Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000.

Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Pegaso 650 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Pegaso 650 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1997!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

koelsysteem aprilia AP8104212 waterkoeler met plug AP8104328 waterkoeler vuldop AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8120512 kabelgeleider AP8134239 ondersteuning AP8112939 thermische schakelaar AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8127021 ventilator. cpl. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8144325 waterkoelerkop buis AP8121922 waterkoeler bus AP8120594 rubberen afstandhouder AP8101372 silent-block AP8121837 aluminium ring AP8120673 waterretourslang AP8150430 lage zelfborgende moer AP8201417 kabelgeleider AP8101588 slangklem d.24.5x8.6 AP8102376 clip m6
expansievat aprilia AP8138264 expansievat AP8120354 hoes AP8220191 pakking AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus AP8220325 brandstofleiding 5.5x10 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8152278 schroef met flens m6x16 *
luchtfilterhuis aprilia AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8120615 pakking d3 AP8144428 filterhuis plug AP8144425 filterhuis plug AP8144039 stop pakking AP8149306 deksel van filterhuis AP8152275 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8144326 inlaatslang AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8102715 luchtfilter AP8149323 basis van filterhuis AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8138753 accu sluitplaat AP8120459 silent-block * AP8120178 o-ring of 112 AP8120876 plug AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8117118 filter warmteprot. AP8149980 luchtbox cpl. AP8149835 luchtbox cpl. AP8117187 akoestisch isolatiepaneel AP8102378 slangklem d11,3 AP8124867 luchttemp. sensor AP8101890 zwarte slang d8 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8102060 slangklem AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8220325 brandstofleiding 5.5x10 AP8120772 ontluchtingspijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120993 ontluchtingspijp 7,5x12,5
brandstofpomp cpl. aprilia AP8106769 flens van brandstofpomp AP8124950 brandstofniveausensor AP8150428 binnenzeskantschroef m4x6 * AP8124941 brandstofpomp bedrading AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8106731 brandstoffilter AP8106770 brandstofpomp kit AP8134661 slangklem d.37 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8101861 bal d6,35 AP8121469 veer AP8144333 o-ring AP8106771 brandstof drukregelaar AP8120285 o-ring 123 AP8104377 slangklem AP8104192 koppelen AP8144330 filter pijp-pomp AP8144332 filterpijp-levering AP8104181 brandstofpomp cpl. AP8152273 schroef met flens m5x15
gasklephuis aprilia AP8106733 gasklephuis cpl. AP8144367 brandstof retour slang AP8144366 levering brandstofleiding AP8106730 injector AP8124866 gasklephuis AP8104238 koppelen AP8104224 koppelen AP8106891 brandstofrail AP8106892 schroef AP8106893 klem AP8106894 kabelbevestigingsplaat AP8106895 gashendel AP8106896 veer van de asbediening AP8106897 veerkabel hendel AP8106898 cam AP8106899 min.eng.spd adj.cable AP8106900 veer AP8106901 gewone ring AP8106902 borgring AP8106903 afstandhouder AP8106904 schroef AP8106905 bus AP8106906 veerring AP8106907 gewone ring AP8106908 borgring AP8106909 gewone ring AP8106910 moer AP8106890 gasklephuis revisie kit
motor aprilia AP8106763 motor 655 enduro AP8146413 versnellingspook AP8148735 tandwiel deksel. grijs AP8120912 hendel rubber AP8106762 lh inlaatspruitstuk AP8150182 gebogen veerring AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102376 clip m6 AP8134186 kabelgeleider AP8106761 rh inlaatspruitstuk AP8148734 cilinderdeksel, grijs AP8117119 akoestisch isolatiepaneel AP8221297 isolerende ring AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102060 slangklem AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20
uitlaateenheid aprilia AP8119610 rh-geluiddemper met katalysator AP8119611 geluiddemper met katalysator AP8119463 rh demper prot .. zwart AP8119464 lh silencer prot .. zwart AP8150334 moer m8 AP8135978 uitlaatpijpen deksel AP8119587 rh uitlaatpijp AP8135304 chromen kraag, zwart AP8119427 lh uitlaatpijp AP8120823 afdichtring d30x35x20 AP8119425 uitlaat pakking AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102747 geluiddemper clip AP8102376 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8119602 co-inlaatschroef AP8119603 ring 10x14x1 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
carter i aprilia AP0210379 compleet koppelingsdeksel AP0260300 akoestisch isolatiepaneel AP0275030 paneelsteun AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0240541 tapbout m10x62 AP0230581 pakking AP0840882 inbusschroef AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0296341 carter assy AP0233675 bus 48x52x22,8 AP0233680 bus 48x52x22,8 AP0632010 pin m8x12 AP0929650 speld 5x10 AP0247320 bus AP0250910 pakking AP0241822 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241810 binnenzeskantschroef m6x35 AP0240531 binnenzeskantschroef m6x75 AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0552280 pakking AP0840277 magnetische aftapplug m18x1.5 AP0240545 tapbout m10x78 AP0229301 pin m6x50
carter ii aprilia AP0430550 oliekeerring 15x24x7 AP0230395 oliekeerring 25x40x7 AP0932826 met 6305 AP0232501 met 6303 e-rs1 AP0232764 met 6205 AP0932815 met 6303 etn9 AP0932830 bal AP0239280 drukveer 13.5 AP0256170 klep dichter schroef AP0256330 union m12x1,5 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0440193 binnenzeskantschroef m8x16 AP0247790 afstandhouder 6,2x10x14,5 AP0941500 zeskantschroef m6x30 AP0237060 vrije rondselas AP0956169 sensor AP0241852 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0260570 olie terugslagklep AP0256150 klep pin AP0239810 veer AP0256170 klep dichter schroef AP0260760 plug
oliefilters aprilia AP0256321 olie zeef AP0256430 bord AP0941925 speciale te schroef AP0256185 oliefilter AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210414 oliefilterdeksel AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30
oliepomp aprilia AP0235272 stationair tandwiel z = 31 AP0634270 stationair tandwiel z = 15/31 AP0220250 toerenteller as AP0932740 pin 2x11,8 AP0634260 versnelling z = 16 AP0845240 borgring AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0241070 gewricht m16x1 / m16x1.5 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP0237051 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 AP0956277 interne en externe rotor AP0256347 interne en externe rotor AP0210640 oliepomp deksel AP0640821 schroef AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0232430 pin AP0234560 oliepomptandwiel z = 25 AP0245330 borgring 10x1
aandrijfas aprilia AP0295191 krukas cpl. AP0429150 speld 8x24 AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0627030 afstandhouder 48x67x1 AP0627033 afstandhouder 48x67x1,75 AP0627032 afstandhouder 48x67x1,5 AP0627035 kettingspanner assy. AP0627031 afstandhouder 48x67x1,25 AP0627030 afstandhouder 48x67x1 AP0237999 balansas z = 11 AP0227542 drukring 24,3 / 41 / 1,5 AP0627073 afstandhouder 20x41x1,4 AP0627072 afstandhouder 20x41x1,2 AP0627071 afstandhouder 20x41x1,0 AP0627070 afstandhouder 20x41x0,8 AP0932096 met etn9 / c3 AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5
cilinder aprilia AP0613305 cilinder met zuiger AP0294285 zuigereenheid 99,97 a + b AP0295184 zuigerveren set AP0216201 zuigerpen 22x14.5 / 18x68.7 AP0245436 stopring 22 AP0230604 pakking AP0230592 pakking AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0240705 tapbout m10x117 AP0240545 tapbout m10x78 AP0929650 speld 5x10 AP0241375 dekking m24x1 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0260310 rubberen afstandhouder
cilinderkop aprilia AP0613158 cilinderkop. AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0945751 breekring a6 AP0245710 borgring 11x1 AP0240362 tapbout m8x58 AP0247955 rubberen afstandhouder AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0232990 speld 3x9,8 AP0253581 uitlaatklep gids AP0253591 inlaatklepgeleider AP0253596 inlaatklepgeleider AP0260310 rubberen afstandhouder AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241375 dekking m24x1 AP0260960 plug
kleppen bedekken aprilia AP0210678 kleppen bedekken AP0236130 bovenste kettinggeleiderplaat AP0297760 nokkenas ketting AP0236126 rh kettinggeleiderplaat AP0230540 o-ring AP0244217 sluitring 6.4 AP0941122 zeskantschroef m6x35 AP0236115 links kettinggeleiderplaat
kleppen aprilia AP0253615 inlaatklep 30 mm AP0253610 inlaatklep 30 mm AP0253620 uitlaatklep 32mm AP0253630 bord AP0227982 drukring 11,2 / 28/1 AP0230510 klepsteelafdichting AP0239150 ext. klepveer AP0838140 int. klepveer AP0253570 klep veerplaat AP0253640 ventiel halve kegel AP0253540 klep lifter emmer AP0841690 hex schroef AP0237098 inlaatnokkenas AP0237105 uitlaat nokkenas AP0239130 veer AP0231020 contragewicht AP0232910 pin 5x23.8 AP0253605 rocker arm assy., inlaat AP0240205 schroef AP0242591 moer m7 AP0253530 tuimelaarstang AP0227450 drukring 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 veerring 12,5x21,5x0,5 AP0253945 inlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0253947 uitlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0445441 veerring
kleppen pads aprilia AP0253563 pad 2.7 AP0253568 pad 3.45 AP0253555 pad 3,5 AP0253569 pad 3,55 AP0253556 pad 3.6 AP0253910 pad 3.65 AP0253557 pad 3.7 AP0253558 pad 3.8 AP0253559 pad 3.9 AP0253554 pad 3.4 AP0253567 pad 3.35 AP0253553 pad 3.3 AP0253562 pad 2.8 AP0253561 pad 2.9 AP0253550 pad 3.00 AP0253564 pad 3.05 AP0253551 pad 3.1 AP0253565 pad 3,15 AP0253552 pad 3,2 AP0253566 pad 3.25 AP0253560 pad 4,00
ketting aanspanner aprilia AP0236250 kettingspanner assy. AP0627330 drukring 7.8 / 13.5 / 1 AP0236087 kettingspannerhuis AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0640280 gewricht AP0950145 pakking AP0256530 pijp
keuze versnellingsbak aprilia AP0239095 index veer AP0248346 index assy. hendel AP0237929 tandwielas + ratel tandwiel cpl. AP0239075 veer AP0239082 veer AP0247900 afstandhouder AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0258275 schakel cam AP0258037 vork 4-5 snelheid AP0258027 vork 2 snelheden AP0258017 vork 1-3 snelheid AP0258782 vork as AP0237022 koppelingsas z = 11 AP0845390 borgring AP0250992 oliekeerring 12x18x4.5 AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0232480 rolkooi 12x16x10 AP0248305 ontkoppelingsas AP0840862 binnenzeskantschroef m6x25
versnellingsbak aprilia AP0281192 versnellingsbak cpl.5 snelheid AP0234712 4e rondsel versnelling z = 22 AP0227825 drukring 25,6 / 28,5 / 1,5 AP0445300 borgring d25 AP0634330 3e rondsel versnelling z = 16 AP0227445 drukring 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 rolkooi 21x25x13 AP0234720 5e rondsel versnelling z = 24 AP0234670 2e rondsel versnelling z = 16 AP0220220 aangedreven as AP0232520 rolkooi 22x26x10 AP0232530 rolkooi 22x26x13 AP0634300 2e wiel versnelling z = 28 AP0627051 drukring AP0634340 koppelschotel z = 21 AP0234700 3e wiel versnelling z = 21 AP0627061 ring AP0634350 4e versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634290 1e wieloverbrenging z = 33 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0220232 primaire tandwielas z = 12 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0236336 rondsel z = 16 AP0245650 borgring av 20
koppeling aprilia AP0427460 drukring 25/35/2 AP0932930 rolkooi 25x29x13 AP0295442 primaire transm. AP0250890 o-ring 3771 AP0244950 drukring 20/38/3 AP0259115 koppelingsnaaf AP0245325 onderlegring AP0242607 moer m18x1.25 AP8106886 stalen koppelingsplaat 7 pz. AP8106706 beklede koppelingsschijf 7 st. AP0259122 veerhouder plaat AP0232262 met 15x32x9 AP0259202 rack schacht AP0239060 belleville spring AP0945650 borgring d14 AP0239162 koppeling veer AP0244020 sluitring d6.5 AP0240036 hex schroef
waterpomp aprilia AP0239140 veer AP0222317 thermostaat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 thermostaat plaats AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0230196 oliekeerring 10x26x7 AP0237040 as van de waterpomp. AP0222272 waaier AP0229280 speld 4x16 AP0227680 drukring 10,1 / 25/1 AP0232420 speld 4x19.8 AP0234620 waterpomptandwiel z = 18 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0240912 zeskantschroef m6x14 AP0222290 waterpomp schild AP0230330 pakking AP0222215 waterpomp behuizing AP0240372 inbusschroef
koelleidingen aprilia AP0840445 gewricht AP0251170 slangklem d18 AP0260955 buis 250 mm AP0251920 slangklem AP0922245 hoekige unie AP0250025 pakking AP0222640 hoekige unie AP8124868 temp. sensor AP0250640 afdichtring 12x18 AP0840512 binnenzeskantschroef m5x16 AP0224090 pijp AP0251020 slangklem 23.5 AP0222284 waterpijp
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297900 afdichtpasta 310 ml AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0898011 loctite 275 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0294762 pakkingset AP0297616 klueberpasta 60 gr

Frame

kader i aprilia AP8146522 kader AP8146393 frng sup. snd. phor. AP8220150 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8102393 olievuldop met / peilstok AP8120280 o-ring 4087 AP8138772 framebescherming, zwart AP8201124 rubberen afstandhouder AP8134441 ondersteuning AP8102392 oliefilter AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8152037 onderlegring AP8150292 gebogen veerring AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8120447 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8144016 pijp d10x18 AP8121977 veer van motoroliebuis AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8134738 min.eng.plate ondersteuning AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102498 snap ring AP8121889 kabelgeleider AP8120428 kabelgeleider AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8700814 schokdemperplaat AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 *
kader ii aprilia AP8135767 brandstoftank achtersteun AP8135765 zadelsteun. zand. kat. AP8146451 wieg AP8146532 wieg AP8135683 dbl drijfstang sup. phor AP8134190 rh ankerplaat AP8134234 lh ankerplaat AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8120972 kettingspannerrol AP8150018 onderlegring AP8101108 afstandhouder AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134274 pijp houder plaat AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8150400 inbusschroef AP8150040 binnenzeskantschroef m10x110 AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115 AP8150079 zeskantschroef m8x25 AP8121092 afstandhouder AP8134186 kabelgeleider AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150354 binnenzeskantschroef m8x85 AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150292 gebogen veerring AP8150027 moer m8
voetsteunen aprilia AP8146332 rechts voetsteun al fin. AP8146333 lh voetsteun ondersteunt aluin. AP8146045 achterste voetsteunen, paar AP8121887 plaat achterste voetsteunen AP8121888 achterste voetsteunpen AP8134280 u-bout achterste voetsteun AP8152301 zelfborgende moer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150250 schroef m10x40 AP8146485 voorste voetsteun. paar- AP8121928 veer voor voetsteun AP8121717 voetsteunpen AP8134756 rechts voorste voetsteunbeugel AP8134757 lh voorste voetsteunbeugel AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8121252 bevestigingspen vergrendelen AP8150467 binnenzeskantschroef m10x55 AP8101606 splitpen AP8101928 splitpen
centrale standaard aprilia AP8146386 zijstandaard. phor. AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8121310 kabelgeleider AP8221211 interne zijstandaardveer AP8150292 gebogen veerring AP8146464 centrale standaard AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150323 schroef m10x50 AP8132927 dubbele drijfstangpen AP8121015 zijstandaard externe veer AP8121014 springveer AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8120855 centrale standaard veerbescherming AP8144479 staan ??veerbescherming AP8152176 sluitring 10,5x18x2 *
sturen aprilia AP8203570 schroef AP8163089 stengelbasis AP8123960 ring moer AP8123512 moer AP8123511 kop AP8123510 pijp AP8103504 silent-block AP8123605 onderste u-bout AP8123604 u-bout AP8123513 schroef AP8163090 vork bovenplaat AP8101513 stuur u-bout deksel AP8138721 bescherming AP8121728 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8110084 rollager AP8144146 pakking ring AP8121307 onderlegring AP8120771 rubberen afstandhouder AP8123243 flensmoer
voorvork aprilia AP8123560 schroef AP8163091 ring 14x10.5x1.5 AP8123920 schroef AP8163092 rechter mouw AP8163093 bus AP8163094 beker 58x46x3 AP8163095 afdichtring 45x58x11 AP8163096 stopring d.63 AP8163097 stofkap d.45 AP8163098 bus AP8163099 mouw AP8163100 voorbelaste buis AP8163101 veer AP8163102 ring d39.5 AP8163103 schokdemper AP8163076 breng de lente terug AP8123655 slag eindstop AP8163104 o-ring AP8163105 plug cpl. AP8163106 lh mouw AP8163107 voorvork AP8163088 kit vork
zwenkarm aprilia AP8135879 zwenkarm, phor al. fin AP8121257 ketting tientallen. bord. paar- AP8149783 bovenste kettingkast, zwart AP8134111 achterste zwenkarmplaat AP8149784 onderste kettingkast. zwart AP8120863 kettinggeleiderplaat AP8125387 achterste swingarmpen AP8120240 pakking ring AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120363 onderlegring AP8234020 beker voor schoen AP8150299 ringmoer m17x1 AP8152073 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150297 gebogen veerring AP8220323 plug AP8121075 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121156 bus AP8138918 schokdemper deksel AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150246 schroef m4.8x13 AP8152169 schroef 4.8x19 AP8134186 kabelgeleider AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8117033 zelfklevende spons
schokdemper achter aprilia AP8123962 schokdemper AP8163044 schokdemper AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150210 gebogen veerring AP8152301 zelfborgende moer AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8146160 enkele drijfstangcomp. AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110065 naaldlager AP8135610 enkele drijfstangpen AP8146161 dubbele drijfstangcomp. AP8135609 dubbele drijfstangpen AP8110066 naaldlager AP8135608 dubbele drijfstangpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8110069 oliekeerring d22x28x4 AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108 AP8152146 inbusschroef AP8152144 zeskantschroef m10x38 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8135607 dubbele drijfstangpen AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8121041 afstandhouder AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8163113 voorladen
voorkant i aprilia AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8149319 luchtinlaat. grijs AP8120531 rubber met inzet AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8149785 voorruit AP8148271 voorruit. transparant AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8149878 kuip. grijs AP8149857 kuip. grijs AP8102376 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121250 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152246 schroef met flens m6x16
voorlichaam ii aprilia AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152078 speciale schroef m6 AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8149320 kuip, grijs AP8102504 rubberen afstandhouder AP8158162 handguard paar. grijs AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120178 o-ring of 112 AP8121250 bus AP8126943 voorspatbord. rood AP8126938 voorspatbord, cyaan AP8126913 voorspatbord. blauw AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152338 schroef met flens AP8121811 t bus AP8134662 vork verstevigingsplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121297 uitbreidingselement m5 AP8120531 rubber met inzet
voorkant iii aprilia AP8138768 opvangbak ondersteuning AP8152313 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8149422 opvangbak. grijs AP8149321 waterkoeler schild. grijs AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117117 akoestisch isolatiepaneel AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet AP8152338 schroef met flens AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
benzinetank aprilia AP8149058 brandstoftank, blauw / grijs AP8149868 brandstoftank, cyaan / grijs AP8149860 benzinetank. rood / grijs AP8102503 invoegen AP8101595 slangklem d10,1 AP8120965 o-ring 2018 AP8120663 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8144159 pakking AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8158163 tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8120531 rubber met inzet
zadel aprilia AP8129290 zadel AP8149305 handschoenenkastje AP8102376 clip m6 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102348 toolkit clip AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8104144 zadelslot AP8144087 rubberen afstandhouder AP8144088 achter zadelsteunrubber AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102600 plug
centraal lichaam aprilia AP8149787 lh zijpaneel, blauw AP8149875 lh zijpaneel, cyaan AP8149867 lh zijpaneel. rood AP8149866 rechter zijpaneel, rood AP8149874 rechter zijpaneel, cyaan AP8149786 rechts zijpaneel. blauw AP8138747 rechts zijwandbescherming AP8138829 lh zijpaneel bescherming AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8117095 rh hittebescherming AP8117096 lh hittebescherming
achterlichaam aprilia AP8149858 bagagerek, grijs AP8144082 rubberen afstandhouder AP8126911 nummerplaat verlenging AP8126912 kentekenplaathouder, zwart AP8102376 clip m6 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121259 schroefdraadbus AP8121260 bus AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8152108 inbusschroef
dashboard aprilia AP8127237 dashboard compleet AP8124942 dashboard compleet AP8127206 thermometer AP8127236 snelheidsmeter cpl. AP8127207 snelheidsmeter cpl. AP8127209 contagiri cpl. AP8158229 dashboard paneel AP8127080 toerenteller spons AP8158230 dashboard onderste ondersteuning AP8158231 indicatielampje AP8127210 dashboard kabel AP8121541 dashboardbus AP8127088 lamp 12v 2w AP8127089 lamp 12v 3w AP8127090 12v-1.2w lamp AP8117198 snelheidsmeter spons AP8127094 zelftappende schroef 3x13 inox AP8127086 rubberen afstandhouder * AP8127085 thermometer bus AP8152037 onderlegring AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127095 moer m4 AP8127096 onderlegring AP8121542 gewone ring AP8121543 moer AP8121544 silent-block AP8127097 zelftappende schroef 3x13 AP8127091 ringmoer van het nulstelapparaat AP8114421 toerenteller kabel AP8114422 kilometertellerkabel AP8127231 weerstand met harnas
stuur - spiegels aprilia AP8118605 stuur. grijs AP8201842 mirror mounting clump AP8102324 rh achteruitkijkspiegel AP8102325 lh achteruitkijkspiegel AP8201856 ringmoer voor klem AP8201843 aansluitkap
rh controles aprilia AP8152223 speciale kolomschroef m2x12 AP8118316 gas zonder handgreep AP8152224 noot m2 AP8121826 ring 38,3x27x1,2 AP8124913 rechts lichten sel. met bedrading AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8118416 voorremhendel AP8113537 schroef AP8113058 remhendelpen AP8113552 voorste hoofdcil.plug AP8113203 remhendel u-bout AP8213243 raam hoofdcilinder AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8113620 voorste hoofdcilinder AP8152078 speciale schroef m6 AP8114412 gaskabel AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8118317 handgreep paar, zwart AP8124597 voorremschakelaar + harnas AP8113522 voorremhendel stop
lh controles aprilia AP8118441 koppelingshendel cpl. AP8118490 moer AP8118621 starthendel AP8118376 schroef AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8124915 lh licht sel. met bedrading AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8114358 koppelingskabel balg AP8118349 u-bout AP8118355 koppelingshendel versteller AP8118201 koppelingshendel schroef AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8118432 koppelingshendel AP8118317 handgreep paar, zwart AP8114435 koppelingskabel AP8114413 chokekabel AP8112996 microschakelaar
voorwiel aprilia AP8113485 voorremschijf. stainl. d300 AP8104317 kilometerteller versnelling AP8104218 kilometerteller versnelling AP8109096 voorwiel klep 19 " AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8108576 voorwiel (compleet) AP8108757 vooraan sprak AP8108758 rechts voor spaak AP8108469 wiel d19 " AP8108672 tepels d3.5 AP8125542 voornaaf AP8125755 voorwiel as AP8125720 voorwiel spacer AP8113967 voorste remleiding AP8113930 remklauw voor AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8120864 afdichtring d40x50x4 AP8113627 remblokken AP8133502 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8225346 naaflager d17x40x12 AP8133500 afstandsstuk voornaaf AP8120865 drive sleutel AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8113999 pinnen + remklauwveren AP8113548 beschermkap AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8150292 gebogen veerring AP8121546 fairlead AP8121547 fairlead
achterwiel aprilia AP8109004 achterwielklep 18 " AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8107103 kettingring z = 46 AP8108935 achterwiel AP8108759 sprak 3.5 AP8108471 wiel d17 " AP8125423 buiten spacer AP8125427 interne afstandhouder AP8125859 kroon houder AP8125860 achterste koppeling AP8125649 achterwielas AP8125650 wielpenring AP8125861 flexibel koppelingsrubber AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8108672 tepels d3.5 AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125442 achterwiel spacer AP8110050 veer aangedreven lager AP8125425 afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152288 schroef met flens AP8107123 ketting AP8150495 borgring d40 AP8125805 borgring d47
achterrem pomp aprilia AP8113241 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8113502 achterrem pomp AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8150021 ext. getande ring AP8150026 moer m6 AP8113276 pompstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8146400 achterremhendel AP8121808 springveer AP8120972 kettingspannerrol AP8120196 o-ring 3056 AP8121805 afstandhouder 8,2x14x49,5 AP8120850 kettingspannerbus AP8150018 onderlegring AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8149782 achter pompbescherming AP8121811 t bus AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8102811 slangklem d9.6 AP8144151 rubberen pijp AP8150087 binnenzeskantschroef m8x80 AP8150182 gebogen veerring AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8113003 olieleiding schroef AP8113931 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8112996 microschakelaar
achter remklauw aprilia AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113538 remblokken AP8113487 achter remklauw AP8113486 remschijf achter AP8117116 buiskap AP8113548 beschermkap AP8113931 achterremslang AP8134186 kabelgeleider AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14
slot hardware kit aprilia AP8104217 slot hardware kit AP8158163 tankdop AP8104144 zadelslot AP8124593 hoofdschakelaar - stuurslot AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150211 schroef AP8146456 kabelgeleideboog
naamplaatje aprilia AP8102495 toolkit AP8167543 ece gegevensplaat AP8167655 geluidsemissie sticker AP8167490 constructor gegevensplaat AP8167562 constructor gegevensplaat AP8157858 constructor gegevensplaat
sticker en gebruikershandleiding aprilia AP8167319 sticker set AP8167321 sticker set AP8167338 sticker set AP8167320 sticker set AP8104313 gebruikershandleiding -nl-dk-gr- AP8104311 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104312 gebruikershandleiding-p-e-uk-

Elektrisch

koplamp aprilia AP8124098 koplamp AP8124444 koplamp -uk- AP8124400 koplampbescherming vooraan AP8124401 koplampbescherming vooraan AP8124625 koplamp bedrading met harnas AP8224209 lamphouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8147126 sticker onderste lichtkap AP8147125 sticker bovenlichtbescherming AP8212818 rechts richtingaanwijzer AP8212829 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8212819 linker richtingaanwijzer AP8212830 linker richtingaanwijzer lens AP8124777 anticondensrubber AP8224216 veer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8124472 lamphouder AP8127178 lamp h1 12v 55w AP8224390 lamp r10w 12v AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w AP8224393 lamp 12v-5w
achterlicht aprilia AP8124215 achterlicht AP8124897 achterlicht lens-usa- AP8124898 achterreflector-usa- AP8124451 flexibele plaat AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124217 achterlicht kabelboom. AP8127098 nummerbord licht AP8148268 richtingaanwijzer adapter AP8117033 zelfklevende spons AP8224258 richtingaanwijzer lens AP8124880 schroef 4.2x19 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121795 t bus AP8224173 rechts voor / links achter indic. AP8224174 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8224390 lamp r10w 12v AP8224389 lamp 12v-21 / 5w AP8224393 lamp 12v-5w AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150252 binnenzeskantschroef m5x20
elektrisch systeem i aprilia AP8112920 accu AP8131838 batterijhouder AP8124636 rele motor vent.gp130 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8124100 toeter AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8124864 spoel AP8212469 relais 12v / 30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8120218 eindkap AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8124940 belangrijkste kabelboom AP8112830 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150182 gebogen veerring AP8112857 relais batterijbedrading AP8212588 diode AP0297547 bougie dr8eb AP8124870 ht draad AP8134653 spoelhouder AP8120669 bord
elektrisch systeem ii aprilia AP8127211 cdi unit assy AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8124940 belangrijkste kabelboom AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150182 gebogen veerring AP8112942 rubberen zekeringkast AP8112244 zekering 7,5a AP8112176 zekering 15a AP8112506 zekering 20a AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8112941 spanningsregelaar AP8112996 microschakelaar AP8220546 relaisrubber AP8124266 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8124217 achterlicht kabelboom. AP8224393 lamp 12v-5w AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8112254 blok 3 wedijveren AP8124977 draaischakelaar AP8112959 olieneutraal tandwiel AP8146525 spanningsregelaar ondersteuning AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8152277 schroef met flens m6x12
startmotor aprilia AP0294351 startmotor AP0840882 inbusschroef AP0234655 stationair tandwiel z = 24 AP0234756 stationair tandwiel z = 11/52 AP0627080 drukring 11/58 / 1,5 AP0229301 pin m6x50 AP0247785 afstandhouder 10/13 / 10,7 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0294352 revisieset startmotor
ontstekingseenheid aprilia AP0634317 sprag koppeling versnelling AP0296410 ontstekingsunit 12v-280w AP0659117 sprag koppeling AP0259245 sprag koppelingshuis AP0641590 binnenzeskantschroef m8x16 AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5 AP0250922 pakking AP0610161 ontstekingsdeksel AP8124865 aandrijfas pos. sensor AP8152342 schroef met flens m6x12 AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0241810 binnenzeskantschroef m6x35 AP0251880 bedrading interne beschermplaat AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0250890 o-ring 3771 AP0241803 plug m18x1.5 AP0840882 inbusschroef AP8149056 sensor pick-up bescherming

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Pegaso 650 1997 - 2000.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia