Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Shiver 750 2011 - 2013.

Aprilia Shiver 750 2011 - 2013 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Shiver 750 2011 - 2013

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Shiver 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Shiver 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

benzine pomp aprilia 898259 brandstofpomp cpl. AP8150451 lage zelfborgende moer AP8134167 remslang hanger GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter 875995 levering brandstofleiding 893743 brandstofniveausensor AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
koelsysteem aprilia 897162 water cooler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 851597 expansion tank AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 851601 ontluchtingspijp 851602 motor-pomp klep buis AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 860328 ontluchtingspijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102239 slangklem 12,5x8 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP8124930 fan, cpl. AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 853458 waterkoeler ondersteuning AP8102786 slangklem 20x8 AP8102159 slangklem AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102520 slangklem
luchtfilterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 851567 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8102520 slangklem AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 638562 luchtdruksensor AP8150509 zelftappende schroef 5x14 893720 injectie bedrading 890513 pakking d4 AP8120536 slangklem d28x8,6 *
uitlaateenheid aprilia 851587 centraal uitlaatspruitstuk 860437 achterste uitlaatpijp 851590 front. exhaust pipe AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 85205R silencer GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 896110 lamda sensor l.660 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 031060 bout AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 860706 rh-aansluiting 860707 lh terminal 896185 steun klem AP8150535 veiligheidsring AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox 856859 schok abs. beschermplaat
motor aprilia CM1592045 motor CM1592105 motor 974556 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus AP9100389 schroef met flens m10x1,25 856069 tandwiel deksel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121811 t bus 856079 bord 895223 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8201358 slangklem d 11,9 AP8150137 inbusschroef
carters i aprilia 8786895001 centrale carter set cat1a 8786895002 centrale carter set cat2a B0136305002 centrale carter set cat2 8765105004 centrale carter set cat2b 8765105003 centrale carter set cat1b 8765105002 centrale carter set cat2a B0151485001 centrale carter set cat1a 8765105001 centrale carter set cat1a B0151485002 centrale carter set cat1b B0151515001 kurbelwellengeh? se B0151515002 centrale carter set cat1b B0136305001 centrale carter set cat1 974051 paspen (d.15,8) 877281 tapeind 849911 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens CM154101 cilindervoet pakking 0,4 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 239388 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of
carters ii aprilia 9745050001 bus, rode kat a 9745050004 met halve schaal cate verde 9745050003 bus, gele kat c 9745050002 met halve schaal catb blu 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060003 met halve schaal catc giallo 9745060002 met halve schaal catb blu 9745060001 met halve schaal cata rosso 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873905 onderlegring 873928 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 832963 fase / omwentelingssensor 872432 schroef met flens 873216 deuvel 849244 speciale schroef 486075 ring 10.5x16x2.5 006642 borgring 478012 o-ring
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 873906 lage noot 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 875358 olie ontladen plug 287174 koperen pakking 974290 vulring 969323 o-ring
aandrijfas aprilia 8498735001 krukas cpl. 8498735002 krukas cpl. 8491945002 drijfstang cpl. wit catb 8491945001 drijfstang cpl. zwarte cata 849131 drijfstangschroef 8751580001 bush halve schaal, rode cata 8751580004 bus halve schaal, groene kist 8751580003 bus, geel "c" 8751580002 bus, blauwe "b" CM159002 uitrusting CM159001 primair aandrijftoestel cat a 000267 transmissiesleutel 849291 waterpomp versnelling 875819 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol 847268 bus
cilinder met zuiger aprilia B017519 cilinder - zuiger B013758 cilinder - zuiger 848796 cilinder - zuiger 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 8482860001 piston cata 91.933-91.940 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 871776 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 874589 gekalibreerde plug B0176490002 zuiger "b" B0176490003 zuiger "c" B0176490004 zuiger assy "d" B0176490001 piston assy "a"
kleppen bedekken aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs B013646 hoofddeksel, zwart 849558 hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
cilinderkop - kleppen aprilia 849213 cilinderkop. 83038R cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 847417 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 872807 tapeind B013070 waterafvoer unie 876877 waterafvoer unie 872423 schroef met flens 873396 gewricht 878705 pakking 872434 flensmoer 874557 flensmoer m8x1,25 872816 flensmoer 874558 flensmoer 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 875413 cilinderkop. 83039R cilinderkop achter cpl.
kleppen pads aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
voorste cilinder timing systeem aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849771 drukring 849719 moer m15x1 dx 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 849213 cilinderkop. 83038R cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
achterste cilinder timing systeem aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 849771 drukring 849722 moer m15x1 links 874591 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 875413 cilinderkop. 83039R cilinderkop achter cpl. 878439 torx bolle big-end schroef 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
keuze versnellingsbak aprilia 849693 selectietrommel 849468 vork 974084 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer B013928 schroefdraad pin 879129 schroef met bus m6x1x15 871649 selector slotplaat 878867 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B013362 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 878742 phonic wiel 844211 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler 597565 zelfborgende moer 006175 gewone ring
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849295 2e rondsel versnelling z = 17 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus 842507 stekker m10x1,25 82935R versnellingsbak assy
koppeling i aprilia 872850 ontkoppelingsflens koppeling 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 876296 veiligheidsring 974361 rolkooi 35x40x35,8 877138 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 876477 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling B0136345 koppelingsdeksel cpl., zwart 880779 koppelingsdeksel 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 871094 schroef met flens 871095 o-ring 875725 papieren pakking 825577 afdichtring 8x16x7
koppeling ii aprilia 873706 koppelingshuis. compleet 872129 koppelingshuis compleet 974320 onderlegring 873715 koppelingsnaaf 872125 koppelingsnaaf 873719 koppeling drukplaat 872213 koppeling drukplaat 879421 koppeling veer 873722 koppeling veer 873717 onderlegring 876595 binnenzeskantschroef m6 873718 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 877131 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat B046129 koppelingsplaat 873724 aandrijfkoppelingsschijf 872126 aandrijfkoppelingsschijf 872127 tandwielen 873723 aangedreven koppelingsschijf
waterpomp aprilia 871657 koppeling zijafdekking 873599 waterpomp waaier cpl. 871180 waterpomp aangedreven tandwiel 872816 flensmoer 8743975 tussenliggende versnelling 848280 platte ring 873473 platte ring 006410 pakking ring 871068 waterpomp deksel 848209 waterpomp huisafdichting 872422 schroef met flens 871094 schroef met flens 874619 pakking 872117 schroef met flens 873497 waterpompstang met u.p. 871258 pakkingring 12-20-5 871255 radiaal kogellager
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 015597 tbic schroef 217163 drift 872528 afstandhouder 875775 gasklephuis cpl.
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8120905 brandstofleiding 8x13 254485 clip m6 AP8221023 t bus 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144276 gewricht AP8104614 drukklep AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102815 plug haak AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102688 slangklem d.76 858576 onderhoud AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8102520 slangklem AP8220546 relaisrubber AP8102151 bedradingsclip
waterpomp ii aprilia 878395 koppeling zijkap antraciet B016874 koppeling zijkap grigio zenith 878734 vulring 876529 moer m6 880797 pomp ondersteuning 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 B013068 waterpomp deksel grigio zenith 848209 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel B016210 schroef met flens 880867 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel 289731 schroef met flens m6x30 CM179202 schroef B013345 kettinggeleiderplaat B014258 waterpomp assy 8807955 waterpomp assy 436695 belleville spring 874598 paspen d6

Frame

kader i aprilia 85215700XR8 voorframe, rood 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus AP8150548 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30
kader ii aprilia 851784 motor pin AP8150548 moer AP8225237 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2
zadelsteun aprilia 894486 zadelsteun 851686 number plate holder support 890638 inbusschroef AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152350 moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8220349 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 575268 clip m8 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152117 inbusschroef AP8120657 slangklem AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
voetsteunen aprilia 894673 lh voetsteun ondersteuning 894672 rechts voetensteun AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 293717 hoes AP8121566 voetsteunpen AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8146406 achterste voetsteun, links AP8146405 achterste voetsteun, rechts 895435 bescherming rechts - voorkuip 858788 lh bescherming AP8146403 rh voetsteunen AP8146404 lh voetsteunen AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8121224 veer voor voetsteun 894585 lh voorste voetsteunbeugel 598839 schroef met flens 859946 bevestigingspin 894584 rechts voorste voetsteunbeugel
centrale standaard aprilia 895478 zijstandaard 851550 zijstandaardplaat AP8152288 schroef met flens AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121014 springveer AP8121015 zijstandaard externe veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8127856 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8150311 zelfborgende moer m5
sturen aprilia CM222601 lower fork plate AP8150540 schroef 897648 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP9100205 onderste pakkingring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 851902 onderste u-bout 897766 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP8161088 verschluss lenks?ule AP8152442 spindel sluitring
voorvork aprilia 859982 rh hub cpl. 859983 lh hub cpl. 856029 mouw 856030 veer 856549 voorbelaste buis 856245 rh zuiger compleet 856032 plunjer, compleet 856033 huls plug cpl. 856034 o-ring 856035 rubberen ring 856036 moer 856037 stop ring 856038 hub + rh vorkpoot 856039 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap 856041 borgring 856042 oliekeerring 856043 ring 856044 veer geleidebus 856045 bus 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering AP8201749 schroef m4x6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs GU05781630 reflector, amber
voorvork ii aprilia 897528 rh hub cpl. 897529 lh hub cpl. 897984 huls plug cpl. 897985 o-ring 897986 mouw d43 897987 bus 897988 pijp 897989 ring AP8163133 oliekeerring AP8163134 borgring 897990 stofkap 897991 veerset + voorbelastingsbuis 897992 hub + rh vorkpoot 897993 naaf + linker vorkpoot 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
zwenkarm aprilia 85178200XE3 swing arm, grey AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus AP8150468 schroef m6x40 896494 kettinggeleiderplaat AP8152174 inbusschroef AP8234020 beker voor schoen 851557 chain guard AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8125831 wheel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 854817 glijblok AP8121725 t bus 896495 kettingkast AP8152136 inbusschroef AP8150430 lage zelfborgende moer
schokdemper achter aprilia 860169 shock absorber B044563 schokdemper AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 86054000XR4 voorspatbord, rood 86054000XN5 voorspatbord, zwart 85166600XN3 voorspatbord achterkant zwart AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 895992 voorruit 89599300XE4 rechter zijpaneel, zilver 89599300XR4 rechter zijpaneel, rood 89599300XN5 zwart geschilderde beker. rechter zijafdekking 89599400XR4 lh zijpaneel, rood 89599400XN5 zwart geschilderde beker. linker zijafdekking 89599400XE4 lh zijpaneel, zilver AP8150359 schroef AP8144564 rubber w / insert m4 AP8102381 clip m4 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150420 zelftappende schroef 895995 centraal dashboard - voorkant f. AP8117033 zelfklevende spons
centraal lichaam aprilia 85166100XN5 tankdeksel, zwart 85166100XE4 tankdeksel, grijs 85166100BM tankdeksel, wit 89599600XR4 rh luchtkanaal, rood 89599600XN5 rh luchtkanaal, zwart 89599700XR4 lh luchtkanaal, rood 89599700XN5 lh luchtkanaal, zwart 895917 rechts zijpaneel 895918 lh zijafdekking 851663 rh bumper 851664 lh bumper 851662 cover 851650 lh waterkoeler bescherming 851649 rh waterkoeler bescherming AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus AP8121795 t bus 843213 t bus AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 895556 rechter kap, zwart
benzinetank aprilia 896366 fuel tank AP8102676 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8144351 fuel tank gasket 854809 ontluchtingspijp 854810 ontluchtingspijp AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder 860069 brandstof glazen beker 890498 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8102378 slangklem d11,3
zadel aprilia 89533700A1 zadel, zwart (twee p) 89533700A2 tweezits zadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber 858213 hoes
achterlichaam i aprilia 851672 saddle compartment 89704700BM rechter achterkuip, wit 89704700XE4 rh rear fairing, grey 89704700XN5 rechter achterkuip, zwart 89704600XE4 linkerkuip, grijs 89704600BM links kuip, wit 89704600XN5 achter kuip, zwart 895921 rechts zijpaneel 895922 lh zijpaneel 851656 battery cover AP8120177 elastisch AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 AP8121184 schroef m4x14 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150362 zelftappende schroef 851676 hitte bescherming 854983 hitte bescherming AP8202449 klem AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8144552 steunrubber deel 856318 steunrubber deel AP8120001 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102381 clip m4 654139 batterij adapter
achterlichaam ii aprilia 858074 achterste handgreep AP8152288 schroef met flens 895871 t bus 858212 rubberen zekeringkast AP8221206 haak voor helmhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8221129 bus
achterlichaam iii aprilia 860403 number plate holder 85159300XEZ hoes 85159400XEZ hoes AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8221340 t bus AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9 854968 hitte bescherming 854969 hitte bescherming 853421 hitte bescherming 853422 hitte bescherming AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150204 moer m4 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8124718 achterreflector, rood AP8134677 reflector ondersteuning 855071 kentekenplaathouder + balk AP8149034 kentekenplaatsteun
dashboard aprilia 860739 dashboard 854592 socket support AP8144662 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 851636 dashboard afdekking 853212 speciale schroef AP8150137 inbusschroef AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6
stuur - controles aprilia 894779 buisvormig stuur 896063 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector GU01603380 gaspedaal cpl. AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 851901 bovenste u-bout AP8152486 schroef m8x25 inox AP8118579 l.h. handgreep AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 895476 levering van gastransmissie 895477 gastransport retour AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8118492 dopschroef
koppelingspomp aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 854835 clutch pipe AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 873115 clutch command cylinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
voorste hoofdcilinder aprilia 896385 voorhoofdcilinder d15,87 896384 voorhoofdcilinder d15,87 856048 leva freno con roller 896336 cover cpl. 856050 u-bout 859782 voorremslang 898007 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorwiel aprilia AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand 856774 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 890719 voorband 120/70 zr 17 AP8128189 phonic wiel
remklauw voor aprilia 897008 links remklauw 851724 links remklauw 897007 rechts remklauw voor AP8133841 front brake caliper, gold 897118 voorkussens paar rechts AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
achterwiel aprilia 851612 chain cpl conn.link CM221709 chain ring z=44 al 893900 achterwiel 5,5x17 " 890720 achterband AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8152301 zelfborgende moer AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 859754 verbindingsschakel 896153 kroon houder 893073 veer aangedreven rubber 890960 phonic wiel abs 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8201749 schroef m4x6 AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8121213 afdichtring 38x55x7 894621 tapeind
achter remsysteem aprilia 895061 rem m.cyl ,. w / reservoir 895060 rem m.cyl ,. w / reservoir 860469 achter remklauw 851725 achter remklauw 895224 achterremhendel AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8120178 o-ring of 112 AP8121126 veer achterremhendel AP8112996 microschakelaar AP8101968 vork AP8150026 moer m6 AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8150137 inbusschroef 598839 schroef met flens AP8152299 zelfborgende moer m6 852494 rear brake hose AP8121407 rem supp. plaat pin AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 859792 sensor abs 854893 brake hose protection AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152273 schroef met flens m5x15 858200 remblokken 856052 pinnen + remklauwveren AP8213574 ontluchtingsventiel 856053 olie tank 856775 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 GU56777300 bevestigingspin voor veren
voorlichten aprilia 851637 koplamp AP8220370 filterhuis rubber AP8121725 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 576001 binnenzeskantschroef m6x100 AP8221349 t bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus 895923 steun klem AP8152108 inbusschroef AP8221129 bus AP8127854 rechts richtingaanwijzer AP8127855 linker richtingaanwijzer AP8152338 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 294353 lamp h7 12v-55w 292022 lamp 12v-5w AP8127489 lamp ry10w 12v AP8102375 clip m5 AP8152339 schroef met flens m5x9
slot hardware kit aprilia 859804 kit schloss AP8104710 tankdop en slot 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 851680 kabel vergrendelen AP8150351 klinknagel m8x40 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8121773 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8104920 aprilia sleutel met transpo.
plaat set-decal-op. handboeken aprilia B044522 rh luchtkanaal, sticker aprilia B044517 rh luchtkanaal, sticker aprilia 896669 rh luchtkanaal, sticker aprilia B044526 achterkuip sticker 893096 achterkuip sticker shiver 750 856097 voorspatbord sticker aprilia B044521 voorspatbord aprilia rac. 896865 sticker "wereldkampioen" 852029 "" "eni" "label" 851678 toolkit 895736 ***handboek 894156 gebruikershandleiding i-d-f-e 895735 gebruiksaanwijzing uk-nl-gr-dk-sf-f 893102 voorspatbord sticker abs B044524 rh voorruit sticker B044519 rh voorruit sticker B044520 lh voorruit sticker B044525 lh voorruit sticker
houder aprilia 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
abs remsysteem aprilia 897669 voorremslang 859783 front brake hose 860482 bord 856623 ecu 898305 achterrem buis 859786 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152272 schroef met flens m5x12
technische stickers aprilia AP8267395 batterij sticker AP8257794 batterij sticker 897663 koolstoffilter sticker B044403 koolstoffilter sticker B045405 koolstoffilter sticker 2G000003 koolstoffilter sticker 2G000001 geluidsemissie sticker B045403 geluidsemissie sticker B044401 geluidsemissie sticker 897661 geluidsemissie sticker 897662 sticker voor emissiebeperking B044402 sticker voor emissiebeperking B045404 sticker voor emissiebeperking 2G000002 sticker voor emissiebeperking 897861 bandenspanning sticker 858588 sticker "waarschuwing" AP8157100 sticker schokdemper AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8257609 spiegel sticker AP8257742 sleutels waarschuwing sticker

Elektrisch

achterlichten aprilia 851638 taillight AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127098 nummerbord licht AP8152306 zelfborgende moer m5 859812 achterlicht kabelboom. AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8127489 lamp ry10w 12v 856087 trillingsdempend rubber AP8224164 achterreflector, rood AP8150350 inbusschroef
ontstekingseenheid aprilia 82697R starter motor 878384 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 82945R sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. 974033 vliegwielhuisdeksel pakking 872437 vliegwielkap, grijs B014391 vliegwielkap, zwart 597564 schroef 015715 tccic m5x16 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel 848341 schroef met flens m12x1.25 831148 schroef met flens m14x30 825725 platte ring 871494 sluitring 12,5x32x3,5 848845 bord 878872 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens 849923 onderhoud
elektrisch systeem i aprilia 872664 accelerator position sensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124936 air temp. sensor 640698 voltage regulator AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8112927 relais 12v-150a 640695 ht coil 598839 schroef met flens 851630 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 581061 cap AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8104606 slangklem 895809 belangrijkste kabelboom 895808 belangrijkste kabelboom 858130 weerstandsmodule GU29732550 relais 5 pin
elektrisch systeem ii aprilia 640267 electronic injection device AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 851632 aardingskabel AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 895808 belangrijkste kabelboom 895809 belangrijkste kabelboom 582928 plug connect diagnose ecu

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Shiver 750 2011 - 2013. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Shiver 750 2011 - 2013 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Shiver 750 2011 - 2013.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia