Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuareg Rally 50 1990.

Aprilia Tuareg Rally 50 1990 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuareg Rally 50 1990

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuareg 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuareg 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1990!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8222337 blauwe stalen ring d13.2x20 AP8509900 schacht AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8509879 geen beschrijving beschikbaar AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502810 geen beschrijving beschikbaar AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8207030 pignone =10 AP8207031 pignone z=11 AP8207032 pignone z=12 AP8207033 pignone z=13 AP8207034 pignone z=14 AP8207035 pignone z=15 AP8502823 perno guida forchett AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509883 desmodromico enduro AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8508572 geen beschrijving beschikbaar AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8508544 geen beschrijving beschikbaar AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8502419 dado m9x1 AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8509901 albero secondario cp AP8509882 geen beschrijving beschikbaar
aandrijfas - cilinder aprilia AP8509505 biella completa AP8206011 collettore di aspira AP8222034 AP8206009 blad AP8206021 o-ring AP8206007 kop cilinder links AP8220179 bougiedop AP8222019 thermistor AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502469 geen beschrijving beschikbaar AP8508553 tapbout m7x115 AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8206005 pistons AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8509769 kooi d12x15x15 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8510036 geen beschrijving beschikbaar AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8206010 pakkingset AP8222255 geen beschrijving beschikbaar
uitlaateenheid aprilia AP8232662 versnellingspook AP8220205 hendel rubber AP8120912 hendel rubber AP8230092 luchtfilterkast basis AP8230037 luchtfilterdeksel filter AP8230017 filternet AP8201111 luchtfilter AP8220180 inlaatslang AP8219075 uitlaat AP8219107 geluiddemper AP8220003 uitlaat-geluiddemperslang AP8101259 springveer AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8120439 stil blok AP8121058 afstandhouder AP8222340 carburator AP8230572 hoes AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8201121 silent-block
keuze versnellingsbak aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509793 geen beschrijving beschikbaar AP8509794 geen beschrijving beschikbaar AP8502554 bout AP8206508 schroef m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8509124 rondella acciaio AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206358 borgring AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7
meng olie aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8206631 buis 190 mm AP8508665 AP8206711 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8508558 geen beschrijving beschikbaar AP8510351 geen beschrijving beschikbaar AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8502487 geen beschrijving beschikbaar AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20

Frame

lichaam aprilia AP8230508 benzinetank AP8230597 geen beschrijving beschikbaar AP8120610 brandstoftank plug AP8201393 brandstof slot AP8120557 tank rubber AP8101112 afstandhouder AP8229073 geen beschrijving beschikbaar AP8229065 stoel AP8221056 t bus AP8120311 rubberen afstandhouder AP8201152 toolkit AP8230510 zijpaneel (r.) AP8230598 geen beschrijving beschikbaar AP8230600 geen beschrijving beschikbaar AP8230511 zijpaneel (l.) AP8134180 eerlijke voorsprong AP8131267 geen beschrijving beschikbaar AP8230627 geen beschrijving beschikbaar AP8230576 bescherming bewaker AP8130848 lateraal kuipnet AP8126260 geen beschrijving beschikbaar AP8126146 voorspatbord (v.) AP8226116 bescherming (r.) AP8226117 bescherming (l.) AP8130771 beschermingsgids AP8126172 achterkap AP8126248 achterspatbord AP8226135 bescherming AP8226119 nummerplaathouder AP8112560 reflector AP8230506 motor bescherming AP8211823 geen beschrijving beschikbaar AP8211813 sticker (set) AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8126147 voorspatbord (r.) AP8126262 geen beschrijving beschikbaar AP8102375 clip m5 AP8120223 rubberen afstandhouder AP8131269 geen beschrijving beschikbaar AP8130847 koplamp scherm AP8220170 klinknagel AP8126264 geen beschrijving beschikbaar AP8126177 spatlap AP8120531 rubber met inzet AP8101313 batterij haak AP8130940 nummer houder AP8220213 klinknagel AP8120177 elastisch AP8121725 t bus AP8121757 afstandhouder
kader aprilia AP8232454 kader AP8101317 veer voorste voetsteun AP8120289 rubber AP8120307 afstandhouder AP8135431 rh voetsteunen AP8135432 lh voetsteunen AP8152048 schroef m10x30 AP8101465 staan ??lente AP8232428 zijstandaard AP8101397 geluiddemperplaat AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120253 afstandhouder AP8120275 silent-block AP8120354 hoes AP8201402 radiator AP8220243 radiator pomp waterleiding AP8220245 radiator cilinder waterpijp AP8120355 olieplug pakking AP8230077 expansievat AP8131549 geen beschrijving beschikbaar AP8101893 olietank plug AP8232472 houder AP8201192 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8101999 oliefilter AP8132810 pakketrooster basis AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8101377 afstandhouder AP8101375 kettingtrekker AP8220148 rubber AP8201286 slot set AP8101425 helm slot AP8104808 helm slot AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8101630 klinknagel
voorvork im a aprilia AP8203351 voorvork AP8101271 onderste stofkapring AP8101272 afstandhouder AP8110024 rollager AP8110025 kogellager AP8120211 stofkap AP8203301 buis (r) AP8205053 schroef AP8203374 bovenste plaat AP8203147 moer AP8152032 onderlegring AP8203294 onderste plaat AP8203361 vorkpoot. AP8203292 buis (l) AP8203291 naaf (l) AP8203302 naaf (r) AP8103687 oliekeerring (paar) AP8103985 schroef AP8205050 onderlegring AP8203289 plug AP8103987 0 ring AP8203304 patroon AP8203296 afstandhouder AP8103994 onderlegring AP8103995 rubber AP8203299 veer AP8203306 veerstang AP8203299 veer AP8203307 veer
voorvork im bcd aprilia AP8203364 voorvork compl. AP8203365 buis (l) AP8203366 buis (r) AP8203367 pompinrichting compl. AP8203368 vorkpoten (l-r) AP8203369 onderste plaat AP8203370 onderlegring AP8103930 schroef AP8203371 stofkap AP8203372 o-ring AP8103392 pakking ring 600126 pakking ring AP8203374 bovenste plaat AP8203375 u-bout AP8203377 stekker (l) AP8203378 o-ring AP8203379 bus AP8203380 elastische pin AP8203381 rubber AP8203382 veer AP8101271 onderste stofkapring AP8101272 afstandhouder AP8110024 rollager AP8110025 kogellager AP8120211 stofkap AP8203147 moer AP8152032 onderlegring
voorwiel aprilia AP8208146 voorwiel AP8208163 rand AP8225183 voornaaf body AP8225123 lager AP8225205 schroef m6 x 18 AP8213101 afstandhouder AP8225140 afstandhouder AP8213267 voorremschijf. stainl. d230 AP0922242 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP8213100 voornaafpen AP8208150 spaak 3x240-90 ° AP8208410 tepels d3 AP8201338 uitrusting AP8213098 remklauw voorrem AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213145 pads paar AP8225125 pakkingset AP8213018 remzuigers, paar AP8213029 pen + remveer AP8213021 remklauw deksel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213138 rem olieleiding AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 *
stuur - controles aprilia AP8218146 geen beschrijving beschikbaar AP8102297 geen beschrijving beschikbaar AP8230378 handbescherming (l. r.) AP8230596 geen beschrijving beschikbaar AP8201391 achteruitkijkspiegel AP8121037 afstandhouder AP8121080 afstandhouder AP8218047 gaskabel comp. AP8117045 handgreep (paar) AP8118162 kabelregelaar AP8218085 koppelingshendel compl. AP8218061 koppelingshendel AP8118242 koppeling regelschroef AP8118104 koppelingshendel versteller AP8120271 koppelingshuls AP8214023 gaskabel AP8214055 koppelingskabel AP8214059 toerenteller kabel AP8214060 kabel van de snelheidsmeter 254485 clip m6 AP8102046 clip m6 AP8212763 lh licht sel. met bedrading AP8201194 hoofdschakelaar AP8212270 toerenteller AP8212271 snelheidsmeter AP8212272 pakking toerenteller AP8212273 kilometerteller pakking AP8230485 dashboard houder AP8201353 splitsen AP8213128 voorste hoofdcilinder AP8218074 voorremhendel AP8213069 speciale pin + moer AP8213078 u-bout AP8113158 pomp hendel schroef AP8230240 tankdeksel AP8213477 tankdeksel AP8213049 pakkingset AP8213079 zuiger AP8230592 bescherming AP8220143 gasregelkap
achterwiel aprilia AP8208165 achterwiel AP8225224 geen beschrijving beschikbaar AP8225123 lager AP8225142 afstandhouder AP8207022 kroon AP8208410 tepels d3 AP8208125 sprak AP8208127 sprak AP8208352 achterwiel, vlek. AP8209032 wielklep 18 " AP8213031 remschijf achter AP8121088 afstandhouder AP8225144 slotplaat AP8225145 plaat 3 gaten AP8225163 achteras AP8225138 afstandhouder AP8213081 achter remklauw AP8213102 remklauw rev. kit AP8213103 zuigers remklauw achter AP8213104 pads paar AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213415 pen + remveer AP8213109 pen + remveer AP8213140 achterste olieleiding AP8213086 olie tank AP8213446 olie tank AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8221074 achterste hoofdcil.stang AP8220149 o-ring 119 AP8221010 bus AP8221013 veer AP8221014 bus AP8221022 veer AP8234064 rem hanger plaat AP8130267 schijfkap (onder) AP8130590 schijfkap (bovenste) AP8213117 achterste hoofdcilinder AP8207019 verbindingsschakel AP8207017 chain cpl conn.link AP8113366 achter pomp rev. kit AP0922242 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP8230575 hoofdremcilinderbescherming
zwenkarm aprilia AP8234020 beker voor schoen AP8152024 schroef AP8205063 achterste swingarmpen AP8221008 bus AP8232115 afstandhouder AP8205076 achterste zwenkarm AP8203352 schokdemper AP8232486 drijfstang enkel AP8232271 drijfstang AP8110063 rolkooi AP8120809 oliekeerring d18x24x3 AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8210008 lager AP8134186 kabelgeleider AP8152144 zeskantschroef m10x38 AP8152145 schroef AP8230668 kettingkast AP8220209 kettinggeleiderplaat AP8120700 r. kettinggeleiderplaat. grijs

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8212798 kabelboom AP8212203 aardingsbatterijkabel AP8212204 batterij relaiskabel AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112497 rechts voor / links achter indic. AP8212085 startrelais AP8212831 druk op de knop 234390 batterij 12v-4ah AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212119 spanningsregelaar AP8212121 spanningsregelaar AP8212228 toeter AP8220179 bougiedop AP8212143 zekering en diodekast AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8212165 pieper ondersteuning AP8112531 achterlicht AP8112633 achterlicht lens AP8212313 koplamp compl. AP8212370 koplamp unit AP8120482 rubberen afstandhouder AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121718 koplamp bus AP8121710 spoel kompres. voorjaar AP8134202 koplamp houder AP8102375 clip m5 AP8212371 lamphouder voor AP8212372 koplamp bedrading met harnas AP8112496 voorste knipperlicht AP8112626 knipperlicht glas
startmotor aprilia AP8212710 magneet vliegwiel AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuareg Rally 50 1990. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuareg Rally 50 1990 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuareg Rally 50 1990.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia