Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia AF1 Futura 125 1990.

Aprilia AF1 Futura 125 1990 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia AF1 Futura 125 1990

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia AF1 125 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1990 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

sprzęgło aprilia AP0427460 podk?adka oporowa 25/35/2 AP0232652 klatka na kó?kach 25x29x10 AP0250360 o-ring 35,2-5,7 AP0293926 brak dost?pnego opisu AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0259570 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259053 wy?o?ona tarcza sprz?g?a 3,1 mm AP0259557 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259559 tarcza sprz?g?a 1 mm AP0259060 piasta sprz?g?a AP0245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP0242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm AP0239625 spr??yna sprz?g?a 34,1 mm AP0259165 p?yta dociskowa kpl. AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 AP0234470 ko?o z?bate lu?ne 31 t. AP0247712 dystans 12,4 / 14 / 55,6 AP0227980 myjka ci?nieniowa AP0234482 ko?o nap?dowe 31 t., AP0234232 przek?adnia walcowa 19 t.
korbowód aprilia AP0295114 brak dost?pnego opisu AP0237900 bieg ja?owy AP0224260 rura AP0232275 klatka rolkowa 8x12x8 2R000066 klatka rolkowa 8x12x8 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0230425 uszczelka olejowa 28x38x7 AP0930675 uszczelka olejowa 25x38x7 AP0232765 ?o?ysko 6205 AP0932032 ?o?ysko 6203 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0250417 uszczelka AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241261 ?ruba imbusowa AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0841561 ?ruba imbusowa din 912 m8x45 AP0427421 podk?adka din 988 42x52x0,3 do wa?u sprz?g?a AP0427422 podk?adka din 988 42x52x0,1 do wa?u sprz?g?a AP0227522 podk?adka 34 / 39,5 / 0,1 do wa?u g?ównego AP0227521 podk?adka 34 / 39,5 / 0,3 do wa?u g?ównego AP0227520 podk?adka 34 / 39,5 / 0,5 do wa?u g?ównego AP0227260 p?yta mocuj?ca AP0940315 ?ruba m5x12 AP0293415 komplet pompy wodnej AP0230195 uszczelka olejowa 10x26x7 AP0237910 wa? pompy 2R000229 ko?ek 4x15.8 AP0232730 ko?ek 4x15.8 AP0234410 ko?o z?bate pompy 14 t., AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0222195 wirnik AP0229280 szpilka 4x16 AP0430060 o-ring 26,7x1,8 AP0241270 ?ruba z ko?nierzem m5x25 AP0250641 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0440191 ?ruba imbusowa m8x16 2R000308 ?ruba imbusowa m8x16 AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0227500 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 12/1 AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0241925 korek odpowietrzaj?cy AP0860372 przelotka kablowa AP0241850 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241381 ?ruba dwustronna m8x28x20 AP0940786 ?ruba dwustronna m8x57 / 20 AP0229290 ko?ek ustalaj?cy 8x16 AP0247555 krzak AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0222180 obudowa pompy wodnej
cylinder aprilia AP0650090 uszczelka 0.3 AP0650095 uszczelka 0.3 AP0650091 uszczelka 0,5 AP0650096 uszczelka 0,5 AP0223616 cylinder AP0253470 schieberstange AP0242211 nakr?tka m6 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0827307 podk?adka 6,2x18x0,5 AP0253372 zawór wydechowy AP0253373 zawór wydechowy AP0253460 obudowa pr?ta zaworu AP0831500 o-ring 14x3,2 AP0650350 o-ring 14x3,2 AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0250975 uszczelka 0.8 AP0239050 wiosna AP8114175 kabel elektrozaworu AP0297746 kabel elektrozaworu AP0860460 gumow? nak?adk? AP0845020 podk?adka spr??ysta b6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0241241 szpilka m7x19 / 22 AP0250160 o-ring 64x2 2R000073 g?owica cylindra AP0223386 g?owica cylindra AP0227571 podk?adka 7,4 AP0242591 nakr?tka m7 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0223398 cylinder AP0613101 cylinder AP0222122 termostat 70 ° AP0222175 uchwyt termostatu AP0239950 wiosna AP0222202 termostat ?uk AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0250280 o-ring 105x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0250521 uszczelka AP0224387 zespó? zaworu trzcinowego AP0224430 zespó? zaworu trzcinowego AP0224389 zespó? zaworu trzcinowego AP0945758 podk?adka zrywalna a4 AP0940235 ?ruba okr?g?a m4x8 AP0267915 ko?nierz ga?nika AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0251850 zacisk w??a 51 AP0250271 uszczelka AP0273882 ko?nierz wydechowy kpl. AP0273970 ko?nierz wydechowy kpl. AP0224067 pasek na ty?ek AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr.
wał napędowy aprilia AP0293846 wa? korbowy kpl. AP0827410 brak dost?pnego opisu AP0944582 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0 * 3 AP0944586 brak dost?pnego opisu AP0944584 podk?adka 30,4 / 40,5 / 0,5 AP0944583 podk?adka oporowa 0,1 mm AP0932588 ?o?ysko 6206 AP0832533 ?o?ysko 6206 AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0234431 ko?o z?bate wa?ka wywa?aj?cego z = 27 AP0246055 klucz transmisji 3x3,7 AP0293926 brak dost?pnego opisu AP0945756 din 128 a podk?adka zabezpieczaj?ca 16 AP0242570 din 439 hex. moment dokr?cania mut m 16x1,5 70 nm AP0237900 bieg ja?owy AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0234405 bieg po?redni z = 34 AP0232291 ?o?ysko 6302 AP0237948 wa?ek wywa?aj?cy AP0237945 wa?ek wywa?aj?cy AP0232340 ?o?ysko kulkowe 6005 AP0227280 myjka ci?nieniowa AP0940315 ?ruba m5x12 AP0945810 pier?cie? zabezpieczaj?cy din 471 25x1,2 AP0932028 klatka na kó?kach 15x19x20 AP0294745 zespó? t?oka 53,99 mm AP0295346 zespó? t?oka 53,99 mm AP0294744 zespó? t?oka 53,98 mm AP0295345 zespó? t?oka 53,98 mm AP0294753 zespó? t?oka 54,00 mm AP0294757 zespó? t?oka 54,00 mm AP0215825 pier?cie? d54 AP0215672 pier?cie? d54 AP0216139 sworze? t?okowy AP0945635 pier?cie? oporowy d15 AP0295374 korbowód kpl. AP0295379 korbowód kpl. AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
jednostka wydechowa aprilia AP8106126 ga?nik AP8106188 ga?nik AP8106226 brak dost?pnego opisu AP8106013 d?wignia zmiany biegów AP8220189 gumowy AP8121147 odst?pnik AP8121284 sworze? d?wigni hamulca AP8121149 sworze? d?wigni hamulca AP8121668 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów AP8134170 korbowód AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8120713 w?a?ciwy przypadek AP8131315 w?a?ciwy przypadek AP8102080 filtr powietrza AP8120693 kolektor AP8120748 w?? wlotowy AP8120532 kolektor AP8131120 podstawa filtra AP8131522 brak dost?pnego opisu AP8131121 os?ona filtra AP8168042 pokrywa obudowy filtra AP8138686 pokrywa obudowy filtra AP8131122 przednia skrzynka filtra AP8131250 przeno?nik (r) AP8131251 przeno?nik (l) AP8121058 odst?pnik 254485 zacisk m6 AP8102046 zacisk m6 AP8119231 rura wydechowa AP8119260 rura wydechowa AP8119311 brak dost?pnego opisu AP8119312 brak dost?pnego opisu AP8119230 t?umik AP8119261 t?umik AP8121091 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8132742 uchwyt rury wydechowej AP8101284 podk?adka 22x30 AP8101285 cichy blok AP8120438 o-ring AP8121782 krzak AP8121697 wiosna belleville AP8101527 rura odpowietrzaj?ca skrzynki powietrznej AP8131123 przewód powietrza (l) AP8120704 rura powietrza (r) AP8120705 luchtpijp (l) AP8120718 ko?nierz AP8134214 uchwyt AP8131247 ochrona AP8102120 filtr rury odpowietrzaj?cej AP8101930 po??czenie AP8120405 gumowa podk?adka AP8120598 gumowa podk?adka * AP8120030 gumowa podk?adka AP8120708 prowadnica kablowa
skrzynia biegów aprilia AP0237823 vorgelegewelle 10 z, 1. gang AP0232662 ?o?ysko igie?kowe 20x24x10 AP0234520 wolne ko?o z?bate 22 t., szósta pr?dko??, wa?ek sprz?g?a AP0227470 podk?adka oporowa 24,2 / 27,5 / 1,5 AP0245340 sprengring 24 AP0234971 brak dost?pnego opisu AP0227440 podk?adka oporowa 20,2 / 27,5 / 1 AP0234500 wolne ko?o z?bate 21 t., 5. bieg, wa? sprz?g?a AP0235308 sta?e ko?o z?bate 14 t., 2. bieg, wa? sprz?g?a AP0237894 hauptwelle AP0232742 klatka na kó?kach 21x25x10 AP0234968 bieg z = 29 AP0227460 podk?adka oporowa 22/30 / 1,8 AP0234510 ko?o z?bate 24 t., 5. bieg, wa? g?ówny AP0234858 bieg z = 25 AP0234984 bieg z = 27 AP0234530 z?batka z?bata 23 t., 6-biegowy wa? g?ówny AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0234123 wolny z?bnik 30 t., 1. bieg, g?ówny wa? AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0227437 podk?adka oporowa 17,2 / 30/2 AP0430460 o-ring 18x3,5 AP0245650 pier?cie? zabezpieczaj?cy av 20 AP0220066 schaltwelle mit klinke kpl. AP0237925 wa?ek zmiany biegów z zespo?em zapadki., AP0239830 wiosna AP0239835 klinkenfeder AP0248255 zespó? d?wigni indeksuj?cej, AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0239820 indeks spr??yny AP0239645 spinka do w?osów spr??yna AP0247690 r?kaw dystansowy AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0258937 schaltwalze kpl., fuer motortype 123 e n d u r o und s t r a d a AP0258935 przesuni?cie zespo?u b?bna., AP0258903 brak dost?pnego opisu AP0258913 brak dost?pnego opisu AP0258893 brak dost?pnego opisu AP0258880 ko?ek prowadz?cy AP0236061 ko?o z?bate z = 14 AP0236063 ko?o z?bate z = 16 AP0236062 wa?ek z?baty AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0281182 przek?adnia 6-biegowa 3,14
wymieszaj olej aprilia AP0210301 brak dost?pnego opisu AP0210920 kupplungsdeckel, fuer type 123 enduro, strada export und custom AP0232150 kulka 12 mm AP0259180 d?wignia krzywkowa 23 ° AP0241793 ?ruba m8x16 AP0241791 ?ruba m8x16 AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239905 wiosna li?ciowa AP0239907 wiosna li?ciowa AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0233572 tuleja 12/20 / 13,9 AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0237845 wa? nap?dowy AP0945710 pier?cie? ustalaj?cy 5 AP0932740 pin 2x11,8 AP0234220 bieg 14 t. AP0634030 bieg po?redni AP0244211 podk?adka 6.4 AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0930500 uszczelka olejowa 6x11x3 / 4,5 AP0250200 uszczelka AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0830890 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 8,9 / 1 AP0841331 ?ruba imbusowa m6x12 AP0230400 o-ring 18x1,5 AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0294730 zespó? pompy oleju. AP0293198 zespó? pompy oleju., AP0227500 pier?cie? uszczelniaj?cy 6,2 / 12/1 AP0956015 zespó? zaworu zwrotnego., AP0241830 ?ruba banjo m6x16 AP0256020 banjo 5 mm AP0256037 rura 850 mm AP0951591 zacisk w??a 7 AP0853840 zacisk w??a 35553 AP0860233 przewód olejowy 350 mm dla silnika typu 123 strada enduro AP0297340 sutek AP0260030 gumowy. os?ona drutu AP0210930 pokrywa pompy oleju AP0210328 brak dost?pnego opisu AP0240181 ?ruba imbusowa AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.

Rama

ciało aprilia AP8131124 zbiornik paliwa AP8131357 brak dost?pnego opisu AP8131648 brak dost?pnego opisu AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8121779 ko?ek AP8121803 pr?t mocuj?cy zbiornik paliwa AP8121807 po??czenie AP8102267 z??cze kranu paliwa AP8135215 uchwyt AP8131146 tylny b?otnik AP8131532 tylny b?otnik AP8121777 krzak AP8102189 kurek paliwa AP8102086 kurek paliwa AP8120702 uszczelka korka wlewu AP8120652 uszczelka AP8102361 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa AP8152153 tylny element dystansowy AP8120709 gumowa podk?adka AP8131634 brak dost?pnego opisu AP8131556 brak dost?pnego opisu AP8131389 pokrywa zbiornika paliwa AP8121768 odst?pnik AP8121780 rura AP8129094 siedzenie AP8129121 brak dost?pnego opisu AP8129115 brak dost?pnego opisu AP8129108 siedzenie AP8129105 brak dost?pnego opisu AP8129093 siedzenie AP8121785 tuleja wspornika zbiornika paliwa AP8121804 odst?pnik AP8220241 gumowa podk?adka AP8131131 owiewka tylna AP8131392 owiewka tylna AP8131358 brak dost?pnego opisu AP8131637 brak dost?pnego opisu AP8131557 brak dost?pnego opisu AP8121778 ko?ek AP8120699 lat.frng fix.pipe AP8102182 lusterko wsteczne (r) AP8102104 lusterko wsteczne (r) AP8102183 lusterko wsteczne (l) AP8102105 lusterko wsteczne (l) AP8102152 wsparcie lustra AP8101943 uszczelka AP8131638 brak dost?pnego opisu AP8131135 panel boczny (r) AP8131361 brak dost?pnego opisu AP8131558 brak dost?pnego opisu AP8131394 panel boczny (r) AP8131362 brak dost?pnego opisu AP8131395 panel boczny (l) AP8131137 panel boczny (l) AP8131559 brak dost?pnego opisu AP8131639 brak dost?pnego opisu 564497 p?yta AP8131363 p?yta AP8131396 owiewka przednia AP8131140 owiewka przednia AP8131560 brak dost?pnego opisu AP8131640 brak dost?pnego opisu AP8131360 ekran ch?odnicy wody AP8131134 przednia owiewka AP8102106 zestaw narz?dzi AP8120531 guma z wk?adk? AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8101313 hak baterii AP8134243 upper rh fair.supp. p?yta AP8115746 brak dost?pnego opisu AP8115544 kalkomania (zestaw) AP8115533 brak dost?pnego opisu AP8115321 kalkomania (zestaw) AP8115862 brak dost?pnego opisu AP8131139 dolna p?yta przedniej owiewki AP8102375 zacisk m5 AP8120030 gumowa podk?adka AP8126510 przedni b?otnik, czarny AP8126338 brak dost?pnego opisu AP8126291 przedni b?otnik AP8126279 brak dost?pnego opisu AP8126230 przedni b?otnik AP8121784 korek wlewu AP8120177 elastyczny AP8126221 tylny b?otnik AP8126293 uchwyt na tablic? rejestracyjn? AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8112533 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8120712 gumowa podk?adka AP8120598 gumowa podk?adka * AP8121789 rura AP8152268 ?ruba imbusowa AP8120708 prowadnica kablowa AP8102046 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8131492 siatka na owiewk? tyln? AP8131493 boczna siatka do owiewek (r.) AP8131494 boczna siatka na owiewk? (d?.) AP8221039 odst?pnik AP8135143 panel boczny (r) AP8135144 panel boczny (l) AP8131248 siedzenie AP8130675 uchwyt na przedni b?otnik AP8201310 krwawi?
rama aprilia AP8135210 rama AP8135365 brak opisu w tej chwili AP8132984 rama AP8132980 ko?yska silnika AP8135208 ko?yska silnika AP8135209 tylny wspornik ramy AP8132982 tylny wspornik ramy AP8132981 p?yta deski rozdzielczej AP8121151 t krzak AP8121155 t krzak AP8121156 krzak AP8121150 krzew 18mm AP8120597 pier?cie? AP8121820 pier?cie? AP8121672 odst?pnik AP8120568 odst?pnik AP8135294 uchwyt na przedni podnó?ek (r) AP8135211 uchwyt na przedni podnó?ek (r) AP8132992 uchwyt na przedni podnó?ek (l) AP8135295 uchwyt na przedni podnó?ek (l) AP8135313 podnó?ek przedni, para AP8121135 sworze? podnó?ka AP8121134 ko?ek AP8221181 prawa spr??yna podnó?ka przedniego AP8221182 spr??yna podnó?ka przedniego lewego AP8135416 brak dost?pnego opisu AP8132994 tylny uchwyt podnó?ka (r) AP8132996 tylny uchwyt na podnó?ek (l) AP8135417 brak dost?pnego opisu AP8132812 tylne podnó?ki, para AP8102112 z??cze rury odpowietrzaj?cej AP8132720 p?yta podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop AP8132630 stojak boczny AP8135464 p?yta podstawowa AP8121114 t krzak AP8120502 gumowy stojak AP8121712 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8120569 rolka napinacza ?a?cucha AP8221017 odst?pnik AP8102082 ch?odnica wody AP8220184 guma deski rozdzielczej AP8102081 wodoci?g AP8102118 z??cze g?ówki ramy AP8101912 czapka rader bez odpowietrznika AP8101910 zbiornik wyrównawczy AP8102110 wodoci?g AP8102111 wodoci?g AP8101916 tee union d20 AP8121731 t krzak AP8134216 p?yta AP8120030 gumowa podk?adka AP8135406 brak dost?pnego opisu AP8131126 zbiornik oleju AP8131442 zbiornik oleju AP8230860 zbiornik oleju AP8201192 wska?nik rezerwy oleju AP8220154 korek wlewu oleju AP8102087 nakr?tka zabezpieczaj?ca AP8102595 zestaw oku? do zamka AP8120508 t krzak AP8102157 zamek do drzwi zbiornika AP8104609 zamek do drzwi zbiornika AP8102931 kabel blokady kasku AP8201298 kabel blokady kasku AP8102133 wodoci?g AP8135260 blokada siode?ka fix.plate 254485 zacisk m6 AP8102046 zacisk m6 AP8121764 odst?pnik AP8221081 odst?pnik AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8120670 gumowa podk?adka AP8120664 gumowy AP8102224 filtr oleju mieszacza AP8120617 filtr oleju AP8101944 po??czenie dwukierunkowe AP8102223 gumowa podk?adka AP8121702 z??czka filtra oleju AP8102223 gumowa podk?adka AP8114208 otwarty kabel siedzenia AP8102034 zamek AP8134212 blokada uchwytu siedzenia AP8220168 gumowy AP8221312 podk?adka z?bata AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8112710 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy
widelec przedni l aprilia AP8123069 przedni widelec AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8123131 podk?adka górna AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120542 ok?adka ochronna AP8123123 rura widelca (l) AP8123124 rura widelca (r) AP8103902 zestaw ko?ca podró?y AP8123487 brak dost?pnego opisu AP8123126 zestaw do pompowania AP8103905 nabój AP8123127 p?yta dolna z rur? sterow? AP8123128 r?kaw (prawy) AP8103909 pier?cie? AP8123130 pralka AP8103911 pier?cie? AP8103912 wiosna AP8103913 gumowy AP8103914 o-ring AP8103915 wtyczka AP8123215 górna p?yta widelca AP8103734 pralka AP8150352 wtyczka AP8103928 nakr?tka pier?cieniowa AP8103735 wkr?t
przedni widelec m / n aprilia AP8123258 przedni widelec AP8123199 pier?cie? stop AP8123200 uszczelnienie olejowe AP8103235 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) AP8123202 puchar AP8123256 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8123203 tuleja przesuwna AP8123204 odst?pnik AP8123205 noga widelca (r. - d?.) AP8123216 ?ruba m10x30 AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8123201 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) AP8123207 hub (r.) AP8123208 rura (r.) AP8150352 wtyczka AP8123209 dolna p?yta AP8203588 dolna nakr?tka pier?cienia wide? AP8123210 ?ruba m10x25 AP8123211 o-ring. AP8123212 pó?-podk?adka AP8123213 piasta (d?.) AP8123214 tuba (d?.) AP8123215 górna p?yta widelca AP8101271 dolny pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8101272 odst?pnik AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8110025 ?o?ysko kulkowe AP8120542 ok?adka ochronna
przednie koło aprilia AP8108412 brak dost?pnego opisu AP8108482 brak dost?pnego opisu AP8121157 przedni prawy whe.ou.spacer AP8125388 o? przedniego ko?a AP8125418 ?ruba wrzeciona ko?a AP8125321 ?o?ysko AP8125469 odst?pnik AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8102039 ko?o z?bate AP0922242 po??czenie k?towe AP8113394 przednia tarcza hamulcowa AP8113427 zacisk kompl. AP8113006 zawór odpowietrzaj?cy AP8113310 os?ona zacisku hamulca AP8113309 zacisk hamulca przedniego obr. zestaw AP8113308 para klocków przednich i / d452 AP8113489 klocki hamulcowe
kierownica - sterowanie aprilia AP8118343 prawa po?owa kierownicy AP8118324 lewa po?owa kierownicy AP8201565 przeciwwaga, kolor czarny AP8104574 przeciwwaga, kolor czarny AP8118280 brak dost?pnego opisu AP8118307 przepustnica + uchwyt r?czny AP8118287 uchwyt - para AP8118357 kontrola sprz?g?a kompletna b = 26 AP8118297 brak dost?pnego opisu AP8118311 brak dost?pnego opisu AP8118288 d?wignia sprz?g?a AP8118197 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118312 brak dost?pnego opisu AP8118308 d?wignia rozrusznika AP8112802 okablowanie komutatora AP8118200 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni sprz?g?a AP8118313 brak dost?pnego opisu AP8120758 brak dost?pnego opisu AP8102399 brak dost?pnego opisu AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113509 przewód przedniego hamulca AP8113426 brak dost?pnego opisu AP8113451 przedni cylinder g?ówny d.12 AP8112735 deska rozdzielcza AP8120759 uszczelka pr?dko?ciomierza AP8220150 gumowa podk?adka AP8114168 kabel obrotomierza AP8114256 brak dost?pnego opisu AP8114206 brak dost?pnego opisu AP8114258 brak dost?pnego opisu AP8114221 brak dost?pnego opisu AP8120467 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8118271 brak dost?pnego opisu AP8118420 przycisk startu AP8114207 brak dost?pnego opisu AP8114234 brak dost?pnego opisu AP8114257 brak dost?pnego opisu AP8114195 brak dost?pnego opisu AP8112710 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8124173 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112330 ?wiat?a lewe sel. z okablowaniem AP8112837 tachometr AP8112640 pr?dko?ciomierz AP8112838 pr?dko?ciomierz AP8102216 tuleja mocuj?ca g?bk? AP8112601 czapka AP8117085 g?bka obrotomierza AP8112599 gumowa podk?adka AP8120760 guma deski rozdzielczej AP8120762 siedzenie ?wiat?a ostrzegawczego AP8102217 przycisk reset AP8102218 sprz?t na desk? rozdzielcz? AP8112839 kabel z lampkami AP8131320 korek wlewu oleju AP8213478 korek wlewu oleju AP8113439 przednia pompa rev. zestaw AP8213078 ?ruba w kszta?cie litery u AP8113307 d?wignia hamulca przedniego AP8118315 d?wignia hamulca przedniego AP8212448 termometr AP8113400 zbiornik oleju hamulcowego AP8121892 zbiornik oleju hamulcowego AP8213086 zbiornik oleju AP8213446 zbiornik oleju AP8112670 pokr?t?o licznika podró?y AP8118207 p?yta d?wigni rozrusznika AP8118242 ?ruba kontrolna sprz?g?a
tylne koło aprilia AP8108413 brak dost?pnego opisu AP8108483 tylne ko?o AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8107082 korona AP8107083 brak dost?pnego opisu AP8125366 pier?cie? AP8125501 sworze? ko?a AP8152093 orzech AP8152092 ?ruba ko?a AP8125404 odst?pnik AP8125372 gumowy AP8125389 gumowy uchwyt AP0922242 po??czenie k?towe AP8125607 brak dost?pnego opisu AP8110046 ?o?ysko AP8120280 o-ring 4087 AP8120490 o-ring AP8221051 pier?cie? osadczy AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8113209 tylna tarcza hamulcowa d. 240 AP8113246 przewód hamulcowy AP8113444 przewód tylnego hamulca AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8101748 pr?t kotwiczny AP8132635 d?wignia hamulca tylnego AP8121147 odst?pnik AP8121284 sworze? d?wigni hamulca AP8121149 sworze? d?wigni hamulca AP8121148 szpilka na wiosn? AP8121118 spr??yna ?ci?gaj?ca cewki AP8125368 pier?cie? osadczy AP8213086 zbiornik oleju AP8213446 zbiornik oleju AP8134146 p?yta kotwi?ca AP8121146 odst?pnik AP8112668 wy??cznik AP8124479 wy??cznik AP8121697 wiosna belleville AP8113279 zacisk hamulca tylnego AP8113064 klocki hamulcowe AP8113198 zacisk hamulca obr. zestaw AP8107043 ??cze ??cz?ce AP8113201 tylna os?ona zacisku AP8113200 ?ruba spustowa AP8107089 brak dost?pnego opisu AP8113254 tylny cylinder g?ówny bez zbiornika AP8113248 tylny cylinder cylindra AP8113322 pompa tylna rev. zestaw AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8113199 sworze? zacisku AP8121096 t bush 8.2x12x4 AP8131388 ochrona tylnej tarczy AP8120512 prowadnica kablowa
ramię wahadłowe aprilia AP8135112 tylny wahacz AP8125387 sworze? tylnego wahacza AP8101341 podk?adka wyrównuj?ca AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8121121 tuleja wahacza tylnego wahacza AP8150299 nakr?tka pier?cieniowa m17x1 AP8120280 o-ring 4087 895569 amortyzator AP8123663 amortyzator AP8123276 brak dost?pnego opisu AP8132634 pojedynczy korbowód AP8120497 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8234020 kubek na but AP8120751 cichy blok AP8120499 d?wignia cichego bloku AP8101945 klucz do nakr?tki pier?cieniowej m17x1 AP8120491 górna p?yta prowadz?ca ?a?cuch AP8120756 górna p?yta napinacza ?a?cucha AP8120492 dolna p?yta prowadnicy ?a?cucha AP8120757 dolna p?yta napinacza ?a?cucha AP8131397 os?ona ?a?cucha AP8131308 os?ona ?a?cucha AP8232255 tarcza ochronna pier?cienia ?a?cucha AP8135214 p?yta AP8132554 podwójny sworze? korbowodu AP8120496 spacer *

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP0293690 zespó? rozrusznika, AP0265965 p?yta stojana AP0293377 stator wg assy., AP0927571 podk?adka d14 AP0241591 zyl.schraube m5x30 din 84 AP0293367 wirnik ko?a zamachowego AP0265987 cewka AP0964180 przewód zap?onowy 200 mm AP0260434 w?? ochronny 140 mm AP0866708 nasadka ?wiecy zap?onowej. czarny AP0297830 ?wieca zap?onowa br10eg AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0240150 ?ruba imbusowa m5x14 AP0260840 gumowy. os?ona drutu AP0945754 podk?adka zrywalna a12 AP0642051 nakr?tka m12x1 AP0210340 pokrywa rozrusznika AP0244930 podk?adka talerzowa 6,2 / 12,5 / 2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0210316 pokrywa zap?onu jasnoszara AP0211050 zuenderdeckel hellgrau, hellgrau AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0293685 rozrusznik elektryczny komplet., AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0294451 mz-generator wg
Układ elektryczny aprilia AP8112695 wi?zka przewodów AP8112807 wi?zka przewodów AP8112858 brak dost?pnego opisu AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112497 prawy przód / lewy tylny kierunkowskaz. AP8112687 kierunkowskaz AP8112496 migacz przedni AP8112694 reflektor AP8114175 kabel elektrozaworu AP0297746 kabel elektrozaworu AP8112750 na?adowa? kabel akumulatora AP8112770 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8112756 soczewka kierunkowskazu AP8112626 szk?o flasher light AP8132928 p?yta mocuj?ca AP8121736 t krzak AP8112568 rave ecu AP8112659 rave ecu AP8112174 skrzynka bezpiecznikowa AP8112176 bezpiecznik 15a CM225715 bezpiecznik 15a AP8120584 gumowy CM225607 bezpiecznik 7,5a AP8112244 bezpiecznik 7,5a AP8120614 uchwyt na brz?czyk AP8112523 przeka?nik rozrusznika AP8120582 prowadnica kablowa AP8124399 przycisk 580953 przycisk 324789 soczewka tylnego ?wiat?a AP8112773 soczewka tylnego ?wiat?a AP8112814 soczewka tylnego ?wiat?a AP8112744 regulator napi?cia AP8101446 termistor AP8112413 róg AP8212631 bateria 12v-9ah 584810 bateria 12v-9ah AP8112375 kabel masy silnika AP8115438 zestaw naklejek na przednie reflektory AP8112525 kabel uziemienia akumulatora AP8112529 kabel wymiany akumulatora AP8131256 uchwyt baterii AP8120275 cichy blok AP8112460 kabel przeka?nika silnika AP8112793 jednostka koplamp AP8220201 gumowa podk?adka * AP8120405 gumowa podk?adka AP8120218 za?lepka zacisku AP8112550 kompl. tylne ?wiat?a AP8112812 achterlicht AP8121798 kompres cewki. wiosna * AP8221035 ?ruba m4x78 * AP8102375 zacisk m5 AP8120223 gumowa podk?adka AP8121790 t krzak AP8120721 czarny przewodnik po kablu AP8112567 rave cd. solenoid AP8121795 t krzak AP8112792 uchwyt lampy przedniej AP8112769 uchwyt AP8211875 kalkomania
rozrusznik aprilia AP0264010 wspornik wirnika AP0264030 kohlebuerstenhalter kpl. AP0264050 wirnik AP0232460 klatka rolkowa AP0250350 uszczelka olejowa 16x22x3 AP0264070 kleinteilesatz AP0293690 zespó? rozrusznika, AP0264060 seria zestawów spr??yn AP0264040 cewka polowa w. szczotka w?glowa kpl. AP0264045 szczotka w?glowa AP0241215 kombinowana ?ruba m4x10 AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241301 kl?twa. ?ruba m6x90

Przybory

specjalne narzędzia aprilia AP0277850 montagestempel kpl. fuer wd-ring 230355, starterwelle AP0277875 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276502 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0276770 zestaw przyrz?dów monta?owych. AP0277090 przyrz?d monta?owy do uszczelnienia olejowego 930 500, licznik obrotów sha AP0276790 schutzkappe 12/15, fuer kurbelwelle, magnetseitig AP0276807 abzieher kpl. 26x1,5 fuer magnetrad AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0876973 klucz do pier?cieni t?okowych 54 mm AP0276041 klucz sprz?g?a 11 mm AP0276040 klucz sprz?g?a 11 mm AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276370 krzak AP0276390 abstuetzleiste AP0242090 sk-mutter m10 din 934, fuer ausziehbolzen 276 380 AP0276362 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6302, ausgleichswelle magnetseitig AP0276382 ko?ek gwintowany AP0276372 krzak AP0276390 abstuetzleiste AP0242200 sk-mutter m8 din 934, fuer ausziehbolzen 276 382 AP0277162 brak dost?pnego opisu AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0277889 mitnehmerfixierung AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0277100 adapter kpl AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0250311 podk?adka 8,4 AP0277110 ko?ek gwintowany AP0242201 kl?twa. nakr?tka m8 AP0276662 krzak AP0276025 pó? pier?cienia AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0897161 molykote 111 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0293317 zestaw uszczelek cylindra AP0293384 zestaw uszczelek AP0277107 zestaw narz?dzi

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia AF1 Futura 125 1990. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia AF1 Futura 125 1990. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia AF1 Futura 125 1990.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii