Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Motorblok AM6 750 1995.

Aprilia Motorblok AM6 750 1995 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Motorblok AM6 750 1995

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Minarelli AM6 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Minarelli AM6 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1995!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

motor aprilia AP8222737 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8239447 tandwiel deksel. grijs AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 AP8222553 starthendel AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100
selector aprilia AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8502353 sel. vorkveer AP8206331 vork ret. spring AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206606 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206270 blauwe stalen ring d12x17

Overig / Niet ingedeeld

carburettor i aprilia AP8276030 carburateur phbn 16-ns / r AP8206985 geen beschrijving beschikbaar AP8502564 schroef m6x20 AP8206968 schroef m6x22 AP8206628 inlaatspruitstuk d14 AP8276032 geen beschrijving beschikbaar AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug AP8510838 schroef m6x20
carburettor ii aprilia AP8222663 luchtventiel AP8222654 gasklep AP8206984 hoofd jet AP8222658 vlotter gr.3,5 AP8222643 jet naald AP8222650 gasklep adj. schroef kit AP8222652 kraag klemschroevenset AP8222642 luchtstang moer ring AP8222660 luchtstang moer AP8222644 gasklep veer AP8206945 geen beschrijving beschikbaar AP8222656 brandstoffilter AP8222659 brandstoftoevoerkap AP8222632 isolerende reductie 21-18 AP8222634 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8222645 dop bevestigingsschroef AP8222653 luchtklep regelstang kit AP8222662 drijfpen AP8222635 vlotterkamer AP8222679 pakking envelop
carburettor iii aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8276033 conische pen a13 AP8206886 pakking envelop AP8206983 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8276030 carburateur phbn 16-ns / r AP8206940 schroef
carburettor iv aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8276031 naaldventiel ga212 AP8276034 hoofdsproeier 102 AP8222685 inactieve jet 34 AP8206982 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8106820 gasklep adj. schroef kit
clutch aprilia AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206258 koppeling veer AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8206279 schroef AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206287 deksel pakking AP8206253 balansas tandwiel cpl. AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8206308 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl.
clutch cover aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8206309 o-ring d12.3x2.6 AP8206245 olievulplug AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206235 instelbrug AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8206648 clutch cover cpl .. cyaan AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8206649 waterpomp behuizing. grijs AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8508669 rol d3x21.8 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502566 schroef m6x30 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8276004 geen beschrijving beschikbaar AP8206798 koppelingsdeksel + pin AP8276004 geen beschrijving beschikbaar
cylinder head aprilia AP8206618 waterslang verbinding AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8206947 buitenste o-ring d2.62 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206383 thermostaat AP8206970 cilinderkop AP8206970 cilinderkop AP8206949 cilinderkop AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206948 binnenste o-ring d2.62
drive shaft aprilia AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8206366 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8206349 drijfstang cpl. AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8509769 kooi d12x15x15
gearbox driven shaft i aprilia AP8206657 tussenversnelling z = 12 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206971 tussenversnelling z = 11 AP8206657 tussenversnelling z = 12 AP8501477 buiten borgring d20 AP8509135 met d20x47x14 AP8507866 buiten borgring d20 AP8206615 koppelschotel versnelling z = 25 AP8206633 ring 14.5x27x0.4 AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8206611 1e wiel versnelling z = 36 AP8206613 3e wiel versnelling z = 29 AP8502501 blauwe stalen ring d20.45x28 AP8206614 4e versnelling z = 27 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206605 secundaire tandwielas AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206626 oliekeerring met stofafdichting AP8206623 secundaire as cpl. 6 v.ta ' AP8206769 2e - 6e versnelling
gearbox driven shaft ii aprilia AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8206298 vork geleidepen AP8206601 keuzehendel vork + pen 5-6 v.ta AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206336 pin houder AP8206283 bal d9 AP8206598 schakel cam AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206619 vorkgeleidepen met schacht AP8206599 keuzehendel vork + pen 1-3 v.ta ' AP8206600 keuzehendel vork + pen 2-4 v.ta '
left crankcase aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 toerenteller aangedreven versnelling AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8206252 toerenteller aandrijving AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206987 geen beschrijving beschikbaar AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206240 uitgangsflens toerenteller
oil pump aprilia AP8206710 buis 345 mm AP8206711 slangklem AP8509497 slangklem AP8508669 rol d3x21.8 AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206632 oliepomp as AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502562 schroef AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8508863 oliepomp AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8508667 kabelversteller rubber AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8206645 oliepomp deksel AP8206280 schroef AP8276025 oliepijp tule AP8276025 oliepijp tule AP8508668 oliepijp tule AP8206631 buis 190 mm AP8206342 slangklem
piston aprilia AP8206979 cilinder met zuiger AP8206950 cilinder met zuiger AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8206976 o-ring d25x2.6 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8508553 tapbout m7x115 AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206953 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206954 overmaatse zuigerveren d40.8 AP8206873 bougie ngk br8es AP8206915 bougie br9es AP8206915 bougie br9es AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206019 stop ring d12 AP8206955 zuigereenheid d40,3 AP8206956 zuigereenheid d40.6 AP8206957 zuigereenheid d40.8 AP8206292 cilindervoet pakking
primary gear shaft aprilia AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8502624 met d15x35x11 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8206610 6e rondsel versnelling z = 25 AP8206608 3e-4e rondseloverbrenging z = 19/22 AP8206617 duwstang d5x116.6 AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502652 bal 3/16 " AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206260 conische veerring AP8206604 primaire tandwielas AP8502626 met d17x40x12 AP8206609 5e rondsel versnelling z = 24 AP8501471 buiten borgring d18 AP8206607 2e rondsel versnelling z = 16 AP8206622 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta ' AP8206624 versnellingsbak 6 v.ta '
right crankcase aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206875 sluitring d14x26x0.5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206429 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206987 geen beschrijving beschikbaar AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar
starting shaft aprilia AP8206361 kick-start koppeling AP8206358 borgring AP8206363 kick start terugkeer veer AP8206715 blauwe stalen ring d16x25 AP8206366 o-ring AP8206357 kick - start as AP8502372 k.s ret. lente baas AP8206362 lente voor k.s. glijden AP8206630 start assy.gear z = 21 AP8509211 schroef AP8206716 binnenzeskantschroef m4x10 AP8502554 bout AP8212564 cdi magneto assy AP8206646 vliegwielkap, grijs AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206305 pakkingset AP8206951 pakkingset AP8206951 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Motorblok AM6 750 1995. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Motorblok AM6 750 1995 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Motorblok AM6 750 1995.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia