Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011.

Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuono 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuono 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 893240 o-ring 56,82x2,62 CM002916 slangklem 890938 haakje AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858880 lh slang 858932 rh slang 858931 basis van filterhuis AP8144087 rubberen afstandhouder 895109 onderhoud AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8104329 luchtfilter 894015 filter doorblazen 895110 hoezen AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 896909 deksel van filterhuis GU30027931 pakking GU30729330 luchttemp. sensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 858808 pijp doorblazen CM001927 slangklem 858881 pakking 896875 inlaatkanaal
koppelingsdeksel aprilia 8995034 compleet koppelingsdeksel alu 857429 schroef met flens 857436 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 411209 pin 857451 pakking 485693 oliepeilindicator 873804 snap ring 857070 inspectiedeksel 857543 inspectiedeksel 857078 o-ring 6389915 fase / omwentelingssensor 122675 inbusschroef 974229 olie laad plug AP8144424 o-ring 4075 857318 rolkooi 857498 koppelingsbedieningsas 2A000033R koppelingsbedieningsas 857312 12x8x12 rollager B045224 12x8x12 rollager 847075 oliekeerring 857313 oliekeerring 857127 afdichtring 12x22 847075 oliekeerring 857461 veer van koppelingshendel 857314 koppelingshendel AP8152279 schroef met flens m6x20 899601 pal koppeling 857460 t bus B043542 koppeling control pin bus
koppeling i aprilia 893767 moer 893768 belleville spring sp.0.8 893769 rolkooi 35x40x35.8 893770 afstandhouder 894821 oliepomptandwiel z = 39 893772 ring 58x25x8 B0439474 belleville spring sp.0,8 B043945 ring 20.5x30x0.8 B044474 belleville spring sp.0.9
koppeling ii aprilia 893773 koppelingshuis. compleet 893774 sluitring 25.5x47x2.5 894794 steun assy. 893783 aangedreven koppelingsschijf 893784 aluminium koppelingstrommel 893940 koppeling drukplaat 893941 lager B044275 koppeling veer 893778 schietstoel 893779 binnenzeskantschroef m6 893780 aandrijfkoppelingsschijf 893942 koppelingsschijf 893943 veer 893944 stoel trillingen veer 893782 aandrijfkoppelingsschijf 899483 aangedreven koppelingsschijf
koelsysteem aprilia 858789 wasserk?hler 2B003834 wasserk?hler 622055 fan, cpl. 897775 waterkoeler bovenste steun AP8134775 waterkoeler bovenste steun AP8152279 schroef met flens m6x20 893954 hoes 890931 slangklem AP8117033 zelfklevende spons 858476 thermostaat-koeler pijp 2B002204 thermostaat-koeler pijp AP8221023 t bus 856279 thermostaatventiel set 75 ° c 858477 slang AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8150444 zelftappende schroef AP8120030 rubberen afstandhouder 858488 koeler-pomp pijp AP8102273 slangenklem 2B002208 thermostaat-motorpijp 858478 thermostaat-motorpijp AP8152272 schroef met flens m5x12 893224 slangklem 893514 schroef 893823 sluitring d4,5 893513 afstandhouder AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 640485 temperature gauge 858475 motorverdeelpijp 2B002203 motorverdeelpijp AP9100456 slangklem 26x8 856543 verdeelstuk 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 899642 expansievat plug 899331 ausdehngef? 2B003557 ausdehngef? AP8221145 t bus AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8121728 t bus AP8121991 bus AP8221150 kabelgeleider 895450 bus AP8144720 slang 898047 schroefdraad m6x16 AP8120573 stop ring 899881 koeler-expansievatleiding AP8102378 slangklem d11,3 AP8102520 slangklem AP8101595 slangklem d10,1 856082 2-weg verbinding
carter i aprilia 8994505 voerman. paar- 2A000674 voerman. paar- 857087 tapbout m10x126 897434 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152289 schroef met flens 8574540001 bushing.red 8574540002 bus. blauw 8574540003 bus.geel 857128 afdichtring 30x47x7 898633 kogellager 30x72x19 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 857312 12x8x12 rollager B045224 12x8x12 rollager 857249 kooi À rouleaux hk1512 GU90706009 o-ring 6x1 857090 onderhoud 857140 speciale kolomschroef m5x16 B046202 schroef tb 4x12 torx 857139 zuigeroliestraal B045360 getto raffreddamento pistone 857109 pakkingring 17.12x2.62 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 857127 afdichtring 12x22 857495 tapeind 857496 speciale moer 857144 o-ring 897435 lager 897436 lager AP9150145 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 974060 plug m16x1.5
carter ii aprilia 2A000674 voerman. paar- 858787 rh bescherming 897434 flensmoer m10x1 857427 pin m8x12 411209 pin AP9100433 schroef met flens m6x50 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152289 schroef met flens 857128 afdichtring 30x47x7 AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 GU90706009 o-ring 6x1 1A003114 schroef met flens 2A000569 smering pijp B046202 schroef tb 4x12 torx B045360 getto raffreddamento pistone AP8152292 schroef met flens m8x50 2A000363 smerende straal AP8120965 o-ring 2018 B045126 overdrukventiel 2A000295 tapeind 857496 speciale moer 857144 o-ring 897436 lager 897435 lager AP9150145 controleer lagerplaat 974060 plug m16x1.5 AP8152166 schroef m6x16 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 898633 kogellager 30x72x19 857249 kooi À rouleaux hk1512 857127 afdichtring 12x22 B045224 12x8x12 rollager 857109 pakkingring 17.12x2.62 857090 onderhoud AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 898633 kogellager 30x72x19 846609 schroef m8x10 485703 onderlegring
cilinder - zuiger aprilia 857102 complete zuiger (geen merk) 78 mm CM227601 complete zuiger a (bij merk) CM227602 complete zuiger b (bt merk) 857107 zuigerpen 17x10x45 857108 stop ring d 17 857445 cilinderkoppakking 899299 zuigerveer kdn5 merk 857104 zuigerveer mark 857105 zuigerveer 857106 zuigerveer 857126 gewricht 857125 pakking 872117 schroef met flens 874550 schroef met flens
cilinderkop - kleppen aprilia 8986822 cilinderkop. 8984021 zylinderkopf kpl. 2A0007694 zylinderkopf kpl. 857035 tapbout m10x171 857085 binnenzeskantschroef m6x45 857042 koperen ring 411209 pin 897434 flensmoer m10x1 857088 flensmoer m10x1 857208 sluitring 19 x 10,5 x 1,6 825597 speld 11,8x10 857018 klep. in 8570224 inlaatklep 32 mm aisa 857023 uitlaatklep 26 mm 436438 klep pakking ring 2R000041 inlaatklep veer kit 2R000042 uitlaatklep veer kit 478895 schroef met flens 857024 ventiel halve kegel 857067 klep lifter emmer 857046 vonkenvanger 857047 vonkenvanger 857045 reed klep 857044 dekking reed klep 857066 klep lifter emmer 857017 oliespuitpijp 224035 o-ring 857016 hoekige unie 857082 schroef met flens m6x12 857083 o-ring 857048 schroef m5x16
aandrijfas aprilia B045412AA krukas cpl. kat. aa B045412CC krukas cpl. kat. cc B0430675 krukas cpl. kat. cc 8572555 aandrijfas B045412CC krukas cpl. kat. cc B045412DD krukas cpl. kat. dd B045412FF krukas cpl. kat. ff 2A000166EE drijfstang ee 350-353 8976535005 drijfstang ee 350-353 B0454754BB drijfstang cpl. kat. bb B0454754CC drijfstang cpl. kat. cc 2A000166DD drijfstang dd gr.353-356 B0454754DD drijfstang dd gr.353-356 2A000166EE drijfstang ee 350-353 B0454754EE drijfstang ee 350-353 8976535002 biella bb gr.359-362 8976535003 biella cc gr.356-359 2A000166DD drijfstang dd gr.353-356 8976535004 drijfstang dd gr.353-356 899565 drijfstangschroef 8571151 drijfstangschroef B0447240B bus halve schaal. blauw B044724BL bus halve schaal. blauw B0447240G lagerschalen von pleuelb B044724GI lagerschalen von pleuelb B0447240V lagerschalen von pleuelb B044724VE lagerschalen von pleuelb 8571170001 bus halve schaal. rood 8571170002 bus halve schaal. blauw 8571170003 bus halve schaal. geel 897478 ring 12x26.5x3 857206 schroef met flens m12x1.25x50 8571320R bus halve schaal. rood 8571320001 bus halve schaal. rood 8571320B bus halve schaal. blauw 8571320002 bus halve schaal. blauw 8571320G bus halve schaal. geel 8571320003 bus halve schaal. geel 8571300R de helft dragend 8571300001 de helft dragend 8571300G bus halve schaal. geel 8571300003 bus halve schaal. geel 8571300B bus halve schaal. blauw 8571300002 bus halve schaal. blauw 857201 cdi magneto assy 897479 cdi magneto assy 2D000049 cdi magneto assy 899484 primaire aandrijving B043204 ring moer 857121 ring moer 857118 phonic wiel 857077 speciale schroef m8x24 857119 timing versnelling 857120 timing versnelling 898092 ring moer 897474 tandwiel spacer
motor aprilia AP8152278 schroef met flens m6x16 * 898272 afstandhouder 852480 gear lever AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 898133 bus AP8220177 o-ring 115 899330 rondsel carter AP8120253 afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 CM2268065 motor cpl. CM2268055 motor cpl. CM226809 motor cpl. CM2268045 motor cpl. 896943 quick shift-apparaat B043834 quick shift-apparaat 898134 bus 898463 schroef m6x35 897594 versnellingsbediening trekstang 897360 versnellingspook 858733 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150431 lage moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8150462 borgring d9 899191 microschakelaar
uitlaatpijp i aprilia 858738 voorkant. uitlaat 436947 moer 852090 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer 85224R centraal uitlaatspruitstuk 8587414 centraal uitlaatspruitstuk 584344 lambdasonde l. 325 mm GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 858739 rechts achterste uitlaatpijp 858740 lh achter uitlaatpijp B043283 geluiddemper 897113 geluiddemper 898383 uitlaatpijp warmte prot. 898385 torx-schroef m6x10 254485 clip m6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121199 bus AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8150431 lage moer m8 899332 haakje 598839 schroef met flens 8942287102000 watertemperatuursensor porter 1.3 ( AP8150018 onderlegring AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 2D000064 uitlaatklep actuator 890928 hitte bescherming AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8134640 luchtdoos spacer AP8121725 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder 840509 afstandhouder 896141 gastransport retour B045008 gastransport retour B045009 levering van gastransmissie 896142 levering van gastransmissie 845978 slangklem 899524 uitlaatklep actuator deksel AP8120253 afstandhouder AP8152282 schroef met flens m6x35
voorste cilinder timing systeem aprilia 8574705 uitlaat nokkenas B0444875 inlaatnokkenas 8975055 inlaatnokkenas B0444875 inlaatnokkenas 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 897444 drijvende ketting 857097 nokkenas ketting 857538 kettinggeleiderplaat 897573 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857539 kettingspanner schuifblok 857099 kettingspanner schuifblok 8990835 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 2A000111 ketting uitrekken 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8102520 slangklem 890499 brandstofleiding 8x13 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 kabelgeleider AP8102239 slangklem 12,5x8 860138 klep AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8121267 choke hold AP8102998 slangklem d.9.5 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8221311 fairlead d18 CM178413 pijp sae 30 l.50 CM001901 slangklem CM178411 pijp sae 30 l. 130 AP8152299 zelfborgende moer m6 828325 tee unie CM178412 pijp sae l.90 AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 899788 koolstoffilter ondersteuning AP8150536 speciale ring 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150137 inbusschroef 871094 schroef met flens
versnellingsbak aprilia 857268 transmissie ondersteuning 2A000069 transmissie ondersteuning 898634 kogellager 25x62x17 898635 kogellager 20x52x15 AP9150145 controleer lagerplaat 857271 controleer lagerplaat AP8152166 schroef m6x16 857250 kogellager 25x42x9 857175 veer 857284 vork as 857236 aangedreven as 857237 1e wieloverbrenging z = 39 857308 ring 30x40x1.5 857247 klaring ring 857248 borgring d30 857309 rolkooi 30x35x13 857233 rolkooi 24x28x13 857244 rolkooi 26x30x15.6 857241 koppelschotel z = 34 857239 3e wiel versnelling z = 34 857238 2e wiel versnelling z = 33 857242 6e wielversnelling z = 33 857240 4e wielversnelling z = 32 857246 sluitring 24x35x1 857245 ring 20.1x33.5x2.5 857328 vork 85253R vork 898633 kogellager 30x72x19 85252R vork 857185 vork 857232 sluitring voor assen 857234 klaring ring 857231 6e rondsel versnelling z = 27 857230 5e rondsel versnelling z = 26 857459 2e rondsel versnelling z = 16 857229 3e-4e rondsel versnelling z = 20 / z = 22 857458 primaire tandwielas 857251 schakel cam 857123 index ring 857274 index assy. hendel AP9150051 sluitring d6.3x18x1 AP9150006 schroef met flens m6x15 2A000048 veer 857278 veer 857253 tandwielas + veer cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 890827 rondsel z = 16 854909 belleville spring 854951 t bus 857494 o-ring 857279 o-ring 857265 versnellingspositiesensor AP8152280 schroef met flens m6x25 899599 schroefdraad pin 898636 kogellager 20x52x15 857260 zet de lente vast 857261 veer 2A000047 veer
smering aprilia 857502 olie zeef 857166 olie zeef 857502 olie zeef B046072 of verpakking 24x2,5 - 80 fkm 857540 olieklep cpl. 8571695 olieklep cpl. 857540 olieklep cpl. 857176 o-ring 8997555 motor olie beker 857497 pakking nieuw type 840893 binnenzeskantschroef m6x25 857152 oliepomp 2A000539 oliepomp 857189 o-ring 857168 oliefilter koppeling 857187 oliefilter AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 857143 jet CM101711 hoofdsproeier 60 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 006412 borgring AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 641541 sensor 1D001138 sensor 857193 veiligheidsring d = 21 857439 olieslang koppeling 857184 hoes 857147 pakking of AP8144012 o-ring 121 858808 pijp doorblazen 277330 inbusschroef 709099 inbusschroef 857489 pomp versnelling 85273R pomp versnelling 857192 rol 5x19.8
olie radiator aprilia 858790 olie koeler 2B000897 olie koeler AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121428 borgring d8 858927 afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8106389 olieleiding 12x19 AP8152277 schroef met flens m6x12 858732 radiator steunbeugel 2B001478 radiator steunbeugel AP8150137 inbusschroef 858489 pijp AP8144008 o-ring 115 AP8201727 zwarte kabelgeleider
achterste cilinder timing systeem aprilia 8574715 uitlaat nokkenas B0444875 inlaatnokkenas 8975055 inlaatnokkenas B0444875 inlaatnokkenas 857546 distributiesysteem versnelling z = 44 857009 distributiesysteem versnelling z = 44 857008 schroef met flens m 8x10.3 1A003151 schroef met flens m 8x10.3 857097 nokkenas ketting 897444 drijvende ketting 897573 kettinggeleiderplaat 857538 kettinggeleiderplaat 857476 speciale schroef m6x18 857477 bus 857099 kettingspanner schuifblok 857539 kettingspanner schuifblok 8990835 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 857094 speciale schroef m8 857096 ring 18.5x8.5x3.3 857098 ketting uitrekken 2A000111 ketting uitrekken 857176 o-ring B045476 sluitring 15x6x2
secundaire lucht aprilia 856631 pijp 856632 pijp 856630 pijp CM001905 slangklem CM002916 slangklem CM225401 slangklem 857181 sas klep 858727 haakje AP8121032 bus AP8150137 inbusschroef
gasklephuis aprilia 857303 voorste gasklephuis 857304 achterste gasklephuis 857305 unie CM002903 slangklem AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 6423025 luchtdruksensor 638562 luchtdruksensor 8946587505000 sensor 858874 pijp 858873 pijp 893934 injector 857306 slangklem 896565 brandstofpijp. cpl. mier. 896566 brandstofpijp. cpl. post. 896567 sec. schroef 896573 gasklephuis ant. 896574 gasklephuis post. 896575 gasklephuis ant. + bericht. AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 858807 bovenste brandstofrail 890769 injector
kleppen bedekken aprilia 898407 hoofddeksel 857071 speciale schroef 898410 demper drift 857084 ht spoel korte kabel 857501 ht spoel lange kabel AP8152277 schroef met flens m6x12 897443 klepdeksel pakking 857043 pakking 857074 pakking B043807 bougie ngk cr9ekb
kleppen pads aprilia CM228015 pad 2.10 CM228027 pad 2.40 CM223415 pad 2.45 CM228029 pad 2.45 CM223416 pad 2.50 CM228031 pad 2.50 CM223417 pad 2.55 CM228033 pad 2.55 CM223418 pad 2.60 CM223414 pad 2.40 CM223413 pad 2,35 CM223409 pad 2.15 CM228017 pad 2.15 CM223410 pad 2.20 CM228019 pad 2.20 CM223411 pad 2.25 CM228021 pad 2.25 CM223412 pad 2.30 CM228023 pad 2.30 CM228035 pad 2.60 CM223419 pad 2.65 CM228037 pad 2.65 CM228049 pad 2.95 CM223426 pad 3 CM228051 pad 3 CM223427 pad 3.05 CM228053 pad 3.05 CM223428 pad 3.10 CM228055 pad 3.10 CM223429 pad 3.15 CM223425 pad 2.95 CM223424 pad 2,9 CM223420 pad 2.70 CM228039 pad 2.70 CM223421 pad 2,75 CM228041 pad 2,75 CM223422 pad 2.80 CM228043 pad 2.80 CM223423 pad 2.85 CM228045 pad 2.85 CM228057 pad 3.15 CM223408 pad 2.10 CM228002 pad 1.77 CM228024 pad 2.32 CM228026 pad 2.37 CM228028 pad 2.42 CM228030 pad 2.47 CM228032 pad 2.52 CM228034 pad 2.57 CM228036 pad 2.62 CM228038 pad 2.67 CM228022 pad 2.27 CM228020 pad 2.22 CM228004 pad 1.82 CM228006 pad 1.87 CM228008 pad 1.92 CM228010 pad 1.97 CM228012 pad 2.02 CM228014 pad 2.07 CM228016 pad 2.12 CM228018 pad 2.17 CM228040 pad 2.72 CM228042 pad 2.77 CM228044 pad 2.82 CM223403 pad 1.85 CM228005 pad 1.85 CM223404 pad 1.90 CM228007 pad 1.90 CM223405 pad 1.95 CM228009 pad 1.95 CM223406 pad 2 CM228011 pad 2 CM228003 pad 1.80 CM223402 pad 1.80 CM228046 pad 2.87 CM228048 pad 2.92 CM228050 pad 2.97 CM228052 pad 3.02 CM228054 pad 3.07 CM228056 pad 3.12 CM223401 pad 1,75 CM228001 pad 1,75 CM223407 pad 2,05
waterpomp aprilia 857209 waterpomp assy 2A000802 waterpomp assy 898374 slangklem 857222 uitlaat waterpomp pijp 2B002201 uitlaat waterpomp pijp 840893 binnenzeskantschroef m6x25 893968 waterpomp kit B043231 waterpomp dop

Frame

centrale standaard aprilia 858863 stand cpl. 895250 stand cpl. AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8225369 inbusschroef 858941 beschermkap AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150292 gebogen veerring 843213 t bus AP8221197 zijstandaardveer 893044 zijstandaardveer 893045 interne zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120876 plug AP81278565 zijstandaardschakelaar
koppelingshendel aprilia 8909245 koppelingshendel cpl. 893926 koppelingshendel AP8112996 microschakelaar 899336 koppelingskabel AP9100519 veer B043680 geleidebus
dashboard aprilia 899861 dashboard B044617 dashboard AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8220150 rubberen afstandhouder 898642 rh ondersteuning 898643 lh ondersteuning 890787 hoes 899600 tussenliggende schaal AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 575249 schroef AP8102375 clip m5
voetsteunen aprilia 897828 rechts voorste voetsteunbeugel 897830 rh voetsteunen GU30441005 pin AP8121566 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring GU05677730 bevestigingspin voor veren 897829 lh voorste voetsteunbeugel AP8150540 schroef AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 858787 rh bescherming 858788 lh bescherming AP8150537 binnenzeskantschroef m6x12 894201 achter voetsteunbescherming AP8134829 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar 897832 achterste voetsteun. rechts 897834 achterste voetsteun. rechts cpl 897835 achterste voetsteun. lh AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 897833 achterste voetsteun. lh 897831 lh voetsteunen
kader i aprilia 8969624 kader 598838 schroef met flens 898429 motorsteun pos. 0 894027 pin AP8150506 flensmoer 858819 rechtse pakking AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad 858718 rh spacer AP8152410 schroef met flens m10x55 895845 zeskantflens.m 10 AP8150292 gebogen veerring 858710 bus 898427 achterinzet pos. 0 898428 m10 inzet pos. 0 AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152301 zelfborgende moer AP8152441 ring 10.5x25x4 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 858712 pin
kader ii aprilia 858849 zadelsteun 899190 koplamp steunklem 898881 steunbeugel AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8117033 zelfklevende spons AP8102544 klinknagel m6 AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8220323 plug AP8144707 pakking
voorkant i aprilia 899134 rh bovenste luchtkanaal 899135 bovenste luchtkanaal AP8144564 rubber w / insert m4 581957 schroef 621914 schroef 895916 kunststof ring 899136 compleet rh kanaal 2B002422 compleet rh kanaal B04473900NI vord. verkleidung, schwa B04374800NI vord. verkleidung, schwa B04473700NI vord. verkleidung, schwa B04326800NI vord. verkleidung, schwa 89913200NI front.caren. p.negro B04473800NI kuip. zwart B04473600NI kuip. zwart B043213 sticker "italia" B044744 rechter voorkuip sticker B044741 rechter voorkuip sticker B043755 rechter voorkuip sticker B043752 rechter voorkuip sticker 899912 rechter voorkuip sticker B044746 linker kuipsticker "aprc tuono v4" B044743 linker kuipsticker "aprc tuono v4" B043758 links kuip sticker B043756 links kuip sticker B043754 links kuip sticker B043753 links kuip sticker 899913 links kuip sticker 899902 links kuip sticker 899133 voorruit 899651 voorruit 899919 schroefdraad pin AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152117 inbusschroef AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 899137 compleet kanaal 2B002421 compleet kanaal AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8152108 inbusschroef
voorlichaam ii aprilia AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8220186 rubberen afstandhouder 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8120622 voorste stofkapring AP8102375 clip m5 895915 inbusschroef AP8152339 schroef met flens m5x9 899856 bevestigingsbeugel 2B002563 bevestigingsbeugel 899605 bovenframe sx 899138 bovenframe dx B04375100XH6 lh lat. eerlijk. grijs B04349500XG6 kuip 89914300XN2 lh lat. eerlijk. zwart 89914200XN2 rechts lat. fairing. zwart B04349400XG6 rechts lat. fairing B04375000XH6 rechts lat. fairing. grijs B043247 linker pilaar B043246 rechter pijler 899914 sticker tuono B043485 tuono sticker B043757 tuono sticker 890964 afstandhouder AP8120428 kabelgeleider
voorkant iii aprilia B04417200NI voorspatbord. zwart 85881000NI kotfl?gel v. schwarz B04417000NI kotfl?gel v. schwarz 899148 voorkuip onderste vergrendeling B043248 pijler 895270 sticker "aprilia racen" AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8124719 reflector, amber AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4
remklauw voor aprilia 852214 rechts remklauw voor. goud p432 852215 links remklauw. goud p432 AP8133614 remblokken 899811 buis klemschroef AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen 899810 klemband voorrem remleiding AP8152414 schroef met flens m10x55 899809 voorremslang B043489 buis klemschroef 231590 elastische veer
voorvork aprilia 895284 vork staander dx 895285 vork staander sx B043561 mouw B043562 vorkveer B043563 lh vorkplug 859792 sensor abs 897331 moer B043564 voorbelaste buis AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 B043565 lk zuiger. compleet 859777 fairlead 897335 o-ring 897336 onderlegring 897337 stofkap B043567 naaf + linker vorkpoot B043566 hub + rh vorkpoot 897339 borgring AP8201749 schroef m4x6 897341 veer geleidebus 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring AP8152283 schroef met flens
voorste hoofdcilinder aprilia 899809 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank 898873 voorste hoofdcilinder AP8145022 voorremhendel 2B003818 voorremhendel 898362 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 2B001983 olieleiding schroef AP8124288 remlichtschakelaar 890509 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 898681 olie remtank supp. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8134167 remslang hanger AP8152414 schroef met flens m10x55 852703 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8152273 schroef met flens m5x15 899810 klemband voorrem remleiding 658830 gebogen veerring 6x12
voorwiel aprilia B043455 (pirelli) voorband 896754 voorwiel, zwart B044279 rechts voorremschijf 896011 voorremschijf dx B044280 voorremschijf sx 896012 voorremschijf sx AP8110094 met 25x47x12 AP8128169 interne afstandhouder 85263R voorwiel as AP8125827 front wheel spindle AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8101744 tubeless ventiel AP8125842 borgring d47 AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 89977500NI benzinetank. zwart B04326600XG6 brandstoftank, geel B04326700XG6 benzinetank B04327200NI benzinetank. zwart B04349000XH6 benzinetank. grijs B045374 lh brandstoftank sticker aprilia 894080 brandstoftank sticker "aprilia" 85883100XN2 tankdeksel. zwart 85883100XH5 tankdeksel. zwart 85883100XN2 tankdeksel. zwart 899068 brandstofniveausensor 899549 brandstoftank sticker "1 rsv4" 858885 voorste steun AP8144713 rubberen afstandhouder 858887 t bus AP8150536 speciale ring 893107 haakje AP8161127 bevestigingspin 576836 schroef 893273 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8152273 schroef met flens m5x15 858886 lh ondersteuning B043925 brandstofpomp cpl. AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8102375 clip m5 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150255 sluitring 5x20x1,5 B043929 tankdop en slot B043864 binnenzeskantschroef m5x14 AP8104803 tankdop pakking 894192 brandstoftank sticker "wereldkampioen 36" 896834 brandstoftank sticker "wereldkampioen 36" B043486 tank bewaker sticker B043217 tank bewaker sticker 899915 tank bewaker sticker 893758 rechter tanksticker "aprilia" B045373 rh brandstoftank sticker aprilia AP8220366 rubberen afstandhouder AP8144158 rubberen afstandhouder AP8144565 nylon ring 858884 brandstofpijp 895959 ontluchtingspijp 894604 hellingsensor 894198 hitte bescherming
stuur - controles aprilia GU01603380 gaspedaal cpl. AP8118492 dopschroef AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8118567 u-bout gasgreep achter GU01603480 rechts handgreep B045021 rh-lichtkiezer 899334 levering van gastransmissie 899335 gastransport retour AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8201808 kabelgeleider d8 856027 l.h. handgreep 897584 stuur 896150 de lichtkeuzeschakelaar AP8120190 o-ring 3075 852398 keuzehendel versnellingsbak AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel AP8121520 anti vib. gewicht achterstand
slot hardware kit aprilia B043920 slot kit AP8140711 "aprilia" toets met transpo. B043929 tankdop en slot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 858955 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8104803 tankdop pakking AP8134948 bord AP8102523 borgmoer m22x1,5 894056 toolkit 899007 op's handboek i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e 899008 op's handboek i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 899009 op's handboek i-d-f-e-uk-nl j-uk 899010 op's handboek i-d-f-e-uk-nl usa-cdn-e-i
plaat set en sticker aprilia AP8157100 sticker schokdemper AP8257609 spiegel sticker AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8267395 batterij sticker AP8257794 batterij sticker B043524 koolstoffilter sticker B045447 koolstoffilter sticker B045445 geluidsemissie sticker B043522 geluidsemissie sticker B043523 sticker voor emissiebeperking B045446 sticker voor emissiebeperking 898798 bandenspanning sticker B043525 bandenspanning sticker 894714 sticker achterrempomp 894019 filterdoos sticker AP8277381 versnelling sticker 895839 "" "eni" "label"
achterlichaam i aprilia AP8150468 schroef m6x40 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 254485 clip m6 AP9100594 bus 10x7 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * B043254 vrouwelijke schroefinzet AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150420 zelftappende schroef 896174 binnenzeskantschroef m5x12 89887400NI rechter achterkuip. zwart 89887500NI achter kuip. zwart 858833 rechts zijpaneel 858834 lh zijpaneel AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 894195 inbussleutel 8988800XH5 achterste handgreep AP8157770 aprilia bord
achterlichaam ii aprilia AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 858840 bovenste nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 858782 achterspatbord AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150182 gebogen veerring 894566 t bus 894945 richtingaanwijzer rechtsachter AP8127803 lh front/rh rear turn indic. 894946 richtingaanwijzer linksachter AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152108 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 181746 lamp 12v-10w 894657 hoes AP8150522 schroef 4,2x16 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber 858868 achterlicht kabelboom.
achter body ii (2) aprilia AP8224164 achterreflector, rood AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8134783 reflector ondersteuning AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8150204 moer m4 858842 onderste nummerplaathouder 894566 t bus 894900 uitbreiding AP8112600 rubberen afstandhouder AP8117258 trillingsdempend rubber AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8150522 schroef 4,2x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152108 inbusschroef 894899 onderhoud
achterlichaam iii aprilia 858840 bovenste nummerplaathouder 897482 nummerplaathouder 895487 bovenste achterspatbord 895914 nummerplaathouder 895488 onderste achterspatbord AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
achter remklauw aprilia 898486 brake supp. plate pin 893137 voorremschijf. goud 85248R voorremschijf. goud 859792 sensor abs AP8113004 ring 10x14x1,6 * 2B001983 olieleiding schroef 852702 olieleiding schroef 858902 achterremslang 860880 achter remklauw p32 B045137 achter remklauw p32 893969 pads paar AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop 894505 schroef met flens m8x18 AP8152279 schroef met flens m6x20 858791 achterste remslangsteun 896896 rear brake caliper support AP8221349 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152286 schroef met flens m8x20
achterste hoofdcilinder aprilia 893933 rubberen balgen 020006 moer 898694 duwstang set 898695 plug 858785 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 bevestigingspin 884033 hefboom pin AP8121223 hefboom pin 893138 veer AP8113004 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef 2B001983 olieleiding schroef B044586 achterste hoofdcilinder 858943 achterste hoofdcilinder AP8120822 stil blok. voorjaar AP8150462 borgring d9 AP8112996 microschakelaar AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20
schokdemper achter aprilia 899339 schokdemper 858918 dubbele drijfstang AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP8146516 enkele drijfstangcomp. AP81465164 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
achterwiel aprilia B043457 achterband 190/55 zr 17 898255 achterwiel, zwart 6 "x17" 896756 achterwiel, zwart 6 "x17" 896358 chain cpl conn.link CM224903 kettingring z = 42 B045033 pin B043317 flexibel koppelingsrubber AP8125731 flexibel koppelingsrubber 8587315 achterwielas AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 859754 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8128231 primaire drive / cush drive 2B000639R primaire drive / cush drive AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 890960 phonic wiel abs AP8150463 speld 10x20 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
zadel aprilia 89888200C1 bestuurderszadel. zwart 89888200C2 zwart-geel berijderszadel 89888200C3 bestuurderszadel. grijs zwart AP8152302 schroef met flens m5x12 89888300C1 achter zadel. zwart 89888300C2 zwart-gele passagiersstoel 89888300C3 achter zadel. grijs zwart 894195 inbussleutel AP8120177 elastisch
sturen aprilia AP8150540 schroef 858803 onderste plaat 899049 bovenste u-bout AP8110077 axiaal kogellager AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123641 stofkap ring AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8121346 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8152384 spindel sluitring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 899427 onderste u-bout 898680 vork bovenplaat AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8152238 klinknagel m8x28 AP8157770 aprilia bord AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8123644 stofkap ring B044620 fairlead AP8163498 stuur schokdemper AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP9100846 luchtdoos spacer AP8134640 luchtdoos spacer 899206 schok abs. afstandhouder AP8150540 schroef
zwenkarm aprilia 858770 zwenkarm 2B0012895 zwenkarm 858707 achterste swingarmpen AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager 858708 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer 858780 kettinggeleiderplaat 858783 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121075 t bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring 648708 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat 858781 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8148824 onderhoud AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8150468 schroef m6x40 852029 "" "eni" "label" 895839 "" "eni" "label" 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx
onderzadel aprilia 858836 zadel supp. onderste lockup 898252 batterijhouder 575249 schroef AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 899446 toeter AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 B043488 spanningsregelaar AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121991 bus 896893 belangrijkste kabelboom 899350 belangrijkste kabelboom AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 858916 sensor ondersteuning AP8152238 klinknagel m8x28 B044620 fairlead 858580 hoofdschakelaar - stuurslot AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 B043676 ecu clf AP8117033 zelfklevende spons AP8144065 rubberen afstandhouder AP8152179 veerring 6,5x12,5
elektrisch systeem ii aprilia 639792 batterij 12v-12ah 2D000015 batterij kabel 858871 relais batterijbedrading AP8124869 injectierelais 12v-40w 895481 injectierelais 12v-40w 896715 relaisrubber 582690 starterrelais 1D001697R starterrelais 858212 rubberen zekeringkast CM225605 zekering 5a CM225607 zekering 7,5a CM225615 zekering 15a CM225730 zekering 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 896893 belangrijkste kabelboom 899350 belangrijkste kabelboom 895701 eindkap
elektrisch systeem iii aprilia CM083517 ecu CM228209 ecu AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8220150 rubberen afstandhouder 858882 onderhoud 872664 accelerator position sensor B044414 gaspedaalpositiesensor 854811 rubberen afstandhouder 858883 steunbeugel AP8221145 t bus AP8144061 silent-block AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 893255 afstandhouder 890932 variabele kanalen ecu AP8120405 rubberen afstandhouder 896892 motorbedrading 2D000266 motorbedrading
koplamp aprilia 898613 koplamp AP8127109 lamp h7-12v-55w AP8220283 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 899650 koplamp bedrading met harnas B043619 koplamp bedrading met harnas 898616 zijverlichting B044778 koplamp plug
ontstekingseenheid aprilia 896221 grijze startmotor "mitsuba" 857287 startmotor zwart "denso" 85209R startmotor zwart "denso" 899769 elektrische startversnelling z = 11/64 857289 elektrische startversnelling z = 12/64 85254R elektrische startversnelling z = 12/64 897434 flensmoer m10x1 857300 moer m10x1 857301 balansas tandwiel z = 44 857298 tabblad 825431 volledige vrijloop 1A008691 volledige vrijloop 857290 rolkooi 30x35x17 235779 onderlegring 857299 belleville spring 857288 "denso" vrijloop versnelling z = 49 899862 sprag koppelingsoverbrenging z = 50 857467 balansas 897446 balansas 895316 cap 857297 vijfde wiel 897450 vijfde wiel 2A000313 afstandhouder AP0840882 inbusschroef AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40
achterlicht aprilia 858725 achterlicht 2D000238R achterlicht AP8150420 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16

Accessoires

Hoes aprilia AP8152272 schroef met flens m5x12 897471 haakje 89841400XNB dynamodeksel zwart 857463 afdichtring 14x30x7 898268 afdichtring 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB blow-by uitlaat blow-by 857048 schroef m5x16 871094 schroef met flens 857435 onderlegring 872117 schroef met flens 874550 schroef met flens AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 857480 klaring ring 898269 klaring ring 006630 snap ring

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuono 1000 V4 R STD Aprc 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia