Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009.

Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RSV Tuono 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RSV Tuono 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2006!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8121267 choke hold AP8104614 drukklep 856161 klep "roll over" AP8134884 bus steunplaat AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102738 slangklem AP8120179 slangklem d8 AP8102377 slangklem d9.1 AP8221310 kabelgeleider 856062 pijp sae 30 d.11,11x4,8 856063 pijp sae 30 d.12,7x6,35 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8102998 slangklem d.9.5 AP8102159 slangklem
koelsysteem aprilia AP8104828 waterkoeler AP8124855 ventilator. cpl. AP8134852 lh inf. waterkoeler houder AP8134853 rh inf. waterkoelerhouder AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8144719 thermostaat-koeler pijp AP8144718 koeler-pijp AP8120980 thermostaat-motorpijp AP8144644 filler cap AP8144449 pijp AP8104338 drieweg spruitstuk AP8102615 hoes AP8104097 slangklem AP8144645 pijp AP8121795 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150026 moer m6 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8144733 slang AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8144720 slang AP8144732 pijp AP8104540 slangklem d31x9
expansievat aprilia AP8158147 expansievat AP8104124 expansievat plug AP8220191 pakking AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8221145 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150430 lage zelfborgende moer AP8102378 slangklem d11,3 AP8101595 slangklem d10,1 AP8178779 rechts deksel. zwart AP8121032 bus AP8117033 zelfklevende spons AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8104097 slangklem
olie radiator aprilia AP8106388 olie pijp AP8104341 waterkoeler. rechts AP8104452 waterkoeler, lh AP8144008 o-ring 115 AP8154034 waterkoeler ondersteuning AP8144518 pijp AP8120030 rubberen afstandhouder AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8152117 inbusschroef AP8221023 t bus AP8106389 olieleiding 12x19 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8144061 silent-block AP8102731 slangklem AP8121313 conische bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152278 schroef met flens m6x16 *
olie tank aprilia AP8158120 olie tank. zwart AP8102828 oliefilter cpl. AP8144090 olie pijp AP8102618 olievuldop AP8106387 olie pijp AP8106389 olieleiding 12x19 AP8144200 oliepeil pijp AP8144061 silent-block AP8161087 speciale boorschroef AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8144606 pakking 10x5 AP8120196 o-ring 3056 AP8150137 inbusschroef AP8120190 o-ring 3075 AP8102786 slangklem 20x8 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8179072 tankdeksel AP8152285 schroef met flens m8x16
luchtfilterhuis aprilia AP8158111 deksel van filterhuis AP8158112 basis van filterhuis AP8104329 luchtfilter AP8104335 kader AP8106876 inlaatopening h60 AP8158119 inlaatspruitstuk AP8144456 pakking AP8120615 pakking d3 AP8144581 o-ring 3231 AP8120876 plug AP8124981 min. regelmotor AP8149165 min. adj. klep AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8104525 filter doorblazen AP8144551 gewricht AP0274055 druksensor AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150406 schroef m5x45 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8220095 o-ring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8121023 koplamp stelveer AP8106877 reductie diafragma AP8144605 pijp
benzine pomp aprilia 890435 slangklem AP8176032 pakking ring AP8144476 brandstofpijp AP8104374 gewricht AP8127688 niveausensor AP8121538 schroef AP8124664 brandstofpomp bedrading AP8144475 pakking ring AP8120992 brandstofpijp AP8106443 verveelde schroef AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8106881 brandstofpomp cpl.
uitlaat aprilia 852621 rh geluiddemper. gepolijst 852622 lh geluiddemper. gepolijst AP8119837 rh demper, gepolijst AP8119838 geluiddemper, gepolijst AP8119875 rh geluiddemper. zwart AP8119876 lh geluiddemper. zwart AP8119708 uitlaatpijp pakking AP8121170 veer AP8127773 silencer dx protection AP8127774 geluiddemper sx bescherming AP8158984 geluiddemper bescherming AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150018 onderlegring AP8152291 schroef met flens AP8150506 flensmoer AP8119497 co-inlaatschroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133901 hitte bescherming AP8150535 veiligheidsring AP8119651 voorkant. uitlaat AP8119877 centraal uitlaatspruitstuk AP8119878 achterste uitlaatpijp AP8150505 binnenzeskantschroef m4x6 inox
motor aprilia AP8176156 motor 852160 motor AP8106874 versnellingspook AP8106873 tandwiel deksel AP8150137 inbusschroef AP8150462 borgring d9 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8120253 afstandhouder AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8144015 olieleiding 6x12 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8104996 terugslagklep AP8102159 slangklem AP8120116 3-weg verbinding
carters i aprilia AP0296961 crankcase assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233822 bus halve schaal. geel AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210415 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0950141 afdichtring 8x13 AP0841521 inbusschroef AP0268751 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef AP0656232 oliespuitpijp AP0650337 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236370 chain guide AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef AP0956745 oliefilter AP0610233 oliefilterdeksel AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30
oliepomp aprilia AP0220423 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing AP0634476 oil pump gear z=42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211632 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239449 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0245330 borgring 10x1
aandrijfas aprilia AP0295667 krukas cpl. AP0217486 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295783 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0634732 timing system gear AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233721 bus, rood 42x45x19 AP0233722 bus. blauw 42x45x19 AP0233723 bus, geel 42x45x19
cilinder met zuiger aprilia AP0613419 cilinder met zuiger AP0613418 cilinder met zuiger AP0685211 zuiger compleet 96.956 mm (b) AP0684311 zuiger compleet 96.956 mm (b) AP0685210 zuiger compleet 96.944 mm (a) AP0684310 zuiger compleet 96.944 mm (a) AP0295858 zuigerveren set AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0640455 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
kleppen bedekken aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0610715 klep achteraan AP0242091 moer m10 AP0610710 klep voorste kleppen AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0840657 hoes AP0251100 bord AP0274040 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0440130 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40 AP0664041 nokkenassensor cpl. AP0244211 sluitring 6.4 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0250640 afdichtring 12x18 AP8127776 bedrading met connector
cilinderkop en kleppen aprilia AP0623365 cilinderkop voor cpl. AP0613465 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0623367 cilinderkop achter cpl. AP0613468 cilinderkop achter cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254870 uitlaatklep 33mm AP0254295 inlaatklep 38 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0238211 ext. klepveer AP0238201 int. klepveer AP0253957 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel AP0253990 klep lifter emmer
kleppen pads aprilia AP0253974 pad 2.3 AP0254031 pad 2.375 AP0254032 pad 2.425 AP0254033 pad 2.475 AP0254034 pad 2.525 AP0254035 pad 2.575 AP0254036 pad 2.625 AP0254037 pad 2.675 AP0254038 pad 2.725 AP0254039 pad 2.775 AP0254040 pad 2.825 AP0254041 pad 2.875 AP0254042 pad 2.925 AP0254043 pad 2.975 AP0254030 pad 2.325 AP0253989 pad 3.050 AP0253988 pad 3.00 AP0253975 pad 2.35 AP0253976 pad 2.4 AP0253977 pad 2.45 AP0253978 pad 2.5 AP0253979 pad 2.55 AP0253980 pad 2.6 AP0253981 pad 2.65 AP0253982 pad 2.7 AP0253983 pad 2,75 AP0253984 pad 2.8 AP0253985 pad 2.85 AP0253986 pad 2.9 AP0253987 pad 2.95 AP0254044 pad 3.025
voorste cilinder timing systeem aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236322 kettinggeleider AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220386 uitlaat nokkenas AP0620203 inlaatnokkenas AP0634739 versnelling z = 29 AP0634732 timing system gear AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef AP0297957 camshaft chain
achterste cilinder timing systeem aprilia AP0220442 bovenste balansas AP0220441 bovenste balansas AP0832360 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211685 bus plaat cpl. AP0211684 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220386 uitlaat nokkenas AP0620203 inlaatnokkenas AP0634732 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297957 camshaft chain AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
keuze versnellingsbak aprilia AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0258383 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258376 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258328 schakel cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239422 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236365 rubberen rondsel AP8176196 rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0227714 onderlegring
versnellingsbak aprilia AP0220392 as voor primaire tandwielas. AP0634697 5e rondsel AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634662 3e-4e rondsel AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634712 6e rondsel AP0634642 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634657 2e wiel versnelling AP0634721 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634682 3e wiel versnelling AP0634702 5e wiel versnelling AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634622 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281223 versnellingsbak cpl.6 snelheid
koppeling i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106915 stalen koppelingsschijven 10 st. AP0659800 gevoerde koppelingsschijf AP0220457 koppelingsas cpl. AP0259518 veerhouder plaat cpl. AP0632135 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627535 onderlegring AP0627530 onderlegring AP0941506 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma AP0627281 drukplaat AP0442130 moer m12
koppeling ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634476 oil pump gear z=42 AP0627910 drukring AP0295783 primaire aandrijving AP0259583 veerhouder plaat AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0259535 clutch drum AP0295795 primaire transm. AP0247972 bus d5,5 AP0247974 bus d11.5 AP0238135 veer AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0242206 moer m8 AP0247614 afstandhouder AP0238140 veer AP0259588 veerhouder plaat AP0941835 schroef m8x25 AP0238130 spring
waterpomp aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0232430 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0440101 inbusschroef AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller AP0222512 waterpomp behuizing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0610992 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor AP0241761 inbusschroef
gasklephuis aprilia AP0296970 gasklephuis cpl. AP0281241 gasklephuis revisie kit AP0661011 throttle cable supp.plate cpl. AP0966970 luchttemp. sensor AP0274030 throttle body sensor AP0874487 injectorkit compleet AP0631220 o-ring AP0274020 brandstof drukregelaar AP0960112 draad 110 mm AP0860662 sensorbuis 110mm AP8161139 bus AP8161138 bus AP8176062 klinknagel
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297616 klueberpasta 60 gr AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. 0000000 band 110/90 AP0296170 pakkingset

Frame

kader i aprilia AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8146974 kader AP8146500 zadelsteun AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8121597 afstandhouder AP8121996 bovenste afstelbus AP8121997 onderste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8152301 zelfborgende moer AP8102544 klinknagel m6 AP8179150 ondersteuning voor expansietank AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102376 clip m6 AP8117033 zelfklevende spons - AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30
kader ii aprilia AP8134775 waterkoeler bovenste steun AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150468 schroef m6x40 AP8134854 relais ondersteuning AP8134851 relais ondersteuning AP8158669 kettinggeleiderplaat AP8134850 nld. verbindende afstandhouder AP8134831 bord AP8121075 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150292 gebogen veerring AP8152410 schroef met flens m10x55 AP8161058 kabelgeleider AP8121741 dashboardbus AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121890 achterste standaard bus AP8179226 rechter kap zwart AP8179227 lh cover zwart AP8220488 paddestoelrubber AP8102544 klinknagel m6 AP8117033 zelfklevende spons
voetsteunen aprilia AP8146503 rechts voorste voetsteunbescherming AP8146504 lh voorste voetsteunbescherming AP8121566 voetsteunpen AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8121566 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring AP8146862 voorste voetsteun. paar- AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8146501 rechts voorste voetsteunbeugel AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8146502 lh voorste voetsteunbeugel AP8134955 voetsteunpen AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152288 schroef met flens AP8146616 achterste voetsteun. rechts AP8146566 rechts voetensteun AP8101861 bal d6,35 AP8146617 achterste voetsteun. lh AP8146567 lh voetsteun ondersteuning AP8134829 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8101861 bal d6,35 AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8150429 gebogen veerring 6x12 - - - - - AP8146617 achterste voetsteun. lh
centrale standaard aprilia AP8146944 stand cpl. AP8146732 stand cpl. AP8152301 zelfborgende moer AP8102524 staan ??veerbescherming AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150480 lage zelfborgende moer m10x1.25 AP8121429 bevestigingsbout centrale standaard AP8121375 bevestigingsbout centrale standaard AP8121014 springveer AP8221197 zijstandaardveer AP8127319 draaischakelaar AP8152440 schroef AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8152279 schroef met flens m6x20
sturen aprilia AP8163541 vork bovenplaat AP8163122 onderste plaat AP8123643 keerring moer terug AP8123642 ring moer AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8121346 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8123644 stofkap ring AP8123641 stofkap ring AP8152384 spindel sluitring AP8163498 stuur schokdemper AP8110077 axiaal kogellager AP8163498 stuur schokdemper AP8154024 schok abs. afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8121811 t bus AP8118707 onderste u-bout AP8121402 schokdemper bus AP8121811 t bus AP8152311 schroef AP8150429 gebogen veerring 6x12 - AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8201417 kabelgeleider -
voorvork i aprilia AP8163451 rechts radiale huls AP8163452 lh radiale huls AP8163494 mouw AP8123810 zuiger bevestigingsbus AP8163495 veer AP8123832 preload tube cpl. AP8123835 afstandhouder AP8123836 onderlegring AP8163496 zuiger compleet AP8123816 onderlegring AP8123815 ring AP8123817 huls plug cpl. AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8163492 hub + rh vorkpoot AP8163493 naaf + linker vorkpoot AP8123824 stofkap AP8123806 borgring AP8123825 oliekeerring AP8123826 ring AP8123827 bus d.47,1xd.43xh.20 AP8123828 bus AP8123811 speciale ring AP8123812 schroef m10x1.5
voorvork ii aprilia AP8163477 rh hub cpl. AP8163476 lh hub cpl. AP8123977 plug cpl. AP8116071 voorvorkolie 1 lt. AP8163057 veer AP8123975 voorvork revisie kit
zwenkarm aprilia AP8145020 zwenkarm AP8146520 rear swing arm pin AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8144463 kettinggeleiderplaat AP8158148 kettingkast AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8234020 beker voor schoen AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8150334 moer m8 AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8125687 wielpenring AP8125763 achterwielasmoer AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8144445 kettinggeleiderplaat AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121570 interne afstandhouder AP8150503 schroef AP8121890 achterste standaard bus AP8121075 t bus AP8154046 kettinggeleider steunplaat AP8121032 bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8120001 rubberen afstandhouder
drijfstang - achterschokbreker abs. aprilia AP8163499 schokdemper AP8146557 dubbele drijfstang AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8146518 zuigerpen l = 36 AP8152412 binnenzeskantschroef m10x72 AP8121155 t bus AP8152301 zelfborgende moer AP8146516 enkele drijfstangcomp. AP8152411 binnenzeskantschroef m10x59 AP8152413 schroef met flens m10x61
front body - voorkuip aprilia AP8179413 kuip. d. zwart AP8184670 kuip. zilver AP8184660 voorkuip, oranje AP8184653 kuip. wit AP8179428 kuip. d. zwart AP8179339 kuip. een zwarte AP8179314 kuip. een zwarte AP8178777 voorkuip, a.zwart AP8178778 voorruit AP8179942 voorruit. fumÈ AP8178767 luchtinlaat. grijs AP8179315 luchtinlaat, rood AP8179414 luchtinlaat. grijs AP8179934 luchtinlaat, rood AP8184140 luchtinlaat, grijs AP8184284 luchtinlaat, rood AP8184299 luchtinlaat v.blu AP8184661 luchtinlaat. zwart AP8184644 luchtinlaat, grijs AP8184631 luchtinlaat. grijs AP8179148 raster GU32750610 rechts voor / links achter indic. GU32750611 rechts voor / links achter indic. GU32751610 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. GU32751611 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150411 inbusschroef AP8127633 glas AP8127122 richtingaanwijzer lens AP8224390 lamp r10w 12v AP8127489 lamp ry10w 12v GU32753410 afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8144564 rubber w / insert m4 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8144565 nylon ring AP8166796 voorkuip sticker leeuw 852573 voorkuip sticker aprilia AP8166797 vlag voorzijde kuip sticker 852574 rechter voorkuip sticker 852776 rechter voorkuip sticker 859880 links kuip sticker 859879 rechter voorkuip sticker 860201 rechter voorkuip sticker - 860202 links kuip sticker 859880 links kuip sticker 856248 links kuip sticker 852786 links kuip sticker 852777 links kuip sticker - 860406 voeg m5 in - - -
voorlichaam - kanaal aprilia AP8179146 luchtdeflector AP8144457 pakking AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8121728 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134437 bord
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8156199 voorspatbord. een zwarte AP8156249 voorspatbord. rood AP8156250 voorspatbord. rood AP8156322 voorspatbord. blauw AP8156323 voorspatbord. blauw AP8156361 voorspatbord. wit AP8156362 voorspatbord. wit AP8156365 voorspatbord, oranje AP8156366 voorspatbord. oranje AP8156369 voorspatbord. zilver AP8156370 voorspatbord. zilver AP8156239 voorspatbord. zwart AP8156238 voorspatbord. zwart AP8156237 voorspatbord. zwart AP8156236 voorspatbord. zwart AP8156228 voorspatbord a.zwart AP8156226 voorspatbord a.zwart AP8156223 voorspatbord. een zwarte AP8179152 voorkuip onderste vergrendeling AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121811 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8179255 schokdemper deksel AP8220488 paddestoelrubber AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8124719 reflector, amber AP8166828 sticker rh quadri AP8166746 sticker rh quadri AP8166713 sticker rh quadri AP8166829 sticker links quadri AP8166714 sticker links quadri AP8166747 sticker links quadri 852578 voorspatbord sticker aprilia 853478 voorspatbord sticker aprilia AP8166795 voorspatbord sticker aprilia
front body - stroomlijnkappen i aprilia AP8179070 rh spoiler. grijs AP8184784 rh spoiler. zwart AP8179431 rh spoiler, grijs AP8179340 rh spoiler. zwart AP8179316 rh spoiler. grijs AP8179317 lh spoiler, grijs AP8179341 lh spoiler. zwart AP8184785 lh spoiler. zwart AP8179071 lh spoiler, grijs AP8179432 lh spoiler. grijs AP8179066 rechter kuip, zwart AP8179829 rechter kuip, zwart AP8179067 kuip. grijs AP8179828 kuip. grijs AP8178780 lh cover, zwart AP8179498 koelere spoiler. zwart AP8161118 pin AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121665 t bus AP8221145 t bus AP8161059 spoiler spacer AP8121032 bus AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8178772 rh waterkoeler bescherming AP8178771 lh waterkoeler bescherming AP8166830 rh spoiler sticker AP8166749 rh spoiler sticker AP8166717 rh spoiler sticker AP8166831 lh spoiler sticker AP8166718 lh spoiler sticker AP8166750 lh spoiler sticker AP8117264 bi-adhesief 890908 sticker rh 1000 fabriek 890909 sticker links 1000 fabriek
front body - stroomlijnkappen ii aprilia AP8179065 pijler. zwart AP8179415 rechts onderkuip. grijs AP8179318 rechts onderkuip. rood AP8184285 rechts onderkuip. zwart AP8184521 rechts onderkuip. rood AP8184141 rechts onderkuip. zwart AP8178776 rechts onderkuip, grijs AP8179319 lagere kuip. rood AP8179416 onderste kuip, grijs AP8184142 lh onderkuip, zwart AP8184522 lagere kuip. rood AP8184286 lagere kuip. zwart AP8178775 lagere kuip. grijs AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8121659 lh kuip spacer AP8121658 rechter kuip spacer AP8166845 rh pijler sticker aprilia AP8166762 rh pijler sticker aprilia AP8166731 rh pijler sticker aprilia AP8166732 linker sticker aprilia AP8166763 linker sticker aprilia AP8166846 linker sticker aprilia - - -
benzinetank aprilia AP8179410 benzinetank. zwart AP8184281 brandstoftank, rood / wit AP8184280 benzinetank. rood wit AP8184295 tankdeksel. blauw wit AP8184296 tankdeksel. blauw wit AP8184398 benzinetank. zwart wit AP8184399 brandstoftank, zwart / wit AP8184627 brandstoftank, zwart AP8184628 benzinetank. zwart AP8184634 tankdeksel, blauw / wit AP8184635 tankdeksel. blauw wit AP8184658 benzinetank. oranje AP8184641 brandstoftank, grijs AP8184125 brandstoftank, zwart / grijs AP8184116 benzinetank. zwart grijs AP8179411 benzinetank. zwart AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121421 t bus AP8184640 benzinetank. grijs AP8184668 benzinetank. zilver AP8179149 benzinetank. grijs AP8179312 benzinetank. rood AP8179342 benzinetank. grijs AP8179345 brandstoftank, rood AP8184667 brandstoftank, zilver AP8184657 brandstoftank, oranje AP8117174 f.tank akoestische isolatie. paneel AP8117147 brandstoftank hittebescherming AP8144328 rubberen afstandhouder AP8121421 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8123934 rubberen afstandhouder AP8134419 brandstoftank bus AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8267147 brandstof aandacht sticker AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8144158 rubberen afstandhouder AP8117275 hittebescherming pakking AP8166844 tank bewaker sticker AP8166730 tank bewaker sticker 852572 tank bewaker sticker 852798 tank bewaker sticker 852816 tank bewaker sticker 853017 tank bewaker sticker 860084 tank bewaker sticker 860217 tank bewaker sticker AP8166761 tank bewaker sticker 860630 brandstoftank sticker "wereldkampioen 36" 853018 sticker "wereldkampioen 27"
zadel aprilia AP8129441 bestuurderszadel. zwart AP8179417 rechts zijpaneel zwart AP8129473 driver saddle. red AP8129503 bestuurderszadel. blauw AP8179320 rechts zijpaneel. rood AP8179417 rechts zijpaneel zwart AP8184645 rechts zijpaneel zwart AP8179320 rechts zijpaneel. rood AP8178781 rechts zijpaneel. grijs AP8184646 lh zijpaneel. wit AP8179418 lh zijpaneel, zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8179321 lh zijpaneel. rood AP8178782 lh zijpaneel. grijs AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8117003 zelfklevende spons 15x5 AP8126701 zadelrubber AP8121728 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8126702 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 AP8166738 sticker "1000" 853193 sticker "1000"
achterkap - achterkuip aprilia AP8179425 rechter achterkuip. zwart AP8178783 rechter achterkuip, grijs AP8179322 rechter achterkuip, rood AP8179419 rechter achterkuip. zwart AP8184127 rechter achterkuip. wit AP8184293 rechter achterkuip. wit AP8184330 rechter achterkuip. zwart AP8184654 rechter achterkuip. wit AP8184803 rechter achterkuip. rood zwart AP8179073 linkerkuip, grijs AP8179323 links kuip, rood AP8179420 achter kuip, zwart AP8179426 achter kuip. zwart AP8184128 achter kuip. wit AP8184294 achter kuip. wit AP8184804 achter kuip. rood zwart AP8184655 achter kuip. wit AP8184331 achter kuip. wit AP8179421 achter kuip. zwart AP8179831 achter kuip. wit 854975 zadelhoes kit AP8184324 achter kuip. zwart AP8179324 achter kuip. rood AP8179077 achter kuip. grijs AP8184649 achter kuip. wit 860399 zadelhoes kit 854975 zadelhoes kit AP8129466 achter zadel. rood AP8179480 zadelhoes. aprilia zwart AP8179427 zadelhoes. zwart AP8179422 zadelhoes. zwart AP8179326 zadelhoes, rood AP8179074 zadelhoes. grijs 854976 zadelhoes kit 860398 zadelhoes kit 860400 zadelhoes kit 854974 zadelhoes kit AP8158138 deur AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8129466 achter zadel. rood AP8129442 achter zadel. zwart AP8220349 rubberen afstandhouder AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221145 t bus AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8179075 zadelhoes basis AP8144081 rubberen afstandhouder AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150011 ring 4,3x12x1 852585 lh kentekenplaat 852783 lh kentekenplaat 852820 lh kentekenplaat 860212 lh kentekenplaat AP8129474 rear saddle. red AP8166737 zadelhoes sticker aprilia 860213 zadelhoes sticker 854560 zadelhoes sticker 852784 zadelhoes sticker 852583 zadelhoes sticker aprilia AP8166851 zadelhoes sticker aprilia AP8129467 achterzadel, zwart AP8129504 achter zadel. blauw 852780 rechter achterkuip sticker AP8129474 rear saddle. red 860220 rechter achterkuip sticker 860218 rechter achterkuip sticker AP8129505 achterzadelriem. blauw AP8129475 achterzadelriem. rood AP8129468 achterzadelriem. zwart AP8134654 bord AP8120253 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8166764 rechter achterkuip sticker 852579 rechter achterkuip sticker 852580 achterste kuipsticker AP8166765 achterste kuipsticker 860220 rechter achterkuip sticker 860218 rechter achterkuip sticker 860209 rechter achterkuip sticker 856249 rechter achterkuip sticker 852801 rechter achterkuip sticker 852780 rechter achterkuip sticker 852817 rechter achterkuip sticker - 860210 achterste kuipsticker 852818 achterste kuipsticker 852802 achterste kuipsticker 856250 achterste kuipsticker 852781 achterste kuipsticker - 860219 achterste kuipsticker 860221 achterste kuipsticker 852782 rh nummerplaat 852819 rh nummerplaat - 860211 rh nummerplaat 852584 rh nummerplaat - -
onderzadel aprilia AP8158146 zadel supp. front lockup AP8144553 steunrubber deel AP8179287 zadel supp. onderste lockup AP8144552 steunrubber deel AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8146904 onderhoud AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8104879 pijp houder AP8150026 moer m6 AP8120179 slangklem d8 AP8220598 ontluchtingspijp AP8117276 hittebescherming pakking
achterspatbord aprilia AP8126983 achterspatbord AP8126949 nummerplaathouder AP8126949 nummerplaathouder AP8112916 reflector achter AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8224164 achterreflector, rood AP8134783 reflector ondersteuning AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8177792 ketting sticker
dashboard aprilia AP8127705 dashboard compleet AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150255 sluitring 5x20x1,5 856152 isolerende kap
stuur - controles aprilia AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8118678 stuur. goud AP8118708 bovenste u-bout AP8127703 de lichtkeuzeschakelaar AP8118637 rh-lichtkiezer AP8114478 levering van gastransmissie AP8114479 gastransport retour AP8118501 handgreep paar. zwart AP8157770 aprilia bord AP8118492 dopschroef AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8152486 schroef m8x25 inox AP8104921 rh rearview mirror AP8104922 lh rearview mirror
koppelingspomp aprilia AP8134898 olietank plaat AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113594 koppeling achterrempomp 852702 olieleiding schroef AP8133597 schroef AP8133595 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8118718 koppelingshendel AP8168217 achteruitkijkspiegel basis AP8176194 koppelingspomp AP8133857 koppelingspijp 852705 koppelingspijp AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8106381 koppeling commando cilinder AP8144151 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8106935 pakking AP8144158 rubberen afstandhouder AP8133522 beschermkap AP8127320 koppelingsschakelaar + harnas AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8113553 tankdop AP8106382 olie tank AP8213299 dopschroef AP8104606 slangklem - - AP8152277 schroef met flens m6x12 - - 852703 ontluchtingsventiel
voorste hoofdcilinder aprilia 852216 voorremslang AP8133856 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank AP8133882 voorste hoofdcilinder AP8145022 voorremhendel AP8168501 achteruitkijkspiegel basis AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8121915 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef AP8133594 olieleiding schroef AP8134899 olietank plaat AP8134167 remslang hanger AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8101595 slangklem d10,1 AP8144151 rubberen pijp AP8124288 remlichtschakelaar AP8213299 dopschroef AP8104606 slangklem - AP8152277 schroef met flens m6x12 - -
voorwiel r versie aprilia AP8128133 voorwiel. blauw AP8128228 voorwiel, zwart AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand AP8133781 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle AP8109284 voor- / achterband 120/70 zr 17 pirelli
voorwiel fabriek aprilia AP8109256 voor- / achterband 120/70 zr 17 pirelli AP8128199 voorwiel, alu. mgt-alu AP8108994 voorwiel, blauw oz-alu 853375 voorwiel, goud AP8113926 voorremschijf 320 AP8133751 front brake disc AP8110094 met 25x47x12 AP8125843 interne afstandhouder AP8125827 front wheel spindle AP8125841 afdichtring 30x47x7 AP8125728 voor rechts wielafstand AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8125842 borgring d47
voorremklauw i aprilia AP8133880 rechts remklauw voor. goud AP8133881 links remklauw. goud AP8133886 remblokken AP8133595 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8133593 pen + remveer AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8133597 schroef
voorremklauw ii aprilia 852214 rechts remklauw voor. goud p432 852215 links remklauw. goud p432 AP8133614 remblokken 852703 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8152414 schroef met flens m10x55
achterwiel r versie aprilia AP8107146 chain cpl conn.link AP8107145 ketting ring AP8128230 achterwiel. zwart 6 "x17" AP8128135 achterwiel. blauw AP8128231 primaire drive / cush drive AP8125946 achterwiel veerhouder AP8109285 achterband 190/50 zr 17 AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121571 pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125831 wheel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8128170 interne afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8125732 veerafstandhouder AP8107150 verbindingsschakel
achterwiel fabriek aprilia AP8109257 achterband 180/55 zr 17 pirelli AP8109330 achterband 190/55 zr 17 AP8128201 achterwiel, alu. mgt-alu 853376 achterwiel. goud AP8108934 achterwiel, blauw oz-alu AP8107146 chain cpl conn.link AP8107145 ketting ring AP8121571 pin AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8125831 wheel pin AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8125732 veerafstandhouder AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8176101 interne afstandhouder AP8125838 afdichtring 38x52x7 AP8107150 verbindingsschakel AP8125839 borgring d52 AP8104728 tubeless ventiel 90 ° AP8121592 achterwiel spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1
achterste hoofdcilinder aprilia AP8133873 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8101595 slangklem d10,1 AP8133779 achterremslang AP8133872 koppeling achterrempomp AP8133875 achterste hoofdcilinder 852218 achterste hoofdcilinder AP8101968 vork AP8120178 o-ring of 112 AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8121223 hefboom pin AP8121927 veer achterremhendel AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150026 moer m6 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150462 borgring d9 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8146787 achterremhendel AP8134415 remhendel steun AP8134384 achterste hoofdcilindersteun AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8112996 microschakelaar AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113762 verveelde schroef AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133902 hoofdremcilinderbescherming
achter remklauw aprilia AP8121407 rem supp. plaat pin AP8113612 remschijf achter AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8121915 ring 10x14x1,6 * 852702 olieleiding schroef AP8133594 olieleiding schroef 852706 achterremslang AP8133544 achterremslang AP8133900 achter remklauw. goud AP8133920 remblokken AP8113752 pin + splitpen AP8113753 ontluchtingsventiel AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8134781 achterste remslangsteun AP8134779 rem hanger plaat AP8152302 schroef met flens m5x12
slot hardware kit aprilia AP8104891 slot kit AP8140711 "aprilia" toets met transpo. AP8104720 tankdop AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8114411 kabel vergrendelen AP8104719 zadelslot met sleutel AP8127795 hoofdschakelaar - stuurslot AP8221129 bus AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8134948 bord AP8150351 klinknagel m8x40 AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8161085 afstandhouder 8,2x14x12,5
plaat set-decal-op. handboeken aprilia AP8140907 toolkit 852924 gebruiksaanwijzing i-f-d-e 852925 gebruiksaanwijzing nl-e-uk-gr-dk-sf 852926 gebruiksaanwijzing j-uk- 852927 handboek usa-can- AP8166740 constructor gegevensplaat AP8166739 constructor plaat AP8166639 constructor plaat AP8177739 ece plaat AP8166741 geluidsemissie sticker AP8166742 geluidsemissie sticker AP8166743 sticker voor emissiebeperking AP8166744 koolstoffilter sticker

Elektrisch

koplamp aprilia AP8127152 rh koplamp AP8127371 rh koplamp AP8127283 koplamp AP8127372 koplamp AP8127442 koplampbescherming vooraan AP8127601 ventilatie plug AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120030 rubberen afstandhouder 852200 lamp h11 12v-55w AP8120531 rubber met inzet AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20
achterlicht aprilia AP8127284 knipperlicht rechts achter AP8127683 richtingaanwijzer AP8127285 knipperlicht linksachter AP8127684 richtingaanwijzer AP8127723 achterlicht AP8127721 achterlicht AP8127701 transparante lens f.lh-r.rh AP8127597 rh oranje lens AP8127702 transparante lens f.rh-r.lh AP8127598 lh oranje lens AP8127599 plaat licht bedrading AP8120531 rubber met inzet AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150493 binnenzeskantschroef m4x16 AP8144565 nylon ring AP8102381 clip m4 0000000 band 110/90
elektrisch systeem i aprilia AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8127711 bedrading AP8127144 spanningsregelaar AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121075 t bus AP8146914 spanningsregelaar ondersteuning AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 AP8121032 bus AP8102376 clip m6 AP8127704 belangrijkste kabelboom AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127727 toeter AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134889 spoelhouder AP0266070 bobine AP0266145 ht draad AP0266140 ht draad AP0265246 int. donkere plug dop AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220238 rubberen afstandhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50
elektrisch systeem ii aprilia AP0266531 cdi unit assy AP0266533 cdi unit assy AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8112927 relais 12v-150a AP8127145 kabel relais-startmotor AP8127148 bedrading AP8112811 rubberen zekeringkast AP8124273 zekering 30a AP8120218 eindkap AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150026 moer m6 AP0274055 druksensor AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124266 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun AP8176099 lont AP8176100 lont AP8127345 zekering 15a AP8127149 aardingsbatterijkabel AP8124748 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8127704 belangrijkste kabelboom 896241 diode
ontstekingseenheid aprilia AP0294356 starter motor cpl. AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0229301 pin m6x50 AP0634740 double gear AP0634600 inactieve versnelling AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0296988 ontstekingsunit cpl. AP0659110 sprag clutch AP0659550 sprag koppelingshuis AP0265045 gewicht AP0641505 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0241540 inbusschroef AP0610706 ontstekingsdeksel AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0251390 kabel bescherming AP0941935 zelftappende schroef m5x12 AP0966570 oppakken AP0266030 lambdasonde AP0240580 schroef met flens AP0650340 pakking AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241631 dekking m24x1.5 AP0294354 revisieset startmotor AP0266070 bobine AP0266140 ht draad AP0266145 ht draad AP0265246 int. donkere plug dop AP0297942 bougie dcpr9e AP0685330 stator

Accessoires

acc. - fietsonderdelen aprilia AP852136 ohlins voorvorkkit ohlins AP8795043 voorwiel, magnesiumrood AP8796196 voorwiel, blauw oz-alu AP8795044 achterwiel, magnesium rood AP8108934 achterwiel, blauw oz-alu AP8791264 versnellingshendel ergal AP8793686 verstelbare voetsteunen alu AP8795041 schokdemper ohlins-alu AP8795042 schokdemper ohlins-inox AP8795040 adj. stuurschok abs. ohlins
acc. - speciale lichaamsdelen aprilia AP8797217 voorspatbord carb. radiaal AP8797418 rv spoiler, carb. AP8797419 lh spoiler, carb. AP8797417 lh deksel, carb. AP8797416 tankdeksel carb. AP8797415 expansie. tankbescherming carb. AP8797413 carb. lh zijpaneel AP8797414 carb. rechts zijpaneel AP8791267 rechts voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8791268 lh voorste voetsteunbeschermer, carb. AP8797420 bekleding bijrijderstoel, carb. AP8796783 achterspatbord, carb. AP8797412 kit beveiligingen
acc. - prestatie-onderdelen i aprilia AP8797410 uitlaat kit slip-on AP8797222 lh geluiddemper titan AP8797223 rh demper titan AP8796792 steunklem voor geluiddemper AP8796793 rh demper steunklem AP8797225 lh spruitstukpijp AP8797226 rh spruitstukpijp AP8797159 uitlaat unit reductie akra. AP8797224 reparatieset AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797215 adhesivo AP8797231 demper revisie kit ak.
acc. - prestatieonderdelen ii aprilia AP8797411 uitlaat kit assy akrapovic AP8797156 lh geluiddemper titan AP8797157 rh demper titan AP8796790 lh klem carb. AP8796791 rechter klem carb. AP8796792 steunklem voor geluiddemper AP8796793 rh demper steunklem AP8796794 lh spruitstukpijp AP8796795 rh spruitstukpijp AP8796796 voorste spruitstukpijp AP8796797 achterste spruitstukpijp AP8796798 centrale verdeelleiding AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797159 uitlaat unit reductie akra. AP8797158 demper revisie kit ak. AP8797215 adhesivo
acc. - prestatieonderdelen iii aprilia AP8797232 uitlaat kit assy akra.evo 6 AP8797233 rh demper titan AP8797234 lh geluiddemper titan AP8796790 lh klem carb. AP8796791 rechter klem carb. AP8797235 links verdeelpijp carb. AP8797236 rh demper steunklem carb. AP8797237 rh verdeelstuk titaan AP8797238 lh veelvoudige pijp titan AP8797239 centrale verdeelleiding AP8797240 bevestigingsset moer AP8797241 cpl. uitlaat fix kit AP8796519 uitlaatpijpen veer AP8797215 adhesivo AP8797242 demper revisie kit AP8797243 geluiddemper reparatieset
acc. - verschillende i aprilia AP8796835 fiets hoes AP8705021 caballete trasero groter AP8794042 kit antirrobo AP8794046 kit installatie
acc. - verschillende ii aprilia AP8794048 tanktas AP8794047 tankdeksel AP8794049 regenbestendige hoes AP852066 achter zadeltas AP8791293 verhoogde voorruit
acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RSV Tuono R 3985 1000 2006 - 2009.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia