Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Bici Elettrica 0 2001.

Aprilia Bici Elettrica 0 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Bici Elettrica 0 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Bici Elettrica 0 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Bici Elettrica 0 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2001!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

versnellingsbak aprilia AP8000047 versnellingsbak AP8000064 zoemer AP8000113 schroef met ring m5x 15 AP8000109 sticker set AP8000062 oplader AP8000063 ac draad AP8000087 handboek van de operator
motor i aprilia AP8000068 motorkit AP8000141 schroef m4 x8 100 pz AP8000120 motor AP8000127 nld. aansluitplaat AP8000133 plug AP8000224 schroef m5x167 AP8000143 carter AP8000172 schroef m5x10 100 pz AP8000126 pakking AP8000128 pakking AP8000124 pin AP8000139 pin AP8000135 schroef met ring m6x25 AP8000131 pakking ring AP8000123 schroef met ring m5x25 AP8000122 onderlegring AP8000129 het drijven van spiraalvormig konisch tandwiel AP8000138 spiraalvormig tandwiel AP8000174 o-ring AP8000134 o-ring AP8000130 onderlegring AP8000137 moer AP8000136 koppel sensor AP8000175 snelheidssensor AP8000132 moer AP8000142 lager AP8000125 lager AP8000121 lager
motor ii aprilia AP8000068 motorkit AP8000141 schroef m4 x8 100 pz AP8000163 snelheidssensor schijf AP8000171 schroef met ring m6x 16 AP8000144 schroef m5x15 AP8000160 transmissie arm AP8000168 schroef m5x12 100 pz AP8000170 zijdeksel AP8000164 geleidepen AP8000162 ratelaandrijving kegelwiel AP8000157 drukring sp3 AP8000167 drukring sp2,9 AP8000207 drukring sp2,8 AP8000156 onderlegring AP8000155 pakking ring AP8000226 lager AP8000161 primaire aandrijfas AP8000147 het drijven van spiraalvormig konisch tandwiel AP8000151 onderlegring AP8000149 het drijven van spiraalvormig konisch tandwiel AP8000158 ratelaandrijving kegelwiel AP8000148 veer AP8000165 lager AP8000154 ketting ring AP8000159 lager AP8000173 lager AP8000153 kettingbeschermer AP8000169 haakje AP8000150 oliekeerring AP8000152 o-ring AP8000146 onderlegring AP8000145 onderlegring

Frame

frame - voorvork aprilia AP8000034 kogelring set compleet AP8000035 spacer sp3 AP8000105 spacer sp10 AP8000044 voorvork - AP8000045 kader - AP8000202 anti-stof buis AP8000256 mouw plug
achterderailleur - pedaal aprilia AP8000181 pedaal AP8000038 ketting AP8000039 achter derailleur AP8000106 bord AP8000041 schroef met ring m8x 18 AP8000030 crankstel AP8000107 pin AP8000028 eindkap 100 pz AP8000220 transparante kabelbehuizing AP8000221 open beentje AP8000219 behuizing AP8000257 crankstel dop
stuur - zadel aprilia AP8000013 stuur AP8000014 stuurpen AP8000015 handgreep - paar AP8000017 zadel AP8000018 zadelpen AP8000019 achterremhendel AP8000020 voorremhendel AP8000021 kabel voorrem AP8000022 kabel achterrem AP8000023 grip shift AP8000187 klok AP8000065 functieschakelaar AP8000066 remlichtschakelaar AP8000200 plastic dop - AP8000206 snelheidsmeter cpl.
wielen aprilia AP8000001 voornaaf AP8000103 achternaaf AP8000003 sprag koppeling AP8000004 sprak schijf AP8000007 voorkant sprak AP8000005 sprak AP8000006 sprak AP8000008 wiel AP8000009 band - AP8000010 binnenste buis AP8000011 klep - AP8000012 ovale reflector, amber AP8000227 tepels AP8000223 kunststof ring
spatborden - accessoires aprilia AP8000024 reflector AP8000026 reflector ondersteuning AP8000025 reflector achter AP8000027 reflector achter AP8000031 centrale standaard AP8000032 voor rem AP8000033 achterrem AP8000242 bewaker sticker AP8000216 schroef AP8000204 remschoenen - paar AP8000205 zijstandaardveer AP8000021 kabel voorrem AP8000022 kabel achterrem AP8000028 eindkap 100 pz AP8000221 open beentje AP8000218 behuizing AP8000222 slot AP8000245 kit spatborden-verlichting - - - - - - - - - - - -
kader ii aprilia AP8000108 sticker AP8000046 hoofdschakelaar - stuurslot AP8000048 led AP8000215 sleutel AP8000243 schroef m4x12 AP8000052 batterijhouder supp. bord AP8000244 schroef m4x12 AP8000060 schroef m5x10 AP8000036 stofkap AP8000037 stofkap AP8000051 batterij plaat AP8000058 indicator kap AP8000110 indicator behuizing racen AP8000059 veer AP8000117 klem AP8000042 schroef + moer AP8000090 onderlegring
lichaam aprilia AP8000061 schroef + moer m8x 50 AP8000198 schroef met ring m5x25 AP8000114 schroef met ring m5x10 AP8000049 body cover (r) racen AP8000050 body cover (l) racen AP8000244 schroef m4x12 AP8000053 afsluitdeksel AP8000054 net paneel (r) AP8000055 net paneel (l) AP8000056 open deur racen AP8000057 kettingkast AP8000117 klem AP8000060 schroef m5x10 AP8000113 schroef met ring m5x 15

Elektrisch

accu aprilia AP8000078 bovenklep AP8000074 vergrendeling van de accubak AP8000075 batterij kleine letters AP8000077 batterij plaat AP8000079 onderlegring AP8000080 schroef met ring m4x 6 AP8000060 schroef m5x10 AP8000115 schroef m4x15 AP8000228 schroef m4x38 AP8000081 koperen plaat paal AP8000082 stopcontact AP8000083 moer AP8124857 zekering 5a AP8124273 zekering 30a AP8000111 batterijdeksel racen AP8000112 batterij handvat AP8000116 schroef m4x20 AP8000070 batterijhouder cpl.
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Bici Elettrica 0 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Bici Elettrica 0 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Bici Elettrica 0 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia