Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Europa 50 1991.

Aprilia Europa 50 1991 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Europa 50 1991

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Europa 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Europa 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1991!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206278 blauwe stalen ring d15x25x0,5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206340 olie-ontluchtingsunie AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206258 koppeling veer AP8206279 schroef AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8501484 buiten borgring d17 AP8206313 tussenversnelling z = 11 AP8206355 tussenversnelling z = 13 AP8206376 tussenversnelling z = 12 AP8206377 geen beschrijving beschikbaar AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206378 carter assy AP8510027 geen beschrijving beschikbaar AP8206281 rolkooi db14-12 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8206317 hoofdas AP8206294 duwstang d5x101,6 AP8276046 met d17x40x12 AP8502626 met d17x40x12 AP8206260 conische veerring AP8502652 bal 3/16 " AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206318 aangedreven as AP8206330 schuifkoppeling 3-4 spd. AP8501471 buiten borgring d18 AP8206329 schuifkoppeling AP8206347 blauwe stalen ring d13x25 AP8206291 oliekeerring d17x35x7 AP8206325 versnelling 2 e wiel (z = 31) AP8206371 versnelling 2 v.ta 'z = 31 AP8206372 versnelling 3 v.ta 'z = 26 AP8206326 versnelling 3 e wiel (z = 26) AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8206324 1e wieloverbrenging z = 37 AP8206333 bus AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8206246 vork 3-4 snelheid AP8206298 vork geleidepen AP8502414 moer m7x5.5 AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206283 bal d9 AP8206336 pin houder AP8502826 vork geleidepen AP8502584 geen beschrijving beschikbaar AP8502757 pakking d12x17x1 AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206308 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206253 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206312 geen beschrijving beschikbaar AP8206351 secundaire as cpl. AP8206373 versnellingsbak assy AP8206254 geen beschrijving beschikbaar
aandrijfas - cilinder aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206301 spruitstuk d. 14 (af1) AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8206349 drijfstang cpl. AP8509769 kooi d12x15x15 AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206019 stop ring d12 AP8206374 cilinderkop, grijs AP8206375 cilinder met zuiger d40,3 AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8206286 o-ring 104.3x3.5 AP8206285 o-ring d51.5x1.78 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206292 cilindervoet pakking AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206302 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206250 zuigereenheid d40.3 AP8508553 tapbout m7x115 AP8206202 schroef m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 toerenteller aangedreven versnelling AP8206240 uitgangsflens toerenteller AP8206305 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set AP8220179 bougiedop AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206252 toerenteller aandrijving AP8206383 thermostaat AP8502655 o-ring d7.65x1.78
uitlaateenheid aprilia AP8219111 uitlaat AP8219144 uitlaat AP8219215 aluminium geluiddemper AP8220003 uitlaat-geluiddemperslang AP8220297 uitlaat-geluiddemperslang AP8101284 ring 22x30 AP8101285 silent-block AP8120459 silent-block * AP8121058 afstandhouder AP8101259 springveer AP8222266 hendel AP8230752 basis van filterhuis AP8201407 deksel van filterhuis AP8230112 filtergaas AP8201184 luchtfilter AP8220264 verdeelstuk AP8222339 carburateur sha 14-12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8206022 versnellingsbak hendel AP8220205 hendel rubber AP8120912 hendel rubber AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8220293 tandwielkap, blauw
meng olie aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206245 olievulplug AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8206235 instelbrug AP8206309 o-ring d12.3x2.6 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206287 deksel pakking AP8206315 cilinder - zuigereenheid AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502566 schroef m6x30 AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8508669 rol d3x21.8 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206339 deksel behuizing AP8206348 o-ring AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8206346 schroef m6x25 AP8222474 buis 650 mm AP8206711 slangklem AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8502562 schroef AP8508667 kabelversteller rubber AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8508863 oliepomp AP8206238 oliepomp deksel AP8206280 schroef AP8206342 slangklem AP8206631 buis 190 mm AP8508668 oliepijp tule AP8206382 koppelingsdeksel cpl., zwart

Frame

lichaam aprilia AP8231027 benzinetank AP8201397 brandstofkraan AP8221098 fairlead AP8120702 vuldop pakking AP8230617 zijpaneel (l) AP8202380 tankdop AP8102228 tankdop AP8229075 stoel AP8230615 zijpaneel (r) AP8230774 zijpaneel (r) AP8230776 zijpaneel (l) AP8230765 transportband (l) AP8230763 transportband (r) AP8230761 kunststof beschermkap AP8230772 achterklep AP8230784 achterspoiler AP8121784 vuldop AP8102361 ring moer tankdop AP8201269 gereedschapset AP8120177 elastisch AP8101313 batterij haak AP8230769 knipperlichthouder voor (l) AP8120557 tank rubber AP8201401 gereedschapskist AP8221152 geen beschrijving beschikbaar AP8226176 voorspatbord AP8230782 achterkap AP8226134 number plate holder AP8230767 knipperlicht houder voor (r) AP8120531 rubber met inzet AP8112560 reflector AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221099 bus AP8226126 achterspatbord. zwart AP8102375 clip m5 AP8230771 tankdeksel AP8230804 waterkoeler bescherming AP8211983 sticker set AP8120591 ring 10x5,3x1 * AP8103705 verstevigingsplaat AP8121673 t bus AP8201747 tank deurslot AP8104609 tank deurslot AP8135148 bord AP8220241 rubberen afstandhouder AP8120796 o-ring 3050 AP8221312 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6
kader aprilia AP8232532 kader AP8232724 geen beschrijving beschikbaar AP8201192 oliereserve-indicator AP8234036 houder AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120573 stop ring AP8221181 rechts veer voor voetsteun AP8221182 ls veer voorste voetsteun AP8121134 pin AP8135313 voorste voetsteun, paar AP8221057 voetsteunpen AP8232727 zijstandaard, grijs AP8101465 staan ??lente AP8152048 schroef m10x30 AP8201476 waterkoeler AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8232491 waterkoeler ondersteuning AP8120275 silent-block AP8201312 vuldop AP8220265 waterkoelerkop buis AP8220280 waterkoeler-pomp buis AP8201473 waterpijp AP8220154 olievuldop AP8230860 olie tank AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8220168 rubber AP8102375 clip m5 AP8221096 geen beschrijving beschikbaar AP8101944 2-weg verbinding AP8121697 belleville spring
voorvork m aprilia AP8203389 geen beschrijving beschikbaar AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203268 schroef AP8152173 onderlegring AP8203570 schroef 600123 schroef AP8203331 veer AP8203458 afstandhouder AP8203334 plug AP8203335 onderlegring AP8203439 geen beschrijving beschikbaar AP8103928 ring-moer AP8203464 pakking ring AP8203074 pakking ring AP8203338 o-ring AP8203459 stofkap AP8103735 schroef AP8103734 onderlegring AP8203461 buis (l. - r.) AP8203463 vorkpoot. (l) AP8203808 geen beschrijving beschikbaar AP8203343 onderste plaat AP8203418 pompinrichting compl.
voorvork n aprilia AP8203389 geen beschrijving beschikbaar AP8120211 stofkap AP8101272 afstandhouder AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203268 schroef AP8152173 onderlegring AP8203588 vork onderste ringmoer AP8203360 bovenste plaat AP8203319 onderlegring AP8203808 geen beschrijving beschikbaar AP8203328 vorkpoot (l) AP8203172 oliekeerring AP8203321 buis (r) AP8203510 veer AP8203511 buis (l) AP8203512 plug AP8203513 hengel AP8203179 bus AP8203180 ring AP8103705 verstevigingsplaat AP8203514 veer AP8203325 onderlegring AP8123030 schroef m10x20 AP8205050 onderlegring AP8203501 onderlegring
voorwiel aprilia AP8208252 voorwiel AP8225151 pin AP8201230 kilometerteller versnelling AP8101744 tubeless ventiel AP0922242 hoekige unie AP8213142 remklauw voor compl. AP8213145 pads paar AP8213112 remklauw rev. kit AP8213021 remklauw deksel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8225123 lager AP8225335 afstandhouder AP8213141 voorremschijf AP8225205 schroef m6 x 18 AP8125431 afstandhouder
stuur - controles aprilia AP8218080 stuur AP8220164 hoes AP8218101 gaskabel AP8118287 handgreep - paar AP8102297 geen beschrijving beschikbaar AP8218103 koppelingshendel compl. AP8218061 koppelingshendel AP8118104 koppelingshendel versteller AP8118242 koppeling regelschroef AP8120271 koppelingshuls AP8212342 hoofdschakelaar - stuurslot AP8214078 snelheidsmeter kabelhuls AP8214087 gaskabel AP8214088 toerenteller kabel AP8214089 koppelingskabel AP8213149 voorste hoofdcilinder AP8218108 rem hendel AP8231014 bord AP8201872 slot hardware kit AP8118242 koppeling regelschroef AP8220258 pakking AP8220192 rubberen afstandhouder AP8213148 remslang AP8134167 remslang hanger AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213150 pakking (kit) AP8102218 dashboard versnelling AP8102143 achteruitkijkspiegel (r) AP8102144 achteruitkijkspiegel (l) AP8150140 schroef AP8102178 achteruitkijkspiegel houder AP8221034 speciale bus * AP8234048 houder AP8230880 controlelampje (onder) AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8120714 trip kilometerteller AP8120725 dashboardbekleding (l) AP8120726 dashboardbekleding (r) AP8230881 snelheidsmeterkap (r) AP8230882 toerenteller dop (l) AP8152114 schroef 3x15 AP8212162 dashboard pilootlamp stoel AP8212164 kabel met licht AP8212376 toerenteller AP8212379 snelheidsmeter AP8231034 geen beschrijving beschikbaar AP8220183 pakking AP8220184 dashboard rubber AP8220185 dashboardbus AP8212399 commutator bedrading AP8102228 tankdop AP8202380 tankdop AP8201747 tank deurslot AP8104609 tank deurslot
achterwiel aprilia AP8208253 achterwiel AP8152092 wiel schroef AP8207046 kettingring z = 43 AP8102375 clip m5 AP0922242 hoekige unie AP8220204 kettingring deksel AP8225229 wielas AP8152157 moer m26x1.25 AP8201287 splitpen AP8225214 cam AP8234026 rem hanger plaat AP8125368 snap ring AP8110046 lager AP8221047 afstandhouder AP8221107 rem veer AP8213269 remschijf achter. stainl. d220 AP8221051 snap ring AP8113247 achterste hoofdcilinder zonder tank 11 AP8213127 hoofdcilinderstang AP8101968 vork AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213160 remleiding AP8221106 achterremhendel bus AP8112300 remlichtschakelaar AP8113312 pakkingset AP8213202 achter remklauw AP8213051 pads paar AP8213052 pakkingset AP8213053 pen + remveer AP8213113 ontluchter + dop AP8213054 zuiger AP8213055 remklauw deksel AP8213086 olie tank AP8213446 olie tank AP8232508 achterremhendel AP8207019 verbindingsschakel AP8207017 chain cpl conn.link AP8101744 tubeless ventiel AP8213122 remklauw pin AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8152057 binnenzeskantschroef m8x15
zwenkarm aprilia AP8232972 achterbrug, sand.gr. AP8205072 achterste swingarmpen AP8152007 lage moer m14x1.5 AP8230614 chain guard, black AP8232255 kettingring beschermplaat AP8220196 bus AP8220197 bus AP8221024 afstandhouder AP8220198 o-ring AP8234020 beker voor schoen AP8203363 schokdemper AP8203440 schokdemper AP8232518 enkele drijfstang AP8232254 dubbele drijfstang AP8132554 dubbele drijfstangpen AP8120496 afstandhouder * AP8120497 stofkap ring AP8120491 bovenste kettinggeleiderplaat AP8120492 onderste kettinggeleiderplaat AP8201417 kabelgeleider AP8220256 rubberen afstandhouder

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia AP8509211 schroef AP8206293 vliegwielhuisdeksel pakking AP8502554 bout AP8212565 cdi magneto assy cpl. AP8206239 vliegwiel zijafdekking AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206241 vliegwielhuisdeksel pakking AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206319 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206331 vork ret. spring AP8206270 blauwe stalen ring d12x17 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8206297 preselector veerpen d8x37,5 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206269 blauwe stalen ring d10x16
Elektrisch systeem aprilia AP8212378 kabelboom AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8112687 richtingaanwijzer AP8212143 zekering en diodekast CM225607 zekering 7,5a AP8112244 zekering 7,5a AP8120030 rubberen afstandhouder AP8212831 druk op de knop AP8212085 startrelais 234390 batterij 12v-4ah AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212474 transducer AP8212119 spanningsregelaar AP8212121 spanningsregelaar AP8120614 zoemer houder AP8212328 licht controle apparaat AP8212228 toeter AP8220179 bougiedop AP8230121 deksel van de batterijhouder AP8230791 batterijhouder AP8212361 koplamp AP8221033 veer AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8212193 lamphouder AP8112812 taillight AP8220193 binnenste vacht. rubber d.e.18 AP8212390 koplamp draden AP8212203 aardingsbatterijkabel AP8212423 kabel relais-startmotor AP8112459 relais batterijbedrading AP8112814 achterlicht lens AP8222019 thermistor AP8222008 thermometrische schakelaar AP8212192 koplamp unit. compleet AP8212327 licht controle apparaat (r) AP8102375 clip m5 AP8221035 schroef m4x78 * AP8121790 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8212392 ring moer AP8121795 t bus AP8212165 pieper ondersteuning
startmotor aprilia AP8212565 cdi magneto assy cpl. AP8212367 startmotor AP8212462 borstelhouder compl. AP8201451 drijfwerk AP8222284 cap-houder AP8206341 riem voor startmotor AP8201452 pakking

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Europa 50 1991. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Europa 50 1991 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Europa 50 1991.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia