Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mojito 50 1999 - 2000.

Aprilia Mojito 50 1999 - 2000 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mojito 50 1999 - 2000

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mojito 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mojito 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1999!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

olie tank aprilia AP8248157 oil tank AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8101743 slangklem d23.5x8 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8220503 tankdop AP8220421 olievuldop AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8102375 clip m5
luchtfilterhuis aprilia AP8220480 inlaatslang AP8220536 inlaatslang AP8248148 filter housing cover AP8248149 basis van filterhuis AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220544 pakking voor filterbescherming AP8248150 filtergaas AP8248151 gaaszeef AP8202138 luchtfilter AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8220104 slangklem d25-45x8
motor - schokdemper achter aprilia AP8235089 kick-start hendel AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8220550 rubberen afstandhouder AP8221304 bus AP8203930 shock absorber AP8152301 zelfborgende moer AP8150227 schroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8221280 zeskantschroef m10x202 AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150210 gebogen veerring AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8222600 motor AP8222719 motor AP8222717 motor AP8222720 motor AP8222721 motor AP8222722 motor AP8222577 motor AP8222606 motor AP8222605 motor AP8150026 moer m6
uitlaat aprilia AP8219471 cat. uitlaatpijp AP8219467 uitlaat AP8219465 uitlaat AP8219472 silencer AP8219449 uitlaat AP8152260 inbusschroef AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8220357 stil blok. uitlaat AP8150333 serpress moer m6 AP8219488 uitlaatpijp achter AP8219489 binnenzeskantschroef m5x10 AP8144064 hitteschild ring AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8219501 rvs sluitring 6,4x12x1,6 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8219321 uitlaatpijp flens pakking AP8119588 zeskantschroef m6x20 AP8225368 moer m6
carter aprilia 3FCN000038 pin 3HAN000055 silent-block 4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 4ADN000008 binnenzeskantschroef m6x45
koelunit aprilia 3UAN000061 t bus 4APN000029 schroef m5x20
cilinderkop aprilia
cover - kickstarter aprilia 4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25
variator i ('99 -2000 i.m. ab) aprilia 3MAN000075 afstandhouder
variator ii ('99 -2000 i.m. c) aprilia 3QEA000031 startmotor versnelling 3TDA000074 getande startkoppelingsbeker 3TAN000060 lage moer m12x1,25 4DHN000020 belleville spring 2MCA000014 v-riem 3MAN000091 afstandhouder 3MAN000087 afstandhouder 3MAN000198 afstandhouder
koppeling ii ('99 -2000 i.m. c) aprilia 4BDN000039 flensmoer m10x1,5 5RMR000096 oliekeerring
oliepomp aprilia 2FBN000021 klem
levering aprilia 4ADN000014 schroef m6x20 3AVN000086 klinknagel m6x20 4ADN000015 schroef m6x16 2ADA000001 carburateur
carburateur ii aprilia 5RAR000037 hoofd jet 5RAR000065 pijp

Frame

kader aprilia AP8234157 upper body support AP8220269 kabelgeleider AP8235060 engine connecting element AP8221213 captive moer m6 AP8220399 fase drift AP8221281 schroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8203923 bal ring set. compleet AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201772 schede AP8249095 slot prot. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201457 klinknagel AP8117004 zelfklevende spons 15x8
centrale standaard aprilia AP8235047 centrale standaard AP8221290 stand pin AP8101606 splitpen AP8221292 veerkoppelingsschroef AP8220238 rubberen afstandhouder AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
schokdemper voor aprilia AP8220177 o-ring 115 AP8203542 speciale ring AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8203538 bus AP8203522 nylon bus AP8203520 kop AP8203521 beker d20 AP8203536 bus AP8150431 lage moer m8 AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8203519 becher d28 AP8203524 bus AP8203523 nylon bus AP8203947 fork shock absorber AP8248182 bovenste schokdemperafdekking AP8248183 onderste schokdemperafdekking AP8203972 schroef m12x50 AP8203971 plate AP8203970 drijfstang AP8234176 brake caliper plate AP8203973 voorvork AP8102375 clip m5
voorkant i aprilia AP8248690 kuip. krijt wit AP8249212 front fairing. opaque black AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
voorlichaam ii aprilia AP8249205 voorscherm, varadero cyaan AP8249219 voorste schild. ap. zwart AP8249207 intern schild. aprilia zwart AP8248963 internal shield, varadero cyan AP8249096 bescherming tegen water AP8102782 klem AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150444 zelftappende schroef AP8121811 t bus AP8150420 zelftappende schroef
voorkant iii aprilia AP8226570 front mudguard. ap.black AP8248966 front mudguard, cyan AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8248968 voorspatbordvergrendeling, cyaan AP8249209 front mudguard lockup. black AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 *
centraal lichaam i aprilia AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8248965 glove comp.door. var.cyan AP8220407 topkoffer afdichting AP8248688 handschoenhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202135 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8150426 schroef 5.5x15.9
centraal lichaam ii aprilia AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248976 type appr.data cover. black AP8248962 inspection cover. black AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16
centraal lichaam iii aprilia AP8249214 rechts zijpaneel, zwart AP8248970 rechter zijpaneel, cyaan AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8248971 lh zijpaneel, cyaan AP8249215 lh zijpaneel, zwart AP8248175 low. prot.fairing. black AP8102782 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8152345 schroef 5.5x20
zadel - handvat aprilia AP8229300 zadel. zwart (een p) AP8229307 zadel. zwart (twee p) AP8220547 vuldopbeschermer AP8121795 t bus AP8152136 inbusschroef AP8248983 bijrijder handgreep, chr. AP8248158 zadelscharnier AP8220349 rubberen afstandhouder AP8221282 zadel spin AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen
helm compartiment aprilia AP8202169 topkoffer slot AP8248160 helmet compartment AP8248161 batterij hoes AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8201643 splitpen AP8221294 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8102381 clip m4 AP8102782 klem AP8220313 topkoffer afdichting AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152275 schroef met flens AP8202144 toolkit AP8101595 slangklem d10,1
achterlichaam i aprilia AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8152345 schroef 5.5x20 AP8150415 schroef m4x35 AP8102782 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8213472 grijper clip
achterlichaam ii aprilia AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8248194 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8249217 rh turn indicator. black AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8248889 lh dir.light place. black AP8248571 rh richt. lichte plaats. zwart AP8102381 clip m4 AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
achterlichaam iii aprilia AP8112916 reflector achter AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8150359 schroef AP8248689 achterbumper. chr. AP8248165 spatscherm achter. zwart AP8249228 achterspatbord AP8248163 rear mudguard AP8102376 clip m6 AP8221218 spatbordbus AP8121035 t bus AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8249558 kentekenplaatsteun AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152268 inbusschroef AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152275 schroef met flens AP8121736 t bus AP8144064 hitteschild ring AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
stuur aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8218484 rh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8249877 rh upper handlebar covering AP8218487 rechts boven stuurbekleding AP8249878 lh upper handlebar covering AP8218488 rechts boven stuurbekleding AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8234175 koplamp steunklem AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
dashboard aprilia AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8249265 onderste schaal AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8224233 bedrading met lampen AP8224191 dashboard AP8224092 dashboard AP8220177 o-ring 115 AP8214194 kilometertellerkabel AP8152299 zelfborgende moer m6
lh controles aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8220135 rubberen afstandhouder AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef AP8124818 knop AP8118490 moer
rh controles aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8224263 motor stop-start apparaat AP8224091 rh lights sel. w/wiring AP8214195 throttle cable AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef
benzinetank aprilia AP8248153 fuel tank AP8234156 floor panel support AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102376 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8248985 ongelode tankdop AP8248154 fuel filler cap AP8248156 brandstofpomp bescherming AP8222377 fuel pump AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152275 schroef met flens AP8220568 brandstofslang AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8201757 tankdop AP8224079 fuel level sensor AP8150204 moer m4 AP8102375 clip m5 AP8120956 ontluchtingspijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8120116 3-weg verbinding AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8104071 union cpl. AP8104072 bevestigingsklem AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8
voorwiel aprilia AP8208601 voorwiel AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8225356 voorwiel as AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8225357 voorwiel spacer AP8201679 tubeless ventiel AP8202141 odometer gear AP8213441 remklauw voor AP8213224 remklauw deksel AP8113644 remblokken AP8113321 ontluchter + dop AP8213227 pen + remveer AP8213457 remklauw rev. kit AP8113003 olieleiding schroef AP8213426 voorremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8121889 kabelgeleider AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8213453 schijf deksel beker
achterwiel aprilia AP8208605 achterwiel AP8213424 remschoenen + veren AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8248152 achterspaakafdekking AP8220367 achterwiel plug AP8201679 tubeless ventiel AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8221291 ring 15x31x3 AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8101103 achterremhendel register AP8134167 remslang hanger AP8221120 remkabelhouder AP8235048 achterremhendel AP8214193 kabel achterrem AP8213407 voering slijtage-indicator AP8213408 rem veer AP8213406 achterremnok AP8234161 bord AP8150137 inbusschroef AP8221172 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8213373 anti-stof pakking AP8213137 spoel kompres. voorjaar
sticker en slot hardware kit aprilia AP8224081 main switch - steering lock AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202135 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8202149 lock hardware kit AP8202169 topkoffer slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8202167 zadelvergrendelingshendel AP8257084 sticker set. habana AP8257787 sticker set, habana
bordenset en handboek aprilia AP8257598 dgm-gegevensplaat AP8257079 cee gegevensplaat AP8267028 constructor gegevensplaat AP8257831 constructor gegevensplaat AP8257615 constructor gegevensplaat AP8257832 constructor gegevensplaat AP8257833 constructor gegevensplaat AP8257829 constructor gegevensplaat AP8257830 constructor gegevensplaat AP8257599 fraudebestendige gegevensplaat AP8257505 fraudebestendige gegevensplaat

Elektrisch

lichten aprilia AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8224089 headlight AP8224177 taillight. chr. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8224223 turn indicator lens AP8224237 cap AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224234 verchroomde ringmoer AP8224171 front turn indicator. orange AP8224172 rear turn indicator. orange AP8224075 draai ind. harnas AP8224224 optical group AP8220553 pakking AP8224236 verchroomde ringmoer AP8224225 lamphouder AP8224226 koplamp bedrading met harnas
Elektrisch systeem aprilia AP8224178 belangrijkste kabelboom AP8224102 spanningsregelaar AP8224057 startrelais AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8224221 horn AP8212110 batterij 12v-4ah AP8212382 diode AP8230535 batterijhouder AP8220546 relaisrubber AP8224073 zekering kabel AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a AP8220545 rubberen bedrading AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8224170 weerstand met harnas AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8152140 klinknagel m6x17 AP8224081 main switch - steering lock AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8224205 b.l. schakelaar bedrading
vliegwiel aprilia
startmotor aprilia 3QAA000039 bus 5RQR000182 bedrading 5RQR000027 bedrading met schroef 4ADN000016 binnenzeskantschroef m6x25 3FCN000024 pin
ontstekingseenheid aprilia 2RCA000033 versnellingsbak AP8220545 rubberen bedrading

Overig / Niet ingedeeld

vermindering aprilia

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mojito 50 1999 - 2000. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mojito 50 1999 - 2000 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mojito 50 1999 - 2000.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia