Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Pegaso 650 1997.

Aprilia Pegaso 650 1997 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Pegaso 650 1997

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Pegaso 650 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Pegaso 650 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1997!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8150159 ring 4.3x16 AP8144041 geen beschrijving beschikbaar AP8123684 geen beschrijving beschikbaar AP8144039 stop pakking AP8138770 geen beschrijving beschikbaar 855799 schroef met flens AP8152275 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8144040 geen beschrijving beschikbaar AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8121718 koplamp bus AP8220192 rubberen afstandhouder AP8102715 luchtfilter AP8138509 geen beschrijving beschikbaar AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8138753 accu sluitplaat AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8120876 plug AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8117118 filter warmteprot.
carburateur i aprilia AP8106413 geen beschrijving beschikbaar AP8106460 geen beschrijving beschikbaar AP8106648 geen beschrijving beschikbaar AP8122862 brandstoffilter AP8122847 cap AP8122806 schroef AP8106451 geen beschrijving beschikbaar AP8122817 plug AP8122842 complete stelschacht AP8122816 moer AP8122818 veer AP8122838 zegel AP8122815 slangkoppeling AP8122809 tepel AP8106455 geen beschrijving beschikbaar AP8122837 schroef AP8122804 veer AP8122851 gashendel AP8122861 onderlegring AP8122856 klem AP8122826 inpakken AP8122801 zegel AP8221206 haak voor helmhouder AP8104096 brandstofkraan AP8134623 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102159 slangklem AP8220402 pijp 5x9 AP8104091 geen beschrijving beschikbaar AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8106556 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20
carburateur ii aprilia AP8122850 hoes AP8122833 schroef AP8122821 veer AP8122836 ring AP8122857 ring AP8106475 ring AP8106453 jet naald AP8122852 diafragma AP8122860 ring AP8106744 klep AP8122811 zuigerklep AP8122807 naaldventiel AP8122840 ventielblok AP8122844 bord AP8122831 o-ring AP8122853 zuiger assy AP8122803 veer AP8122802 gids houder AP8122855 plug AP8122824 moer AP8122823 hoes AP8122859 kabelregelaar AP8122858 kabelgeleider AP8122819 schroef
carburateur iii aprilia AP8106745 geen beschrijving beschikbaar AP8122841 schacht assy AP8106746 geen beschrijving beschikbaar AP8122845 veer AP8122808 naaldventiel AP8122801 zegel AP8122834 ring AP8106468 hoofd jet AP8106565 geen beschrijving beschikbaar AP8122827 o-ring AP8122854 onderlegring AP8122829 veer AP8122830 regelaar AP8106743 piloot jet AP8106767 geen beschrijving beschikbaar AP8106765 geen beschrijving beschikbaar AP8106766 geen beschrijving beschikbaar AP8106454 geen beschrijving beschikbaar AP8122805 veer AP8122832 onderlegring
carburateur iv aprilia AP8106556 ontluchtingspijp AP8106557 geen beschrijving beschikbaar AP8106452 geen beschrijving beschikbaar AP8122848 steun assy. AP8122839 oliekeerring AP8106555 vlotterkamer AP8122835 klem AP8122843 bord AP8122819 schroef AP8122828 schroef AP8122813 vlotter
ketting aanspanner aprilia AP0236250 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0236250 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0627330 drukring 7.8 / 13.5 / 1 AP0627330 drukring 7.8 / 13.5 / 1 AP0236086 kettingspannerhuis AP0236086 kettingspannerhuis AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0640280 gewricht AP0640280 gewricht AP0950145 pakking AP0950145 pakking AP0256530 pijp AP0256530 pijp AP0236100 geen beschrijving beschikbaar AP0236100 geen beschrijving beschikbaar AP0239310 geen beschrijving beschikbaar AP0239310 geen beschrijving beschikbaar AP0236081 kettingspannerhuis AP0236081 kettingspannerhuis AP0840402 geen beschrijving beschikbaar AP0840402 geen beschrijving beschikbaar AP0229330 stelschroef int. m18x2,5 AP0229330 stelschroef int. m18x2,5 AP0239180 geen beschrijving beschikbaar AP0239180 geen beschrijving beschikbaar AP0229320 geen beschrijving beschikbaar AP0229320 geen beschrijving beschikbaar AP0242840 moer m24x1 AP0242840 moer m24x1
koppeling aprilia AP0427460 drukring 25/35/2 AP0932930 rolkooi 25x29x13 AP0295441 geen beschrijving beschikbaar AP0295441 geen beschrijving beschikbaar AP0295442 primaire transm. AP0295442 primaire transm. AP0250890 o-ring 3771 AP0244950 drukring 20/38/3 AP0259115 koppelingsnaaf AP0245325 onderlegring AP0242607 moer m18x1.25 AP0259260 geen beschrijving beschikbaar AP8106706 beklede koppelingsschijf 7 st. AP8106706 beklede koppelingsschijf 7 st. AP0259210 gevoerde koppelingsschijf 3,5 mm AP0259210 gevoerde koppelingsschijf 3,5 mm AP0259122 veerhouder plaat AP0232262 met 15x32x9 AP0259202 rack schacht AP0259203 rack schacht AP0239060 belleville spring AP0945650 borgring d14 AP0239162 koppeling veer AP0244020 sluitring d6.5 AP0240036 hex schroef AP0295440 geen beschrijving beschikbaar
koelleidingen aprilia AP0840445 gewricht AP0840446 gewricht AP0251170 slangklem d18 AP0251170 slangklem d18 AP0251010 geen beschrijving beschikbaar AP0251010 geen beschrijving beschikbaar AP0260141 geen beschrijving beschikbaar AP0260141 geen beschrijving beschikbaar AP0260955 buis 250 mm AP0260955 buis 250 mm AP0251920 slangklem AP0922242 hoekige unie AP0922245 hoekige unie AP0250025 pakking AP0222226 geen beschrijving beschikbaar AP0222227 geen beschrijving beschikbaar AP0222420 geen beschrijving beschikbaar AP0945750 borgring a5 AP0840512 binnenzeskantschroef m5x16 AP0224090 pijp AP0251020 slangklem 23.5 AP0222284 waterpijp AP0222284 waterpijp AP0222280 geen beschrijving beschikbaar AP0222280 geen beschrijving beschikbaar
koelsysteem aprilia AP8102469 waterkoeler met plug AP8102771 waterkoeler vuldop AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8120512 kabelgeleider AP8134239 ondersteuning AP8134924 ondersteuning AP8112677 thermische schakelaar AP8138103 fan ondersteuning AP8124335 ventilator AP8135446 geen beschrijving beschikbaar AP8138771 geen beschrijving beschikbaar AP8120924 waterkoelerkop buis AP8121922 waterkoeler bus AP8120594 rubberen afstandhouder AP8101372 silent-block AP8121837 aluminium ring AP8120673 waterretourslang AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8120223 rubberen afstandhouder AP8121725 t bus AP8121856 kabelgeleider AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8152277 schroef met flens m6x12
carter i aprilia AP0210379 compleet koppelingsdeksel AP0210378 geen beschrijving beschikbaar AP0260300 akoestisch isolatiepaneel AP0275030 paneelsteun AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0240541 tapbout m10x62 AP0230581 pakking AP0840882 inbusschroef AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0296341 carter assy AP0295166 geen beschrijving beschikbaar AP0233675 bus 48x52x22,8 AP0233680 bus 48x52x22,8 AP0632010 pin m8x12 AP0929650 speld 5x10 AP0247320 bus AP0250910 pakking AP0241822 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0241810 binnenzeskantschroef m6x35 AP0240531 binnenzeskantschroef m6x75 AP0241262 binnenzeskantschroef m6x65 AP0552280 pakking AP0840277 magnetische aftapplug m18x1.5 AP0240545 tapbout m10x78 AP0229301 pin m6x50
carter ii aprilia AP0430550 oliekeerring 15x24x7 AP0230395 oliekeerring 25x40x7 AP0932826 met 6305 AP0232501 met 6303 e-rs1 AP0232764 met 6205 AP0932815 met 6303 etn9 AP0932830 bal AP0239280 drukveer 13.5 AP0256170 klep dichter schroef AP0256330 union m12x1,5 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0440193 binnenzeskantschroef m8x16 AP0247790 afstandhouder 6,2x10x14,5 AP0941500 zeskantschroef m6x30 AP0237060 vrije rondselas AP0956169 sensor 1D001138 sensor AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241852 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241850 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0260570 olie terugslagklep AP0256150 klep pin AP0239810 veer AP0256170 klep dichter schroef
cilinder aprilia AP0223519 geen beschrijving beschikbaar AP0613305 cilinder met zuiger AP0295986 zuigereenheid 99,97 a + b AP0295987 zuigereenheid 99,98 b + c AP0294285 zuigereenheid 99,97 a + b AP0295986 zuigereenheid 99,97 a + b AP0295984 zuigerveren set AP0295184 zuigerveren set AP0216201 zuigerpen 22x14.5 / 18x68.7 AP0245436 stopring 22 AP0245435 stopring 22 AP0245436 stopring 22 AP0245435 stopring 22 AP0245431 stopring 22 AP0245431 stopring 22 AP0230604 pakking AP0230602 pakking AP0230604 pakking AP0230602 pakking AP0230604 pakking AP0230601 pakking AP0230604 pakking AP0230601 pakking AP0230592 pakking AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0240705 tapbout m10x117 AP0240545 tapbout m10x78 AP0929650 speld 5x10 AP0241375 dekking m24x1 AP0241375 dekking m24x1 AP0241370 geen beschrijving beschikbaar AP0241370 geen beschrijving beschikbaar AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0260310 rubberen afstandhouder
cilinderkop aprilia AP0613156 geen beschrijving beschikbaar AP0613158 cilinderkop. AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0945751 breekring a6 AP0245710 borgring 11x1 AP0240362 tapbout m8x58 AP0247955 rubberen afstandhouder AP0242851 moer AP0840882 inbusschroef AP0232990 speld 3x9,8 AP0253581 uitlaatklep gids AP0253591 inlaatklepgeleider AP0253596 inlaatklepgeleider AP0260310 rubberen afstandhouder AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241375 dekking m24x1 AP0260960 plug AP0260961 geen beschrijving beschikbaar AP0229290 paspen 8x16 AP0229290 paspen 8x16
aandrijfas aprilia AP0295191 krukas cpl. AP0429150 speld 8x24 AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0294476 balansas tandwiel cpl. AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0294476 balansas tandwiel cpl. AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0294478 balansas tandwiel cpl. AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0627030 afstandhouder 48x67x1 AP0236253 kettingspanner assy. AP0627035 kettingspanner assy. AP0627033 afstandhouder 48x67x1,75 AP0627032 afstandhouder 48x67x1,5 AP0627031 afstandhouder 48x67x1,25 AP0627030 afstandhouder 48x67x1 AP0237997 geen beschrijving beschikbaar AP0237999 balansas z = 11 AP0227542 drukring 24,3 / 41 / 1,5 AP0627073 afstandhouder 20x41x1,4 AP0627072 afstandhouder 20x41x1,2 AP0627071 afstandhouder 20x41x1,0 AP0627070 afstandhouder 20x41x0,8 AP0932096 met etn9 / c3 AP0932092 met etn9 / c3 AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5 AP0239015 lente 16.9 AP0239015 lente 16.9
motor aprilia AP8106303 geen beschrijving beschikbaar AP8106412 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8106719 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8135685 versnellingspook AP8146413 versnellingspook AP8148735 tandwiel deksel. grijs AP8138769 geen beschrijving beschikbaar AP8120912 hendel rubber AP8106429 lh inlaatspruitstuk AP8106523 inlaatspruitstuk AP8150182 gebogen veerring AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152340 geen beschrijving beschikbaar 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8134186 kabelgeleider AP8106437 rh inlaatspruitstuk AP8106523 inlaatspruitstuk AP8139107 geen beschrijving beschikbaar AP8148734 cilinderdeksel, grijs AP8117119 akoestisch isolatiepaneel AP8221297 isolerende ring AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 *
uitlaateenheid aprilia AP8119367 rh geluiddemper. geschilderd AP8119445 geen beschrijving beschikbaar AP8119534 geen beschrijving beschikbaar AP8119369 geen beschrijving beschikbaar AP8119446 geen beschrijving beschikbaar AP8119535 geen beschrijving beschikbaar AP8119371 geen beschrijving beschikbaar AP8119463 rh demper prot .. zwart AP8119464 lh silencer prot .. zwart AP8119372 geen beschrijving beschikbaar AP8150334 moer m8 AP8135978 uitlaatpijpen deksel AP8119587 rh uitlaatpijp AP8135979 rh uitlaatpijp AP8135304 chromen kraag, zwart AP8119427 lh uitlaatpijp AP8120823 afdichtring d30x35x20 AP8119425 uitlaat pakking AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102747 geluiddemper clip AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8119602 co-inlaatschroef AP8119603 ring 10x14x1
expansievat aprilia AP8138264 expansievat AP8120354 hoes AP8220191 pakking AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8121075 t bus
versnellingsbak aprilia AP0281192 versnellingsbak cpl.5 snelheid AP0281193 geen beschrijving beschikbaar AP0234712 4e rondsel versnelling z = 22 AP0227825 drukring 25,6 / 28,5 / 1,5 AP0445300 borgring d25 AP0634330 3e rondsel versnelling z = 16 AP0227445 drukring 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 rolkooi 21x25x13 AP0234720 5e rondsel versnelling z = 24 AP0234670 2e rondsel versnelling z = 16 AP0220220 aangedreven as AP0232520 rolkooi 22x26x10 AP0232530 rolkooi 22x26x13 AP0634300 2e wiel versnelling z = 28 AP0627051 drukring AP0634341 koppelschotel z = 21 AP0634340 koppelschotel z = 21 AP0234700 3e wiel versnelling z = 21 AP0627061 ring AP0634350 4e versnelling z = 23 AP0244100 drukring 21.2 / 30/1 AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0634290 1e wieloverbrenging z = 33 AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0220232 primaire tandwielas z = 12 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0236336 rondsel z = 16 AP0236262 rondsel z = 16 AP0245650 borgring av 20 AP0220225 geen beschrijving beschikbaar AP0245391 stop ring AP0242651 geen beschrijving beschikbaar
keuze versnellingsbak aprilia AP0239095 index veer AP0248345 index assy. hendel AP0248346 index assy. hendel AP0237927 geen beschrijving beschikbaar AP0239075 veer AP0239082 veer AP0247900 afstandhouder AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0258275 schakel cam AP0258034 geen beschrijving beschikbaar AP0258023 vork 2 snelheden AP0258028 vork 2 snelheden AP0258018 vork 1-3 snelheid AP0258013 vork 1-3 snelheid AP0258782 vork as AP0237022 koppelingsas z = 11 AP0237023 koppelingsas z = 11 AP0845390 borgring AP0250992 oliekeerring 12x18x4.5 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0232275 rolkooi 8x12x8 AP0232480 rolkooi 12x16x10 2R000223 rolkooi 12x16x10 AP0248305 ontkoppelingsas AP0840862 binnenzeskantschroef m6x25
oliefilters aprilia AP0256321 olie zeef AP0256430 bord AP0941925 speciale te schroef AP0256185 oliefilter AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0210411 oliefilterdeksel AP0210414 oliefilterdeksel AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30
oliepomp aprilia AP0235272 stationair tandwiel z = 31 AP0634270 stationair tandwiel z = 15/31 AP0220250 toerenteller as AP0932740 pin 2x11,8 AP0634260 versnelling z = 16 AP0845240 borgring AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0241070 gewricht m16x1 / m16x1.5 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP0237050 geen beschrijving beschikbaar AP0237050 geen beschrijving beschikbaar AP0237051 oliepomp as. AP0237052 oliepomp as. AP0237051 oliepomp as. AP0237052 oliepomp as. 2R000229 speld 4x15.8 AP0232730 speld 4x15.8 AP0956277 interne en externe rotor 2R000272 interne en externe rotor AP0256347 interne en externe rotor AP0256348 interne en externe rotor AP0210640 oliepomp deksel AP0940516 geen beschrijving beschikbaar AP0640821 schroef AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0232430 pin 2R000080 pin AP0234561 oliepomptandwiel z = 25 AP0245330 borgring 10x1 AP0245330 borgring 10x1
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297900 afdichtpasta 310 ml AP0297906 afdichtpasta 310 ml AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297431 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0294761 pakkingset AP0294762 pakkingset
kleppen aprilia AP0253615 inlaatklep 30 mm AP0253610 inlaatklep 30 mm AP0253620 uitlaatklep 32mm AP0253630 bord AP0227982 drukring 11,2 / 28/1 AP0230510 klepsteelafdichting AP0239150 ext. klepveer AP0838140 int. klepveer AP0253570 klep veerplaat AP0253571 klep veerplaat AP0253640 ventiel halve kegel AP0253540 klep lifter emmer AP0841690 hex schroef AP0237095 geen beschrijving beschikbaar AP0237105 uitlaat nokkenas AP0239130 veer AP0231020 contragewicht AP0232910 pin 5x23.8 AP0253605 rocker arm assy., inlaat AP0240205 schroef AP0242591 moer m7 AP0253530 tuimelaarstang AP0227450 drukring 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0227455 veerring 12,5x21,5x0,5 AP0253945 inlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0253947 uitlaat timing systeem versnelling z = 36 AP0445441 veerring
kleppen bedekken aprilia AP0210674 geen beschrijving beschikbaar AP0210677 geen beschrijving beschikbaar AP0236130 bovenste kettinggeleiderplaat AP0240232 dekking m16x1.5 2R000244 dekking m16x1.5 AP0430622 afdichtring 16x22 AP0230540 o-ring AP0244217 sluitring 6.4 AP0244211 sluitring 6.4 AP0941122 zeskantschroef m6x35 AP0236115 links kettinggeleiderplaat AP0297760 nokkenas ketting AP0236126 rh kettinggeleiderplaat
kleppen pads aprilia AP0253550 pad 3.00 AP0253566 pad 3.25 AP0253567 pad 3.35 AP0253568 pad 3.45 AP0253910 pad 3.65 AP0253569 pad 3,55 AP0253565 pad 3,15 AP0253560 pad 4,00 AP0253555 pad 3,5 AP0253564 pad 3.05 AP0253563 pad 2.7 AP0253562 pad 2.8 AP0253551 pad 3.1 AP0253553 pad 3.3 AP0253554 pad 3.4 AP0253556 pad 3.6 AP0253557 pad 3.7 AP0253558 pad 3.8 AP0253559 pad 3.9 AP0253561 pad 2.9 AP0253552 pad 3,2
waterpomp aprilia AP0239140 veer AP0222317 thermostaat 70 ° AP0430590 o-ring AP0222300 thermostaat plaats AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237040 as van de waterpomp. AP0222270 waaier AP0222272 waaier AP0229280 speld 4x16 AP0227680 drukring 10,1 / 25/1 AP0232420 speld 4x19.8 AP0234620 waterpomptandwiel z = 18 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0240912 zeskantschroef m6x14 AP0222290 waterpomp schild AP0230330 pakking AP0222215 waterpomp behuizing AP0222214 geen beschrijving beschikbaar AP0240372 inbusschroef

Frame

centraal lichaam - zadel aprilia AP8129227 zadel. grijs AP8129226 geen beschrijving beschikbaar AP8129202 geen beschrijving beschikbaar AP8129166 geen beschrijving beschikbaar AP8129279 geen beschrijving beschikbaar AP8129255 geen beschrijving beschikbaar AP8129246 geen beschrijving beschikbaar AP8129231 zadel. zwart AP8129231 zadel. zwart AP8126515 geen beschrijving beschikbaar AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8121795 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221145 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102348 toolkit clip AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8201564 zadelslot AP8104144 zadelslot AP8144087 rubberen afstandhouder AP8144088 achter zadelsteunrubber AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8201877 kabel voor helmvergrendeling AP8152281 schroef met flens m6x30
centrale body - zijpanelen aprilia AP8148732 lh zijpaneel. s.zwart AP8148699 geen beschrijving beschikbaar AP8139863 geen beschrijving beschikbaar AP8139856 geen beschrijving beschikbaar AP8139644 geen beschrijving beschikbaar AP8139394 geen beschrijving beschikbaar AP8139238 geen beschrijving beschikbaar AP8138953 geen beschrijving beschikbaar AP8138953 geen beschrijving beschikbaar AP8148717 geen beschrijving beschikbaar AP8148717 geen beschrijving beschikbaar AP8139862 geen beschrijving beschikbaar AP8148698 geen beschrijving beschikbaar AP8148716 zijkuipdeel rechts AP8148716 zijkuipdeel rechts AP8139855 geen beschrijving beschikbaar AP8139643 geen beschrijving beschikbaar AP8139393 geen beschrijving beschikbaar AP8139237 geen beschrijving beschikbaar AP8138952 geen beschrijving beschikbaar AP8138952 geen beschrijving beschikbaar AP8148731 rechts zijpaneel. s.zwart AP8138747 rechts zijwandbescherming AP8138829 lh zijpaneel bescherming AP8102375 clip m5 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8120712 rubberen afstandhouder AP8120853 rubberen afstandhouder AP8144081 rubberen afstandhouder AP8117095 rh hittebescherming AP8117096 lh hittebescherming
centrale standaard aprilia AP8146270 zijstandaard AP8135703 geen beschrijving beschikbaar AP8121429 bevestigingsbout centrale standaard AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8121310 kabelgeleider AP8221211 interne zijstandaardveer AP8150297 gebogen veerring AP8146271 centrale standaard AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8150323 schroef m10x50 AP8132927 dubbele drijfstangpen AP8121015 zijstandaard externe veer AP8121014 springveer AP8121897 smeerpatroon AP8120855 centrale standaard veerbescherming
dashboard i aprilia AP8124988 geen beschrijving beschikbaar AP8124662 geen beschrijving beschikbaar AP8124538 geen beschrijving beschikbaar AP8124218 geen beschrijving beschikbaar AP8124218 geen beschrijving beschikbaar AP8114315 toerenteller kabel AP8114315 toerenteller kabel AP8114421 toerenteller kabel AP8114339 kilometertellerkabel AP8114339 kilometertellerkabel AP8114408 kilometertellerkabel AP8114422 kilometertellerkabel AP8127079 geen beschrijving beschikbaar AP8124343 geen beschrijving beschikbaar AP8124343 geen beschrijving beschikbaar AP8127088 lamp 12v 2w AP8127089 lamp 12v 3w AP8127090 12v-1.2w lamp 164634 12v-1.2w lamp
dashboard ii aprilia AP8127084 dashboard paneel AP8138276 dashboard paneel AP8127084 dashboard paneel AP8138276 dashboard paneel AP8127084 dashboard paneel AP8127083 geen beschrijving beschikbaar AP8121255 geen beschrijving beschikbaar AP8121255 geen beschrijving beschikbaar AP8127094 zelftappende schroef 3x13 inox AP8127081 geen beschrijving beschikbaar AP8112592 spons AP8112592 spons AP8102505 dashboard onderste ondersteuning AP8102505 dashboard onderste ondersteuning AP8127082 geen beschrijving beschikbaar AP8127087 geen beschrijving beschikbaar AP8112594 geen beschrijving beschikbaar AP8112594 geen beschrijving beschikbaar AP8112593 spons AP8112593 spons AP8127080 toerenteller spons
dashboard iii aprilia AP8127097 zelftappende schroef 3x13 AP8127096 onderlegring AP8112603 geen beschrijving beschikbaar AP8112603 geen beschrijving beschikbaar AP8127085 thermometer bus AP8112602 dashboardbus AP8112602 dashboardbus AP8127095 moer m4 AP8112600 rubberen afstandhouder AP8112600 rubberen afstandhouder AP8127086 rubberen afstandhouder * AP8112599 rubberen afstandhouder AP8112599 rubberen afstandhouder
dashboard iv aprilia AP8124436 geen beschrijving beschikbaar AP8124436 geen beschrijving beschikbaar AP8124434 geen beschrijving beschikbaar AP8124434 geen beschrijving beschikbaar AP8124635 geen beschrijving beschikbaar AP8124435 geen beschrijving beschikbaar AP8124435 geen beschrijving beschikbaar AP8212189 uitrusting AP8212189 uitrusting AP8127077 geen beschrijving beschikbaar AP8124539 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8127078 geen beschrijving beschikbaar AP8127076 geen beschrijving beschikbaar AP8127091 ringmoer van het nulstelapparaat
sticker set aprilia AP8157685 sticker set AP8147952 geen beschrijving beschikbaar AP8157032 geen beschrijving beschikbaar AP8157127 geen beschrijving beschikbaar AP8157260 geen beschrijving beschikbaar AP8157430 geen beschrijving beschikbaar AP8157447 geen beschrijving beschikbaar AP8157677 geen beschrijving beschikbaar AP8157678 geen beschrijving beschikbaar AP8147619 geen beschrijving beschikbaar AP8147562 geen beschrijving beschikbaar AP8147561 geen beschrijving beschikbaar AP8157686 geen beschrijving beschikbaar AP8157930 geen beschrijving beschikbaar AP8157974 geen beschrijving beschikbaar AP8167049 geen beschrijving beschikbaar AP8167050 geen beschrijving beschikbaar AP8167051 geen beschrijving beschikbaar AP8147154 geen beschrijving beschikbaar AP8147170 geen beschrijving beschikbaar AP8157683 geen beschrijving beschikbaar
voetsteunen aprilia AP8135875 geen beschrijving beschikbaar AP8146332 rechts voetsteun al fin. AP8146750 rechts voetsteun al fin. AP8135877 geen beschrijving beschikbaar AP8146333 lh voetsteun ondersteunt aluin. AP8146045 achterste voetsteunen, paar AP8121887 plaat achterste voetsteunen AP8121888 achterste voetsteunpen AP8134280 u-bout achterste voetsteun AP8152301 zelfborgende moer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152144 zeskantschroef m10x38 AP8146046 geen beschrijving beschikbaar AP8121928 veer voor voetsteun AP8121717 voetsteunpen AP8146041 geen beschrijving beschikbaar AP8146040 geen beschrijving beschikbaar AP8220460 rubberen beker AP8121252 bevestigingspen vergrendelen AP8150467 binnenzeskantschroef m10x55 AP8220239 rubberen afstandhouder 8x18 AP8101606 splitpen AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6
kader i aprilia AP8146044 geen beschrijving beschikbaar AP8146044 geen beschrijving beschikbaar AP8146365 geen beschrijving beschikbaar AP8135708 frng sup. snd. phor. AP8146310 geen beschrijving beschikbaar AP8220150 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102393 olievuldop met / peilstok AP8120280 o-ring 4087 AP8138772 framebescherming, zwart AP8201124 rubberen afstandhouder AP8134864 ondersteuning AP8134441 ondersteuning AP8102392 oliefilter AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8138124 geen beschrijving beschikbaar AP8152037 onderlegring AP8150292 gebogen veerring AP8121309 pluggen veer AP8120447 olie ontluchtingspijp d6x11 890498 olie ontluchtingspijp d6x11 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8144016 pijp d10x18 2R000278 pijp d10x18 AP8121977 veer van motoroliebuis
kader ii aprilia AP8135767 brandstoftank achtersteun AP8135765 zadelsteun. zand. kat. AP8146574 zadelsteun. zand. kat. AP8135986 geen beschrijving beschikbaar AP8146195 geen beschrijving beschikbaar AP8146318 geen beschrijving beschikbaar AP8135683 dbl drijfstang sup. phor AP8134190 rh ankerplaat AP8134234 lh ankerplaat AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8120972 kettingspannerrol AP8150018 onderlegring AP8101108 afstandhouder 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8152301 zelfborgende moer AP8134274 pijp houder plaat AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8150400 inbusschroef AP8150040 binnenzeskantschroef m10x110 AP8150092 binnenzeskantschroef m10x115 AP8201417 kabelgeleider AP8121092 afstandhouder AP8134186 kabelgeleider
voorkant - f.fairing luchtinlaat aprilia AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8138745 geen beschrijving beschikbaar AP8138921 geen beschrijving beschikbaar AP8139229 geen beschrijving beschikbaar AP8139242 geen beschrijving beschikbaar AP8139397 geen beschrijving beschikbaar AP8139642 geen beschrijving beschikbaar AP8139752 geen beschrijving beschikbaar AP8139847 geen beschrijving beschikbaar AP8148689 geen beschrijving beschikbaar AP8148707 geen beschrijving beschikbaar AP8148707 geen beschrijving beschikbaar AP8148722 geen beschrijving beschikbaar AP8120531 rubber met inzet AP8152298 schroef met flens m5x16
front body - voorkuip aprilia AP8148271 voorruit. transparant AP8148682 geen beschrijving beschikbaar AP8138275 geen beschrijving beschikbaar AP8138927 geen beschrijving beschikbaar AP8138927 geen beschrijving beschikbaar AP8138927 geen beschrijving beschikbaar AP8148729 geen beschrijving beschikbaar AP8148714 geen beschrijving beschikbaar AP8148696 geen beschrijving beschikbaar AP8148656 geen beschrijving beschikbaar AP8148654 geen beschrijving beschikbaar AP8148596 geen beschrijving beschikbaar AP8148593 geen beschrijving beschikbaar AP8148653 geen beschrijving beschikbaar AP8148655 geen beschrijving beschikbaar AP8148695 geen beschrijving beschikbaar AP8148713 geen beschrijving beschikbaar AP8148728 geen beschrijving beschikbaar
voorkant carrosserie - voorkuip (2) aprilia AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8148730 geen beschrijving beschikbaar AP8139854 geen beschrijving beschikbaar AP8139640 geen beschrijving beschikbaar AP8139404 geen beschrijving beschikbaar AP8139247 geen beschrijving beschikbaar AP8139236 geen beschrijving beschikbaar AP8138951 geen beschrijving beschikbaar AP8138950 geen beschrijving beschikbaar AP8148697 geen beschrijving beschikbaar AP8139861 geen beschrijving beschikbaar AP8148715 kuip. m. grijs AP8148715 kuip. m. grijs 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8121250 bus AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152246 schroef met flens m6x16
voorkant body - handguard aprilia AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152078 speciale schroef m6 AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8148721 geen beschrijving beschikbaar AP8148706 geen beschrijving beschikbaar AP8148706 geen beschrijving beschikbaar AP8148688 geen beschrijving beschikbaar AP8139846 geen beschrijving beschikbaar AP8139751 geen beschrijving beschikbaar AP8139641 geen beschrijving beschikbaar AP8139396 geen beschrijving beschikbaar AP8139241 geen beschrijving beschikbaar AP8139228 geen beschrijving beschikbaar AP8138922 geen beschrijving beschikbaar AP8138746 geen beschrijving beschikbaar AP8102504 rubberen afstandhouder AP8139974 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8149101 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8149102 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8149102 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8149103 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8139973 handguard paar. grijs AP8118486 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8118487 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8118488 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8138939 geen beschrijving beschikbaar AP8138940 geen beschrijving beschikbaar AP8139688 handguard paar. grijs AP8158162 handguard paar. grijs AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8120178 o-ring of 112 AP8121250 bus
voorkant body - mouwen bescherming aprilia AP8126587 geen beschrijving beschikbaar AP8138749 geen beschrijving beschikbaar AP8126826 geen beschrijving beschikbaar AP8126824 geen beschrijving beschikbaar AP8126820 geen beschrijving beschikbaar AP8126818 geen beschrijving beschikbaar AP8126818 geen beschrijving beschikbaar AP8126813 geen beschrijving beschikbaar AP8126811 geen beschrijving beschikbaar AP8126793 geen beschrijving beschikbaar AP8126791 geen beschrijving beschikbaar AP8126634 geen beschrijving beschikbaar AP8126658 geen beschrijving beschikbaar AP8126661 geen beschrijving beschikbaar AP8126712 geen beschrijving beschikbaar AP8126725 geen beschrijving beschikbaar AP8126742 geen beschrijving beschikbaar AP8126788 geen beschrijving beschikbaar AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152298 schroef met flens m5x16
voorkant body - spatbord aprilia AP8126513 geen beschrijving beschikbaar AP8126827 geen beschrijving beschikbaar AP8126821 geen beschrijving beschikbaar AP8126821 geen beschrijving beschikbaar AP8126814 geen beschrijving beschikbaar AP8126740 geen beschrijving beschikbaar AP8126723 geen beschrijving beschikbaar AP8126710 geen beschrijving beschikbaar AP8126659 geen beschrijving beschikbaar AP8126656 geen beschrijving beschikbaar AP8126632 geen beschrijving beschikbaar AP8126585 geen beschrijving beschikbaar AP8139759 rh spatbordsteun. blauw AP8135980 geen beschrijving beschikbaar AP8135981 geen beschrijving beschikbaar AP8139760 lh spatbordsteun. blauw AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5
voorlichaam - rh mouwen bescherming aprilia AP8126586 geen beschrijving beschikbaar AP8138748 geen beschrijving beschikbaar AP8126825 geen beschrijving beschikbaar AP8126823 geen beschrijving beschikbaar AP8126819 geen beschrijving beschikbaar AP8126817 geen beschrijving beschikbaar AP8126817 geen beschrijving beschikbaar AP8126812 geen beschrijving beschikbaar AP8126810 geen beschrijving beschikbaar AP8126792 geen beschrijving beschikbaar AP8126790 geen beschrijving beschikbaar AP8126633 geen beschrijving beschikbaar AP8126657 geen beschrijving beschikbaar AP8126660 geen beschrijving beschikbaar AP8126711 geen beschrijving beschikbaar AP8126724 geen beschrijving beschikbaar AP8126741 geen beschrijving beschikbaar AP8126787 geen beschrijving beschikbaar AP8150311 zelfborgende moer m5 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152298 schroef met flens m5x16
front body - carterbescherming aprilia AP8138768 opvangbak ondersteuning AP8152313 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8138869 geen beschrijving beschikbaar AP8139239 geen beschrijving beschikbaar AP8139761 geen beschrijving beschikbaar AP8148592 geen beschrijving beschikbaar AP8138274 geen beschrijving beschikbaar AP8138923 geen beschrijving beschikbaar AP8139232 geen beschrijving beschikbaar AP8139243 geen beschrijving beschikbaar AP8139400 geen beschrijving beschikbaar AP8139645 geen beschrijving beschikbaar AP8139753 geen beschrijving beschikbaar AP8139848 geen beschrijving beschikbaar AP8148690 geen beschrijving beschikbaar AP8148708 geen beschrijving beschikbaar AP8148708 geen beschrijving beschikbaar AP8148723 geen beschrijving beschikbaar AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117166 geen beschrijving beschikbaar AP8117117 akoestisch isolatiepaneel AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8120531 rubber met inzet AP8152338 schroef met flens
voorvork aprilia AP8123729 geen beschrijving beschikbaar AP8123729 geen beschrijving beschikbaar AP8123959 geen beschrijving beschikbaar AP8123714 hub + rh vorkpoot AP8123715 naaf + linker vorkpoot AP8123606 geen beschrijving beschikbaar AP8123611 geen beschrijving beschikbaar AP8123786 geen beschrijving beschikbaar AP8123689 bus AP8123717 geen beschrijving beschikbaar AP8123360 kop AP8123199 stop ring 599502 stofkap + veer (marzocchi) AP8123777 stofkap + veer (marzocchi) AP8103235 pakkingring (marzocchi) 599501 pakkingring (marzocchi) AP8123348 plug cpl. AP8123346 o-ring AP8123441 halve ring AP8123357 ring veer AP8123607 geen beschrijving beschikbaar AP8123608 geen beschrijving beschikbaar AP8123610 schroef AP8123920 schroef AP8123609 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel aprilia AP8113485 voorremschijf. stainl. d300 AP8102176 kilometerteller versnelling AP8102176 kilometerteller versnelling AP8104218 kilometerteller versnelling AP8109280 voorwiel klep 19 " AP8109096 voorwiel klep 19 " 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8108576 voorwiel (compleet) AP8108757 vooraan sprak AP8108366 vooraan sprak AP8108600 rechts voor spaak AP8108758 rechts voor spaak AP8108469 wiel d19 " AP8108672 tepels d3.5 AP8125542 voornaaf AP8125755 voorwiel as AP8125720 voorwiel spacer AP8113484 voorremslang AP8113557 remklauw voor AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8120864 afdichtring d40x50x4 AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8113533 remblokken AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125604 afstandhouder AP8120865 drive sleutel AP8121265 geen beschrijving beschikbaar AP8113546 plaat met veer AP8113548 beschermkap AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8134167 remslang hanger AP8152338 schroef met flens AP8150048 binnenzeskantschroef m10x40
brandstofkraan aprilia AP8124437 brandstofniveausensor AP8220402 pijp 5x9 AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8120869 o-ring 4093 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102470 brandstofkraan AP8201358 slangklem d 11,9 AP8121773 afstandhouder AP8120663 rubberen afstandhouder AP8150018 onderlegring AP8144303 3-weg verbinding AP8120179 slangklem d8 AP8106716 geen beschrijving beschikbaar AP8106715 geen beschrijving beschikbaar AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8102985 olie ontluchtingsklep AP8102678 koolstoffilter AP8121267 choke hold AP8101944 2-weg verbinding AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8102520 slangklem 890499 brandstofleiding 8x13 AP8120905 brandstofleiding 8x13 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8202154 3-weg verbinding
benzinetank aprilia AP8138510 geen beschrijving beschikbaar AP8148719 geen beschrijving beschikbaar AP8148718 geen beschrijving beschikbaar AP8148704 geen beschrijving beschikbaar AP8148703 geen beschrijving beschikbaar AP8148703 geen beschrijving beschikbaar AP8148686 geen beschrijving beschikbaar AP8148685 geen beschrijving beschikbaar AP8148585 geen beschrijving beschikbaar AP8148584 geen beschrijving beschikbaar AP8148269 geen beschrijving beschikbaar AP8138919 geen beschrijving beschikbaar AP8139235 geen beschrijving beschikbaar AP8139246 geen beschrijving beschikbaar AP8139403 geen beschrijving beschikbaar AP8139648 geen beschrijving beschikbaar AP8139749 geen beschrijving beschikbaar AP8139844 geen beschrijving beschikbaar AP8102503 invoegen 2B001203 invoegen AP8101595 slangklem d10,1 AP8102504 rubberen afstandhouder
stuur - spiegels aprilia AP8118358 stuur. snd phor. AP8201842 mirror mounting clump AP8102324 rh achteruitkijkspiegel AP8102889 geen beschrijving beschikbaar AP8102325 lh achteruitkijkspiegel AP8102890 lh achteruitkijkspiegel AP8201856 ringmoer voor klem AP8201843 aansluitkap
lh controles aprilia AP8118441 koppelingshendel cpl. AP8118490 moer AP8118308 starthendel AP8118376 schroef AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8124173 lh licht sel. met bedrading AP8152019 speciale kolomschroef m6x12 AP8102504 rubberen afstandhouder AP8114358 koppelingskabel balg AP8118349 u-bout AP8118355 koppelingshendel versteller AP8118348 koppelingshendel versteller AP8118201 koppelingshendel schroef AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8104572 anti.v gewicht. zwart AP8118432 koppelingshendel AP8118317 handgreep paar, zwart AP8114296 koppelingskabel AP8114338 chokekabel
slot hardware kit aprilia AP8102958 slot hardware kit AP8102997 geen beschrijving beschikbaar AP8102593 slot hardware kit AP8102583 tankdop AP8102435 tankdop AP8144246 geen beschrijving beschikbaar AP8104144 zadelslot AP8201564 zadelslot AP8124698 geen beschrijving beschikbaar AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8120893 dop zegel AP8102526 vlotterkamer AP8102535 vlotterkamer AP8120894 brandstoftank pakking
plaat set aprilia AP8102495 toolkit AP8147168 geen beschrijving beschikbaar AP8147855 geen beschrijving beschikbaar AP8147957 geen beschrijving beschikbaar AP8147110 geen beschrijving beschikbaar AP8147196 geen beschrijving beschikbaar AP8157627 geen beschrijving beschikbaar AP8147328 geen beschrijving beschikbaar AP8147297 geen beschrijving beschikbaar AP8147123 geen beschrijving beschikbaar AP8147109 geen beschrijving beschikbaar AP8137622 geen beschrijving beschikbaar AP8149311 gegevensplaat frame
achterlichaam aprilia AP8138954 geen beschrijving beschikbaar AP8148901 geen beschrijving beschikbaar AP8144082 rubberen afstandhouder AP8126584 geen beschrijving beschikbaar AP8126767 geen beschrijving beschikbaar AP8126726 nummerplaat verlenging AP8126479 nummerplaathouder. grijs AP8126727 geen beschrijving beschikbaar AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8120276 sluitring 6x20x3 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8120275 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152284 schroef met flens m6x45 AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8121259 schroefdraadbus AP8121260 bus AP8220238 rubberen afstandhouder AP8149034 kentekenplaatsteun
achter remklauw aprilia AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113549 ontluchtingsventiel AP8113595 remblokken AP8113560 geen beschrijving beschikbaar AP8113628 remschijf achter AP8134481 rem hanger plaat AP8134430 rem hanger plaat AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8113623 achterremslang AP8134186 kabelgeleider AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8117116 buiskap AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20
achterste hoofdcilinder aprilia AP8113241 remolietank compleet AP8133873 remolietank compleet AP8113553 tankdop AP8113502 achterrem pomp AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8124479 stop schakelaar AP8102289 remlichtschakelaar deksel AP8113276 pompstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8146400 achterremhendel AP8135707 achterremhendel AP8121808 springveer AP8120972 kettingspannerrol AP8120196 o-ring 3056 AP8121805 afstandhouder 8,2x14x49,5 AP8120850 kettingspannerbus AP8150182 gebogen veerring AP8150018 onderlegring AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8139122 geen beschrijving beschikbaar AP8121811 t bus AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8102811 slangklem d9.6 AP8144151 rubberen pijp 890509 rubberen pijp
schokdemper achter aprilia AP8123895 geen beschrijving beschikbaar AP8152147 zeskantschroef m10x47 AP8150210 gebogen veerring AP8152301 zelfborgende moer AP8150290 binnenzeskantschroef m10x60 AP8135477 geen beschrijving beschikbaar AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8110065 naaldlager AP8135610 enkele drijfstangpen AP8135478 geen beschrijving beschikbaar AP8135609 dubbele drijfstangpen AP8110066 naaldlager AP81356085 dubbele drijfstangpen AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8110069 oliekeerring d22x28x4 AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108 AP8152146 inbusschroef AP8152144 zeskantschroef m10x38 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8135607 dubbele drijfstangpen
achterwiel aprilia AP8109004 achterwielklep 18 " AP8109281 achterwielklep 18 " 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8107069 kettingring z = 47 AP8108577 geen beschrijving beschikbaar AP8108759 sprak 3.5 AP8108266 sprak 3.5 AP8108471 wiel d17 " AP8125423 buiten spacer AP8125427 interne afstandhouder AP8125563 kroon houder AP8125594 achternaaf AP8125649 achterwielas AP8125650 wielpenring AP8125679 geen beschrijving beschikbaar AP8150433 lage zelfborgende moer m16x1.5 AP8108672 tepels d3.5 AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125462 oliekeerring 30x40x7 AP8125442 achterwiel spacer AP8110050 veer aangedreven lager AP8125425 afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152288 schroef met flens AP8107123 ketting AP8125805 borgring d47
rh controles aprilia AP8114397 geen beschrijving beschikbaar AP8118316 gas zonder handgreep AP8114396 geen beschrijving beschikbaar AP8121826 ring 38,3x27x1,2 562923 ring 38,3x27x1,2 AP8124700 geen beschrijving beschikbaar AP8118409 druk op de knop AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8118416 voorremhendel AP8113537 schroef AP8113058 remhendelpen AP8113552 voorste hoofdcil.plug AP8113203 remhendel u-bout AP8213243 raam hoofdcilinder AP8113063 raam hoofdcilinder AP8102579 anti.v gewicht. zwart AP8104572 anti.v gewicht. zwart AP8113620 voorste hoofdcilinder AP8152078 speciale schroef m6 AP8114337 gaskabel AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150157 binnenzeskantschroef m6x60 AP8118317 handgreep paar, zwart
sturen aprilia AP8110084 rollager AP8110024 rollager AP8144146 pakking ring AP8101106 pakking ring AP8104597 pakking ring AP8101106 pakking ring AP8104597 pakking ring AP8120376 bovenste stofkap AP8120376 bovenste stofkap AP8101513 stuur u-bout deksel AP8120771 rubberen afstandhouder AP8123243 flensmoer AP8138721 bescherming AP8123723 vork bovenplaat 600123 schroef AP8203570 schroef AP8123604 u-bout AP8123513 schroef AP8123605 onderste u-bout AP8103504 silent-block AP8123510 pijp AP8123721 kop AP8123512 moer AP8123960 ring moer AP8163500 ring moer AP8103537 ring moer AP8163500 ring moer AP8103537 ring moer AP8121075 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121307 onderlegring
zwenkarm aprilia AP8135879 zwenkarm, phor al. fin AP8121257 ketting tientallen. bord. paar- AP8138750 geen beschrijving beschikbaar AP8139764 geen beschrijving beschikbaar AP8134111 achterste zwenkarmplaat AP8144042 geen beschrijving beschikbaar AP8139765 onderste kettingkast. blauw AP8120863 kettinggeleiderplaat AP8125387 achterste swingarmpen AP8120240 pakking ring AP8121121 achter zw. arm piv. bus AP8110067 naaldlager 22x28x16 AP8120363 onderlegring AP8234020 beker voor schoen AP8150299 ringmoer m17x1 AP8152073 binnenzeskantschroef m8x70 AP8150297 gebogen veerring AP8220323 plug AP8121075 t bus AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121156 bus AP8138918 schokdemper deksel AP8179017 schokdemper deksel AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6

Elektrisch

regeleenheid - spoel aprilia AP0265365 geen beschrijving beschikbaar AP0265355 geen beschrijving beschikbaar AP0264861 bougiedop AP0260700 geen beschrijving beschikbaar AP0297542 geen beschrijving beschikbaar
elektrisch systeem i aprilia AP8112920 accu AP8131838 batterijhouder AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8124100 toeter AP8127337 toeter AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8212588 diode AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8220283 rubberen afstandhouder AP8120218 eindkap
elektrisch systeem ii aprilia AP8121216 geen beschrijving beschikbaar AP8113522 voorremhendel stop AP8124096 belangrijkste kabelboom AP8124713 geen beschrijving beschikbaar AP8124187 geen beschrijving beschikbaar AP8124206 vonk voorwaartse weerstand 10k AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124597 voorremschakelaar + harnas AP8112959 olieneutraal tandwiel AP8112857 relais batterijbedrading AP8112830 kabel relais-startmotor AP8124094 draaischakelaar 854888 draaischakelaar AP8112941 spanningsregelaar AP8112996 microschakelaar AP8112898 geen beschrijving beschikbaar
ontstekingseenheid aprilia AP0840882 inbusschroef AP0251990 bedrading externe beschermplaat AP0251991 geen beschrijving beschikbaar AP0251880 bedrading interne beschermplaat AP0240195 speciale kolomschroef m4x8 AP0260305 geen beschrijving beschikbaar AP0275035 geen beschrijving beschikbaar AP0841680 speciale te schroef m5x8 AP0210386 geen beschrijving beschikbaar AP0210388 geen beschrijving beschikbaar AP0250920 pakking AP0295170 geen beschrijving beschikbaar AP0265155 ext. oppakken AP0941925 speciale te schroef AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0241810 binnenzeskantschroef m6x35 AP0264577 vliegwiel magneto naaf AP0640980 geen beschrijving beschikbaar AP0958857 sprag koppeling AP0259192 geen beschrijving beschikbaar AP0242031 geen beschrijving beschikbaar AP0634319 sprag koppeling versnelling AP0634317 sprag koppeling versnelling AP0250890 o-ring 3771 AP0241801 plastic plug m18x1.5 AP0241803 plug m18x1.5 AP0241800 plug m18x1.5 AP0945759 breekring a22 AP0842230 moer m22x1.5
lichten i aprilia AP8124098 koplamp AP8124444 koplamp -uk- AP8124628 geen beschrijving beschikbaar AP8124400 koplampbescherming vooraan AP8124401 koplampbescherming vooraan AP8124625 koplamp bedrading met harnas AP8124472 lamphouder AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8147125 sticker bovenlichtbescherming AP8147126 sticker onderste lichtkap AP8212818 rechts richtingaanwijzer AP8212829 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8212819 linker richtingaanwijzer AP8212830 linker richtingaanwijzer lens AP8124777 anticondensrubber AP8224216 veer AP8148268 richtingaanwijzer adapter AP8224258 richtingaanwijzer lens AP8224173 rechts voor / links achter indic. AP8224174 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers.
lichten ii aprilia AP8124670 achterlicht AP8124215 achterlicht AP8124670 achterlicht AP8124897 achterlicht lens-usa- AP8124449 achterlicht lens-usa- AP8124897 achterlicht lens-usa- AP8124898 achterreflector-usa- AP8124450 achterreflector-usa- AP8124898 achterreflector-usa- AP8124451 flexibele plaat AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124714 geen beschrijving beschikbaar AP8124217 achterlicht kabelboom. AP8124367 nummerbord licht AP8124651 nummerbord licht AP8124367 nummerbord licht AP8124669 nummerbord licht AP8124367 nummerbord licht AP8112922 richtingaanwijzer achter AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8224258 richtingaanwijzer lens AP8124880 schroef 4.2x19 AP8124718 achterreflector, rood AP8124719 reflector, amber AP8224173 rechts voor / links achter indic. AP8224174 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers.
startmotor aprilia AP0294351 startmotor AP0840882 inbusschroef AP0234655 stationair tandwiel z = 24 AP0234756 stationair tandwiel z = 11/52 AP0627080 drukring 11/58 / 1,5 AP0229301 pin m6x50 AP0247785 afstandhouder 10/13 / 10,7 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0294352 revisieset startmotor AP0294354 revisieset startmotor

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc.-top / koffers, zijkoffers var aprilia AP8792172 geen beschrijving beschikbaar AP8792286 geen beschrijving beschikbaar AP8790188 geen beschrijving beschikbaar AP8792289 geen beschrijving beschikbaar AP8792290 geen beschrijving beschikbaar AP8792291 geen beschrijving beschikbaar AP8700855 geen beschrijving beschikbaar AP8700856 geen beschrijving beschikbaar AP8790114 rotorset met sleutel AP8796361 geen beschrijving beschikbaar AP8792008 geen beschrijving beschikbaar AP8790147 geen beschrijving beschikbaar AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e

Gereedschappen

handboek van de operator aprilia AP8102756 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8102758 geen beschrijving beschikbaar AP8102759 geen beschrijving beschikbaar AP8102935 geen beschrijving beschikbaar AP8104065 geen beschrijving beschikbaar

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Pegaso 650 1997. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Pegaso 650 1997 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Pegaso 650 1997.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia