Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008.

Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Dorsoduro 750 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Dorsoduro 750 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 851577 filter housing base 854946 filter housing cover 851576 filter housing body 851575 luchtfilter 858133 inlaatpijp 851581 luchtinlaatpijp 851685 cover AP8144245 pakking d.5 851570 gasklephuis 854970 slangklem sm9c w1 6 851567 blow-by ontluchtingspijp 8515674 blow-by ontluchtingspijp 851785 ontluchtingspijp doorblazen 856314 voorgevormde buis 856315 achtergevormde buis AP8120536 slangklem d28x8,6 * AP8201358 slangklem d 11,9 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 GU30729330 luchttemp. sensor GU30027931 pakking 638562 luchtdruksensor 6423025 luchtdruksensor AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 893720 injectie bedrading 853434 injectie bedrading AP8120593 pakking d4 890513 pakking d4 AP8102520 slangklem 858350 fairlead AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8101595 slangklem d10,1
koppeling i aprilia B013074 ontkoppelingsflens koppeling zwart 872850 ontkoppelingsflens koppeling 872421 schroef met flens 874660 koppelingsas 873127 hengel 876790 moer 871609 afdichtring "of" 877138 rolkooi 35x40x35,8 974361 rolkooi 35x40x35,8 873543 afstandhouder 876477 afstandhouder 974320 onderlegring 873117 lamierino protezione catena 877193 lamierino protezione catena 831153 schroef 871609 afdichtring "of" 874191 pal koppeling 1A004819 koppelingsdeksel B0136345 koppelingsdeksel cpl., zwart 8725174 koppelingsdeksel cpl., zwart B0136345 koppelingsdeksel cpl., zwart 880779 koppelingsdeksel 1A004819 koppelingsdeksel 873995 olie laad plug 974230 pakkingring of 414838 schroef m6x35 871094 schroef met flens 871095 o-ring 875725 papieren pakking B015372 papieren pakking 825577 afdichtring 8x16x7 876296 veiligheidsring
koppeling ii aprilia 872129 koppelingshuis compleet 873706 koppelingshuis. compleet 877173 koppelingshuis. compleet 873274 onderlegring 974320 onderlegring 877174 koppelingsnaaf 873715 koppelingsnaaf B016765 koppelingsnaaf 872125 koppelingsnaaf 872213 koppeling drukplaat 873719 koppeling drukplaat 880442 koppeling veer 873722 koppeling veer 879421 koppeling veer 873717 onderlegring 873718 binnenzeskantschroef m6 876595 binnenzeskantschroef m6 873725 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat 877131 genitrateerde aangedreven koppelingsplaat B046129 koppelingsplaat 860329 kit koppelingsplaat 872126 aandrijfkoppelingsschijf 873724 aandrijfkoppelingsschijf 872127 tandwielen 873723 aangedreven koppelingsschijf
koelsysteem aprilia 851596 waterkoeler 897162 water cooler AP8144644 filler cap AP8102615 hoes 856802 expansievat AP8104836 expansievat plug 851683 waterpijp 851598 thermostaat-koeler pijp 851600 koeler-pomp pijp 851599 waterrad. toevoerleiding 890496 brandstofleiding d.7x11 851602 motor-pomp klep buis 860328 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8220366 rubberen afstandhouder 834232 thermostat valve set 85°c AP8121464 pin AP8161083 afstandhouder AP81249305 fan, cpl. AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder CM001924 slangklem AP8201409 slangklem 290x8.9 AP8104097 slangklem AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 853458 waterkoeler ondersteuning AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8120657 slangklem AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 CM001914 slangklem AP8102738 slangklem CM001905 slangklem AP8102159 slangklem AP8102786 slangklem 20x8 AP8102239 slangklem 12,5x8
carters i aprilia B0151515002 centrale carter set cat1b B0144955003 centrale carter set cat1b 8498725003 centrale carter set cat1b B0144955002 centrale carter set cat2a 8498725002 centrale carter set cat2a B0144955001 centrale carter set cat1a 8498725001 centrale carter set cat1a 1A0063002A kurbelwellengeh? se B0151515001 kurbelwellengeh? se B0151485002 centrale carter set cat1b B0151485001 centrale carter set cat1a B0136305002 centrale carter set cat2 B0136305001 centrale carter set cat1 8786895002 centrale carter set cat2a 8786895001 centrale carter set cat1a 8498725004 centrale carter set cat2b 829122 oliefilter koppeling 848651 kogellager 25x62x17 848475 kogellager 30x62x23,8 872033 kogellager 25x42x9 848650 kogellager 20x47x14 974129 kooi à rouleaux 30x37x12 122671 kooi à rouleaux 873905 onderlegring 873928 onderlegring AP9150394 schroef m6x12 848474 pakking ring 825577 afdichtring 8x16x7 974112 afdichtring 14x22x5 82897R afdichtring 20x30x5 430136 plug 847537 oliespuitpijp 487073 pakking ring 292889 binnenzeskantschroef m5x16 827951 tapeind 1A003631R tapeind 974051 paspen (d.15,8) 006642 borgring 8783940001 bus, rode kat a 9745050001 bus, rode kat a 8783940003 bus, gele kat c 9745050003 bus, gele kat c 9745050004 met halve schaal cate verde 9745050002 met halve schaal catb blu 9745060003 met halve schaal catc giallo 9745060004 met halve schaal cate verde 9745060001 met halve schaal cata rosso 8793650001 met halve schaal cata rosso 9745060002 met halve schaal catb blu 8793650002 met halve schaal catb blu
carters ii aprilia 8329635 phase/revolution sensor 872432 schroef met flens CM154101 cilindervoet pakking 0,4 CM154102 cilindervoet pakking 0,6 CM154104 cilindervoet pakking 0,5 849911 schroef met flens m6x65 874548 schroef met flens m6x65 848465 schroef met flens 239388 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 834317 pakkingring of 849244 speciale schroef 486075 ring 10.5x16x2.5 430044 o-ring
cilinderkop - kleppen aprilia 82970R4 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 83000R2 cilinderkop. 83038R cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 846923 inlaatklep 873459 uitlaatklep 873005 ext. klepveer 873006 int. klepveer 847417 bovenste kopje 874933 bovenste kopje 846925 onderste kopje 827018 tapeind 1A003632R tapeind 872807 tapeind 875361 waterafvoer unie B014754 waterafvoer unie 855799 schroef met flens 873396 gewricht 874425 pakking of 878705 pakking 872434 flensmoer 288245 flensmoer m6 436438 klep pakking ring 872433 schroef met flens 833520 moer m10x1,25 6h 640485 temperature gauge 842360 plug m6x10 411311 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 872424 schroef met flens 872948 gewricht 875413 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 842507 stekker m10x1,25
cilinder met zuiger aprilia B017519 cilinder - zuiger B013758 cilinder - zuiger 848796 cilinder - zuiger 877303 cilinder - zuiger 8482860001 piston cata 91.933-91.940 8482860002 zuiger catb 91.940-91.947 8482860003 zuiger catc 91.947-91.954 8482860004 zuiger cat. 91.954-91.961 872655 ring 872656 olieschraapring 872657 olieschraapring 848798 zuigerpen 828116 stop ring 847928 pakking 840135 bord 872425 schroef met flens 82650R kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel 872432 schroef met flens 878654 cilinderkoppakking 871776 cilinderkoppakking 825597 speld 11,8x10 874589 gekalibreerde plug B0176490004 zuiger assy "d" B0176490003 zuiger "c" B0176490002 zuiger "b" B0176490001 piston assy "a"
aandrijfas aprilia 8498735001 krukas cpl. B0164155 krukas cpl. 8498735002 krukas cpl. B0164155 krukas cpl. 8741905002 drijfstang cpl. wit catb 8741905001 drijfstang cpl. zwarte cata 849131 drijfstangschroef 8781140004 bus, geel "c" 8751580003 bus, geel "c" 8781140003 bus, blauwe "b" 8751580002 bus, blauwe "b" 8781140R bush halve schaal, rode cata 8751580001 bush halve schaal, rode cata 8751580004 bus halve schaal, groene kist 83074R uitrusting CM159002 uitrusting 83071R primair aandrijftoestel cat a CM159001 primair aandrijftoestel cat a 847268 bus 849291 waterpomp versnelling 875819 waterpomp versnelling 847915 platte ring 849367 moer 847906 rol
motor aprilia CM1592095 motor CM1592045 motor CM1592105 motor 974556 rondsel z = 16 2R000246 kit fissaggio pignone AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102600 plug 856069 tandwiel deksel AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 856079 bord 852480 gear lever 859976 versnellingsbak koppelingsstang assy AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8150026 moer m6 860402 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150462 borgring d9 AP8150137 inbusschroef AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121889 kabelgeleider AP8221114 kabelgeleider
uitlaateenheid aprilia 856797 centraal uitlaatspruitstuk 85202R centraal uitlaatspruitstuk 860437 achterste uitlaatpijp 856798 voorkant. uitlaat 851590 front. exhaust pipe AP8150334 moer m8 851582 uitlaatpijp pakking GU05121630 pakking GU05123431 lh slangklem 856799 geluiddemper GU05128230 pakking 851586 lh spruitstukpijp 896110 lamda sensor l.660 mm AP8152289 schroef met flens AP8121455 afstandsbus 856914 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring 852433 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860397 hitte bescherming 856859 schok abs. beschermplaat 856854 hitte bescherming AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox AP8150535 veiligheidsring GU05123430 rh slangklem 858294 flens AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 860171 rubberen afstandhouder B046053 slangklem
voorste cilinder timing systeem aprilia 873960 inlaatnokkenas voor 82977R inlaatnokkenas voor 873961 uitlaatnokkenas voor 82978R uitlaatnokkenas voor 874176 axiale slotplaat 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 8499094 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 849909 voorste distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 874744 drukring 874751 moer m15x1 dx 874591 spezialschraube 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 83036R4 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83038R cilinderkop. 83000R2 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 82970R4 cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
benzine pomp aprilia 856821 brandstofpomp cpl. 898260 brandstofpomp cpl. GU01107490 pakking GU01106090 brandstoffilter AP8152273 schroef met flens m5x15 875995 levering brandstofleiding AP8220709 buiskap 893744 brandstofniveausensor 898261 brandstofniveausensor
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8120905 brandstofleiding 8x13 890499 brandstofleiding 8x13 254485 clip m6 AP8221023 t bus 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144276 gewricht 860138 klep AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102815 plug haak AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 AP8102688 slangklem d.76 858576 onderhoud AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8102520 slangklem AP8220546 relaisrubber AP8102151 bedradingsclip 890721 bedradingsclip
versnellingsbak aprilia 849293 primaire tandwielas z = 14 849295 2e rondsel versnelling z = 17 849296 3e-4e rondseloverbrenging z = 20/22 849297 5e rondsel versnelling z = 23 849298 6e rondsel versnelling z = 24 849424 klaring ring 849426 snap ring 974163 klaring ring 849396 klaring ring 974165 snap ring 849301 versnellingsbak aangedreven as 849312 1e wiel versnelling z = 36 849303 2e wiel versnelling z = 32 849304 3e wielversnelling z = 30 849305 4e wielversnelling z = 28 849306 koppelschotel z = 26 849307 6e wielversnelling z = 25 849309 klaring ring 849311 snap ring 849310 klaring ring 974167 klaring ring 974166 klaring ring 849308 beweegbare bus 974162 beweegbare bus 842507 stekker m10x1,25 82935R versnellingsbak assy
keuze versnellingsbak aprilia 849693 selectietrommel 849360 vork 849468 vork 873772 vork as 872154 index assy. hendel 871669 versnellingshendel veer 879129 schroef met bus m6x1x15 B013928 schroefdraad pin 871649 selector slotplaat 878867 schroef 874129 tandwielas + veer cpl. B0144375 tandwielas + veer cpl. 971718 platte ring 14x30x1 971719 schakelaar plaatveer 872156 draadstift m8x1,25 878870 draadstift m8x1,25 872560 schakel nokkenplaat B017809 selectietrommel B013362 selectietrommel AP9150069 hendel AP9150064 veer AP9150070 lente pijler 878742 phonic wiel 844211 torx-schroef m5x12 B014598 torx-schroef m5x12 AP9150479 o-ring d23,52x1,78 58188R sensor 974558 afstandhouder 871901 pakking of 974130 keuzeschakelaar 873695 veer AP9150003 lente pijler 006175 gewone ring 597565 zelfborgende moer
oliepomp aprilia 974517 oliepomp tandwiel 006450 snap ring 974157 rol 873866 oliepomp tandwiel 974518 oliepomp tandwiel 873863 oliepomp assy. 873863 oliepomp assy. 878871 schroef met flens 873974 veiligheidsring 974335 veiligheidsring 825079 schroef m5x16 873906 lage noot 83016R oliedrukklep gemonteerd 974282 oliedrukklep gemonteerd 641541 sensor 1D001138 sensor 486075 ring 10.5x16x2.5 82960R oliefilter 873612 inlaat oliefilter 872432 schroef met flens 829122 oliefilter koppeling 974121 olie ontladen plug GU01154230 pakking 974290 vulring 969323 o-ring
achterste cilinder timing systeem aprilia 873962 inlaatnokkenas achteraan 82979R inlaatnokkenas achteraan 873963 uitlaatnokkenas achteraan 82980R uitlaatnokkenas achteraan 874176 axiale slotplaat 874596 distributiesysteem versnelling cpl. 8745964 distributiesysteem versnelling cpl. 974228 afstandsschroef 849910 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 8499104 achterste distributiesysteem versnelling cpl. 874744 drukring 874752 moer m15x1 sx 874591 spezialschraube 1A006352 spezialschraube 849817 veiligheidsring 873233 pakking ring 83036R4 cilinderkop. 849213 cilinderkop. 83038R cilinderkop. 83000R2 cilinderkop. 83036R4 cilinderkop. 82970R4 cilinderkop. 878439 torx bolle big-end schroef B016191 schroef met flens 849827 nokkenas ketting 871798 kettinggeleiderplaat 871748 kettingspanner staaf 874185 schroef
gasklephuis aprilia 872174 air filter support 872230 throttle body 872264 pakking 872173 union 873218 brandstofrail cpl 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 584815 iniettore basso marelli iwp162 (*) 849898 veer 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 B016425 schroef met flens m6x60 432142 schroef met flens m6x60 872176 bord 872177 bovenste plaat 873433 inbusschroef 640268 ecu 224664 sluitring 5,2x15x1,5 015597 tbic schroef 217163 drift 217164 afstandhouder 875775 gasklephuis cpl.
kleppen bedekken aprilia 873541 rechter / linker hoofdkap grijs B013646 hoofddeksel, zwart 849558 hoofddeksel pakking 83013R hoofddeksel pakking 842291 speciale schroef 830249 demper drift
kleppen pads aprilia 873082 stoter sluiten 285846 ventiel halve kegel CM157212 gekalibreerde tablet 3.15 CM157213 gekalibreerde tablet 3.20 CM157214 gekalibreerde tablet 3.25 CM157215 gekalibreerde tablet 3.30 CM157216 gekalibreerde tablet 3.35 CM157217 gekalibreerde tablet 3.40 CM157218 gekalibreerde tablet 2.55 CM157219 gekalibreerde tablet 2,50 CM157220 gekalibreerde tablet 2.45 CM157211 gekalibreerde tablet 3.10 CM157210 gekalibreerde tablet 3.05 CM157201 gekalibreerde tablet 2.60 CM157202 gekalibreerde tablet 2.65 CM157203 gekalibreerde tablet 2.70 CM157204 gekalibreerde tablet 2,75 CM157205 gekalibreerde tablet 2.80 CM157206 gekalibreerde tablet 2,85 CM157207 gekalibreerde tablet 2.90 CM157208 gekalibreerde tablet 2,95 CM157209 gekalibreerde tablet 3.00 CM157221 gekalibreerde tablet 2.40
waterpomp i aprilia 871657 koppeling zijafdekking 880867 rotor 880646 rotor 871180 waterpomp aangedreven tandwiel 872816 flensmoer 8751945 tussenliggende versnelling 8743975 tussenliggende versnelling 848280 platte ring 873473 platte ring 006410 pakking ring B0130685 waterpomp deksel 871068 waterpomp deksel 848209 waterpomp huisafdichting B013527 waterpomp huisafdichting 872422 schroef met flens 874552 schroef met flens 871094 schroef met flens 874619 pakking 872117 schroef met flens 874550 schroef met flens 8734975 waterpompstang met u.p. 871258 pakkingring 12-20-5 871255 radiaal kogellager
waterpomp ii aprilia B0168745 koppelingsdeksel 8783955 koppeling zijkap antraciet B013637 koppeling zijkap antraciet 8783955 koppeling zijkap antraciet 878734 vulring 876529 moer m6 8807965 pomp ondersteuning 878685 pomp ondersteuning B0142605 pomp ondersteuning 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ketting 52 B0130685 waterpomp deksel 871068 waterpomp deksel B0130685 waterpomp deksel B013527 waterpomp huisafdichting 848209 waterpomp huisafdichting 877850 schroef met flens 874549 schroef met flens 877069 pakking van het waterpompdeksel 874550 schroef met flens 880867 rotor 880646 rotor 875814 ketting ring 834951 conische ring 277916 het lokaliseren van deuvel 289731 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 CM179202 schroef B013345 kettinggeleiderplaat 8807955 waterpomp assy B014258 waterpomp assy 436695 belleville spring

Frame

abs remsysteem aprilia 860466 voorremslang 860467 voorremslang 860468 bord 890762 ecu abs 860471 achterremslang 860472 achterremslang 860484 bord 860485 bord AP8121716 t bus AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152277 schroef met flens m6x12
centraal lichaam aprilia 856860 luchtdeflector 85682500Z5 rh luchtkanaal. zwart 85682500Z2 rh luchtkanaal. rood 85682500Z1 wit / zwart rechter kanaal geverfd 85682500XV5 rh luchtkanaal. rood 85682500XR4 rh luchtkanaal. rood 85682500XR4 rh luchtkanaal. rood 85682500XN6 rh luchtkanaal. zwart 85682500XN5 rh luchtkanaal. zwart 85682500XN5 rh luchtkanaal. zwart 85682500BM rh luchtkanaal. wit 85682500R7 rh luchtkanaal. rood 85682500XB3 rechter zijpaneel, wit 85682500XB9 rh luchtkanaal. wit 85682500XD6 rechts zijpaneel 85682500XE4 rh luchtkanaal. zilver 85682400XR4 lh luchtkanaal. rood 85682400XR4 lh luchtkanaal. rood 85682400XV5 lh luchtkanaal. rood 85682400Z1 wit / zwart linker kanaal geverfd 85682400Z2 lh zijpaneel. groen 85682400Z5 lh luchtkanaal. zwart 85682400XN6 lh luchtkanaal. zwart 85682400XN5 lh luchtkanaal. zwart 85682400XN5 lh luchtkanaal. zwart 85682400BM lh luchtkanaal. wit 85682400R7 lh luchtkanaal. rood 85682400XB3 lh zijpaneel, wit 85682400XB9 lh luchtkanaal. wit 85682400XD6 lh zijpaneel 85682400XE4 lh luchtkanaal. zilver AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121725 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120253 afstandhouder 856823 hoezen 860137 afstandhouder AP8144328 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons AP8117275 hittebescherming pakking AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8152037 onderlegring 890421 beschermkap AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121991 bus
centrale standaard aprilia 858508 zijstandaard 858509 zijstandaardplaat AP8161119 stand pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 AP9100669 innerlijke lente AP9100668 buitenste veer AP8102524 staan ??veerbescherming AP81278565 zijstandaardschakelaar AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 860905 pin 858507 standaard plaat AP8150009 onderlegring
koppelingspomp aprilia 851645 clutch pump 856054 leva frizione con roller 896347 leva frizione con roller 856055 compleet koppelingsdeksel 896337 compleet koppelingsdeksel 856050 u-bout 859936 koppelingspijp 896475 koppelingspijp AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 873115 clutch command cylinder 85221R koppeling commando cilinder AP8133945 ontluchtingskit 874037 schroef 873268 schroef AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858424 diafragma
dashboard aprilia 856815 dashboard 896371 dashboard 856603 haakje 898888 haakje AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152299 zelfborgende moer m6
sticker -toolkit aprilia B046100 rh sticker "aprilia" 2H000816 rh sticker aprilia 2H000828 rh sticker aprilia 860724 sticker rh aprilia 860966 sticker rh aprilia 860968 sticker rh aprilia 893226 sticker rh aprilia 896985 sticker rh aprilia 899254 sticker 899261 rh sticker "aprilia" 899272 rh sticker "aprilia" B046090 rh sticker "aprilia" 860725 sticker links aprilia 860967 sticker links aprilia 860969 sticker links aprilia 893227 sticker links aprilia 896986 sticker links aprilia 2H000829 sticker links aprilia 2H000817 sticker links aprilia 899255 sticker links "aprilia" 899262 sticker links "aprilia" 899273 sticker links "aprilia" B046091 sticker links "aprilia" B046101 sticker links "aprilia" 895433 sticker "dorsoduro" 860722 sticker "dorsoduro" 895433 sticker "dorsoduro" 898096 koplampbeschermer sticker "dorsoduro" 899253 sticker "dorsoduro" 899258 sticker en plaat "dorsoduro" 899269 sticker "dorsoduro" 895434 voorruit sticker 860723 voorruit sticker 895434 voorruit sticker B046110 sticker voorzijde rechts B046104 sticker voorzijde rechts B046098 sticker spatbord rechtsvoor 899276 sticker spatbord rechtsvoor 899267 sticker spatbord rechtsvoor 898437 sticker voorzijde rechts 896992 front rh sticker bandiera italië 896987 front rh sticker bandiera italië 893228 front rh sticker bandiera italië 860730 front rh sticker bandiera italië 860730 front rh sticker bandiera italië 2H000836 sticker spatbord rechtsvoor 2H000824 sticker spatbord rechtsvoor 860943 front rh sticker bandiera italië 860945 front rh sticker bandiera italië 898438 voorste sticker 899268 sticker 899277 sticker 2H000837 sticker spatbord linksvoor 860731 voorste sticker bandiera italië 860731 voorste sticker bandiera italië 2H000825 sticker spatbord linksvoor 860946 voorste sticker bandiera italië 860944 voorste sticker bandiera italië 893229 voorste sticker bandiera italië 896993 voorste sticker bandiera italië 896988 voorste sticker bandiera italië B046099 voorste sticker B046099 voorste sticker B046105 voorste sticker B046111 voorste sticker B045183 voorspatbord aprilia racing 899867 voorspatbord sticker "aprilia racing" 860732 voorspatbord sticker aprilia 852029 "" "eni" "label" 895839 "" "eni" "label" B046094 rechter achterkuip sticker dorsoduro italia 896626 rechter achterkap sticker "dorsoduro" 899263 rechter achterkap sticker "dorsoduro italia" 899256 rechter achterkap sticker "dorsoduro italia" 899274 rechter achterkap sticker "dorsoduro italia" 2H000820 rechter achterkap sticker "dorsoduro italia" 2H000832 rechter achterkap sticker "dorsoduro italia" 860726 rechter achterkap sticker "dorsoduro" 860727 linker kuip sticker "dorsoduro" 2H000833 linker kuip sticker "dorsoduro italia" 2H000821 linker kuip sticker "dorsoduro italia" 899275 linker kuip sticker "dorsoduro italia" 899257 linker kuip sticker "dorsoduro italia" 899264 linker kuip sticker "dorsoduro italia" 896627 linker kuip sticker "dorsoduro" B046095 achterste kuip sticker dorsoduro italia 899265 rechter achterkuip sticker 2H000822 rechter achterkuip sticker 2H000834 rechter achterkuip sticker 860728 rechter achterkuip sticker 860729 achterste kuipsticker 2H000835 achterste kuipsticker 2H000823 achterste kuipsticker 899266 achterste kuipsticker 856833 toolkit 890677 handboek van de operator 854064 handboek van de operator 854062 gebruikershandleiding i-d-f-e 893102 voorspatbord sticker abs 899270 transfer center zwart 899259 transfer center zwart 897568 transfer center zwart 896989 transfer center zwart 896984 transfer center zwart 896983 transfer center zwart 897024 transfer center zwart 897023 transfer center zwart 897022 transfer center zwart 897569 transfer center zwart 899260 sticker 899271 sticker 2H000827 lh luchtkanaal. sticker 2H000815 lh luchtkanaal. sticker B046093 lh luchtkanaal. sticker B046107 lh luchtkanaal. sticker B046103 lh luchtkanaal. sticker B046092 rh luchtkanaal. sticker B046102 rh luchtkanaal. sticker B046106 rh luchtkanaal. sticker 2H000814 rh luchtkanaal. sticker 2H000826 rh luchtkanaal. sticker B046108 sticker lijn rechts blauw heer B046096 sticker lijn rechts blauw heer B046109 sticker lijn links B046097 sticker lijn links 2H000481 sticker 52 wereldkampioenschappen 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H000830 sticker op de kuipzijde rechts 2H000818 sticker op de kuipzijde rechts 2H000831 sticker stroomlijnkuip links 2H000819 sticker stroomlijnkuip links
voetsteunen aprilia 856779 rechts voetsteun B046059 lh voetsteun ondersteuning 856780 lh voetsteun ondersteuning B046060 lh voetsteun ondersteuning AP9100197 pin 859921 voetsteun plaat 896664 rechts voetensteun 859919 rh voetsteunen 859919 rh voetsteunen 859920 lh voetsteunen 859920 lh voetsteunen 896665 lh voetsteun AP81464055 achterste voetsteun, rechts AP81464065 achterste voetsteun, links AP9100196 lente rechts AP9100195 lente lh AP8101606 splitpen AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102600 plug 856783 rechts voetensteun 896936 rechts voetensteun 856784 lh voetsteun ondersteuning 896940 lh voetsteun ondersteuning AP8121566 voetsteunpen AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8152289 schroef met flens 860987 lh bescherming AP8152055 binnenzeskantschroef m8x12 890164 rh bescherming
kader i aprilia 89886800XH7 compact grijs gelakt frame 89886800XEG kader 85153600XNB frame flank rechts, zwart 85153600XE6 rechts zijpaneel. s. grijs 85153700XNB lh zijpaneel, zwart 85153700XE6 lh zijpaneel. s. grijs 851537 lh zijpaneel. s. grijs 851541 shock absorber plate 852165 schroef 853037 bus AP8150548 moer 271740 moer 575268 clip m8 AP8144277 stand eindstop 254485 clip m6 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 860404 bord AP8161074 zwarte kettinggeleiderol AP8161076 afstandhouder AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8152291 schroef met flens 890206 bovenste plaat AP8121332 bus AP8152289 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150009 onderlegring 890266 sticker op kuipzijde rechts 890267 linker kuip sticker AP8144487 stand eindstop AP8144030 stand eindstop AP8150333 serpress moer m6
kader ii aprilia 851784 motor pin AP8150548 moer 271740 moer AP8150101 ring 13x24x2,5 * 853036 afstandhouder 853035 afstandhouder 854942 bord AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 860382 zelftappende schroef 5x14 853213 onderhoud AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6
voorvork ii aprilia 897070 rh hub cpl. 897071 lh hub cpl. 897328 mouw 897329 veer 898795 rechter mouwplug 897335 o-ring 898522 borgring dx 898797 moer 898793 lk zuiger. compleet 898796 rh zuiger. compleet 897332 voorbelaste buis 897336 onderlegring 898794 stelstang 897341 veer geleidebus 898521 hub + rh vorkpoot 898520 naaf + linker vorkpoot AP8152283 schroef met flens AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6 897342 bus 897343 speciale ring 897344 oliekeerring 897339 borgring 897337 stofkap 897330 lh mouwplug 897331 moer 897340 stop ring
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 85684900XN6 voorspatbord. zwart B044270 voorspatbord 856850 laag spatbord AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 856857 kuip. zwart 85685700XN5 kuip. zwart 856857 kuip. zwart 860447 bi-adhesief
remklauw voor aprilia 851724 links remklauw AP8133841 front brake caliper, gold AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorvork aprilia 856900 rh hub cpl. 856901 lh hub cpl. 890392 mouw 890389 veer 890388 voorbelaste buis 890390 rh zuiger. compleet 890391 lk zuiger. compleet 890418 mouw plug 856034 o-ring 856035 rubberen ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring 890393 hub + rh vorkpoot 890399 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap 856041 borgring 890396 oliekeerring 856043 ring 890397 veer geleidebus 890398 bus 856046 speciale ring 895451 schroef m10x1.5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering 890417 o-ring AP8123816 onderlegring AP8123815 ring 890416 veerregelaar 890419 veerregelaar plaat GU05781630 reflector, amber AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150298 inbusschroef 859777 fairlead 856557 voorplaat AP8152306 zelfborgende moer m5 859792 sensor abs AP8201749 schroef m4x6
voorlichten aprilia 856898 koplamp AP8152299 zelfborgende moer m6 854555 rechts richtingaanwijzer 854556 linker richtingaanwijzer AP8127489 lamp ry10w 12v AP9100053 bus d.10-h.3.5 478171 binnenzeskantschroef m6x100 856604 steun klem AP8134419 brandstoftank bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220192 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking 890220 fairlead 860447 bi-adhesief 896512 lamphouder 896513 lamp h6w AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w 292723 lamp h4 12v-60 / 55w
voorste hoofdcilinder aprilia 851723 front master cilinder d14 859781 voorhoofdcilinder d14 896384 voorhoofdcilinder d15,87 896385 voorhoofdcilinder d15,87 856048 leva freno con roller 896346 leva freno con roller 856049 cover cpl. 896336 cover cpl. 856050 u-bout 856807 voorremslang 860466 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8127305 stop button 642032 stop knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorwiel aprilia AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand 856774 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 85263R voorwiel as 85156R voorband 120/70 zr 17 " AP8128189 phonic wiel
benzinetank aprilia 890847 benzinetank 894921 benzinetank 890423 benzinetank 894921 benzinetank AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8134419 brandstoftank bus AP8123934 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 856846 brandstoftank pakking 890755 brandstoftank pakking 860237 ring moer tankdop 895709 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8220402 pijp 5x9 860236 brandstoftank flens AP8120965 o-ring 2018 AP8161127 bevestigingspin AP8150255 sluitring 5x20x1,5 890195 brandstoftank pakking AP8120581 bedradingsclip 860447 bi-adhesief 860986 bord AP8101595 slangklem d10,1 AP8102503 invoegen 2B001203 invoegen
stuur - controles aprilia 856902 stuur B043013 stuur B045066 rh-lichtkiezer 896063 rh-lichtkiezer B045066 rh-lichtkiezer 977780 rh-lichtkiezer 883542 rh-lichtkiezer 896107 lh lights selector 859806 de lichtkeuzeschakelaar AP8121520 anti vib. gewicht achterstand 859949 anti.v gewicht, zwart AP8150324 binnenzeskantschroef m6x50 851628 upper u-bolt B044863 bovenste u-bout d28.5 AP8152486 schroef m8x25 inox GU01603480 rechts handgreep AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror 856811 levering van gastransmissie 898078 levering van gastransmissie 856812 gastransport retour 898079 gastransport retour 856855 rh handguard. zwart 856856 lh handguard. zwart AP8121032 bus AP8121080 afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder 860744 slangklem AP8118579 l.h. handgreep AP8118492 dopschroef AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118566 voorste gasgreep u-bout
houder aprilia 860612 houder 893756 houder 860628 afstandhouder 860629 afstandhouder 860667 afstandhouder AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 859793 pijler AP8152280 schroef met flens m6x25 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 859789 bord AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221007 afstandhouder 6,5x10x11 *
slot hardware kit aprilia 896693 slot kit 896659 slot kit 890752 slot kit 856832 slot kit 890171 tankdop 890171 tankdop 890756 tankdop 860127 main switch - steering lock AP8104919 zadelslot AP8104919 zadelslot 896974 zadelslot cpl. AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat 854938 kabel vergrendelen 854938 kabel vergrendelen 896660 zadelontgrendelingskabel AP8150351 klinknagel m8x40 AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 856180 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150114 lage zelfborgende moer AP8104920 aprilia sleutel met transpo. B044413 aprilia sleutel met transpo. AP8121420 vorkveer AP8154043 flexibele bedieningsplaat
achterlichaam i aprilia 856675 zadelkamer 860930 batterij hoes AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 AP8120177 elastisch AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8144553 steunrubber deel AP8144552 steunrubber deel 860988 beschermkap AP8144538 kuip pakking 890517 kuip pakking AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8220349 rubberen afstandhouder
achterlichaam ii aprilia 89739300NI compleet zwart gelakte staartkuip 89739300XV6 achter kuip. groen 89928100BM achter kuip. wit B04420600NI compleet zwart gelakte staartkuip B04420600XN6 achter kuip. diablo zwart 85685100XN6 achter kuip. zwart 89785100XN6 achter kuip. zwart AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 85680000XN6 v. zwarte uitlaatdemper rechts B044370 geluiddemper rechts 85680000XE1 rh demper hoes zilvergrijs 85680000XEM rh demper hoes zilvergrijs 85680100XEM lh demperhoes zilvergrijs 85680100XE1 lh demperhoes zilvergrijs 85680100XN6 v. zwarte uitlaatdemper links B044369 geluiddemper links AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8221341 t bus AP8120712 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 860931 rh bewaker sticker 860932 lk bewaak sticker AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * 860331 t bus AP8221340 t bus
achterlichaam iii aprilia 849955 covers B044244 hoezen AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 856680 kentekenplaathouder AP8120030 rubberen afstandhouder 859697 reinforcement plate AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 856827 number plate holder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8144707 pakking AP8134167 remslang hanger 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150204 moer m4 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8124718 achterreflector, rood AP8134677 reflector ondersteuning 855071 kentekenplaathouder + balk AP8149034 kentekenplaatsteun AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8221023 t bus
achter remsysteem aprilia 860448 rem m.cyl .. met reservoir 860426 rem m.cyl .. met reservoir 860469 achter remklauw 897009 achter remklauw 851725 achter remklauw 897112 achter remklauw 856808 achterremhendel 2B002641 achterremhendel 884033 hefboom pin AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 851049 achterremhendel duwen 859946 bevestigingspin AP8121126 veer achterremhendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 854973 stop schakelaar 856810 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213574 ontluchtingsventiel 856052 pinnen + remklauwveren 897119 paar achterkussens 856775 achterremschijf d.240 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8134167 remslang hanger AP8152298 schroef met flens m5x16 860744 slangklem AP8102386 slangklem 155x2 AP8152174 inbusschroef AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * 890721 bedradingsclip 859792 sensor abs AP8152273 schroef met flens m5x15
schokdemper achter aprilia 856792 schokdemper AP8150329 inbusschroef AP8152176 sluitring 10,5x18x2 * AP8150192 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 860662 ring moer AP8152301 zelfborgende moer AP8121155 t bus
achterwiel aprilia 856805 ketting 525 856803 kettingring z = 46 al 860694 achterwiel. zwart 6 "x17" AP8128231 primaire drive / cush drive 2B000639R primaire drive / cush drive 85157R achterband B043317 flexibel koppelingsrubber AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121592 achterwiel spacer B045033 pin 564878 moer AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 890960 phonic wiel abs
zadel aprilia 89957500C1 zadel. zwart (twee p) 8568220095 zadel. zwart (twee p) 89957500C1 zadel. zwart (twee p) 8958340095 zadel. zwart (twee p) 89957500C1 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8120001 rubberen afstandhouder
zadelsteun aprilia 85495200XH7 zadelsteun. grijs 85495200XEG zadelsteun 85495200XH4 zadelsteun. grijs 85495200XH7 zadelsteun. grijs 478761 inbusschroef 860909 bus 854962 afstandhouder AP8152350 moer AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 149104 binnenzeskantschroef m8x40 851789 uitlaatpijp steunklem AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8150018 onderlegring 575268 clip m8 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 898025 achterzadelriem 890566 achterzadelriem 890486 bord AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 GU06609600 slangklem
sturen aprilia 856496 onderste vorkplaat AP8150540 schroef 897648 onderlegring AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8144146 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123721 kop AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder 852493 lower u-bolt B044862 onderste u-bout d28.5 898386 vork bovenplaat 856498 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 AP8104597 pakking ring AP9100205 onderste pakkingring AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152187 inbusbout met lage kop
zwenkarm aprilia 85623200XE1 zwenkarm 85623200ZEN zwenkarm AP8110078 kooi à rouleaux 890002 kogellager 61904-2rs 1 AP8121570 interne afstandhouder AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8144005 pakking ring AP8146520 rear swing arm pin AP8121200 afstelbus AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121201 swingarm ring moer AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8121890 achterste standaard bus 255638 schroef AP8144168 kettinggeleiderplaat AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 856787 kettingkast AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8125831 wheel pin B045422 wiel pin AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8102375 clip m5 859764 achterspatbord 890126 pakking ring AP8144158 rubberen afstandhouder 860898 hoes 860899 hoes 860900 hoes 859929 kettinggeleiderplaat
USA stickers aprilia 2L000143 geluidsemissie sticker 890555 geluidsemissie sticker 895013 geluidsemissie sticker 897665 geluidsemissie sticker 897666 emissie sticker 895012 emissie sticker 890556 emissie sticker 2L000144 sticker voor emissiebeperking 897667 koolstoffilter sticker 895011 koolstoffilter sticker 890557 koolstoffilter sticker 2L000145 koolstoffilter sticker AP8257794 batterij sticker 890554 bandenspanning sticker 858588 sticker "waarschuwing" AP8267395 batterij sticker AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8257742 sleutels waarschuwing sticker AP8257609 spiegel sticker B045974 brandstof sticker e15

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia 872664 accelerator position sensor B044414 gaspedaalpositiesensor 854811 rubberen afstandhouder AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder 896742 belangrijkste kabelboom 896741 belangrijkste kabelboom 860475 belangrijkste kabelboom 58189R spanningsregelaar 640698 voltage regulator AP8152281 schroef met flens m6x30 858130 weerstandsmodule 896897 weerstandsmodule 640695 ht coil 872425 schroef met flens AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8102386 slangklem 155x2 254485 clip m6 GU29732550 relais 5 pin
elektrisch systeem ii aprilia 641226 ecu AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 859967 aardingskabel AP8124869 injectierelais 12v-40w 895481 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 854830 horn AP8152280 schroef met flens m6x25 496404 zekering 30a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a 977772 zekering 15a AP8176100 lont AP8127346 zekering 3a AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120422 zwarte slang 98x2 860475 belangrijkste kabelboom 896742 belangrijkste kabelboom 896741 belangrijkste kabelboom AP81129275 rele motor vent.gp130 581061 cap AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8120177 elastisch
ontstekingseenheid aprilia 82697R starter motor 878384 koppelbegrenzer 848714 startmotor versnelling 830390 sprag koppelingshuis 830389 sprag koppeling 640169 rotor cpl. 640168 stator cpl. B017756 vliegwielhuisdeksel pakking 974033 vliegwielhuisdeksel pakking B014391 vliegwielkap, zwart 872437 vliegwielkap, grijs 597564 schroef 015715 tccic m5x16 1A003109 tccic m5x16 872421 schroef met flens 8716755 hoes 974219 pakking 841915 binnenzeskantschroef m6x18 B013207 binnenzeskantschroef m6x18 000267 transmissiesleutel 848341 schroef met flens m12x1.25 831148 schroef met flens m14x30 B015563 schroef met flens m14x30 871494 sluitring 12,5x32x3,5 825725 platte ring 848845 bord 878872 schroef met flens 829981 bougie ngk r cr7ek 277916 het lokaliseren van deuvel 872432 schroef met flens 849923 onderhoud
achterlichten aprilia 856899 achterlicht AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8127098 nummerbord licht 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8152306 zelfborgende moer m5 856843 achterlicht kabelboom. AP8150350 inbusschroef 854556 linker richtingaanwijzer 854555 rechts richtingaanwijzer AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224164 achterreflector, rood AP8127489 lamp ry10w 12v 860026 plaat licht bedrading 860447 bi-adhesief 854631 hoes 858334 kentekenplaat beugel 890896 speciale schroef 5.9x19 890939 bord 890940 kunststof klinknagel AP8120030 rubberen afstandhouder

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Dorsoduro 750 ABS 2008.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia