Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS 125 2006.

Aprilia RS 125 2006 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS 125 2006

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2006!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8120748 inlaatslang AP8120997 inlaatslang 852745 deksel van filterhuis AP8168042 deksel van filterhuis AP8168042 deksel van filterhuis AP8131121 filterbescherming AP8102080 luchtfilter AP8178561 basis van filterhuis AP8120810 inlaatslang AP8117111 filterhuis isolator AP8102670 bevestigingsmateriaal voor isolatiemateriaal AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 581142 omgevingstemperatuursensor AP8127916 omgevingstemperatuursensor 581142 omgevingstemperatuursensor
carburateur flens aprilia AP0250521 pakking AP0224389 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0224389 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0240351 ronde schroef m3x6 AP0267918 carburateur flens 28 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0440113 schroef m6x25
carburateur i aprilia AP8176198 carburateur phbh 28 bd AP8176207 carburateur phbh 28 bd AP8176207 carburateur phbh 28 bd 854532 geen beschrijving beschikbaar 813174 cap 813174 cap AP8222631 draadspanschroef AP8222631 draadspanschroef AP8106783 mengkamerdeksel kit AP8106783 mengkamerdeksel kit AP8106785 gasklep veer AP8106785 gasklep veer AP8106786 controleer pin clip plaat AP8106786 controleer pin clip plaat AP8222674 conische pin clip AP8222674 conische pin clip AP8106779 conische pin x25 / 3a AP8106779 conische pin x25 / 3a AP8176043 conische pin x2 / 2 " AP8176043 conische pin x2 / 2 " AP8106778 gasklep 50 AP8106697 gasklep 40 AP8106697 gasklep 40 AP8106784 startapparaat AP8106784 startapparaat AP8106796 pakking envelop AP8106796 pakking envelop
carburateur ii aprilia AP8106790 luchtinlaat unie AP8106790 luchtinlaat unie AP8106795 dop bevestigingsschroef AP8106795 dop bevestigingsschroef AP8106794 brandstoftoevoerkap AP8106794 brandstoftoevoerkap 099315 brandstoffilter 099315 brandstoffilter 288878 knop 288878 knop AP8106787 mix min.eng.spd adj. schroefset AP8106787 mix min.eng.spd adj. schroefset AP8106788 gasklep adj. schroef kit AP8106788 gasklep adj. schroef kit AP8106723 inactieve emulsiestraal 62 AP8106723 inactieve emulsiestraal 62 AP8106729 idle jet 65 AP8106729 idle jet 65 AP8106722 idle jet 62 AP8106722 idle jet 62 AP8106796 pakking envelop AP8106796 pakking envelop
carburateur iii aprilia AP8106696 naaldventiel bn 264 AP8106724 naaldventiel bn 266 AP8106780 startmotor 70 AP8106793 vlotterkamer fix. stekker AP8176132 hoofdsproeier 128 AP8106728 hoofdsproeier 115 AP8106792 drijfpen AP8106791 vlotterkamer AP8106782 vlotter 318604 naaldventiel 250 AP8106796 pakking envelop
carburateur iiii aprilia 852144 carburateur vhst 28 cd 858204 carburateur vhst 28 cd 890792 carburateur vhst 28 cd 895897 carburateur phbh 28 bd 854540 gasklep 45 856103 inactieve jet 45 854541 inactieve jet 36 854541 inactieve jet 36 860741 hoofdsproeier 170 893081 hoofdsproeier 175 AP8176042 hoofdsproeier 132 AP8176132 hoofdsproeier 128 854543 vlotter gr.6.5 854543 vlotter gr.6.5 854543 vlotter gr.6.5 854544 naaldventiel 300 854544 naaldventiel 300 854544 naaldventiel 300 890287 conische pen d49 / 5a 854549 conische pen d49 / 5a 856102 conische pen d53 / 2a 890288 conische pen d53 / 2a 856102 conische pen d53 / 2a 890510 gasklep pos. sensor 893766 kachel 896502 kachel 893925 startmotor d90
koppeling aprilia AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295406 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
koppelingsdeksel aprilia AP0211403 koppelingsdeksel AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241793 schroef m8x16 AP0942671 moer m8 AP0942674 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio
carter aprilia AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp AP0232275 rolkooi 8x12x8 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 2R000040 anschluss? AP0924150 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0650131 pakking 6x10 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0640190 sensor AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking
krukas - balansas aprilia AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0832533 met 6206 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237948 balansas AP0232341 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295379 drijfstang cpl. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinder - uitlaatklep aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650097 pakking 0.8 AP0650096 pakking 0.5 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0253722 uitlaatklep AP0253465 kleplichaam AP0230880 o-ring 13.3x2.4 AP0230810 klepsteelafdichting AP0250975 pakking 0.8 AP0239052 veer AP0297746 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0242706 flensmoer m8 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0224067 butt riem AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0253373 uitlaatklep AP0253500 bevestigingsplaat AP0827961 sluitring 6.4 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
cilinderkop zuiger aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0223614 cilinder 9 gaten AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 cilinderkop AP0223385 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940487 ronde schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0613101 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0294754 zuiger compleet 54,01 mm AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15
motor aprilia 858206 motor 122 euro3 fp 852154 geen beschrijving beschikbaar 852154 geen beschrijving beschikbaar AP8176045 motor 122 11kw AP8106950 motor 122 AP8106950 motor 122 AP8107171 tandwiel deksel. grijs AP8120708 kabelgeleider AP8232838 versnellingspook AP8106013 versnellingspook AP8106013 versnellingspook AP8106013 versnellingspook AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8121163 versnellingsbak koppelingsstang AP8120912 hendel rubber AP8121284 remhendelpen AP8135726 versnellingsbak drijfstang AP8135719 voor rechts eng. bord AP8135720 voor lh eng. bord AP8135786 rh motorsteun AP8135787 lh motorsteun AP8150412 schroef m10x205 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150310 binnenzeskantschroef m10x120 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121147 afstandhouder AP8152138 moer AP8150026 moer m6 AP8121697 belleville spring AP8120275 silent-block AP8120405 rubberen afstandhouder 854531 lh voetsteunen
uitlaateenheid aprilia 890921 geluiddemper 858207 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 858201 geluiddemper 858201 geluiddemper 852145 geluiddemper AP8119889 geluiddemper AP8119880 geluiddemper AP8119880 geluiddemper AP8119833 geluiddemper AP8119751 geluiddemper AP8119869 silenciador AP8119745 geluiddemper 853034 geluiddemper 853034 geluiddemper 853034 geluiddemper 853034 geluiddemper AP8101285 silent-block AP8121091 springveer AP8135289 uitlaatpijp steun AP8146608 uitlaatpijp steun AP8104474 ring 22x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150351 klinknagel m8x40 AP8121058 afstandhouder AP8150431 lage moer m8 AP8119881 geluiddemper clip AP8102432 geluiddemper clip AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8154016 kuip bevestigingsplaat AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8120812 demper pakking
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0853845 slangklem 35553 AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
olie tank aprilia AP8179395 depósito aceite AP8201192 oliereserve-indicator AP8220421 olievuldop AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8220384 brandstofpijp 1R000160 brandstofpijp AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5
secundaire lucht aprilia AP8104745 klep sas AP8144670 inlaatpijp sas AP8144671 luchtpijp sas AP8144672 steun voor klepbevestiging AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 852149 solenoïde 873270 solenoïde AP8152281 schroef met flens m6x30 854569 magneetfilter AP8141132 rubberen afstandhouder
overdragen aprilia AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634125 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634105 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220280 aangedreven as AP0234968 versnelling z = 29 AP0634115 versnelling z = 24 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634135 versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236065 rondsel z = 17 AP0236064 rondsel z = 17 AP0236063 rondsel z = 16 AP0236062 rondsel AP0236061 rondsel z = 14 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281210 versnellingsbak 6 v.ta
waterkoeler aprilia AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8101910 expansievat AP8120787 slang van expansietank AP8101924 geboorde kraai. klinknagel AP8101916 tee union d20 AP8120790 tee unie AP8120946 aansluitslang pomp AP8102112 ontluchtingsleiding AP8102118 balhoofdbuis AP8120786 waterkoeler slangkoppeling AP8102704 waterkoeler AP8146162 waterkoeler bovenste steun AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150026 moer m6 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150426 schroef 5.5x15.9
waterpomp assy aprilia AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13 AP0229380 speld 6x40 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0293417 waterpomp assy

Frame

centraal lichaam aprilia AP8184763 rechts zijpaneel boven AP8179521 rechts zijpaneel boven AP8179682 rechts zijpaneel boven AP8184609 rechts zijpaneel boven AP8184723 rechts zijpaneel boven AP8184746 laterale lat.der.sup. AP8179917 laterale lat.der.sup. AP8179917 laterale lat.der.sup. AP8179917 laterale lat.der.sup. AP8179195 rechts zijpaneel boven AP8269330 rechts zijpaneel boven AP8184897 rechts zijpaneel boven AP8184763 rechts zijpaneel boven AP8184767 rechts zijpaneel boven AP8184767 rechts zijpaneel boven AP8184771 rechts zijpaneel boven AP8184771 rechts zijpaneel boven AP8184776 rechts zijpaneel boven AP8184859 rechts zijpaneel boven AP8184887 rechts zijpaneel boven AP8184768 linker zijpaneel boven AP8184772 linker zijpaneel boven AP8184772 linker zijpaneel boven AP8184775 linker zijpaneel boven AP8184860 linker zijpaneel boven AP8184898 linker zijpaneel boven AP8269331 linker zijpaneel boven AP8184888 linker zijpaneel boven AP8184747 laterale lat.izq.sup. AP8184768 linker zijpaneel boven AP8184764 linker zijpaneel boven AP8179194 linker zijpaneel boven AP8179522 linker zijpaneel boven AP8179683 linker zijpaneel boven AP8179918 linker zijpaneel boven AP8179918 linker zijpaneel boven AP8179918 linker zijpaneel boven AP8184610 linker zijpaneel boven AP8184724 linker zijpaneel boven AP8184764 linker zijpaneel boven AP8184748 laterale lat.der.inferior AP8179726 rechts zijpaneel. lager AP8179190 rechts zijpaneel. lager AP8184861 rechts zijpaneel. lager AP8269332 rechts zijpaneel. lager AP8184889 rechts zijpaneel. lager AP8179919 rechts zijpaneel. lager AP8179919 rechts zijpaneel. lager AP8179919 rechts zijpaneel. lager AP8184611 rechts zijpaneel. lager AP8184611 rechts zijpaneel. lager AP8269333 lh zijpaneel. lager AP8184890 lh zijpaneel. lager AP8179727 lh zijpaneel. lager AP8179191 lh zijpaneel. lager AP8184862 lh zijpaneel. lager AP8179920 lh zijpaneel. lager AP8179920 lh zijpaneel. lager AP8179920 lh zijpaneel. lager AP8184612 lh zijpaneel. lager AP8184612 lh zijpaneel. lager AP8184749 lh zijpaneel. lager AP8179192 bovenkuip AP8179193 bovenste kuip AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8121795 t bus AP8102375 clip m5 AP8117272 akoestische isol. paneel. rechts omhoog. AP8117271 akoestische isol. paneel. lh up. AP8117269 rv inf. warmtebescherming AP8117270 lh inf. warmte bescherming AP8161197 fijación
centrale standaard aprilia AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121999 stand pin AP8221197 zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8121014 springveer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8146087 standaard plaat w. voor ctng. AP8145057 placa cabal. katafor. AP8146088 zijstandaard 854888 draaischakelaar AP8152289 schroef met flens AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150176 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150177 ring 5,3x10x1 851790 centrale standaardafdekking AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8145056 centrale stand cam AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 890990 bypass voor startschakelaar
dashboard aprilia 856384 dashboard compleet 890627 dashboard compleet AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8220150 rubberen afstandhouder AP8145003 instrum.holder frame 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152284 schroef met flens m6x45 856920 socket ondersteuning
sticker aprilia AP8187001 kuip sticker set AP8187002 kuip sticker set AP8187004 tank sticker set AP8187003 calc.-lote depósito AP8187005 voorkuip sticker set AP8187006 voorkuip sticker set AP8187007 achterkap stickerset AP8166478 technische sticker set 897899 sticker set 896826 sticker set 896825 sticker set 895054 sticker set 860957 sticker set 860304 sticker set 858633 sticker set 856494 sticker set 856494 sticker set 856494 sticker set 853979 sticker "concurrentie" 852352 sticker set AP8157098 alleen stickerwedstrijd
kader aprilia AP8145067 kader AP8135718 frame voorzijde fix. bord AP8157086 frame sticker rechts AP8157087 frame sticker links AP8120670 rubberen afstandhouder AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8120531 rubber met inzet 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8121151 t bus AP8121155 t bus AP8102798 clip m6 AP8121764 afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152299 zelfborgende moer m6 866346 frame verstevigingskit
voorkant i aprilia AP8184858 kuip. rood 851753 geen beschrijving beschikbaar AP8184745 frontale carenado v.verde AP8184722 kuip. zwart AP8184608 kuip. rood AP8179916 kuip. rood AP8179709 kuip. grijs AP8179183 kuip. grijs AP8269329 kuip. rood AP8268733 kuip. rood AP8268733 kuip. rood AP8184896 kuip. wit AP8184886 kuip. zwart AP8102632 rh achteruitkijkspiegel AP8102632 rh achteruitkijkspiegel 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel AP8102633 lh achteruitkijkspiegel AP8102633 lh achteruitkijkspiegel AP8268737 voorruit AP8184867 voorruit AP8269339 voorruit AP8269338 voorruit 86664001W06 voorruit AP8179689 voorruit AP8184718 voorruit AP8268736 voorruit AP8184753 voorruit AP8179925 voorruit AP8179926 voorruit AP8184717 voorruit AP8184717 voorruit AP8184717 voorruit AP8184718 voorruit AP8184752 voorruit AP8102909 spiegel inbrengkit AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8144565 nylon ring AP8121184 schroef m4x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144564 rubber w / insert m4 AP8184615 deflector aire der. 851763 geen beschrijving beschikbaar AP8179527 deflector aire der. AP8179188 deflector aire der. AP8179188 deflector aire der. AP8179923 deflector aire der. AP8179923 deflector aire der. AP8179923 deflector aire der. AP8184790 rh schot. zwart AP8184790 rh schot. zwart AP8184865 rh schot AP8269336 rh schot AP8184901 rh schot AP8184616 deflector aire izq. AP8179189 deflector aire izq. AP8179189 deflector aire izq. AP8179528 deflector aire izq. 851763 geen beschrijving beschikbaar AP8179924 deflector aire izq. AP8179924 deflector aire izq. AP8179924 deflector aire izq. AP8184902 lh baffle AP8184791 lh baffle. zwart AP8184791 lh baffle. zwart AP8269337 lh baffle AP8184866 lh baffle AP8150158 ring 4,3x9x0,8
voorlichaam ii aprilia AP8179184 rh interne kuip AP8179185 lh interne kuip AP8179182 pijler AP8156209 voorspatbord. zwart AP8156257 voorspatbord. zwart AP8156273 voorspatbord. zwart AP8156289 voorspatbord. rood AP8156289 voorspatbord. rood AP8156289 voorspatbord. rood AP8156351 voorspatbord. zwart AP8156351 voorspatbord. zwart AP8226929 voorspatbord. rood AP8156388 voorspatbord. wit AP8156387 voorspatbord. zwart AP8156386 voorspatbord. zwart AP8156377 voorspatbord. groen AP8179270 lage kuipvergrendeling vooraan AP8152351 schroef 4.2x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5
remklauw voor aprilia AP8133841 front brake caliper, gold AP8133885 voorremslang AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133945 ontluchtingskit AP8133944 pen + remveer AP8133943 remblokken
voorste voetsteunen aprilia AP8179173 rechts voorste voetsteunbescherming AP8179344 lh voorste voetsteunbescherming AP8146374 lh voorste voetsteunbeugel AP8146373 rechts voorste voetsteunbeugel AP8135313 voorste voetsteun, paar AP8134243 boven rechts fair. support. bord AP8121134 pin AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8121940 ls veer voorste voetsteun AP8152409 stop ring AP8120569 kettingspannerrol AP8121672 afstandhouder AP8120568 afstandhouder AP8121566 voetsteunpen AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121728 t bus AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150019 sluitring 8,4x32x2,5 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30
voorvork aprilia AP8163511 voorvork 85226R voorvork 899770 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8163584 vork bovenplaat AP8161129 plug B044706 ring moer AP8203588 vork onderste ringmoer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring B044705 vork / stuurkolom AP8123879 stengelbasis AP8203570 schroef 600123 schroef B044709 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044708 plug cpl. AP8123878 mouw plug AP8123346 o-ring B044704 o-ring AP8123441 halve ring B044051 halve ring B044052 ring veer AP8123357 ring veer AP8123355 afstandhouder B044703 bus AP8123689 bus B044053 mouw 599504 kopje (marzocchi) B044054 onderlegring B044055 oliekeerring 599501 pakkingring (marzocchi) B044056 snap ring AP8123199 stop ring 599502 stofkap + veer (marzocchi) B044057 stofkap AP8123691 mouw. zwart B044707 linker steel AP8163566 hub + rh vorkpoot B044702 linker steel B044701 linker steel AP8163567 naaf + linker vorkpoot AP8163385 schroef m6x30 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8157770 aprilia bord
voorwiel aprilia AP8133781 voorremschijf AP8201546 tubeless ventiel 856244 voorwiel as AP8125890 voorwiel as AP8161080 interne afstandhouder AP8110107 met 20x47x14 AP8110109 afdichtring 28x47x7 AP8125842 borgring d47 AP8161140 voor rechts wielafstand AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150208 ring 15x28x2.5 AP8125687 wielpenring AP8125418 wielasschroef AP8125763 achterwielasmoer 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8128212 voorwiel. zilver AP8128212 voorwiel. zilver AP8128212 voorwiel. zilver AP8128212 voorwiel. zilver AP8128212 voorwiel. zilver AP8128143 voorwiel. blauw AP8128143 voorwiel. blauw AP8128240 rueda del.desn.negra
benzinetank aprilia AP8179179 tankdeksel. zwart AP8269328 tankdeksel. wit AP8184895 tankdeksel. wit AP8184885 tankdeksel. zwart AP8184857 tankdeksel. zwart AP8184744 tankdeksel. groen AP8184721 tankdeksel. zwart AP8184721 tankdeksel. zwart AP8184607 tankdeksel. rood AP8179520 tankdeksel. wit AP8179685 tankdeksel. wit AP8179915 tankdeksel. rood AP8179915 tankdeksel. rood AP8179915 tankdeksel. rood AP8184607 tankdeksel. rood AP8179394 brandstoftank cpl. AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8120709 rubberen afstandhouder AP8152153 afstandsstuk achter 975608 pakking AP8144159 pakking AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang AP8120557 tank rubber AP8121114 t bus AP8221106 achterremhendel bus AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8121819 sluitring 6.5x12.5 AP8120869 o-ring 4093 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8179343 vlotterkamer AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8124437 brandstofniveausensor AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150314 schroef m6x70 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8144177 brandstoftank afstandhouder AP8117073 zelfklevende spons AP8101890 zwarte slang d8 624522 vacuümfilter
grip shift aprilia AP0258305 schakel cam AP0232402 met 6001 AP0245790 borgring AP0632060 kogellager 61804 AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0248326 index assy. hendel AP0227710 bus AP0227711 bus AP0239241 index veer AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227451 lámina de ajuste 12,5 / 21,5 / 0,5
lh controles aprilia AP8118716 koppelingsbediening compleet AP8118727 koppelingshendel AP8118287 handgreep - paar AP8118728 koppelingshendel u-bout AP8161057 h.bars anti.v gewicht AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 AP8114467 koppelingskabel AP8114331 chokekabel AP8118308 starthendel AP8124915 lh licht sel. met bedrading AP8124152 chronometer knop AP8118729 half stuur rechts / links AP8150049 schroef m10x60 AP8120271 koppelingshuls
slot hardware kit aprilia AP8104916 slot kit 893585 slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104708 hoofdschakelaar - stuurslot B044454 tankdop en slot AP8104710 tankdop en slot AP8104995 zadelslot AP8134949 draad AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150523 binnenzeskantschroef m5x60 AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150211 schroef 319165 schroef AP8102950 juego de herramientas AP8150525 schroef AP8221129 bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150430 lage zelfborgende moer
bordenset en handboek aprilia AP8104917 handleiding uso / mant. -ik- AP8104934 handleiding uso y manten. -f-de-uk AP8104935 handleiding uso y manten. -nl-dk-sf-gr-j 854014 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 854015 geen beschrijving beschikbaar op dit moment 854089 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8166992 fraudebestendige gegevensplaat 895896 fraudebestendige gegevensplaat 852143 fraudebestendige gegevensplaat 852142 constructor gegevensplaat AP8166991 constructor plaat AP8187014 placa de datos AP8187015 geluidsemissie sticker AP8166988 ece plaat
achterlichaam i aprilia AP8179196 rh zadel sup cov .. zwart AP8184869 rh zadel sup cov .. zwart AP8179200 lh zadel sup cov .. zwart AP8184870 lh zadel sup cov .. zwart AP8184891 rechter achterkuip. zwart AP8184899 rechter achterkuip. wit AP8268734 rechter achterkuip. rood AP8268734 rechter achterkuip. rood AP8269334 rechter achterkuip. zwart AP8184750 cola der. p.verde AP8184863 rechter achterkuip. zwart AP8184725 rechter achterkuip. zwart AP8179197 rechter achterkuip. grijs AP8179686 rechter achterkuip. grijs AP8179921 rechter achterkuip. rood AP8184613 rechter achterkuip. wit AP8184613 rechter achterkuip. wit AP8184725 rechter achterkuip. zwart AP8268735 achter kuip. rood AP8268735 achter kuip. rood AP8269335 achter kuip. zwart AP8184751 cola izq. p.verde AP8184614 cola izq. p. blanco AP8184614 cola izq. p. blanco AP8184726 achter kuip. zwart AP8184726 achter kuip. zwart AP8179269 achter kuip. grijs AP8179687 achter kuip. grijs AP8179922 achter kuip. rood AP8184864 achter kuip. zwart AP8184892 achter kuip. zwart AP8184900 achter kuip. wit AP8202449 klem AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150444 zelftappende schroef AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120937 rubberen waterkoeler supp.
achterlichaam ii aprilia AP8184762 nummerplaathouder AP8179199 nummerplaathouder AP8184762 nummerplaathouder AP8126115 nummerplaathouder AP8179198 zadel supp. laag. opsluiten. zwart AP8179202 spatscherm AP8134437 bord AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120177 elastisch AP8112916 reflector achter AP8150204 moer m4 AP8156253 laag spatbord. zwart AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8102375 clip m5 AP8102375 clip m5 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8124976 plaat licht bedrading
achter remklauw aprilia AP8127668 snelheidsmeter sensor cpl. 893570 snelheidsmeter sensor cpl. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8154015 rem hanger plaat AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8133845 remblokken AP8133946 remblokken AP8133948 ontluchtingskit AP8133947 pen + remveer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8133884 achterremslang AP8120422 zwarte slang 98x2
achterste voetsteunen aprilia AP8179174 rechts voetensteun AP8179175 lh voetsteun ondersteuning AP8134829 voetsteunpen AP8132720 voetsteun plaat AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8120910 silent-block AP8152409 stop ring AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8145001 zadelsteun. zand. kat. AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8150431 lage moer m8 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8201755 klinknagel met schroefdraad
achterste hoofdcilinder aprilia AP8133843 achterste hoofdcilinder AP8104998 olie tank AP8133884 achterremslang AP8124479 stop schakelaar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8150026 moer m6 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8132635 achterremhendel AP8121835 bevestigingspin voor veren AP8121118 springveer AP8121284 remhendelpen AP8121147 afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8121697 belleville spring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6
schokdemper achter aprilia AP8123853 schokdemper 895569 schokdemper AP8132634 enkele drijfstang AP8135362 dubbele drijfstang AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152111 schroef m8x40 AP8150431 lage moer m8 AP8150310 binnenzeskantschroef m10x120 AP8150336 schroef m10x75 AP8150346 binnenzeskantschroef m12x78.5 AP8120485 pakking ring AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8121697 belleville spring AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8110064 rolkooi AP8110063 rolkooi AP8121846 dubbele drijfstangpen AP8121845 zuigerpen l = 50 AP8121847 dubbele drijfstangpen AP8121151 t bus AP8121155 t bus
achterwiel aprilia AP8125950 rechter wiel ou. spacer AP8125951 lh wiel ou.spacer AP8107110 chain cpl conn.link AP8201546 tubeless ventiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125645 achterwiel ins. spacer AP8110107 met 20x47x14 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125842 borgring d47 AP8128242 achterwiel. zwart AP8128214 achterwiel. zilver AP8128214 achterwiel. zilver AP8128214 achterwiel. zilver AP8128214 achterwiel. zilver AP8128214 achterwiel. zilver AP8128145 achterwiel. blauw AP8128145 achterwiel. blauw AP8128244 kroon houder. zwart AP8125962 kroon houder. zilver AP8125962 kroon houder. zilver AP8125962 kroon houder. zilver AP8125962 kroon houder. zilver AP8107165 kroon houder AP8107165 kroon houder AP8125869 met 6005-2rs 25x47x12 AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8161079 interne afstandhouder AP8144686 flexibel koppelingsrubber AP8107135 verbindingsschakel AP8213317 remschijf achter AP8213418 schroef AP8107166 kettingring z = 40 AP8152473 schroef met flens AP8705021 caballete trasero groter AP8121890 achterste standaard bus AP8150468 schroef m6x40
rh controles aprilia AP8161057 h.bars anti.v gewicht AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 AP8118287 handgreep - paar AP81249145 rechts lichten sel. met bedrading AP8118730 voorremhendel AP8114320 gaskabel met / splitter AP8118307 gas + handgreep AP8104997 olie tank AP8150049 schroef m10x60 AP8118728 koppelingshendel u-bout AP8118731 koppelingshendel u-bout AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8133838 voorste hoofdcilinder AP8114332 gaskabel afsteller AP8114272 gaskabel afsteller AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8133885 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118729 half stuur rechts / links
zadel unit aprilia AP8129456 bestuurderszadel. rood AP8129493 bestuurderszadel. zwart AP8129493 bestuurderszadel. zwart AP8129493 bestuurderszadel. zwart AP8129493 bestuurderszadel. zwart AP8129522 bestuurderszadel. zwart AP8129524 achter zadel. zwart AP8129523 achter zadel. rood AP8129494 achter zadel. rood AP8129457 achter zadel. zwart AP8129457 achter zadel. zwart AP8129494 achter zadel. rood AP8129457 achter zadel. zwart AP8129495 achterzadelriem. rood AP8129458 achterzadelriem. zwart AP8129458 achterzadelriem. zwart AP8129458 achterzadelriem. zwart AP8129458 achterzadelriem. zwart AP8102502 kabel voor helmvergrendeling AP8179201 handschoen comp. deur. zwart AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8179186 zadelhoezen. rh AP8179288 zadelhoezen. lh AP8120937 rubberen waterkoeler supp. 851762 geen beschrijving beschikbaar
zwenkarm aprilia AP8135961 puls. zwenkarm AP8125627 achterste swingarmpen AP8101341 klaring ring AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8150299 ringmoer m17x1 AP8120280 o-ring 4087 AP8131623 kettingkast. zwart AP8120793 bovenste kettinggeleiderplaat AP8120794 onderste kettinggeleiderplaat AP8152261 kettingspanner schroef AP8152262 lage moer m8 AP8135396 rem supp. plaat pin AP8121697 belleville spring AP8120531 rubber met inzet AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152268 inbusschroef AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150297 gebogen veerring AP8121581 bus 20 mm AP8121156 bus 854963 achterwielas AP8120806 links kettinggeleiderplaat. br. AP8120807 rh kettinggeleiderplaat. br. AP8121852 ring 20x30x1 AP8125763 achterwielasmoer AP8177979 bandenspanning sticker

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8127745 belangrijkste kabelboom AP8112906 spanningsregelaar AP8127391 toeter 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a 495357 zekering 20a AP8112942 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212588 diode AP8127847 knipperlichteenheid AP8220546 relaisrubber AP8224026 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a AP8124119 kabel relais-startmotor AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8112567 rave cont. solenoid AP8120816 rubberen afstandhouder AP8112460 relais-motorkabel AP8118516 eindkap AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124487 thermistor AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8112568 rave ecu AP8224170 weerstand met harnas AP8124943 zijstandaardschakelaar 851757 weerstand bedrading
elektrisch systeem ii aprilia 584810 batterij 12v-9ah AP8131256 batterijhouder AP8134348 spoel steunplaat AP8124117 zekeringblok ondersteuning AP8135448 batterijhouder supp. bord AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120582 kabelgeleider AP8121731 t bus AP8112458 negatieve accukabels AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 * AP8121764 afstandhouder AP8220185 dashboardbus 855799 schroef met flens AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8121736 t bus AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8132869 solenoid supp. bord AP8120405 rubberen afstandhouder AP8161205 junta l25
elektrisch systeem iii aprilia 890989 belangrijkste kabelboom AP8127745 belangrijkste kabelboom 852146 geen beschrijving beschikbaar AP8112906 spanningsregelaar AP8112906 spanningsregelaar AP8127391 toeter AP8127309 toeter AP8127391 toeter AP8127309 toeter 252945 zekering 7,5a 252945 zekering 7,5a 290860 zekering 15a 290860 zekering 15a 495357 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8112942 rubberen zekeringkast AP8112942 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212588 diode AP8212588 diode AP8127847 knipperlichteenheid AP8127847 knipperlichteenheid AP8220546 relaisrubber AP8220546 relaisrubber 58115R relais 12v / 80a AP8224026 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a AP8224026 relais 12v / 80a AP8124119 kabel relais-startmotor AP8124119 kabel relais-startmotor AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8124487 thermistor AP8124487 thermistor AP8112460 relais-motorkabel AP8112460 relais-motorkabel
ontstekingseenheid aprilia AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0294810 gear cpl. 2R000039 gear cpl. AP0295670 stator cpl. AP0295677 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking CM082407 ecu cdi CM082402 ecu cdi CM082401 ecu cdi AP0265405 analoge besturingseenheid AP0265402 digitale ecu AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart AP0297830 bougie br10eg AP8206873 bougie ngk br8es 861612 bougie ngk br8es AP0294802 startmotor AP0294800 startmotor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0210345 startmotor deksel AP0211455 vliegwielkap AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0295365 ontstekingsunit cpl. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
lichten aprilia AP8127748 koplamp AP8127750 achterlicht AP8224656 koplampbescherming voor AP8224657 koplampbescherming voor 852200 lamp h11 12v-55w 640754 lamp h11 12v-55w AP8224666 koplamp bedrading met harnas AP8127746 koplamp bedrading met harnas AP8102375 clip m5 860974 rechts richtingaanwijzer AP8127656 rechts richtingaanwijzer AP8127657 linker richtingaanwijzer 860975 linker richtingaanwijzer AP8102381 clip m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152262 lage moer m8 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8179271 beschermkap AP9100976 lamp. oranje wy2.3w AP8144529 pakking

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS 125 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS 125 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS 125 2006.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia