Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992.

Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Amico 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Amico 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1992!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur aprilia AP8206384 geen beschrijving beschikbaar AP8206385 geen beschrijving beschikbaar AP8206386 geen beschrijving beschikbaar AP8135446 geen beschrijving beschikbaar AP8222324 geen beschrijving beschikbaar AP8222323 geen beschrijving beschikbaar AP8206492 geen beschrijving beschikbaar AP8206400 geen beschrijving beschikbaar AP8206399 geen beschrijving beschikbaar AP8206388 geen beschrijving beschikbaar AP8206401 geen beschrijving beschikbaar AP8206389 geen beschrijving beschikbaar AP8206390 geen beschrijving beschikbaar AP8206391 klep AP8206392 geen beschrijving beschikbaar AP8206394 geen beschrijving beschikbaar AP8206395 geen beschrijving beschikbaar AP8206396 geen beschrijving beschikbaar AP8206397 geen beschrijving beschikbaar AP8206398 geen beschrijving beschikbaar AP8206100 geen beschrijving beschikbaar
koppeling aprilia AP8206197 o-ring d37,8x1,7 AP8206135 koppelingshuis compleet AP8502471 veerring d10x21x2 AP8206186 moer m10x1 h = 8 AP8206159 met d10x30x9 AP8206425 aandrijfas z = 13 AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8206214 oliekeerring AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206701 pennenrol d8.8 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206117 geen beschrijving beschikbaar AP8206109 v-riem AP8206156 geen beschrijving beschikbaar AP8222336 bus 13x18x38.2 AP8222337 blauwe stalen ring d13.2x20 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25 AP8206151 geen beschrijving beschikbaar AP8206200 oliekeerring d32x39x4 AP8206178 variator veerbeker AP8206191 sec. schijf voorjaar AP8206196 remschoenen veer terug AP8206703 centrifugaalkoppeling AP8206199 moer m28x1 AP8206198 geleiderol voor variator AP8206157 sec. vaste schijf, compleet AP8206158 sec. schuifschijf, compleet
carterafdekkingen aprilia AP8206164 flyw. stator pakking AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206169 carterpen d12x16 AP8206131 union + ontluchtingspijp 10x14x210 AP8206129 silent-block. carter AP8206121 carter assy AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206132 geen beschrijving beschikbaar AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206163 deksel pakking AP8206112 transmissie deksel AP8502564 schroef m6x20 AP8206167 olieplug afdichting AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206209 met d15x32x8 AP8206188 afstandhouder d10x15x176 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206162 k. start dekselpakking AP8206111 ontstekingsdeksel AP8206172 pin d8x32 AP8206137 kabelgeleider AP8206508 schroef m6x25 AP8206507 schroef m6x45 AP8206171 remschoen pin AP8206211 geen beschrijving beschikbaar AP8502437 moer m10x1.25
aandrijfas - cilinder aprilia AP8206221 drijfstang + g. pin brng. AP8206184 flensmoer m6x5 AP8206104 cilinderkop AP8206166 cilinderkoppakking AP8206224 cilinder met zuiger AP8206161 cilindervoet pakking AP8206189 tapbout m6x1x106 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206218 zuiger assy d40 AP8206219 zuigereenheid d40,5 AP8206176 stop ring d10 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8206212 oliekeerring AP8206208 met d20x47x14 AP8509135 met d20x47x14 AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12
uitlaateenheid aprilia AP8232471 inlaatslang AP8219102 geen beschrijving beschikbaar AP8219140 geen beschrijving beschikbaar AP8219306 geen beschrijving beschikbaar AP8220357 stil blok. uitlaat AP8219105 geen beschrijving beschikbaar AP8220407 topkoffer afdichting AP8221094 spiraal torsieveer * AP8232629 kick-start hendel AP8201379 carburateur flens AP8203407 schokdemper AP8232470 deksel van filterhuis AP8201378 luchtfilter AP8232469 geen beschrijving beschikbaar AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8152260 inbusschroef AP8150521 inbusschroef AP8152263 geen beschrijving beschikbaar AP8152264 olieplug AP8232524 exhaust pipe prot., chr.black AP8232691 geen beschrijving beschikbaar AP8219135 geen beschrijving beschikbaar AP8201574 uitlaatpijp pakking
versnellingsbak aprilia AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206123 aandrijfas z = 43 AP8206159 met d10x30x9 AP8206142 idle gear assy z = 14/52 AP8206150 belleville spring AP8206195 blauwe stalen ring d14x29x1
inname aprilia AP8206119 oliepomp assy. AP8206180 slangklem AP8206711 slangklem AP8508887 schroef m5x14 AP8206179 buiten borgring d19 AP8206145 oliepomp aandrijving AP8206746 oliepomp aandrijving AP8206578 rol d3x11.8 AP8206100 geen beschrijving beschikbaar AP8206514 inlaatspruitstuk AP8206518 reed ventiel AP8206787 brandstofinlaatklep pakking AP8502564 schroef m6x20 AP8206181 slangkraag

Frame

lichaam aprilia AP8229106 geen beschrijving beschikbaar AP8229126 geen beschrijving beschikbaar AP8230945 dashboardpaneel, zwart AP8231132 geen beschrijving beschikbaar AP8231445 geen beschrijving beschikbaar AP8231410 geen beschrijving beschikbaar AP8231405 geen beschrijving beschikbaar AP8231170 geen beschrijving beschikbaar AP8231143 geen beschrijving beschikbaar AP8231131 geen beschrijving beschikbaar AP8230995 geen beschrijving beschikbaar AP8230944 geen beschrijving beschikbaar AP8231446 geen beschrijving beschikbaar AP8231411 geen beschrijving beschikbaar AP8231406 geen beschrijving beschikbaar AP8231171 geen beschrijving beschikbaar AP8231145 geen beschrijving beschikbaar AP8231133 geen beschrijving beschikbaar AP8230997 geen beschrijving beschikbaar AP8230946 geen beschrijving beschikbaar AP8231059 geen beschrijving beschikbaar AP8230982 rechter vorkbescherming, zwart AP8230983 lh vorkbescherming, zwart AP8231341 binnenschild, zwart AP8231140 geen beschrijving beschikbaar AP8230635 geen beschrijving beschikbaar AP8230708 geen beschrijving beschikbaar AP8231141 geen beschrijving beschikbaar AP8230709 batterij hoes. zwart AP8230952 geen beschrijving beschikbaar AP8231134 geen beschrijving beschikbaar AP8231135 geen beschrijving beschikbaar AP8231084 geen beschrijving beschikbaar AP8230953 geen beschrijving beschikbaar AP8215610 geen beschrijving beschikbaar AP8215609 geen beschrijving beschikbaar AP8215608 geen beschrijving beschikbaar AP8215317 geen beschrijving beschikbaar AP8215316 geen beschrijving beschikbaar AP8215315 geen beschrijving beschikbaar AP8215314 geen beschrijving beschikbaar AP8215313 geen beschrijving beschikbaar AP8201875 slot hardware kit AP8231448 geen beschrijving beschikbaar AP8231414 geen beschrijving beschikbaar AP8231409 geen beschrijving beschikbaar AP8231174 geen beschrijving beschikbaar AP8231150 geen beschrijving beschikbaar AP8231138 geen beschrijving beschikbaar AP8231023 geen beschrijving beschikbaar AP8230956 geen beschrijving beschikbaar AP8230563 carburateur bescherming AP8230567 kentekenplaathouder, zwart AP8231413 geen beschrijving beschikbaar AP8231408 geen beschrijving beschikbaar AP8231449 geen beschrijving beschikbaar AP8231173 geen beschrijving beschikbaar AP8231149 geen beschrijving beschikbaar AP8231137 geen beschrijving beschikbaar AP8231022 geen beschrijving beschikbaar AP8230955 geen beschrijving beschikbaar AP8234032 geen beschrijving beschikbaar AP8201564 zadelslot AP8230958 helmcompartiment + zegel AP8220313 topkoffer afdichting 890507 topkoffer afdichting AP8231412 geen beschrijving beschikbaar AP8231447 geen beschrijving beschikbaar AP8230954 geen beschrijving beschikbaar AP8231021 geen beschrijving beschikbaar AP8231136 geen beschrijving beschikbaar AP8231172 geen beschrijving beschikbaar AP8231407 geen beschrijving beschikbaar AP8231148 geen beschrijving beschikbaar AP8201390 box slot AP8104600 box slot AP8231142 geen beschrijving beschikbaar AP8230714 handschoenmodule, zwart AP8220407 topkoffer afdichting AP8212336 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212400 kabel van de hoofdschakelaar AP8230548 geen beschrijving beschikbaar AP8230553 geen beschrijving beschikbaar AP8221097 t bus * AP8234047 geen beschrijving beschikbaar AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8230719 spatscherm AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8230720 geen beschrijving beschikbaar AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8220323 plug AP8226372 voorspatbord AP8231220 geen beschrijving beschikbaar AP8152246 schroef met flens m6x16
kanaal aprilia AP8206130 pakking AP8206113 cilinder luchtmantel AP8502563 schroef m6x16 AP8206127 geen beschrijving beschikbaar AP8206155 geen beschrijving beschikbaar AP8206110 ventilator luchtkanaal. zwart AP8206105 kunststof ventilator d129 AP8502564 schroef m6x20 AP8502468 geen beschrijving beschikbaar AP8206192 sluitring d6
kader aprilia AP8232717 geen beschrijving beschikbaar AP8102223 rubberen afstandhouder AP8120355 olieplug pakking AP8120708 kabelgeleider AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8201481 vacuüm brandstofkraan AP8101999 oliefilter AP8203609 kogelring set compleet AP8230883 geen beschrijving beschikbaar AP8201690 tankdop AP8212958 brandstofniveausensor AP8230859 geen beschrijving beschikbaar AP8120354 hoes AP8112686 oliereserve-indicator AP8220346 silent-block AP8232663 geen beschrijving beschikbaar AP8221187 stand pin AP8221197 zijstandaardveer AP8232464 motor verbindingselement AP8221087 motor draaipen AP8201386 geen beschrijving beschikbaar AP8220238 rubberen afstandhouder AP8201431 splitpen AP8220239 rubberen afstandhouder 8x18 AP8201669 geen beschrijving beschikbaar
voorvork aprilia AP8203529 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8203536 bus AP8201605 onderlegring AP8203531 o-ring 115 AP8203607 vork schokdemper AP8203533 bord AP8203542 speciale ring AP8203521 beker d20 AP8203523 nylon bus AP8203519 becher d28 AP8203524 bus AP8203537 drijfstang AP8203520 kop AP8203522 nylon bus AP8203538 bus AP8203539 schroef AP8203540 klem AP8203541 zelfborgende moer AP8203535 sluitring d12 AP8203543 zelfborgende moer AP8203534 remklauw plaat AP8201604 geen beschrijving beschikbaar AP8201603 geen beschrijving beschikbaar AP8201602 zeskantschroef m8x35
voorwiel aprilia AP8201404 kilometerteller versnelling AP8225276 voorwiel spacer AP8208317 geen beschrijving beschikbaar AP0922242 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP8208255 interne afstandhouder AP8213174 geen beschrijving beschikbaar AP8221146 schroef AP8213176 remklauw voor AP8213192 remblokken AP8213193 ontluchtingsventiel AP8225275 voorwiel as AP8225148 lager AP8201955 kilometerteller versnellingsbak AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8213194 pen + remveer AP8213177 voorste remleiding AP8221155 kabelgeleider
stuur - controles aprilia AP8230943 geen beschrijving beschikbaar AP8212402 dashboardvenster AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212405 klok rubber AP8212406 digitale klok AP8214110 kilometertellerkabel AP8218112 geen beschrijving beschikbaar AP8218153 achterremhendel AP8218114 remhendelpen AP8218136 lh achterremcontrole AP8218154 remhendel u-bout AP8221154 rechts achteruitkijkspiegel AP8212529 choke controle AP8221153 lh achteruitkijkspiegel basis AP8214108 chokekabel AP8214109 gaskabel AP8220347 spiegelend rubber rechts AP8218137 geen beschrijving beschikbaar AP8220331 rubberen afstandhouder * AP8121859 geen beschrijving beschikbaar AP8121860 geen beschrijving beschikbaar AP8218160 stuur met voor ctng. AP8201533 lh achteruitkijkspiegel AP8201725 lh achteruitkijkspiegel AP8201599 geen beschrijving beschikbaar AP8212767 draai indic. lichtknop AP8212768 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8124209 claxon AP8213175 voorrempomp d11 AP8218155 remhendel u-bout AP8218156 voorremhendel met versteller AP8113305 pompdeksel AP8213475 pompdeksel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213191 pomp revisiekit AP8218118 pal
achterwiel aprilia AP8208324 geen beschrijving beschikbaar AP0922242 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP8213319 achterremnok AP8213133 remschoenen + veren AP8214104 kabel achterrem AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8125040 remkabelhouder AP8101103 achterremhendel register AP8232678 achterremhendel. zink afwerking AP8152244 dax flensmoer m14x1.5

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia AP8206201 geen beschrijving beschikbaar AP8502563 schroef m6x16 AP8206122 schop assy AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206207 blauwe stalen ring d57x74x0,8 AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206153 krukhuis d53x57x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206148 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206143 stationair tandwiel + bus AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206139 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8224103 startmotor AP8206177 geen beschrijving beschikbaar AP8206225 geen beschrijving beschikbaar AP8206226 geen beschrijving beschikbaar AP8206228 geen beschrijving beschikbaar AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8206183 moer m10x1.25
Elektrisch systeem aprilia AP8224056 knop 580953 knop AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8220269 kabelgeleider CM225607 zekering 7,5a AP8112244 zekering 7,5a AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8212525 rubberen afstandhouder AP8220342 rubberen zekeringkast 234390 batterij 12v-4ah AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212121 spanningsregelaar AP8212540 spanningsregelaar AP8212799 spanningsregelaar AP8112525 batterij aardingskabel AP8212228 toeter AP8206126 geen beschrijving beschikbaar AP8206125 bobine AP8206108 bougiedop AP8212849 belangrijkste kabelboom AP8212577 geen beschrijving beschikbaar AP8212510 geen beschrijving beschikbaar AP8212543 koplamp AP8212442 achterlicht AP8206128 bougie rubber AP8212671 helm comp. licht AP8212143 zekering en diodekast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212443 links richtingaanwijzer r.lens AP8212381 koplamp bedrading met harnas AP8212382 diode AP8220283 rubberen afstandhouder AP8230535 batterijhouder AP8212409 achterlicht lens AP8212410 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8212411 linker richtingaanwijzer lens AP8212459 achterlicht lens AP8212413 rh richtingaanwijzer r.lens AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8121665 t bus AP8212422 achterlicht kabelboom. AP8212513 verlichting keuzekabel AP8112871 laad de accukabel op

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Amico LX Sport CAT 50 1992.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia