Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998.

Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Gulliver 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Gulliver 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1996!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinderkop aprilia AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206772 cilinderkop AP8206568 cilinderkop AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206176 stop ring d10 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206592 zuiger assy d40 AP8206593 zuigereenheid d40.5 AP8206590 cilinder met zuiger AP8206575 cilindervoet pakking AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206579 ademunie op het hoofd AP8206383 thermostaat AP8206773 slangklem 35620 AP8206774 buis 30 mm AP8206775 slangklem 35621 AP8206776 pijp connector AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8202069 slangklem d10 AP8206779 buis 45 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206784 pakkingset
drijfstanggroep aprilia AP8206212 oliekeerring AP8206697 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206571 bedek rubberen doppen
koppeling aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206157 sec. vaste schijf, compleet AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206198 geleiderol voor variator AP8206741 geleiderol voor variator AP8206200 oliekeerring d32x39x4 AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206158 sec. schuifschijf, compleet AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206178 variator veerbeker AP8206191 sec. schijf voorjaar AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206730 remschoenen veer terug AP8206196 remschoenen veer terug AP8206703 centrifugaalkoppeling AP8206731 centrifugaalkoppeling AP8206199 moer m28x1 AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206135 koppelingshuis compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206749 snelheidsvariator met koppeling AP8206748 snelheidsvariator met koppeling AP8206734 remschoenen rubber d4x11
carburateur - oliepomp assy. aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206565 inlaatspruitstuk d12 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206727 carburateur phbn 12-gs AP8206705 carburateur phbn 12-gs AP8206704 carburateur phbn 12-gs AP8206180 slangklem AP8206747 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8206570 deksel + rubber AP8206696 schroef m5x14 AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206321 buis 650 mm AP8220479 vacuümpijp messing koppeling AP8222475 vacuümpijp unie
variator - transmissie eindoverbrenging aprilia AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1 AP8206150 belleville spring AP8206142 idle gear assy z = 14/52 AP8206530 idle gear assy z = 13/52 AP8206159 met d10x30x9 AP8502626 met d17x40x12 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206123 aandrijfas z = 43 AP8206531 aandrijfas z = 42 AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206133 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206455 pennenrol d8.5 AP8206701 pennenrol d8.8 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8206529 afstandhouder d18x23x6 AP8206478 afstandhouder d18x23x5 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25
motor aprilia 8203604 schokdemper 8219330 uitlaatpijp -f- 8219264 uitlaatpijp -d- 8219329 uitlaatpijp -exp- 8219272 uitlaat + resonator 8232524 uitlaatpijp prot., chr.zwart 8232879 uitlaatpijp bescherming, zwart 8219212 uitlaatpijp pakking 8231548 huis van filterhuis 8231549 deksel van filterhuis 8220467 inlaatslang 8201683 luchtfilter 8220364 inlaatslang 8220385 afdichting luchtfilterhuis 8201799 slangkraag 8121725 t bus * 8220370 filterhuis rubber 8134167 remleiding hanger 8221172 kabelgeleider 8152281 schroef met flens m6x30 * 8222502 engine ma, compleet -d- 8222545 engine ma, compleet -i- 8222546 engine ma, compleet -d- 8222488 engine ma, compleet 96 8232820 kick-start hendel 8152289 schroef met flens m8x35 * 8150210 gebogen veerring * 8220357 silent block, uitlaatpijp 8152260 schroef met flens m6x15 * 8152288 schroef met flens m8x30 * 8120870 isolerende ring 8152246 schroef met flens m6x16 * 8121075 t bus *
waterkoeler aprilia 8101722 slangklem d25x8,6 8101912 rad cap geen ventilatie 8102112 ontluchtingsleiding 8102239 slangklem d12,5x8 * 8102349 witte slangklem d17,5x8 8102375 clip m5 * 8201169 slangklem d22x8,6 * 8201912 waterkoeler 8220444 waterkoeler uitlaatslang 8220445 ontluchtingspompleiding 8220449 met rubber versterkte slang 8220450 met rubber versterkte slang 8220455 waterkoelerkop buis 8220456 rubberen waterkoeler supp. 8238861 expansievat 8234104 pijp bevestigingsplaat 8234105 koeler steunplaat

Frame

centrale carter set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8222473 carter assy AP8206169 carterpen d12x16 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206578 rol d3x11.8 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206171 remschoen pin AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206490 moer m10x1.25 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206129 silent-block. carter AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8501481 binnen borgring d40
kader aprilia 8232839 frame met electro-coating 8232959 centrale standaard 8201431 splitpen * 8220366 rubberen afstandhouder 8234091 hoorn steunplaat 8221240 statiefpen met ring 8221211 interne zijstandaardveer 8221204 zijstandaardveer 8220238 rubberen afstandhouder * 8121697 belleville spring 8102375 clip m5 * 8152313 captive moer m6 8221213 captive moer m6 8102376 clip m6 * 8201886 kabelgeleider 8203666 kogelring set compleet 8232841 motor verbindingselement 8221160 motor draaipen 8220377 silent-block 8220399 fase drift 8150210 gebogen veerring * 8234092 ext. schild supp. plaat 8201685 toolkit 8152277 schroef met flens m6x12 *
benzinetank aprilia 8231669 olie tank 8102223 rubberen afstandhouder * 8102224 mixer oliefilter 8101944 2-weg verbinding 8112686 oliereserve-indicator 8220421 olievuldop 8152274 schroef met flens m5x20 * 8150284 ext. getande ring 8101927 slangklem d23,5x8 * 8101770 slangklem d8x5,5 * 8231667 benzinetank 8212960 brandstofniveausensor 8201757 tankdop 8220400 brandstofslang 8238548 vuldop brandstoftank 8201852 brandstofpijp 8231694 brandstofpomp bescherming 8238320 pompdeksel 8231695 tankleidingkoppeling. 8201861 brandstoftank kunststof klep 8222377 benzine pomp 8150255 sluitring 5x20x1,5 * 8152273 schroef met flens m5x16 * 8150413 zelftappende schroef * 8152277 schroef met flens m6x12 * 8101573 slangklem d16-24x8 * 8121856 kabelgeleider 8102378 slangklem d11,3 8201808 kabelgeleider d8 8102375 clip m5 *
voorkant lichaam aprilia 8239034 voorkuip, blauw 8239049 voorkuip, rood 8239690 voorkuip, am.groen 8238555 voorkuip, turq. 8238616 voorkuip, rood 8239581 voorkuip, i.zwart 8239598 kuip voorzijde, m. rood 8238632 voorkuip, groen 8239019 voorkuip, grijs 8226404 voorspatbord, grijs 8226451 voorspatbord, m.red 8226450 voorspatbord, i.zwart 8226456 voorspatbord, am.groen 8226367 voorspatbord, rood 8226406 voorspatbord, br. rood 8226405 voorspatbord, blauw 8226368 voorspatbord, groen 8226365 voorspatbord, turq. 8239562 h.light sup.low.f. fair., zwart 8238630 h.light sup.low.f. fair., groen 8239583 h.light sup.low.f. fair., m.red 8239674 h.light sup.low.f. fair., groen 8238614 h.light sup.low.f. fair., rood 8238553 h.light sup.low.f. fair., turq. 8239032 h.light sup.low.f. fair., blauw 8239047 h.light sup.low.f. fair., br.red 8239017 h.light sup.low.f. fair., grijs 8238615 dashbrd sup.up.f. fair., rood 8238552 dashbrd sup.up.f. fair., turq. 8239031 dashbrd sup.up.f. fair., blauw 8239046 dashbrd sup.up.f. fair., rood 8239016 dashbrd sup.up.f. fair., grijs 8239689 dashbrd sup.up.f. fair., groen 8239607 dashbrd sup.up.f. fair., zwart 8239608 dashbrd sup.up.f. fair., rood 8238631 dashbrd sup.up.f. fair., groen 8238558 voetsteun onderpaneel, turq. 8238622 voetsteun onderpaneel, groen 8238623 voetsteun onderpaneel, rood 8239060 voetsteun onderpaneel, rood 8239030 voetsteun onderpaneel, grijs 8239682 voetsteun onderpaneel, groen 8239570 voetsteun onderpaneel, i.zwart 8239591 voetsteun onderpaneel, rood 8239045 voetsteun onderpaneel, blauw 8238853 vloerpaneel, grijs 8238554 externe kuip, cyaan 8239033 externe kuip, blauw 8238633 externe kuip, groen 8239677 externe kuip, am. groen 8238617 externe kuip, rood 8239048 externe kuip, br.red 8239018 externe kuip, grijs 8239565 externe kuip, i.zwart 8239586 externe kuip, m.red 8239678 binnenschild, am. groen 8239587 interne afscherming, m. rood 8239566 interne afscherming, i.zwart 8238634 interne afscherming, groen 8239020 binnenschild, grijs 8239050 intern schild, br. rood 8239035 intern schild, blauw 8238557 intern schild, cyaan 8238618 interne afscherming, rood 8201534 onderzadel haak cpl. 8239597 type appr.data cover, rood 8239576 type appr.data cover, zwart 8239688 typ appr.data cover, groen 8239219 type appr.data cover, grijs 8239221 type appr.data cover, rood 8239220 type appr.data cover, blauw 8239067 type appr. gegevensomslag, turq. 8239065 typ appr.data cover, groen 8239066 type appr.data cover, rood 8239589 tankdop, m.rood 8239027 tankdop, grijs 8238636 tankdop, groen 8238620 tankdop rood 8239042 tankdop, blauw 8238565 tankdop, turq. 8239057 tankdop, helderrood 8239680 tankdop, am.groen 8239568 tankdop, i.zwart 8239681 voorhandschoen comp.cov., groen 8238637 voorhandschoen comp.cov., groen 8239055 voorhandschoen comp.cov., rood 8239569 voorhandschoen comp.cov., zwart 8238621 voorhandschoen comp.cov., rood 8239590 voorhandschoen comp.cov., rood 8238563 voorhandschoen comp.cov., turq. 8239025 voorhandschoen comp.cov., grijs 8239040 voorhandschoen comp.cov., blauw 8201853 handschoenenkastje grille 8220407 topkoffer afdichting 8239559 mat, grijs varn. 8238653 mat, grijs 8238549 pvc mat 8201763 schroefklem d5,5 * 8102375 clip m5 * 8220429 brandstofvulklep pin 8239026 rechter kap, grijs 8239679 rechter kap, am.groen 8238635 rechter kap, groen 8238619 rechter kap, rood 8238564 rechter kap, turq. 8239588 rechter kap, m. rood 8239041 rechter kap, blauw 8239056 rechter kap, br. rood 8239567 rechter kap, i.zwart 8120001 rubberen afstandhouder 8109121 v-snaar rubberen pakking 8201215 clip m4 * 8239667 koplamp cov. 8238120 koplamp cov. 8121811 t bus * 8150413 zelftappende schroef * 8120531 rubber met inzet * 8239745 groen licht prot. 8238402 lichte prot. 8238570 externe schildvergrendeling 8238571 voorkuip onderste vergrendeling 8238676 framegrille, grijs 8239672 frame rooster, chrom. 8238814 waterkoeler rooster 8239670 waterkoeler grille, chr. 8238568 luchtkanaal, grijs
achterlichaam aprilia 8229142 compleet zadel, grijs 8229261 zadel compleet, beige 8229219 zadel compleet, rood 8229175 compleet zadel, blauw 8229179 compleet zadel, bruin 8229193 compleet zadel, grijs 8229195 compleet zadel, bruin 8152298 schroef met flens m5x16 * 8234083 kuipsteun achter 8239626 achterkuip, i.zwart 8238642 achterkuip, groen 8238628 achterkuip, rood 8239627 achterkuip, m.red 8238560 achterkuip, turq. 8239692 achterkuip, am.groen 8239022 achterkuip, grijs 8239052 achterkuip, br.red 8239037 achterkuip, blauw 8231688 bougiekap 8231689 helm compartiment 8226268 achterspatbord, grijs 8226329 spatscherm achter 8226364 kentekenplaathouder, grijs 8239668 rechts handvat, gepolijst 8238846 handgreep rechts, grijs 8239802 rechts handvat, gepolijst 8238465 handgreep rechts, grijs 8238727 handgreep rechts, grijs 8238847 lh handvat, grijs 8238729 lh handvat, grijs 8238466 lh handvat, grijs 8239669 lh handvat, gepolijst 8239803 lh handvat, gepolijst 8220447 handvat rubber, d.grijs 8220458 handvat rubber, l.grijs 8220506 handvat rubber, groen 8234079 achterspatbordsteun. 8234095 achterspatbordsteun. 8231691 vergrendeling van de batterij 8239582 achterkuip, i.zwart 8239691 achterkuip, am.groen 8239599 achterkuip, m. rood 8239053 achterkuip, br. rood 8239038 achterkuip, blauw 8238561 achterkuip, turq. 8238627 achterkuip, rood 8238641 achterkuip, groen 8239023 achterkuip, grijs 8201855 kuipkabel achter 8238550 rechts voetsteun achter, pvc 8239560 rechts voetsteun achter, tr. grijs 8238654 rechts voetsteun achter, grijs 8238551 links voetensteun, pvc 8238655 lh achterste voetsteun, grijs 8239561 lh achterste voetsteun, grijs 8221230 bevestigingspen vergrendelen 8102376 clip m6 * 8238638 rechts laag. achterkuip, groen 8239058 rechts laag. achterkuip, rood 8239592 rechts laag. achterkuip, rood 8238624 rechts laag. achterkuip, rood 8239043 rechts laag. achterkuip, blauw 8239571 rechts laag. achterkuip, zwart 8239683 rechts laag. achterkuip, groen 8239028 rechts laag. achterkuip, grijs 8238566 rechts laag kuip, turq. 8239684 lage kuip, groen 8239572 lage kuip, zwart 8239029 lage kuip, grijs 8239059 lage kuip, rood 8239044 lage kuip, blauw 8238567 lh lage kuip, turq. 8238625 lage kuip, rood 8238639 lage kuip, groen 8239593 lage kuip, rood 8152302 schroef met flens m5x12 * 8239021 achterkuip, grijs 8239685 achterkuip, am.groen 8239573 achterkuip, i.zwart 8238559 achterkuip, turq. 8239051 achterkuip, br.red 8239036 achterkuip, blauw 8239594 achterkuip, m.red 8238626 achterkuip, rood 8238640 achterkuip, groen 8220427 kap kabelhaak 8231690 batterij hoes 8220469 topkoffer afdichting 8120317 kunststof klinknagel, zwart 8120712 plug 8234069 kentekenplaatsteun 8150421 zelftappende schroef * 8152275 schroef met flens m5x25 * 8152278 schroef met flens m6x16 * 8152279 schroef met flens m6x20 * 8152272 schroef met flens m5x12 * 8221023 t bus * 8220441 zadelhaak (rechts) 8220442 zadelhaak (links)
slot hardware kit aprilia 8102523 borgmoer 8201749 schroef m4x6 8201748 onderlegring 8201734 slot voorste kist 8201736 brandstoftank slotplaat 8201600 hoofdschakelaar - stuurslot 8201848 tank deurslot 8201958 onderzadel haak cpl. 8234353 zadel borgplaat 8220424 afstandsstuk voor zadelslot 8152194 lage moer m19x1 * 8201305 vernikkelde borgring * 8221226 veer vergrendelen 8102880 aprilia gefreesde sleutel 8201747 slot 8201431 splitpen * 8120592 ring 7x15x1,5 * 8231671 zadel spin 8231670 pijler scharnier 8201643 splitpen 8232930 achterste kuip bovenste scharnier 8201461 draadknop 8231697 achterkuippen 8201732 slot hardware kit 8101630 klinknagel
stuur - dashboard aprilia 8212817 dashboard compleet 8150421 zelftappende schroef * 8212861 dashboardvenster 8220422 dashboard lensafdichting 8213261 voorrempomp d11 8213282 voorrempomp d11 8218288 voorremhendel 8113637 remhendel u-bout 8213272 tankdeksel 8125757 hefboomschroef 8113414 venster rempompniveau 8218165 stuur 8214160 gaskabel 8214159 chokekabel 8214142 kilometertellerkabel 8218252 gaspedaal + handgreep, grijs 8218350 gaspedaal + handgreep, zwart / chr 8218344 gaspedaal + handgreep, rood 8218366 handgreeppaar, rood 8218367 handgreep paar, zwart 8218265 handgreeppaar, grijs 8212529 choke controle 8218236 achterremhendel compleet 8201836 lh achteruitkijkspiegel 8201976 lh achteruitkijkspiegel 8201975 rh achteruitkijkspiegel 8201835 rh achteruitkijkspiegel 8152073 binnenzeskantschroef m8x70 * 8220431 lh achteruitkijkspiegel basis 8220430 rechts achteruitkijkspiegel 8221235 bus 12x9x38 8218274 achterremhendel 8218118 pal 8218114 remhendelpen 8218154 remhendel u-bout 8212767 draai indic. lichtknop 8212768 2-weg lichtknop 8124208 druk op de knop 8124209 claxon 8212407 lamphouder compleet 12v / 1,2w 8212408 lamphouder compleet 12v / 2w 8201818 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel 8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel 8212406 digitale klok 8212405 klok rubber 8213273 pomp revisiekit
voorwiel aprilia 8113638 pads paar 8209133 witte stroomlijnkuip 120 / 70-12 0000000 band 110/90 0000000 band 110/90 8208439 voorwiel (compleet) 8225314 voorwiel as 8150373 lage zelfborgende moer m12x1,25 8225293 voorwiel ins. spacer 8201728 kilometerteller versnelling 8221217 toerenteller ring 8152018 sluitring 12,2x22x2 8113577 voorremklauw d32 8213271 voorste remleiding 8113004 ring 10x14x1,6 * 8113003 oliepijpschroef * 8213231 remschijf d190 8152289 schroef met flens m8x35 * 8113640 remklauw deksel 8221119 voorwiel spacer 8113006 ontluchtingsventiel 8213227 pen + remveer 8225148 lager
achterwiel aprilia 8152299 zelfborgende moer m6 * 0000000 band 110/90 8209133 witte stroomlijnkuip 120 / 70-12 0000000 band 110/90 8208413 achterwiel 8221120 remkabelhouder 8213133 remschoenen + veren 8152244 dax flensmoer m14 * 8213137 spoel kompres. voorjaar * 8101103 achterremhendel register 8214131 kabel achterrem 8232678 achterremhendel, verzinkt 8213319 achterremnok 8120769 o-ring 114 8150471 veerring 14,5x24
voorvork aprilia 8203721 voorvork 8223027 rh hub cpl. 8223028 lh hub cpl. 8203734 rechter mouw 8203735 lh mouw 8203698 oliekeerring 8203699 borgring 8203700 stofkap 8203702 stop ring 8203701 plug 8203720 stengelbasis 8123436 pakking 8203559 schroef 8203571 schroef 8203572 afdichtring 8203570 schroef m8x30
plaat set-decal-op. handboeken aprilia 8202001 gebruikershandleiding -p-e-uk- 8201999 gebruikershandleiding -i-f-d- 8237828 constructor gegevensplaat 8237859 constructor gegevensplaat 8237788 constructor gegevensplaat 8237359 ece gegevensplaat 8237846 ece gegevensplaat 8237966 ece gegevensplaat 8237360 dgm-gegevensplaat 8237426 sticker set 8237876 sticker set 8247520 sticker set 8247519 sticker set 8247585 sticker set 8237874 sticker set 8237422 sticker set 8237875 sticker set 8237361 sticker set 8237308 hitte bescherming 8237304 achterkapbeschermer dec.

Elektrisch

vliegwiel - waterpomp aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206585 met d8x22x7 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8501467 buiten borgring d8 AP8206577 waaierpen van de pomp AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8509211 schroef AP8508669 rol d3x21.8 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206145 oliepomp aandrijving AP8206576 waterpomp as + waaier AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206508 schroef m6x25 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206583 slangklem AP8206573 pomp-cilinderslang AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8206569 vliegwielkap
ontstekingseenheid aprilia AP8206459 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8212814 bobine AP8206125 bobine AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8212812 cdi unit assy AP8220439 bougiedop AP8220438 bougie rubber AP8220440 rubber, draadafdekking AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8224093 borstelhouder met of
Elektrisch systeem aprilia 8124399 remlichtschakelaar 8112003 remlichtschakelaar 8212110 batterij 12v-4ah 8212382 diode 8212469 relais 12v / 20a 8220283 rubberen afstandhouder * 8212611 toeter 8212696 lichtschakelaar topkoffer 8212769 verlichting keuzekabel 8212540 spanningsregelaar 8212770 belangrijkste kabelboom 8112795 knipperlichteenheid 8212670 kabelboom startmotor 8212652 lichtkabel topkoffer 8212733 licht raam 8234094 zekeringblok ondersteuning 8212836 achterlicht kabelboom. 8212434 koplamp bedrading met harnas 8212644 rechts richtingaanwijzer 8212645 linker richtingaanwijzer 8212646 knipperlicht rechts achter 8212647 knipperlicht linksachter 8212648 achterlicht 8212825 koplampbescherming vooraan 8212862 kentekenverlichting + ref. 8212854 reflector, amber 8212821 koplamp 8224027 koplamp lens 8212786 achterlicht lens 8212785 achterlichtglas, rood 8212787 rechter richtingaanwijzer f.lens 8212788 linker richtingaanwijzer lens 8212789 richtingaanwijzer lens 8212790 links richtingaanwijzer lens 8212708 thermistor 8212901 thermist. + resist. kabel 8230535 batterijhouder

Accessoires

hoezen - kickstarter aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206464 carterkap AP8206507 schroef m6x45 AP8206508 schroef m6x25 AP8206484 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206122 schop assy AP8206148 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206172 pin d8x32

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Gulliver 50 1996 - 1998.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia