Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Europa 315 50 1990.

Aprilia Europa 315 50 1990 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Europa 315 50 1990

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Europa 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Europa 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1990!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8206980 conische pin a34 AP8276056 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206983 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer 288873 conische pin clip 288872 ring AP8206893 draad starterkit AP8276057 carburateur phbn 16-ns / r. AP8276077 carburateur phbn 16-ns / r. AP8206969 carburateur phbn 12-hs 288865 schroef
carburateurcomponenten aprilia AP8206886 pakking envelop 482916 zweven cpl. AP8206981 naaldventiel fp 210 AP8106092 hoofdsproeier 120 AP8222318 hoofdsproeier 76 AP8222684 hoofdsproeier 74 CM102103 inactieve jet AP8206982 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 85285 trekveer schakelaar - 085285 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, rs4, dna, ice, runner, dd, sp, stalker, storm, diesis, free, fl, liberty, nrg, exd, ex, mc3d, mc3, rst, nsp, ntt, quartz, sfera, maq, skipper, typhoon, x, zip, 95, fly, sport, power, sprint CM107702 lucht stelschroef AP8106820 gasklep adj. schroef kit
cilinderkop aprilia AP8206948 binnenste o-ring d2.62 AP8206970 cilinderkop AP8206383 thermostaat 105722 AP8206915 bougie br9es 105722 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8206947 buitenste o-ring d2.62 AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8206976 o-ring d25x2.6 AP8502668 o-ring d28.2x2.6
koppeling aprilia AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206258 koppeling veer AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8206279 schroef AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206287 deksel pakking AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8125913 balansas tandwiel cpl.
koppelingsdeksel aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206309 o-ring d12.3x2.6 AP8206245 olievulplug AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206235 instelbrug AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8276001 geen beschrijving beschikbaar AP8206881 koppelingsdeksel cpl., zwart AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8206649 waterpomp behuizing. grijs AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8508669 rol d3x21.8 AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8502566 schroef m6x30 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8276005 koppelingsdeksel + pin
krukas aprilia AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8206349 drijfstang cpl. AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8509769 kooi d12x15x15
motor aprilia AP8222800 geen beschrijving beschikbaar AP8222804 geen beschrijving beschikbaar AP8222790 geen beschrijving beschikbaar AP8239447 tandwiel deksel. grijs AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 AP8222553 starthendel AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100
oliepomp aprilia AP8510838 schroef m6x20 AP8206968 schroef m6x22 AP8206972 inlaatspruitstuk AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug AP8206975 buis 710 mm AP8206711 slangklem AP8508669 rol d3x21.8 AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206632 oliepomp as AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502562 schroef AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8206280 schroef AP8276025 oliepijp tule AP8206974 buis 320 mm AP8206342 slangklem AP8206181 slangkraag
radiator aprilia AP8201476 waterkoeler AP8234222 waterkoeler ondersteuning AP8101372 silent-block AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201312 vuldop AP8201463 rad dop met / vent AP8220104 slangklem d25-45x8 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8220639 geen beschrijving beschikbaar 254485 clip m6 AP8206977 pijp AP8206884 slangklem d8 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8220613 waterkoeler-pomp buis AP8220511 waterkoelerkop buis AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8258994 rh waterkoeler bescherming AP8258995 geen beschrijving beschikbaar AP8152302 schroef met flens m5x12
schakelhendel aprilia AP8121147 afstandhouder AP8235011 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8221257 versnellingsbak koppelingsstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 AP8232207 versnellingsbak drijfstang AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121284 remhendelpen AP8121697 belleville spring AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152279 schroef met flens m6x20
schakelvork aprilia AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8206331 vork ret. spring AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206606 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206270 blauwe stalen ring d12x17

Frame

achterwiel aprilia AP8208837 geen beschrijving beschikbaar AP8128122 geen beschrijving beschikbaar AP8208864 geen beschrijving beschikbaar AP8208806 achterwiel oro 1981851 AP8225118 lager AP8225355 achterwiel ins. spacer AP8201546 tubeless ventiel AP8207086 verbindingsschakel AP8207077 chain cpl conn.link AP8225333 achterwielas AP8225220 gewone ring AP8207076 kettingring z = 47 AP8125922 spacer met kraag AP8225339 spacer met kraag AP8125923 afstandhouder AP8121088 afstandhouder AP8234137 remklauw bevestigingsplaat AP8225235 afstandhouder AP8225208 achterwielasmoer AP8220497 kettinggeleiderplaat AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8213317 remschijf achter AP8213418 schroef
brandstoftank aprilia AP8258919 geen beschrijving beschikbaar AP8258999 geen beschrijving beschikbaar AP8268181 geen beschrijving beschikbaar AP8239466 benzinetank AP8202129 brandstofkraan AP8120557 tank rubber AP8121114 t bus AP8120798 o-ring AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8121784 vuldop AP8120702 vuldop pakking AP8120709 rubberen afstandhouder AP8152153 afstandsstuk achter AP8102361 ring moer tankdop AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8202380 tankdop AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8201358 slangklem d 11,9 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102377 slangklem d9.1 AP8150314 schroef m6x70 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152108 inbusschroef AP8121673 t bus
middenstandaard aprilia AP8235010 zijstandaard. en. voor. AP8134266 zijstandaardplaat AP8152310 bevestigingsbout centrale standaard AP8121695 springveer AP8121696 springveer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8234136 union plaat. phor. AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8
slotset aprilia AP8202358 geen beschrijving beschikbaar AP8202097 toolkit AP8224570 hoofdschakelaar - stuurslot AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202380 tankdop AP8202379 zadelslot AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8102361 ring moer tankdop AP8135260 zadelvergrendeling fix. plaat AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8229207 zadelvergrendelingsbeker AP8150211 schroef AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8146456 kabelgeleideboog
spatbord aprilia AP8258928 rechts zijpaneel AP8258929 lh zijpaneel AP8258991 rechts zijwandbescherming AP8258931 lh zijpaneel bescherming AP8168836 rh luchtkanaal AP8168837 lh luchtkanaal AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8224023 reflector. amber AP8258932 geen beschrijving beschikbaar AP8258990 geen beschrijving beschikbaar AP8226822 geen beschrijving beschikbaar AP8226794 voorspatbord. rood AP8226785 voorspatbord. zwart AP8234220 rh klem AP8234221 geen beschrijving beschikbaar AP8102375 clip m5 AP8103705 verstevigingsplaat 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8120512 kabelgeleider
stuur aprilia AP8118664 stuur AP8104566 espejo retrovisor AP8123605 onderste u-bout AP8123544 u-bout AP8101513 stuur u-bout deksel AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8223056 vork bovenplaat AP8150250 schroef m10x40 AP8150205 lage zelfborgende moer m10 AP8203589 schroef m8x25
voorscherm aprilia AP8178008 geen beschrijving beschikbaar AP8268183 geen beschrijving beschikbaar AP8168841 kuip. zwart AP8168975 voorruit AP8157105 glasplaat voor kuip AP8258921 geen beschrijving beschikbaar AP8258922 lh dashboardvergrendeling AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144109 bevestigingspin AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8120965 o-ring 2018 AP8152302 schroef met flens m5x12
voorwiel aprilia AP8128119 voorwiel. rood AP8208803 geen beschrijving beschikbaar AP8208834 geen beschrijving beschikbaar 1981808 AP8225335 afstandhouder AP8225354 pin AP8201671 kilometerteller versnellingsbak AP8201230 kilometerteller versnelling AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8201546 tubeless ventiel AP8125431 afstandhouder AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8225195 moer m12x1.25 AP8213311 voorremschijf AP8213419 schroef AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 AP8225123 lager AP8213423 voor remklauw rev. kit AP8113478 remblokken AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213513 voorremklauw, goud AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213531 geen beschrijving beschikbaar AP8152288 schroef met flens AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8134167 remslang hanger

Elektrisch

achterlicht aprilia 584332 lamp 12v-10w AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150371 schroef m3,9x12,7 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8124489 achterlicht kabelboom. AP8134446 koplamp achter supp. AP8112916 reflector achter AP8124492 achterlicht AP8224277 achterlicht lens AP8127536 rechts voor / links achter indic. AP8127535 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127633 glas 129953 lamp 12v-21 / 5w
instrumentenpaneel aprilia AP8224411 dashboard compleet AP8224122 thermometer AP8224464 snelheidsmeter AP8224120 toerenteller AP8224123 dashboardbedrading + lampen AP8224124 toerenteller spons AP8224125 dashboard onderste ondersteuning AP8235152 geen beschrijving beschikbaar AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8214179 toerenteller kabel AP8214226 kilometertellerkabel AP8220275 indicatielampje AP8102217 reset knop AP8224001 schroef AP8102216 spons bevestigingsbus AP8120760 dashboard rubber AP8224004 onderlegring AP8224003 moer AP8120759 snelheidsmeter pakking
koplamp aprilia AP8224189 koplamp AP8224154 lamphouder. grootlicht cpl. AP8212967 koplamp bedrading met harnas AP8147545 sticker bovenlichtbescherming AP8147546 sticker onderste lichtkap AP8150270 schroef 4.2x20 AP8127536 rechts voor / links achter indic. AP8127535 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127633 glas AP8224156 lamphouder. dimlicht cpl. AP8150177 ring 5,3x10x1 7203950101 584332 lamp 12v-10w 294131 lamp 12v-3w AP8127533 geen beschrijving beschikbaar

Overig / Niet ingedeeld

achterkant opbouw i aprilia AP8258964 rh zadel sup cov .. zwart AP8258965 lh zadel sup cov .. zwart AP8268001 geen beschrijving beschikbaar AP8268182 achter kuip. zwart AP8258923 achter kuip. zwart AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152338 schroef met flens AP8152298 schroef met flens m5x16
achterkant opbouw ii aprilia AP8226513 nummerplaathouder AP8150204 moer m4 AP8249598 zadel supp. laag. opsluiten. zwart AP8120177 elastisch AP8226446 achterspatbord. zwart AP8226793 geen beschrijving beschikbaar AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8101313 batterij haak AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8201611 kabel voor helmvergrendeling AP8101592 klinknagel AP8124718 achterreflector, rood AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152268 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
achterwielremklauw aprilia AP8213317 remschijf achter AP8213418 schroef AP8213104 pads paar AP8213102 remklauw rev. kit AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213361 achterremklauw deksel AP8213415 pen + remveer AP8213514 achter remklauw. zwart AP8234137 remklauw bevestigingsplaat AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213315 achterremslang AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8225235 afstandhouder AP8121088 afstandhouder
achterwielrempomp aprilia AP8213446 olie tank AP8213478 olievuldop AP8213314 achterste hoofdcilinder 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8124479 stop schakelaar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213315 achterremslang AP8113822 achter pomp rev. kit AP8113276 pompstang AP8150026 moer m6 AP8113821 union pakking AP8113157 unie AP8102811 slangklem d9.6 AP8113823 achterste hoofdcilinderhouder AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8235012 achterremhendel AP8120912 hendel rubber AP8150025 moer m5 AP8121284 remhendelpen AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8121697 belleville spring AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8221289 veer achterremhendel 890509 rubberen pijp AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16
behuizing links aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206875 sluitring d14x26x0.5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206973 carter assy AP8206603 carter assy AP8206874 olie ontluchtingspijp d3x5 l = 450 AP8206137 kabelgeleider
bordje en leiding aprilia AP8277160 geen beschrijving beschikbaar AP8267985 geen beschrijving beschikbaar AP8267444 fraudebestendige gegevensplaat AP8277161 geen beschrijving beschikbaar AP8277158 geen beschrijving beschikbaar
buddyseat aprilia AP8229388 geen beschrijving beschikbaar AP8229366 bestuurderszadel. rood zwart AP8229371 bestuurderszadel. zwart AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder AP8229389 geen beschrijving beschikbaar AP8129392 geen beschrijving beschikbaar AP8129406 geen beschrijving beschikbaar AP8202379 zadelslot AP8135260 zadelvergrendeling fix. plaat AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8229207 zadelvergrendelingsbeker AP8129407 geen beschrijving beschikbaar AP8129393 geen beschrijving beschikbaar AP8229390 geen beschrijving beschikbaar AP8258966 handschoen comp. deur. zwart AP8152306 zelfborgende moer m5
cilinder zuigers aprilia AP8206979 cilinder met zuiger AP8206950 cilinder met zuiger AP8206957 zuigereenheid d40.8 AP8206955 zuigereenheid d40,3 AP8206956 zuigereenheid d40.6 AP8206019 stop ring d12 AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206292 cilindervoet pakking AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206953 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206954 overmaatse zuigerveren d40.8
decors aprilia AP8202359 geen beschrijving beschikbaar AP8202405 geen beschrijving beschikbaar AP8202372 geen beschrijving beschikbaar AP8202414 geen beschrijving beschikbaar AP8202415 geen beschrijving beschikbaar AP8202370 geen beschrijving beschikbaar AP8202413 geen beschrijving beschikbaar AP8202371 geen beschrijving beschikbaar AP8277062 geen beschrijving beschikbaar AP8267986 geen beschrijving beschikbaar AP8277162 geen beschrijving beschikbaar
duo voetsteun aprilia AP8235008 zadelsteun. kat. AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150333 serpress moer m6 254485 clip m6 AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150032 lage moer m8 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8102375 clip m5 AP8235052 rechts voetensteun AP8235054 lh voetsteun ondersteuning AP8235058 achterste voetsteunen, paar AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8101861 bal d6,35 AP8152409 stop ring AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8134451 voetsteun plaat AP8134829 voetsteunpen
elektrische installatie aprilia AP8202159 kabelgeleider AP8144141 eindkap AP8127337 toeter AP8152277 schroef met flens m6x12 234390 batterij 12v-4ah AP8212525 rubberen afstandhouder AP8212375 zekering en diodekast 252945 zekering 7,5a AP8212474 transducer AP8212121 spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8212972 belangrijkste kabelboom AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212212 h.t. bedrading AP8212219 scr. bougiedop AP8222019 thermistor AP8120482 rubberen afstandhouder AP8230535 batterijhouder AP8212973 kabelboom startmotor AP8112491 kabel relais-startmotor AP8224026 relais 12v / 80a AP8220546 relaisrubber AP8220514 batterijbevestiging 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298
filterhuis aprilia AP8258334 deksel van filterhuis AP8268159 basis van filterhuis AP8239464 basis van filterhuis AP8202096 luchtfilter AP8239640 filtergaas AP8220612 inlaatslang AP8221159 slangkraag AP8120615 pakking d3 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8268161 luchtbox cpl. AP8258335 luchtbox cpl.
frame aprilia AP8235153 geen beschrijving beschikbaar AP8235155 geen beschrijving beschikbaar AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 254485 clip m6 AP8152289 schroef met flens AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8201457 klinknagel AP8121217 kabelgeleider AP8102375 clip m5 AP8221270 steunbehuizing van filterhuis AP8220526 rubberen afstandhouder AP8234153 u-bout AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8201755 klinknagel met schroefdraad
hoofdas aprilia AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8502624 met d15x35x11 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8206610 6e rondsel versnelling z = 25 AP8206608 3e-4e rondseloverbrenging z = 19/22 AP8206617 duwstang d5x116.6 AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502652 bal 3/16 " AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206260 conische veerring AP8206604 primaire tandwielas AP8276046 met d17x40x12 AP8206609 5e rondsel versnelling z = 24 AP8501471 buiten borgring d18 AP8206607 2e rondsel versnelling z = 16 AP8206622 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta ' AP8206624 versnellingsbak 6 v.ta '
nevenluchtbehuizing aprilia AP8104745 klep sas AP8220660 geen beschrijving beschikbaar AP8220661 geen beschrijving beschikbaar AP8234238 geen beschrijving beschikbaar AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121665 t bus
oliebak aprilia AP8239468 olie tank AP8220421 olievuldop AP8212976 oliereserve-indicator AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101313 batterij haak AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102926 slangklem d7
ontstekinggroep aprilia AP8212367 startmotor AP8206341 riem voor startmotor AP8206274 schroef AP8509211 schroef AP8206716 binnenzeskantschroef m4x10 AP8206625 cdi magneto assy AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206951 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set AP8206293 vliegwielhuisdeksel pakking
rechter behuizing aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 toerenteller aangedreven versnelling AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8206252 toerenteller aandrijving AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206240 uitgangsflens toerenteller
schakelingen links aprilia AP8118432 koppelingshendel AP8150053 binnenzeskantschroef m6x25 AP8105153 u-bout AP8214227 chokekabel AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8213028 schroef AP8118490 moer AP8118348 koppelingshendel versteller GU32603010 l.h. handgreep AP8202330 anti.v gewicht. zwart AP8118663 koppelingsbediening compleet AP8120271 koppelingshuls AP8214230 koppelingskabel AP8224552 de lichtkeuzeschakelaar
schakelingen rechts aprilia AP8212196 voorremschakelaar + harnas AP8201326 bal 7.1 AP8202330 anti.v gewicht. zwart GU32603310 rechts handgreep AP8213422 voorremhendel AP8213477 tankdeksel AP8213420 pomp revisiekit AP8213421 schroef AP8213078 u-bout AP8113413 remhendelpen AP8218345 moer AP8213281 onderlegring AP8213277 venster rempompniveau AP8213436 voorste hoofdcilinder AP8221351 geen beschrijving beschikbaar AP8214237 gaskabel AP8214225 gaskabel AP8150238 schroef 2.2x12.7 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8224551 rh-lichtkiezer
swing aprilia AP8235146 geen beschrijving beschikbaar AP8220499 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8150246 schroef m4.8x13 AP8102375 clip m5 AP8203818 schokdemper AP8203948 t bus AP8203826 silent-block AP8150049 schroef m10x60 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8225332 rear swing arm pin AP8150297 gebogen veerring AP8152063 ring 17x30x3 AP8220198 o-ring AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152262 lage moer m8 AP8134186 kabelgeleider AP8220196 bus AP8220197 bus AP8221024 afstandhouder AP8121150 bus 18mm AP8150299 ringmoer m17x1 AP8221278 afstelbus
transmissieas aprilia AP8206971 tussenversnelling z = 11 AP8276023 tussenversnelling z = 12 AP8501477 buiten borgring d20 AP8509135 met d20x47x14 AP8507866 buiten borgring d20 AP8206615 koppelschotel versnelling z = 25 AP8206633 ring 14.5x27x0.4 AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8206611 1e wiel versnelling z = 36 AP8206613 3e wiel versnelling z = 29 AP8502501 blauwe stalen ring d20.45x28 AP8206621 blauwe stalen ring d20.45x28x0.6 AP8206614 4e versnelling z = 27 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206605 secundaire tandwielas AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206626 oliekeerring met stofafdichting AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8206298 vork geleidepen AP8206601 keuzehendel vork + pen 5-6 v.ta AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206336 pin houder AP8206283 bal d9 AP8206598 schakel cam AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206619 vorkgeleidepen met schacht AP8206599 keuzehendel vork + pen 1-3 v.ta ' AP8206600 keuzehendel vork + pen 2-4 v.ta ' AP8206623 secundaire as cpl. 6 v.ta '
uitlaatgroep aprilia AP8219546 geluiddemper AP8102432 geluiddemper clip AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8101259 springveer AP8120910 silent-block AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120812 demper pakking AP8219325 uitlaatpijp flens pakking AP8219611 uitlaatpijp e2 AP8219578 cat. uitlaatpijp AP8219610 geen beschrijving beschikbaar
voetsteunen rijder aprilia AP8234182 rechts voorste voetsteunbeugel AP8234183 lh voorste voetsteunbeugel AP8235057 voorste voetsteun, paar AP8150137 inbusschroef AP8152409 stop ring AP8121566 voetsteunpen AP8221277 veer voor voetsteun AP8152288 schroef met flens AP8150431 lage moer m8 254485 clip m6
voorwielvork i aprilia AP8203981 voorvork AP8202156 plug AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8223117 geen beschrijving beschikbaar AP8203954 stengelbasis AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8203953 onderlegring AP8203952 plug AP8110024 rollager AP8110025 kogellager AP8203550 stuurring AP8203588 vork onderste ringmoer AP8104597 pakking ring AP8203589 schroef m8x25 AP8223118 geen beschrijving beschikbaar AP8152277 schroef met flens m6x12
voorwielvork ii aprilia AP8203981 voorvork AP8223116 geen beschrijving beschikbaar AP8123574 schroef m6x30 AP8203447 bus AP8163294 bus AP8163295 oliekeerring AP8123705 kop AP8123427 pakking ring AP8163296 oliekeerring AP8123704 stop ring AP8163297 stop ring AP8203258 stofkap AP8163298 stofkap AP8203956 veer AP8223112 geen beschrijving beschikbaar AP8163301 o-ring AP8203949 o-ring AP8203955 plug AP8223114 geen beschrijving beschikbaar AP8163302 stop ring AP8203950 borgring AP8203572 afdichtring AP8163435 afdichtring AP8203570 schroef AP8163285 schroef m10x30 AP8203958 lh hub AP8203957 rh naaf AP8203990 lh mouw AP8203989 rechter mouw AP8223107 mouw cpl. AP8223109 lh mouw AP8223108 rechter mouw AP8163439 ring AP8223110 schokdemper AP8223111 geen beschrijving beschikbaar AP8163289 slag eindstop

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Europa 315 50 1990. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Europa 315 50 1990 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Europa 315 50 1990.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia