Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Tuono 125 4T 2017.

Aprilia Tuono 125 4T 2017 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Tuono 125 4T 2017

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Tuono 50-125 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Tuono 50-125 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2017!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 2B004169 air filter box 861130 luchtfilter 862403 pijp 862404 slangklem 896174 binnenzeskantschroef m5x12 2R000394 hose AP8102375 clip m5 AP8102401 slangklem d50-70x8 AP8152272 schroef met flens m5x12 863320 pijp AP8102786 slangklem 20x8 CM001905 slangklem 1A000833 slangklem 2B004229 acoustic insulation panel
koppeling aprilia B045087 zahnrad 847045 koppeling drukplaat 871341 aandrijfkoppelingsschijf 1A007879 bremsscheibe 847046 koppelingsdeksel 879285 koppeling veer 847048 schroef 5m80x35 876418 onderlegring 1A013612 special nut 874760 speciale moer 847223 pin B016310 afstandhouder B016659 flat washer B015804 flensmoer 000097 transmissiesleutel 006410 pakking ring 847224 onderlegring 8472226 bearing 847042 onderlegring 8998025 waterpomp rondsel 847043 aangedreven koppelingsschijf 8713165 rolkooi 22x26x13
koppeling controle aprilia 2B004137 clutch lever cpl. 2B004729 clutch lever 00H00903351 koppelingskabel spansysteem 2R000321 clutch switch 2B003775 clutch cable AP8220135 rubberen afstandhouder 873566 bord
koppelingsdeksel aprilia 1A005889 clutch cover complete with water pump 878241 deksel pakking 851295 oliefilterdeksel 855706 o-ring d53x3 AP9150167 veer 874081 oliefilter 414838 schroef m6x35 847075 oliekeerring AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 1D001138 sensor 1A009350 cover soundproofing material 1A009243 special screw m6x35 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152272 schroef met flens m5x12
koelsysteem aprilia 864510 ontluchtingspijp 864572 exp.tnk-rad. slang 866136 koelvloeistof tank 863943 hoes 00A00410501 klem AP8101573 slangklem d16-24x8 898060 slangklem 8673345 scto.radiador gpr50 09 861299 hoes AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * 254485 clip m6 AP8121679 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 00008915020 tule 865655 waterkoeler-pomp buis 865654 waterkoelerkop buis 864049 elektrische ventilator 00H03800722 onderlegring AP8161118 pin 00003515370 onderlegring 864164 schroef 00011142500 schroef AP8152298 schroef met flens m5x16 893224 slangklem
carters i aprilia 1A0058840A kurbelwellengeh?use 1A0058840B 2nd cat. complete crankcase 83018R radiaal kogellager 15x42x13 873086 pakking 847019 oliekeerring 82668R lager 182015 rolkooi 484993 het lokaliseren van deuvel B015956 pin d. 9,5 uur = 15 177442 kooi à rouleaux 847076 as pin 842360 plug m6x10 828922 schroef met flens m6x75 224664 sluitring 5,2x15x1,5 B016425 schroef met flens m6x60 873735 slangklem 847075 oliekeerring 8580170B cat. een blauwe bush halve schelpen 8580170R cat.b rode bus halve schalen 8580180B cat.b blauwe bus halve schalen 8580180R cat. een rode bus halve schelpen 031057 schroef m5x14 006125 onderlegring 274369 bout 898627 lager 898628 rolkooi
cilinderkop - kleppen aprilia 1A007103 cylinder head AP3CLA000636 inlaatklep AP3CLA000637 uitlaatklep AP2CAA000521 klepgeleider afdichting fitting mal AP3CHA000237 veer AP3CIA000238 halve kegel AP3CGA000635 bovenste kopje CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222705 klepstoterbak 2.4 CM222710 klephefferbak 2.65 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222711 klepstoterbak 2.7 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222702 klepstoterbak 2.25 CM222708 klepstoterbak 2.55 CM222712 klepstoterbak 2.75 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222704 klepstoterbak 2.35 CM222703 klepstoterbak 2.3 CM222709 klepstoterbak 2.6 CM222707 klepstoterbak 2.5 CM222701 klepstoterbak 2.2 CM222706 klepstoterbak 2.45 CM222705 klepstoterbak 2.4 574260 zeskantschroef m6x40 AP3FCN000127 plaatsingspen 8x10 AP3CAA000412 bal AP3ADN000115 schroef m8x166 AP3EEN000234 onderlegring AP4ABN000117 schroef m6x130 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 1A006046 temp. sensor 898431 thermostaatkap AP3FCN000250 afstandhouder 6x8x6.8 709674 binnenzeskantschroef m6x20 AP3CBA000675 inlaatnokkenas AP3CBA000677 uitlaat nokkenas AP3CGA000244 afstandsring 873294 tapeind
cilinder - zuiger aprilia 1L002731 cylinder, complete 8993135002 piston assy 2 ° select.n 8993135003 kolben kpl. 8993135004 zuigereenheid 4 ° select. p 8993135001 zuigereenheid 1 ° select.m 1A007851 cylinder head gasket CM278203 gasket th. 0.5 CM278202 gasket - cylinder base (0,4 mm) 872692 ring 872693 ring 872694 olieschraapring 873173 zuigerpen 1A007518 piston pin 289919 kettingspanner beugel 847928 pakking B016777 schroef met flens m6x16
aandrijfas aprilia 8999175001 krukas cpl..cat.1 8999175002 krukas cpl..cat.2 871342 balansas 287959 rol 8714465002 versnelling "t" 8714465001 versnelling "s" 8711565001 versnelling "s" 8711565002 versnelling "t" 847217 moer 10m100 1A000427 platte ring
motor-completerende deel-hendel aprilia 1U0003035 engine cpl. B044264 rondsel z = 13 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 AP8150284 ext. getande ring AP8150137 inbusschroef B043826 versnellingspook 898059 tandwiel deksel AP8235011 versnellingspook 2B001941 versnellingsbediening trekstang 866514 bus AP8150468 schroef m6x40 AP8120912 hendel rubber AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8152138 moer AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8150026 moer m6 00H01600911 pin AP8152273 schroef met flens m5x15 00000004510 schroef AP8121697 belleville spring 658830 gebogen veerring 6x12
uitlaat aprilia 2B002935 silencer 00H02201731 silent-block 00H03406321 pakking AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 2B004074 hose clamp 2B003505 exhaust pipe 862560 speciale moer 863506 pakking 1D0003745 lambdasonde 2B003677 silencer cover AP8152273 schroef met flens m5x15 00F04201361 onderlegring AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6
vliegwielkap aprilia 874776 vliegwiel zijafdekking 1A007898 flywheel housing cover gasket 1A009397 o-ring 8290405 plug cpl. 414838 schroef m6x35 874678 o-ring
voorste cilinder timing systeem aprilia AP3DDA000379 kettinggeleiderplaat AP3DDA000380 kettingspanner schuifblok 1A003113 chain tensioner screw 871445 rondsel AP2DCA000254 nokkenas ketting AP3DBA000640 timing versnelling AP4ABN000132 schroef m8x40 AP3DVN000235 onderlegring
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A007531 selector drum 898627 lager 898628 rolkooi 847083 koppelingshendel B043224 ontkoppelingsas 623920 schroef torx 1A006754 getriebeschaltung 274369 bout 005970 ring 847228 onderlegring 1A007910 special screw 871554 hendel 1A010665 spring 1A006444 te flanged screw m6x20 847214 onderlegring 899154 schakel nokkenplaat B018064 versnellingskeuzepen 006125 onderlegring
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 871442 pin 83072R vork 871443 pin 83073R vork 2A000090 aangedreven as 872958 versnelling 1a 899434 vijfde versnelling 899432 3e-4e versnelling 2A000089 4e versnelling 899435 versnelling 6a 872959 versnelling 2a CM157103 drukring 1.9 CM157104 drukring 1.8 CM157102 drukring 2 CM157105 drukring 1.7 CM157101 drukring 2.2 CM157106 drukring 1.6 872954 rolkooi 872962 onderlegring 871428 borgring 871427 onderlegring 847546 vulring 17.1x25x0.8 847547 bus 847541 ring 1x18x23 847545 ring 1.2x17x28 1A013600 primary shaft assy 1A013600 primary shaft assy 2A000088 secundaire as cpl. B046328 smering pijp 873097 o-ring 1A006087 schakelaar 1A006094 washer
hoofddeksel aprilia 1A0055645 head cover 873651 pakking AP3ATN000118 speciale schroef AP3CAA000399 elastische drift 438027 bougie rg4hc 874617 pakking
oliepomp aprilia 006408 veiligheidsring 847183 onderlegring 871501 inactieve versnelling 1A002999 screw w/ flange 006409 ring 871454 oliepomp tandwiel 871451 oliepomp assy. 1A007520 gasket 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 431242 oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug
gasklephuis aprilia CM275601 throttle body with e.c.u. 897800 gasklephuis AP8150521 inbusschroef 1A000833 slangklem 890225 injectorkit compleet iwp198 849898 veer 897801 brandstofrail montage 003056 platte sluitring 6,4x12x1 932108 cap
waterpomp aprilia 871354 waterpomp deksel 871418 o-ring 871358 waaier 1A005891 water pump seal B016808 torx-schroef m5x20 871450 pomp-cilinderslang CM001907 slangklem CM001906 slangklem 82897R afdichtring 20x30x5 865655 waterkoeler-pomp buis

Frame

abs remsysteem aprilia 2D000184 abs electrohydraulic unit, prefilled 2B002737 lower support 254485 clip m6 AP9100053 bus d.10-h.3.5 AP8152186 binnenzeskantschroef m6x12 AP8121718 koplamp bus AP8144328 rubberen afstandhouder 297029 onderlegring 855799 schroef met flens AP8152281 schroef met flens m6x30 1C002059R speciale schroef AP8113004 2B003615 brake master cylinder-hecu pipe 2B003987 brake calliper-hecu pipe 668762 slangklem AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8134167 remslang hanger AP8150026 moer m6 894704 fairlead AP8133945 ontluchtingskit
centraal lichaam aprilia 897691 rechts zijpaneel 897692 lh zijpaneel AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8102375 clip m5 00G04401462 moer d5 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
centrale standaard aprilia 2B003783 lateral stand AP8121999 stand pin AP8152001 lage moer m10x1,25 B043768 stand ondersteuning AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8145056 centrale stand cam AP8121080 afstandhouder AP8102524 staan ??veerbescherming AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP81278565 zijstandaardschakelaar 855799 schroef met flens AP8150451 lage zelfborgende moer AP9100175 kogellager 8x22x7 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8134640 luchtdoos spacer AP8161076 afstandhouder AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152300 zelfborgende moer m8 2B003455 black chain guide roller AP9100174 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 B044392 bus B044395 ketting tientallen. bord AP8121939 rechts veer voor voetsteun AP8152281 schroef met flens m6x30
sticker aprilia 2H001969 numberplate 2H001945 numberplate 2H001946 rh strip decal 2H001970 rh strip decal 2H002101 rh strip decal 2H001947 lh strip decal 2H002102 lh strip decal 2H001971 lh strip decal 2H001550 rh tank cover decal "aprilia racing" 2H001565 rh tank cover decal "aprilia racing" 2H001948 rh tank cover decal "aprilia racing" 2H001551 lh tank cover decal "aprilia racing" 2H001949 lh tank cover decal "aprilia racing" 2H001566 lh tank cover decal "aprilia racing" 2H001972 rh side fairing decal "a" 2H001950 rh side fairing decal "a" 2H001973 lh side fairing decal "a" 2H001951 lh side fairing decal "a" 2H001954 rh rear fairing decal "125" 2H001974 rh rear fairing decal "125" 2H001975 lh rear fairing decal "125" 2H001955 lh rear fairing decal "125" 2H000874 sticker 54 wereldtitels 2H001554 front mudguard decal "aprilia racing" 2H001555 rh-lh abs decal 2H001943 numberplate 2H001944 front fairing decal "italia" 2H001956 rim decal 2H001957 upper fork yoke decal "be a racer" AP8157770 aprilia bord 2B003839 "abs" decal 2B003795 tyre pressure label
kanaal aprilia 2B003668 rh lower air duct 2B003669 lh lower air duct 2B003666 rh upper air duct 2B003667 lh upper air duct 2B003670 expansion tank cover 270793 schroef AP8220186 rubberen afstandhouder AP8144563 klinknagel, mannelijk AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121032 bus 896174 binnenzeskantschroef m5x12 00G04401462 moer d5 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
voetsteunen aprilia 2B003600 rh foot rest support 2B003601 lh footrest support 2B003991 rh footrest support 2B003990 lh footrest support 2B006170 pedana pilota dx apr (rh) AP81450355 lh foot rests GU32441210 bord GU32443210 steunrubber deel GU32443211 steunrubber deel AP8145008 rear footrest, rh AP8145009 rear footrest, lh AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8221277 veer voor voetsteun AP8121567 pin AP8152409 stop ring AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8150431 lage moer m8 AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8120573 stop ring CM228401 voetsteunpen AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8144065 rubberen afstandhouder
kader aprilia 89805500XH4 kader. grijs AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8152350 moer AP8152300 zelfborgende moer m8 2B003602 saddle support AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8201755 klinknagel met schroefdraad AP8121882 kabelgeleider 2B003793 oil tank fastener bracket AP8152299 zelfborgende moer m6 2B000909 pakking 598839 schroef met flens AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 149104 binnenzeskantschroef m8x40 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150292 gebogen veerring AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 478761 inbusschroef 2B003605 frame cradle AP8221213 captive moer m6 898907 lh motorsteun 898908 rh motorsteun 00402100001 onderlegring 00002011600 schroef m10 B005629 molletta AP8144707 pakking 582153 terugslagveer 002440 zelfborgende moer m10 00H03000272 schroef 10m150x100 2B003580 headlight support clamp AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10
remklauw voor aprilia 2B003497 front brake caliper 2B003958 brake pads kit sbs si 100 hh B044201 remblokken kit sbs si 90 hh 2B003959 pins+spring+cotter pin kit AP8150049 schroef m10x60 2B003957 bleeder kit
kuip aprilia 2H001938000XN6 front fairing, d.black 2H001963000XN6 front fairing, d.black 2B004091 steering yoke lower closing 2B001754 rechts licht zijpaneel 2B001755 licht zijpaneel AP8144563 klinknagel, mannelijk 2B003718 verschl. niet. 2H001935 windshield 259349 schroef 199190 uitbreidingsstekker AP8202449 klem AP8150512 zelftappende schroef 3.3x16 2B003671 dashboard panel AP8144616 klinknagel, vrouwelijk
voorvork ming xing aprilia AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 B044047 onderste vorkplaat B044048 limiet stop AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 B044049 vorkbuis dop B044050 o-ring B044051 halve ring B044052 ring veer B044053 mouw B044054 onderlegring B044055 oliekeerring B044056 snap ring B044057 stofkap 2B002955 lh hub B044059 rh naaf B044060 onderlegring AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 B044062 mouw cpl. dx 2B002954 lh hub cpl. AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 2B004075 clamp AP8221171 afstandhouder 2B005150 lh hub 2B005149 rh naaf
voorlichten aprilia 2D000289 headlight 2920225 lamp 12v-5w 294353 lamp h7 12v-55w 893929 lamp w5wb 2v 5w 2D000341 headlight wiring w/harness AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8127489 lamp ry10w 12v B043223 richtingaanwijzer harnas B044778 koplamp plug AP8120030 rubberen afstandhouder 2B002443 vierkante moer m6 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 575249 schroef 254485 clip m6 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201727 zwarte kabelgeleider 2D000396 daylight running light 2B002474 pakking
voorste hoofdcilinder aprilia 2B003614 front master cilinder 2B003961 lever kit 2B003960 brake switch kit 2B003963 cover kit 2B004277 pump support u-bolt
voorspatbordstijl aprilia 2B003676 pillar 897700 spatscherm voor zwart AP8102375 clip m5 AP8224623 reflector. amber AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121032 bus 00H01501701 schroef 231590 elastische veer 00H01503701 schroef m6x25 2B003675 lh lower fairing 2B003674 rh lower fairing 899071 kuipsteun AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 270793 schroef AP8150444 zelftappende schroef 867258 voorste spatschermsteun
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 00H01205031 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866090 voorremschijf 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 899858 band 86190R voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 2B003229 spacer 2B002059 phonic wheel 2B003160 wheel hub cap
benzinetank aprilia 897759 benzinetank 640517 brandstofpomp cpl. 576546 ring moer 656003 pakking 2B002300 brandstofpijp B043773 brandstofniveausensor
stuur - controles aprilia 00G00909071 l.h. handgreep 2B003582 handlebar 866233 anti.v gewicht. zwart 866266 gasgreep 2B003773 throttle cable AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8120657 slangklem AP81249145 rechts lichten sel. met bedrading 294839 schroef AP8201727 zwarte kabelgeleider 896663 rechter zijspiegel 858539 lh zijspiegel
sloten aprilia 2B003717 lock kit AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. 899542 hoofdschakelaar AP8152229 klinknagel m8x20 899106 pakking 899107 brandstof kamer 2B003729 seat lock with key 978415 kabelbevestigingsplaat 2B003727 lock spring 2B003726 saddle release cable 899543 slot bevestigingsplaat 874037 schroef B044454 tankdop en slot AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 899105 tankdop pakking AP8220402 pijp 5x9 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8144298 ontluchtingsplug 2B004211 be a racer keyring
achterlichaam aprilia 2B003059 u. sitzbankt. 2H001942000XN6 lh rear fairing, black 2H001967000XN6 lh rear fairing, black 2H001941000XN6 rh rear fairing, black 2H001966000XN6 rh rear fairing, black AP8152302 schroef met flens m5x12 2B0036085 lower grab handle 898878 upper grab handle 858842 onderste nummerplaathouder 858840 bovenste nummerplaathouder 258249 schroef 575249 schroef AP8150420 zelftappende schroef AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP9100594 bus 10x7 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150444 zelftappende schroef 894657 hoes AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4
achter remklauw aprilia 2B003686 rear brake caliper 2B003957 bleeder kit 2B003956 pad retainer clip 2B003955 brake pads kit 2B003055 bush
achter elektrisch systeem aprilia 2D000276 main wiring harness 1R000317 battery 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah 58115R relais 12v / 80a AP8120581 bedradingsclip AP8112458 negatieve accukabels AP8120582 kabelgeleider AP8134186 kabelgeleider AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8102386 slangklem 155x2 1D0001275 abs voorste sensor AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 218812 riem AP8117033 zelfklevende spons AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121728 t bus 898363 batterijhouder 254485 clip m6 1D000680 pluggen veer 890760 instrumentondersteuning 2B003229 spacer 896944 fairlead 669282 platte ring 894704 fairlead 2B002567 screw tefl m5x16 AP9100765 veer
achterste hoofdcilinder aprilia 2B003611 brake pump, assy 858785 achterremhendel AP8120912 hendel rubber AP8121221 brake lever pin AP8150462 borgring d9 AP8224470 binnenzeskantschroef m6x20 AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 hefboom pin 296282 veer 859946 bevestigingspin AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150182 gebogen veerring AP8113004 865493 stop schakelaar 2B003616 rear brake tube 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring AP8150026 moer m6 AP8120178 o-ring of 112 2B004355 missing description 2R000320 clamp AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8113081 vork
achterspatbord aprilia B043209 achterspatbord 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 00016041301 schroef
achterwiel aprilia 867339 achterwiel (compleet) 00H01308091 interne afstandhouder 601345 kogellager AP8201546 tubeless ventiel 866115 remschijf achter 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 85229R rear tyre 130/70x17" 865681 wiel pin 00H00300672 moer 866536 afstandhouder 899485 kettingring z = 60 2B003724 kette 866540 afstandhouder 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord 00H01301491 binnenzeskantschroef m8x50 2B002571 pre-coated m8x25 hex flange screw 2B003749 connecting link 26/126r shb 2B002074 phonic wheel
zadel aprilia AP8126702 rubberen afstandhouder B043933 pad 620350 pad 2B003592000C1 driver saddle, black
schokdemper aprilia 8656670001 schokdemper achter 00H00303892 schroef 00001213190 klaring bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 00H00302892 schroef 12m 175x50
kuip aprilia 2H001939000XN6 rh lat.fairing, black 2H001964000XN6 rh lat.fairing, black 2H001965000XN6 lh lat.fairing, black 2H001940000XN6 lh lat.fairing, black 2B003774 rh inner fairing 2B003776 lh inner fairing AP8144563 klinknagel, mannelijk 294839 schroef AP8121167 bus AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8220186 rubberen afstandhouder AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk 2B003687 threaded pin
sturen aprilia 2B003598 fork upper plate AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 865482 moer AP8104597 pakking ring AP8203550 stuurring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 865666 buis AP8150349 speciale schroef m8x15 2B003824 commutator support AP8104390 klinknagel met schroefdraad AP8221036 bus 5,3x8x7,1 2B003599 u-bolt AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 2B003760 switch cover AP8150182 gebogen veerring
zwenkarm aprilia 89947400XNL swing arm, black 600161 rolkooi 00H00305411 pin 865615 moer 866753 afstandhouder 00H00300672 moer 00032015000 onderlegring 00016041301 schroef 00011141300 schroef 4.8x13 826118 afstandhouder 2B003049 gleitbacke 866754 lh spacer
tankdeksel aprilia B04347600XN6 tankdeksel. zwart AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150536 speciale ring AP8121032 bus 898715 t bus AP8144713 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 2H002100000XN6 fuel tank cover, black 2H001962000EU fuel tank cover, grey 2H001937000XR4 fuel tank cover, red AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8121716 t bus AP8120947 rubberen uitlaat AP8121804 afstandhouder AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152339 schroef met flens m5x9 254485 clip m6 AP8234153 u-bout AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 640043 stator cpl. 1A003109 tccic m5x16 873498 moer 840320 onderlegring 1A003115 binnenzeskantschroef m5x25 641009 rotor cpl. 871369 ring 871521 sprag koppeling 841613 schroef m8x20x1 479515 breken onderlegring
front elektrisch systeem aprilia 2D000276 main wiring harness AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121075 t bus 58090R5 spanningsregelaar AP8152299 zelfborgende moer m6 863339 hupe AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8224462 relay 12v/30a CM225707 zekering 7.5a CM225715 zekering 15a CM225720 zekering 20a CM225730 zekering 30a 319165 schroef AP8152277 schroef met flens m6x12 020003 moer B043230 spoelhouder 575268 clip m8 012554 ring 3.2x5.7x0.9 583236 schroef m3x20 254485 clip m6 58120R spoel JC33510X94000 scr. bougiedop 231590 elastische veer 898067 ht draad B043850 slangklem 896944 fairlead 2B002567 screw tefl m5x16 1D0001275 abs voorste sensor
instrumenten aprilia 2D000260 dashboard 2B003673 left instrument panel support 2B003672 right instrument panel support AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121728 t bus AP8150508 binnenzeskantschroef m6x45 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20
achterlichten aprilia 2D000238R achterlicht 2D000277 taillight wiring harn. AP8220186 rubberen afstandhouder AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120657 slangklem AP8150420 zelftappende schroef AP8127803 lh front/rh rear turn indic. AP8127804 rh front/lh rear turn indic. AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127489 lamp ry10w 12v 85256R nummerbord licht AP8117258 trillingsdempend rubber AP8150522 schroef 4,2x16 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8112600 rubberen afstandhouder 894566 t bus AP8150204 moer m4 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 898287 hefboom pin AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6
starter / elektrische starter aprilia 871486 ketting ring 8714915 tussenliggende versnelling 1A005897 starter motor 12v-0,45w 018639 schroef 000097 transmissiesleutel 871515 bord 008375 schroef m6x14

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Tuono 125 4T 2017. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Tuono 125 4T 2017 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Tuono 125 4T 2017.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia