Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS4 78 125 2011.

Aprilia RS4 78 125 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS4 78 125 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS4 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS4 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2011!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 871598 cilinder. compleet 8993135003 kolben kpl. 8993135001 zuigereenheid 1 ° select.m 8993135004 zuigereenheid 4 ° select. p 8993135002 piston assy 2 ° select.n 82893R cilinderkoppakking CM157502 pakking sp. 0.4 CM157501 pakking sp. 0.3 CM157503 pakking sp. 0,5 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen AP2DBN0001 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
cilinderkopdeksel aprilia 871705 hoofddeksel 873651 pakking AP3ATN0001 AP3CAA0003 638853 bougie (ngk) cr8eb 874617 pakking
koppeling aprilia 899801 zahnrad 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 873627 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 876418 onderlegring 874760 speciale moer 847223 pin 871684 afstandhouder 847218 onderlegring B015804 flensmoer 899798 rondsel z = 29 97 6410 stuurschakelaar ho mt links 847224 onderlegring 847222 lager 847042 onderlegring 899802 waterpomp rondsel 847043 aangedreven koppelingsschijf
luchtfilter aprilia 898054 luchtbox cpl. 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 898056 inlaatspruitstuk AP8102375 clip m5 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152272 schroef met flens m5x12 863320 pijp AP8102786 slangklem 20x8 CM001905 slangklem
motor aprilia CM2273015 125 4t / 4v ie motor B044213 rondsel z = 13 854909 belleville spring B044208 moer AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 865649 versnellingspook 898059 tandwiel deksel AP8235011 versnellingspook 865650 versnellingsbak koppelingsstang assy 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8220189 rubber AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8150026 moer m6 00H0160091 AP8152273 schroef met flens m5x15 B044212 bus
oliepomp aprilia 6408 freno tampone ho mb 50 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 829593 schroef met flens 6409 rem stang ho mt / mb - 6409 ||| gilera, gsm, 50 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 871500 pakking 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug
radiator aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A0041050 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8101595 slangklem d10,1 867334 waterkoeler 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 254485 clip m6 AP8121679 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 8915020 kogelvis 865655 waterkoeler-pomp buis 865654 waterkoelerkop buis 864049 elektrische ventilator 00H0380072 AP8161118 pin 3515370 ausgleichscheibe 864164 schroef 11142500 bout - 00011142500 ||| aprilia, rs4, 125, 2011, 2013
uitlaat aprilia 899475 geluiddemper 00H0220173 863764 bush stil blok AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 00H0340506 898764 uitlaat 862560 speciale moer 863506 pakking 641904 lambdasonde 86594400W5 AP8152273 schroef met flens m5x15 00F0420136 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6
versnellingsbak aprilia 899151 selectietrommel 898627 lager 898628 rolkooi 847083 koppelingshendel B043224 ontkoppelingsas 623920 schroef torx 8721654 getriebeschaltung 847236 keuzeschacht 5970 847228 onderlegring 879942 speciale schroef 871554 hendel 847069 veer 847210 schroef 5m80x10 847214 onderlegring 899154 schakel nokkenplaat 847073 bout 6125 274369 bout
waterpomp aprilia 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 82991R pakking ring 845753 binnenzeskantschroef m5x20 871450 pomp-cilinderslang CM001907 slangklem CM001909 slangklem 8713724 as van de waterpomp. 82897R afdichtring 20x30x5 899803 waterpomp versnelling 865655 waterkoeler-pomp buis

Frame

achterwiel aprilia 867339 achterwiel (compleet) 00H0130809 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 00H0240228 899860 achterband 130 / 70-17 "savatech 865681 wiel pin 00H0030067 866536 afstandhouder 899485 kettingring z = 60 899613 kette 866540 afstandhouder 00H0130317 00H0130147 00H0130149 AP8152287 schroef met flens m8x25 B044138 verbindingsschakel
benzinetank aprilia 897759 benzinetank 640517 brandstofpomp cpl. 576546 ring moer 576542 pakking 897761 brandstofpijp 864489 brandstofniveausensor AP8121324 brandstoftank bevestigingsstang 897760 entl?ftungsschlauch k?hler
centrale standaard aprilia 899166 zijstandaard AP8213476 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 B043768 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8127856 zijstandaardschakelaar 855799 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8121889 kabelgeleider AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder
stuur aprilia 00G0090907 86203R sturen. voor de helft 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 899637 gaskabel AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 294839 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8124914 com.luz de.c / kabel.
voorvork ming xing aprilia 86204R baugruppe vordere ga B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap B044058 lh hub B044059 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044061 mouw cpl. sx B044062 mouw cpl. dx
voorvork paioli aprilia 8656650001 voorvork 866766 stengelbasis 863149 schroef m8x35 865471 vorkbuis dop 866770 mouw 865475 mouw sticker 865466 onderlegring 896516 oliekeerring 865468 snap ring 865463 stofkap 866768 zuiger compleet 866769 naaf + linker vorkpoot 866767 hub + rh vorkpoot 863159 onderlegring 865476 speciale kolomschroef m10x40 865465 sticker en bord set paioli 866779 schroef m6x20
voorwiel aprilia 00H0121284 00H0120503 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 00H0240228 899858 band 00H0120527 00H0120329 32015000 ausgleichscheibe 00H0030067 00H0120133
zadel aprilia 89382400A1 achter zadel 85884400A1 riem 89912000C1 bestuurderszadel AP8220349 rubberen afstandhouder AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8152279 schroef met flens m6x20 B043934 kussen 85883700XN 858838 zadelhoes basis AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8144565 nylon ring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8220238 rubberen afstandhouder 893259 pin AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8

Elektrisch

dynamo aprilia 640043 stator cpl. 15715 873498 moer 840320 onderlegring 486972 binnenzeskantschroef m5x25 641009 rotor cpl. 871369 ring 871521 sprag koppeling 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring
snelheidsmeter aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 898687 rechter instrumentenpaneel steun 898688 linker instrumentenpaneel steun AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 898065 pico instrumentenpaneel AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
achterlicht aprilia 858725 achterlicht 898698 achterlicht kabelboom. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 858839 achterlicht cover AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v AP8127098 nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8120657 slangklem

Overig / Niet ingedeeld

bekledingen achteraan aprilia 897614 u. sitzbankt. 899108 plug AP8121184 schroef m4x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 B04347800X B04347800X B04347700X B04347700X AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8221213 captive moer m6 AP8150444 zelftappende schroef 858840 bovenste nummerplaathouder 858842 onderste nummerplaathouder 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112916 reflector achter AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 893108 net paneel (r) 893109 net paneel (l)
bekledingen benzinetank aprilia B04347600X B04347600X AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 B04347500X B04347500X AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6
bekledingen vooraan aprilia AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20 897694 linker kuip bovenste sluiting 897693 rechter kuip bovenste sluiting 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221349 t bus AP8150444 zelftappende schroef 898074 radiator frame AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152298 schroef met flens m5x16
bekledingen vooraan ii aprilia B04346800X B04346800X B04346700X B04346700X 858828 rh interne kuip 858829 lh interne kuip 899214 motor rechts dicht 899215 linker motor sluitend 893979 rh trekker 893980 lh trekker AP8120622 voorste stofkapring AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
bekledingen vooraan iii aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121184 schroef m4x14 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
carter motor aprilia 8993115001 kurbelwellengeh?use 8993115002 2e kat. compleet carter 83018R radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 182015 rolkooi AP3FCN0002 484993 het lokaliseren van deuvel 177442 kooi à rouleaux 847076 as pin 239388 pin d. 9,5 uur = 15 828922 schroef met flens m6x75 224664 sluitring 5,2x15x1,5 432142 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 8580170002 cat.b rode bus halve schalen 8580170001 cat. een blauwe bush halve schelpen 8580180001 cat. een rode bus halve schelpen 8580180002 cat.b blauwe bus halve schalen 31057 kilometertellerglas et4 origineel - 31057 ||| gilera, dna, 50
deksel van de dynamo aprilia 874776 vliegwiel zijafdekking 871558 pakking 479986 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 874678 o-ring 874676 complete oliepeilstok
deksel van de koppeling aprilia 8717035 koppelingsdeksel 878241 deksel pakking 851295 oliefilterdeksel 855706 o-ring d53x3 AP9150167 veer 874081 oliefilter 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 641541 sensor
drijfas aprilia 8999175001 krukas cpl..cat.1 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 847275 moer 178790 platte ring
elektrische installatie aprilia 898460 belangrijkste kabelboom AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus 58090R spanningsregelaar AP8152299 zelfborgende moer m6 86135R hupe AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8224462 relay 12v/30a CM225707 zekering 7.5a CM225715 zekering 15a CM225720 zekering 20a CM225730 zekering 30a AP8150211 schroef AP8152277 schroef met flens m6x12 20003 freno leva leva tifone B043230 spoelhouder 575268 clip m8 12554 583236 schroef m3x20 254485 clip m6 58120R spoel JC33510X94 231590 elastische veer 898067 ht draad
elektrische installatie ii aprilia 898460 belangrijkste kabelboom 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 7050614 58115R relais 12v / 80a AP8120581 bedradingsclip AP8112458 negatieve accukabels AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8102386 slangklem 155x2 898626 wielsnelheidssensor AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 218812 riem AP8117033 zelfklevende spons AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 898363 batterijhouder 254485 clip m6
footrest aprilia 897579 rechts voetensteun 897578 lh voetsteun ondersteuning AP8150431 lage moer m8 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8134829 voetsteunpen 890208 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8146865 achterste voetsteun. lh AP8152409 stop ring AP8146864 achterste voetsteun. rechts AP8121134 pin AP8221286 voetsteunpen AP8132957 rh voetsteunen AP8121939 rechts veer voor voetsteun 866142 lh voorste voetsteunbescherming 866141 rechts voorste voetsteunbescherming 866138 rechter voetsteun 866139 linker voetsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8132958 lh voetsteunen AP8121940 ls veer voorste voetsteun 3515370 ausgleichscheibe 866215 vork AP8152196 schroef m8x26 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120592 onderlegring AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25
frame aprilia 89805500XH AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 897279 sattelst? ze AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 858903 koplamp steunklem AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8144606 pakking 10x5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 898365 voorframe AP8221213 captive moer m6 898907 lh motorsteun 898908 rh motorsteun 402100001 ausgleichscheibe 2011600 schroef m1 - 00002011600 ||| aprilia, rs4, 125, 2011, 2013
frontafschermingen aprilia 852151 rh achteruitkijkspiegel 852152 lh achteruitkijkspiegel B043244 rh pakking B043245 lh pakking 895869 voorruit 895916 kunststof ring 897690 koplamp sluitend AP8150444 zelftappende schroef AP8220186 rubberen afstandhouder B04346600X B04346600X B043242 rechts achteruitkijkspiegel B043243 lh achteruitkijkspiegel basis B043208 koplampkap 858830 voorkuip onderste vergrendeling AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8121032 bus AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 B043285 stuurjuk lager sluiten 254485 clip m6 AP8134167 remslang hanger AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102909 spiegel inbrengkit AP8117033 zelfklevende spons 581957 schroef
gebruikershandboek aprilia B043164 libretto uso / manut.-i-e-f-d- 863540 toolkit
groep stuurlagers aprilia 898909 vork bovenplaat AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis
keuzeschakelaar aprilia 871442 pin 847031 vork 871443 pin 847032 vork 899123 versnellingsbak aangedreven as 872958 versnelling 1a 899434 vijfde versnelling 899432 3e-4e versnelling 899433 4e versnelling 899435 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157103 drukring 1.9 CM157105 drukring 1.7 CM157102 drukring 2 CM157104 drukring 1.8 CM157101 drukring 2.2 CM157106 drukring 1.6 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 899428 primaire asassemblage 899321 secundaire as cpl. 873095 pijp 873097 o-ring 880095 schakelaar
kit sloten aprilia 85129R slot kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. AP8221312 getande ring 899542 hoofdschakelaar 899104 blok 898900 zadelontgrendelingskabel AP8201620 hendel 899543 slot bevestigingsplaat 899107 brandstof kamer 896487 tankdop en slot 899105 tankdop pakking 899106 pakking AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8152229 klinknagel m8x20 AP8221129 bus 577861 hendel 575021 pin AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16
kop cilinder aprilia 898491 cilinderkop. AP3CLA0006 AP3CLA0006 AP2CAA0005 AP3CHA0002 AP3CIA0002 AP3CGA0006 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM158201 klepstoterbak 2.2 CM158209 klepstoterbak 2.6 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM158204 klepstoterbak 2.35 CM158212 klepstoterbak 2.75 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM158207 klepstoterbak 2.5 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM158206 klepstoterbak 2.45 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM158202 klepstoterbak 2.25 CM158210 klephefferbak 2.65 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM158205 klepstoterbak 2.4 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222710 klephefferbak 2.65 CM158208 klepstoterbak 2.55 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM158203 klepstoterbak 2.3 CM158211 klepstoterbak 2.7 AP4ADN0002 AP3FCN0001 AP3CAA0004 AP3ADN0001 AP3EEN0002 AP4ABN0001 640485 temperature gauge 890494 thermostaat bimetaal 898431 thermostaatkap AP3FCN0002 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP3CBA0006 AP3CBA0006 AP3CGA0002
nokkenas voor aprilia AP3DDA0003 AP3DDA0003 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 871445 rondsel AP2DCA0002 AP3DBA0006 AP4ABN0001 AP3DVN0002
pedaal remmen aprilia AP8235012 achterremhendel AP8220189 rubber AP8221289 veer achterremhendel 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8121697 belleville spring AP8150018 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 866688 achterste hoofdcilinder 866689 hoes 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 867238 onderlegring 866690 achterremslang 865493 stop schakelaar 867396 olieleiding schroef 865511 bus 231590 elastische veer
plaatjes alitalia aprilia 899550 brandstoftank sticker "1 rsv4" 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 899869 rh brandstoftank sticker "aprilia" 899870 sticker brandstoftank "aprilia" B043688 nummerplaat 898814 sticker max dx sx B043694 rh sticker rs4 biaggi B043695 sticker links rs4 biaggi B043696 rh sticker B043697 sticker links B043692 rh sticker B043693 sticker links B044199 glasplaat voor kuip B043689 nummerplaat B043698 rh sticker B043699 sticker links B043700 rh sticker "alitalia" B043701 sticker links "alitalia" B043702 rh sticker "aprilia racing" B043703 sticker links "aprilia racing" B043704 rh sticker eni B043705 sticker links "eni" B043706 rh sticker "dell''orto" B043707 sticker links "dell''orto" B043708 rechter achterkuip sticker B043709 achterste kuipsticker B043690 sticker rechts B043691 lh cover sticker 893798 zadelhoes sticker italia
plaatjes racing black aprilia 895335 voorruit sticker 899550 brandstoftank sticker "1 rsv4" 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 899868 voorkuip sticker 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 899869 rh brandstoftank sticker "aprilia" 899870 sticker brandstoftank "aprilia" 899871 sticker rechts kuip "rs4" 899872 kuipsticker "rs4" 899873 rechter sticker onderkant "aprilia" 899874 links onderkuip sticker "aprilia" 899875 rechter achterkuip dec. "rs4" 899876 links kuip dec. "rs4" 893798 zadelhoes sticker italia
plaatjes racing white aprilia 895335 voorruit sticker 899549 brandstoftank sticker "1 rsv4" 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 899868 voorkuip sticker 893763 rechter voorkuip sticker 893764 links kuip sticker 899869 rh brandstoftank sticker "aprilia" 899870 sticker brandstoftank "aprilia" 899877 sticker rechts kuip "rs4" 899878 kuipsticker "rs4" 899873 rechter sticker onderkant "aprilia" 899874 links onderkuip sticker "aprilia" 899879 rechter achterkuip dec. "rs4" 899880 links kuip dec. "rs4" 893798 zadelhoes sticker italia
remsysteem achteraan aprilia B043812 achter remklauw B044221 ferodo remblokken 864123 ontluchtingsventiel
remsysteem voor aprilia 866686 voorste hoofdcilinder B044220 remblokken koppel ferodo sint j 00H0470512 AP8150049 schroef m10x60
schokdemper achteraan aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H0030389 1213190 AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H0030289
schwinge aprilia 89947400XH 600161 rolkooi 00H0030541 865615 moer 866753 afstandhouder 00H0030067 32015000 ausgleichscheibe B043207 kettingkast 16041301 schraube 11141300 schraube AP8150177 ring 5,3x10x1 B043541 gleitbacke 866754 lh spacer
smoorklephuis aprilia CM227201 gasklephuis 897800 gasklephuis AP8150521 inbusschroef JC13102X05 890225 injectorkit compleet iwp198 849898 veer 897801 brandstofrail montage 3056 achterlichtglas heroism 167768 - 3056 ||| aprilia, gilera, srv850, mojito, custom, sport, city, one, sr, max, motard, scarabeo, net, light, apache, dna, freestyle, gp, gsm, mx1, mxr, nexuswest, rc, runner, fl, fx, fxr, rst purejet, vx, saturno, sp01, sp02 932108 cap
spatbord achteraan aprilia B043209 achterspatbord AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
spatbord vooraan aprilia 858827 pijler 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet 00H0150370 89768900XR 89768900XN 89768800XR 89768800XN 866012 kuip bevestigingsplaat 890964 afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152299 zelfborgende moer m6 867258 voorste spatschermsteun AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152272 schroef met flens m5x12 899071 kuipsteun 231590 elastische veer
starter aprilia 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 58143R startmotor 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 97 871515 bord 8375
stuur links aprilia 865951 koppelingshendel cpl. 00H0090429 00H0090035 642032 stop knop 865646 koppelingskabel AP8220135 rubberen afstandhouder
stuur rechts aprilia 865507 voorste hoofdcilinder 862534 hoes 864339 rem hendel 00H0210090 4512 spruitstuk min horizontaal std - 4512 ||| aprilia, gilera, rs4, smt, 50, 2011, 2013 642032 stop knop 866674 voorste hoofdcilinder 6309260 fixierschraube chlauch 867238 onderlegring AP8134167 remslang hanger AP8152278 schroef met flens m6x16 * 254485 clip m6 AP8220135 rubberen afstandhouder
voorlicht aprilia 897575 koplamp 893929 lamp w5wb 2v 5w 640754 lamp h11 12v-55w 893930 lamphouder 898696 koplamp kabelboom AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas AP8102375 clip m5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120405 rubberen afstandhouder AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8121032 bus AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider 894796 koplampbescherming vooraan 292022 lamp 12v-5w

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS4 78 125 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS4 78 125 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS4 78 125 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia