Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011.

Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mana 850 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mana 850 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2009!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

cilinder aprilia 877324 zylinder kpl 8749880003 piston assy cat.3 "c" 8749880001 cilinder met zuiger 8749880004 piston assy cat.4 "d" 8749880002 piston assy cat.2 "b" 844941 compressiering 844942 olieschraapring 844943 olieschraapring 827820 zuigerpen 828116 stop ring 825597 speld 11,8x10 484993 het lokaliseren van deuvel 831203 cilinderkoppakking 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 840135 bord 833722 schroef met flens m6x14
luchtfilter aprilia 851853 luchtdoos 851858 gasklephuis AP8102520 slangklem AP8161054 cap 852944 luchtfilter 851855 luchtfilter ondersteuning AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 890513 pakking d4 85186000XE 856184 sticker 254485 clip m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder
motor aprilia 8764505 motor cpl. 850 cc 8801305 motor cpl. 850 cc 872642 transportband deksel 575249 schroef 87264300XE 258249 schroef 849957 filterelement 85812600XE 872644 filter 873415 luchtkanaal 854511 vliegwielkap AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102375 clip m5 85189000XE 85189000XN 851843 versnellingspook AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150137 inbusschroef 856667 naamplaatje aprilia 871607 pakking 856921 beschermkap AP8152277 schroef met flens m6x12 254485 clip m6 AP8121032 bus AP8221036 bus 5,3x8x7,1 AP8150462 borgring d9 851946 bus
oliefilter aprilia 82960R oliefilter 832985 oliefilter koppeling 832984 olie terugslagklep 832980 bal 831393 pakking 832983 klepveer 82929R olie ontladen plug 843186 o-ring 8444545 olie schot 484123 schroef met flens 641541 sensor 890211 fairlead AP8120253 afstandhouder AP8150009 onderlegring 486075 ring 10.5x16x2.5
oliepomp aprilia 8343295 oliepomp ondersteuning 82756R pakking ring 833046 pakking 834025 oliepomp herstellen 832906 oliepomp tandwiel 834043 bescherming 834195 pakking 845246 glijblok 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 834031 bord 834179 inlaat oliefilter 833055 bord 832278 oliepomp tandwiel 30039 876841 levering oliepomp 831333 oliepomp ketting 831335 kettinggeleiderplaat 873102 schroef 831130 klepveer 834033 drukklep 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 6965 6976 ring - 006976 ||| aprilia, vespa, piaggio, gilera, mana, na, gt, cougar, dna, fuoco, nexus, runner, st, vx, vxr, beverly, hexagon, lx, lxt, gtx, sfera, velofax, liberty, mp3, hibrido, lt, sport, x10, power, dd, purejet, x8, street, x, evo, 4v, touring, ne
radiator aprilia 851870 waterkoeler 851871 expansievat 623673 expansievat plug 85187800XE 85187900XE AP8152339 schroef met flens m5x9 853302 hitte bescherming AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c 842071 tee unie AP8124930 fan, cpl. AP8161118 pin AP8161083 afstandhouder AP8150270 schroef 4.2x20 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8221228 bus AP8220369 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8121032 bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152277 schroef met flens m6x12 854619 koppelingsbuis 854618 waterkoelerkop buis 851874 waterkoeler slangkoppeling 851872 thermostaat koppelingsbuis 854605 by-pass pijp 851873 klep-koeler buis 854606 waterkoeler-pomp buis 851876 ontluchtingspijp 851875 exp.tnk-rad. slang CM001926 slangklem AP8104540 slangklem d31x9 AP8201409 slangklem 290x8.9 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8101588 slangklem d.24.5x8.6 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30
uitlaat aprilia 894485 geluiddemper 860066 voorkant. uitlaat 851862 achterste uitlaatpijp 860792 flens 851582 uitlaatpijp pakking 584344 lambdasonde l. 325 mm 874946 bus 840370 slangklem AP8150171 binnenzeskantschroef m8x40 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8150018 onderlegring AP8144558 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8152300 zelfborgende moer m8 851867 geluiddemper bescherming 851865 geluiddemper bescherming 851946 bus AP8144064 hitteschild ring AP8144065 rubberen afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 GU05124230 rubberen afstandhouder GU05124330 schroef GU90274008 sluitring voor assen d8 15341
versnellingsbak aprilia 854521 keuzeschacht 871346 pin d.8 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8144007 o-ring 11,11x1,78 851847 bus 851849 bord 224664 sluitring 5,2x15x1,5 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8152272 schroef met flens m5x12 874597 veer AP8101861 bal d6,35
waterpomp aprilia 872025 as van de waterpomp. 833054 waaier 82991R pakking ring 834178 beschermkap 974290 vulring 873934 pakking ring 873536 waterpomp deksel 828662 schroef 831423 pakking van het waterpompdeksel 854805 slangkoppeling 854804 olie toevoerleiding 832997 levering waterleiding CM001924 slangklem CM001917 slangklem CM001925 slangklem 832926 uitrusting 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom

Frame

achterwiel aprilia 860602 achterwiel 6 "x17" AP8128170 interne afstandhouder AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8125788 borgring AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8101744 tubeless ventiel 854793 achterwiel veerhouder AP8150463 speld 10x20 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 650743 veer aangedreven rubber AP8121571 pin AP8107145 ketting ring AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125732 veerafstandhouder AP8110081 met 30x55x13 AP8121212 binnen borgring d55 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8121225 achterwiel spacer 856151 chain cpl conn.link 85197R achterband 180/55 zr17 pirelli 890647 achterband 185/55 r17 pirelli 890960 phonic wiel abs
benzinetank aprilia 898013 benzinetank 860872 brandstofpomp cpl. AP8158359 ring moer 854937 pakking 851912 levering brandstofleiding GU06704700 gewricht AP8144343 tankdop 852749 brandstofcollector rubber AP8101944 2-weg verbinding AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 896544 brandstofleiding 5.5x10 896570 ontluchtingspijp 4x8 860138 klep AP8104666 3-wegeanschlu? AP8102811 slangklem d9.6
centrale standaard aprilia 856059 zijstandaard AP8221204 zijstandaardveer AP8221211 interne zijstandaardveer AP8102524 staan ??veerbescherming 852093 pin AP8150292 gebogen veerring AP8152001 lage moer m10x1,25 852095 rh plaat 852097 pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * 852098 pin AP8221055 afstandhouder AP8152301 zelfborgende moer AP8150265 inbusschroef AP8150451 lage zelfborgende moer AP8127856 zijstandaardschakelaar
nummerplaathouder aprilia 85193600BM rechter achterkuip. wit 85193600XR 85193600XD 85193640XN 85193700XD 85193700XR 85193700BM achter kuip. wit 85193740XN 856099 naamplaat mana 850 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144081 rubberen afstandhouder 85181400XE AP8152291 schroef met flens AP8221056 t bus AP8161085 afstandhouder 8,2x14x12,5 851938 nummerplaathouder AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 GU06467300 tapeind GU98250835 schroef 852767 band AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144087 rubberen afstandhouder CM017409 clip d.4,2 858154 rh-stekker 858153 lh stekker
remsysteem abs aprilia 859896 voorremslang abs 859895 voorremslang abs 890212 bord AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121882 kabelgeleider 890661 tapeind 859898 achter remslang abs 859897 achter remslang abs 890762 ecu abs 859820 bevestigingsplaat AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder
spatbord aprilia 85191700BM voorspatbord. wit 85191700XR 85191700XD 85191700XN 893102 voorspatbord sticker abs AP8152302 schroef met flens m5x12 85192700XE 85192800XE AP8102375 clip m5 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8152339 schroef met flens m5x9
stuur aprilia 890446 stuur AP8121520 anti vib. gewicht achterstand AP8104509 anti.v gewicht, zwart AP8152003 binnenzeskantschroef m6x40 851628 upper u-bolt AP8152486 schroef m8x25 inox 893623 rh-lichtkiezer 896108 de lichtkeuzeschakelaar AP8118537 rechts handgreep 856027 l.h. handgreep 854561 spiegelsteun 852398 keuzehendel versnellingsbak AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 851897 levering van gastransmissie 851898 gastransport retour AP8104921 rh rearview mirror 858539 lh zijspiegel
voorvork marzocchi aprilia 897984 huls plug cpl. 897985 o-ring 898553 mouw cpl. 897987 bus 898554 voorbelaste buis 893380 rh hub cpl. 897989 ring AP8163133 oliekeerring AP8163134 borgring 897990 stofkap 898555 veerset + voorbelastingsbuis 893381 lh hub cpl. AP8152290 schroef met flens m8x40 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152273 schroef met flens m5x15 898556 hub + rh vorkpoot 898557 naaf + linker vorkpoot 859792 sensor abs 859777 fairlead AP8201749 schroef m4x6 856557 voorplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152306 zelfborgende moer m5 GU05781630 reflector, amber
voorvork showa aprilia 893380 rh hub cpl. 893381 lh hub cpl. 856548 mouw 856547 veer 856549 voorbelaste buis 856551 rh zuiger. compleet 856546 lk zuiger. compleet 856033 huls plug cpl. 856034 o-ring 856035 rubberen ring 856036 moer 856037 stop ring 856550 hub + rh vorkpoot 856545 naaf + linker vorkpoot 856040 stofkap AP8123806 borgring 856042 oliekeerring 856043 ring 856044 veer geleidebus 856045 bus 856046 speciale ring 856047 schroef m10x1,5 AP8152290 schroef met flens m8x40 856317 lente centrering 859777 fairlead 859792 sensor abs 859777 fairlead AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 GU05781630 reflector, amber AP8201749 schroef m4x6
voorwiel aprilia 854791 front wheel 3.5"x17" AP8101744 tubeless ventiel AP8128169 interne afstandhouder AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125779 borgring AP8125728 voor rechts wielafstand 897358 front brake disc AP8133781 voorremschijf AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125827 front wheel spindle 890646 voor / achterband 120/70-r17 pirelli 85196R voorband 120/70 zr 17 AP8128189 phonic wiel
zadel aprilia 85284000ND zadel unit AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221341 t bus AP8152351 schroef 4.2x16 AP8220349 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber

Elektrisch

achterlicht aprilia 851911 achterlicht 852859 koplamp achter supp. 853403 knipperlicht rechts achter 853404 knipperlicht linksachter AP8150137 inbusschroef AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8127098 nummerbord licht AP8150350 inbusschroef AP8112600 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8117258 trillingsdempend rubber
dynamo aprilia 82697R starter motor 841113 steun klem 831320 tse schroef 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 876835 koppelbegrenzer 842879 startmotor versnelling 833011 bord 484123 schroef met flens 830390 sprag koppelingshuis 82945R sprag koppeling 58146R rotor cpl. 841915 binnenzeskantschroef m6x18 267 825725 platte ring 831148 schroef met flens m14x30 58145R stator cpl. 597564 schroef 829981 bougie ngk r cr7ek 581310 aarding van het motorframe AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12
snelheidsmeter aprilia 896368 dashboard compleet 890953 dashboard paneel AP8220150 rubberen afstandhouder AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150509 zelftappende schroef 5x14

Overig / Niet ingedeeld

accumulator aprilia AP8212733 licht raam 858131 helm compartiment. lichte bedrading 255323 deur knop AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 640135 ontstekingseenheid 254485 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 851851 schakel de bedrading in 584509 val sensor AP8144046 rubberen sensorsteun 890881 toeter 575268 clip m8 AP8152285 schroef met flens m8x16 638733 batterij (yuasa) 12v-12ah 639111 spanningsregelaar 852294 steunplaat AP8152283 schroef met flens AP8221023 t bus AP8120001 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 851852 plaat licht bedrading 496404 zekering 30a 640394 zekering 40a GU06609600 slangklem 860122 belangrijkste kabelboom AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8117033 zelfklevende spons 860871 fairlead 893271 richtingaanwijzers extensie
carter motor aprilia 8712775001 carter assy 8712775002 carter assy cat2 478115 het lokaliseren van deuvel 484993 het lokaliseren van deuvel 877281 tapeind 825597 speld 11,8x10 872509 pakking 830275 cilindervoetpakking 0.8 830277 cilindervoetpakking 0.4 830276 cilindervoet pakking 0.6 82778R reed klep steun 873810 hoes 849439 pin 874746 schroef met flens m6x90 874747 schroef met flens m8x60 874748 schroef met flens m8x85 485703 onderlegring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 AP8123934 rubberen afstandhouder
carter motor ii aprilia 848475 kogellager 30x62x23,8 841857 controleer lagerplaat 833722 schroef met flens m6x14 848474 pakking ring 82926R lager 6662 825023 pakking ring 833701 kogellager 832987 afdichtring 35x50x7 849619 kogellager 834345 raster 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 830666 mondstuk 825649 mondstuk 874451 luchtdeflector 843317 bord 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 640581 sensor 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16
deksel aprilia 893745 gasklep achter slot 894079 gasklephuis bescherming AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8121811 t bus 874550 schroef met flens
deksel magneetvliegwiel aprilia 871886 vliegwielkap 874707 olieplug staaf 874707 olieplug staaf 8290405 plug cpl. 479986 o-ring 485693 oliepeilindicator 873087 plug 168201 pakking 878867 schroef 843370 bescherming 833007 oliefilter 832990 pakking 874806 schroef met flens m6x35 874745 schroef met flens m6x45 854512 steunplaat 854513 bord AP8102375 clip m5
deksel van de drijfwerk aprilia 849437 transmissie deksel 82656R met 20x42x1 6642 82868R kogellager 95x120x13 840640 controleer lagerplaat 878867 schroef 849619 kogellager 851847 bus 871346 pin d.8 277916 het lokaliseren van deuvel 239388 pin d. 9,5 uur = 15 874806 schroef met flens m6x35 6389915 fase / omwentelingssensor 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 832981 luchtdeflector 18575 schokbrekerset open verstelbaar zund nt mod. 529/530 chroom 852294 steunplaat
drijfas aprilia 8742045001 krukas cpl. 8742045002 krukas cpl. cat2
drijfwerk aprilia 831588 afstandhouder 847118 half-katrolassemblage .. rijden 849475 afstandhouder 849453 half-pulley assy .. mobiel rijden 849476 onderhoud 849477 glijblok 871683 dragende steun 31091 spuitlak 200ml spuitbus rood corsa piaggio orig 600392m001 849447 cpl feed.bushing 840654 veiligheidsring 840681 ring moer 840655 platte ring 840659 belleville spring 849673 schroef met flens 849459 volledige controlebus 840680 o-ring 849539 dragende steun
drijfwerk ii aprilia 845603 getande katrol 8456015 aangedreven katrolas 871901 pakking of 974558 afstandhouder 851888 rondsel 856191 belleville spring 841513 moer
drijfwerk iii aprilia 842917 aluminium koppelingstrommel 8425645 centrifugaalkoppeling 831618 ring moer 831615 lager 831619 snap ring 831623 pakking ring 831195 nieuw bekertype 831920 o-ring 875427 variator veer 831921 o-ring 833051 kop 845367 pin 844806 pakking ring 874572 rolkooi 830380 afstandhouder 825023 pakking ring 843750 aangedreven mobiele katrol 845010 v-snaar 849892 vaste halve katrol 833052 platte ring 829232 moer
elektrische installatie aprilia 641197 cdi unit assy AP8152283 schroef met flens AP8121032 bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 639187 spoel cpl. 853398 ht draad GU02717450 bougiedop ngk GU05717430 bougiedop 860122 belangrijkste kabelboom AP8124869 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150114 lage zelfborgende moer AP8112927 relais 12v-150a AP8124936 air temp. sensor AP8152413 schroef met flens m10x61 AP8127346 zekering 3a 292507 zekering 10a AP8127345 zekering 15a AP8176100 lont GU06609600 slangklem AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8102386 slangklem 155x2 AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8117033 zelfklevende spons AP8120422 zwarte slang 98x2 896897 weerstandsmodule
footrest aprilia 893083 rechts voetensteun 859730 lh voetsteun ondersteuning AP8145034 rh voetsteunen AP8145035 lh voetsteunen AP8145008 rear footrest, rh AP8145009 rear footrest, lh 851822 rh bescherming 854514 lh bescherming 856157 voetsteun rubber 898369 voetsteun rubber GU32441210 bord 851821 ring moer AP8121567 pin AP8221277 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring AP8220357 stil blok. uitlaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8144222 rubberen afstandhouder AP8123511 kop AP8152301 zelfborgende moer AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121134 pin
frame aprilia 89314800XE 852772 spoel steunplaat AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 254485 clip m6 851815 motor pin 851816 motor pin AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 851817 relais ondersteuning AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8161196 afstandhouder AP8120948 rubberen uitlaat AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8201124 rubberen afstandhouder AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 851939 kentekenplaathouder AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 890268 tankdeksel AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 859748 binnenzeskantschroef m4x25 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4
frame ii aprilia AP8220162 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152278 schroef met flens m6x16 * 890797 voorframe
frontafschermingen aprilia 894007 lh baffle 894006 rh schot 89094300XE 89094400XN 89094400XD 89094400XR 89094400BM rh pad. wit 89094500XD 89094500XN 89094500BM lh pad.white 89094500XR 890942 achterlicht ondersteuning 89094600XE 89094700XE 89094800XN 89094800BM rh luchtkanaal, wit 89094800XR 89094800XD 89094900XR 89094900BM lh luchtkanaal. wit 89094900XN 89094900XD 890950 stuurslot deksel 890953 dashboard paneel 890954 voorruit 894003 lh dekking 894004 rechts deksel 894005 hoes AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8121032 bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150444 zelftappende schroef AP8102375 clip m5 AP8144565 nylon ring AP8152136 inbusschroef AP8220488 paddestoelrubber AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8150509 zelftappende schroef 5x14 AP8150137 inbusschroef AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121795 t bus GU32577910 rubberen afstandhouder 10x25 AP8220150 rubberen afstandhouder 254485 clip m6 AP8152117 inbusschroef 890003 aprilia-gegevensplaat 854903 luchtkanaal. sticker aprilia
gebruikershandboek aprilia 851943 toolkit 894139 gebruiksaanwijzing i d-f-e
keuzeschakelaar aprilia 849621 grip schakelmotor 849623 dubbele versnelling voor schakelmotor 849624 transmissie as 874094 inbusschroef 840974 inbusschroef 640317 versnellingsbak sensor 840972 schroef
kit sloten aprilia 894544 slot kit 852399 kabel vergrendelen 852400 kabel vergrendelen AP8104920 aprilia sleutel met transpo. AP8102945 zadelslot 577861 hendel 575062 pin 582990 magneetventiel AP8121773 afstandhouder AP8150351 klinknagel m8x40 851944 kabel vergrendelen AP8121032 bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150426 schroef 5.5x15.9 894546 hoofdschakelaar
koffer voor aprilia AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 86043800XN 86043800BM helm compartiment. hoes beschermen. 86043800XR 86043800XD 860439 deksel van het helmcompartiment AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 851941 pakking 854797 bus 854796 pin AP8152299 zelfborgende moer m6 254485 clip m6 890380 rechts helmcompartiment 890381 lh helm compartiment 852295 steunplaat regeleenheid AP8201764 schroefklem d5.5 AP8150426 schroef 5.5x15.9 851922 demper voor helmcompartiment 854578 pin m8 AP8120508 t bus AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121075 t bus 858151 vork 858152 vork geleidepen 858385 haakje 858386 glijblok AP8150444 zelftappende schroef AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121728 t bus
koffer voor ii aprilia 856585 mat 851921 batterij hoes AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 851923 gereedschapskist deksel AP8144553 steunrubber deel 851930 onderhoud CM017409 clip d.4,2 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder 85193200XN 85193200BM achterslot helmcompartiment 85193200XR 85193200XD AP8124768 stopcontact 856624 hoes
kop cilinder aprilia 873587 cilinderkop. 828322 inlaatklep 828321 uitlaatklep 826103 klepveer 828396 bovenste kopje 826256 onderste kopje 285846 ventiel halve kegel 436438 klep pakking ring 827018 tapeind 827953 tapeind 842360 plug m6x10 288245 flensmoer m6 874746 schroef met flens m6x90 832783 moer top 178790 platte ring 640485 temperature gauge 430045 ontluchtingsschroef 63435
nokkenas achter aprilia 8260275 rocker arm assy .. inlaat 484819 moer 82817R stelschroef 827991 tuimelas 6389915 fase / omwentelingssensor 8260285 rocker arm assy .. uitlaat 8465765 nokkenas 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 831167 bord 844211 torx-schroef m5x12 843080 phonic wiel 832275 nokkenas ketting 843079 timing systeem versnelling 845316 platte ring 843060 schroef met flens 832293 kettingspanner staaf 832292 kettinggeleiderplaat 833048 speciale schroef 16661 platte ring - 016661 ||| aprilia, piaggio, mana, na, gt, x9, 125, 180, 250, 500, 850, 2007, 2009, 2011 833053 speciale schroef
nokkenas voor aprilia 8260285 rocker arm assy .. uitlaat 82817R stelschroef 484819 moer 827991 tuimelas 8260275 rocker arm assy .. inlaat 8465775 voornokkenas 843081 afstandhouder 259348 kolomschroef + schacht 844211 torx-schroef m5x12 831167 bord 832293 kettingspanner staaf 832275 nokkenas ketting 832292 kettinggeleiderplaat 843079 timing systeem versnelling 845316 platte ring 843060 schroef met flens 825737 afstandhouder 830129 schroef m6x16 841461 plug cpl. 478012 o-ring
remsysteem achteraan aprilia 860119 achterste hoofdremcilinder abs 856526 achter remklauw 851895 achterremslang 854973 stop schakelaar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef 851889 achterremhendel AP8121221 brake lever pin AP8120912 hendel rubber AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121223 hefboom pin AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8121927 veer achterremhendel AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8120178 o-ring of 112 AP8150026 moer m6 AP8101968 vork AP8201301 versnellingshendel vorkclips 856556 achterste remslangsteun 860120 steun remklauw achter 856528 parkeerremklauw 858547 parkeerremhendeleenheid AP8152273 schroef met flens m5x15 856011 handremkabel 856531 remolietank 860117 achterremschijf d.260 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8133798 remblokken AP8133799 pinnen + remklauwveren AP8133800 ontluchtingsventiel AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150021 ext. getande ring AP8150462 borgring d9 AP8102375 clip m5 856529 schroef m8x29 856527 schroef m8x21 AP8134167 remslang hanger AP8152278 schroef met flens m6x16 * 858193 fairlead AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8120956 ontluchtingspijp AP8104451 kabelgeleider 890490 paar parkeerpads 859792 sensor abs 845978 slangklem
remsysteem voor aprilia 851724 links remklauw 897007 rechts remklauw voor AP8133943 remblokken AP8133944 pen + remveer AP8133945 ontluchtingskit AP8152414 schroef met flens m10x55 AP8113004 ring 10x14x1,6 *
schokdemper achteraan aprilia 895901 schokdemper 851818 hoes AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8152301 zelfborgende moer 856167 ring moer AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8121155 t bus 894537 schokdemper sticker AP8152283 schroef met flens AP8221017 afstandhouder AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152283 schroef met flens 893242 onderhoud
schwinge aprilia 85182800XE 85182800XN 851829 achterste swingarmpen AP8125763 achterwielasmoer 856190 achterwielas AP8144444 rh kettinggeleiderplaat AP8144443 links kettinggeleiderplaat AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 851826 bus AP8144005 pakking ring AP8110078 kooi à rouleaux 851827 rh spacer 851825 lh spacer AP8144006 pakking ring AP8110079 kogellager AP8121204 binnen borgring d37 AP8150334 moer m8 AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8121407 rem supp. plaat pin 851830 onderste kettingkast 851833 kettingkast 851832 glijblok AP8234020 beker voor schoen AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8121890 achterste standaard bus AP8150503 schroef AP8125687 wielpenring 856915 remslang bescherming AP8152301 zelfborgende moer AP8121032 bus AP8220460 rubberen beker AP8152323 sluitring 25,2x36x1
smoorklephuis aprilia 842199 pijp 414837 schroef met flens m6x25 270216 platte ring 880502 pakking met inductiekoppeling 880652 unie 5848135 iniettore basso marelli iwp162 (*) 830061 schroef met flens 841697 inlaatspruitstuk 843404 invoegen 843406 slangklem 614188 slangklem 841698 onderhoud 832011 pakking 641220 gasklephuis cpl. 874806 schroef met flens m6x35 8720235 complete injector
steering aprilia CM222602 onderste vorkplaat AP8150540 schroef AP8121307 onderlegring AP8110106 rollager AP8104597 pakking ring AP8163500 ring moer AP8152442 spindel sluitring 853470 plug AP8150049 schroef m10x60 AP8123511 kop AP8144222 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * 856498 vork bovenplaat 854827 afstandhouder 10,1x14,1x38 854815 onderste u-bout
stuur rechts aprilia 859781 voorhoofdcilinder d14 896346 leva freno con roller 896336 cover cpl. 856050 u-bout 851892 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * 580953 knop AP8220135 rubberen afstandhouder 858423 diafragma
voorlicht aprilia 851909 koplamp 853401 rechts richtingaanwijzer 853402 linker richtingaanwijzer AP8150137 inbusschroef AP8150474 rvs dopmoer m6 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 893147 fairlead

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mana GT 55 850 2009 - 2011.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia