Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020.

Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV 4 1000 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV 4 1000 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2020!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B001216 basis van filterhuis 2B003660 filter housing cover 2B001218 bovenste inname 2B001217 afdichting luchtfilterhuis 2B001592R air filter 2B001413 inlaatslang lh 2B001412 inlaatslang rechts 1A0078665 complete injector 858807 bovenste brandstofrail AP8150509 zelftappende schroef 5x14 2B001481 bevestigingsbeugel 858808 pijp doorblazen CM002912 slangklem CM001927 slangklem 2B001219 luchtfilter sluiten GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 1A007708 intake duct higher 893132 schroef 1A007396 intake duc lower front 1A007397 intake duct lower back 893240 o-ring 56,82x2,62
koppeling aprilia 2A000634 koppelingstrommel 893774 sluitring 25.5x47x2.5 894794 steun assy. 893783 aangedreven koppelingsschijf 893784 aluminium koppelingstrommel 893940 koppeling drukplaat 893941 lager 893777 koppeling veer 893778 schietstoel 893779 binnenzeskantschroef m6 893780 aandrijfkoppelingsschijf 893942 koppelingsschijf 893943 veer 893944 stoel trillingen veer 893782 aandrijfkoppelingsschijf 899483 aangedreven koppelingsschijf 899601 pal koppeling 893767 moer B044365 ring 31x44x0.9 893769 rolkooi 35x40x35.8 893770 afstandhouder 894821 oliepomptandwiel z = 39 893772 ring 58x25x8 B044474 belleville spring sp.0.9
koppeling controle aprilia 2B003552 clutch lever 2B003518 clutch lever 2D000325 switch - clutch/rear brake 291051 screw 890982 koppelingskabel AP9100519 veer 893926 koppelingshendel
koppelingsdeksel aprilia 1A007273 kupplungsdeckel 857429 schroef met flens 857436 schroef met flens 658830 gebogen veerring 6x12 411209 pin 857451 pakking 857543 inspectiedeksel 857078 o-ring 6389915 fase / omwentelingssensor 122675 inbusschroef 974229 olie laad plug AP8144424 o-ring 4075 B045225 10x14x10 rollager 2A000033R koppelingsbedieningsas B045224 12x8x12 rollager 857461 veer van koppelingshendel 857314 koppelingshendel AP8152279 schroef met flens m6x20 B043542 koppeling control pin bus 857460 t bus 2A000573 oliepeilstok 2A000632 afdichtring (o-ring) 9x1.5 1A007414 cover soundproofing material 874555 schroef 1A009050 special screw 658830 gebogen veerring 6x12 1A006984 bracket
koelsysteem aprilia 2B0038346 water cooler 2D000310 fan, cpl. 897775 waterkoeler bovenste steun AP8152279 schroef met flens m6x20 893954 hoes CM269609 slangklem AP8117033 zelfklevende spons 2B002204 thermostaat-koeler pijp AP8101595 slangklem d10,1 856279 thermostaatventiel set 75 ° c 2B002207 slang h2o AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8102378 slangklem d11,3 AP8120030 rubberen afstandhouder 858488 koeler-pomp pijp CM269603 slangklem 2B002208 thermostaat-motorpijp AP8152272 schroef met flens m5x12 893224 slangklem 893514 schroef 893823 sluitring d4,5 893513 afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 2B002203 motorverdeelpijp AP9100456 slangklem 26x8 856543 verdeelstuk 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8104836 expansievat plug 858908 expansievat AP8221145 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121728 t bus AP8121991 bus AP8221150 kabelgeleider 895450 bus AP8144720 slang AP8120573 stop ring
carters i aprilia 2A0008655 crankcase assy 857087 tapbout m10x126 897434 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin AP9100433 schroef met flens m6x50 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152289 schroef met flens 857128 afdichtring 30x47x7 AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 B045224 12x8x12 rollager 857090 onderhoud 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 B046202 schroef tb 4x12 torx 2A000885 piston cooling jet AP8152292 schroef met flens m8x50 857109 pakkingring 17.12x2.62 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 2A000295 tapeind 857496 speciale moer 857144 o-ring 897436 lager 897435 lager AP9150145 controleer lagerplaat 974060 plug m16x1.5 AP8152166 schroef m6x16 B045126 overdrukventiel AP8120965 o-ring 2018 2A000363 smerende straal 2A000569 smering pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 GU90706009 o-ring 6x1
cilinderkop - kleppen aprilia 2A0008044 front cylinder head cpl. 857035 tapbout m10x171 857085 binnenzeskantschroef m6x45 857042 koperen ring 411209 pin 897434 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 825597 speld 11,8x10 2A000178 klep. in 2A000236 uitlaatklep 436438 klep pakking ring 1A008432 intake spring kit 1A008435 exhaust valve spring (ex) 478895 schroef met flens 857024 ventiel halve kegel 855632 klep lifter emmer 857046 vonkenvanger 857047 vonkenvanger 857045 reed klep 857044 dekking reed klep 2A000337 zuig klep emmer stoter 857017 oliespuitpijp 873097 o-ring 857016 hoekige unie 1A003153 zeskantkopschroefflens 857083 o-ring 857048 schroef m5x16 2A000872 intake upper valve flange 2A000613 intake lower valve flange 2A000796 discharge upper valve flange 2A000795 discharge lower valve flange
cilinder - zuiger aprilia CM280801 piston pin CM280802 piston kit 2A000630 piston pin 2A000450 stop ring 2A000356 cilinderkoppakking 2A000736 piston ring 2A000737 piston ring 2A000763 piston ring 857126 gewricht 1A006321 union gasket 874550 schroef met flens
aandrijfas aprilia 2A000798BB complete crankshaft, cat. b 2A000798EE complete crankshaft, cat. e 2A000798AA complete crankshaft, cat. a 2A000798CC complete crankshaft, cat. c 2A000798DD complete crankshaft, cat. d 2A000622DD class "d" connecting rod 2A000622CC class "c" connecting rod 2A000622BB connecting rod, selection class "b" B045844 drijfstangschroef 2A0008370G connecting rod half-bearing, yellow 2A0008370B connecting rod half-bearing, blue 2A0008370V connecting rod half-bearing, green 897478 ring 12x26.5x3 857206 schroef met flens m12x1.25x50 8571320G bus halve schaal. geel 8571320N halve schaal bus centraal zwart 8571320V met halve schaal. groen 8571300V halve schaal bus centraal groen 8571300G bus halve schaal. geel 8571300N halve schaal zwarte bus 1A010574 stator 2A000535 primaire aandrijving B043204 ring moer 857118 phonic wiel 857077 speciale schroef m8x24 897474 tandwiel spacer
motor-completerende deel-hendel aprilia AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120253 afstandhouder 852480 gear lever AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 2B002562 bush AP8220177 o-ring 115 2B003460 sprocket cover 2B001932 afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 CM2656035 engine cpl. 2B002890 quick shift device 898134 bus 898463 schroef m6x35 2B003382 gear control tie rod 897360 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 hefboom pin AP8150462 borgring d9 899191 microschakelaar 858923 kettinggeleider
uitlaat aprilia 2B001059 rechts voor spruitstuk 2B001060 links spruitstuk 436947 moer 852090 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer 2B003106 central manifold 2D000152 lambdasonde 976521 slangklem 2B001062 rechts achter spruitstuk 2B001063 linksachter 2B0047665 exhaust silencer 898385 torx-schroef m6x10 254485 clip m6 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121199 bus AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8 2D000263 valve (ex) 2B003443 valve support clamp 2B003577 cover support AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 GU91120607 bus 6.4x8.4x10.5 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 2B003425 exhaust valve opening cable 2B003556 exhaust valve closing cable 2B003714 bush AP8121032 bus 894933 afstandhouder AP8121811 t bus
vliegwielkap aprilia AP8152272 schroef met flens m5x12 B046004 haakje 2A000466 vliegwielkap van zwart magnesium 898268 afdichtring 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB blow-by uitlaat blow-by 857048 schroef m5x16 871094 schroef met flens 2A000034 afdichtring 874550 schroef met flens 1A009050 special screw 874555 schroef 411209 pin 898269 klaring ring 006630 snap ring 1A007415 cover soundproofing material
voorste cilinder timing systeem aprilia 2A0007585 front exhaust camshaft 2A0008415 front intake camshaft 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 2A000559 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 1A0047845 trekstang 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia 2B002632 canister AP8102520 slangklem 890499 brandstofleiding 8x13 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 kabelgeleider AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8104614 drukklep AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8121267 choke hold AP8102998 slangklem d.9.5 2B003692 sae 30 r12a-3/16 pipe AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8221311 fairlead d18 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 CM001901 slangklem 894933 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8104666 3-wegeanschlu? AP8121032 bus AP8141017 black hose 2B003441 support bracket 2B003684 shed pipe assembly 2B003714 bush 2B003691 sae 30 r12a-3/16 pipe AP8127601 ventilatie plug
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 2A000436 transmissie ondersteuning 898634 kogellager 25x62x17 898635 kogellager 20x52x15 AP9150145 controleer lagerplaat 857271 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 857250 kogellager 25x42x9 857175 veer 2A000440 vork as 857236 aangedreven as 2A000879 1st wheel gear z=39 857308 ring 30x40x1.5 857247 klaring ring 857248 borgring d30 857309 rolkooi 30x35x13 857233 rolkooi 24x28x13 857244 rolkooi 26x30x15.6 2A000883 5th wheel gear 2A000285 3e versnelling op de sec. z = 34 2A000284 2e versnelling op de sec. z = 33 2A000288 6e versnelling op de sec. z = 34 2A000286 4e versnelling op de sec. z = 31 857246 sluitring 24x35x1 857245 ring 20.1x33.5x2.5 2A000558 vork 898633 kogellager 30x72x19 2A000453R vork 857232 sluitring voor assen 857234 klaring ring 2A000281 6e versnelling op de sec. z = 27 2A000280 5e versnelling op de sec. z = 23 2A000278 2e versnelling op de sec. z = 16 2A000554 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/21 2A000552 primaire tandwielas 857251 schakel cam 857123 index ring 857274 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150006 schroef met flens m6x15 2A000048 veer 857253 tandwielas + veer cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 890827 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus 857494 o-ring 1A018096R gear position sensor AP8152273 schroef met flens m5x15 899599 schroefdraad pin 898636 kogellager 20x52x15 857260 zet de lente vast 2A000047 veer GU98370616 binnenzeskantschroef m6x16 inox 857427 pin m8x12 B045224 12x8x12 rollager 857249 kooi À rouleaux hk1512 AP8152287 schroef met flens m8x25
hoofddeksel aprilia 857071 speciale schroef 898410 demper drift 857084 ht spoel korte kabel 857501 ht spoel lange kabel AP8152277 schroef met flens m6x12 897443 klepdeksel pakking 1A020718 2 - gasket 857074 pakking 1A015311 spark plug 641815 emi kern
smering aprilia 2A000595 olie zeef B046072 of verpakking 24x2,5 - 80 fkm 2A0002535 klep 857176 o-ring 1A0063195 ? lwanne 2A000576 carterpakking 2A000276 o-ring 2A000540 oliepomp 857189 o-ring 857168 oliefilter koppeling 857187 oliefilter B016792 schroef met flens m6x30 016335 onderlegring 1D001138 sensor 2A000357 olie-inlaatpijp 857184 hoes 857147 pakking of 2B001806 olie pijp 277330 inbusschroef 709099 inbusschroef 85273R pomp versnelling 857192 rol 5x19.8 B044718 conische plug met schroefdraad 006412 borgring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 2A000358 borgplaat 857497 pakking nieuw type 013777 onderlegring
olie radiator aprilia 2B000897 olie koeler AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121428 borgring d8 858927 afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8152277 schroef met flens m6x12 2B001478 radiator steunbeugel AP8150137 inbusschroef 858489 pijp AP8144008 o-ring 115 AP8201727 zwarte kabelgeleider 2B001806 olie pijp 2B002198 slangenklem
achterste cilinder timing systeem aprilia 2A0007605 rear exhaust camshaft 2A0008425 rear intake camshaft 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 2A000559 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 1A0047845 trekstang 857176 o-ring
secundaire lucht aprilia 856631 pijp 856632 pijp 856630 pijp CM001905 slangklem CM002916 slangklem CM225401 slangklem 857181 sas klep 858727 haakje AP8121032 bus AP8150137 inbusschroef
gasklephuis aprilia 857303 voorste gasklephuis 857304 achterste gasklephuis 857305 unie CM002903 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 6423025 luchtdruksensor 894658 gewricht 2B001484 depressie pijp 2B001483 depressie pijp 896567 sec. schroef 857306 slangklem 896565 brandstofpijp. cpl. mier. 896566 brandstofpijp. cpl. post.
waterpomp aprilia 2A000802 waterpomp assy CM269609 slangklem 2B002201 uitlaat waterpomp pijp 840893 binnenzeskantschroef m6x25 893968 waterpomp kit B043231 waterpomp dop

Frame

abs remsysteem aprilia 2B003507 front brake pipe pump-hecu abs B045095 bescherming 2B002997 front brake pipe hecu abs-clamp 2B003508 rear brake pipe pump-hecu abs 2B003509 brake calliper-hecu pipe 2D000265 abs electrohydraulic unit, prefilled AP8113004 2B001983 olieleiding schroef B044551 abs regeleenheid ondersteuning AP8221023 t bus AP8102381 clip m4 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8706087 rubberen afstandhouder AP8120223 rubberen afstandhouder 855799 schroef met flens AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150011 ring 4,3x12x1 231590 elastische veer
centraal lichaam aprilia 2B003815 lh side panel 2B003816 rh side panel 860447 bi-adhesief AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5
centrale standaard aprilia 858863 stand cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8225369 inbusschroef 858941 beschermkap AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring 843213 t bus AP8221197 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120876 plug AP81278565 zijstandaardschakelaar
sticker aprilia 893819 naamplaatje "aprilia" 2H002970 numberplate 2H002955 numberplate 2H002916 front fairing decal 2H002956 transfer centre black 2H002971 transfer centre black 2H002972 transfer centre black 2H002957 transfer centre black 2H002973 rh cover decal 2H002958 rh cover decal 2H002974 lh cover decal 2H002959 lh cover decal 2H001733 saddle cover decal "italia" 2H001726 saddle cover decal "italia" 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H000938 rechter tanksticker aprilia racing 2H000767 sticker "aprilia racing" dx 2H000939 brandstoftank sticker aprilia racing 2H000768 sticker "aprilia racing" sx 2H002975 rh fairing decal "a" 2H002960 rh fairing decal "a" 2H002961 lh fairing decal "a" 2H002976 lh fairing decal "a" 2H002977 rh side fairing decal bands 2H002962 rh side fairing decal bands 2H002963 lh side fairing decal bands 2H002978 lh side fairing decal bands 2H002964 rh lower fairing decal "be a racer" 2H002979 rh lower fairing decal "be a racer" 2H002980 lh lowerr fairing decal "be a racer" 2H002965 lh lowerr fairing decal "be a racer" 2H002981 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H002966 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H002982 lh lowerr fairing decal "aprilia racing" 2H002967 lh lowerr fairing decal "aprilia racing" 2H002968 right tail fairing number plate decal 2H002983 right tail fairing number plate decal 2H002984 left tail fairing number plate decal 2H002969 left tail fairing number plate decal 2H000794 sticker op de staartkuip 2H002985 rh tail fairing strip decal 2H002986 lh tail fairing strip decal 2H000795 sticker met staartkuipstrip 2H000487 rh-lh sticker bosch 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx
kanaal aprilia 2B001540000XN6 voorkuip dx 2B001541000XN6 voorkuip sx AP8150270 schroef 4.2x20 AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2B001921 bovenste luchtkanaal 2B006425 lh lower air duct 858819 rechtse pakking 858926 lh lagere steun AP8150450 sluitring voor assen d5 2B001922 rh bovenste luchtkanaal 858907 rechts onder luchtkanaal 858925 rechts onder steun AP8120422 zwarte slang 98x2
voetsteunen aprilia 2B003414 rh front footrest bracket AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP8134955 voetsteunpen CM228401 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8120573 stop ring GU05677730 bevestigingspin voor veren AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8150540 schroef AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 2B005860 rh guard 2B005861 lh protection AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 2B005862 lh rear footrest guard CM228402 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146616 achterste voetsteun. rechts 893996 achterste voetsteun. rechts cpl 893997 achterste voetsteun. lh AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8146617 achterste voetsteun. lh 658830 gebogen veerring 6x12 2D000325 switch - clutch/rear brake 2B003519 switch mount AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9
kader aprilia 2B001123 stuurbussen paar 858729 deuvel 2B001451 links -5 achterbruginzetstuk 2B001453 rh -5 int. achterbrug insert 2B001452 externe achterbruginzetstuk rh -5 858717 front inzetstuk 858718 rh spacer AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152481 schroef met flens AP8150292 gebogen veerring 858710 bus 858714 achter inzet 2B001454 achterinzet pos. -5 AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152301 zelfborgende moer AP8152441 ring 10.5x25x4 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 858712 pin 2B001354 motorsteun achter AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad 894027 pin AP8150506 flensmoer 598839 schroef met flens 2B001525 bevestigingsbeugel 2B003589 saddle support 858903 koplamp steunklem 858904 steunbeugel AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8117033 zelfklevende spons AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8144707 pakking
remklauw voor aprilia 2B001348 rh front brake caliper 2B001349 lh front brake caliper 2B003222 brake pads AP8133824 ontluchtingsventiel AP8113230 896576 veer 2B003246 screw m10x60 2B003247 spacer
kuip aprilia 2B001779 voorruit 581957 schroef 895916 kunststof ring AP8220186 rubberen afstandhouder AP8117033 zelfklevende spons AP8144564 rubber w / insert m4 2B005799 mirror left 2B001544 lh achteruitkijkspiegel 2B002695 t bush 2B005798 mirror right 2B001543 rh achteruitkijkspiegel AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150506 flensmoer 2H002938000XN2 fairing front piece, competition black paint finish 2H002948000XN6 front fairing, d.black 858830 voorkuip onderste vergrendeling 2D000257 knipperlicht l 2B002876 rechter spiegelkap 2B006025 mirror right 2D000258 knipperlicht r 2B002877 spiegelkap links 2B006026 mirror cover left
voorlichten aprilia 2D000518 headlight 294353 lamp h7 12v-55w 2B001778 koplamp covers AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121032 bus B044778 koplamp plug AP8150509 zelftappende schroef 5x14 2D000203 koplamp bedrading met harnas AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220283 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a
voorste hoofdcilinder aprilia AP8113598 pil remtank plug 2B007235 brake oil tank 2B002023 front master cilinder 2B007071 brake lever 893937 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133666 hefboom pin B044585 voorste hoofdcilinder 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8134383 olietank plaat AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 658830 gebogen veerring 6x12 AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113230
voorspatbordstijl aprilia 2B003404 vorderes schutzblech 2H002941000XN2 black right lower fairing 2H002951000XN6 rh lower fairing, black 858827 pijler 2H002942000XN2 black left lower fairing 2H002952000XN6 lh lower fairing, black AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 895909 rh klem 2B001812 klem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8120622 voorste stofkapring AP8102375 clip m5 895915 inbusschroef 581957 schroef 895916 kunststof ring B046190 fairlead AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8101890 zwarte slang d8 AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B001548 lh baffle 2B001547 rh schot AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8124719 reflector, amber AP8150204 moer m4
voorwiel aprilia 897596 voor / achterband 120 / 70-17 m / c (58w) 2B002105 voorwiel 3.50x17 "rood 2B001135 rh front brake disc d.330 2B001136 lh front brake disc d.330 AP8110094 met 25x47x12 AP8128169 interne afstandhouder 85263R voorwiel as AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8101744 tubeless ventiel AP8125842 borgring d47 2B003169 phonic wheel
benzinetank aprilia 2H002946500XHD fuel tank cover, p grey paint finish 2H002936500EU fuel tank cover, p grey paint finish AP8161127 bevestigingspin 576836 schroef 893273 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8152273 schroef met flens m5x15 858886 lh ondersteuning B043925 brandstofpomp cpl. AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150255 sluitring 5x20x1,5 B043929 tankdop en slot B043864 binnenzeskantschroef m5x14 AP8220366 rubberen afstandhouder AP8144158 rubberen afstandhouder AP8144565 nylon ring 858884 brandstofpijp 895959 ontluchtingspijp 2D000385 inclination sensor 899068 brandstofniveausensor B044550 onderhoud AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8104803 tankdop pakking AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 2B001203 invoegen AP8120965 o-ring 2018 894198 hitte bescherming AP8152299 zelfborgende moer m6 GU95005306 sluitring 6.4x13x1.5 GU98210612 schroef met flens m6x12 2B002985 support bracket
stuur - controles aprilia 893757 h.bars anti.v gewicht 2B0034386 right half handlebar 2B0034376 left half handlebar 2D0002965 sx command B045021 rh-lichtkiezer 2D000095 throttle grip (throttle by wire) AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 856027 l.h. handgreep AP8150543 schroef m8x35 AP8150137 inbusschroef 2B003974 cylindrical screw AP8120190 o-ring 3075 852398 keuzehendel versnellingsbak 2D000298 lower shell
sloten aprilia B043920 slot kit AP8140711 "aprilia" toets met transpo. B043929 tankdop en slot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 858955 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8104803 tankdop pakking AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152238 klinknagel m8x28 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121475 fairlead AP8121096 t bus 8.2x12x4
pad
pad
aprilia CM228046 pad 2.87 CM228040 pad 2.72 CM228026 pad 2.37 CM228020 pad 2.22 CM228038 pad 2.67 CM228028 pad 2.42 CM228029 pad 2.45 CM228012 pad 2.02 CM228031 pad 2.50 CM228043 pad 2.80 CM228044 pad 2.82 CM228021 pad 2.25 CM228045 pad 2.85 CM228014 pad 2.07 CM228009 pad 1.95 CM228010 pad 1.97 CM228023 pad 2.30 CM228013 pad 2.05 CM228004 pad 1.82 CM228047 pad 2.90 CM228008 pad 1.92 CM228007 pad 1.90 CM228050 pad 2.97 CM228006 pad 1.87 CM228027 pad 2.40 CM228015 pad 2.10 CM228053 pad 3.05 CM228036 pad 2.62 CM228041 pad 2,75 CM228022 pad 2.27 CM228049 pad 2.95 CM228054 pad 3.07 CM228032 pad 2.52 CM228052 pad 3.02 CM228048 pad 2.92 CM228017 pad 2.15 CM228055 pad 3.10 CM228034 pad 2.57 CM228051 pad 3 CM228035 pad 2.60 CM320839R4 pad 2,7 CM228057 pad 3.15 CM228056 pad 3.12 CM228002 pad 1.77 CM228042 pad 2.77 CM228011 pad 2 CM228024 pad 2.32 CM228037 pad 2.65 CM228018 pad 2.17 CM228030 pad 2.47 CM228033 pad 2.55 CM228025 pad 2.35 CM228019 pad 2.20 CM228016 pad 2.12
schotelset / divers aprilia 2B003431 toolkit
achterlichaam aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup AP8150204 moer m4 AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 2H002944000XN2 lh rear fairing, black competition 2H002954000XN6 lh rear fairing, black 2H002953000XN6 rh rear fairing, black 2H002943000XN2 rh rear fairing, black competition 258249 schroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B001552 nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder 894657 hoes 575249 schroef AP8112916 reflector achter 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l) 2H001717000XN2 saddle cover, black 2H001710000XN6 saddle cover, black 893112 kussen 858838 zadelhoes basis AP8220238 rubberen afstandhouder AP8120592 onderlegring AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 893259 pin AP8150450 sluitring voor assen d5 B043880 hitte bescherming AP8102504 rubberen afstandhouder B045263 klinknagel 895487 bovenste achterspatbord 895488 onderste achterspatbord AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152108 inbusschroef 895914 nummerplaathouder
achter remklauw aprilia 898486 brake supp. plate pin 1D0001275 abs voorste sensor B044357 achter remklauw 893969 pads paar AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113070 AP8152279 schroef met flens m6x20 858791 achterste remslangsteun 2B003449 rear brake caliper support AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152286 schroef met flens m8x20
achter elektrisch systeem aprilia 639792 batterij 12v-12ah B044640 relais batterijbedrading 895701 eindkap 2D000158 aardingskabel CM225730 zekering 30a 1D001697R starterrelais 895481 injectierelais 12v-40w 896715 relaisrubber CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a 858212 rubberen zekeringkast 2D000302 main wiring harness 860744 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120657 slangklem CM225715 zekering 15a AP8221310 kabelgeleider AP8144552 steunrubber deel AP8144553 steunrubber deel AP8104606 slangklem
achterste hoofdcilinder aprilia 893933 rubberen balgen 020006 moer 898694 duwstang set 898695 plug 858785 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 bevestigingspin 884033 hefboom pin 893138 veer B044586 achterste hoofdcilinder AP8120822 stil blok. voorjaar AP8150462 borgring d9 2D000325 switch - clutch/rear brake AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 GU98370630 binnenzeskantschroef m6x30 AP8221206 haak voor helmhouder 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer 2B003519 switch mount
achterspatbord aprilia 858782 achterspatbord AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150182 gebogen veerring AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121991 bus
achterwiel aprilia 2B002118 achterwiel. rood 6.00x17 896358 chain cpl conn.link CM224906 kettingring z = 41 2B002611 kussen B043317 flexibel koppelingsrubber 8587315 achterwielas 2B002634 dax moer m10x1.25 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 859754 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 2B002116R achterwiel veerhouder 2B002439 hex head m6x16 fl 10.9 pre-impregnated 890960 phonic wiel abs 85248R voorremschijf. goud 2B002416 schroef met flens m8x20 2B001932 afstandhouder 2B001909 pattino scorricatena inferiore 2B003043 flange
zadel aprilia 85883200A1 bestuurderszadel AP8152302 schroef met flens m5x12 89382400A1 achter zadel AP8120177 elastisch AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 894195 inbussleutel B043933 pad B043941 pad
zadelkamer aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup 898252 batterijhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 895915 inbusschroef AP8102375 clip m5
schokdemper aprilia 2B001399 schokdemper achter 2B003070 double conrod AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP81465164 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
kuip aprilia 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 2H002949000XN6 rh lat.fairing, black 2H002939000XN2 rh lat.fairing, black 2H002950000XN6 lh lat.fairing, black 2H002940000XN2 lh lat.fairing, black 2B001547 rh schot 2B001548 lh baffle AP8120622 voorste stofkapring 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 894933 afstandhouder
sturen aprilia 2B003830 fork upper plate 2B003923 lower plate 2B001699 stuur schokdemper AP8110077 axiaal kogellager AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8163170 aprilia mounting plate for top plate AP8152442 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152283 schroef met flens AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8150540 schroef 2B005955 front fork lower closing AP8152277 schroef met flens m6x12
zwenkarm aprilia 858707 achterste swingarmpen AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 858708 afstelbus 648707 swingarm ring moer 858780 kettinggeleiderplaat 858783 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen 2B001920 ketting tientallen. stelschroef 2B004511 nut AP8121075 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer 858936 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 858781 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8148824 onderhoud AP8150468 schroef m6x40
tankdeksel aprilia AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150536 speciale ring B04454700XN2 fuel tank cover, black c. B04454700XN6 tankdeksel. zwart AP8152339 schroef met flens m5x9 B044548 bus bevestiging AP8101372 silent-block

Elektrisch

centraal elektrisch systeem aprilia CM281701 electronic injection device AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8220150 rubberen afstandhouder 858882 onderhoud AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP9100519 veer AP8220709 buiskap AP8221311 fairlead d18 231590 elastische veer AP8121795 t bus AP8102544 klinknagel m6 894704 fairlead 2D000303 engine wiring 294754 fairlead AP8117033 zelfklevende spons
front elektrisch systeem aprilia 2D000385 inclination sensor AP8152279 schroef met flens m6x20 B043488 spanningsregelaar AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121075 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 890979 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 890760 instrumentondersteuning 2D000302 main wiring harness AP8152108 inbusschroef AP8150182 gebogen veerring 2B002443 vierkante moer m6 2B002459 socket steunbeugel 1B001591 fairlead 1D001377 stopcontact usb AP8121991 bus 858916 sensor ondersteuning GU98210612 schroef met flens m6x12 2B002985 support bracket
instrumenten aprilia 2D000278 digital dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder 2B002001 rechter instrumentenpaneel steun 2B001562 linker instrumentenpaneel steun 2B003401 up. dashboard cover 575249 schroef 845978 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 197551 hoes 898126 slangklem AP8121728 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 2B002474 pakking 2B003402 dashboard lid 896174 binnenzeskantschroef m5x12
achterlichten aprilia 85256R nummerbord licht 894566 t bus 2D000137 knipperlicht rechts achter 2D000138 knipperlicht linksachter AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber 2D000141 plaat licht bedrading 2D000238R achterlicht AP8150420 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover
starter / elektrische starter aprilia B044495 startmotor 85254R elektrische startversnelling z = 12/64 897434 flensmoer m10x1 2A000808 jackshaft control gear 857298 tabblad 1A008691 volledige vrijloop 857290 rolkooi 30x35x17 235779 onderlegring 857288 "denso" vrijloop versnelling z = 49 2A000806 balance shaft 895316 cap 2A000547 vijfde wiel 2A000313 afstandhouder AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40

Overig / Niet ingedeeld

Front Fork Sachs aprilia 895284 vork staander dx 895285 vork staander sx B043561 mouw B043562 vorkveer B043563 lh vorkplug 1D0001275 abs voorste sensor 897331 moer B043564 voorbelaste buis AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 B043565 lk zuiger. compleet B044314 kabelgeleider voorste abs-sensor 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap B043567 naaf + linker vorkpoot B043566 hub + rh vorkpoot 897339 borgring 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia