Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Climber 280 1990.

Aprilia Climber 280 1990 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Climber 280 1990

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Climber 280 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Climber 280 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1990!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

koppeling aprilia AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0232700 geen beschrijving beschikbaar AP0232652 rolkooi 25x29x10 AP0292134 geen beschrijving beschikbaar AP0259570 veerhouder plaat AP0259053 gevoerde koppelingsplaat 3,1 mm AP0259559 koppelingsschijf 1 mm AP0259557 koppelingsschijf 1 mm AP0259062 geen beschrijving beschikbaar AP0245320 lipje na20 AP0242605 hex. moer m18x1,5 aandraaimoment 80 nm AP0239625 koppelingsveer 34,1 mm AP0259270 geen beschrijving beschikbaar AP0932770 geen beschrijving beschikbaar AP0945750 borgring a5 AP0241770 zeskantschroef m5x25 AP0235207 geen beschrijving beschikbaar AP0237932 geen beschrijving beschikbaar AP0239762 geen beschrijving beschikbaar AP0228185 geen beschrijving beschikbaar AP0227480 geen beschrijving beschikbaar AP0235215 geen beschrijving beschikbaar AP0944468 drukring AP0944461 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378
aandrijfas aprilia AP0292029 geen beschrijving beschikbaar AP0292026 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0944583 drukring 0.1 mm AP0944586 geen beschrijving beschikbaar AP0944582 vulring 30,4 / 40,5 / 0 * 3 AP0932588 met 6206 AP0832533 met 6206 AP0246015 geen beschrijving beschikbaar AP0945757 geen beschrijving beschikbaar AP0942225 geen beschrijving beschikbaar AP0232750 geen beschrijving beschikbaar AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0247290 geen beschrijving beschikbaar AP0224109 geen beschrijving beschikbaar AP0224102 geen beschrijving beschikbaar AP0292134 geen beschrijving beschikbaar AP0242615 geen beschrijving beschikbaar AP0932904 rolkooi 18x22x22 AP0294821 geen beschrijving beschikbaar AP0294820 geen beschrijving beschikbaar AP0293905 geen beschrijving beschikbaar AP0292555 geen beschrijving beschikbaar AP0215200 geen beschrijving beschikbaar AP0215365 geen beschrijving beschikbaar AP0215366 geen beschrijving beschikbaar AP0915820 ring 282 cc-76 mm AP0215340 geen beschrijving beschikbaar AP0215341 geen beschrijving beschikbaar AP0916185 geen beschrijving beschikbaar AP0916135 zuigerpen 282 cc-18x12x53.7 AP0945735 geen beschrijving beschikbaar AP0230552 geen beschrijving beschikbaar AP0223590 geen beschrijving beschikbaar AP0223592 geen beschrijving beschikbaar AP0223540 geen beschrijving beschikbaar AP0223542 geen beschrijving beschikbaar AP0224090 pijp AP0831792 o-ring 242 cc AP0250510 geen beschrijving beschikbaar AP0831765 o-ring AP0831767 o-ring AP0223559 geen beschrijving beschikbaar AP0223556 geen beschrijving beschikbaar AP0223552 geen beschrijving beschikbaar AP0223550 geen beschrijving beschikbaar AP0940636 geen beschrijving beschikbaar AP0830271 geen beschrijving beschikbaar AP0213485 geen beschrijving beschikbaar AP0213487 geen beschrijving beschikbaar AP0295080 drijfstang AP0292024 drijfstang AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0841320 geen beschrijving beschikbaar AP0842471 geen beschrijving beschikbaar
uitlaateenheid aprilia AP8119272 geen beschrijving beschikbaar AP8119300 geluiddemper AP8119319 geluiddemper AP8119242 geen beschrijving beschikbaar AP8119198 cover geluiddemper AP8119309 uitlaat AP8119241 geen beschrijving beschikbaar AP8120635 o-ring AP8120636 o-ring AP8102099 geen beschrijving beschikbaar AP8131563 filterdoos AP8101948 filter AP8102100 filterdoos dop AP8120630 verdeelstuk AP8102132 geen beschrijving beschikbaar AP8102241 waterkoeler AP8101912 rad cap geen ventilatie AP8120775 waterpijp AP8101960 geen beschrijving beschikbaar AP8101959 geen beschrijving beschikbaar AP8120774 waterpijp AP8121725 t bus AP8120223 rubberen afstandhouder AP8112864 elektrische ventilator AP8112556 geen beschrijving beschikbaar AP8112559 thermometrische schakelaar AP8138103 fan ondersteuning AP8106069 geen beschrijving beschikbaar AP8120773 tandwiel deksel AP8106212 carburateur AP8106151 geen beschrijving beschikbaar AP8106082 geen beschrijving beschikbaar AP8106114 versnellingsbak hendel AP8135325 starthendel AP8102242 expansievat AP8104036 geen beschrijving beschikbaar AP8120335 silent-block AP8102037 geen beschrijving beschikbaar AP8131643 filterkastbescherming AP8121781 veer AP8134215 bord AP8101944 2-weg verbinding AP8120598 rubberen afstandhouder * AP8112577 cap AP8102284 klem AP8131647 bescherming bewaker AP8138047 geen beschrijving beschikbaar AP8120681 verdeelstuk
versnellingsbak aprilia AP0237406 geen beschrijving beschikbaar AP0232665 geen beschrijving beschikbaar AP0235440 geen beschrijving beschikbaar AP0235445 geen beschrijving beschikbaar AP0227470 drukring 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0235405 geen beschrijving beschikbaar AP0227440 drukring 20,2 / 27,5 / 1 AP0232662 naaldlager 20x24x10 AP0234866 geen beschrijving beschikbaar AP0237894 hauptwelle AP0232742 rolkooi 21x25x10 AP0227460 drukring 22/30 / 1,8 AP0234878 schaltrad 23 z., 5. bende, hauptwelle AP0227490 geen beschrijving beschikbaar AP0235423 geen beschrijving beschikbaar AP0235425 geen beschrijving beschikbaar AP0235415 geen beschrijving beschikbaar AP0235435 geen beschrijving beschikbaar AP0235433 geen beschrijving beschikbaar AP0944468 drukring AP0234800 geen beschrijving beschikbaar AP0234808 losrad 34 z., 1. bende, hauptwelle AP0227430 drukring 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3.5 AP0245650 borgring av 20 AP0258577 geen beschrijving beschikbaar AP0239640 geen beschrijving beschikbaar AP0237438 geen beschrijving beschikbaar AP0945470 geen beschrijving beschikbaar AP0827261 drukring 12.5 / 21.5 AP0430110 geen beschrijving beschikbaar AP0250400 o-ring 12-3.5 AP0258645 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0239650 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0245330 borgring 10x1 AP0241805 geen beschrijving beschikbaar AP0642051 moer m12x1 AP0258688 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0258677 geen beschrijving beschikbaar AP0258678 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0258540 geen beschrijving beschikbaar AP0250440 pakking 8x18x1.5 AP0236068 geen beschrijving beschikbaar AP0236067 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0281035 geen beschrijving beschikbaar
meng olie aprilia AP0210505 geen beschrijving beschikbaar AP0230355 oliekeerring 20x28x6 AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0237915 geen beschrijving beschikbaar AP0222390 geen beschrijving beschikbaar AP0229280 speld 4x16 AP0232730 speld 4x15.8 2R000229 speld 4x15.8 AP0234540 geen beschrijving beschikbaar AP0250501 pakking AP0222240 geen beschrijving beschikbaar AP0945750 borgring a5 AP0841501 geen beschrijving beschikbaar AP0240186 binnenzeskantschroef m5x25 AP0230530 o-ring 6x1.7 AP0840280 geen beschrijving beschikbaar AP0830890 afdichtring 6,2 / 8,9 / 1 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0210515 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0210510 geen beschrijving beschikbaar AP0650100 geen beschrijving beschikbaar AP0239330 geen beschrijving beschikbaar AP0256440 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0241050 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0260230 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0259145 geen beschrijving beschikbaar AP0250490 geen beschrijving beschikbaar AP0240181 inbusschroef AP0222330 geen beschrijving beschikbaar AP0251875 geen beschrijving beschikbaar AP0897161 molykote 111 100gr. AP0232275 rolkooi 8x12x8 2R000066 rolkooi 8x12x8 AP0237980 geen beschrijving beschikbaar AP0230461 geen beschrijving beschikbaar AP0232980 geen beschrijving beschikbaar AP0259155 geen beschrijving beschikbaar
waterpomp aprilia AP0294208 geen beschrijving beschikbaar AP0960767 ring teflon AP0960765 geen beschrijving beschikbaar AP0260400 geen beschrijving beschikbaar AP0229140 geen beschrijving beschikbaar AP0229160 geen beschrijving beschikbaar AP0230425 oliekeerring 28x38x7 AP0930675 oliekeerring 25x38x7 AP0932032 met 6203 AP0932420 geen beschrijving beschikbaar AP0239755 geen beschrijving beschikbaar AP0248977 geen beschrijving beschikbaar AP0227800 geen beschrijving beschikbaar AP0945840 geen beschrijving beschikbaar AP0945751 breekring a6 AP0241820 geen beschrijving beschikbaar AP0932430 geen beschrijving beschikbaar AP0227610 geen beschrijving beschikbaar AP0227611 geen beschrijving beschikbaar AP0227612 geen beschrijving beschikbaar AP0227522 vulring 34 / 39,5 / 0,1 voor hoofdas AP0227521 vulring 34 / 39,5 / 0,3 voor hoofdas AP0227520 vulring 34 / 39,5 / 0,5 voor hoofdas AP0227110 geen beschrijving beschikbaar AP0940315 schroef m5x12 AP0212353 geen beschrijving beschikbaar AP0230310 klepsteelafdichting AP0940511 geen beschrijving beschikbaar AP0267972 geen beschrijving beschikbaar AP0251820 geen beschrijving beschikbaar AP0241777 geen beschrijving beschikbaar AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0950141 afdichtring 8x13 AP0940581 geen beschrijving beschikbaar AP0241925 ontluchtingsplug AP0841350 geen beschrijving beschikbaar AP0242586 flensmoer m8 AP0242706 flensmoer m8 AP0949900 geen beschrijving beschikbaar AP0247320 bus AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0297385 silastic 732rtv 100gr.

Frame

lichaam aprilia AP8131087 geen beschrijving beschikbaar AP8131383 geen beschrijving beschikbaar AP8131578 benzinetank AP8131787 benzinetank AP8138060 geen beschrijving beschikbaar AP8120609 brandstoftank plug AP8120348 pakking AP8138061 geen beschrijving beschikbaar AP8131089 geen beschrijving beschikbaar AP8131385 geen beschrijving beschikbaar AP8131580 stoel compl. AP8126435 geen beschrijving beschikbaar AP8126339 voorspatbord AP8126387 voorspatbord AP8126202 geen beschrijving beschikbaar AP8126437 geen beschrijving beschikbaar AP8126341 houder AP8126204 geen beschrijving beschikbaar AP8112622 toeter AP8126289 geen beschrijving beschikbaar AP8126206 geen beschrijving beschikbaar AP8126391 achterspatbord AP8126343 achterspatbord AP8126452 geen beschrijving beschikbaar AP8130825 radiateurventilator AP8131565 bescherming bewaker AP8138046 geen beschrijving beschikbaar AP8138048 geen beschrijving beschikbaar AP8131775 zijpaneel (r.) AP8131566 zijpaneel (r.) AP8130883 radiateur bescherming AP8138050 geen beschrijving beschikbaar AP8131777 zijpaneel (l.) AP8131568 zijpaneel (l.) AP8130884 geen beschrijving beschikbaar AP8121729 houder AP8112409 geen beschrijving beschikbaar AP8112574 geen beschrijving beschikbaar AP8112190 koplamp compl. AP8121022 moer AP8121023 koplamp stelveer AP8138063 geen beschrijving beschikbaar AP8138056 geen beschrijving beschikbaar AP8131679 geen beschrijving beschikbaar AP8131574 koplamp houder AP8131096 geen beschrijving beschikbaar AP8130239 geen beschrijving beschikbaar AP8130241 geen beschrijving beschikbaar AP8131576 pakking AP8138058 geen beschrijving beschikbaar AP8112867 kabelboom AP8112586 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8112869 geen beschrijving beschikbaar AP8112571 geen beschrijving beschikbaar AP8124479 stop schakelaar AP8112502 stop schakelaar AP8112743 spanningsregelaar AP8101950 gereedschapset AP8112252 achterlicht kabel AP8137435 geen beschrijving beschikbaar AP8137423 geen beschrijving beschikbaar AP8137297 sticker (set) AP8137296 sticker (set) AP8115798 sticker (set) AP8115745 sticker (set) AP8115556 geen beschrijving beschikbaar AP8115547 geen beschrijving beschikbaar AP8115304 geen beschrijving beschikbaar AP8102075 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8102322 gereedschapskoffer AP8102245 gereedschapskoffer AP8112552 diode tumper AP8120557 tank rubber AP8102121 brandstof slot AP8121746 bus AP8121747 bus AP8121841 bus AP8121768 afstandhouder AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8121075 t bus AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8121016 geen beschrijving beschikbaar AP8221043 afstandsbus AP8120701 geen beschrijving beschikbaar AP8112411 geen beschrijving beschikbaar AP8112576 geen beschrijving beschikbaar AP8112868 geen beschrijving beschikbaar
kader aprilia AP8132949 geen beschrijving beschikbaar AP8135455 kader AP8135204 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8132948 geen beschrijving beschikbaar AP8135457 achterframe AP8135202 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8130796 motor bescherming AP8121872 lente (l.) AP8135459 voorste voetsteun (r.) AP8135460 voorste voetsteun (l.) AP8120487 rubber AP8101425 helm slot AP8104808 helm slot AP8110034 rollen lager AP8120341 stofkap AP8121742 bord AP8102046 clip m6 254485 clip m6 AP8121871 lente (r.) AP8121873 afstandhouder AP8112635 voor (rechts) achter (l.) knipperlicht AP8112636 voorste (l.) achterste (r.) knipperlicht AP8112634 knipperlichtkabel AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212165 pieper ondersteuning AP8132903 bord AP8101630 klinknagel
voorvork l / m / n / p aprilia AP8103985 schroef AP8123165 schroef (r.) AP8103986 geen beschrijving beschikbaar AP8123306 stekker (r.) AP8103987 0 ring AP8123166 geen beschrijving beschikbaar AP8103989 geen beschrijving beschikbaar AP8123304 vorkpoot (r.l.) AP8123167 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8123168 o-ring AP8103990 geen beschrijving beschikbaar AP8123084 geen beschrijving beschikbaar AP8123305 oliekeerring (kit) AP8103991 vorkbuis (l.) AP8103992 o-ring AP8103993 afstandhouder AP8103994 onderlegring AP8103995 rubber AP8103996 geen beschrijving beschikbaar AP8103997 vorkbuis (r.) AP8123261 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8123147 geen beschrijving beschikbaar AP8103999 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8123169 veer AP8123092 geen beschrijving beschikbaar AP8123307 stekker (l.) AP8123002 plug AP8123003 geen beschrijving beschikbaar AP8205053 schroef AP8123004 moer AP8123171 u-bout AP8103604 onderlegring AP8123006 bovenste plaat AP8103605 ring moer AP8123007 complete voor vork AP8123173 onderste plaat AP8123174 hub (l.) AP8123008 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8123175 naaf (r.) AP8123009 geen beschrijving beschikbaar AP8120763 kabelhouder
voorvork r aprilia AP8123343 geen beschrijving beschikbaar AP8123369 geen beschrijving beschikbaar AP8123368 geen beschrijving beschikbaar AP8123372 geen beschrijving beschikbaar AP8123371 geen beschrijving beschikbaar AP8123417 geen beschrijving beschikbaar AP8123423 geen beschrijving beschikbaar AP8123363 geen beschrijving beschikbaar AP8123361 geen beschrijving beschikbaar AP8123442 geen beschrijving beschikbaar AP8123425 geen beschrijving beschikbaar AP8123429 geen beschrijving beschikbaar AP8123437 geen beschrijving beschikbaar AP8203447 bus AP8123432 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8123434 geen beschrijving beschikbaar AP8123433 geen beschrijving beschikbaar AP8123440 geen beschrijving beschikbaar AP8123401 geen beschrijving beschikbaar AP8123404 geen beschrijving beschikbaar AP8123420 geen beschrijving beschikbaar AP8123421 geen beschrijving beschikbaar AP8103392 pakking ring 600126 pakking ring AP8203445 stop ring AP8203258 stofkap 600127 stofkap AP8123431 geen beschrijving beschikbaar AP8123435 geen beschrijving beschikbaar AP8123422 geen beschrijving beschikbaar AP8123441 halve ring AP8123439 geen beschrijving beschikbaar AP8123400 geen beschrijving beschikbaar AP8123436 pakking AP8123430 geen beschrijving beschikbaar AP8123424 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel aprilia AP8108507 voorwiel AP8108407 geen beschrijving beschikbaar AP8125535 voornaaf AP8125640 voorste pin AP8125498 voorste pin AP8108479 voorrand AP8125536 geen beschrijving beschikbaar AP0922242 hoekige unie AP8108408 sprak AP0922242 hoekige unie AP8113655 geen beschrijving beschikbaar AP8101946 speedometer transmission AP8121096 t bus 8.2x12x4 AP8113527 geen beschrijving beschikbaar AP8113346 geen beschrijving beschikbaar AP8113182 pakking (set) AP8113183 splitpen AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113353 ontluchtingsventiel AP8133518 ontluchtingsventiel AP8113417 pads (paar) AP8131027 speedometer AP8134185 snelheidsmeter houder AP8134304 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8113295 geen beschrijving beschikbaar AP8113472 remslang AP8113526 geen beschrijving beschikbaar AP8114159 kabel van de snelheidsmeter AP8138052 geen beschrijving beschikbaar AP8131779 schijf deksel AP8131570 schijf deksel AP8131080 geen beschrijving beschikbaar AP8125321 lager AP8125504 afstandhouder AP8120621 oliekeerring AP8121733 afstandhouder AP8208410 tepels d3 AP8109001 voorwiel klep 21 " AP8101031 band blijven AP8132907 slangklem AP8150070 zeskantschroef m6x16
stuur - controles aprilia AP8118299 geen beschrijving beschikbaar AP8118336 stuur AP8118262 geen beschrijving beschikbaar AP8118238 koppelingsbediening compleet AP8118185 koppelingsbediening compleet AP8118150 koppelingshendel AP8118251 u-bout AP8118197 koppelingshendel versteller AP8120271 koppelingshuls AP8118163 throttle cable compl. AP8117044 handgreep (paar) AP8112656 stuurschakelaar (l.) AP8112313 stuurschakelaar (l.) AP8101740 achteruitkijkspiegel AP8113381 voorste pomp ass. bly AP8113412 voorremhendel AP8113413 remhendelpen AP8213477 tankdeksel AP8230240 tankdeksel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213078 u-bout AP8113415 pomp revisiekit AP8120463 plug AP8114160 geen beschrijving beschikbaar AP8114228 geen beschrijving beschikbaar AP8114243 gaskabel compl. AP8114294 geen beschrijving beschikbaar AP8114161 geen beschrijving beschikbaar AP8114244 koppelingskabel AP8114229 koppelingskabel AP8106032 geen beschrijving beschikbaar AP8135326 koppelingshendel AP8120344 bord AP8118360 bescherm steenrubber AP8118372 geen beschrijving beschikbaar AP8118337 bescherm steenrubber AP8118303 geen beschrijving beschikbaar AP8118278 geen beschrijving beschikbaar AP8106277 geen beschrijving beschikbaar AP8118394 geen beschrijving beschikbaar AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213078 u-bout AP8118396 geen beschrijving beschikbaar AP8118395 geen beschrijving beschikbaar AP8106278 geen beschrijving beschikbaar
achterwiel aprilia AP8108409 geen beschrijving beschikbaar AP8108508 geen beschrijving beschikbaar AP8108559 achterwiel AP8108612 geen beschrijving beschikbaar AP8125538 achternaaf AP8108481 geen beschrijving beschikbaar AP8108542 achterrand AP8108614 geen beschrijving beschikbaar AP8108616 geen beschrijving beschikbaar AP8108613 geen beschrijving beschikbaar AP8108337 sprak AP8125641 achterste pin AP8125630 achterste pin AP8121707 bus (r.) AP8121869 bus (r.) AP8121706 bus (l.) AP8121870 bus (l.) AP8107085 kroon AP8107075 geen beschrijving beschikbaar AP8101744 tubeless ventiel AP8113386 remschijf achter AP8113385 remklauw compl. AP8108672 tepels d3.5 AP8108615 geen beschrijving beschikbaar AP8213057 koppeling achterrempomp AP8213104 pads paar AP8121141 bus AP8113321 ontluchter + dop AP8113247 achterste hoofdcilinder zonder tank 11 AP8113312 pakkingset AP8107086 ketting compl. AP8113241 remolietank compleet AP8133873 remolietank compleet AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8113276 pompstang AP8113248 achterste hoofdcil.stang AP8113387 geen beschrijving beschikbaar AP8113469 achterremslang AP8113528 geen beschrijving beschikbaar AP8121709 geen beschrijving beschikbaar AP8121836 afstandhouder AP8132785 achterremhendel AP8121715 veer AP8221137 speciale schroef m8x60 * AP8152197 schroef m8 x 55 AP8152262 lage moer m8 AP8152266 moer AP8138054 geen beschrijving beschikbaar AP8130597 geen beschrijving beschikbaar AP8131572 schijf deksel AP8131781 schijf deksel AP8138055 geen beschrijving beschikbaar AP8131198 geen beschrijving beschikbaar AP8131573 schijf deksel AP8131782 schijf deksel AP8150070 zeskantschroef m6x16 AP8125506 lager AP8110045 naaflager d17x40x12 AP8125553 afstandhouder AP8203074 pakking ring AP8121143 afstandhouder AP8125326 o-ring AP8125540 bus (r.) AP8125539 bus (l.) AP8113006 ontluchtingsventiel AP0922242 hoekige unie AP8109098 strip AP8150026 moer m6 AP8113081 vork
zwenkarm aprilia AP8135333 achterste zwenkarm AP8105135 achter wiel ophanging arm AP8135206 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8105156 pin AP8110033 lager AP8120340 pakking ring AP8121692 bus (r.) AP8121693 bus (l.) AP8121703 bus AP8101677 beschermkap AP8123072 geen beschrijving beschikbaar AP8123263 schokdemper AP8123373 geen beschrijving beschikbaar AP8110039 lager AP8120240 pakking ring AP8121815 kogelgewricht AP8120485 pakking ring AP8121098 bus AP8121700 bus AP8132779 afstandhouder AP8132780 afstandhouder AP8132782 achter wiel ophanging tuimel arm AP8135372 dubbel verbindend AP8132783 achter wiel ophanging tuimel arm AP8135373 eenvoudig aansluiten AP8201045 kettingspanner schuifblok AP8101957 kettinggeleiderplaat. zwart AP8121072 afstandhouder AP8121694 veer AP8130803 chain guard AP8135437 voorste voetsteun (r.) AP8135425 zijstandaard AP8134179 bord AP8221197 zijstandaardveer AP8120455 rubberen afstandhouder

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia AP0210522 geen beschrijving beschikbaar AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0294416 geen beschrijving beschikbaar AP0294426 geen beschrijving beschikbaar AP0860491 geen beschrijving beschikbaar AP0260525 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0960719 geen beschrijving beschikbaar AP0864010 geen beschrijving beschikbaar AP0965290 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0866300 geen beschrijving beschikbaar AP0941285 geen beschrijving beschikbaar AP0265015 geen beschrijving beschikbaar AP0264340 geen beschrijving beschikbaar AP0927571 sluitring d14 AP0945750 borgring a5 AP0240150 binnenzeskantschroef m5x14 AP0264304 geen beschrijving beschikbaar AP0240181 inbusschroef AP0264314 geen beschrijving beschikbaar AP0264315 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP0445330 geen beschrijving beschikbaar AP0241810 binnenzeskantschroef m6x35 AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0960283 geen beschrijving beschikbaar AP0960550 geen beschrijving beschikbaar AP0230400 o-ring 18x1.5 AP0241800 plug m18x1.5 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0294426 geen beschrijving beschikbaar AP0295271 geen beschrijving beschikbaar op dit moment

Gereedschappen

speciaal gereedschap aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230 355, starterwelle AP0277875 inbrengmal assy. AP0276502 inbrengmal assy. AP0276770 inbrengmal assy. AP0276930 geen beschrijving beschikbaar AP0276190 geen beschrijving beschikbaar AP0277807 geen beschrijving beschikbaar AP0277970 veer geleidebus AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0876971 geen beschrijving beschikbaar AP0876972 geen beschrijving beschikbaar AP0876945 geen beschrijving beschikbaar AP0876940 geen beschrijving beschikbaar AP0841771 geen beschrijving beschikbaar AP0277150 geen beschrijving beschikbaar AP0277180 lagertrekkerset AP0276910 geen beschrijving beschikbaar AP0840351 geen beschrijving beschikbaar AP0276920 geen beschrijving beschikbaar AP0277162 geen beschrijving beschikbaar AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0277917 motorsteun cpl. AP0277100 adapter cpl AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0250311 sluitring 8,4 AP0277110 schroefdraad pin AP0242206 moer m8 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0276025 halve ring AP0277892 geen beschrijving beschikbaar AP0977490 ring AP0876298 trekker cpl. AP0940755 zeskantschroef m16x145 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 draadstift m10 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276390 abstuetzleiste AP0242091 moer m10 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP0899785 loctite (violet) 221 10cc. AP0293176 geen beschrijving beschikbaar AP0293177 geen beschrijving beschikbaar AP0293178 geen beschrijving beschikbaar AP0277105 geen beschrijving beschikbaar AP0877015 geen beschrijving beschikbaar

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Climber 280 1990. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Climber 280 1990 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Climber 280 1990.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia