 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 012540 getande ring 4808425 transmissie as 288639 vulring CM162201 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 269755 binnenzeskantschroef m8x12 000397 pakking 8250845 wielas 480848 aangedreven katrolas 4808485 aangedreven katrolas AP8221329 dax flensmoer m16x1.25 1C002565 dax flensmoer m16x1.25 480953 snap ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15
klep controle aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 96926R met 12x32x10 969268 tuimelaar as 969265 afstandhouder 434943 timing systeem versnelling 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 832153 pakking 9692475 nokkenas 9692476 nokkenas 9692695 tuimelaar cpl.
variator aprilia 289931 schuifregelaar 480227 container 479561 vaste aandrijf half katrol 480230 afstandhouder 877075 getande bus 82646R v-snaar 845611 ventilator CM110307 half-katrolassemblage .. rijden 289519 flensmoer m10x1,25 265300 onderlegring 848522 centr. gewicht
variator deksel aprilia 564497 bord 830487 schroef 435295 schroef 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 482291 slangklem 969804 koeldeksel 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 82521R lager 8722275 variator deksel AP8267447 naamplaatje aprilia 435251 pakking

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8179856 typ appr.data cover. zwart 67288500000DO handschoen comp. deur. blauw 67288500000M9 handschoen comp. deur. bruin 67288500000NN handschoen comp. deur. zwart 67288500000XB6 handschoen comp. deur. wit AP8148736 dashboardkastje binnenrooster CM006311 flap verpakking AP8152334 schroef met flens m3x12
centraal lichaam ii aprilia 63597400000DO inspectiedeksel. blauw 63597400000M9 inspectiedeksel. bruin 63597400000NN inspectiedeksel. zwart 63597400000XB6 inspectiedeksel. wit 89391200XEQ laag. prot. fairing, zwart 672157 voetsteun AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221349 t bus
bedieningselementen aprilia CM074904 voorste hoofdcilinder 646833 rem hendel 497042 rem hendel AP8213584 remhendelpen AP8213586 remhendel u-bout AP8213582 dopschroef AP8213587 pompdeksel AP8213583 pompdeksel schroef AP8113414 raam hoofdcilinder 642032 stop knop 666705 voorremslang 265451 olieleiding schroef 127927 pakking AP8118569 rechterlichtkap AP8213585 moer 852239 lh licht sel. met bedrading 852241 rechts lichten sel. met bedrading 896564 handgrepen paar AP8218214 gaspijp zonder handgreep 2B000829 transmissie met gashefboom AP8218574 achterremhendel compleet AP8218570 lh gepolijste hendel AP8700760 schroef 177072 rem veer AP8214206 cavo freno posteriore 58628R5 cavo freno posteriore AP8118490 moer AP8258245 lh zijafdekking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220135 rubberen afstandhouder
sticker - hardware kit vergrendelen aprilia 2B001326 slot kit 2B001019 slot kit AP8104600 box slot AP8104601 zadelslot AP8104599 hoofdschakelaar - stuurslot 2B001019 slot kit AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8220386 afdichting hoofdschakelaar AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8225370 moer m26x1 AP8202299 zadelslot hardware kit AP8202301 slot lichaam AP8225376 cam AP8225377 schroef 3.9x13 AP8202300 clip op kit AP8221338 lever cpl. AP8221337 veer AP8234208 onderhoud 2H000332 sticker rechter kuip links "scarabeo" 2Q000048 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 2Q000049 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
voetsteunen - zijstandaard aprilia 600183 centrale standaard AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * 581560 drift AP8145007 achterste voetsteunen. paar- AP8221332 interne zijstandaardveer AP8221333 zijstandaard externe veer AP8221331 centrale afstandhouder 273754 o-ring AP8121697 belleville spring CM220202 rechts voetsteun CM220201 lh voetsteun ondersteuning GU32441210 bord AP8152058 binnenzeskantschroef m8x20 CM220102 rechts voetensteun CM220101 lh voetsteun ondersteuning 483785 pin AP8144753 goma estribo-par AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121567 pin AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8110110 bal d.7
kader aprilia 1B0011915 kader AP8203666 bal ring set. compleet AP8221310 kabelgeleider AP8102375 clip m5 AP8221311 fairlead d18 AP8152140 klinknagel m6x17 254485 clip m6
voorkant i aprilia 5A000102000DO koplampsteun. blauw 5A000102000M9 bruin p. lichte houder 5A000102000NN koplampsteun. zwart 5A000102000XB6 koplampsteun. wit 5A000121000XB6 dashboard paneel. wit 5A000121000NN dashboard paneel. zwart 5A000121000M9 bruin p. paneel 5A000121000DO dashboard paneel. blauw 895112 plug AP8152334 schroef met flens m3x12 5A000118 voorruit 2B000501 bus GU98700475 schroef m8x75
voorlichaam ii aprilia 5A000110000XBA voorste schild 5A000110000XN6 voorkant. wit 5A000107 voorgrill 5A000124 rooster frame AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 5A000117 logo scarabeo 5A000123000EU rechter mouwbeschermer 1B001613000EU rechter mouwbeschermer AP8152302 schroef met flens m5x12 5A000122000EU sx mouwbeschermer 1B001612000EU sx mouwbeschermer 5A000111000DO voorspatbord. blauw 5A000111000M9 bruin p. voorspatbord 5A000111000NN voorspatbord. zwart 5A000111000XB66 voorspatbord. wit AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 5A000120 front afwerking
voorkant iii aprilia 67288600000DO voorste schild. blauw 67288600000M9 voorste schild. bruin 67288600000NN voorste schild. zwart 67288600000XB6 voorste schild. wit 67288650XB6 voorste schild. wit 2B000308000XB6 intern schild. wit 2B000308000NN intern schild. zwart 2B000308000M9 bruin p. int. schild 2B000308000DO intern schild. blauw D9004468091 grijper clip AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12
voorvork aprilia 666264 voorvork 2B000672 voorvork 666318 voorvork 2B000672 voorvork AP8223098 mouw plug 666340 buis bescherming 666319 rechter mouw 666320 lh mouw 666321 schroef AP8203716 plunjer. compleet AP8223094 plunjer. compleet AP8223087 schroef met flens m8x25 666322 moer AP8223082 pakking ring AP8223092 moer m8 666051 stofkap AP8223097 pakking nylon AP8223096 onderlegring AP8223095 rubberen afstandhouder AP8223093 slag eindstop
voorlichten aprilia 1D000217 koplamp AP8150415 schroef m4x35 AP8221198 koplamp stelveer AP8152306 zelfborgende moer m5 5A000103 kader. chrom. AP8150444 zelftappende schroef 231215 lamp 1D000218 rechts richtingaanwijzer 1D000219 linker richtingaanwijzer 1D000757 rh richtingaanwijzer lens 1D000758 rh richtingaanwijzer lens AP8127489 lamp ry10w 12v
voorwiel - schijfrem aprilia 2B000654 kilometerteller versnelling 1C001102R voorwielas 1C000409 voorwiel compleet met lagers AP8201546 tubeless ventiel 2B000314 voorband 90 / 80-16 "vee rubber AP8225306 wiel interne afstandhouder AP8213381 voorremschijf AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8225123 lager 1C001101 plaat onderlegring AP8213592 remklauw deksel AP8213579 remklauw rev. kit AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8214208 kilometertellerkabel AP8152289 schroef met flens AP8213591 pen + remveer AP8213575 ontluchtingsklep dop 647171 remblokken AP8213589 ontluchtingsventiel 665914 remklauw voor 127927 pakking 265451 olieleiding schroef 666705 voorremslang 600735 remklauw bevestigingsbeugel 1C001157 anti-rotatie ring 2B000805 steun klem
brandstoftank ii aprilia AP8201757 tankdop AP8101944 2-weg verbinding AP8224705 brandstofniveausensor CM025717 brandstofniveausensor AP8144187 brandstofcollector rubber 254485 clip m6 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120955 pijp. grijs 3x8 860176 brandstofkraan AP8102377 slangklem d9.1 AP8120179 slangklem d8 894125 benzinetank AP8121795 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8258692 brandstof kamer AP8104071 union cpl. AP8258693 onderhoud AP8201808 kabelgeleider d8 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8234211 pik steunklem 624522 vacuümfilter
stuur - dashboard aprilia 1D000222 dashboard AP8152334 schroef met flens m3x12 CM259901 lh achteruitkijkspiegel AP8220462 rubberen balgen AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8201986 moer met remklauw. rechterzijde AP8150467 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer 657268 geen beschrijving beschikbaar AP8118570 u-bout 2B001335 instrumentenpaneel glas 642155 instrumentenpaneel glas CM259902 rh achteruitkijkspiegel 2B000309 dashboardpaneel leeg
r. schokdemper-verbinding. hengel aprilia 668008 schokdemper achter AP8152325 schroef met flens AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8220399 fase drift AP8235102 motor verbindingselement AP8220581 silent-block AP8150439 zeskantschroef m10x250 AP8150412 schroef m10x205 AP8223017 bus AP8144259 rubberen afstandhouder AP8152410 schroef met flens m10x55
achterlichaam i aprilia 5A000108000DO achter kuip. blauw 5A000108000M9 bruin p. staart stroomlijnkap 5A000108000NN achter kuip. zwart 5A000108000XB6 achter kuip. wit 5A000109000XB6 rechts zijpaneel. wit 5A000109000NN rechts zijpaneel. zwart 5A000109000M9 bruin p. rh kuip 5A000109000DO rechts zijpaneel. blauw 5A000115000XB6 lh zijpaneel. wit 5A000115000NN lh zijpaneel. zwart 5A000115000M9 bruin p. kuip 5A000115000DO lh zijpaneel. blauw AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8121790 t bus AP8268606 scharnierkap. grijs AP8239306 tas houder haak AP8225369 inbusschroef AP8150177 ring 5,3x10x1
achterlichaam ii aprilia AP8258171 batterij hoes AP8258216 zadelkamer AP8156260 spatscherm AP8226648 rek AP8232799 scharnier vergrendeling AP8232801 achter zadelscharnier AP8232800 voorste zadelscharnier AP8201431 splitpen AP8221185 zadel spin AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8221186 zadel scharnierbus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 5A000131 achterspatbord AP8234203 plaat lichte steun 852391 inbussleutel AP8124718 achterreflector, rood 254485 clip m6 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8121075 t bus 183059 schroevendraaier AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121790 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121795 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8104427 rubberen bescherming AP8102375 clip m5 AP8140910 dopsleutel AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht 859997 toolkit
achterwiel - trommelrem aprilia 1C000306 achterwiel 2.15 "x16" AP8201546 tubeless ventiel 2B000315 achterband 100 / 80-16 "vee rubber B014502 remhendel as 56293R remschoenen paar 56293R5 remschoenen paar B017633 inbusschroef AP8133987 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder 270310 registro freno posteriore 833428 achterremhendel AP8221329 dax flensmoer m16x1.25 1C002565 dax flensmoer m16x1.25 647384 remschoenen veer terug AP8220367 achterwiel plug 273419 pakking ring B014507 inpakken 828862 vierkante moer 266724 bord
stoel - drager aprilia 5A000128000EU bagagerek. grijs 5A000125000EU grijze plug 2B000324000C1 lang zadel 2B000324000C2 lang zadel AP8225371 perceelrooster centrale bus AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121790 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 5A000126 handvat dx 5A000127 handvat sx AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia 015856 schroef m5x21 873979 schroef 289005 flensmoer 000267 transmissiesleutel 969243 rotor 969228 stator 9692975 cdi magneto assy 216984 fairlead 969028 afdichtring 17x28x07 841645 ventilator 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 288548 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 216983 slangklem 484123 schroef met flens
Elektrisch systeem aprilia 58238R claxon 12v - cc 1D000568 belangrijkste kabelboom AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 9693825 spanningsregelaar (ducati) AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8127901 ht draad AP8224463 h.t. bedradingsmantel AP8127266 plaat licht bedrading 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 58115R relais 12v / 80a AP8220546 relaisrubber 584810 batterij 12v-9ah AP8234198 spoel steunplaat AP8127878 digitale transducer AP8102375 clip m5 254485 clip m6 252945 zekering 7,5a AP8120754 rubberen zekeringkast AP8220342 rubberen zekeringkast 582619 weerstand 828339 bougie prot. kraag 231571 isolerende kap 969348 afgeschermde dop 969347 draad AP8127860 uitbreiding AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 643277 stopcontact usb 1D002258 stopcontact usb 643310 fairlead 1D000298 bagage bescherming
achterlichten aprilia 584332 lamp 12v-10w 1D000757 rh richtingaanwijzer lens 1D000759 licht frame 1D000758 rh richtingaanwijzer lens 1D000220 achterlicht assy AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150501 onderlegring

Accessoires

topkoffer aprilia AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 5A000128000EU bagagerek. grijs AP8121790 t bus 1B001430 topkoffer plaat 2S000091 topkoffer achter 1B001445 bus 658830 gebogen veerring 6x12 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152283 schroef met flens CM260402 stoelkussen. zwart CM260403 stoelkussen. lichtbruin CM260301 witte kaft CM260306 concurrentie zwarte hoes CM260307 metallic blauwe kap CM260308 etna bruine kaft 2H000333 naamplaatje "scarabeo"
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Scarabeo 100 4T E3 2014.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia