Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011.

Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Scarabeo 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Scarabeo 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2010!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 286810 cilindervoet pakking 239404 zuigerpen 239455 stop ring 825416 pakking ring 239397 tapeind 4878020002 piston assy 2cat. (n) 4878020004 zuiger 4cat. (p) 4878020001 zuiger 1cat. (m) 4878020003 zuiger 3cat. (o) 831116 cilinder met zuiger
krukas aprilia 431125 met 20x52x12 482315 vliegwiel zijafdichtring 500503 pin kooi 3 cat. 500501 pin kooi 1 cat. 500504 pin kooi 4 cat. 500502 pin kooi 2 cat. 4316255 krukas cpl. 482314 pakking ring
luchtfilter aprilia 832175 luchtbox cpl. AP8220104 slangklem d25-45x8 487592 carburateur-luchtkast slang 487718 pakking 487719 luchtfilter 254485 clip m6 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152284 schroef met flens m6x45 258146 zelftappende schroef m3x20 3056 achterlichtglas heroism 167768 - 3056 ||| aprilia, gilera, srv850, mojito, custom, sport, city, one, sr, max, motard, scarabeo, net, light, apache, dna, freestyle, gp, gsm, mx1, mxr, nexuswest, rc, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, vx, saturno, sp01, sp02 12533 AP8540178 bus
motor aprilia AP8222821 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8268484 carburateurbescherming AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150298 inbusschroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8132802 schok abs. beschermplaat
oliepomp aprilia 287021 fairlead 20106 uitlaathitteschild yamaha aerox org - 20106 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, gsm, ice, nexuswest, rc, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, saturno, sp01, sp02, xrt, 50, 125, 180, 500, 600, 2004, 2 289191 uitrusting 286162 getande riem 286163 bord 15856 15585 82652R oliepomp assy. 146197 stelschroef CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 287073 vulring 6975 wielplatenset peugeot rapido nero
transmissie aprilia 435363 lager 478197 compensator ring 483638 slangklem 8334985 zijdeksel 434735 met 20x47x14 6647 478498 pakking ring 480066 pakking ring 487211 schroef met flens m8x45 480953 snap ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 8278045 transmissie as 288639 vulring 830634 reductie-unit ontluchtingsleiding 269755 binnenzeskantschroef m8x12 397 bromf rieju tango m.oranje "09 8337855 achterwiel as cpl. 4808485 aangedreven katrolas
uitlaat aprilia 860558 cat. uitlaatpijp e2 AP8150221 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150506 flensmoer AP8150009 onderlegring 841821 onderlegring 841782 fairlead 254485 clip m6 842908 schroef m5x10 860567 uitlaatpijp bescherming 890358 fraudebestendige gegevensplaat 435028 binnenzeskantschroef m8x110
carburateur aprilia 874672 carburateur phva17.5 rd (8475) 832186 luchtkanaal 488129 luchtkanaal
carter aprilia CM1275015 carter 877283 tapeind 20006 treeplank nrg-mc2 zwart - 20006 ||| aprilia, gilera, rsv4, rr, aprc, factory, r, sbk, tuono, v4, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, dna, ice, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, stalker, storm, 50, 125, 180, 1000, 1100, 200 287223 ring 113533 ring 20008 lucht geleidings kap nrg achter 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder 414835 schroef met flens 266773 silent-block 494579 motor set pakking 239388 pin d. 9,5 uur = 15 478498 pakking ring 6647 434735 met 20x47x14 478115 het lokaliseren van deuvel 851726 plug

Frame

helmbak aprilia AP8268595 zadelkamer. zwart AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8232801 achter zadelscharnier AP8232799 scharnier vergrendeling AP8221186 zadel scharnierbus AP8232800 voorste zadelscharnier AP8201431 splitpen AP8221185 zadel spin AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
kentekenplaat houder aprilia AP8226282 spatscherm AP8226283 spatschermsteun AP8156288 achterspatbord. grijs AP8121728 t bus AP8224163 reflector. amber AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150204 moer m4 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8221023 t bus AP8224164 achterreflector, rood AP8220369 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5
middenstandaard aprilia AP8235177 centrale standaard AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152300 zelfborgende moer m8 278940 veer
schokdemper achter aprilia 666265 schokdemper achter AP8152325 schroef met flens AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8220399 fase drift AP8235176 motor verbindingselement AP8220346 silent-block AP8150439 zeskantschroef m10x250 AP8150412 schroef m10x205 AP8120485 pakking ring AP8221363 afstandhouder
slotset aprilia AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8202452 slot kit AP8152140 klinknagel m6x17 AP8150137 inbusschroef 860579 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104598 scarabeo-toets zonder transpo. AP8202355 zadelslot AP8104600 box slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * 63597700A1 sticker set 63597700A4 sticker set 63597700A2 sticker set 63597700A5 sticker set 63597700A3 sticker set
spatbord aprilia 63598800XB 63598800XR 63598800XN 63598800XV 63598800XP AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8144274 afstandhouder
stuur aprilia 642149 dashboard compleet 642155 instrumentenpaneel glas AP8214208 kilometertellerkabel AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150467 binnenzeskantschroef m10x55 AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8220462 rubberen balgen AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8201986 moer met remklauw. rechterzijde 657268 geen beschrijving beschikbaar
telescoopvork aprilia 666264 voorvork 666318 voorvork AP8223098 mouw plug 666340 buis bescherming
voorscherm aprilia 63598500XB 63598500XR 63598500XN 63598500XV 63598500XP AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202449 klem
voorwiel aprilia AP8201775 kilometerteller versnelling 890158 pin voorwiel AP8208934 voorwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8209156 voor / achterband 80 / 80-16 AP8225306 wiel interne afstandhouder AP8213381 voorremschijf AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8225123 lager AP8152018 ring 12.2x22x2
zijbeplating aprilia 63597500Z1 achter kuip. zwart 63597500Z4 achter kuip. groen 63597500Z2 achter kuip. wit 63597500Z5 achter kuip. rood 63597500Z3 achter kuip. roze 852029 "" "eni" "label" AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 63597700A4 sticker set 63597700A2 sticker set 63597700A5 sticker set 63597700A3 sticker set 63597700A1 sticker set
achterwiel aprilia AP8208932 achterwiel AP8201546 tubeless ventiel AP8209157 achterband .90 / 80-16 274245 remhendel as 56293R remschoenen paar 828863 schroef met flens AP8133987 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder 270310 registro freno posteriore 833428 achterremhendel AP8221329 dax flensmoer m16x1.25 AP8220367 achterwiel plug 273419 pakking ring AP8150471 veerring 14.5x24 828862 vierkante moer AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 647384 remschoenen veer terug AP8550145 bord
benzinetank aprilia AP8268514 olie tank AP8268594 benzinetank AP8201757 tankdop 860176 brandstofkraan AP8220421 olievuldop AP8102224 mixer oliefilter AP8101595 slangklem d10,1 AP8101944 2-weg verbinding AP8220503 tankdop AP8220465 brandstofcollector rubber AP8224715 brandstofniveausensor AP8212481 oliereserve-indicator AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150298 inbusschroef AP8120179 slangklem d8 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8102378 slangklem d11,3 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8104071 union cpl. 624522 vacuümfilter

Elektrisch

dynamo aprilia 58136R stator spoel 289005 flensmoer 8375 78307 vliegwiel china 4t/gy6/sco kym4t 833817 vliegwielkap 827425 fairlead 15585 15597 267 845692 cilinder luchtmantel 15856 6975 wielplatenset peugeot rapido nero 828765 ventilator 827847 onderhoud 15856
koplamp aprilia AP8224010 koplamp 113001602 AP8150415 schroef m4x35 AP8221198 koplamp stelveer AP8224041 lamphouder. compleet 63597200XN 63597200XR 63597200XB 63597200XP 63597200XV AP8150444 zelftappende schroef 219528 lamp 12v-35 / 35w 7203950101 AP8224698 rechts richtingaanwijzer AP8224699 linker richtingaanwijzer 852439 richtingaanwijzer lens 852440 links richtingaanwijzer lens AP8127489 lamp ry10w 12v AP8221017 afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5
startmotor aprilia 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82530R startmotor 82958R startmotor versnelling 18644 639220 kabel relais-startmotor 431860 bus 16404
achterlicht aprilia 854984 achterlicht assy AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 852439 richtingaanwijzer lens 852440 links richtingaanwijzer lens AP8150501 onderlegring AP8127489 lamp ry10w 12v 890139 knipperlicht rechtsachter 890138 achterlicht assy

Overig / Niet ingedeeld

elektrische installatie aprilia AP8212382 diode AP8134186 kabelgeleider 58095R elektronische ontstekingseenheid AP8220342 rubberen zekeringkast 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a AP8224038 claxon 12v - cc 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152299 zelfborgende moer m6 58115R relais 12v / 80a AP8220546 relaisrubber 234390 batterij 12v-4ah AP8268471 batterijhouder. zwart AP8268470 batterij hoes. zwart AP8224669 belangrijkste kabelboom AP8152306 zelfborgende moer m5 58096R spanningsregelaar AP8121032 bus AP8152338 schroef met flens AP8102375 clip m5 AP8121309 pluggen veer AP8220438 bougie rubber AP8212219 scr. bougiedop AP8224688 draad AP8127860 uitbreiding
frame aprilia 8530335 niet beschikbaar AP8203666 bal ring set. compleet AP8102375 clip m5 AP8220460 rubberen beker AP8706329 zadelrubber AP8234138 plaat steun 254485 clip m6 AP8221310 kabelgeleider AP8221311 fairlead d18 AP8152299 zelfborgende moer m6
frontafschermingen ii aprilia 67210800Z1 voorkant. zwart 67210800Z4 voorkant. groen 67210800Z2 voorkant. wit 67210800Z5 voorkant. rood 67210800Z3 voorkant. roze 672109 raster 672217 frame rooster. chrom. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 67222700A2 antraciet fasson 992 label 67222700A5 carioca groen metaal. label 67222700A3 calypso roze metallic label 67222700A1 fasson zilver 835 label 67222700A4 tango rood metaal. label
koffer voor aprilia 63598200XB 63598200XR 63598200XN 63598200XV 63598200XP AP8220407 topkoffer afdichting AP8148736 dashboardkastje binnenrooster AP8152334 schroef met flens m3x12
primaire poelie aprilia 479495 bus 286158 uitrusting 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102015 kit met 6 rollen 480230 afstandhouder CM110302 halve katrol, rijden CM100609 afstandhouder 479561 vaste aandrijf half katrol 82712R v-snaar 845611 ventilator 877075 getande bus 289519 flensmoer m10x1,25 265300 onderlegring
remsysteem voor aprilia 666705 voorremslang AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150333 serpress moer m6 AP8134167 remslang hanger AP8113004 ring 10x14x1,6 * 265451 olieleiding schroef AP8213592 remklauw deksel AP8213589 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8213591 pen + remveer 665914 remklauw voor 647171 remblokken AP8213381 voorremschijf
secundaire poelie aprilia CM100107 secundaire katrol 289519 flensmoer m10x1,25 6624 accudeksel yamaha bw's chroom - 6624 ||| aprilia, gilera, srv850, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gp, ice, runner, fl, rst purejet, stalker, storm, 50, 100, 800, 2004, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 201 289952 rolkooi 4795526 complete vaste secundaire katrol 482766 pin 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 289840 pakking 483443 kop 478028 variator veer 487935 koppeling zijkap CM1002025 centrifugaalkoppeling 289955 ring moer 289933 koppelingstrommel 82655R kogellager
stuur links rechts aprilia CM074904 voorste hoofdcilinder 497042 rem hendel AP8213584 remhendelpen AP8213586 remhendel u-bout AP8213582 dopschroef AP8213587 pompdeksel AP8213583 pompdeksel schroef AP8258245 lh zijafdekking 580953 knop 666705 voorremslang 265451 olieleiding schroef 127927 pakking AP8118569 rechterlichtkap AP8213585 moer 852239 lh licht sel. met bedrading 852240 rechts lichten sel. met bedrading AP8218173 handgreep paar. zwart AP8218214 gaspijp zonder handgreep AP8214242 gasantrieb AP8118568 achterremhendel compleet AP8218570 lh gepolijste hendel AP8700760 schroef AP8224539 hoes 177072 rem veer AP8214206 cavo freno posteriore AP8118570 u-bout AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8118490 moer
stuurkappen aprilia 63598100XB 63598100XR 63598100XN 63598100XV 63598100XP 85175900XB 85175900XP 85175900XV 85175900XN 85175900XR AP8268604 zwarte plug d14 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
voetruimteafdekking aprilia 672157 voetsteun AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152302 schroef met flens m5x12 89391200XE AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150270 schroef 4.2x20
voetruimteafdekking ii aprilia AP8152302 schroef met flens m5x12 63597400XB 63597400XR 63597400XN 63597400XV 63597400XP AP8179896 scharnierkap. grijs AP8144806 onderzadel haak cpl. AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150423 schroef 4.2x25 AP8267035 rh-lh straat dec.
bedekking variator aprilia 8721985 transmissie deksel 286209 bus 431860 bus 259625 drift 414838 schroef m6x35 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 848860 plug 6416 remlichtschakelaar ho mt / mb achter - 6416 ||| aprilia, gilera, mojito, custom, sport, city, one, sr50, ditech, carb, sr, max, motard, scarabeo, net, 2v, 4v, e2, dna, gsm, ice, nexus, runner, fl, fx, fxr, vx, stalker, storm, 50, 100, 125, 180, 2004, 2006 831458 startschacht 289495 veer 483537 rondsel starter 830212 elastische veer 564497 bord AP8152279 schroef met flens m6x20 433987 sluitring 16,3x23,8 286214 kick-start hendel cpl. AP8152280 schroef met flens m6x25
beenschild binnenzijde aprilia 63597300XB 63597300XR 63597300XN 63597300XV 63597300XP AP8220386 afdichting hoofdschakelaar AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8179856 typ appr.data cover. zwart AP8152302 schroef met flens m5x12
behuizing secundaire luchttoevoer aprilia AP8201169 slangklem d22x8,6 * 827208 inlaatpijp sas CM001905 slangklem 82758R diafragma 478533 zelftappende schroef 827209 dekking sas 486943 pakking 486942 filter sas 8318594 secundaire luchtkast 833740 luchtpijp sas
bestanddeelen carburateur aprilia 113903 schotbuis 105422 861612 bougie ngk br8es 82774R riet beugel 830939 inlaatspruitstuk 2865344 cilinderkop 288245 flensmoer m6 842202 slangklem 288531 moer 431654 gasklep deksel 482942 gasklep veer CM101704 hoofd jet CM102103 inactieve jet 484704 compleet reservoir 432456 schroef CM141710 gasklep CM105905 beginner CM107510 conische pin CM128501 brandstof sluitnaald AP8550215 vlotterkamer stortleiding l = 130 288865 schroef 828074 gasklep stelschroef 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer 289575 schroef 830487 schroef 288872 ring 482916 zweven cpl. 288873 conische pin clip 289903 cap CM107701 air adj.screw cpl. 288863 bord 288881 drijfpen 85285 trekveer schakelaar - 085285 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, rs4, dna, ice, runner, dd, sp, stalker, storm, diesis, free, fl, liberty, nrg, exd, ex, mc3d, mc3, rst, nsp, ntt, quartz, sfera, maq, skipper, typhoon, x, zip, 95, fly, sport, power, sprint 152608 veer
bestanddeelen voorvork aprilia 666264 voorvork AP8223092 moer m8 666319 rechter mouw 666320 lh mouw AP8223082 pakking ring AP8223093 slag eindstop 666321 schroef 666322 moer AP8223087 schroef met flens m8x25 AP8223092 moer m8 AP8223095 rubberen afstandhouder AP8203716 plunjer. compleet AP8223091 onderlegring AP8223080 veer AP8223084 bus AP8223085 breng de lente terug AP8223086 onderlegring AP8223097 pakking nylon AP8223096 onderlegring 666051 stofkap
buddyseat aprilia AP8269048 zadel. zwart (een p) AP8179647 bagagerek. zilver AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8121728 t bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8140909 schroevendraaier 852391 inbussleutel 852417 dopsleutel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Scarabeo 2T EU2 Motore Piaggio 58 50 2010 - 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1390)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia