Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999.

Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rally 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rally 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1996!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

variator aprilia AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206133 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206455 pennenrol d8.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206109 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8206529 afstandhouder d18x23x6 AP8206702 blauwe stalen ring d13x18.5x1 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25

Overig / Niet ingedeeld

carburettor i aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206685 carburateur phbn 12-gs
carburettor ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8206796 naaldventiel ga210 AP8206901 hoofdsproeier 68 AP8206902 inactieve jet 32 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206895 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring
central body i aprilia AP8238877 blauwe tunnel AP8238468 m. grijze tunnel AP8239201 grijs zat. tunnel AP8248111 tunnel, aluin. AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8231843 zwarte gereedschapskist AP8238469 tunnelafdekking, grijs AP8238878 tunnelafdekking, blauw AP8248112 tunnelafdekking, aluin. AP8239202 tunnelafdekking, grijs AP8237810 tunnel sticker bescherming AP8237801 tunnel sticker bescherming AP8237801 tunnel sticker bescherming AP8201305 getande ring AP8201620 hendel AP8201748 onderlegring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201749 schroef m4x6 AP8201747 tank deurslot
central body ii aprilia AP8102375 clip m5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8248222 vloerpaneel, rood AP8238868 vloerpaneel. grijs AP8248115 vloerpaneel. grijs AP8238859 rechts mat. grijs AP8238860 lh mat. grijs AP8239228 onderpaneel, zilvergrijs AP8239704 onderpaneel, aluin. AP8238869 onderpaneel. zwart AP8201764 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221046 spacer d6x8x13.5
central crank case set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206468 carter assy AP8206695 zaak w b. hngr-paar AP8206169 carterpen d12x16 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206578 rol d3x11.8 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206171 remschoen pin AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206490 moer m10x1.25 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206129 silent-block. carter AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8501481 binnen borgring d40 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2
central stand connecting rod aprilia AP8232982 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8220366 rubberen afstandhouder AP8121697 belleville spring AP8144030 stand eindstop AP8201431 splitpen AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221160 pin m12 AP8221184 drijfstang pin AP8232818 motor verbindingselement AP8221215 drijfstangveer AP8220460 rubberen beker AP8220396 pin AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8152301 zelfborgende moer AP8220376 silent-block. drijfstang
clutch i aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206157 sec. vaste schijf, compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206198 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206200 oliekeerring d32x39x4 AP8206158 sec. schuifschijf, compleet AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206737 variator veerbeker AP8206178 variator veerbeker AP8206748 snelheidsvariator met koppeling AP8206749 snelheidsvariator met koppeling
clutch ii aprilia AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206191 sec. schijf voorjaar AP8206196 remschoenen veer terug AP8206730 remschoenen veer terug AP8206703 centrifugaalkoppeling AP8206731 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206199 moer m28x1 AP8206135 koppelingshuis compleet AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8206829 moer m10x1 h = 5,8 AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206749 snelheidsvariator met koppeling AP8206748 snelheidsvariator met koppeling AP8206734 remschoenen rubber d4x11 AP8206742 buiten borgring d5
connecting rod group aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206501 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206571 bedek rubberen doppen
cooling system aprilia AP8201892 waterkoeler AP8238464 expansievat AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8234102 waterkoeler ondersteuning AP8220434 waterkoelerkop buis AP8220433 waterkoeler-pomp buis AP8220449 met rubber versterkte slang AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8220450 met rubber versterkte slang AP8238769 houder voor waterbuizen AP8102376 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8206573 pomp-cilinderslang AP8206583 slangklem
covers kick starter aprilia AP8206172 pin d8x32 AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206148 kickstarter lente AP8206122 schop assy AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206464 carterkap AP8206507 schroef m6x45 AP8206508 schroef m6x25 AP8206484 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206170 pin deksel d10x14
cylinder head i aprilia AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206568 cilinderkop AP8206568 cilinderkop AP8206772 cilinderkop AP8206772 cilinderkop AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206592 zuiger assy d40 AP8206593 zuigereenheid d40.5 AP8206590 cilinder met zuiger AP8206575 cilindervoet pakking AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206579 ademunie op het hoofd AP8206579 ademunie op het hoofd AP8206383 thermostaat AP8206784 pakkingset AP8206871 bougie br8hs
cylinder head ii aprilia AP8206773 slangklem 35620 AP8206774 buis 30 mm AP8206775 slangklem 35621 AP8206776 pijp connector AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8202069 slangklem d10 AP8206779 buis 45 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206883 koppelingsslang carburateur AP8206884 slangklem d8
electrical system aprilia AP8212807 belangrijkste kabelboom AP8124818 knop AP8212853 dashboard kabel AP8212670 kabelboom startmotor AP8212728 toeter AP8212540 spanningsregelaar AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8224057 startrelais AP8144157 relaisrubber AP8112244 zekering 7,5a AP8120754 rubberen zekeringkast AP8220342 rubberen zekeringkast AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8212382 diode AP8212110 batterij 12v-4ah AP8230535 batterijhouder AP8212708 thermistor AP8212867 voorkant b.l. schakelaar bedrading AP8220473 rubberen afstandhouder
engine aprilia AP8222544 engine ma, compleet -nl- AP8232820 kick-start hendel
exhaust unit bar aprilia AP8219387 cat. uitlaatpijp -nl- AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8219321 uitlaatpijp flens pakking AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152260 inbusschroef AP8220357 stil blok. uitlaat AP8152289 schroef met flens AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152288 schroef met flens
exhaust unit fast aprilia AP8219236 geluiddemper AP8201574 uitlaatpijp pakking AP8121075 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152289 schroef met flens AP8220357 stil blok. uitlaat AP8152288 schroef met flens AP8152260 inbusschroef AP8120870 isolerende ring
exhaust unit race aprilia AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121075 t bus AP8221297 isolerende ring AP8152260 inbusschroef AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8152289 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8220357 stil blok. uitlaat
flywheel water pump aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206585 met d8x22x7 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8501467 buiten borgring d8 AP8206577 waaierpen van de pomp AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8502563 schroef m6x16 AP8206485 flyw. stator pakking AP8206462 cdi magneto assy AP8206179 buiten borgring d19 AP8509211 schroef AP8508669 rol d3x21.8 AP8206145 oliepomp aandrijving AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206576 waterpomp as + waaier AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206508 schroef m6x25 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206583 slangklem AP8206573 pomp-cilinderslang AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8206569 vliegwielkap
frame aprilia AP8232953 frame met electro-coating AP8203666 bal ring set. compleet AP8234080 vloerpaneel voorsteun AP8221213 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201685 toolkit AP8201600 hoofdschakelaar - stuurslot AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8202362 zadelslot AP8152140 klinknagel m6x17 AP8201845 slot kit AP8234101 voorste schildsteun AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220460 rubberen beker AP8221249 kabelgeleider AP8221248 bougiekabelgeleider AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121309 pluggen veer AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8201747 tank deurslot
front body i aprilia AP8248230 voorkuip, rood AP8239214 kuip. blauwe sapp. AP8238477 voorkuip, op. grijs AP8238883 voorkuip, t. grijs AP8239710 voorkuip, blauw AP8238775 kuipsluiting aan de voorkant AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8239229 laag. dashboardhouder, oranje AP8248218 laag. dashboardhouder, rood AP8238884 laag. dashboardhouder, grijs AP8238486 laag. dashboardhouder, m.grijs AP8239701 laag. dashboardhouder, blauw AP8248217 upp. dashboardhouder, rood AP8248110 upp. dashboardhouder, blauw AP8238484 upp. dashboardhouder, grijs
front body ii aprilia AP8238879 voorscherm, blauw AP8239698 voorscherm, blauw AP8238470 voorste schild, m.grijs AP8239693 voorste schild. rood AP8239210 voorscherm, oranje AP8248220 interne afscherming, rood AP8248113 intern schild, blauw AP8238467 intern schild AP8102782 klem AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152268 inbusschroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8238717 type appr.data cover, grof. AP8248221 type appr.data cover, rood AP8248114 type appr.data cover, blauw AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8102375 clip m5
front body iii aprilia AP8121075 t bus AP8238490 waterkoeler schild. zwart AP8238479 bovenste kanaalrooster, zwart AP8238478 rechts bovenste kanaalrooster. zwart AP8238707 rechts onderste kanaalrooster, zwart AP8238708 lh onderste kanaalrooster. zwart AP8102671 kunststof klinknagel AP8220269 kabelgeleider AP8238475 lh luchtkanaal, m. grijs AP8239697 luchtkanaal al./blauw AP8238882 lh luchtkanaal, blauw AP8239213 luchtkanaal, oranje AP8248229 lh luchtkanaal, al./red AP8238881 rh luchtkanaal, blauw AP8239696 rh luchtkanaal, al./blauw AP8238473 rh luchtkanaal, grijs AP8248228 rh luchtkanaal, al./red AP8239212 rh luchtkanaal, oranje AP8150444 zelftappende schroef AP8226419 voorspatbord, oranje AP8226393 voorspatbord, blauw AP8226344 voorspatbord, grijs AP8226458 voorspatbord, grijs AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152302 schroef met flens m5x12
front brake caliper unit aprilia AP8213231 remschijf d190 AP8213253 voorste remleiding AP8213441 remklauw voor AP8213441 remklauw voor AP8213396 voorremklauw d30 AP8213244 voorremklauw d30 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8213224 remklauw deksel AP8213108 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213245 remblokken AP8213227 pen + remveer
front fork i aprilia AP8203751 complete vork - gele ring AP8203696 complete vork - blauwe ring AP8226345 rh naafkap AP8226420 rh naafkap AP8226492 rh naafkap AP8226493 lh naafkap AP8226421 lh naafkap AP8226346 lh naafkap AP8203802 stengelbasis - gele ring AP8203738 stengelbasis - blauwe ring AP8203740 rubberen afstandhouder AP8203684 kop AP8203679 mouw plug AP8203677 veer d3.6x182 AP8203739 bumper AP8203686 hub + rh vorkpoot AP8203687 naaf + linker vorkpoot AP8203689 dopmoer AP8203690 bus AP8203716 plunjer. compleet AP8203678 voorbelastingsbuis 24x3x184 AP8203571 schroef
front fork ii aprilia AP8203766 schroef m8x20 AP8203767 hub + rh vorkpoot AP8203768 belangrijkste lente AP8203769 rechter bumper AP8203801 stengelbasis - gele ring AP8203770 stengelbasis - blauwe ring AP8203771 lh bumper AP8203772 kop AP8203773 rubberen afstandhouder AP8203774 mouw plug AP8203775 naaf + linker vorkpoot AP8226420 rh naafkap AP8226492 rh naafkap AP8226345 rh naafkap AP8226493 lh naafkap AP8226421 lh naafkap AP8226346 lh naafkap AP8203696 complete vork - blauwe ring AP8203751 complete vork - gele ring
front wheel aprilia AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8221119 voorwiel spacer AP8152288 schroef met flens AP8120865 drive sleutel AP8225148 lager AP8208444 voorwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8225317 interne afstandhouder AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8201948 kilometerteller versnelling AP8225307 voorwiel as AP8234108 stop plaat AP8125782 pakking ring
handlebar dashboard aprilia AP8212805 dashboard compleet AP8212872 paneel met lenzen AP8212881 fascia paneel zonder lenzen AP8201982 achteruitkijkspiegel AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8212873 dashboardlens prot. AP8212874 lichtscherm, oranje AP8201986 moer met remklauw. rechterzijde AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8218233 stuur AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8102375 clip m5 AP8214165 kilometertellerkabel AP8220422 pakking AP8220462 rubberen balgen AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8238480 bovenste stuurkap AP8238481 onderste stuurkap AP8238483 stuurhoes, grijs AP8121811 t bus AP8152298 schroef met flens m5x16
ignition unit aprilia AP8206459 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206125 bobine AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8212709 bougiedop, blauw AP8224093 borstelhouder met of
lh controls aprilia AP8218289 lh achterremcontrole AP8218274 achterremhendel AP8221243 remhendelpen AP8218154 remhendel u-bout AP8218235 lh start / l sel. supp. AP8214166 chokekabel AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8212804 lh licht sel. met bedrading AP8213264 achterste hoofdcilinder AP8113305 pompdeksel AP8221200 pompdeksel schroef AP8113413 remhendelpen AP8213277 venster rempompniveau AP8213078 u-bout AP8213281 onderlegring AP8213279 rem hendel AP8218260 lh grijze hendelafdekking AP8213387 rem veer
lights aprilia AP8124352 achterlicht met reflector AP8112883 taillight lens AP8112916 reflector achter AP8212691 achterlicht kabelboom. AP8212607 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8124139 linker richtingaanwijzer AP8212680 richtingaanwijzer lens AP8212877 verchroomde ringmoer AP8212801 koplamp AP8212878 licht zonder afwerking. AP8212808 koplamp bedrading + laarzen AP8124140 rechts richtingaanwijzer AP8212566 rechts voor / links achter indic. AP8121023 koplamp stelveer AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150420 zelftappende schroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152306 zelfborgende moer m5
oil and fuel tank aprilia AP8239473 benzinetank AP8201757 tankdop AP8220344 brandstof glazen beker AP8212958 brandstofniveausensor AP8101944 2-weg verbinding AP8201981 vacuüm brandstofkraan AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8231993 brandstofkraan bescherming AP8230913 olie tank AP8102224 mixer oliefilter AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8212481 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8220195 oliekeerring AP8102223 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152273 schroef met flens m5x15
op s handbook and decal aprilia AP8201998 gebruikershandleiding -nl-dk-sf- AP8247586 sticker set AP8247028 sticker set AP8237803 sticker set AP8237792 sticker set AP8257090 sticker set
plate set aprilia AP8237845 naamplaatje ece AP8237829 constructor gegevensplaat AP8237839 constructor gegevensplaat AP8237830 fraudebestendige gegevensplaat
rear body i aprilia AP8248227 geboorde achterkuip, al./rood AP8239095 geboorde achterkuip, grijs AP8239695 geboorde achterkuip, al./blauw AP8239096 geboorde achterkuip, blauw AP8239227 geboorde achterkuip, oranje AP8238854 grijze achterlichtsteun AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
rear body ii aprilia AP8226383 spatscherm achter, grijs AP8226343 achterspatbord, zwart AP8221218 spatbordbus AP8234079 achterspatbordsteun. AP8239705 rechter zijbescherming, grijs AP8238848 rechter zijbescherming, grijs AP8238848 rechter zijbescherming, grijs AP8238885 rechter zijbescherming, blauw AP8238886 lh zijbescherming, blauw AP8239706 lh zijbescherming, grijs AP8238850 lh zijbescherming, grijs AP8238850 lh zijbescherming, grijs AP8239226 handvat, oranje AP8238765 handvat, blauw AP8239703 handvat, blauw AP8238766 handvat, m. grijs AP8248219 handvat, rood AP8221228 bus AP8220423 handvat rubber
rear wheel disc brake aprilia AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8113006 ontluchtingsventiel AP8225320 moer m8x7,3 AP8225321 schroef met flens AP8213231 remschijf d190 AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8208426 achterwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8113678 remblokken AP0 AP8225322 onderlegring AP8220461 achterwiel plug AP8213255 achternaaf compleet AP8225319 moer m10x8.3 AP8213254 achterremslang AP8213250 remklauw d28 AP8213295 achterremklauw, rood d28 AP8213442 achter remklauw d.28 nera AP8213442 achter remklauw d.28 nera AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8238852 remslang houder plaat AP8150201 schroef m10x55 AP8150471 veerring 14.5x24 AP8113663 remblokken AP8213227 pen + remveer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 *
Rear wheel drum brake aprilia AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP0 AP8208432 achterwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8213133 remschoenen + veren AP8213319 achterremnok AP8232678 achterremhendel. zink afwerking AP8101103 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8214170 kabel achterrem AP8220367 achterwiel plug AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120769 o-ring 114 AP8150471 veerring 14.5x24
rh controls aprilia AP8214167 gaskabel AP8212803 rechts lichten sel. met bedrading AP8218232 gaspedaal + handgreep, grijs AP8218265 handgreeppaar, grijs AP8218214 gaspijp zonder handgreep AP8218186 rechterlichtkap AP8218177 binnenzeskantschroef m5x20 AP8213279 rem hendel AP8213078 u-bout AP8213277 venster rempompniveau AP8221200 pompdeksel schroef AP8113305 pompdeksel AP8113413 remhendelpen AP8213281 onderlegring AP8213257 voorste hoofdcilinder AP8121882 kabelgeleider AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152301 zelfborgende moer
saddle and helmet compartment aprilia AP8229171 lang zadel cpl., grijs AP8229262 lang zadel cpl .. grijs / blauw AP8229284 lang zadel cpl., grijs / rood AP8229233 lang zadel cpl., blauw-zwart AP8230923 helm compartiment AP8221173 zadel spin AP8239209 stijlscharnier, oranje AP8238709 stijlscharnier, grijs AP8238696 stijlscharnier, blauw AP8239702 kolomscharnier, aluin. AP8201564 zadelslot AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8201643 splitpen AP8201748 onderlegring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220313 topkoffer afdichting
Shock absorber aprilia AP8203750 schokdemper grijze ring AP8203718 schokdemper-blauwe ring AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201812 schokbreker hoes, zwart AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8152289 schroef met flens AP8150210 gebogen veerring AP8249111 afdekkap variator, grijs AP8238488 variator deksel, aluin. AP8121075 t bus AP8121718 koplamp bus
supply oil pump aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8206711 slangklem AP8206747 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8206570 deksel + rubber AP8206696 schroef m5x14 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8102378 slangklem d11,3 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10
transmission final drive aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502567 schroef m6x35 AP8502564 schroef m6x20 AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1 AP8206150 belleville spring AP8206530 idle gear assy z = 13/52 AP8206159 met d10x30x9 AP8502626 met d17x40x12 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8206531 aandrijfas z = 42
air box aprilia AP8220467 inlaatslang AP8231548 huis van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8231549 deksel van filterhuis AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8121725 t bus AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8221172 kabelgeleider AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Rally Liquid Cooled 514 50 1996 - 1999.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia