Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016.

Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV 4 1000 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV 4 1000 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2016!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B001216 basis van filterhuis 2B001220 deksel van filterhuis 2B001218 bovenste inname 2B001217 afdichting luchtfilterhuis 2B001592R air filter 2B001413 inlaatslang lh 2B001412 inlaatslang rechts 2A000275 injectorkit compleet 858807 bovenste brandstofrail AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 2B001481 bevestigingsbeugel 858808 pijp doorblazen CM002912 slangklem CM001927 slangklem 2B001219 luchtfilter sluiten GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 893752 rubberen afstandhouder 2B001480 mobiele systeemtrompetten 893132 schroef 2B001507 compleet onderste inlaatkanaal 893915 onderhoud 893240 o-ring 56,82x2,62
koppeling aprilia 2A000634 koppelingstrommel 893774 sluitring 25.5x47x2.5 894794 steun assy. 893783 aangedreven koppelingsschijf 893784 aluminium koppelingstrommel 893940 koppeling drukplaat 893941 lager 893777 koppeling veer 893778 schietstoel 893779 binnenzeskantschroef m6 893780 aandrijfkoppelingsschijf 893942 koppelingsschijf 893943 veer 893944 stoel trillingen veer 893782 aandrijfkoppelingsschijf 899483 aangedreven koppelingsschijf 899601 pal koppeling 893767 moer B044365 ring 31x44x0.9 893769 rolkooi 35x40x35.8 893770 afstandhouder 894821 oliepomptandwiel z = 39 893772 ring 58x25x8 B044474 belleville spring sp.0.9
koppeling controle aprilia 890923 koppelingshendel cpl. 893926 koppelingshendel 893134 schakelaar 890982 koppelingskabel AP9100519 veer 894704 fairlead
koppelingsdeksel aprilia 1A007273 kupplungsdeckel 857429 schroef met flens 857436 schroef met flens 658830 gebogen veerring 6x12 411209 pin 857451 pakking 857543 inspectiedeksel 857078 o-ring 6389915 fase / omwentelingssensor 122675 inbusschroef 974229 olie laad plug AP8144424 o-ring 4075 B045225 10x14x10 rollager 2A000033R koppelingsbedieningsas B045224 12x8x12 rollager 857461 veer van koppelingshendel 857314 koppelingshendel AP8152279 schroef met flens m6x20 B043542 koppeling control pin bus 857460 t bus 2A000573 oliepeilstok 2A000632 afdichtring (o-ring) 9x1.5
koelsysteem aprilia 2B0038346 water cooler 622055 fan, cpl. 897775 waterkoeler bovenste steun AP8152279 schroef met flens m6x20 893954 hoes CM269609 slangklem AP8117033 zelfklevende spons 2B002204 thermostaat-koeler pijp AP8101595 slangklem d10,1 856279 thermostaatventiel set 75 ° c 2B002207 slang h2o AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8102378 slangklem d11,3 AP8120030 rubberen afstandhouder 858488 koeler-pomp pijp CM269603 slangklem 2B002208 thermostaat-motorpijp AP8152272 schroef met flens m5x12 893224 slangklem 893514 schroef 893823 sluitring d4,5 893513 afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 2B002203 motorverdeelpijp CM269606 slangklem 856543 verdeelstuk 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8104836 expansievat plug 858908 expansievat AP8221145 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121728 t bus AP8121991 bus AP8221150 kabelgeleider 895450 bus AP8144720 slang AP8120573 stop ring
carters i aprilia 857087 tapbout m10x126 897434 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin AP9100433 schroef met flens m6x50 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152289 schroef met flens 857128 afdichtring 30x47x7 AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 B045224 12x8x12 rollager 857090 onderhoud 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 B046202 schroef tb 4x12 torx 2A000293 smering spray AP8152292 schroef met flens m8x50 857109 pakkingring 17.12x2.62 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 2A000295 tapeind 857496 speciale moer 857144 o-ring 897436 lager 897435 lager AP9150145 controleer lagerplaat 974060 plug m16x1.5 AP8152166 schroef m6x16 B045126 overdrukventiel AP8120965 o-ring 2018 2A000363 smerende straal 2A000569 smering pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 GU90706009 o-ring 6x1
cilinderkop - kleppen aprilia 2A000171 complete cilinder grote kop 857035 tapbout m10x171 857085 binnenzeskantschroef m6x45 857042 koperen ring 411209 pin 897434 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 825597 speld 11,8x10 2A000178 klep. in 2A000236 uitlaatklep 436438 klep pakking ring 2R000037 inlaatklep veer kit 2R000260 uitlaatklep veer kit 478895 schroef met flens 857024 ventiel halve kegel 855632 klep lifter emmer 857046 vonkenvanger 857047 vonkenvanger 857045 reed klep 857044 dekking reed klep 2A000337 zuig klep emmer stoter 857017 oliespuitpijp 873097 o-ring 857016 hoekige unie 1A003153 zeskantkopschroefflens 857083 o-ring 857048 schroef m5x16
cilinder - zuiger aprilia CM267701 piston assy "a" CM267702 zuiger "b" 2A000489 grondel emmer 2A000450 stop ring 2A000356 cilinderkoppakking 899299 zuigerveer kdn5 merk 857105 zuigerveer 857106 zuigerveer 857126 gewricht 857125 pakking 874550 schroef met flens
aandrijfas aprilia 2A000299LL aandrijfas ll 2A000299OO aandrijfas oo 2A000299NN aandrijfas nn 2A000299MM aandrijfas mm B045842BB drijfstang cpl. "bb" B045842DD drijfstang cpl. "dd" B045844 drijfstangschroef B0445450G halve lager van de drijfstang geel B0445450V halve lager van de drijfstang groen B0445450B halve lager van de drijfstang blauw 897478 ring 12x26.5x3 857206 schroef met flens m12x1.25x50 8571320V met halve schaal. groen 8571320N halve schaal bus centraal zwart 8571320G bus halve schaal. geel 8571300G bus halve schaal. geel 8571300V halve schaal bus centraal groen 8571300N halve schaal zwarte bus 1A010574 stator 2A000535 primaire aandrijving B043204 ring moer 857118 phonic wiel 857077 speciale schroef m8x24 897474 tandwiel spacer
motor-completerende deel-hendel aprilia AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120253 afstandhouder 852480 gear lever AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 898133 bus AP8220177 o-ring 115 2B001549 tandwiel deksel 2B001932 afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 CM2656015 motor cpl. B043834 quick shift-apparaat 898134 bus 898463 schroef m6x35 897594 versnellingsbediening trekstang 897360 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 hefboom pin AP8150462 borgring d9 899191 microschakelaar 858923 kettinggeleider
uitlaat aprilia 2B001059 rechts voor spruitstuk 2B001060 links spruitstuk 436947 moer 852090 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer 2B001061 centraal spruitstuk 2D000152 lambdasonde 976521 slangklem 2B001062 rechts achter spruitstuk 2B001063 linksachter 2B001065 geluiddemper 2B001067 uitlaatpijp warmte prot. 898385 torx-schroef m6x10 254485 clip m6 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121199 bus AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8 2D000064 uitlaatklep actuator 890928 hitte bescherming AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8134640 luchtdoos spacer AP8121725 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder 840509 afstandhouder 2B001531 uitlaatklep opening kabel 2B001532 uitlaatklep sluitkabel
vliegwielkap aprilia AP8152272 schroef met flens m5x12 B046004 haakje 2A000466 vliegwielkap van zwart magnesium 898268 afdichtring 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB blow-by uitlaat blow-by 857048 schroef m5x16 871094 schroef met flens 2A000034 afdichtring 874550 schroef met flens 658830 gebogen veerring 6x12 898269 klaring ring 006630 snap ring
voorste cilinder timing systeem aprilia 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 2A000559 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 1A0047845 trekstang 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 2A000436 transmissie ondersteuning 898634 kogellager 25x62x17 898635 kogellager 20x52x15 AP9150145 controleer lagerplaat 857271 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 857250 kogellager 25x42x9 857175 veer 2A000440 vork as 857236 aangedreven as 2A000283 1e versnelling op de sec. z = 39 857308 ring 30x40x1.5 857247 klaring ring 857248 borgring d30 857309 rolkooi 30x35x13 857233 rolkooi 24x28x13 857244 rolkooi 26x30x15.6 2A000287 5e versnelling op de sec. z = 31 2A000285 3e versnelling op de sec. z = 34 2A000284 2e versnelling op de sec. z = 33 2A000288 6e versnelling op de sec. z = 34 2A000286 4e versnelling op de sec. z = 31 857246 sluitring 24x35x1 857245 ring 20.1x33.5x2.5 2A000558 vork 898633 kogellager 30x72x19 2A000453R vork 857232 sluitring voor assen 857234 klaring ring 2A000281 6e versnelling op de sec. z = 27 2A000280 5e versnelling op de sec. z = 23 2A000278 2e versnelling op de sec. z = 16 2A000554 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/21 857458 primaire tandwielas 2A000552 primaire tandwielas 857251 schakel cam 857123 index ring 857274 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150006 schroef met flens m6x15 2A000048 veer 857253 tandwielas + veer cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 890827 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus 857494 o-ring 857265 versnellingspositiesensor AP8152280 schroef met flens m6x25 899599 schroefdraad pin 898636 kogellager 20x52x15 857260 zet de lente vast 2A000047 veer GU98370616 binnenzeskantschroef m6x16 inox 857427 pin m8x12 B045224 12x8x12 rollager 857249 kooi À rouleaux hk1512 AP8152287 schroef met flens m8x25
hoofddeksel aprilia 2A000464 magnesium zwart klepdeksel 857071 speciale schroef 898410 demper drift 857084 ht spoel korte kabel 857501 ht spoel lange kabel AP8152277 schroef met flens m6x12 897443 klepdeksel pakking 1A020718 2 - gasket 857074 pakking B043807 bougie ngk cr9ekb
smering aprilia 2A000595 olie zeef B046072 of verpakking 24x2,5 - 80 fkm 2A0002535 klep 857176 o-ring 2A000576 carterpakking 2A000576 carterpakking 2A000276 o-ring 2A000540 oliepomp 857189 o-ring 857168 oliefilter koppeling 857187 oliefilter B016792 schroef met flens m6x30 016335 onderlegring 658830 gebogen veerring 6x12 1D001138 sensor 2A000357 olie-inlaatpijp 857184 hoes 857147 pakking of 2B001806 olie pijp 277330 inbusschroef 709099 inbusschroef 85273R pomp versnelling 857192 rol 5x19.8 B044718 conische plug met schroefdraad 006412 borgring AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 2A000358 borgplaat 857497 pakking nieuw type 013777 onderlegring
olie radiator aprilia 2B000897 olie koeler AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121428 borgring d8 858927 afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8152277 schroef met flens m6x12 2B001478 radiator steunbeugel AP8150137 inbusschroef 858489 pijp AP8144008 o-ring 115 AP8201727 zwarte kabelgeleider 2B001806 olie pijp 2B002198 slangenklem
achterste cilinder timing systeem aprilia 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 2A000559 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 1A0047845 trekstang 857176 o-ring
secundaire lucht aprilia 856631 pijp 856632 pijp 856630 pijp CM001905 slangklem CM002916 slangklem CM225401 slangklem 857181 sas klep 858727 haakje AP8121032 bus AP8150137 inbusschroef
gasklephuis aprilia 857303 voorste gasklephuis 857304 achterste gasklephuis 857305 unie CM002903 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 6423025 luchtdruksensor 894658 gewricht 2B001484 depressie pijp 2B001483 depressie pijp 896567 sec. schroef 857306 slangklem 896565 brandstofpijp. cpl. mier. 896566 brandstofpijp. cpl. post.
waterpomp aprilia 2A000802 waterpomp assy CM269609 slangklem 2B002201 uitlaat waterpomp pijp 840893 binnenzeskantschroef m6x25 893968 waterpomp kit B043231 waterpomp dop

Frame

abs remsysteem aprilia B044589 voorremleiding pomp-hecu abs B044591 klemband voorrem remleiding B044590 voorremleiding hecu abs-klem B044592 achterrem pomp pomp-hecu abs B044593 achterremleiding hecu abs-klem B044760 abs controle-eenheid AP8113004 2B001983 olieleiding schroef B044594 dubbele remleidingschroef AP8221023 t bus AP8102381 clip m4 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8706087 rubberen afstandhouder AP8120223 rubberen afstandhouder AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121032 bus AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150011 ring 4,3x12x1 B044551 abs regeleenheid ondersteuning B045095 bescherming 231590 elastische veer
centraal lichaam aprilia 858834 lh zijpaneel 858833 rechts zijpaneel 860447 bi-adhesief AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5
centrale standaard aprilia 858863 stand cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8225369 inbusschroef 858941 beschermkap AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring 843213 t bus AP8221197 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120876 plug AP81278565 zijstandaardschakelaar
sticker aprilia 2H000765 voorruit sticker aprilia 2H000766 nummerplaat 2H000767 sticker "aprilia racing" dx 2H000768 sticker "aprilia racing" sx 2H001241 sticker 2H001242 sticker 2H000771 rh brandstoftank sticker "ap" 2H000772 sticker brandstoftank "ap" 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H000969 transfer center zwart 2H000970 transfer center zwart 2H000777 voorkuip sticker italia 2H001243 kentekenplaathouder 2H000971 rh onderste strip sticker 2H000972 lh onderste strip sticker 2H001035 rh stroomlijnkappen "rsv4 rf" 2H001036 kuipsticker "rsv4 rf" 2H001037 rechter kuip sticker "a" 2H001038 kuipsticker "a" 2H001427 lijst sticker rh "ril" 2H001428 lijst sticker lh "ril" 2H000791 sticker "een racer zijn" 2H001039 kuipsticker rood wit 2H001042 links onderkuip sticker rood 2H001040 rh onderste kuip sticker rood 2H001041 rh onderste kuip sticker groen 2H001043 links onderkuip sticker wit groen 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx 2H000795 sticker met staartkuipstrip 2H000794 sticker op de staartkuip 2H000798 nummerplaatsticker rechter staartkuip 2H000799 nummerplaat sticker linker kuip 2H000800 zadelhoes sticker "italia" 2H000487 rh-lh sticker bosch B045183 voorspatbord aprilia racing 893102 voorspatbord sticker abs 2H001340 tank bewaker sticker 893819 naamplaatje "aprilia" 672551 naamplaatje ccc
kanaal aprilia 2B001540000XN6 voorkuip dx 2B001541000XN6 voorkuip sx AP8150444 zelftappende schroef AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2B001921 bovenste luchtkanaal 2B006425 lh lower air duct 858819 rechtse pakking 858926 lh lagere steun AP8150450 sluitring voor assen d5 2B001922 rh bovenste luchtkanaal 858907 rechts onder luchtkanaal 858925 rechts onder steun AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8150270 schroef 4.2x20
voetsteunen aprilia 858786 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP8134955 voetsteunpen CM228401 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8120573 stop ring GU05677730 bevestigingspin voor veren AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8150540 schroef AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 658830 gebogen veerring 6x12 858787 rh bescherming 858788 lh bescherming AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 894201 achter voetsteunbescherming CM228402 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146616 achterste voetsteun. rechts 893996 achterste voetsteun. rechts cpl 893997 achterste voetsteun. lh AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8146617 achterste voetsteun. lh
kader aprilia 2B001123 stuurbussen paar 858729 deuvel 2B001451 links -5 achterbruginzetstuk 2B001453 rh -5 int. achterbrug insert 2B001452 externe achterbruginzetstuk rh -5 858717 front inzetstuk 858718 rh spacer AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8152481 schroef met flens AP8150292 gebogen veerring 858710 bus 858714 achter inzet 2B001454 achterinzet pos. -5 AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152301 zelfborgende moer AP8152441 ring 10.5x25x4 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 858712 pin 2B001354 motorsteun achter AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad 894027 pin AP8150506 flensmoer 598839 schroef met flens 2B001525 bevestigingsbeugel 858849 zadelsteun 858903 koplamp steunklem 858904 steunbeugel AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8117033 zelfklevende spons AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8144707 pakking
remklauw voor aprilia B044355 rechts remklauw voor B044356 links remklauw B044583 pads paar AP8133824 ontluchtingsventiel AP8113070 896576 veer AP8152414 schroef met flens m10x55
kuip aprilia 2B001779 voorruit 621914 schroef 895916 kunststof ring AP8220186 rubberen afstandhouder AP8117033 zelfklevende spons AP8144564 rubber w / insert m4 2B001544 lh achteruitkijkspiegel AP8121728 t bus 2B001543 rh achteruitkijkspiegel AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150506 flensmoer 2H001238000XN2 kuip, zwart 858830 voorkuip onderste vergrendeling 894057 koplamp covers 2B002876 rechter spiegelkap 2D000258 knipperlicht r 2B002877 spiegelkap links 2D000257 knipperlicht l
voorvork ohlins aprilia 897302 rh naaf 854547 lh hub 2B006021 front fork revision kit 893945 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt. 893966 breng de lente terug 896944 fairlead B046203 sensor ondersteuning 1D0001275 abs voorste sensor AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8150064 schroef 2B004152 complete piston carrier kit
voorlichten aprilia 2D000116 koplamp 294353 lamp h7 12v-55w 2B001778 koplamp covers AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121032 bus B044778 koplamp plug AP8150509 zelftappende schroef 5x14 2D000203 koplamp bedrading met harnas AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220283 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8117033 zelfklevende spons 2B002474 pakking
voorste hoofdcilinder aprilia AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank B044584 vorderradbremspumpe 2B007071 brake lever 893937 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133666 hefboom pin AP8127432 stop schakelaar 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8134383 olietank plaat AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 658830 gebogen veerring 6x12 AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113230 B044585 voorste hoofdcilinder
voorspatbordstijl aprilia 2B003404 vorderes schutzblech 2H000760000Z3 zwart rechts onderkuip 858827 pijler 2H000761000Z3 zwart links onderkuip AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 895909 rh klem AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 2B001812 klem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8120622 voorste stofkapring AP8102375 clip m5 895915 inbusschroef 621914 schroef 895916 kunststof ring B046190 fairlead AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8101890 zwarte slang d8 AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B001548 lh baffle 2B001547 rh schot AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5
voorwiel aprilia 897596 voor / achterband 120 / 70-17 m / c (58w) 2B002032 voorwiel 3.50x17 "rood 893135 rechts voorremschijf 893136 lh remschijf voor AP8110094 met 25x47x12 AP8125843 interne afstandhouder 85263R voorwiel as AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8125842 borgring d47 AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 2H001237000Z1 benzinetank AP8161127 bevestigingspin 576836 schroef 893273 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8152273 schroef met flens m5x15 858886 lh ondersteuning B043925 brandstofpomp cpl. AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150255 sluitring 5x20x1,5 B043929 tankdop en slot B043864 binnenzeskantschroef m5x14 AP8220366 rubberen afstandhouder AP8144158 rubberen afstandhouder AP8144565 nylon ring 858884 brandstofpijp 895959 ontluchtingspijp 2D000037 beveiligingssensor 899068 brandstofniveausensor B044550 onderhoud AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8104803 tankdop pakking AP8152246 schroef met flens m6x16 894198 hitte bescherming
stuur - controles aprilia 893757 h.bars anti.v gewicht 2B0011344 rechterhelft stuur 2B0011334 linkerhelft stuur 896150 de lichtkeuzeschakelaar B045021 rh-lichtkiezer 899890 levering van gastransmissie 899891 gastransport retour 856027 l.h. handgreep AP8150543 schroef m8x35 AP8150137 inbusschroef AP8221043 afstandsbus AP8118502 voorste gasgreep u-bout AP8118492 dopschroef AP8118503 u-bout gasgreep achter AP8120190 o-ring 3075 GU01603480 rechts handgreep GU05603331 gaspedaal cpl. 852398 keuzehendel versnellingsbak AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
sloten aprilia B043920 slot kit AP8140711 "aprilia" toets met transpo. B043929 tankdop en slot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 858955 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8104803 tankdop pakking AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152238 klinknagel m8x28 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121475 fairlead AP8121096 t bus 8.2x12x4
pad
pad
aprilia CM228051 pad 3 CM228024 pad 2.32 CM228015 pad 2.10 CM228055 pad 3.10 CM320839R4 pad 2,7 CM228002 pad 1.77 CM228004 pad 1.82 CM228040 pad 2.72 CM228038 pad 2.67 CM228014 pad 2.07 CM228032 pad 2.52 CM228011 pad 2 CM228047 pad 2.90 CM228027 pad 2.40 CM228019 pad 2.20 CM228009 pad 1.95 CM228029 pad 2.45 CM228017 pad 2.15 CM228042 pad 2.77 CM228016 pad 2.12 CM228046 pad 2.87 CM228035 pad 2.60 CM228043 pad 2.80 CM228022 pad 2.27 CM228023 pad 2.30 CM228034 pad 2.57 CM228037 pad 2.65 CM228045 pad 2.85 CM228056 pad 3.12 CM228013 pad 2.05 CM228026 pad 2.37 CM228028 pad 2.42 CM228021 pad 2.25 CM228054 pad 3.07 CM228020 pad 2.22 CM228008 pad 1.92 CM228048 pad 2.92 CM228006 pad 1.87 CM228057 pad 3.15 CM228010 pad 1.97 CM228025 pad 2.35 CM228031 pad 2.50 CM228018 pad 2.17 CM228050 pad 2.97 CM228012 pad 2.02 CM228007 pad 1.90 CM228053 pad 3.05 CM228044 pad 2.82 CM228052 pad 3.02 CM228030 pad 2.47 CM228049 pad 2.95 CM228036 pad 2.62 CM228033 pad 2.55 CM228041 pad 2,75
schotelset / divers aprilia 2B003301 tool roll
achterlichaam aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup AP8150204 moer m4 AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 2H001240000XN2 achter kuip, zwart 2H001239000XN2 rechter achterkuip, zwart AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 2B001552 nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder 894657 hoes 575249 schroef AP8112916 reflector achter 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l) 2H000764000XN2 zwart p. zadelhoes met sticker 893112 kussen 858838 zadelhoes basis AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8120592 onderlegring AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 893259 pin
achter remklauw aprilia 898486 brake supp. plate pin 1D0001275 abs voorste sensor B044357 achter remklauw 893969 pads paar AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113070 AP8152279 schroef met flens m6x20 858791 achterste remslangsteun 896896 rear brake caliper support AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152286 schroef met flens m8x20
achter elektrisch systeem aprilia 639792 batterij 12v-12ah B044640 relais batterijbedrading 895701 eindkap 2D000158 aardingskabel CM225730 zekering 30a 1D001697R starterrelais 895481 injectierelais 12v-40w 896715 relaisrubber CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a 858212 rubberen zekeringkast 2D000061 belangrijkste kabelboom 860744 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120657 slangklem CM225715 zekering 15a 2D000010 cablaggio bluedash
achterste hoofdcilinder aprilia 893933 rubberen balgen 020006 moer 898694 duwstang set 898695 plug 858785 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 bevestigingspin 884033 hefboom pin 893138 veer B044586 achterste hoofdcilinder AP8120822 stil blok. voorjaar AP8150462 borgring d9 AP8112996 microschakelaar AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20
achterspatbord aprilia 858782 achterspatbord AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150182 gebogen veerring AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterwiel aprilia 2B002033 achterwiel. rood 896358 chain cpl conn.link CM224906 kettingring z = 41 2B002611 kussen B043317 flexibel koppelingsrubber 8587315 achterwielas 2B002634 dax moer m10x1.25 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8176101 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 859754 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 893639 primaire drive / cush drive 2B002439 hex head m6x16 fl 10.9 pre-impregnated 890960 phonic wiel abs 85248R voorremschijf. goud 894505 schroef met flens m8x18 2B001932 afstandhouder 2B001909 pattino scorricatena inferiore 2B002610 flens
zadel aprilia 85883200A1 bestuurderszadel AP8152302 schroef met flens m5x12 89382400A1 achter zadel AP8120177 elastisch AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150378 sluitring 6.4x18x2 894195 inbussleutel B043933 pad B043941 pad
schokdemper aprilia 2B002700 schokdemper achter 858918 dubbele drijfstang AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP81465164 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
kuip aprilia 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 2H000758000Z1 rechts lat. fairing 2H000759000Z1 lh lat. eerlijk 2B001547 rh schot 2B001548 lh baffle AP8120622 voorste stofkapring 896175 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 893255 afstandhouder 890964 afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder
sturen aprilia 2B001450 bovenste plaat 2B001472 onderste plaat 2B001706 stuur schokdemper AP8110077 axiaal kogellager AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8163170 aprilia mounting plate for top plate AP8152442 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152283 schroef met flens AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8150540 schroef 893113 voorvork onderste sluiting AP8152277 schroef met flens m6x12
zwenkarm aprilia 858707 achterste swingarmpen AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 858708 afstelbus 648707 swingarm ring moer 858780 kettinggeleiderplaat 858783 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen 2B001920 ketting tientallen. stelschroef 2B004511 nut AP8121075 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer 858936 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 858781 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8148824 onderhoud AP8150468 schroef m6x40
tankdeksel aprilia AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150536 speciale ring B04454700EU dekking serbatoio AP8152339 schroef met flens m5x9 B044548 bus bevestiging AP8101372 silent-block

Elektrisch

centraal elektrisch systeem aprilia CM264501 injectie controle-eenheid AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8220150 rubberen afstandhouder 858882 onderhoud B044414 gaspedaalpositiesensor 854811 rubberen afstandhouder 858883 steunbeugel AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8144061 silent-block AP8150430 lage zelfborgende moer 893255 afstandhouder 890932 variabele kanalen ecu AP8120405 rubberen afstandhouder 2D000131 motorbedrading 2D000246 smartphone-interface besturingseenheid AP8117033 zelfklevende spons AP8144065 rubberen afstandhouder AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
front elektrisch systeem aprilia 2D000037 beveiligingssensor AP8152246 schroef met flens m6x16 B043488 spanningsregelaar AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121075 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 890979 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 890760 instrumentondersteuning 2D000061 belangrijkste kabelboom AP8152108 inbusschroef AP8150182 gebogen veerring 2B002443 vierkante moer m6 2B002459 socket steunbeugel 1B001591 fairlead 1D001377 stopcontact usb
instrumenten aprilia 2D000343 instrumententafel AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder 2B002001 rechter instrumentenpaneel steun 2B001562 linker instrumentenpaneel steun 890787 hoes 575249 schroef 845978 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 197551 hoes 898126 slangklem AP8121728 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 2B002474 pakking
achterlichten aprilia 85256R nummerbord licht 894566 t bus 2D000137 knipperlicht rechts achter 2D000138 knipperlicht linksachter AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber 2D000141 plaat licht bedrading 2D000238R achterlicht AP8150420 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover
starter / elektrische starter aprilia B044495 startmotor 85254R elektrische startversnelling z = 12/64 897434 flensmoer m10x1 2A000468 jackshaft voorschakelapparatuur 857298 tabblad 825431 volledige vrijloop 857290 rolkooi 30x35x17 235779 onderlegring 857288 "denso" vrijloop versnelling z = 49 2A000469 balansas 895316 cap 2A000547 vijfde wiel 2A000313 afstandhouder AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV4 Racing Factory ABS 1000 2016.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia