Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Climber 280 1990.

Aprilia Climber 280 1990 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Climber 280 1990

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Climber 280 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1990 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

sprzęgło aprilia AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0232700 brak dost?pnego opisu AP0232652 klatka na kó?kach 25x29x10 AP0292134 brak dost?pnego opisu AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259053 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259559 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259062 brak dost?pnego opisu AP0245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP0242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259270 brak dost?pnego opisu AP0932770 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 AP0235207 brak dost?pnego opisu AP0237932 brak dost?pnego opisu AP0239762 brak dost?pnego opisu AP0228185 brak dost?pnego opisu AP0227480 brak dost?pnego opisu AP0235215 brak dost?pnego opisu AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0944461 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378
wał napędowy aprilia AP0292029 brak dost?pnego opisu AP0292026 brak opisu w tej chwili AP0944583 podk?adka oporowa 0,1 mm AP0944586 brak dost?pnego opisu AP0944582 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0 * 3 AP0932588 ?o?ysko 6206 AP0832533 ?o?ysko 6206 AP0246015 brak dost?pnego opisu AP0945757 brak dost?pnego opisu AP0942225 brak dost?pnego opisu AP0232750 brak dost?pnego opisu AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0247290 brak dost?pnego opisu AP0224109 brak dost?pnego opisu AP0224102 brak dost?pnego opisu AP0292134 brak dost?pnego opisu AP0242615 brak dost?pnego opisu AP0932904 klatka na kó?kach 18x22x22 AP0294821 brak dost?pnego opisu AP0294820 brak dost?pnego opisu AP0293905 brak dost?pnego opisu AP0292555 brak dost?pnego opisu AP0215200 brak dost?pnego opisu AP0215365 brak dost?pnego opisu AP0215366 brak dost?pnego opisu AP0915820 pier?cie? 282 cc-76 mm AP0215340 brak dost?pnego opisu AP0215341 brak dost?pnego opisu AP0916185 brak dost?pnego opisu AP0916135 sworze? t?okowy 282 cc-18x12x53,7 AP0945735 brak dost?pnego opisu AP0230552 brak dost?pnego opisu AP0223590 brak dost?pnego opisu AP0223592 brak dost?pnego opisu AP0223540 brak dost?pnego opisu AP0223542 brak dost?pnego opisu AP0224090 rura AP0831792 o-ring 242 cm3 AP0250510 brak dost?pnego opisu AP0831765 o-ring AP0831767 o-ring AP0223559 brak dost?pnego opisu AP0223556 brak dost?pnego opisu AP0223552 brak dost?pnego opisu AP0223550 brak dost?pnego opisu AP0940636 brak dost?pnego opisu AP0830271 brak dost?pnego opisu AP0213485 brak dost?pnego opisu AP0213487 brak dost?pnego opisu AP0295080 korbowód AP0292024 korbowód AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0841320 brak dost?pnego opisu AP0842471 brak dost?pnego opisu
jednostka wydechowa aprilia AP8119272 brak dost?pnego opisu AP8119300 t?umik AP8119319 t?umik AP8119242 brak dost?pnego opisu AP8119198 pokrywa t?umika AP8119309 rura wydechowa AP8119241 brak dost?pnego opisu AP8120635 o-ring AP8120636 o-ring AP8102099 brak dost?pnego opisu AP8131563 pole filtru AP8101948 filtr AP8102100 nasadka filtra AP8120630 kolektor AP8102132 brak dost?pnego opisu AP8102241 ch?odnica wody AP8101912 czapka rader bez odpowietrznika AP8120775 wodoci?g AP8101960 brak dost?pnego opisu AP8101959 brak dost?pnego opisu AP8120774 wodoci?g AP8121725 t krzak AP8120223 gumowa podk?adka AP8112864 wiatrak elektryczny AP8112556 brak dost?pnego opisu AP8112559 prze??cznik termometryczny AP8138103 wsparcie fanów AP8106069 brak dost?pnego opisu AP8120773 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8106212 ga?nik AP8106151 brak dost?pnego opisu AP8106082 brak dost?pnego opisu AP8106114 d?wignia skrzyni biegów AP8135325 d?wignia rozruchowa AP8102242 zbiornik wyrównawczy AP8104036 brak dost?pnego opisu AP8120335 cichy blok AP8102037 brak dost?pnego opisu AP8131643 os?ona filtra AP8121781 wiosna AP8134215 p?yta AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8120598 gumowa podk?adka * AP8112577 czapka AP8102284 spinacz AP8131647 stra?nik AP8138047 brak dost?pnego opisu AP8120681 kolektor
skrzynia biegów aprilia AP0237406 brak dost?pnego opisu AP0232665 brak dost?pnego opisu AP0235440 brak dost?pnego opisu AP0235445 brak dost?pnego opisu AP0227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0235405 brak dost?pnego opisu AP0227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP0232662 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP0234866 brak dost?pnego opisu AP0237894 hauptwelle AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP0234878 schaltrad 23 z., 5. gang, hauptwelle AP0227490 brak dost?pnego opisu AP0235423 brak dost?pnego opisu AP0235425 brak dost?pnego opisu AP0235415 brak dost?pnego opisu AP0235435 brak dost?pnego opisu AP0235433 brak dost?pnego opisu AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0234800 brak dost?pnego opisu AP0234808 losrad 34 z., 1. gang, hauptwelle AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0258577 brak dost?pnego opisu AP0239640 brak dost?pnego opisu AP0237438 brak dost?pnego opisu AP0945470 brak dost?pnego opisu AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0430110 brak dost?pnego opisu AP0250400 o-ring 12-3,5 AP0258645 brak opisu w tej chwili AP0239650 brak opisu w tej chwili AP0245330 pier?cie? zabezpieczaj?cy 10x1 AP0241805 brak dost?pnego opisu AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0258688 brak opisu w tej chwili AP0258677 brak dost?pnego opisu AP0258678 brak opisu w tej chwili AP0258540 brak dost?pnego opisu AP0250440 uszczelka 8x18x1,5 AP0236068 brak dost?pnego opisu AP0236067 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0281035 brak dost?pnego opisu
wymieszaj olej aprilia AP0210505 brak dost?pnego opisu AP0230355 uszczelka olejowa 20x28x6 AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237915 brak dost?pnego opisu AP0222390 brak dost?pnego opisu AP0229280 szpilka 4x16 AP0232730 ko?ek 4x15.8 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0234540 brak dost?pnego opisu AP0250501 uszczelka AP0222240 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0841501 brak dost?pnego opisu AP0240186 ?ruba imbusowa m5x25 AP0230530 o-ring 6x1,7 AP0840280 brak dost?pnego opisu AP0830890 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 8,9 / 1 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0210515 brak opisu w tej chwili AP0210510 brak dost?pnego opisu AP0650100 brak dost?pnego opisu AP0239330 brak dost?pnego opisu AP0256440 brak opisu w tej chwili AP0241050 brak opisu w tej chwili AP0260230 brak opisu w tej chwili AP0259145 brak dost?pnego opisu AP0250490 brak dost?pnego opisu AP0240181 ?ruba imbusowa AP0222330 brak dost?pnego opisu AP0251875 brak dost?pnego opisu AP0897161 molykote 111 100gr. AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0237980 brak dost?pnego opisu AP0230461 brak dost?pnego opisu AP0232980 brak dost?pnego opisu AP0259155 brak dost?pnego opisu
pompa wodna aprilia AP0294208 brak dost?pnego opisu AP0960767 pier?cie? teflonowy AP0960765 brak dost?pnego opisu AP0260400 brak dost?pnego opisu AP0229140 brak dost?pnego opisu AP0229160 brak dost?pnego opisu AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0932420 brak dost?pnego opisu AP0239755 brak dost?pnego opisu AP0248977 brak dost?pnego opisu AP0227800 brak dost?pnego opisu AP0945840 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241820 brak dost?pnego opisu AP0932430 brak dost?pnego opisu AP0227610 brak dost?pnego opisu AP0227611 brak dost?pnego opisu AP0227612 brak dost?pnego opisu AP0227522 podk?adka 34 / 39,5 / 0,1 do wa?u g?ównego AP0227521 podk?adka 34 / 39,5 / 0,3 do wa?u g?ównego AP0227520 podk?adka 34 / 39,5 / 0,5 do wa?u g?ównego AP0227110 brak dost?pnego opisu AP0940315 ?ruba m5x12 AP0212353 brak dost?pnego opisu AP0230310 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0940511 brak dost?pnego opisu AP0267972 brak dost?pnego opisu AP0251820 brak dost?pnego opisu AP0241777 brak dost?pnego opisu AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0940581 brak dost?pnego opisu AP0241925 korek odpowietrzaj?cy AP0841350 brak dost?pnego opisu AP0242586 nakr?tka ko?nierzowa m8 AP0242706 nakr?tka ko?nierzowa m8 AP0949900 brak dost?pnego opisu AP0247320 krzak AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0297385 silastic 732rtv 100gr.

Rama

ciało aprilia AP8131087 brak dost?pnego opisu AP8131383 brak dost?pnego opisu AP8131578 zbiornik paliwa AP8131787 zbiornik paliwa AP8138060 brak dost?pnego opisu AP8120609 korek zbiornika paliwa AP8120348 uszczelka AP8138061 brak dost?pnego opisu AP8131089 brak dost?pnego opisu AP8131385 brak dost?pnego opisu AP8131580 siedzenie kompl. AP8126435 brak dost?pnego opisu AP8126339 przedni b?otnik AP8126387 przedni b?otnik AP8126202 brak dost?pnego opisu AP8126437 brak dost?pnego opisu AP8126341 uchwyt AP8126204 brak dost?pnego opisu AP8112622 róg AP8126289 brak dost?pnego opisu AP8126206 brak dost?pnego opisu AP8126391 tylny b?otnik AP8126343 tylny b?otnik AP8126452 brak dost?pnego opisu AP8130825 wentylator ch?odnicy AP8131565 stra?nik AP8138046 brak dost?pnego opisu AP8138048 brak dost?pnego opisu AP8131775 panel boczny (prawy) AP8131566 panel boczny (prawy) AP8130883 ochrona ch?odnicy AP8138050 brak dost?pnego opisu AP8131777 panel boczny (d?.) AP8131568 panel boczny (d?.) AP8130884 brak dost?pnego opisu AP8121729 uchwyt AP8112409 brak dost?pnego opisu AP8112574 brak dost?pnego opisu AP8112190 ?wiat?o g?ówne kompl. AP8121022 orzech AP8121023 spr??yna regulacji reflektorów AP8138063 brak dost?pnego opisu AP8138056 brak dost?pnego opisu AP8131679 brak dost?pnego opisu AP8131574 uchwyt na lamp? czo?ow? AP8131096 brak dost?pnego opisu AP8130239 brak dost?pnego opisu AP8130241 brak dost?pnego opisu AP8131576 uszczelka AP8138058 brak dost?pnego opisu AP8112867 wi?zka przewodów AP8112586 brak opisu w tej chwili AP8112869 brak dost?pnego opisu AP8112571 brak dost?pnego opisu AP8124479 wy??cznik AP8112502 wy??cznik AP8112743 regulator napi?cia AP8101950 zestaw narz?dzi AP8112252 kabel ?wiat?a tylnego AP8137435 brak dost?pnego opisu AP8137423 brak dost?pnego opisu AP8137297 kalkomania (zestaw) AP8137296 kalkomania (zestaw) AP8115798 kalkomania (zestaw) AP8115745 kalkomania (zestaw) AP8115556 brak dost?pnego opisu AP8115547 brak dost?pnego opisu AP8115304 brak dost?pnego opisu AP8102075 brak opisu w tej chwili AP8102322 walizka na narz?dzia AP8102245 walizka na narz?dzia AP8112552 b?benek diody AP8120557 guma zbiornika AP8102121 blokada paliwa AP8121746 krzak AP8121747 krzak AP8121841 krzak AP8121768 odst?pnik AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8121075 t krzak AP8120317 nit z tworzywa sztucznego. czarny AP8121016 brak dost?pnego opisu AP8221043 krzak dystansowy AP8120701 brak dost?pnego opisu AP8112411 brak dost?pnego opisu AP8112576 brak dost?pnego opisu AP8112868 brak dost?pnego opisu
rama aprilia AP8132949 brak dost?pnego opisu AP8135455 rama AP8135204 brak opisu w tej chwili AP8132948 brak dost?pnego opisu AP8135457 rama tylna AP8135202 brak opisu w tej chwili AP8130796 os?ona silnika AP8121872 wiosna (d?.) AP8135459 podnó?ek przedni (r.) AP8135460 podnó?ek przedni (d?.) AP8120487 gumowy AP8101425 zamek na kask AP8104808 zamek na kask AP8110034 ?o?yska rolek AP8120341 ok?adka ochronna AP8121742 p?yta AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8121871 wiosna (r.) AP8121873 odst?pnik AP8112635 przednie (prawe) tylne (lewe) ?wiat?o migaj?ce AP8112636 przednie (lewe) tylne (prawe) ?wiat?o migaj?ce AP8112634 kabel ?wiat?a migacza AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8212165 wsparcie brz?czyka AP8132903 p?yta AP8101630 nit ?cinany
przedni widelec l / m / n / p aprilia AP8103985 wkr?t AP8123165 ?ruba (r.) AP8103986 brak dost?pnego opisu AP8123306 wtyczka (r.) AP8103987 0 dzwonka AP8123166 brak dost?pnego opisu AP8103989 brak dost?pnego opisu AP8123304 widelec (prawy) AP8123167 brak opisu w tej chwili AP8123168 o-ring AP8103990 brak dost?pnego opisu AP8123084 brak dost?pnego opisu AP8123305 uszczelka olejowa (zestaw) AP8103991 rura widelca (d?.) AP8103992 o-ring AP8103993 odst?pnik AP8103994 pralka AP8103995 gumowy AP8103996 brak dost?pnego opisu AP8103997 rura widelca (r.) AP8123261 brak opisu w tej chwili AP8123147 brak dost?pnego opisu AP8103999 brak opisu w tej chwili AP8123169 wiosna AP8123092 brak dost?pnego opisu AP8123307 wtyczka (d?.) AP8123002 wtyczka AP8123003 brak dost?pnego opisu AP8205053 wkr?t AP8123004 orzech AP8123171 ?ruba w kszta?cie litery u AP8103604 pralka AP8123006 p?yta górna AP8103605 nakr?tka pier?cieniowa AP8123007 kompletny widelec AP8123173 dolna p?yta AP8123174 piasta (d?.) AP8123008 brak opisu w tej chwili AP8123175 hub (r.) AP8123009 brak dost?pnego opisu AP8120763 uchwyt na kabel
przedni widelec r aprilia AP8123343 brak dost?pnego opisu AP8123369 brak dost?pnego opisu AP8123368 brak dost?pnego opisu AP8123372 brak dost?pnego opisu AP8123371 brak dost?pnego opisu AP8123417 brak dost?pnego opisu AP8123423 brak dost?pnego opisu AP8123363 brak dost?pnego opisu AP8123361 brak dost?pnego opisu AP8123442 brak dost?pnego opisu AP8123425 brak dost?pnego opisu AP8123429 brak dost?pnego opisu AP8123437 brak dost?pnego opisu AP8203447 krzak AP8123432 brak opisu w tej chwili AP8123434 brak dost?pnego opisu AP8123433 brak dost?pnego opisu AP8123440 brak dost?pnego opisu AP8123401 brak dost?pnego opisu AP8123404 brak dost?pnego opisu AP8123420 brak dost?pnego opisu AP8123421 brak dost?pnego opisu AP8103392 pier?cie? uszczelniaj?cy 600126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8203445 pier?cie? stop AP8203258 ok?adka ochronna 600127 ok?adka ochronna AP8123431 brak dost?pnego opisu AP8123435 brak dost?pnego opisu AP8123422 brak dost?pnego opisu AP8123441 pó? pier?cienia AP8123439 brak dost?pnego opisu AP8123400 brak dost?pnego opisu AP8123436 uszczelka AP8123430 brak dost?pnego opisu AP8123424 brak dost?pnego opisu
przednie koło aprilia AP8108507 przednie ko?o AP8108407 brak dost?pnego opisu AP8125535 piasta przednia AP8125640 przedni trzpie? AP8125498 przedni trzpie? AP8108479 przednia obr?cz AP8125536 brak dost?pnego opisu AP0922242 po??czenie k?towe AP8108408 przemówi? AP0922242 po??czenie k?towe AP8113655 brak dost?pnego opisu AP8101946 snelheidsmeter transmissie AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8113527 brak dost?pnego opisu AP8113346 brak dost?pnego opisu AP8113182 uszczelka (komplet) AP8113183 zawleczka AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8113353 zawór odpowietrzaj?cy AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8113417 podk?adki (para) AP8131027 snelheidsmeter AP8134185 uchwyt pr?dko?ciomierza AP8134304 brak opisu w tej chwili AP8113295 brak dost?pnego opisu AP8113472 przewód hamulcowy AP8113526 brak dost?pnego opisu AP8114159 kabel pr?dko?ciomierza AP8138052 brak dost?pnego opisu AP8131779 ok?adka p?yty AP8131570 ok?adka p?yty AP8131080 brak dost?pnego opisu AP8125321 ?o?ysko AP8125504 odst?pnik AP8120621 uszczelnienie olejowe AP8121733 odst?pnik AP8208410 sutki d3 AP8109001 klapa przedniego ko?a 21 " AP8101031 opona pozostaje AP8132907 zacisk w??a AP8150070 ?ruba sze?ciok?tna m6x16
kierownica - sterowanie aprilia AP8118299 brak dost?pnego opisu AP8118336 kierownica AP8118262 brak dost?pnego opisu AP8118238 sterowanie sprz?g?em zako?czone AP8118185 sterowanie sprz?g?em zako?czone AP8118150 d?wignia sprz?g?a AP8118251 ?ruba w kszta?cie litery u AP8118197 regulator d?wigni sprz?g?a AP8120271 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8118163 gaskabel compl. AP8117044 uchwyt na r?k? (para) AP8112656 prze??cznik na kierownicy (d?.) AP8112313 prze??cznik na kierownicy (d?.) AP8101740 lusterko wsteczne AP8113381 przód pompy ass. bly AP8113412 d?wignia hamulca przedniego AP8113413 sworze? d?wigni hamulca AP8213477 pokrywa zbiornika AP8230240 pokrywa zbiornika AP8113414 okno poziomu cylindra g?ównego AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8113415 zestaw do rewizji pompy AP8120463 wtyczka AP8114160 brak dost?pnego opisu AP8114228 brak dost?pnego opisu AP8114243 kabel przepustnicy kompl. AP8114294 brak dost?pnego opisu AP8114161 brak dost?pnego opisu AP8114244 linka sprz?g?a AP8114229 linka sprz?g?a AP8106032 brak dost?pnego opisu AP8135326 d?wignia sprz?g?a AP8120344 p?yta AP8118360 kamienna os?ona gumowa AP8118372 brak dost?pnego opisu AP8118337 kamienna os?ona gumowa AP8118303 brak dost?pnego opisu AP8118278 brak dost?pnego opisu AP8106277 brak dost?pnego opisu AP8118394 brak dost?pnego opisu AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8118396 brak dost?pnego opisu AP8118395 brak dost?pnego opisu AP8106278 brak dost?pnego opisu
tylne koło aprilia AP8108409 brak dost?pnego opisu AP8108508 brak dost?pnego opisu AP8108559 tylne ko?o AP8108612 brak dost?pnego opisu AP8125538 piasta tylna AP8108481 brak dost?pnego opisu AP8108542 obr?cz tylna AP8108614 brak dost?pnego opisu AP8108616 brak dost?pnego opisu AP8108613 brak dost?pnego opisu AP8108337 przemówi? AP8125641 tylny sworze? AP8125630 tylny sworze? AP8121707 krzak AP8121869 krzak AP8121706 krzew (d?.) AP8121870 krzew (d?.) AP8107085 korona AP8107075 brak dost?pnego opisu AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8113386 tylna tarcza hamulcowa AP8113385 zacisk kompl. AP8108672 sutki d3.5 AP8108615 brak dost?pnego opisu AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8213104 para elektrod AP8121141 krzak AP8113321 odpowietrznik + czapka AP8113247 tylny cylinder g?ówny bez zbiornika 11 AP8113312 zestaw uszczelek AP8107086 ?a?cuch kompl. AP8113241 zbiornik oleju hamulcowego kompletny AP8133873 zbiornik oleju hamulcowego kompletny AP8113082 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów AP8113276 pr?t pompy AP8113248 tylny cylinder cylindra AP8113387 brak dost?pnego opisu AP8113469 przewód tylnego hamulca AP8113528 brak dost?pnego opisu AP8121709 brak dost?pnego opisu AP8121836 odst?pnik AP8132785 d?wignia hamulca tylnego AP8121715 wiosna AP8221137 ?ruba specjalna m8x60 * AP8152197 ?ruba m8 x 55 AP8152262 niska nakr?tka m8 AP8152266 orzech AP8138054 brak dost?pnego opisu AP8130597 brak dost?pnego opisu AP8131572 ok?adka p?yty AP8131781 ok?adka p?yty AP8138055 brak dost?pnego opisu AP8131198 brak dost?pnego opisu AP8131573 ok?adka p?yty AP8131782 ok?adka p?yty AP8150070 ?ruba sze?ciok?tna m6x16 AP8125506 ?o?ysko AP8110045 ?o?ysko piasty d17x40x12 AP8125553 odst?pnik AP8203074 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121143 odst?pnik AP8125326 o-ring AP8125540 krzak AP8125539 krzew (d?.) AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP0922242 po??czenie k?towe AP8109098 rozebra? si? AP8150026 nakr?tka m6 AP8113081 widelec
ramię wahadłowe aprilia AP8135333 tylny wahacz AP8105135 rami? zawieszenia tylnego ko?a AP8135206 brak opisu w tej chwili AP8105156 ko?ek AP8110033 ?o?ysko AP8120340 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121692 krzak AP8121693 krzew (d?.) AP8121703 krzak AP8101677 strzec AP8123072 brak dost?pnego opisu AP8123263 amortyzator AP8123373 brak dost?pnego opisu AP8110039 ?o?ysko AP8120240 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121815 przegub kulowy AP8120485 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121098 krzak AP8121700 krzak AP8132779 odst?pnik AP8132780 odst?pnik AP8132782 wahacz zawieszenia tylnego ko?a AP8135372 podwójne po??czenie AP8132783 wahacz zawieszenia tylnego ko?a AP8135373 proste po??czenie AP8201045 blok ?lizgowy napinacza ?a?cucha AP8101957 prowadnica ?a?cucha. czarny AP8121072 odst?pnik AP8121694 wiosna AP8130803 kettingkast AP8135437 podnó?ek przedni (r.) AP8135425 stojak boczny AP8134179 p?yta AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8120455 gumowa podk?adka

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP0210522 brak dost?pnego opisu AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0294416 brak dost?pnego opisu AP0294426 brak dost?pnego opisu AP0860491 brak dost?pnego opisu AP0260525 brak opisu w tej chwili AP0960719 brak dost?pnego opisu AP0864010 brak dost?pnego opisu AP0965290 brak opisu w tej chwili AP0866300 brak dost?pnego opisu AP0941285 brak dost?pnego opisu AP0265015 brak dost?pnego opisu AP0264340 brak dost?pnego opisu AP0927571 podk?adka d14 AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240150 ?ruba imbusowa m5x14 AP0264304 brak dost?pnego opisu AP0240181 ?ruba imbusowa AP0264314 brak dost?pnego opisu AP0264315 brak opisu w tej chwili AP0445330 brak dost?pnego opisu AP0241810 ?ruba imbusowa m6x35 AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0960283 brak dost?pnego opisu AP0960550 brak dost?pnego opisu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0294426 brak dost?pnego opisu AP0295271 brak opisu w tej chwili

Przybory

specjalne narzędzia aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230355, starterwelle AP0277875 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276502 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276930 brak dost?pnego opisu AP0276190 brak dost?pnego opisu AP0277807 brak dost?pnego opisu AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0876971 brak dost?pnego opisu AP0876972 brak dost?pnego opisu AP0876945 brak dost?pnego opisu AP0876940 brak dost?pnego opisu AP0841771 brak dost?pnego opisu AP0277150 brak dost?pnego opisu AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276910 brak dost?pnego opisu AP0840351 brak dost?pnego opisu AP0276920 brak dost?pnego opisu AP0277162 brak dost?pnego opisu AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0277100 adapter kpl AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0277110 ko?ek gwintowany AP0242206 nakr?tka m8 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0276025 pó? pier?cienia AP0277892 brak dost?pnego opisu AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276390 abstuetzleiste AP0242091 nakr?tka m10 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0293176 brak dost?pnego opisu AP0293177 brak dost?pnego opisu AP0293178 brak dost?pnego opisu AP0277105 brak dost?pnego opisu AP0877015 brak dost?pnego opisu

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Climber 280 1990. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Climber 280 1990. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Climber 280 1990.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii