Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Classic 125 1995.

Aprilia Classic 125 1995 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Classic 125 1995

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Classic 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Classic 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1995!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur flens aprilia AP0250521 pakking AP0224387 reed ventiel AP0224430 reed ventiel AP0224389 reed ventiel AP0945758 breekring a4 AP0940235 ronde schroef m4x8 AP0267919 carburateur flens 17 mm AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0251850 slangklem 51 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
koppeling aprilia AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0295406 primaire transm. AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259470 koppelingsnaaf AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259165 drukplaat cpl. AP0259420 veren plaatgeleider AP0241770 zeskantschroef m5x25 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
koppelingsdeksel aprilia AP0211403 koppelingsdeksel AP0232150 kogel 12 mm AP0259325 cam hendel AP0241791 schroef m8x16 AP0241793 schroef m8x16 AP0942674 moer m8 AP0942671 moer m8 AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0239907 bladveer AP0841685 schroef met flens AP0250455 oliekeerring 12x22x7 AP0250205 pakking AP0250206 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0250890 o-ring 3771 AP0240820 oliepeilschroef m18x1.5 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0250641 afdichtring 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio
carter aprilia AP0295388 carter assy AP0296199 carter assy AP0295385 carter assy AP0296199 carter assy AP0229380 speld 6x40 AP0224260 pijp 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0632010 pin m8x12 AP0924150 anschluss? 2R000040 anschluss? AP0247555 bus AP0232291 met 6302 AP0932032 met 6203 AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0232765 met 6205 AP0940786 tapbout m8x57 / 20 AP0650130 pakking 6x10 AP0650131 pakking 6x10 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0640190 sensor AP0241381 tapbout m8x28x20 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr.
krukas - balansas aprilia AP0295373 krukas cpl. 54,5 mm AP0295375 krukas cpl. 54,5 mm AP0932588 met 6206 AP0832533 met 6206 AP0427590 afstandhouder d50x62x0.1 AP0427591 afstandhouder d50x62x0.3 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0234431 balansas tandwiel z = 27 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0245650 borgring av 20 AP0232291 met 6302 AP0237945 balansas AP0237948 balansas AP0232340 kogellager 6005 AP0227280 drukring AP0940315 schroef m5x12 AP0932028 rolkooi 15x19x20 AP0295379 drijfstang cpl. AP0295374 drijfstang cpl. AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
cilinder - uitlaatklep aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0223990 cilinder 7 gaten AP0613045 cilinder AP0253372 uitlaatklep AP0253373 uitlaatklep AP0250975 pakking 0.8 AP0250975 pakking 0.8 AP0253500 bevestigingsplaat AP0827961 sluitring 6.4 AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0845020 veerring b6 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0297745 elect.rave klep kabel AP0297746 elect.rave klep kabel AP0860460 rubberen dop AP0845020 veerring b6 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0942671 moer m8 AP0942674 moer m8 AP0253722 uitlaatklep AP0239052 veer AP0230810 klepsteelafdichting AP0650350 o-ring 14x3.2 AP0831500 o-ring 14x3.2 AP0260120 rubberen afstandhouder 14/19 / 1.5 AP0253465 kleplichaam AP0250271 pakking AP0273970 uitlaatflens cpl. AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0240071 binnenzeskantschroef m8x20
cilinderkop zuiger aprilia AP0650095 pakking 0.3 AP0650096 pakking 0.5 AP0650097 pakking 0.8 AP0223990 cilinder 7 gaten AP0223990 cilinder 7 gaten AP0613045 cilinder AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 cilinderkop AP0223389 cilinderkop 2R000073 cilinderkop AP0223384 cilinderkop AP0945752 breekring a8 AP0940481 ronde schroef m8x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0223398 kleppendeksel AP0613101 kleppendeksel AP0613100 kleppendeksel AP0222122 thermostaat 70 ° AP0222175 thermostaat houder AP0239950 veer AP0222202 thermostaat boeg AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250280 o-ring 105x2.5 AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0294753 zuiger compleet 54,00 mm AP0294755 zuiger compleet 54,00 mm AP0294745 zuiger compleet 53,99 mm AP0294748 zuiger compleet 53,99 mm AP0294744 zuiger compleet 53,98 mm AP0294747 zuiger compleet 53,98 mm AP0215670 ring d54 AP0215672 ring d54 AP0216139 zuigerpen AP0945635 stop ring d15
uitlaatpijp-luchtfilterhuis. aprilia AP8119450 geen beschrijving beschikbaar AP8119449 geen beschrijving beschikbaar AP8119397 geen beschrijving beschikbaar AP8119395 geen beschrijving beschikbaar AP8119379 geen beschrijving beschikbaar AP8119447 geen beschrijving beschikbaar AP8119382 geen beschrijving beschikbaar AP8119448 geen beschrijving beschikbaar AP8119380 geen beschrijving beschikbaar AP8135795 geen beschrijving beschikbaar AP8102737 slangklem 31-34 AP8102584 geen beschrijving beschikbaar AP8101259 springveer AP8101285 silent-block AP8135289 uitlaatpijp steun AP8101284 ring 22x30 AP8121825 klaring ring AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121058 afstandhouder AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8102608 geen beschrijving beschikbaar AP8120748 inlaatslang AP8120997 inlaatslang AP8102609 geen beschrijving beschikbaar AP8138551 geen beschrijving beschikbaar AP8139568 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8139568 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8138552 huis van filterhuis AP8138550 geen beschrijving beschikbaar AP8120593 pakking d4 890513 pakking d4 AP8119416 geen beschrijving beschikbaar AP8119415 geen beschrijving beschikbaar AP8138375 geen beschrijving beschikbaar AP8139375 geen beschrijving beschikbaar AP8139374 geen beschrijving beschikbaar AP8138325 geen beschrijving beschikbaar
oliepomp aprilia AP0294735 oliepomp assy. AP0256400 slangklem AP0256408 slangklem AP0256410 buis 350 mm AP0251080 slangklem 8 AP0256037 buis 850 mm AP0260030 rubber. draadafdekking AP0250890 o-ring 3771 AP0840510 inbusschroef AP0853840 slangklem 35553 AP0211440 oliepomp deksel AP0840511 inbusschroef AP0899785 loctite (violet) 221 10cc.
olie tank aprilia AP8138328 geen beschrijving beschikbaar AP8102224 mixer oliefilter AP8120511 olievuldop AP8212481 oliereserve-indicator AP8102516 geen beschrijving beschikbaar AP8138367 geen beschrijving beschikbaar AP8138368 geen beschrijving beschikbaar AP8201461 speciale schroef m6 AP8102515 geen beschrijving beschikbaar AP8101944 2-weg verbinding AP8102223 rubberen afstandhouder AP8121075 t bus AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8135749 geen beschrijving beschikbaar
transmissie 6 versnellingen aprilia AP0220300 primaire tandwielas z = 10 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634120 versnelling z = 22 AP0245730 borgring 25x2 AP0634095 versnelling z = 17/19 AP0634100 versnelling z = 21 AP0634085 2e rondsel versnelling z = 14 AP0220280 aangedreven as AP0234968 versnelling z = 29 AP0634110 versnelling z = 23 AP0234984 versnelling z = 27 AP0234858 versnelling z = 25 AP0634130 versnelling z = 21 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0634065 versnelling z = 30 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0236064 rondsel z = 17 AP0236063 rondsel z = 16 AP0236062 rondsel AP0236061 rondsel z = 14 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0281211 versnellingsbak 6 v.ta '
waterkoeler - motor aprilia AP8102482 geen beschrijving beschikbaar AP8102647 geen beschrijving beschikbaar AP8102481 geen beschrijving beschikbaar AP8120938 geen beschrijving beschikbaar AP8106522 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106407 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106356 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106354 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106305 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106335 geen beschrijving beschikbaar AP8106355 geen beschrijving beschikbaar AP8106357 geen beschrijving beschikbaar AP8106408 geen beschrijving beschikbaar AP8139456 geen beschrijving beschikbaar AP8138330 geen beschrijving beschikbaar AP8121035 t bus AP8120594 rubberen afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8220184 dashboard rubber AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8121679 t bus AP8135891 geen beschrijving beschikbaar AP8135892 geen beschrijving beschikbaar AP8134369 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8150334 moer m8 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8117107 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8117108 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8117109 geen beschrijving beschikbaar op dit moment
waterpomp assy aprilia AP0293417 waterpomp assy AP0222182 waterpomp behuizing AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237912 as van de waterpomp. AP0229280 speld 4x16 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0222195 waaier AP0234415 rondsel waterpomp z = 16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 schroef met flens m5x25 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0229380 speld 6x40 AP0634035 stationair tandwiel z = 28/13

Frame

bedieningselementen aprilia AP8118401 geen beschrijving beschikbaar AP8113573 voorhoofdcilinder d12 AP8102441 geen beschrijving beschikbaar AP8102511 geen beschrijving beschikbaar AP8118400 geen beschrijving beschikbaar AP8118425 handgreep - paar AP8201247 h.bars anti.v gewicht AP8120223 rubberen afstandhouder AP8118409 druk op de knop AP8124173 lh licht sel. met bedrading AP8118415 geen beschrijving beschikbaar AP8123551 geen beschrijving beschikbaar AP8123552 geen beschrijving beschikbaar AP8113063 raam hoofdcilinder AP8114269 geen beschrijving beschikbaar AP8114341 geen beschrijving beschikbaar AP8114341 geen beschrijving beschikbaar AP8114328 geen beschrijving beschikbaar AP8118429 koppelingshendel AP8118200 koppelingshendel u-bout AP8118242 koppeling regelschroef AP8118308 starthendel AP8114333 geen beschrijving beschikbaar 580953 knop AP8124399 knop AP8201793 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102484 slot hardware kit AP8102157 tank deurslot AP8104609 tank deurslot AP8102034 slot AP8220130 buisbeschermer AP8121971 geen beschrijving beschikbaar AP8220135 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101630 klinknagel AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8118403 geen beschrijving beschikbaar AP8121309 pluggen veer AP8202380 tankdop AP8102228 tankdop AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201620 hendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6
kader aprilia AP8135736 geen beschrijving beschikbaar AP8135736 geen beschrijving beschikbaar AP8135888 geen beschrijving beschikbaar AP8146058 geen beschrijving beschikbaar AP8146143 geen beschrijving beschikbaar AP8113576 geen beschrijving beschikbaar AP8135826 geen beschrijving beschikbaar AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8135726 versnellingsbak drijfstang AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8221040 remlichtschakelaar veer AP8102375 clip m5 AP8135962 voorste voetsteun, paar AP8135963 geen beschrijving beschikbaar AP8135744 geen beschrijving beschikbaar AP8121876 veerbevestigingsplaat AP8121014 springveer AP8152295 laterale standaardschroef AP8121012 afstandhouder AP8121959 geen beschrijving beschikbaar AP8135738 geen beschrijving beschikbaar AP8135740 geen beschrijving beschikbaar AP8135742 geen beschrijving beschikbaar AP8135783 geen beschrijving beschikbaar AP8121701 spiraal torsieveer * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8220188 plug AP8220148 rubber AP8120338 laterale standaardrol AP8120822 stil blok. voorjaar AP8120939 geen beschrijving beschikbaar AP8101647 geen beschrijving beschikbaar AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8220299 o-ring 2050 AP8135748 geen beschrijving beschikbaar AP8220189 rubber AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152277 schroef met flens m6x12
voorkant lichaam aprilia AP8106368 geen beschrijving beschikbaar AP8106367 geen beschrijving beschikbaar AP8106366 geen beschrijving beschikbaar AP8138356 geen beschrijving beschikbaar AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102528 geen beschrijving beschikbaar AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus AP8126517 geen beschrijving beschikbaar AP8126523 geen beschrijving beschikbaar AP8126611 geen beschrijving beschikbaar AP8126684 geen beschrijving beschikbaar AP8126671 geen beschrijving beschikbaar AP8150371 schroef m3,9x12,7 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8139459 geen beschrijving beschikbaar AP8139225 geen beschrijving beschikbaar AP8139223 geen beschrijving beschikbaar AP8139221 geen beschrijving beschikbaar AP8139221 geen beschrijving beschikbaar AP8139222 geen beschrijving beschikbaar AP8139222 geen beschrijving beschikbaar AP8139224 geen beschrijving beschikbaar AP8139226 geen beschrijving beschikbaar AP8139460 geen beschrijving beschikbaar AP8102545 geen beschrijving beschikbaar
voorvork aprilia AP8123587 geen beschrijving beschikbaar AP8123647 geen beschrijving beschikbaar AP8123648 geen beschrijving beschikbaar AP8203570 schroef 600123 schroef AP8123651 geen beschrijving beschikbaar AP8123617 geen beschrijving beschikbaar AP8123560 schroef AP8203588 vork onderste ringmoer AP8101272 afstandhouder AP8120211 stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8138374 geen beschrijving beschikbaar AP8123622 geen beschrijving beschikbaar AP8123621 geen beschrijving beschikbaar AP8123618 geen beschrijving beschikbaar AP8123656 geen beschrijving beschikbaar 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123201 stofkap + veer (marzocchi) AP8123653 stop ring (marzocchi) 599503 stop ring (marzocchi) AP8103235 pakkingring (marzocchi) 599501 pakkingring (marzocchi) AP8123360 kop AP8123664 bovenste bus (marzocchi) 599505 bovenste bus (marzocchi) AP8123206 afdichtring AP8123216 schroef m10x30 AP8203571 schroef AP8123620 geen beschrijving beschikbaar AP8123619 geen beschrijving beschikbaar AP8123623 geen beschrijving beschikbaar AP8123650 bush ring AP8123652 geen beschrijving beschikbaar AP8123654 geen beschrijving beschikbaar AP8123649 geen beschrijving beschikbaar AP8123624 geen beschrijving beschikbaar AP8123655 slag eindstop AP8123472 geen beschrijving beschikbaar AP8138654 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel aprilia AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8113438 voorremschijf AP8113604 geen beschrijving beschikbaar AP8113321 ontluchter + dop AP8113575 geen beschrijving beschikbaar AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113597 geen beschrijving beschikbaar AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8108666 geen beschrijving beschikbaar AP8121964 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125708 geen beschrijving beschikbaar AP8125477 afstandhouder AP8225123 lager AP8109096 voorwiel klep 19 " AP8109280 voorwiel klep 19 " AP8108651 geen beschrijving beschikbaar AP8102010 uitrusting AP8108649 geen beschrijving beschikbaar AP8108650 geen beschrijving beschikbaar AP8108672 tepels d3.5 AP8125703 voorwiel as AP8125545 geen beschrijving beschikbaar
benzinetank aprilia AP8102816 geen beschrijving beschikbaar AP8149043 geen beschrijving beschikbaar AP8149044 geen beschrijving beschikbaar AP8149045 geen beschrijving beschikbaar AP8149046 geen beschrijving beschikbaar AP8149047 geen beschrijving beschikbaar AP8120663 rubberen afstandhouder AP8102501 geen beschrijving beschikbaar AP8124137 geen beschrijving beschikbaar AP8102659 geen beschrijving beschikbaar AP8121840 bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8102504 rubberen afstandhouder 2B001203 invoegen AP8102503 invoegen AP8114326 kilometertellerkabel AP8121773 afstandhouder AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8120967 geen beschrijving beschikbaar AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8202380 tankdop AP8102228 tankdop AP8220305 o-ring 114 AP8120769 o-ring 114 AP8120973 geen beschrijving beschikbaar AP8139457 geen beschrijving beschikbaar AP8135307 brandstoftank unie AP8120984 geen beschrijving beschikbaar
grip shift aprilia AP0258307 schakel cam AP0232402 met 6001 AP0245790 borgring AP0632060 kogellager 61804 AP0258135 vork 5-6 v.ta AP0258138 vork 5-6 v.ta AP0229390 pin m6x70 AP0258123 vork 2-3 snelheid AP0258128 vork 2-3 snelheid AP0258113 vork 1-4 v.ta AP0258118 vork 1-4 v.ta AP0258200 vork as AP0245570 borgring 8x0.8 AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0248325 index assy. hendel AP0248326 index assy. hendel AP0227710 bus AP0227711 bus AP0239241 index veer AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0827307 sluitring 6.2x18x0.5 AP0220295 versnellingspookas + pal assy AP0239252 veer AP0427690 sluitring 13 AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0227450 drukring 12,5 / 21,5 / 0,5
plaat set en sticker aprilia AP8137854 geen beschrijving beschikbaar AP8147357 geen beschrijving beschikbaar AP8137759 geen beschrijving beschikbaar AP8147283 geen beschrijving beschikbaar AP8147330 geen beschrijving beschikbaar AP8137852 geen beschrijving beschikbaar AP8137908 geen beschrijving beschikbaar AP8137864 geen beschrijving beschikbaar AP8137855 geen beschrijving beschikbaar AP8137853 geen beschrijving beschikbaar AP8137909 geen beschrijving beschikbaar AP8147907 geen beschrijving beschikbaar AP8147785 geen beschrijving beschikbaar AP8147270 geen beschrijving beschikbaar AP8137835 geen beschrijving beschikbaar AP8137820 geen beschrijving beschikbaar AP8102784 geen beschrijving beschikbaar AP8102785 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam aprilia AP8138344 geen beschrijving beschikbaar AP8129197 geen beschrijving beschikbaar AP8129197 geen beschrijving beschikbaar AP8129167 geen beschrijving beschikbaar AP8129167 geen beschrijving beschikbaar AP8129157 geen beschrijving beschikbaar AP8129160 geen beschrijving beschikbaar AP8129196 geen beschrijving beschikbaar AP8129196 geen beschrijving beschikbaar AP8129168 geen beschrijving beschikbaar AP8129168 geen beschrijving beschikbaar AP8139463 geen beschrijving beschikbaar AP8139463 geen beschrijving beschikbaar AP8138525 geen beschrijving beschikbaar AP8138525 geen beschrijving beschikbaar AP8138525 geen beschrijving beschikbaar AP8138526 geen beschrijving beschikbaar AP8138526 geen beschrijving beschikbaar AP8138526 geen beschrijving beschikbaar AP8139464 geen beschrijving beschikbaar AP8139464 geen beschrijving beschikbaar AP8112916 reflector achter AP8134329 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8126685 geen beschrijving beschikbaar AP8126673 geen beschrijving beschikbaar AP8126612 geen beschrijving beschikbaar AP8126524 geen beschrijving beschikbaar AP8126518 geen beschrijving beschikbaar AP8144017 geen beschrijving beschikbaar AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8152268 inbusschroef AP8121710 spoel kompres. voorjaar AP8138417 zadel spin AP8139552 geen beschrijving beschikbaar AP8139550 geen beschrijving beschikbaar AP8139069 geen beschrijving beschikbaar AP8138537 geen beschrijving beschikbaar AP8138523 geen beschrijving beschikbaar AP8138524 geen beschrijving beschikbaar AP8138538 geen beschrijving beschikbaar AP8139070 geen beschrijving beschikbaar AP8139551 geen beschrijving beschikbaar AP8139553 geen beschrijving beschikbaar AP8138416 geen beschrijving beschikbaar AP8134343 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8134344 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8134347 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8102284 klem AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8126487 geen beschrijving beschikbaar AP8126672 geen beschrijving beschikbaar AP8114335 geen beschrijving beschikbaar AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8126115 nummerplaathouder AP8121114 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8102375 clip m5 AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8138329 geen beschrijving beschikbaar
schokdemper achter aprilia AP8102465 geen beschrijving beschikbaar AP8102464 geen beschrijving beschikbaar AP8135751 geen beschrijving beschikbaar AP8135752 geen beschrijving beschikbaar AP8120941 geen beschrijving beschikbaar AP8123478 geen beschrijving beschikbaar AP8221029 onderlegring AP8121755 bus AP8121966 geen beschrijving beschikbaar AP8135746 geen beschrijving beschikbaar AP8135746 geen beschrijving beschikbaar AP8135889 geen beschrijving beschikbaar AP8146059 geen beschrijving beschikbaar AP8146144 geen beschrijving beschikbaar AP8105130 achterste swingarmpen AP8220176 plug deksel AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8120280 o-ring 4087 AP8101341 klaring ring AP8139465 geen beschrijving beschikbaar AP8138335 geen beschrijving beschikbaar AP8120428 kabelgeleider
achterwiel aprilia AP8114327 geen beschrijving beschikbaar AP8113583 geen beschrijving beschikbaar AP8125119 achterbekleding cam AP8125710 geen beschrijving beschikbaar AP8125709 geen beschrijving beschikbaar AP8125040 remkabelhouder AP8118296 nok bedieningshendel AP8108602 geen beschrijving beschikbaar AP8108664 geen beschrijving beschikbaar AP8108665 geen beschrijving beschikbaar AP8108677 geen beschrijving beschikbaar AP8108443 achterwiel strip AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125705 geen beschrijving beschikbaar AP8125735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125699 geen beschrijving beschikbaar AP8120563 ring AP8125372 rubber AP8107108 geen beschrijving beschikbaar AP8113574 geen beschrijving beschikbaar AP8101103 achterremhendel register AP8125650 wielpenring AP8107052 ketting AP8107111 chain cpl conn.link AP8107111 chain cpl conn.link AP8108667 geen beschrijving beschikbaar AP8121772 ankeras AP8121791 veer AP8135159 voering met veer (paar) AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8124158 geen beschrijving beschikbaar AP8112290 batterij 12v-9ah 584810 batterij 12v-9ah AP8120940 batterijhouder AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112523 startrelais AP8112906 spanningsregelaar AP8112500 toeter AP8112568 rave ecu AP8112567 rave cont. solenoid AP8124154 geen beschrijving beschikbaar AP8124159 geen beschrijving beschikbaar AP8124161 geen beschrijving beschikbaar AP8220201 rubberen afstandhouder * AP8121736 t bus AP8120405 rubberen afstandhouder AP8132928 houder plaat AP8112599 rubberen afstandhouder AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112945 geen beschrijving beschikbaar AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8112942 rubberen zekeringkast AP8102375 clip m5 AP8220186 rubberen afstandhouder AP8124359 thermische schakelaar AP8124494 thermische schakelaar
ontstekingseenheid aprilia AP0227945 drukring 8.1 / 15 AP0294810 gear cpl. 2R000039 gear cpl. AP0295670 stator cpl. AP0295677 cdi magneto assy AP0265157 ext. oppakken AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0941925 speciale te schroef AP0260840 rubber. draadafdekking AP0265402 digitale ecu AP0265405 analoge besturingseenheid AP0265415 bobine AP0866708 bougiedop. zwart AP0297830 bougie br10eg AP0897055 bougie ngk br8es 861612 bougie ngk br8es AP0294800 startmotor AP0294802 startmotor AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0210345 startmotor deksel AP0211455 vliegwielkap AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0295365 ontstekingsunit cpl. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
lichten aprilia AP8124131 geen beschrijving beschikbaar AP8124344 geen beschrijving beschikbaar AP8124247 geen beschrijving beschikbaar AP8124248 koplamp kap. chr. AP8124474 geen beschrijving beschikbaar AP8112723 lamphouder voor AP8124246 geen beschrijving beschikbaar AP8124473 geen beschrijving beschikbaar AP8124132 geen beschrijving beschikbaar AP8124134 rechts richtingaanwijzer AP8124135 linker richtingaanwijzer AP8134345 geen beschrijving beschikbaar AP8134337 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8112599 rubberen afstandhouder AP8138357 geen beschrijving beschikbaar AP8102527 geen beschrijving beschikbaar AP8124236 geen beschrijving beschikbaar AP8124168 nummerbord licht AP8212680 richtingaanwijzer lens AP8121725 t bus AP8121992 geen beschrijving beschikbaar

Gereedschappen

gereedschap repareren i aprilia AP0277215 inbrengmal AP0277875 inbrengmal assy. AP0276502 inbrengmal assy. AP0276770 inbrengmal assy. AP0277970 veer geleidebus AP0876973 zuigerveersleutel 54 mm AP0276041 koppelingssleutel 11 mm AP0276040 koppelingssleutel 11 mm AP0277180 lagertrekkerset AP0277455 trekker plaat AP0277450 trekker plaat AP0277470 schede AP0277460 trekker schroef AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0276380 draadstift m10 AP0276370 bus AP0242091 moer m10 AP0276382 schroefdraad pin AP0276372 bus AP0242206 moer m8 AP0242700 moer m8 AP0277445 uitlaatklep trekker cpl. AP0277440 uitlaatklep trekker cpl. AP0240860 zeskantschroef m6x60 AP0242211 moer m6
reparatie van gereedschappen ii aprilia AP0277917 motorsteun cpl. AP0277100 adapter cpl AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0277110 schroefdraad pin AP0242206 moer m8 AP0847160 afstandhouder 10,5 / 24/15 AP0276662 bus AP0276025 halve ring AP0977490 ring AP0876298 trekker cpl. AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0293318 cilinder set pakking AP0293314 motor set pakking AP0277107 gereedschapsset

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Classic 125 1995. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Classic 125 1995 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Classic 125 1995.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia