Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS4 50 2011 - 2013.

Aprilia RS4 50 2011 - 2013 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS4 50 2011 - 2013

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS4 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS4 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

motor-completerende deel-hendel aprilia CM1513105 motor cpl. 866162 versnellingspook AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150137 inbusschroef AP8150462 borgring d9 AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber 8470875 olieplug 847180 o-ring 847174 schroef 847238 onderlegring
carters i aprilia CM1503055 carter assy B015311 pakking 847241 pin 877264 tapeind l = 109 847097 het lokaliseren van deuvel 847024 ontluchtingsleiding 847023 ring moer B013042 schroef met flens m6x50 848019 bord B013529 schroef met flens
luchtfilterhuis aprilia 866159 luchtdoos 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem AP8152272 schroef met flens m5x12 866160 slang AP8102375 clip m5 00G03204272 veer AP8102401 slangklem d50-70x8 866735 luchtdoos
carburateur aprilia CM152713 carburateur montage 847091 pakking 847093 inlaatspruitstuk 873815 reed ventiel 844155 schroef met flens m6x25 828152 schroef 871319 slang 847096 slangklem AP8104097 slangklem
carburateur aprilia CM112001 vlotterkamer stortleiding l = 130 CM141711 gasklep CM107506 conische pen a13 CM107503 conische pen a8 CM106218 diffusor 209 ga CM106233 diffusor 208 hm CM101752 hoofdsproeier 108 CM101754 hoofdsproeier 97 CM101719 hoofdsproeier 68 CM102103 inactieve jet CM102101 inactieve jet 30 484704 compleet reservoir 288882 vlotter 288865 schroef 482942 gasklep veer 288873 conische pin clip 288872 ring 431654 gasklep deksel CM146204 beginner 289575 schroef 288863 bord 085285 veer CM107701 air adj.screw cpl. 152608 veer 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 00H04103771 carburateur pakkingset 827892 luchtmeter
hoofddeksel aprilia CM1519014 hoofddeksel 414837 schroef met flens m6x25 847007 cilinderkoppakking 847008 zylinderkopf 871725 cilinderkoppakking 861612 bougie ngk br8es AP0297830 bougie br10eg 880325 temperatuurmeter 436947 moer
cilinder - zuiger aprilia 877719 cilinder met zuiger bijv 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 877072 ring 847012 zuigerpen 878519 stop ring CM159501 pakking v / fe 0.3 CM159502 pakking v / al 0.5 CM159503 pakking v / fe 0.7
aandrijfas aprilia 874224 aandrijfas 847529 kooi 847215 transmissiesleutel 847172 lager 847020 oliekeerring
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 8721654 getriebeschaltung 847036 onderlegring 847557 ring 847228 onderlegring 879942 speciale schroef 847068 hendel 847069 veer 847073 bout 847210 schroef 5m80x10 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 847034 schakel cam 847213 zuigerpen 4x6
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 847086 lager 847021 bord 847210 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 00H02805371 rondsel z = 14 00H02813371 rondsel z = 11 00H02800421 bord 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 00000004510 schroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150284 ext. getande ring AP8150535 veiligheidsring 847032 vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847547 bus 847158 versnelling 6a z = 22 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 847031 vork 880095 schakelaar
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 00H03706011 hoes 866463 kabelgeleider 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 866553 moer m6x0.75 876733 fairlead cpl. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 00004154000 schroef
waterpomp aprilia CM1508024 waterpomp deksel B016425 schroef met flens m6x60 B016792 schroef met flens m6x30 879030 pakking 847079 waaier 847067 moer 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 018644 schroef 847181 onderlegring 847077 pakking ring
koppelingsdeksel aprilia CM1507044 koppelingsdeksel 880888 deksel pakking 623920 schroef torx 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847090 bord 414834 schroef met flens m6x40 414838 schroef m6x35 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring
koppeling aprilia 8470415 koppeling versnelling 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 8470395 motor versnelling cpl. 847222 lager B013958 koppeling versnelling 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 006410 pakking ring 847223 pin
vliegwielkap aprilia 861004 tandwiel deksel AP8152281 schroef met flens m6x30
secundaire lucht aprilia 867256 luchtventiel AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP9100714 slangklem 14,5x8 CM201308 leidingen d9x15x445 CM201307 leidingen d11x16x550 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6
uitlaat aprilia B043500 geluiddemper 2B000432 geluiddemper 866721 geluiddemper 866661 uitlaatpijp pakking 00402060001 ring d6 din125 aznb 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 86630100W5G uitlaatpijp voorzijde prot. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150018 onderlegring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8121455 afstandsbus AP8152300 zelfborgende moer m8 B043545 geluiddemper ondersteuning AP8144558 rubberen afstandhouder 00F04201361 onderlegring 867227 voorste uitlaatpijp 867224 geluiddemper 865093 pakking 00000004615 binnenzeskantschroef 6x16 00026006001 moer 867277 hitte bescherming 866728 uitlaatpijp achter 866727 geluiddemper bescherming 864201 schroef 866751 hitte bescherming
koppeling controle aprilia B043684 koppelingshendel cpl. 00H00904291 koppelingshendel 00H00900351 koppelingskabel register 866466 koppeling transmissie 866467 kabel AP8120657 slangklem AP8121217 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 *
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101595 slangklem d10,1 867334 waterkoeler 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 254485 clip m6 AP8121679 t bus AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 254485 clip m6 00008915020 tule 866074 waterkoeler-pomp buis AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8101927 slangklem d23.5x8 866073 balhoofdbuis 866350 waterkoeler slangkoppeling 866351 3-weg verbinding AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8120179 slangklem d8 CM200429 brandstofpijp 00H03801961 pijp AP8120179 slangklem d8

Frame

kader aprilia 89805500XH4 kader. grijs AP8150009 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 897279 sattelst? ze AP8102544 klinknagel m6 AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 858903 koplamp steunklem AP8152298 schroef met flens m5x16 865778A steunbeugel AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 890638 inbusschroef AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 898366 wieg 898447 bevestigingsbeugel 575268 clip m8 AP8150211 schroef
voetsteunen aprilia 897579 rechts voetensteun 897578 lh voetsteun ondersteuning AP8150431 lage moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8134829 voetsteunpen 890208 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8152409 stop ring AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8121134 pin AP8221286 voetsteunpen AP8132957 rh voetsteunen AP8121939 rechts veer voor voetsteun 866142 lh voorste voetsteunbescherming 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 866138 rechter voetsteun 866139 linker voetsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8132958 lh voetsteunen AP8121940 ls veer voorste voetsteun 00003515370 onderlegring 866215 vork AP8152196 schroef m8x26 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120592 onderlegring AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25
centrale standaard aprilia 899166 zijstandaard AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 898844 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8127856 zijstandaardschakelaar AP8152275 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8121889 kabelgeleider AP8121616 handvat bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP9100173 zwarte kettinggeleiderol AP9100174 afstandhouder
zwenkarm aprilia 89947400XH4 zwenkarm. grijs 00H00301811 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866756 lh spacer 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring B043207 kettingkast 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 00H01804331 kettinggeleiderplaat 866062 achter zw. arm piv. bus
voorspatbordstijl aprilia 858827 pijler 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150115 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet 00H01503701 schroef m6x25 89768900XN3 zwart links onderkuip 89768900XR3 rood links onderkuip 89768800XN3 zwart rechts onderkuip 89768800XR3 rood rechts onderkuip 866012 kuip bevestigingsplaat 890964 afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152299 zelfborgende moer m6 867258 voorste spatschermsteun AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224623 reflector. amber AP8161203 elastische veer 866644 waterbescherming gpr50 00G04401462 moer d5 896174 binnenzeskantschroef m5x12
kuip aprilia 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel B043244 rh pakking B043245 lh pakking 895869 voorruit 895916 kunststof ring 897690 koplamp sluitend AP8150444 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder B04346600XG7 voorkuip geel B04346600XRA kuip. rood B04346600XN6 kuip. zwart B04346600XB7 kuip. wit B043242 rechts achteruitkijkspiegel B043243 lh achteruitkijkspiegel basis B043208 koplampkap 858830 voorkuip onderste vergrendeling AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B043285 stuurjuk lager sluiten 254485 clip m6 AP8134167 remslang hanger AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102909 spiegel inbrengkit AP8117033 zelfklevende spons 581957 schroef AP8150506 flensmoer AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8150148 zeskantschroef m6x35
kanaal aprilia AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 897694 linker kuip bovenste sluiting 897693 rechter kuip bovenste sluiting 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221349 t bus AP8150444 zelftappende schroef 898074 radiator frame AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 895915 inbusschroef
kuip aprilia B04346800XNG rechts lat. fairing. zwart B04346800XB7 rechter zijbeugel. wit B04346800XN6 rechts lat. fairing. zwart B04346800XG7 rh lat. fairng geel B04346700XG7 lat. eerlijkheid B04346700XN6 lh lat. eerlijk. zwart B04346700XB7 linker kuip. wit B04346700XNG lh lat. eerlijk. zwart 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 899214 motor rechts dicht 899215 linker motor sluitend 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8120622 voorste stofkapring AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
tankdeksel aprilia B04347600XN6 tankdeksel. zwart B04347600XRA tankdeksel. rood B04347600XNG tankdeksel. zwart AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 B04347500XB7 tankdeksel. wit 89769600XN1 tankdeksel. zwart 89769600XG7 achterklep B04347500XNG tankdeksel. zwart AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6
centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121184 schroef m4x14 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
zadel aprilia 89382400A1 achter zadel 85884400A1 riem 89912000C1 bestuurderszadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152279 schroef met flens m6x20 B043934 kussen 85883700XN6 zadelhoes. zwart 858838 zadelhoes basis AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder 893259 pin AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
achterlichaam aprilia 897614 u. sitzbankt. 899108 plug AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B04347800XNG achter kuip. zwart B04347800XRA achter kuip. rood B04347800XN6 achter kuip. zwart B04347700XN6 rechter achterkuip. zwart B04347700XNG rechter achterkuip. zwart B04347700XRA rechter achterkuip. rood AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221213 captive moer m6 AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112916 reflector achter AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112600 rubberen afstandhouder 867094 kentekenplaatverlichting AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l)
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
sloten aprilia 85129R slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8201305 getande ring 899542 hoofdschakelaar 899104 blok 898900 zadelontgrendelingskabel AP8201620 hendel 899543 slot bevestigingsplaat 899107 brandstof kamer 896487 tankdop en slot 899105 tankdop pakking 899106 pakking AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8152229 klinknagel m8x20 AP8221129 bus AP8161175 hendel AP8161204 pin AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 00H00601931 onderlegring
schotelset / divers aprilia B043161 gebruikershandleiding i-d-f-e B043162 gebruiksaanwijzing uk-nl-gr-dk-sf-f B043683 toolkit
sticker aprilia 895335 voorruit sticker 899550 brandstoftank sticker "1 rsv4" 2B000051 sticker 51 wereldkampioenschappen 899549 brandstoftank sticker "1 rsv4" 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 899868 voorkuip sticker 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 899869 rh brandstoftank sticker "aprilia" 2H000141 rh brandstoftank sticker "aprilia" 899870 sticker brandstoftank "aprilia" 2H000142 sticker brandstoftank "aprilia" B046038 sticker rechts kuip "rs4" 899877 sticker rechts kuip "rs4" 2H000145 sticker rechts kuip "rs4" 899871 sticker rechts kuip "rs4" B046039 kuipsticker "rs4" 2H000146 kuipsticker "rs4" 899872 kuipsticker "rs4" 899878 kuipsticker "rs4" B043702 rh sticker "aprilia racing" 899873 rechter sticker onderkant "aprilia" B045276 rh sticker "aprilia racing" B043703 sticker links "aprilia racing" B045277 sticker links "aprilia racing" 899874 links onderkuip sticker "aprilia" B046040 rechter achterkuip dec. "rs4" 899879 rechter achterkuip dec. "rs4" 899875 rechter achterkuip dec. "rs4" B046041 links kuip dec. "rs4" 899876 links kuip dec. "rs4" 899880 links kuip dec. "rs4" B045268 glasplaat voor kuip 2H000138 nummerplaat B043688 nummerplaat 2H000139 sticker sbk 898814 sticker max dx sx B045272 sticker rechts kuip "rs4" B043694 rh sticker rs4 biaggi B043695 sticker links rs4 biaggi B045273 kuipsticker "rs4" B045274 rechterbovenkuip sticker "biaggi" B043696 rh sticker B043697 sticker links B045275 bovenkuip sticker "biaggi" B045270 band sticker dx B043692 rh sticker 2H000143 band sticker dx 2H000144 band sticker sx B043693 sticker links B045271 band sticker sx B043887 rh sticker "a" B043888 sticker lh "a" B043698 rh sticker B043699 sticker links B043700 rh sticker "alitalia" B043701 sticker links "alitalia" 2H000148 rechter zijkant rechter band sticker 2H000149 linker zijpaneel linker band sticker B043704 rh sticker eni B045281 sticker links "eni" B043705 sticker links "eni" B045280 rh sticker "eni" B045278 rh sticker "dell''orto" B043706 rh sticker "dell''orto" B045279 sticker links "dell''orto" B043707 sticker links "dell''orto" 2H000150 rechter achterkuip sticker B043708 rechter achterkuip sticker B045282 rechter achterkuip sticker 2H000151 achterste kuipsticker B043709 achterste kuipsticker B045283 achterste kuipsticker B043690 sticker rechts B043691 lh cover sticker 893798 zadelhoes sticker italia B045284 zadelhoes sticker "italia" B044199 glasplaat voor kuip B043689 nummerplaat 2H000140 nummerplaat B045269 nummerplaat B043808 bandenspanning sticker 895839 "" "eni" "label" 2H000147 lauwerkrans sticker sbk 2012 AP8277381 versnelling sticker
voorvork paioli aprilia 8656650001 voorvork 866766 stengelbasis AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 865471 vorkbuis dop 866770 mouw 865475 mouw sticker 865466 onderlegring 865467 oliekeerring 865468 snap ring 865463 stofkap 866768 zuiger compleet 866769 naaf + linker vorkpoot 866767 hub + rh vorkpoot 863159 onderlegring 865476 speciale kolomschroef m10x40 865465 sticker en bord set paioli 866779 schroef m6x20
voorvork ming xing aprilia 8667100002 gabel B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap B044058 lh hub B044059 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044061 mouw cpl. sx B044062 mouw cpl. dx
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H00302892 schroef 12m 175x50
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 00058020200 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 899858 band 00H01205271 voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 hoes
achterwiel aprilia 00H01310381 achterwiel. zwart 00H01308091 interne afstandhouder 00058020200 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 00H02402282 schroef 6x20 899860 achterband 130 / 70-17 "savatech 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 86182R kettingring z = 53 00H01502201 ketting 130p 00H01515201 ketting 132p 00H01501212 verbindingsschakel 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 866540 afstandhouder
voorste hoofdcilinder aprilia B044194 voorste hoofdcilinder 865507 voorste hoofdcilinder 862534 hoes B044197 rempomp deksel B044198 voorremhendel 864339 rem hendel 00H02100901 slangklem 00000004512 schroef 642032 stop knop B044195 voorremslang 866674 voorste hoofdcilinder 867237 olieslang koppeling 00006309260 pijp montage 00006321040 onderlegring 867238 onderlegring AP8134167 remslang hanger AP8152278 schroef met flens m6x16 * 254485 clip m6 AP8220135 rubberen afstandhouder B044408 u-bout B044409 stop schakelaar
remklauw voor aprilia 866686 voorste hoofdcilinder B044196 remklauw voor 866687 remblokset voorpen B044201 remblokken kit sbs si 90 hh B044202 remblokken kit sbs s 60 hh 00H04705121 ontluchtingskit 867240 ontluchtingsventiel AP8150049 schroef m10x60 B044410 pen en veerset
achterste hoofdcilinder aprilia AP8235012 achterremhendel AP8220189 rubber B044255 veer achterremhendel 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8121697 belleville spring AP8150018 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 B044203 achterste hoofdcilinder 866688 achterste hoofdcilinder 866689 hoes B044488 pompdeksel 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 867238 onderlegring 00006321040 onderlegring B044204 achterremslang 866690 achterremslang 865493 stop schakelaar 867396 olieleiding schroef 867237 olieslang koppeling 865511 bus AP8161203 elastische veer
achter remklauw aprilia 866691 achterste hoofdcilinder B044205 achter remklauw 866692 paar achterkussens B044223 remblokken kit sbs s 60 hh B044224 remblokken kit sbs si 80 gg 864123 ontluchtingsventiel 867240 ontluchtingsventiel B044412 veer kit
sturen aprilia 898909 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep 86203R sturen. voor de helft 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 899638 gaskabel met / splitter 899646 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150435 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8224303 rh-lichtkiezer
voorlichten aprilia 897576 koplamp 640754 lamp h11 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w 894796 koplampbescherming vooraan 898697 koplamp kabelboom AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider
benzinetank aprilia 898052 benzinetank 577557 bevestigingsklem 00G00400181 brandstofkraan 866523 filter cpl. AP8120179 slangklem d8 B043773 brandstofniveausensor AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang
serbatoio olio mix aprilia B043461 olie tank 00F03710241 olievuldop 867530 oliepeilsensor 00G00400501 slangklem 00G03700411 filtro olio AP8161059 spoiler spacer AP8121032 bus 00H01501701 schroef

Elektrisch

starter / elektrische starter aprilia 82851R startmotor 018639 schroef 431860 bus 847261 onderlegring 847241 pin 8470665 ondersteuning 289731 schroef met flens m6x30 289202 rondsel. net zo. 847049 uitrusting 847213 zuigerpen 4x6 847275 moer 847276 onderlegring 847050 contragewicht 847017 pakking ring 847013 lager 847016 lager
cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 82852R cdi magneto assy 847235 moer 847234 onderlegring 847215 transmissiesleutel B014598 torx-schroef m5x12 897642 ontsteking elektronisch apparaat 00G03301731 isolerende kap 10L80007000 ht draad 00G03301271 bougiedop AP8152279 schroef met flens m6x20 254485 clip m6
instrumenten aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 898687 rechter instrumentenpaneel steun 898688 linker instrumentenpaneel steun AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 898065 pico instrumentenpaneel AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlichten aprilia 858725 achterlicht 898699 achterlicht kabelboom. 898698 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v AP8120657 slangklem AP8127098 nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem
front elektrisch systeem aprilia 898458 belangrijkste kabelboom CM076809 claxon 12v cc AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120428 kabelgeleider 898891 spanningsregelaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8161203 elastische veer 899436 weerstandsmodule GU29732550 relais 5 pin AP8224462 relay 12v/30a AP8220546 relaisrubber CM225707 zekering 7.5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP9100765 veer AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8120657 slangklem
centraal elektrisch systeem aprilia 898458 belangrijkste kabelboom 292330 yuasa batterij 12v-4ah 898363 batterijhouder AP8117073 zelfklevende spons 090854 riem AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 254485 clip m6 58115R relais 12v / 80a 898626 wielsnelheidssensor AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS4 50 2011 - 2013. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS4 50 2011 - 2013 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS4 50 2011 - 2013.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia