Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV Mille 1000 2001.

Aprilia RSV Mille 1000 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV Mille 1000 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2001!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8104211 luchtfilter AP8148825 filterhouder bovenzijde AP8149723 onderzijde filterhuis AP8149669 onderzijde filterhuis AP8149667 onderzijde filterhuis AP8149667 onderzijde filterhuis AP8144063 o-ring 159 AP8106395 inlaatopening AP8120615 pakking d3 AP8134625 filterhuis voorzijde. supp. AP8134493 reductie diafragma AP8134493 reductie diafragma AP8134739 reductie diafragma AP8134739 reductie diafragma AP8134739 reductie diafragma AP8134437 bord AP8138555 inlaatslang AP8102377 slangklem d9.1 AP8102763 slangklem 100-120 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8121731 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8120253 afstandhouder AP8102766 slangklem AP8120987 pijp 9x14 AP8144176 inlaatslang pakking AP8144414 inlaatslang AP8144414 inlaatslang AP8144383 choke hold AP8144383 choke hold AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8144381 inlaatslang rechts AP8144381 inlaatslang rechts AP8144382 inlaatslang lh AP8144382 inlaatslang lh AP8106812 rh inlaatspruitstuk AP8106812 rh inlaatspruitstuk AP8106813 lh inlaatspruitstuk AP8106813 lh inlaatspruitstuk
koppeling i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106915 stalen koppelingsschijven 10 st. AP8106867 gevoerde koppelingsschijf AP8106867 gevoerde koppelingsschijf AP8106634 beklede koppelingsschijven 9 st. AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259515 veerhouder plaat cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0632135 kogellager 16004 AP0632130 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0244020 sluitring d6.5 AP0627530 onderlegring AP0627530 onderlegring AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma 2R000307 diafragma AP0627280 drukplaat AP0627281 drukplaat AP0442130 moer m12
koppeling ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0259530 koppelingstrommel AP0295780 primaire aandrijving AP0295783 primaire aandrijving AP0295782 primaire aandrijving AP0295783 primaire aandrijving AP0295782 primaire aandrijving AP0295790 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0627140 ring 52x62x1 AP0239370 veer AP0247970 bus AP0259580 veerhouder plaat AP0940580 schroef m8x16 AP0641595 schroef m8x16 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0242206 moer m8 AP0242206 moer m8 AP0247614 afstandhouder AP0247614 afstandhouder AP0238140 veer AP0238140 veer AP0259587 veerhouder plaat AP0259587 veerhouder plaat AP0941835 schroef m8x25 AP0941835 schroef m8x25 AP0238130 spring AP0238130 spring AP0238135 veer AP0238135 veer AP0247974 bus d11.5 AP0247976 bus d11.5 AP0247974 bus d11.5 AP0247976 bus d11.5 2R000222 bus d5,5 AP0247972 bus d5,5 2R000222 bus d5,5 AP0247972 bus d5,5 AP0295792 primaire transm. AP0295795 primaire transm. AP0295792 primaire transm. AP0295795 primaire transm. AP0259535 clutch drum AP0259535 clutch drum AP0259582 veerhouder plaat AP0259583 veerhouder plaat AP0259582 veerhouder plaat AP0259583 veerhouder plaat AP0627910 drukring AP0627910 drukring
koelsysteem aprilia AP8102431 3-weg verbinding AP8121837 aluminium ring AP8104097 slangklem AP8102677 drieweg spruitstuk AP8102732 slangklem 17-25 AP8120978 waterslang spruitstuk / koeler AP8120979 motorverdeelpijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8144034 thermostaat-koeler pijp AP8144094 vakbond ontluchtingspijp AP8144093 manifold-union ontluchtingspijp AP8144092 spruitstuk ontluchtingspijp AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8120980 thermostaat-motorpijp AP8112939 thermische schakelaar
carters i aprilia AP0295653 carter assy AP0295656 carter assy AP0295656 carter assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233822 bus halve schaal. geel AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210416 oliefilterdeksel grijs AP0610233 oliefilterdeksel AP0210415 oliefilterdeksel AP0610233 oliefilterdeksel AP0210415 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241852 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268757 straal 75 AP0268751 straal 40 AP0268740 straal 40 AP0268751 straal 40 AP0268740 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 2R000325 oliezeef AP0256497 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650335 pakking AP0650337 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236370 chain guide AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
krukas i aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295783 primaire aandrijving AP0295782 primaire aandrijving AP0295783 primaire aandrijving AP0295782 primaire aandrijving AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233722 bus. blauw 42x45x19 AP0233721 bus, rood 42x45x19 AP0233723 bus, geel 42x45x19
krukas ii aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0684310 zuiger compleet 96.944 mm (a) AP0684311 zuiger compleet 96.956 mm (b) AP0295858 zuigerveren set AP0613419 cilinder met zuiger AP0613418 cilinder met zuiger AP0613419 cilinder met zuiger AP0613418 cilinder met zuiger AP0613068 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
cilinderkop en kleppen aprilia AP0613491 cilinderkop voor cpl. AP0613492 cilinderkop voor cpl. AP0613491 cilinderkop voor cpl. AP0613492 cilinderkop voor cpl. AP0613406 front cylinder head cpl.grey AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613408 cilinderkop achter cpl. grijs AP0613498 cilinderkop achter cpl. AP0613496 cilinderkop achter cpl. AP0613498 cilinderkop achter cpl. AP0613496 cilinderkop achter cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0941935 zelftappende schroef m5x12 AP0274060 camshaft sensor cpl. AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254020 uitlaatklep 31mm AP0254011 inlaatklep 36 mm AP0254295 inlaatklep 38 mm AP0254295 inlaatklep 38 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253957 klep veerplaat AP0253955 klep veerplaat AP0253957 klep veerplaat AP0253956 klep veerplaat AP0253957 klep veerplaat AP0253956 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel AP0251090 kabel bescherming AP0253990 klep lifter emmer AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30
motor aprilia AP8106748 geen beschrijving beschikbaar AP8106921 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106872 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106872 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106757 motor 990 AP8106718 motor 990 AP8106748 geen beschrijving beschikbaar AP8106687 tandwielkap, grijs AP8106379 versnellingspook AP8106874 versnellingspook AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8150462 borgring d9 AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8120116 3-weg verbinding AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8102159 slangklem
uitlaat aprilia AP8121231 veer AP8121170 veer AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8119579 voorkant. uitlaat AP8119579 voorkant. uitlaat AP8119412 voorkant. uitlaat AP8119578 achterste uitlaatpijp AP8119578 achterste uitlaatpijp AP8119413 achterste uitlaatpijp AP8119581 centraal uitlaatspruitstuk AP8119581 centraal uitlaatspruitstuk AP8119618 geen beschrijving beschikbaar AP8119706 geluiddemper AP8119706 geluiddemper AP8119706 geluiddemper AP8119706 geluiddemper AP8119629 geluiddemper AP8119629 geluiddemper AP8119629 geluiddemper AP8150334 moer m8 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8144071 rubberen uitlaat AP8150018 onderlegring AP8121773 afstandhouder AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8119630 uitlaatpijp warmte prot. AP8152288 schroef met flens AP8134609 uitlaatpijp steunklem
expansievat aprilia AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120531 rubber met inzet AP8102378 slangklem d11,3 AP8102732 slangklem 17-25 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8221145 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144032 pomp-inlaatpijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220191 pakking AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8117033 zelfklevende spons AP8104124 expansievat plug AP8104124 expansievat plug AP8120354 hoes AP8138556 expansievat AP8120988 vuldop AP8102615 hoes
voorste cilinder timing systeem aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220384 inlaatnokkenas AP0220384 inlaatnokkenas AP0220380 intake camshaft AP0634730 timing system gear AP0634732 timing system gear AP0634735 distributiesysteem versnelling z = 29 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef AP0297955 nokkenas ketting AP0297957 camshaft chain
brandstofpomp i aprilia AP8134750 flens van brandstofpomp AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8104455 zelftappende schroef 2,9x9,5 AP8104455 zelftappende schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144003 brandstofpomp rubber AP8144003 brandstofpomp rubber AP8176032 pakking ring AP8144477 pakking ring AP8176032 pakking ring AP8144477 pakking ring AP8144010 o-ring 199 AP8144010 o-ring 199 AP8120990 brandstofleiding pomp-filter AP8120990 brandstofleiding pomp-filter AP8144226 brandstofpijp AP8144226 brandstofpijp AP8102971 brandstoffilter AP8102971 brandstoffilter AP8102627 brandstoffilter AP8102627 brandstoffilter AP8106385 benzine pomp AP8144011 o-ring 3125 AP8144011 o-ring 3125 AP8104459 slangklem 890435 slangklem AP8104459 slangklem 890435 slangklem AP8104456 brandstofpomp ondersteuning AP8104456 brandstofpomp ondersteuning AP8138624 brandstofpomp ondersteuning AP8138624 brandstofpomp ondersteuning AP8124297 niveausensor AP8120991 brandstofleiding 7,5x14,5 AP8120991 brandstofleiding 7,5x14,5 AP8144476 brandstofpijp AP8144476 brandstofpijp AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8104457 snap ring AP8104457 snap ring 890435 slangklem AP8104458 slangklem 890435 slangklem AP8104458 slangklem AP8104539 brandstoffilter AP8104539 brandstoffilter
brandstofpomp ii aprilia AP8106443 verveelde schroef AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101595 slangklem d10,1 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144319 tank ontluchtingspijp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8102873 unie AP8102626 2-weg verbinding AP8120253 afstandhouder AP8124529 brandstofpomp bedrading AP8124529 brandstofpomp bedrading AP8127321 brandstofpomp bedrading AP8127321 brandstofpomp bedrading AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8102239 slangklem 12,5x8 856075 brandstofpijp AP8120992 brandstofpijp AP8102829 unie AP8120285 o-ring 123 AP8120285 o-ring 123 AP8144475 pakking ring AP8144475 pakking ring
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8120116 3-weg verbinding AP8102985 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8121267 choke hold AP8202154 3-weg verbinding AP8102727 3-weg verbinding AP8106764 ontluchtingsklep AP8102678 koolstoffilter AP8134650 klep steunklem AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8102375 clip m5 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120987 pijp 9x14 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102520 slangklem AP8102378 slangklem d11,3 AP8120179 slangklem d8 AP8102377 slangklem d9.1 AP8102766 slangklem AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221310 kabelgeleider
versnellingsbak aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
keuze versnellingsbak aprilia AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0258383 vork as AP0258380 vork as AP0258361 vork AP0258361 vork AP0258360 vork AP0258361 vork AP0258350 vork AP0258351 fork AP0258351 fork AP0258376 vork AP0258375 vork AP0258376 vork AP0258370 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258327 schakel cam AP0258328 schakel cam AP0258327 schakel cam AP0258328 schakel cam AP0258322 schakel cam AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239422 pin veer AP0239420 pin veer AP0239422 pin veer AP0239420 pin veer AP0239422 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236366 rubberen rondsel AP0236365 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0227714 onderlegring
oliepomp aprilia AP0220423 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 2R000229 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0256681 interne en externe rotor 2R000306 speld 4x25.8 AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing 2R000317 olie persen pomphuis AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 2R000311 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239447 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin 2R000080 pin AP0634483 oil pump gear AP0634488 oliepomp tandwiel AP0245330 borgring 10x1
olie tank aprilia AP8138558 olie tank AP8148427 olie tank AP8102618 olievuldop AP8104100 olie koeler. zwart AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8144275 oliepeil pijp AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8120190 o-ring 3075 AP8102828 oliefilter cpl. AP8144015 olieleiding 6x12 AP8106388 olie pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8144061 silent-block AP8102786 slangklem 20x8 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121731 t bus AP8150137 inbusschroef AP8102731 slangklem AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8120196 o-ring 3056 AP8144008 o-ring 115 AP8106387 olie pijp AP8144090 olie pijp AP8106389 olieleiding 12x19
achterste cilinder timing systeem aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager 2R000324 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0211681 bus plaat cpl. AP0211683 geen beschrijving beschikbaar AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220380 intake camshaft AP0220384 inlaatnokkenas AP0220384 inlaatnokkenas AP0634732 timing system gear AP0634730 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297957 camshaft chain AP0297955 nokkenas ketting AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen 2R000219 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8 AP0831160 o-ring
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297616 klueberpasta 60 gr AP8116067 loctite 8150 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset
gasklephuis aprilia AP0295696 throttle body cpl. AP0281241 gasklephuis revisie kit AP0960122 sensorbuis 110mm AP0860662 sensorbuis 110mm AP0661011 throttle cable supp.plate cpl. AP0274030 throttle body sensor AP0274010 injection valve cpl. AP0296180 pakkingset AP0274020 brandstof drukregelaar AP0960111 sensorbuis 95mm AP0874320 3-weg verbinding AP0960121 sensorbuis 30mm AP0274050 druksensor AP0650670 o-ring d4x2 AP0268010 veer AP8114420 min.eng.spd adj.cable AP0660020 cap
kleppen bedekken aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211666 klep achteraan AP0211667 rear valves cover AP0211667 rear valves cover AP0242091 moer m10 AP0211661 klep voorste kleppen AP0211662 front valves cover AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP0274040 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922242 hoekige unie AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40
kleppen pads aprilia AP0253974 pad 2.3 AP0254031 pad 2.375 AP0254032 pad 2.425 AP0254033 pad 2.475 AP0254035 pad 2.575 AP0254036 pad 2.625 AP0254037 pad 2.675 AP0254038 pad 2.725 AP0254039 pad 2.775 AP0254040 pad 2.825 AP0254041 pad 2.875 AP0254042 pad 2.925 AP0254043 pad 2.975 AP0254030 pad 2.325 AP0253988 pad 3.00 AP0253987 pad 2.95 AP0253975 pad 2.35 AP0253976 pad 2.4 AP0253977 pad 2.45 AP0253978 pad 2.5 AP0253979 pad 2.55 AP0253980 pad 2.6 AP0253981 pad 2.65 AP0253982 pad 2.7 AP0253983 pad 2,75 AP0253984 pad 2.8 AP0253985 pad 2.85 AP0253986 pad 2.9 AP0254034 pad 2.525
waterkoelers aprilia AP8104097 slangklem AP8102952 waterkoeler, rechts zwart AP8102951 waterkoeler, links zwart AP8120981 waterslang koelers AP8124855 ventilator. cpl. AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221023 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150026 moer m6 AP8101372 silent-block
waterpomp aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0220412 as van de waterpomp. 2R000080 pin AP0232430 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0211643 koppelingsdeksel AP0610151 clutch cover AP0610151 clutch cover AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0440101 inbusschroef AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller 2R000112 waaier AP0222513 water pump casing AP0222512 waterpomp behuizing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor 1D001138 sensor AP0241761 inbusschroef

Frame

centrale body - lh stroomlijnkappen aprilia AP8138565 geluiddemper bescherming AP8117132 akoestische isol. paneel, rechts laag. AP8158683 geen beschrijving beschikbaar AP8158684 geen beschrijving beschikbaar AP8168141 geen beschrijving beschikbaar AP8168142 geen beschrijving beschikbaar AP8149668 geen beschrijving beschikbaar AP8149273 geen beschrijving beschikbaar AP8149911 geen beschrijving beschikbaar AP8149933 geen beschrijving beschikbaar AP8149934 geen beschrijving beschikbaar AP8149953 geen beschrijving beschikbaar AP8158624 geen beschrijving beschikbaar AP8158623 geen beschrijving beschikbaar AP8148836 lagere kuip. fluo rood AP8158608 lagere kuip. rood zwart AP8158571 lagere kuip. rood zwart AP8158589 lagere kuip. rood zwart AP8149954 lagere kuip. zwart AP8158021 geen beschrijving beschikbaar AP8158022 geen beschrijving beschikbaar AP8158595 geen beschrijving beschikbaar AP8158572 geen beschrijving beschikbaar AP8158609 geen beschrijving beschikbaar AP8144081 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8101985 speciale clip AP8117133 akoestische isol. paneel. laag.
centrale body - rechter stroomlijnkappen aprilia AP8138565 geluiddemper bescherming AP8149272 geen beschrijving beschikbaar AP8158020 geen beschrijving beschikbaar AP8149952 geen beschrijving beschikbaar AP8158607 geen beschrijving beschikbaar AP8158588 geen beschrijving beschikbaar AP8168140 geen beschrijving beschikbaar AP8158682 geen beschrijving beschikbaar AP8158622 rechts onderkuip. grijs zwart AP8158570 rechts onderkuip. zwart rood AP8149932 rechts onderkuip. zwart AP8148835 rechts onderkuip. fluo rood AP8117132 akoestische isol. paneel, rechts laag. AP8144081 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8101985 speciale clip AP8117133 akoestische isol. paneel. laag.
centraal lichaam - bovenste stroomlijnkappen aprilia AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8120531 rubber met inzet AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8149275 geen beschrijving beschikbaar AP8158018 geen beschrijving beschikbaar AP8149948 geen beschrijving beschikbaar AP8149928 geen beschrijving beschikbaar AP8158586 geen beschrijving beschikbaar AP8168138 geen beschrijving beschikbaar AP8158680 geen beschrijving beschikbaar AP8158620 rechts lat. fairing. heet rood AP8158605 rechts lat. fairing. zwart AP8158566 rechts lat. fairing. grijs AP8149912 rechts lat. fairing. zwart AP8158681 geen beschrijving beschikbaar AP8168139 geen beschrijving beschikbaar AP8149913 geen beschrijving beschikbaar AP8149929 geen beschrijving beschikbaar AP8158606 geen beschrijving beschikbaar AP8158587 geen beschrijving beschikbaar AP8158567 geen beschrijving beschikbaar AP8158019 geen beschrijving beschikbaar AP8149949 lh lat. eerlijk. heet rood AP8158621 lh lat. eerlijk. heet rood AP8149276 lh lat. eerlijk. zwart AP8148483 rh interne kuip. zwart AP8148484 lh interne kuip. zwart AP8158581 bovenkuip. grijs AP8149284 bovenkuip. zwart AP8149284 bovenkuip. zwart AP8148949 bovenkuip. geel AP8148932 bovenkuip. blauw AP8148915 bovenkuip. rood AP8148950 bovenste linker kuip, geel AP8148916 bovenste linker kuip, rood AP8148933 bovenste kuip. blauw AP8158579 bovenste kuip. grijs AP8149281 bovenste kuip. zwart AP8149281 bovenste kuip. zwart AP8120622 voorste stofkapring AP8117168 akoestische isol. paneel. rechts omhoog. AP8117169 akoestische isol. paneel, omhoog. AP8121253 pin AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8149839 rh trekker. carb. AP8158568 rh trekker. zwart AP8149930 geen beschrijving beschikbaar AP8149950 geen beschrijving beschikbaar AP8149282 rechtse trekker, carb. AP8149837 geen beschrijving beschikbaar AP8149283 lh trekker, carb. AP8149951 geen beschrijving beschikbaar AP8149931 geen beschrijving beschikbaar AP8158569 lh trekker. zwart AP8149840 lh trekker. carb. AP8149838 geen beschrijving beschikbaar
centrale standaard aprilia AP8146677 stand cpl. AP8146652 stand cpl. AP8146338 geen beschrijving beschikbaar AP8135999 stand cpl. AP8135915 zijstandaard AP8146677 stand cpl. AP8146474 stand cpl. AP8146658 zijstandaard AP8146677 stand cpl. AP8146676 stand cpl. AP8134749 standaard plaat AP8134373 standaard plaat AP8121014 springveer AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8152320 schroef met flens AP8150480 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8102524 staan ??veerbescherming AP8121429 bevestigingsbout centrale standaard AP8121375 bevestigingsbout centrale standaard AP8221197 zijstandaardveer AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150292 gebogen veerring AP8124977 draaischakelaar 854888 draaischakelaar AP8152301 zelfborgende moer AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90
koppelingspomp aprilia AP8134394 olietank plaat AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113762 verveelde schroef AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113758 koppelingshendel AP8113759 u-bout AP8106384 koppelingspomp 854604 koppelingspomp AP8106672 koppelingspijp AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8106381 koppeling commando cilinder AP8113773 rubberen pijp 890509 rubberen pijp AP8113764 slangklem d10,1 AP8101595 slangklem d10,1 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144158 rubberen afstandhouder AP8121293 kuip rubberen afstandhouder AP8124398 koppelingsschakelaar + harnas AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8113553 tankdop AP8106382 olie tank AP8133522 beschermkap AP8106935 pakking
drijfstang - achterschokbreker abs. aprilia AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8110065 naaldlager AP8146340 enkele drijfstangcomp. AP8123942 schokdemper AP8123973 schokdemper AP8146409 dubbele drijfstang AP8152322 schroef met flens m10x65 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8150457 binnenzeskantschroef m10x74 AP8121155 t bus AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8123859 t bus AP8123860 o-ring AP8123870 t bus
dashboard aprilia AP8124990 dashboard compleet AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124569 lamphouder. compleet AP8124570 lamphouder. compleet AP8124571 lamphouder compleet 12v-3w AP8124575 dashboard zuiger AP8124574 dashboard rubber AP8124573 omhoog. dashboard afdekking AP8124572 schroef AP8144415 pakking AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
sticker aprilia AP8167457 technische sticker set AP8167932 technische sticker set AP8167933 technische sticker set AP8177174 geen beschrijving beschikbaar AP8177175 geen beschrijving beschikbaar AP8167455 geen beschrijving beschikbaar AP8167456 geen beschrijving beschikbaar AP8167457 technische sticker set AP8177168 geen beschrijving beschikbaar AP8167459 geen beschrijving beschikbaar AP8167460 geen beschrijving beschikbaar AP8167461 voorkuip sticker set AP8167462 voorkuip sticker set AP8167934 voorkuip sticker set AP8167935 voorkuip sticker set AP8167936 voorkuip sticker set AP8167937 voorkuip sticker set AP8167938 voorkuip sticker set AP8167458 voorkuip sticker set AP8167465 geen beschrijving beschikbaar AP8167943 geen beschrijving beschikbaar AP8167942 geen beschrijving beschikbaar AP8167940 geen beschrijving beschikbaar AP8167466 kuip sticker set AP8167467 kuip sticker set AP8167939 kuip sticker set AP8177169 kuip sticker set AP8167463 kuip sticker set AP8167464 kuip sticker set AP8167941 kuip sticker set AP8167948 achterkap stickerset AP8177170 geen beschrijving beschikbaar AP8167946 geen beschrijving beschikbaar AP8167472 geen beschrijving beschikbaar AP8167947 achterkap stickerset AP8167945 achterkap stickerset AP8167944 achterkap stickerset AP8167468 achterkap stickerset AP8167469 achterkap stickerset AP8167471 achterkap stickerset AP8167473 geen beschrijving beschikbaar AP8167474 geen beschrijving beschikbaar AP8167475 geen beschrijving beschikbaar AP8167476 geen beschrijving beschikbaar AP8167951 geen beschrijving beschikbaar AP8177171 geen beschrijving beschikbaar AP8167953 tank sticker set AP8167952 tank sticker set AP8167950 tank sticker set AP8167949 tank sticker set AP8167477 geen beschrijving beschikbaar
voetsteunen aprilia AP8134541 kuip bevestigingsplaat AP8121135 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8120573 stop ring AP8146467 voorste voetsteun, paar AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8135909 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146336 rechts voorste voetsteunbeugel AP8135910 lh voorste voetsteunbeugel AP8146337 lh voorste voetsteunbeugel AP8146300 rechts voorste voetsteunbescherming AP8146301 lh voorste voetsteunbescherming AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134651 lh voetsteun ondersteuning AP8146385 lh voetsteun ondersteuning AP8146384 rechts voetensteun AP8134652 rechts voetensteun AP8146466KIT geen beschrijving beschikbaar AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8134451 voetsteun plaat AP8152288 schroef met flens AP8102544 klinknagel m6
kader i aprilia AP8146458 zadelsteun AP8146458 zadelsteun AP8146457 zadelsteun AP8146457 zadelsteun AP8102544 klinknagel m6 AP8134452 kuipsteun achter AP8121882 kabelgeleider AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8134608 ondersteuning voor zadelslot AP8152386 afstandhouder
kader ii aprilia AP8134389 spoel ondersteuning. rechts AP8134390 spoel ondersteuning. lh AP8134635 spoelsteun, links AP8134635 spoelsteun, links AP8134635 spoelsteun, links AP8135905 instrum.holder frame AP8121428 borgring d8 AP8134436 kuip aansluitplaat AP8102498 snap ring AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220269 kabelgeleider AP8146334 frame, anod. AP8146334 frame, anod. AP8146334 frame, anod. AP8135897 kader AP8134674 min.eng.spd. kabelplaat AP8201539 slangklem AP8150314 schroef m6x70 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102544 klinknagel m6
kader iii aprilia AP8152301 zelfborgende moer AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152325 schroef met flens AP8120582 kabelgeleider AP8220269 kabelgeleider AP8220269 kabelgeleider AP8150292 gebogen veerring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8134379 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134638 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134638 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134638 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134380 waterkoeler bovenste steun AP8135897 kader AP8146334 frame, anod. AP8146334 frame, anod. AP8121997 onderste afstelbus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121996 bovenste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8102544 klinknagel m6 AP8121313 conische bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8152398 schroef met flens m10x80 AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8201727 zwarte kabelgeleider
voorvork ii aprilia AP8123637 rh hub cpl. AP8123970 rh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8123971 lh hub cpl. AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8121573 schroef m8x40 AP8123822 hub + rh vorkpoot AP8123823 naaf + linker vorkpoot AP8123824 stofkap AP8123806 borgring AP8123825 oliekeerring AP8123827 bus d.47,1xd.43xh.20 AP8123828 bus 890398 bus AP8123826 ring 856043 ring AP8123811 speciale ring AP8123812 schroef m10x1.5 AP8123975 voorvork revisie kit AP8163057 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt.
voorlichaam - kanaal aprilia AP8158574 lh int. luchtkanaal. grijs AP8148946 lh int. luchtkanaal, geel AP8148929 lh int. luchtkanaal, el. blauw AP8149278 lh int. luchtkanaal. zwart AP8149278 lh int. luchtkanaal. zwart AP8149278 lh int. luchtkanaal. zwart AP8148912 lh int. luchtkanaal. heet rood AP8124300 luchttemp. sensor AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8148350 luchtinlaatrooster. rechts AP8148351 luchtinlaatrooster. lh AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8121297 uitbreidingselement m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8220269 kabelgeleider AP8102375 clip m5 AP8158686 geen beschrijving beschikbaar AP8168144 geen beschrijving beschikbaar AP8158024 geen beschrijving beschikbaar AP8149936 geen beschrijving beschikbaar AP8158591 geen beschrijving beschikbaar AP8158576 lh ext. luchtkanaal. grijs AP8158626 lh ext. luchtkanaal. heet rood AP8158611 lh ext. luchtkanaal. zwart AP8149956 lh ext. luchtkanaal. heet rood AP8149280 lh ext. luchtkanaal. zwart AP8148843 lh ext. luchtkanaal. zwart AP8158023 geen beschrijving beschikbaar AP8158575 geen beschrijving beschikbaar AP8149279 geen beschrijving beschikbaar AP8149935 geen beschrijving beschikbaar AP8158610 geen beschrijving beschikbaar AP8158685 geen beschrijving beschikbaar AP8168143 rechts ext. luchtkanaal. zwart AP8158625 rechts ext. luchtkanaal. heet rood AP8158590 rechts ext. luchtkanaal. zwart AP8149955 rechts ext. luchtkanaal. heet rood AP8148842 rechts ext. luchtkanaal. zwart AP8148928 rechts int. luchtkanaal, el. blauw AP8148911 rh int. luchtkanaal. heet rood AP8158573 rh int. luchtkanaal. grijs AP8149277 rh int. luchtkanaal. zwart AP8149277 rh int. luchtkanaal. zwart AP8149277 rh int. luchtkanaal. zwart AP8148945 rh int. luchtkanaal. geel AP8102831 luchtdeflector
front body - voorkuip aprilia AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8149341 voorruit AP8148829 voorruit AP8168136 geen beschrijving beschikbaar AP8149843 voorruit AP8149341 voorruit AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8102632 rh achteruitkijkspiegel AP8102633 lh achteruitkijkspiegel AP8102909 spiegel inbrengkit AP8148837 kuip. zwart AP8149943 geen beschrijving beschikbaar AP8149923 geen beschrijving beschikbaar AP8168133 geen beschrijving beschikbaar AP8158582 geen beschrijving beschikbaar AP8158617 geen beschrijving beschikbaar AP8158602 kuip. zwart AP8158563 kuip. grijs AP8158015 kuip. el. blauw AP8158676 kuip. f. geel AP8149670 kuip. zwart AP8149270 kuip dashboard vergrendeling AP8168455 kuip dashboard vergrendeling AP8148830 kuip dashboard vergrendeling AP8144281 kuip pakking AP8106712 nietje AP8149924 geen beschrijving beschikbaar AP8149841 geen beschrijving beschikbaar AP8149118 geen beschrijving beschikbaar AP8158583 geen beschrijving beschikbaar AP8158564 geen beschrijving beschikbaar AP8158016 geen beschrijving beschikbaar AP8168283 geen beschrijving beschikbaar AP8168134 geen beschrijving beschikbaar AP8158618 geen beschrijving beschikbaar AP8158603 rh schot. zwart AP8158677 rh schot. geel AP8149946 rh schot. heet rood AP8149925 geen beschrijving beschikbaar AP8149947 geen beschrijving beschikbaar AP8158017 geen beschrijving beschikbaar AP8158565 geen beschrijving beschikbaar AP8158584 geen beschrijving beschikbaar AP8149842 geen beschrijving beschikbaar AP8168284 geen beschrijving beschikbaar AP8168135 geen beschrijving beschikbaar AP8158678 geen beschrijving beschikbaar AP8158619 geen beschrijving beschikbaar AP8158604 lh baffle. zwart AP8149119 lh baffle. zwart AP8120531 rubber met inzet
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8126854 voorspatbord. carb. AP8126835 geen beschrijving beschikbaar AP8126682 voorspatbord, carb. AP8126980 geen beschrijving beschikbaar AP8126979 geen beschrijving beschikbaar AP8126931 geen beschrijving beschikbaar AP8126930 geen beschrijving beschikbaar AP8126927 geen beschrijving beschikbaar AP8126926 geen beschrijving beschikbaar AP8126896 geen beschrijving beschikbaar AP8156014 geen beschrijving beschikbaar AP8156013 voorspatbord. zwart AP8124719 reflector, amber AP8150204 moer m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8148589 linksvoor reflectorsteun AP8148588 rechts voorste reflectorsteun
front body - lockups aprilia AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8117129 spoiler hittebescherming AP8148551 voorkuip onderste vergrendeling AP8158577 geen beschrijving beschikbaar AP8158030 geen beschrijving beschikbaar AP8149957 geen beschrijving beschikbaar AP8149937 geen beschrijving beschikbaar AP8149271 geen beschrijving beschikbaar AP8168145 geen beschrijving beschikbaar AP8158687 geen beschrijving beschikbaar AP8158627 geen beschrijving beschikbaar AP8158612 geen beschrijving beschikbaar AP8158592 pijler. fluo rood AP8148833 pijler. fluo rood AP8148834 koelere spoiler. zwart
remklauw voor aprilia AP8113970 rechter remklauw, goud AP8113971 links remklauw, goud AP8113972 remblokken AP8113973 ontluchtingsventiel AP8113756 ontluchtingsklep dop AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133593 pen + remveer AP8113974 pen + remveer AP8113926 voorremschijf 320 AP8133751 front brake disc AP8133781 voorremschijf AP8152336 schroef met flens m10x1.25 AP8152385 inbusschroef m10x1.25
voorvork i aprilia AP8123637 rh hub cpl. AP8123970 rh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8123971 lh hub cpl. AP8123829 mouw AP8123810 zuiger bevestigingsbus AP8123831 veer AP8123832 preload tube cpl. AP8123835 afstandhouder AP8123836 onderlegring AP8123830 plunjer. compleet AP8163034 plunjer. compleet AP8123816 onderlegring AP8123815 ring AP8123833 huls plug cpl. AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring AP8123975 voorvork revisie kit AP8163057 veer AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt.
voorste hoofdcilinder aprilia AP8113976 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank AP8113969 voorste hoofdcilinder 854600 voorste hoofdcilinder 854601 voorremhendel AP8113757 voorremhendel AP8113717 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8134383 olietank plaat AP8134438 remleiding bevestigingsplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8101595 slangklem d10,1 AP8144151 rubberen pijp 890509 rubberen pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124288 remlichtschakelaar
voorwiel rsv mille aprilia AP8104183 tubeless ventiel AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8125827 front wheel spindle 85263R voorwiel as 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8133781 voorremschijf AP8133751 front brake disc AP8113926 voorremschijf 320 AP8108844 voorwiel AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8110094 met 25x47x12 AP8125843 interne afstandhouder AP8125842 borgring d47
voorwiel rsv mille versie aprilia AP8101744 tubeless ventiel AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8125827 front wheel spindle 85263R voorwiel as 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8133781 voorremschijf AP8133751 front brake disc AP8113926 voorremschijf 320 AP8108675 voorwiel. grijs AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125778 interne afstandhouder AP8125779 borgring
brandstoftank i aprilia AP8134370 tanksteun AP8117174 f.tank akoestische isolatie. paneel AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8117128 brandstoftank hittebescherming AP8149269 geen beschrijving beschikbaar AP8148827 geen beschrijving beschikbaar AP8158596 geen beschrijving beschikbaar AP8158014 geen beschrijving beschikbaar AP8168131 geen beschrijving beschikbaar AP8158615 geen beschrijving beschikbaar AP8158600 benzinetank. zwart AP8158597 benzinetank. zwart AP8158674 benzinetank. flitsend geel AP8149942 benzinetank. heet rood AP8149920 benzinetank. flitsend geel AP8121421 t bus AP8144328 rubberen afstandhouder AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152281 schroef met flens m6x30
brandstoftank ii aprilia AP8120893 dop zegel AP8120894 brandstoftank pakking AP8120894 brandstoftank pakking AP8144351 fuel tank gasket AP8102535 vlotterkamer AP8102503 invoegen 2B001203 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8144158 rubberen afstandhouder AP8104287 tankdop AP8104288 tankdop AP8104288 tankdop AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30
stuur aprilia AP8102787 anti.v gewicht. zwart AP8104573 anti.v gewicht. zwart AP8118590 rechterhelft stuur d.53 AP8118592 rechterhelft stuur d.51,1 AP811864944 rechterhelft stuur d.51,1 AP81186505 linkerhelft stuur d.51,1 AP8118593 linkerhelft stuur d.51,1 AP8118648 linkerhelft stuur d.53 AP8118591 left half handlebar d.53 AP8121262 anti v. gewichtsschacht AP8144083 rubberen afstandhouder AP8121261 anti vib. gewicht achterstand AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8118501 handgreep paar. zwart AP8110074 rol d4x19,8 AP8120178 o-ring of 112 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152289 schroef met flens AP8124989 de lichtkeuzeschakelaar AP8127524 de lichtkeuzeschakelaar AP8127069 de lichtkeuzeschakelaar AP8127524 de lichtkeuzeschakelaar AP8118470 choke controle GU01132330 choke controle AP8118580 motor stop-start apparaat AP8127523 motor stop-start apparaat AP8114404 levering van gastransmissie AP8114405 gastransport retour AP8114359 chokekabel AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118492 dopschroef AP8150472 tspei inox schroef m3x20 AP8120190 o-ring 3075
slot hardware kit aprilia AP8104151 slot kit AP8104263 slot kit AP8104265 slot kit AP8102911 zadelslot cpl. AP8104288 tankdop AP8104288 tankdop AP8104287 tankdop AP8102910 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8102914 zadelontgrendelingskabel AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152288 schroef met flens AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8221129 bus AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8120428 kabelgeleider AP8121678 bus AP8134608 ondersteuning voor zadelslot AP8134608 ondersteuning voor zadelslot
bordenset en handboeken aprilia AP8102622 toolkit AP8104152 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8104264 geen beschrijving beschikbaar AP8104267 geen beschrijving beschikbaar AP8104268 geen beschrijving beschikbaar AP8104269 geen beschrijving beschikbaar AP8104270 geen beschrijving beschikbaar AP8104448 geen beschrijving beschikbaar AP8167313 geen beschrijving beschikbaar AP8167282 fraudebestendige gegevensplaat AP8167277 geen beschrijving beschikbaar AP8167278 geen beschrijving beschikbaar AP8167279 geen beschrijving beschikbaar AP8167312 geen beschrijving beschikbaar AP8167674 geen beschrijving beschikbaar AP8167685 geen beschrijving beschikbaar AP8167856 geen beschrijving beschikbaar AP8177088 geen beschrijving beschikbaar AP8167276 geen beschrijving beschikbaar AP8167275 geen beschrijving beschikbaar AP8167273 geen beschrijving beschikbaar AP8157735 geen beschrijving beschikbaar AP8157735 geen beschrijving beschikbaar AP8167155 geen beschrijving beschikbaar AP8167160 geen beschrijving beschikbaar AP8167164 geen beschrijving beschikbaar AP8167164 geen beschrijving beschikbaar AP8167272 geen beschrijving beschikbaar AP8167272 geen beschrijving beschikbaar AP8167311 ece gegevensplaat AP8102728 klinknagel 3x11 AP8167157 geen beschrijving beschikbaar
achterkap - achterkuip aprilia AP8134396 brandstoftank steunstang AP8221129 bus AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8149289 licht supp. achterlicht .. zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8102914 zadelontgrendelingskabel AP8102375 clip m5 AP8158689 geen beschrijving beschikbaar AP8158629 geen beschrijving beschikbaar AP8158614 geen beschrijving beschikbaar AP8158594 geen beschrijving beschikbaar AP8158578 geen beschrijving beschikbaar AP8158026 geen beschrijving beschikbaar AP8149959 geen beschrijving beschikbaar AP8149941 geen beschrijving beschikbaar AP8168147 achter kuip. zwart AP8149290 achter kuip. zwart AP8148850 achter kuip. zwart AP8102911 zadelslot cpl.
achter remklauw aprilia AP8121234 rem supp. plaat pin AP8113612 remschijf achter AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113873 achterremslang AP8113897 achter remklauw. goud AP8133900 achter remklauw. goud AP8133920 remblokken AP8113898 remblokken AP8113752 pin + splitpen AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8134443 achterste remslangsteun AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8134385 rem hanger plaat
achter elektrisch systeem aprilia AP8120218 eindkap AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124439 aardingsbatterijkabel AP8127022 belangrijkste kabelboom AP8127039 belangrijkste kabelboom AP8112940 positieve poolkap 584509 val sensor AP8124266 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8138776 ecu prot.box AP8138596 ecu box deksel AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8124289 diode AP8124269 kabel relais-startmotor AP8124935 kabel relais-startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8220283 rubberen afstandhouder AP0265476 versnellingsbak AP0265474 versnellingsbak AP0265675 ecu AP0265672 ecu AP0265672 ecu AP0265671 ecu AP0265671 ecu AP8124273 zekering 30a AP8112811 rubberen zekeringkast AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber
achterste hoofdcilinder aprilia AP8113241 remolietank compleet AP8133873 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8113764 slangklem d10,1 AP8101595 slangklem d10,1 AP8113765 rubberen pijp 890509 rubberen pijp AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113288 rubberen balgen AP8113324 rear master cylinder 852218 achterste hoofdcilinder AP8121222 hoofdcilinderstang AP8101968 vork AP8120178 o-ring of 112 AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin 884033 hefboom pin AP8121223 hefboom pin AP8121927 veer achterremhendel AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150026 moer m6 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150462 borgring d9 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8135925 achterremhendel AP8134415 remhendel steun AP8134384 achterste hoofdcilindersteun AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50
achterspatbord aprilia AP8126775 kentekenplaatsteun AP8126579 laag achterspatbord AP8156015 geen beschrijving beschikbaar AP8126650 achterspatbord, carb. AP8134448 reflector ondersteuning AP8224164 achterreflector, rood AP8224164 achterreflector, rood AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8126591 nummerplaat verlenging AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150204 moer m4 AP8150177 ring 5,3x10x1 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8148587 reflector ondersteuning AP8152298 schroef met flens m5x16
achterwiel rsv mille aprilia AP8107148 chain cpl conn.link AP8107118 chain cpl conn.link AP8107122 kettingring z = 42 AP8108854 achterwiel 859754 verbindingsschakel AP8107150 verbindingsschakel AP8107136 verbindingsschakel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125731 flexibel koppelingsrubber B043317 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121408 veeraandrijving bevestigingsbus AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP81257305 radkranzhalter kplt. AP8125831 wheel pin B045422 wiel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8125840 afstandhouder AP8125839 borgring d52 AP8125732 veerafstandhouder AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8110081 met 30x55x13 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55
achterwiel rsv mille versie aprilia AP8107118 chain cpl conn.link AP8107148 chain cpl conn.link AP8107122 kettingring z = 42 AP8108676 achterwiel, grijs AP8125733 primaire drive / cush drive 2B000639R primaire drive / cush drive 00000002735 geen beschrijving beschikbaar B043317 flexibel koppelingsrubber AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121408 veeraandrijving bevestigingsbus AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP81257305 radkranzhalter kplt. B045422 wiel pin AP8125831 wheel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8125787 afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8125732 veerafstandhouder AP8107136 verbindingsschakel AP8107150 verbindingsschakel 859754 verbindingsschakel
zadel aprilia AP8129283 bestuurderszadel. zwart AP8129284 achter zadel. zwart AP8129285 achterzadelriem. zwart AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8149958 geen beschrijving beschikbaar AP8158580 geen beschrijving beschikbaar AP8168146 geen beschrijving beschikbaar AP8158688 geen beschrijving beschikbaar AP8158628 geen beschrijving beschikbaar AP8158613 zadelhoes. zwart AP8158593 zadelhoes. zwart AP8158025 zadelhoes. el. blauw AP8149939 zadelhoes. flitsend geel AP8149291 zadelhoes. zwart AP8148851 zadelhoes. zwart AP8129292 zadelhoes basis AP8149287 rechts zijpaneel AP8149288 lh zijpaneel AP8126701 zadelrubber AP8126702 rubberen afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8121991 bus AP8221145 t bus AP8220349 rubberen afstandhouder AP8138947 zadeldek toegangsdeur AP8117125 zelfklevende spons AP8134654 bord AP8129293 geen beschrijving beschikbaar AP8148852 luchtinlaatrooster. lh AP8149354 luchtinlaatrooster, rechts AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8220238 rubberen afstandhouder AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8121811 t bus AP8152306 zelfborgende moer m5
sturen aprilia AP8110077 axiaal kogellager AP8123927 vork bovenplaat AP8123932 fork upper plate AP8163203 vork bovenplaat AP8123640 stengelbasis AP8123928 stengelbasis AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8121346 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8121302 stuurslot bus AP8150211 schroef 319165 schroef AP8123641 stofkap ring AP8152289 schroef met flens AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121041 afstandhouder AP8121041 afstandhouder AP8123645 stuurschokdemper sachs AP8123972 stuur schokdemper 2B001706 stuur schokdemper AP8152384 spindel sluitring AP8157770 aprilia bord AP8150490 deuvel AP8150490 deuvel AP8123865 gelede kop AP8121236 stuur shockabs.union AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8123864 borgring AP8121233 t bus AP8220149 o-ring 119 AP8123866 kogelgewricht AP8121235 stuur shockabs. halsband
zwenkarm aprilia AP8110079 kogellager AP8125830 achterste swingarmpen AP8120985 rh kettinggeleiderplaat AP8120986 links kettinggeleiderplaat AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121202 interne afstandhouder AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8121890 achterste standaard bus AP8146295 zwenkarm, anod. AP8110078 kooi à rouleaux AP8144006 pakking ring AP8125763 achterwielasmoer AP8144048 o-ring 134 AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8125687 wielpenring AP8150468 schroef m6x40 AP8150334 moer m8 AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8120995 kettinggeleiderplaat AP8138593 kettingkast AP8234020 beker voor schoen AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8117033 zelfklevende spons AP8144284 kettinggeleiderplaat AP8121075 t bus
onderzadel aprilia AP8138591 zadel supp. onderste lockup AP8138591 zadel supp. onderste lockup AP8149033 zadel supp. onderste lockup AP8149064 zadel supp. laag. lockup, rood AP8138591 zadel supp. onderste lockup AP8149033 zadel supp. onderste lockup AP8148356 zadel supp. laag. opsluiten. rood AP8138591 zadel supp. onderste lockup AP8101595 slangklem d10,1 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8201539 slangklem AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150468 schroef m6x40 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121890 achterste standaard bus AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102600 plug AP8102600 plug

Elektrisch

centraal elektrisch systeem aprilia AP8120218 eindkap AP0265480 bobine AP8127022 belangrijkste kabelboom AP8127039 belangrijkste kabelboom AP0265244 ext. donkere plug dop AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8124267 spanningsregelaar AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121736 t bus AP8124269 kabel relais-startmotor AP8124935 kabel relais-startmotor AP8112832 aardingsbatterijkabel AP8112996 microschakelaar AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP0265246 int. donkere plug dop 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8124748 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8117033 zelfklevende spons AP8148660 accu bevestigingsplaat AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8144045 batterijsteun rubber AP8124300 luchttemp. sensor
front elektrisch systeem aprilia AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8212588 diode AP8127022 belangrijkste kabelboom AP8127039 belangrijkste kabelboom AP8127391 toeter AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8134480 zekeringen haak AP8134632 zekeringen haak AP8124274 zekeringhouder CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8124277 microrele 12v-30a 1D001636 microrele 12v-30a AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124293 relais ondersteuning AP8152283 schroef met flens AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152280 schroef met flens m6x25
koplamp aprilia AP8124946 koplamp AP8124901 koplamp AP8124945 koplamp AP8127118 veer AP8127118 veer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150159 ring 4.3x16 AP8127119 lamphouder AP8127138 koplamp bedrading + laarzen AP8127120 koplamp bedrading + laarzen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8124564 stelschroef AP8127117 stelschroef AP8127116 stelschroef AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8127109 lamp h7-12v-55w 2920225 lamp 12v-5w AP8224393 lamp 12v-5w AP8127109 lamp h7-12v-55w AP8127121 lamp h4 12v-60 / 55w 292723 lamp h4 12v-60 / 55w AP8127119 lamphouder AP8124568 lamphouder
ontstekingseenheid aprilia AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 2R000113 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295830 ontstekingsunit 12v-380w AP0659110 sprag clutch AP0659120 sprag koppelingshuis AP0659123 sprag koppelingshuis AP0641590 binnenzeskantschroef m8x16 2R000308 binnenzeskantschroef m8x16 2R000261 inbusschroef AP0241541 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0211651 ontstekingsdeksel AP0241631 dekking m24x1.5 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0240580 schroef met flens AP0260870 kabel bescherming AP0650340 pakking AP0650341 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0229301 pin m6x50 AP0634600 inactieve versnelling AP0634740 double gear AP0294356 starter motor cpl. AP0685965 startmotor cpl. AP0294354 revisieset startmotor AP0294352 revisieset startmotor AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0297942 bougie dcpr9e AP0265246 int. donkere plug dop AP0265244 ext. donkere plug dop AP0265480 bobine
achterlicht aprilia AP8124978 achterlicht AP8127070 achterlicht AP8124558 achterlicht lens AP8124885 achterlicht lens AP8124559 n.plaat lichtvenster AP8121725 t bus AP8121790 t bus AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8124561 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8124562 achterlicht kabelboom. AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP8224389 lamp 12v-21 / 5w 129953 lamp 12v-21 / 5w
richtingaanwijzers aprilia AP8124980 rechts voor / links achter indic. AP8124979 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127122 richtingaanwijzer lens AP8127123 schroef tbc 2.9x13 AP8150137 inbusschroef AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224390 lamp r10w 12v

Accessoires

acc. - fietsonderdelen i aprilia AP8796532 stuurplaat showa-alu AP8796534 stuurplaat ohlins-alu AP8796533 stuurplaat showa-alu AP8796535 stuurplaat, goud ohlins-alu AP8796196 voorwiel, blauw oz-alu AP8796263 voorwiel, zilver oz-alu AP8796264 achterwiel, zilver oz-alu AP8796197 achterwiel, blauw oz-alu AP8796530 versnellingshendel ergal AP8796531 verstelbare voetsteunen alu AP8796050 schroef kit. 16 schroeven titan AP8123972 stuur schokdemper 2B001706 stuur schokdemper
acc. - fietscomponenten ii aprilia AP8140451 tankdopschroeven, ergal rood AP8140453 tankdopschroeven, goud ergal AP8140702 pair adj.foot rests.blk. ergal AP8140498 adj. voet rust. paar ergal-oro AP8140497 adj. voet rust. paar ergal-blu AP8140496 adj. voet rust. paar ergalrood AP8140499 achterste voetsteunen, paar ergalrood AP8140500 achterste voetsteunen, paar ergal-blu AP8140501 achterste voetsteunen, paar ergal-oro AP8140703 paar voetsteunen, zwarte ergal AP8140505 teenbeschermer, paar ergalrood AP8140507 teenbeschermer, paar ergal-oro AP8140506 teenbeschermer. paar ergal-blu AP8140522 kuipschroeven. gouden ergal AP8140520 kuipschroeven. rode ergal AP8140521 kuipschroeven, blauw ergal AP8140525 schotschroeven, goud ergal AP8140524 schotschroeven, blauw ergal AP8140523 schotschroeven, rood ergal AP8140532 stuurschroeven. rode ergal AP8140533 stuurschroeven. blauw ergal AP8140534 stuurschroeven, ergal goud AP8140699 anti.vib. gewichten. rode ergal AP8140700 anti.vib.weigh., blauw ergal AP8140701 anti.vib. gewichten, goud ergal
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - prestatie-onderdelen i aprilia AP8797219 uitlaat unit kit akra mono AP8797227 silencer titan AP8797228 klem met steun AP8796495 eprom titan-evo AP8797229 uitlaatpijp inox AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797215 adhesivo AP8797230 demper revisie kit akr
acc. - prestatieonderdelen ii aprilia AP8797006 uitlaat kit assy akrapovicsbk AP8796511 lh geluiddemper titan AP8797156 lh geluiddemper titan AP8796512 rh demper titan AP8797157 rh demper titan AP8796514 klem. carb. carb. AP8796515 klem rechts, carb. carb. AP8796518 uitlaatpijp pakking AP8796516 voorflens AP8796509 lh uitlaatpijp inox AP8796517 achterflens AP8796507 voorkant. uitlaatpijp inox AP8796508 centrale uitlaatpijp inox AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797160 steunbeugel inox AP8796510 rechts uitlaatpijp inox AP8796513 geluiddemper clip titan-carb AP8796520 sticker AP8797215 adhesivo AP8796505 eprom akrapovic sbk AP8797165 eprom akrapovic sbk AP8797158 demper revisie kit ak. AP8797159 uitlaat unit reductie akra. AP8798001 demper revisie kit akr AP8796506 voetsteunsteunset
acc. - prestatieonderdelen iii aprilia AP8796493 geluiddempende cartridge assy. AP8796492 steun klem AP8796495 eprom titan-evo AP8796498 geluidsisolatie cartri.assy-paar AP8796499 klem met steun carb. AP8796500 top demper sptitan AP8796501 onderste geluiddemper sptitan
acc. - performance onderdelen iv aprilia AP8796738 gasklephuis rac.d57 AP0296975 gasklephuis cpl. d.57 AP8798003 hogedrukleiding AP8114342 levering van gastransmissie AP8114343 gastransport retour AP8798002 pakking airbox AP8796739 eprom AP8701093 motortransmissieset
acc. - speciale lichaamsdelen aprilia AP8796055 voorspatbord, carb. AP8796203 geen beschrijving beschikbaar AP8796209 brandstof schot carb. AP8796210 luchttrekkers carb. AP8791058 vorkdeksel carb. AP8791048 achterspatbord, carb. AP8796200 centrale radiator afdekking carb. AP8796208 dashboard deksel carb. AP8791055 kettingkast, carb. AP8791052 rechter teenbeschermer carb. AP8791053 lh teenbeschermer carb. AP8796201 rechts onderzijde zijpaneel carb. AP8796202 lh onderzijde zijpaneel carb. AP8796249 geen beschrijving beschikbaar
acc. - verschillende aprilia AP8796047 tankbeschermer stickers kit AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e AP8792156 tank pakket AP8705021 caballete trasero groter AP8792152 achter zadeltas AP8796046 fiets hoes

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV Mille 1000 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV Mille 1000 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV Mille 1000 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia