Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008.

Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City ONE 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City ONE 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 849685 complete luchtfilterkast B013357 complete luchtfilterkast 258146 zelftappende schroef m3x20 843194 luchtfilter 843195 afdichting luchtfilterhuis 830056 bus 849684 slang CM002910 slangklem 479132 knop 827831 cap 018640 schroef 012533 tandkrans 6,6x11x0 003056 platte sluitring 6,4x12x1 254485 clip m6
nokkenas aprilia 9692475 nokkenas 9692476 nokkenas 96926R met 12x32x10 969268 tuimelaar as 9692695 tuimelaar cpl. 82817R stelschroef 484819 moer 969315 belleville spring d.5,2x15 434943 timing systeem versnelling 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 436695 belleville spring 969265 afstandhouder 484123 schroef met flens
carburateur i aprilia CM141911 carburateur cvk20 CM141910 carburateur cvk18 z61f CM141914 carburateur cvk18 z61f 845489 carburateur-luchtkast slang 031091 zeskantschroef m6x22 845946 inlaatspruitstuk 1A000833 slangklem 709532 slangklem 257134 slangklem 709532 slangklem 1A000833 slangklem 582619 weerstand
carburateur ii aprilia 828832 vlotter CM142203 pijp 828825 verdeler CM142102 hoofdsproeier 75 CM142103 hoofdsproeier 78 CM142302 inactieve jet CM142805 vlotterkamer CM142912 beginner CM142705 conische pin CM147102 stelnaald 828822 kop CM142402 veer 828841 veer CM146601 diafragma 828830 veer 497038 pakkingen ingesteld 828833 drijfpen 828839 klem 828844 cap 828840 schroef 828843 bord 847778 slangklem
koppeling aprilia CM1001046 secundaire katrol CM100107 secundaire katrol CM1001075 secundaire katrol 827893 compleet beweegbare secundaire katrol 289950 pakking ring 478028 variator veer 4795526 complete vaste secundaire katrol 006624 ring 289952 rolkooi 82655R kogellager 482766 pin 483443 kop 487935 koppeling zijkap CM100205 centrifugaalkoppeling CM1002025 centrifugaalkoppeling 289933 koppelingstrommel 289955 ring moer 289840 pakking
drijfstang aprilia 853107 drijfstang 002440 zelfborgende moer m10 267550 drift 267589 drift 563977 zeskantschroef m10x245 271779 schraube
carter aprilia 8326505 carter 969012 tapeind 435363 lager 82671R lager 431860 bus 8282335 aangedreven poelie-as z = 13 483785 pin 486081 silent-block 267823 schok abs. ondersteun. stil blok 266625 afstandhouder 480953 snap ring 480066 pakking ring 969028 afdichtring 17x28x07 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 478115 het lokaliseren van deuvel B015957 het lokaliseren van deuvel 478895 schroef met flens 969625 olie schot 827085 pakking ring 832130 complete oliepeilstok 484123 schroef met flens
cilinder aprilia 969603 cilinder met zuiger 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 9696045004 kolben, kompl. 9696045003 piston assy cat.3 9696045002 piston assy cat.2 9696045001 piston assy cat. een 969215 ring 969216 ring 969217 olieschraapring 969213 anello elastico ritegno spinotto 969214 zuigerpen 969230 cilindervoet pakking 0,5
cilinderkop aprilia 845765 cilinder big end met nok en tuimelas 8461974 cilinder big end met nok en tuimelas 969236 uitlaatpijp pakking 289420 kop 969267 kop 969238 inlaatklep 969239 uitlaatklep 845782 klepveer 285846 ventiel halve kegel 436438 klep pakking ring 969393 cilinderkoppakking 319242 inbusschroef 969224 moer 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 486075 ring 10.5x16x2.5 969972 binnenzeskantschroef m10x1.5
aandrijfas aprilia 969428 krukas cpl. 96925R lager 82671R lager
motor aprilia CM1267175 motor cpl. CM1278235 motor cpl. CM1278305 motor cpl. CM1278315 motor cpl. 497036 cilinder pakkingset 1R000123 cilinder pakkingset 497037 afdichtringen pakkingset 1R000124 afdichtringen pakkingset
uitlaateenheid aprilia 856445 uitlaat. cpl. 890330 uitlaat. cpl. 848766 binnenzeskantschroef m5x10 651014 binnenzeskantschroef m5x10 827526 platte ring 487665 fairlead 853127 uitlaatpijp bescherming 845590 inbusschroef 834187 veerring 833494 speciale moer 436947 moer
hoofddeksel aprilia 832964 head cover cpl. 969894 blow-by pakking 969286 bord 430264 schroef m5x10 832153 pakking 830248 speciale schroef 830249 demper drift 969415 olie ontluchtingspijp 638853 bougie (ngk) cr8eb 833471 koeler cap 969918 koeler cap 969334 pakking 969339 schroef met knop 259577 schroef 270793 schroef 828662 schroef CM001904 slangklem
oliefilter aprilia 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 288548 oliefilter plug 285536 o-ring 31,47x1,78
oliepomp aprilia 969319 oliepomp assy. 433477 schroef met flens 436751 carter-oliepomp pakking 434947 o-ring 12,42x1 287913 oliepomp tandwiel 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 434447 oliepomp ketting 828561 kettingspanner staaf 031089 zeskantschroef m6x18 478247 afstandhouder 96933R nokkenas ketting 969877 glijblok 969747 timing systeem kettingrondsel cpl 430535 onderlegring 833495 oliepomp control rondsel 478324 timing systeem deksel cpl. 4783245 timing systeem deksel cpl. 844888 pakking ring 2879633 pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 4783245 timing systeem deksel cpl. 478324 timing systeem deksel cpl. 484123 schroef met flens 844871 motor olie beker 414837 schroef met flens m6x25 564761 slangklem 969132 carterpakking 844721 oliepeilstang cpl. 479986 o-ring 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 833722 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 847928 pakking
overdragen aprilia 8334985 zijdeksel B0146385 zijdeksel 272921 pin 006647 borgring 434735 met 20x47x14 478498 pakking ring B016805 schroef met flens m8x45 487211 schroef met flens m8x45 CM162201 reductie-unit ontluchtingsleiding CM162202 reductie-unit ontluchtingsleiding 8416865 transmissie as 288639 vulring 8416875 achterwiel as cpl.
transmissies aprilia 266040 bus 858583 achterrem transmissie 179640 pin 270310 registro freno posteriore
variator aprilia CM110301 halve katrol, rijden CM110301 halve katrol, rijden CM110303 halve katrol, rijden CM110303 halve katrol, rijden 289931 schuifregelaar 480227 container CM1102025 rol CM1102025 rol CM1102045 pin rol-set CM1102045 pin rol-set 480230 afstandhouder 289519 flensmoer m10x1,25 479561 vaste aandrijf half katrol 82712R v-snaar 845611 ventilator 479866 getande bus 877075 getande bus 265300 onderlegring CM100608 afstandhouder CM100616 afstandhouder 30 km / u CM100602 afstandhouder CM100602 afstandhouder
variator deksel aprilia 8722275 variator deksel 431860 bus 82521R lager 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 286209 bus B016792 schroef met flens m6x30 289731 schroef met flens m6x30 482291 slangklem 969804 koeldeksel 435295 schroef 969899 slang 435251 pakking 257134 slangklem 969921 filter

Frame

centraal lichaam i aprilia 85643300XH1 intern schild. grijs 856433 intern schild. grijs 85643300XH1 intern schild. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 856471 handschoen comp. deur. grijs 85647100XH1 handschoen comp. deur. grijs 252420 bord 573057 klem 856472 scharnier 297498 schroef 259349 schroef 856474 chassisnummer inspectiedeksel 85647400XH1 chassisnummer inspectiedeksel 856473 bord 856437 lockup haak deur 257617 veer 575249 schroef CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 575819 tas houder haak CM006310 flap verpakking CM006311 flap verpakking 890424 bedek het interne schild 896644 sticker "sportstad"
centraal lichaam ii aprilia 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XV4 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400XB1 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400GH sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400F2 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 85645400DE sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 8564540090 sottopianale fotoinciso non verniciato 1B00054200XH1 sottopianale fotoinciso non verniciato 856454 sottopianale fotoinciso non verniciato CM017410 klem 575249 schroef 85306100XH1 voetensteun 853061 voetensteun 85306100XH1 voetensteun 85824300XH1 tapijtset grijs 858243 tapijtset grijs 85824300XH1 tapijtset grijs 270793 schroef 896645 sticker rechts "aprilia" 896646 sticker links "aprilia"
centraal lichaam iii aprilia 672187 zadel 85646100VH zadel 577492 drift 296743 haakje 856462 vergrendelhendel 672327 zadelslot hardware kit 856465 zadelscharnier 269136 moer 856466 pin 89010200XH1 helm compartiment. grijs fantoom 890102 helm compartiment 67219000XH1 helm compartiment 575249 schroef 259372 schroef CM017410 klem 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 852700 inspectiedeksel. grijs 85270000XH1 inspectiedeksel. grijs 259349 schroef 85299000XH1 batterij hoes 852990 batterij hoes 890103 deksel oliereservoir 297498 schroef 860193 slotcilinder 860691 sleutel 298731 pakking ring 856463 excentrisch aanspannen
centraal lichaam iv aprilia 85645200XH1 rh covers. grijs fantoom 856452 chiusura laterale dx 856453 links lateraal sluiten 85645300XH1 links sluitend fantoom grijs 259349 schroef 856431 vergrendeling van het bovenste schild 85643100XH1 bovenste schild lockup. grijze pha CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 268596 schroef 85645000XH1 rechts voetsteun achter. grijs 856450 achterste voetsteun, rechts 856451 achterste voetsteun. lh 85645100XH1 lh achterste voetsteun. grijs 254485 clip m6
centrale standaard aprilia 601708 centrale standaard 030115 zeskantschroef m10x130 015235 moer m10 582298 afstandhouder 273754 o-ring 581249 buitenste veer 581248 innerlijke lente 581560 drift
bedieningselementen aprilia 294341 koplamp keuzeschakelaar 642670 koplamp keuzeschakelaar 583575 stop knop 638628 richtingaanwijzer lampen schakelaar 58056R richtingaanwijzer lampen schakelaar 6426795 richtingaanwijzer lampen schakelaar AP8127896 hoes 580387 hoes 638626 knop motorstop 58057R druk op de knop 58058R claxon 580621 hoofdschakelaar 643133 hoofdschakelaar
dashboard aprilia 642118 dashboard 858367 dashboard 890355 dashboard 642155 instrumentenpaneel glas 856440 instrumentenpaneel glas 860535 inbusschroef 853142 dashboardpaneel leeg 8531420090 dashboardpaneel leeg 6420190090 dashboardpaneel leeg
kader aprilia 852442 kader 254485 clip m6
voorkant i aprilia 853059 voorspatbord voorzijde blank 85305900XV4 voorspatbord. groen 85305900XB1 bovenste voorspatbord. wit 85305900GH bovenste voorspatbord. geel 85305900F2 bovenste voorspatbord. grijs 85305900DE bovenste voorspatbord. blauw 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 8530590090 voorspatbord voorzijde zwart 853060 voorspatbord achterkant blank 85306000XH1 voorspatbord. grijs '' fantoom 575249 schroef 254485 clip m6 272836 schroef 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. 890239 wielruimte. grijze pha. 89023900XH1 wielruimte. grijze pha. CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 270723 zelftappende schroef 4.2x16 85306900XV4 voorste schild. groen 85306900XB1 voorste schild. wit 85306900GH voorste schild. geel 85306900F2 voorste schild. grijs 85306900DE voorste schild. blauw 8530690090 voorste schild. zwart 853069 lettertype kuip. blank CM017410 klem 856436 vergrendeling van het bovenste schild 85643600XH1 bovenste schild lockup. grijze pha 860695 naamplaatje "aprilia" 852489 naamplaatje "aprilia" 896647 sticker rechts "50" 896642 sticker rechts "50" 860697 sticker rechts "50" 860874 sticker links "50" 896643 sticker links "50" 896648 sticker links "50" 896639 sticker aprilia 896640 sticker rechts 896641 sticker links
voorlichaam ii aprilia 89098000XV4 voorkant calotte. v. 853049 voorkappen leeg 8530490090 voorkappen. zwart 85304900F2 voorkappen. grijs 85304900XB1 voorkappen. wit 85304900XV4 voorkappen. v. groen 8909800090 afdekking voorste stuur 89098000XB1 voorkant calotte. wit 853050 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 8530500090 afdekking achterste stuur 85305000XB1 hoes. wit 85305000XV4 cover.green CM017409 clip d.4,2 267115 zelftappende schroef m4x16 008457 zelftappende schroef m4,2x19 853072 rh-stekker 856455 lh stekker 853074 bus 858537 rh achteruitkijkspiegel 858538 lh achteruitkijkspiegel 872997 binnenzeskantschroef m8x55
remklauw voor i aprilia CM068301 remklauw (heng tong) 647078 remblokken 265451 olieleiding schroef 858543 remvloeistofleiding 598919 schroef 709047 veerring 127927 pakking
voorvork aprilia 858322 secundaire veer 858319 vork staander 666261 rechter mouw 858317 rechter mouw 666262 lh mouw 858316 lh mouw 649952 oliekeerring wuxi top 649951 stofkap wuxi top 600495 hoes 858320 vorkveer 858321 vork zuiger 601401 schroef 664045 laterale reflector
voorwiel aprilia 666311 voorwiel 856442 voorwiel 327187 lager 649910 lager 564475 kop 564527 voorwiel spacer 271147 binnenzeskantschroef m6x20 667152 binnenzeskantschroef m6x20 853075 band 120 / 70-14 " 561714 voorremschijf 270991 tubeless ventiel 853058 voorwielas 668796 voorwielas 271740 moer 56434R kilometerstand teller 858542 snelheidsmeter transmissie
benzinetank aprilia 852601 benzinetank 575321 kraan depressie drukknoop 674594 kraan depressie drukknoop 196868 pakking 090958 hoes 259832 plug 258160 pakking 624522 vacuümfilter CM027914 pijp 3.25x8x420 CM027916 pijp 3.25x8x420 CM027920 brandstofbuis 3.25x8x255 CM001912 slangklem CM025711 brandstofniveausonde 231027 afstandhouder 031092 schroef m6x25 268304 platte ring 6,5x21 016406 veerring 6,4x11,8x1 CM006116 brandstofpijp 577557 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem CM002901 slangklem CM002904 slangklem
stuur aprilia 853047 stuur 655554 binnenzeskantschroef m10x65 015330 moer 012543 platte elastische ring met interne vertanding 17x10,3x2 178790 platte ring CM063805 huls met achterremhendel 274489 grip, links 274491 rechts handgreep CM060960 gaspedaal cpl. 123394 schroef 562923 ring 38,3x27x1,2 601113 transmissie met gashefboom 267948 veer 564681 hendel 265249 schroef CM064303 rem m.cyl. 497041 voorremhendel 269145 stelschroef 020206 moer
slot hardware kit aprilia 298903 blocchetto serratura completo 298838 cilinder borgveer 860193 slotcilinder 298731 pakking ring 860691 sleutel 1B002607 slot lichaam 298581 slot lichaam 253937 veer 298594 platte ring 854050 op's handboek i-d-f-e-uk-nl i-d-f-e 854051 op's handboek i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 854086 op's handboek i-d-f-e-uk-nl uk-nl-gr-dk-sf-f 601645 toolkit
achterlichaam aprilia 856448 rechts half achter kuip. leeg 85644800XV4 rechter helft kuip. groen 85644800XB1 kuip half achteraan. wit 85644800GH kuip half achteraan. geel 85644800F2 kuip half achteraan. grijs 85644800DE kuip half achteraan. blauw 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 8564480090 kuip half-achter kapp. zwart 85644900XV4 links kuip. groen 85644900XB1 links kuip. wit 85644900GH halverwege de kuip. geel 85644900F2 links kuip. grijs 85644900DE links kuip. blauw 8564490090 links kuip.ap.zwart 856449 links kuip. leeg 259349 schroef CM017410 klem 85643900XH1 covers.grey phantom 856439 hoezen 860696 sticker sportcity een 890432 achterverlenging 85283700F2 bijrijder handgreep. grijs 852837 bijrijder leeg 856457 rh profil 85645700XH1 lh profil.grey 856458 lh profil 85645800XH1 rh profil.grey 297498 schroef 856459 bus 853096 achterspatbord 85309600XH1 achterspatbord grigio phantom 853070 spatscherm 85307000XH1 spatscherm 254485 clip m6 575249 schroef 853100 kentekenplaathouder 003058 gewone ring 15x8,4x1,5 013880 platte ring 16x6,5x1,5 860536 inbusschroef 564606 inbusschroef 582428 inbusschroef 582058 reflector 58233R5 reflector 8564600090 achterste handgreep. cpl
achterrem aprilia 56293R remschoenen paar 56293R5 remschoenen paar 266724 bord 274245 remhendel as B014502 remhendel as 273419 pakking ring 647384 remschoenen veer terug 833428 achterremhendel 833788 achterremhendel 828862 vierkante moer 828863 schroef met flens B011784 schroef met flens
schokdemper achter aprilia 856441 schokdemper 268158 schroef 002440 zelfborgende moer m10
achterwiel aprilia 666286 achterwiel 853051 achterwiel 853075 band 120 / 70-14 " 270991 tubeless ventiel 601205 afstandhouder 012789 splitpen 194423 cap 273099 gewone ring 563728 moer m16x13
stengelbasis aprilia 665997 voorvork montage 668484 voorvork montage 853045 voorvork montage 668484 voorvork montage 0111094 stuurbuis ringmoer 650693 bovenste drukring CM061303 bovenste drukring 858318 stuurbuis CM061304 lager stuurlager 650075 lager stuurlager 0037514 ring van de stuurinrichting 650432 schroef w / flens wuxi top

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia 9692975 cdi magneto assy 000267 transmissiesleutel 289005 flensmoer 969243 rotor 015585 schroef m5x12 969228 stator 969332 fairlead 015856 schroef m5x21 830286 ventilator 484123 schroef met flens
Elektrisch systeem aprilia 893817 belangrijkste kabelboom 890300 belangrijkste kabelboom 858123 belangrijkste kabelboom 639751 spanningsregelaar (langfang kokusan) 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) 58093R toeter 254485 clip m6 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 584810 batterij 12v-9ah CM268002 ontsteking elektronisch apparaat kokusan 639874 ontsteking elektronisch apparaat kokusan 639975 elektronische ontstekingsunit ducati 858181 ontsteking elektronisch apparaat 858181 ontsteking elektronisch apparaat 639238 ontsteking elektronisch apparaat 080341 cavo base a.t. 969348 afgeschermde dop 828339 bougie prot. kraag 858544 knipperlichteenheid 58115R relais 12v / 80a 582042 bord 241937 moer 231571 isolerende kap
lichten aprilia 642117 koplamp 853136 koplamp 642117 koplamp 890205 verlichting bedrading 2920225 lamp 12v-5w 292022 lamp 12v-5w 00H01004131 lamp h8 270723 zelftappende schroef 4.2x16 CM178606 zelftappende schroef 4.2x16 890262 rh-stekker 856475 rechts richtingaanwijzer 642114 rechts richtingaanwijzer 642115 linker richtingaanwijzer 856476 linker richtingaanwijzer 890263 lh stekker 858283 rechts achter ind. harnas 860538 lamp 12v-21w 642116 lamp 12v-21w 853139 achterlicht 890261 achterlicht 638536 lamp 12v-16w 858285 links achter ind. harnas 129953 lamp 12v-21 / 5w 858284 achterlicht kabelboom. 893272 achterlicht kabelboom. 259349 schroef CM017410 klem 890221 rechts voor draai ind. harnas 890222 linksvoor ind. harnas 858306 kentekenverlichting 858180 plaat licht bedrading 015996 schroef 020104 moer 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 893131 knipperlicht rechts achter 893130 knipperlicht linksachter 890236 rh ondersteuning 890235 lh ondersteuning 890237 achterste beugel AP8127489 lamp ry10w 12v 272836 schroef 288245 flensmoer m6
startmotor aprilia 96921R startmotor 890976 draad 969347 draad 018644 schroef 016404 platte ring 4,2x7,6x0,9 031091 zeskantschroef m6x22 289202 rondsel. net zo. 96922R rondsel. net zo. 831458 startschacht 289495 veer 286214 kick-start hendel cpl. 286214 kick-start hendel cpl. 286218 kick-start hendel cpl. 286217 beschermkap 286219 sluitring 10,1x2,5 288041 ring 414837 schroef met flens m6x25 257134 slangklem 483537 rondsel starter 433987 sluitring 16,3x23,8 006416 borgring 830212 elastische veer

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City ONE 50 4T 2V E2 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia