Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006.

Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2004!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia 830487 schroef 709532 slangklem CM128204 carburateur. 484748 union pijp 494921 juntas-serie carburador AP8144700 carburateur flens AP8102701 slangklem 40-60 h9 254485 clip m6 AP8101770 slangklem d8x5.5
carburateurcomponenten aprilia AP8590006 luchtinlaat 841695 luchtinlaat CM002916 slangklem 826824 schroef 826770 schroef 826826 schroef 842516 kachel 826825 veer 827921 head-carb. by-pass pijp 434381 by-pass pijp CM002903 slangklem
carburateurcomponenten aprilia CM140101 stationaire straal 35 CM129912 hoofd jet CM106402 geen beschrijving beschikbaar CM140204 conische pin CM140902 klep gasveer 842523 vlotterkamer kit 828844 cap 842515 hoes 826770 schroef 826780 schroef CM147102 stelnaald CM140301 diafragma 842522 vlotter kit CM142913 compleet automatische starter 826818 geen beschrijving beschikbaar 826820 geen beschrijving beschikbaar 826821 onderlegring 826822 borgring 826839 veer 826843 onderlegring 842525 vlotterkamer cpl. CM156710 vlotterkamer cpl. 842523 vlotterkamer kit
carter aprilia 877286 tapeind 432142 schroef met flens m6x60 411296 moer 486081 silent-block 829526 pakking 875111 pakking 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 239388 pin d. 9,5 uur = 15 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 876657 bord CM15290350 CM15290350 277916 het lokaliseren van deuvel 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 840489 kop 845861 filterdeur inzet 431065 pakking
cilinder aprilia 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 482335 zuigerpen 963486 anello elastico (vermengde ricambi) 485779 compressiering d.57x1 485914 olieschraapring d.57x2,5 486362 olieschraapring d.57x1 876605 cil.pist.-pols pin eenheid 8481330001 zuiger assy 8481330002 zuiger-pols pin assy. 8481330003 zuiger-pols pin assy. 8481330004 zuiger-pols pin assy.
cilinderkop aprilia 435629 tapeind 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 828480 veer 436438 klep pakking ring 483711 kop 872999 inlaatklep 873114 uitlaatklep 876625 cilinderkoppakking 0.3mm 847779 cilinderkop. 485603 schroef met flens 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking 828662 schroef 846912 thermostaatkap 82831R thermostaat 584573 thermistor AP8181012 thermostaat pakking 478184 o-ring 834394 pijp CM002902 slangklem
krukas aprilia 82898R pakking ring 8412985002 complete krukas cat.2 8412985001 complete krukas cat.1 825952 pakking ring 828297 onderlegring 82878R pakking ring
motor aprilia CM1265075 motor 125 4t4v e2 497588 cilinder pakkingset 497589 set pakkingen voor motorrevisie AP8177263 geen beschrijving beschikbaar AP8121856 kabelgeleider
nokkenas aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 4847405 complete uitlaat zijwip 4847395 complete inlaat zijwip 8455185 nokkenas 486343 tuimelaar as 877771 timing systeem versnelling 486972 binnenzeskantschroef m5x25 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 487832 bord 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 830446 gewone ring 830447 gewone ring
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok 830487 schroef 82877R oliepomp montage 82948R oliepomp montage 433477 schroef met flens 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 843761 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82644R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 483918 oliekeerring 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 847116 timing systeem deksel 15585 AP8580107 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 485047 bord 830128 pakking 277916 het lokaliseren van deuvel 564629 slangklem
radiator aprilia 852384 waterkoeler AP8127441 thermische schakelaar AP8124446 ventilator. cpl. AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8150270 schroef 4.2x20 AP8221218 spatbordbus 254485 clip m6 AP8121837 aluminium ring AP8101372 silent-block AP8134976 luchtkanaal 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5
transmissie aprilia 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 8305995 wielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8481875 zijdeksel 82659R met 30.55.13 847931 pakking 487211 schroef met flens m8x45 830862 adempauze 833701 kogellager 674 bromfiets peugeot elyseo grenade - 674 ||| aprilia, gilera, rxv, sxv, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, vx, 125, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 400, 492, 500, 450, 550, 2006, 2008, 2009, 2010 8305985 transmissie as 82878R pakking ring
behuizingsdeksel aprilia 842090 koeldeksel 270793 schroef 8436725 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 6635 luchtfilter ciao/citta - 6635 ||| aprilia, gilera, atlantic, mojito, sport, city, cube, one, street, sr, max, motard, scarabeo, light, nexus, runner, fx, fxr, vx, saturno, 125, 180, 250, 300, 500, 125, 200, 250, 300, 2006, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 20 239388 pin d. 9,5 uur = 15 289731 schroef met flens m6x30 873682 luchtdeflector 430264 schroef m5x10 CM155103 plug 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20

Frame

helmbak aprilia AP8178098 zadelkamer AP8178229 sensorafdekking. blauw AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16
middenstandaard aprilia AP8146828 centrale standaard 483785 pin 581248 innerlijke lente 581249 buitenste veer AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer 581560 drift 273754 o-ring 582298 afstandhouder
slotset aprilia 85181R slot kit AP8590049 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104612 slot voorste kist AP8104611 zadelslot AP8102947 zadel sluitplaat AP8102523 borgmoer m22x1,5 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104422 kabel vergrendelen AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar
spatbord aprilia AP8156191 voorspatbord. wit AP8156179 geen beschrijving beschikbaar AP8156217 voorspatbord. blauw AP8156180 voorspatbord. zilver AP8156218 voorspatbord. rood AP8156099 geen beschrijving beschikbaar AP8178078 onderste schildafdekking. zwart AP8163331 rh in. klomp AP8163332 rh ex. klomp AP8163473 lh in. klomp AP8163474 lh ex. massa AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8248897 plug. met.black
stuur aprilia AP8118694 stuur AP8104723 rh achteruitkijkspiegel AP8104724 lh achteruitkijkspiegel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer
voorscherm aprilia AP8179239 geen beschrijving beschikbaar AP8178875 geen beschrijving beschikbaar AP8178077 geen beschrijving beschikbaar AP8179020 externe kuip. wit AP8179244 geen beschrijving beschikbaar AP8178879 externe kuip. zilver AP8184258 intern schild. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8178081 geen beschrijving beschikbaar AP8178082 lh waterkoeler rooster. zwart AP8150423 schroef 4.2x25
voorwiel aprilia AP8128060 voorwiel. grijs AP8128126 voorwiel. grijs AP8125812 met 15x42x13 AP8590030 met 15x42x13 AP8590031 afstandhouder 16x22x76.5 AP8121194 lh spacer AP8121196 rh spacer AP8121195 voorwiel as AP8201546 tubeless ventiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8152288 schroef met flens AP8128059 voorband 120-70 15 19520213 AP8590032 oliekeerring 25x42x7 AP8120621 oliekeerring AP8220323 plug
windscherm aprilia AP8791294 windscherm cpl. groot AP8791265 geen beschrijving beschikbaar AP8791295 geen beschrijving beschikbaar AP8791266 geen beschrijving beschikbaar
zijbeplating aprilia AP8178892 rechter achterkuip. zilver AP8178890 rechter achterkuip. grijs AP8179247 geen beschrijving beschikbaar AP8178886 geen beschrijving beschikbaar AP8179242 rechter achterkuip. blauw AP8179023 rechter achterkuip. wit AP8179243 achter kuip. blauw AP8178887 achter kuip. zwart AP8179248 achter kuip. rood AP8178891 achter kuip. grijs AP8178893 achter kuip. zilver AP8179024 achter kuip. wit AP8184276 centrale staartkuip AP8178103 achter kuip. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8156100 nummerplaathouder. zwart AP8178099 rechter bumper. grijs AP8178100 lh bumper. grijs AP8166438 naamplaat sportcity cromo AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8178885 achterhoede AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8184278 spatscherm achter
achterwiel aprilia 85162R achterwiel, grijs AP8128062 achterband 19520959 AP8121172 achterwiel ins. spacer AP8121171 buiten spacer 563728 moer m16x13 194423 cap 12789 AP8113541 remschijf d220 AP8152288 schroef met flens AP8161026 snelheidssensor schroef AP8201546 tubeless ventiel
achterwielophanging aprilia AP8163551 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161031 schokdemper bus AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8134974 schokdemper ondersteuning
bagagedrager aprilia AP8179690 achterste handgreep. grijs AP8178102 bagagerek hoes. grijs AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152288 schroef met flens AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8178390 zwarte plug
brandstoftank aprilia AP8179156 brandstof tank AP8201757 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber CM120901 benzine pomp AP8127725 brandstofniveausensor AP8127726 brandstofniveausensor AP8104406 brandstoffilter AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8101944 2-weg verbinding AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8144303 3-weg verbinding 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8134815 vacuümpijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120179 slangklem d8 AP8102378 slangklem d11,3 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150204 moer m4 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 577557 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8102151 bedradingsclip AP8120428 kabelgeleider

Elektrisch

instrumentenpaneel aprilia 856239 dashboard compleet AP8178071 socket ondersteuning AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
koplamp aprilia 852367 koplamp AP8127562 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127561 linker richtingaanwijzer lens AP8590040 richtingaanwijzer lens AP8590047 links richtingaanwijzer lens AP8590041 schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127698 koplamp bedrading + laarzen AP8590042 geen beschrijving beschikbaar 294353 lamp h7 12v-55w 4348328 602632M lamp
startmotor aprilia 82611R startmotor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 82612R startmotor versnelling 431860 bus
achterlicht aprilia AP8127564 achterlicht AP8590043 achterlicht lens AP8127644 achterlicht kabelboom. AP8590044 interne beker AP8590045 schroef 3.5x9.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127098 nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8124976 plaat licht bedrading

Overig / Niet ingedeeld

buddyseat aprilia AP8129416 zadel, zwart AP8129460 zadel. blauw AP8178069 zadelscharnierbeugel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201431 splitpen AP8121333 zadel spin AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8220469 topkoffer afdichting
diefstalbeveiligen aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
elektrische installatie aprilia AP8112927 relais 12v-150a 82597R bobine 58101R cdi-eenheid AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127559 geen beschrijving beschikbaar AP8127558 relais batterijbedrading AP8127145 kabel relais-startmotor AP8127556 aardingsbatterijkabel AP8127337 toeter 58090R spanningsregelaar AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152299 zelfborgende moer m6 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150026 moer m6 254485 clip m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8127619 batterij yt12b-bs AP8152246 schroef met flens m6x16 293845 scr. bougiedop 828210 bougie prot. kraag 495357 zekering 20a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a AP8124768 stopcontact 851704 schede
filterhuis aprilia AP8178901 basis van filterhuis AP8178902 deksel van filterhuis 829258 luchtfilter AP8120615 pakking d3 829543 luchtinlaatslang AP8121032 bus 254485 clip m6 CM002910 slangklem AP8144701 cap AP8161034 geen beschrijving beschikbaar AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8178845 luchtkast paneel AP8117247 geen beschrijving beschikbaar AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150450 sluitring voor assen d5
frame aprilia AP8146826 geen beschrijving beschikbaar AP8146883 achterste voetsteun. rechts AP8146884 achterste voetsteun. lh AP8161023 plaatje van het ringetje AP8135677 voetsteunpen AP8201643 splitpen AP8178095 links rubberen voetsteunen AP8184263 lh bekleding achterste voetsteun AP8178094 rechts voetsteunen rubber AP8184262 rechts voetsteunen achter AP8146988 kentekenplaathouder AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121795 t bus AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8161027 drijfstang veer AP8144711 veerbescherming l = 175 AP8220590 pakking AP8117248 rubberen bescherming AP8150502 sluitring 15x8x0,8
kettingspanner aprilia 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking
koelapparaat aprilia AP8178066 expansievat AP8144642 waterkoeler slangkoppeling AP8144643 koeler-pomp pijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8570122 expansievat plug 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144298 ontluchtingsplug AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144705 balhoofdbuis 654427 gewricht AP8152277 schroef met flens m6x12
koffer aprilia CM221101 geen beschrijving beschikbaar CM220809 geen beschrijving beschikbaar 852312 zitkussen city-35l
koffer aprilia AP8792370 geen beschrijving beschikbaar AP8792369 topkoffer. zwart a.24l AP8104197 topkoffer slot cpl. AP8225370 moer m26x1 AP8104602 topkoffer slot AP8229331 stoelkussen AP8796998 paar anti.v-gewichten
nevenluchtbehuizing aprilia 828662 schroef CM001904 slangklem 832059 pakking 82731R sas klep 296458 schroef 831256 pakking 831255 hoes 833722 schroef met flens m6x14 831258 pakking 831259 slangkoppeling 831260 pijp 831257 filter 834119 hoes 834153 insonorizdor 6078 AP8120179 slangklem d8
olieaftapafsluiter aprilia 828421 olie ontluchtingsklep 844094 motorolie ontluchtingspijp 828653 schroef 487989 pakking CM001904 slangklem 438027 bougie rg4hc 829536 pakking 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel 830249 demper drift AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102576 2-weg verbinding
oliefilterinzet aprilia 486075 ring 10.5x16x2.5 483841 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 483776 speciale schroef
Ontstekingssysteem aprilia 8482585 vliegwielkap cpl. 841333 as pin 82991R pakking ring 497486 afdichtingsringen kit 497486 afdichtingsringen kit 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel 82755R met 28x8x9 82772R lager 828535 onderlegring 82869R speciale schroef 58059R cdi magneto assy 486237 waterpomp deksel 828662 schroef 841373 waterpijp 485080 o-ring AP8101573 slangklem d16-24x8 267 436783 flensmoer 828493 schroef 6965 825529 hoes 844730 ventilator 8456335 as van de waterpomp. 277916 het lokaliseren van deuvel
primaire poelie aprilia CM144403 halve katrol, rijden 4348555 glijblok CM1038045 kit met 6 rollen 7,4 g 485710 klem 483889 afstandhouder 845607 semipuleggia motrice fissa completa 434885 gewone ring 433391 gewone ring 436783 flensmoer 827386 bus 842009 v-snaar 829326 speciale schroef 833989 getande katrol AP8577060 lager
schakelingen links aprilia AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8213580 lh u-bout AP8213382 lh u-bout AP8213299 dopschroef AP8213582 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213549 achterste hoofdcilinder AP8213559 achterste hoofdremcilinder d = 12,7 mm AP8133676 achterremslang AP8213601 hefboom assy AP8590035 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8213593 pomp revisiekit AP8590037 pomp revisiekit AP8590038 tankdeksel. assy AP8213595 tankdeksel. assy AP8213400 pompdeksel schroef AP8213583 pompdeksel schroef AP8213584 remhendelpen AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8213585 moer
schakelingen rechts aprilia AP8127592 rh-lichtkiezer AP8213581 rechter beugel AP8590034 rechter beugel AP8213582 dopschroef AP8213299 dopschroef AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8118699 handgreep paar. zwart 580953 knop AP8213558 voorste hoofdremcilinder d.12.7 AP8213547 voorste hoofdcilinder AP8133673 voorremslang AP8213602 hefboom assy AP8590035 hefboom assy AP8213455 raam hoofdcilinder. assy AP8590037 pomp revisiekit AP8213600 pomp revisiekit AP8213598 tankdeksel AP8590038 tankdeksel. assy AP8213583 pompdeksel schroef AP8213400 pompdeksel schroef AP8125757 hefboomschroef AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer AP8213298 moer AP8114500 gaskabel AP8118681 gas met handgreep
secundaire poelie aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 830580 vaste aangedreven halve katrol 828717 geleidepen l = 12,5 878998 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring 430585 pakking 4310935 kop 872877 variator veer 487936 koppeling zijkap CM161202 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM162403 door koppeling aangedreven katrol. 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 844621 demper drift
stuurafdekking aprilia AP8184246 voorruit AP8178389 geen beschrijving beschikbaar AP8178076 rh f.dashb.panel. zwart AP8178075 dashboard paneel. zwart AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8166436 aprilia-gegevensblad 30x15 AP8166439 geen beschrijving beschikbaar AP8150416 binnenzeskantschroef m4x20 AP8150011 ring 4,3x12x1
swingarm aprilia AP8161017 motor verbindingselement AP8161018 frame koppelstang AP8144598 silent-block AP8121191 frame draaipen AP8161019 drijfstang draaipen AP8121192 motor draaipen AP8121628 afstandhouder AP8121190 staaf bush AP8102538 hars bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8161016 staaf bush AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108
uitlaatgroep aprilia AP8119851 geen beschrijving beschikbaar AP8119797 verdeelstuk AP8119795 geen beschrijving beschikbaar AP8119796 uitlaatpijp bescherming 436947 moer 480853 uitlaatpijp pakking AP8119739 bus AP8119734 slangklem AP8134975 geen beschrijving beschikbaar AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8163167 isolerende ring 20x8x1.5 AP8163165 rvs ring 16x8.4x1.6 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8146857 rem hanger plaat AP8152293 schroef met flens AP8161044 verstevigingsplaat AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8150431 lage moer m8 AP8152291 schroef met flens AP8152402 met 6303-2rs1 AP8152401 ring 47 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8150018 onderlegring AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6
voetruimteafdekking aprilia AP8178090 rechts onderpaneel, zwart AP8178091 lh onderpaneel, zwart AP8178096 geen beschrijving beschikbaar AP8184277 batterij hoes AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8144599 schroef clip AP8150298 inbusschroef AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152298 schroef met flens m5x16
voorschermafdekkingen aprilia AP8178085 lh frame cromo AP8178072 rechts frame cromo AP8178074 kuip, zwart AP8184247 waterkoeler rooster. zwart AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8179862 deflector AP8184241 verkl.verschl. AP8166437 aprilia-gegevensblad 40x20
vork brug aprilia 85166R voorvork AP8163441 stengelbasis AP8123794 bal ring set. compleet AP8123675 lowe stofkap AP8152289 schroef met flens AP8104880 plug
vork brug kaifa aprilia AP8163285 schroef m10x30 AP8163435 afdichtring AP8163287 rechter mouw AP8163288 lh mouw AP8163289 slag eindstop AP8163480 mouw AP8163291 breng de lente terug AP8163479 schokdemper AP8163293 ring AP8163294 bus AP8163295 oliekeerring AP8163296 oliekeerring AP8163297 stop ring AP8163298 stofkap AP8163478 veer AP8163300 plug AP8163301 o-ring AP8163302 stop ring AP8163303 plug AP8163304 stop ring AP8163305 schroef
achterwielremklauw aprilia AP8133732 achter remklauw AP8133780 achter remklauw AP8213577 remblokken AP8133726 remblokken AP8113870 f. antiwhistle plaatpaar AP8113871 pen + remveer AP8213578 pen + remveer AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213574 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8213457 remklauw rev. kit AP8213579 remklauw rev. kit AP8132907 slangklem AP8127668 snelheidsmeter sensor cpl. 31088 tellersteun vespa s piaggio orig 654298 AP8152293 schroef met flens AP8161043 geen beschrijving beschikbaar AP8161042 bus
algemeen aprilia AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8161048 geen beschrijving beschikbaar AP8797003 geen beschrijving beschikbaar
bagagevakklap aprilia 890516 pakking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8184261 handschoen comp. hoes. zwart AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8149478 typ appr.data cover. zwart AP8178858 deurplaat AP8178086 handschoenenkastje grille AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
binnenbekleding aprilia AP8178089 c.undersaddle. zwart AP8184271 l.lh onderzadel. zwart AP8184270 l.rh onderzadel. zwart AP8184272 inspectiedeksel. zwart AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5
bordje en leiding aprilia AP8201457 klinknagel AP8177986 geen beschrijving beschikbaar AP8177987 geen beschrijving beschikbaar AP8104887 geen beschrijving beschikbaar 853303 toolkit AP8166478 technische sticker set

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City 125-200 671 2004 - 2006.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia