Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011.

Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City ONE 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City ONE 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 879432 complete luchtfilterkast 878184 complete luchtfilterkast 258146 zelftappende schroef m3x20 843194 luchtfilter 843195 afdichting luchtfilterhuis 830056 bus 843849 carburateur-luchtkast slang CM002910 slangklem 479132 knop 827831 cap 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 254485 clip m6
nokkenas aprilia 842200 inlaat zijwip 842201 uitlaat zijwip CM144333 gekalibreerde tablet 3.2 CM144332 gekalibreerde tablet 3.15 CM144331 gekalibreerde tablet 3.10 CM144330 gekalibreerde tablet 3.05 CM144329 gekalibreerde tablet 3.00 CM144328 gekalibreerde tablet 2,95 CM144327 gekalibreerde tablet 2.90 CM144326 gekalibreerde tablet 2,85 CM144325 gekalibreerde tablet 2.80 CM144324 gekalibreerde tablet 2,75 CM144323 gekalibreerde tablet 2.70 CM144322 gekalibreerde tablet 2.65 CM144321 gekalibreerde tablet 2.60 CM144320 gekalibreerde tablet 2.55 CM144319 gekalibreerde tablet 2,50 497616 klep gekalibreerde remblokset 015585 schroef m5x12 004021 onderlegring 845426 nokkenas 96926R met 12x32x10 006632 snap ring 434943 timing systeem versnelling 842166 afstandhouder 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 436695 belleville spring 842174 tuimelaar as
carburateur i aprilia CM158002 carburateur keihin ncv20 ar8 CM158005 carburateur keihin ncv20 ar8 845489 carburateur-luchtkast slang 709532 slangklem 1A000833 slangklem 845737 unie 1R000158 depressie pijp CM027909 depressie pijp 018639 schroef 847778 slangklem 257134 slangklem 82961R weerstandsmodule 871314 weerstandsmodule 709532 slangklem 1A000833 slangklem CM002904 slangklem CM002901 slangklem 873270 solenoïde 642193 haakje 030039 zeskantschroef m5x35 CM001911 slangklem 145298 slangklem 006078 gewone ring 012112 schroef 639632 instrumentondersteuning
carburateur ii aprilia 876821 gasklep deksel 876819 gasklep veer 876820 kop CM140212 conische pin CM160802 diafragma 828844 cap CM142914 beginner CM160102 adj.min.eng.speed screw cpl. 876826 startapparaat CM142101 hoofdsproeier 72 CM147102 stelnaald CM160301 vlotterkamer 876822 vlotter 876824 vlotterkamer kit CM142302 inactieve jet 876823 versnellingspompset 876825 stelschroef CM160201 pijp 828825 verdeler
koppeling aprilia 82655R kogellager 006624 ring 289952 rolkooi 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 478028 variator veer 4795526 complete vaste secundaire katrol 483443 kop 487935 koppeling zijkap CM1002025 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289840 pakking CM100107 secundaire katrol CM1001075 secundaire katrol 289933 koppelingstrommel 289519 flensmoer m10x1,25 289945 koppeling veer
drijfstang aprilia 853107 drijfstang 002440 zelfborgende moer m10 267550 drift 267589 drift 563977 zeskantschroef m10x245 271807 zeskantschroef m10x202
carter aprilia 8733355 carter 8733356 carter 434735 met 20x47x14 82671R lager 266625 afstandhouder 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 272921 pin 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 431860 bus 969028 afdichtring 17x28x07 842161 tapeind 483785 pin 486081 silent-block 478895 schroef met flens 969625 olie schot 484123 schroef met flens 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 269755 binnenzeskantschroef m8x12 000397 pakking 006647 borgring 478498 pakking ring
cilinder aprilia 873467 cilinder met zuiger 8734660001 piston assy cat.1 8734660002 piston assy cat.2 8734660003 piston assy cat.3 8734660004 piston assy cat.4 969214 zuigerpen 969213 anello elastico ritegno spinotto 969217 olieschraapring 969216 ring 969215 ring 969230 cilindervoet pakking 0,5 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15
cilinderkop aprilia 845423 cilinderkop. 845776 pakking 016060 tapeind 872305 inlaatklep 843307 kop 845951 veer 871889 kop 843338 ventiel halve kegel 872272 uitlaatklep 872627 cilinderkoppakking 319242 inbusschroef 969224 moer 277916 het lokaliseren van deuvel 82622R thermistor 842360 plug m6x10
aandrijfas aprilia 969428 krukas cpl. 96925R lager 82671R lager
motor aprilia 880323 motor cpl. 497556 pakkingset cpl. 497555 pakkingset voor thermische groep
uitlaateenheid aprilia 880404 geen beschrijving beschikbaar 880901 uitlaatpijp bescherming 841821 onderlegring AP8152298 schroef met flens m5x16 487665 fairlead 878130 afstandhouder 00H02500272 schroef 8m12xx90 834187 veerring 844470 schroef 833494 speciale moer 845776 pakking
hoofddeksel aprilia 848990 head cover cpl. 849012 pakking 430264 schroef m5x10 872635 speciale schroef 830249 demper drift 845339 pakking 969415 olie ontluchtingspijp CM001904 slangklem 846992 koeler cap 846993 koeler cap 259577 schroef 270793 schroef 828662 schroef 969339 schroef met knop 846991 pakking 641387 bougie
oliepomp aprilia 877262 oliepomp assy. 433477 schroef met flens 436751 carter-oliepomp pakking 434947 o-ring 12,42x1 287913 oliepomp tandwiel 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 434447 oliepomp ketting 828561 kettingspanner staaf 031089 zeskantschroef m6x18 478247 afstandhouder 96933R nokkenas ketting 969877 glijblok 969747 timing systeem kettingrondsel cpl 430535 onderlegring 833495 oliepomp control rondsel 478324 timing systeem deksel cpl. 4783245 timing systeem deksel cpl. 844888 pakking ring 2879633 pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 4783245 timing systeem deksel cpl. 478324 timing systeem deksel cpl. 484123 schroef met flens 844871 motor olie beker 414837 schroef met flens m6x25 564761 slangklem 969132 carterpakking 844721 oliepeilstang cpl. 479986 o-ring 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 847928 pakking
secundaire lucht aprilia 843567 vliegwielkap sas 832972 filter sas 82758R diafragma 832973 pakking 832971 dekking sas 478533 zelftappende schroef B016426 schroef met flens m6x14 833722 schroef met flens m6x14 CM001904 slangklem CM001905 slangklem 843525 inlaatpijp sas 833472 slang sas 876483 inlaatpijp sas 832059 pakking
overdragen aprilia 8334985 zijdeksel B0146385 zijdeksel 434735 met 20x47x14 272921 pin 487211 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 478197 compensator ring 8416875 achterwiel as cpl. 8416865 transmissie as 288639 vulring 8282335 aangedreven poelie-as z = 13 478498 pakking ring 006647 borgring
transmissies aprilia 858542 snelheidsmeter transmissie 858583 achterrem transmissie 179640 pin 270310 registro freno posteriore 266040 bus
variator aprilia 289931 schuifregelaar 480227 container 479561 vaste aandrijf half katrol 480230 afstandhouder 479866 getande bus 877075 getande bus 82712R v-snaar 845611 ventilator CM110304 halve katrol, rijden 289519 flensmoer m10x1,25 265300 onderlegring CM1102035 pin rol-set
variator deksel aprilia 8722275 variator deksel 431860 bus 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 286209 bus B016792 schroef met flens m6x30 289731 schroef met flens m6x30 482291 slangklem 969804 koeldeksel 435295 schroef 969899 slang 435251 pakking 257134 slangklem 969921 filter

Frame

centraal lichaam i aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 856433 intern schild. grijs 85643300XH1 intern schild. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856471 handschoen comp. deur. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 252420 bord 573057 klem 856472 scharnier 297498 schroef 259349 schroef 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel 856474 chassisnummer inspectiedeksel 856473 bord 856437 lockup haak deur 257617 veer 575249 schroef CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 575819 tas houder haak CM006307 flap verpakking CM006311 flap verpakking 890424 bedek het interne schild
centraal lichaam ii aprilia 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XV4 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato CM017410 klem 575249 schroef 85306100XH1 voetensteun 853061 voetensteun 85306100XH1 voetensteun 85824300XH1 tapijtset grijs 270793 schroef 896645 sticker rechts "aprilia" 896646 sticker links "aprilia"
centraal lichaam iii aprilia 672187 zadel 577492 drift 296743 haakje 856462 vergrendelhendel 672327 zadelslot hardware kit 856465 zadelscharnier 269136 moer 856466 pin 89010200XH1 helm compartiment. grijs fantoom 890102 helm compartiment 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef CM017410 klem 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 852700 inspectiedeksel. grijs 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 259349 schroef 852990 batterij hoes 85299000XH1 batterij hoes 890103 deksel oliereservoir 297498 schroef 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 856463 excentrisch aanspannen
centraal lichaam iv aprilia 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 856452 chiusura laterale dx 856453 links lateraal sluiten 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 259349 schroef 856431 vergrendeling van het bovenste schild 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 268596 schroef 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 856450 achterste voetsteun, rechts 856451 achterste voetsteun. lh 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 254485 clip m6
centrale standaard aprilia 601708 centrale standaard 030115 zeskantschroef m10x130 002440 zelfborgende moer m10 582298 afstandhouder 273754 o-ring 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente 581560 drift
bedieningselementen aprilia 641825 koplamp keuzeschakelaar 642670 koplamp keuzeschakelaar 583575 stop knop 638628 richtingaanwijzer lampen schakelaar 638626 knop motorstop 58057R druk op de knop 58058R claxon 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar
dashboard aprilia 642118 dashboard 642165 dashboard 642155 instrumentenpaneel glas 268596 schroef 853142 dashboardpaneel leeg 8531420090 dashboardpaneel leeg 6420190090 dashboardpaneel leeg
kader aprilia 672174 kader met u.p. 254485 clip m6
voorkant i aprilia 853059 voorspatbord voorzijde blank 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 85305900XB1 bovenste voorspatbord. wit 85305900XV4 voorspatbord. groen 853060 voorspatbord achterkant blank 85306000XH1 voorspatbord. grijs '' fantoom 575249 schroef 254485 clip m6 272836 schroef 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 890239 wielruimte. grijze pha. 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 85306900XV4 voorste schild. groen 85306900XB1 voorste schild. wit 8530690090 voorste schild. zwart 853069 lettertype kuip. blank CM017410 klem 856436 vergrendeling van het bovenste schild 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha 860802 sticker aprilia 896647 sticker rechts "50" 896642 sticker rechts "50" 896643 sticker links "50" 896648 sticker links "50" 860695 naamplaatje "aprilia" 852489 naamplaatje "aprilia" 896640 sticker rechts 896641 sticker links 672309 "4v" labelset
voorlichaam ii aprilia 853049 voorkappen leeg 8909800090 afdekking voorste stuur 89098000XB1 voorkant calotte. wit 89098000XV4 voorkant calotte. v. 853050 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 85305000XB1 hoes. wit 85305000XV4 cover.green CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 008457 zelftappende schroef m4,2x19 853072 rh-stekker 856455 lh stekker 853074 bus 858537 rh achteruitkijkspiegel 858538 lh achteruitkijkspiegel 872997 binnenzeskantschroef m8x55
remklauw voor i aprilia CM068310 remklauw voor 647078 remblokken 265451 olieleiding schroef 858543 remvloeistofleiding 598919 schroef 709047 veerring 127927 pakking 858548 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
voorvork aprilia 858322 secundaire veer 858319 vork staander 666261 rechter mouw 666262 lh mouw 600485 vork oliekeerring 600490 stofkap 600495 hoes 858320 vorkveer 858321 vork zuiger 601401 schroef 664045 laterale reflector
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 649910 lager 564475 kop 564527 voorwiel spacer 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 853075 band 120 / 70-14 " 561714 voorremschijf 270991 tubeless ventiel 853058 voorwielas 668796 voorwielas 271740 moer 56434R kilometerstand teller
benzinetank aprilia 657507 benzinetank 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 090958 hoes 259832 plug 258160 pakking 624522 vacuümfilter CM027916 pijp 3.25x8x420 CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM001912 slangklem CM025706 indicator brandstofniveau 231027 afstandhouder 031092 schroef m6x25 268304 platte ring 6,5x21 016406 veerring 6,4x11,8x1 CM006116 brandstofpijp 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM002901 slangklem CM002904 slangklem
stuur aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring CM063805 huls met achterremhendel 274489 grip, links 274491 rechts handgreep CM060986 gaspedaal cpl. 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 666421 transmissie met gashefboom 267948 veer 564681 hendel 265249 schroef CM064303 rem m.cyl. 497041 voorremhendel 269145 stelschroef 020206 moer
slot hardware kit aprilia 298903 blocchetto serratura completo 298838 cilinder borgveer 860193 slotcilinder 298731 pakking ring 860691 sleutel 1B002607 slot lichaam 298581 slot lichaam 253937 veer 298594 platte ring 895753 op's handboek i-d-f-e-uk-nl 601030 toolkit
achterlichaam aprilia 856448 rechts half achter kuip. leeg 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 85644800XB1 kuip half achteraan. wit 85644800XV4 rechter helft kuip. groen 856449 links kuip. leeg 8564490090 links kuip.ap.zwart 85644900XB1 links kuip. wit 85644900XV4 links kuip. groen 259349 schroef CM017410 klem 856439 hoezen 85643900XH1 covers.grey phantom 860696 sticker sportcity een 890432 achterverlenging 852837 bijrijder leeg 8528370090 bijrijder handgreep. grijs 856457 rh profil 85645700XH1 lh profil.grey 85645800XH1 rh profil.grey 856458 lh profil 297498 schroef 856459 bus 853096 achterspatbord 85309600XH1 achterspatbord grigio phantom 853070 spatscherm 85307000XH1 spatscherm 254485 clip m6 575249 schroef 853100 kentekenplaathouder 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 013880 platte ring 16x6,5x1,5 860536 inbusschroef 564606 inbusschroef 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 8564600090 achterste handgreep. cpl
achterrem aprilia 56293R remschoenen paar 56293R5 remschoenen paar 266724 bord 274245 remhendel as B014502 remhendel as 273419 pakking ring 647384 remschoenen veer terug 833788 achterremhendel 080341 cavo base a.t. 828862 vierkante moer 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens
schokdemper achter aprilia 856441 schokdemper 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 012789 splitpen 194423 cap 273099 gewone ring 563728 moer m16x13
stengelbasis aprilia 665997 voorvork montage 668484 voorvork montage 0111094 stuurbuis ringmoer 650693 bovenste drukring 858318 stuurbuis 650075 lager stuurlager 0037514 ring van de stuurinrichting 650432 schroef w / flens wuxi top
technische sticker aprilia 890576 logo van bagagedrager max. belasting AP8167285 startprocedure sticker AP8167286 sticker voor koude startprocedure 576705 brandstof waarschuwingsplaat 890335 bandenspanning sticker 576702 batterij sticker 576708 sticker met accessoires 853482 motorfiets met beperkte snelheid. sticker

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia 82798R cdi magneto assy 638953 rotor 833632 stator 873979 schroef 000267 transmissiesleutel 015856 schroef m5x21 289005 flensmoer 830286 ventilator 484123 schroef met flens 288548 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78
Elektrisch systeem aprilia 642153 belangrijkste kabelboom 642478 belangrijkste kabelboom 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) 58093R toeter 254485 clip m6 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 584810 batterij 12v-9ah 858544 knipperlichteenheid 58115R relais 12v / 80a 582042 bord 241937 moer 641040 isolerende kap 583236 schroef m3x20 012554 ring 3.2x5.7x0.9 020003 moer 641391 elektronische ontstekingseenheid CM088402 elektronische ontstekingseenheid 642211 spoel steunplaat 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
lichten aprilia 642117 koplamp 890205 verlichting bedrading 292022 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w 00H01004131 lamp h8 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 890262 rh-stekker 890263 lh stekker 858283 rechts achter ind. harnas 288245 flensmoer m6 890261 achterlicht 638536 lamp 12v-16w 858285 links achter ind. harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 893272 achterlicht kabelboom. 259349 schroef CM017410 klem 272836 schroef AP8127489 lamp ry10w 12v 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 015996 schroef 020104 moer 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 893131 knipperlicht rechts achter 893130 knipperlicht linksachter 890236 rh ondersteuning 890235 lh ondersteuning 895095 achterste beugel
startmotor aprilia 96921R startmotor 890976 draad 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 031091 zeskantschroef m6x22 289202 rondsel. net zo. 96922R rondsel. net zo. 831458 startschacht 289495 veer 286214 kick-start hendel cpl. 286214 kick-start hendel cpl. 286218 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 414837 schroef met flens m6x25 257134 slangklem 483537 rondsel starter 433987 sluitring 16,3x23,8 006416 borgring 830212 elastische veer

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City ONE 50 4T 4V 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia