Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Pegaso 600 1990.

Aprilia Pegaso 600 1990 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Pegaso 600 1990

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Pegaso 600 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 1990 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

sprzęgło aprilia AP0227390 brak dost?pnego opisu AP0932930 klatka na kó?kach 25x29x13 AP0293485 brak dost?pnego opisu AP0230405 brak dost?pnego opisu AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0259885 brak dost?pnego opisu AP0259905 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 2,5 mm AP0259913 stalowa tarcza sprz?g?a 1,25 mm AP0259875 brak dost?pnego opisu AP0245320 podk?adka pod zak?adk? na20 AP0242605 kl?twa. moment dokr?cania nakr?tki m18x1,5 80 nm AP0239741 spr??yna sprz?g?a 38 mm AP0259130 brak dost?pnego opisu AP0232400 brak dost?pnego opisu AP0259140 brak dost?pnego opisu AP0945750 podk?adka zabezpieczaj?ca a5 AP0241770 ?ruba sze?ciok?tna m5x25 AP0235767 brak dost?pnego opisu AP0237621 brak dost?pnego opisu AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0239762 brak dost?pnego opisu AP0228210 brak dost?pnego opisu AP0227880 brak dost?pnego opisu AP0234157 brak dost?pnego opisu AP0234162 brak dost?pnego opisu AP0927475 brak dost?pnego opisu AP0245350 brak dost?pnego opisu AP0248175 brak dost?pnego opisu AP0248959 brak dost?pnego opisu AP0239537 brak dost?pnego opisu AP0232440 brak dost?pnego opisu AP0229210 brak dost?pnego opisu AP0260210 brak dost?pnego opisu AP0840991 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0248180 brak dost?pnego opisu
pokrywa sprzęgła aprilia AP0210116 brak dost?pnego opisu AP0229230 brak dost?pnego opisu AP0224230 brak dost?pnego opisu AP0930715 brak dost?pnego opisu AP0831260 brak dost?pnego opisu AP0232150 kulka 12 mm AP0259185 brak dost?pnego opisu AP0240310 brak dost?pnego opisu AP0942671 nakr?tka m8 AP0942674 nakr?tka m8 AP0227945 podk?adka oporowa 8.1 / 15 AP0239905 wiosna li?ciowa AP0239907 wiosna li?ciowa AP0841680 specjalna ?ruba te m5x8 AP0237840 brak dost?pnego opisu AP0945710 pier?cie? ustalaj?cy 5 AP0932740 pin 2x11,8 AP0234170 brak dost?pnego opisu AP0927945 podk?adka 6.2x12x1 AP0430600 o-ring 12-1,5 mm AP0241070 z??cze m16x1 / m16x1,5 AP0930500 uszczelka olejowa 6x11x3 / 4,5 AP0250380 uszczelka AP0250381 uszczelka AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0230405 brak dost?pnego opisu AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0827261 podk?adka oporowa 12,5 / 21,5 AP0234053 brak dost?pnego opisu AP0212960 brak dost?pnego opisu AP0230310 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0840511 ?ruba imbusowa AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0251915 brak dost?pnego opisu AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0294357 brak dost?pnego opisu AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
korbowód aprilia AP0210535 brak dost?pnego opisu AP0227920 brak dost?pnego opisu AP0242680 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0232130 brak dost?pnego opisu AP0240281 brak dost?pnego opisu AP0210540 brak dost?pnego opisu AP0230854 brak dost?pnego opisu AP0260900 brak dost?pnego opisu AP0210545 brak dost?pnego opisu AP0260550 brak dost?pnego opisu AP0250091 brak dost?pnego opisu AP0430020 brak dost?pnego opisu AP0250481 brak dost?pnego opisu AP0260910 brak dost?pnego opisu AP0247740 brak dost?pnego opisu AP0247750 brak dost?pnego opisu AP0840401 brak dost?pnego opisu AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0297385 silastic 732rtv 100gr.
głowica cylindra aprilia AP0223602 brak dost?pnego opisu AP0232920 brak dost?pnego opisu AP0237805 brak dost?pnego opisu AP0932432 brak dost?pnego opisu AP0927222 brak dost?pnego opisu AP0850055 uszczelnienie olejowe AP0945690 brak dost?pnego opisu AP0230405 brak dost?pnego opisu AP0247420 brak dost?pnego opisu AP0640455 pokrywa AP0240230 pokrywa AP0240417 brak dost?pnego opisu AP0240423 brak dost?pnego opisu AP0242700 nakr?tka m8 AP0247720 brak dost?pnego opisu AP0242201 kl?twa. nakr?tka m8 AP0240360 brak dost?pnego opisu AP0940000 brak dost?pnego opisu AP0212555 brak dost?pnego opisu AP0230690 brak dost?pnego opisu AP0239800 brak dost?pnego opisu AP0237655 brak dost?pnego opisu AP0229170 brak dost?pnego opisu AP0231010 brak dost?pnego opisu AP0239790 brak dost?pnego opisu AP0240385 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP0230860 brak dost?pnego opisu AP0212546 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0940561 brak dost?pnego opisu AP0229160 brak dost?pnego opisu AP0260680 brak dost?pnego opisu AP0260922 brak dost?pnego opisu AP0260924 brak dost?pnego opisu AP0253116 brak dost?pnego opisu AP0253117 brak dost?pnego opisu AP0245440 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
wał napędowy - cylinder aprilia AP0294077 brak dost?pnego opisu AP0247390 brak dost?pnego opisu AP0832235 brak dost?pnego opisu AP0927400 brak dost?pnego opisu AP0927401 brak dost?pnego opisu AP0946015 klucz transmisji 6x9 AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0293578 brak dost?pnego opisu AP0239010 brak dost?pnego opisu AP0247680 brak dost?pnego opisu AP0233550 brak opisu w tej chwili AP0293485 brak dost?pnego opisu AP0932095 brak dost?pnego opisu AP0237880 brak dost?pnego opisu AP0944461 brak dost?pnego opisu AP0944462 brak dost?pnego opisu AP0944465 brak dost?pnego opisu AP0259075 sprz?g?o sprag 45.665x62.33 AP0245620 brak dost?pnego opisu AP0232165 brak dost?pnego opisu AP0232890 brak dost?pnego opisu AP0234353 brak dost?pnego opisu AP0227230 brak dost?pnego opisu AP0945757 brak dost?pnego opisu AP0242790 brak dost?pnego opisu AP0234053 brak dost?pnego opisu AP0294245 brak dost?pnego opisu AP0215450 brak dost?pnego opisu AP0215440 brak dost?pnego opisu AP0215580 brak dost?pnego opisu AP0216170 brak dost?pnego opisu AP0245431 pier?cie? oporowy 22 AP0230825 brak dost?pnego opisu AP0213753 brak dost?pnego opisu AP0250290 o-ring AP0250430 o-ring 20-3,5 mm AP0260920 brak dost?pnego opisu AP0260922 brak dost?pnego opisu AP0260924 brak dost?pnego opisu AP0293394 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
jednostka wydechowa aprilia AP8119239 brak dost?pnego opisu AP0230080 brak dost?pnego opisu AP8119240 brak opisu w tej chwili AP8119234 brak dost?pnego opisu AP8114172 kabel AP8121041 odst?pnik AP8106047 kolektor AP8120524 kolektor AP8130537 tylna siatka filtra AP8117061 filtr powietrza AP8130589 przednia siatka filtruj?ca AP8130538 pokrywa obudowy filtra AP8101669 tuleja filtra oleju AP8101679 filtr oleju AP8132773 wsparcie AP8120382 kolektor AP8119236 brak dost?pnego opisu AP8119235 brak dost?pnego opisu AP8120428 prowadnica kablowa AP0251855 brak dost?pnego opisu
skrzynia biegów aprilia AP0237850 brak dost?pnego opisu AP0233510 brak dost?pnego opisu AP0235620 brak dost?pnego opisu AP0227080 brak dost?pnego opisu AP0245340 sprengring 24 AP0235603 brak dost?pnego opisu AP0227445 podk?adka oporowa 21,2 / 27,5 / 1 AP0232805 klatka na kó?kach 21x25x13 AP0235667 brak dost?pnego opisu AP0235644 brak dost?pnego opisu AP0237720 brak dost?pnego opisu AP0233500 brak dost?pnego opisu AP0232800 brak dost?pnego opisu AP0235652 brak dost?pnego opisu AP0227465 brak dost?pnego opisu AP0235112 brak dost?pnego opisu AP0235610 brak dost?pnego opisu AP0235632 brak dost?pnego opisu AP0944468 myjka ci?nieniowa AP0232790 brak dost?pnego opisu AP0235527 brak dost?pnego opisu AP0227430 podk?adka oporowa 17,2 / 30/1 AP0245391 pier?cie? stop AP0245390 pier?cie? stop AP0242650 brak dost?pnego opisu AP8122947 ko?o z?bate AP0237636 brak dost?pnego opisu AP0248925 brak dost?pnego opisu AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0239820 indeks spr??yny AP0247570 brak dost?pnego opisu AP0946870 brak dost?pnego opisu AP0239640 brak dost?pnego opisu AP0430110 brak dost?pnego opisu AP0239830 wiosna AP0258797 brak dost?pnego opisu AP0258775 brak dost?pnego opisu AP0258765 brak dost?pnego opisu AP0258755 brak dost?pnego opisu AP0258780 brak dost?pnego opisu AP0250460 brak dost?pnego opisu AP8106021 d?wignia zmiany biegów AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0281069 brak dost?pnego opisu AP8220189 gumowy
Filtr oleju aprilia AP0260570 zawór przeciwzwrotny oleju AP0256150 trzpie? zaworu AP0239815 brak dost?pnego opisu AP0256170 ?ruba zamykaj?ca zawór AP0256185 filtr oleju AP0212620 brak dost?pnego opisu AP0240480 wkr?t za?lepiaj?cy 1 / 8-27npt AP0230920 o-ring 60x2,5 AP0241930 ?ruba imbusowa m6x20 AP0264750 brak dost?pnego opisu AP0240580 ?ruba z ko?nierzem AP0260760 wtyczka AP0210092 brak dost?pnego opisu AP0251880 okablowanie wewn?trznej os?ony ochronnej AP0240195 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m4x8 AP0229140 brak dost?pnego opisu AP0250391 uszczelka AP0251885 brak dost?pnego opisu AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0230405 brak dost?pnego opisu AP0241800 wtyczka m18x1,5 AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
Pompa olejowa aprilia AP0294081 brak dost?pnego opisu AP0229140 brak dost?pnego opisu AP0229160 brak dost?pnego opisu AP0241905 verschlussschraube m10x10 AP0850055 uszczelnienie olejowe AP0230395 uszczelka olejowa 25x40x7 AP0232240 brak dost?pnego opisu AP0932815 ?o?ysko 6303 etn9 AP0250370 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0240371 ?ruba imbusowa m6x60 AP0256210 brak dost?pnego opisu AP0256220 brak dost?pnego opisu AP0232765 ?o?ysko 6205 AP0932033 brak dost?pnego opisu AP0427420 brak dost?pnego opisu AP0427421 podk?adka din 988 42x52x0,3 do wa?u sprz?g?a AP0427422 podk?adka din 988 42x52x0,1 do wa?u sprz?g?a AP0227522 podk?adka 34 / 39,5 / 0,1 do wa?u g?ównego AP0227521 podk?adka 34 / 39,5 / 0,3 do wa?u g?ównego AP0227520 podk?adka 34 / 39,5 / 0,5 do wa?u g?ównego AP0227115 brak dost?pnego opisu AP0940315 ?ruba m5x12 AP0241777 brak dost?pnego opisu AP0212595 brak dost?pnego opisu AP0256160 brak dost?pnego opisu AP0230840 brak dost?pnego opisu AP0831762 o-ring AP0230880 o-ring 13,3x2,4 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0250010 brak dost?pnego opisu AP0241401 sk-schraube m12x12, fuer ausfuehrung ohne kickstarter 2R000498 tappo scarico olio AP0241782 tappo scarico olio AP0241850 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0229160 brak dost?pnego opisu AP0240445 brak dost?pnego opisu AP0240435 brak dost?pnego opisu AP0242851 orzech AP0242695 brak dost?pnego opisu AP0256250 brak dost?pnego opisu AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0841521 ?ruba imbusowa AP0940370 ?ruba dwustronna AP0247320 krzak AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
pompa oleju (2) aprilia AP0250370 brak dost?pnego opisu AP0212569 brak dost?pnego opisu AP0237647 brak dost?pnego opisu AP0232980 brak dost?pnego opisu AP0256137 brak dost?pnego opisu AP0232970 trzpie? 4x25,8 2R000306 trzpie? 4x25,8 AP0212572 brak dost?pnego opisu AP0230870 brak dost?pnego opisu AP0256117 brak dost?pnego opisu AP0212580 brak dost?pnego opisu AP0827590 podk?adka oporowa 10,1 / 17/1 AP0932840 brak dost?pnego opisu AP0235777 brak dost?pnego opisu AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574
system rozrządu aprilia AP0230890 o-ring AP0630400 o-ring AP0253017 brak dost?pnego opisu AP0945756 din 128 a podk?adka zabezpieczaj?ca 16 AP0242710 brak dost?pnego opisu AP0247430 brak dost?pnego opisu AP0280030 brak dost?pnego opisu AP0932037 brak dost?pnego opisu AP0280020 brak dost?pnego opisu AP0242200 sk-mutter m8 din 934, fuer ausziehbolzen 276 382 AP0227600 anlaufscheibe 20,2 / 35/3 AP0253023 brak dost?pnego opisu AP0227930 brak dost?pnego opisu AP0245460 brak dost?pnego opisu AP0940485 ?ruba m8x30 AP0280010 pasek z?baty AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
zawory aprilia AP0253070 brak dost?pnego opisu AP0253080 brak dost?pnego opisu AP0227980 myjka ci?nieniowa AP0230810 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239780 brak dost?pnego opisu AP0253101 brak dost?pnego opisu AP0253090 brak dost?pnego opisu AP0253315 brak dost?pnego opisu AP0253345 brak dost?pnego opisu AP0240205 wkr?t AP0242591 nakr?tka m7 AP0253050 brak dost?pnego opisu AP0227950 brak dost?pnego opisu AP0227955 brak dost?pnego opisu AP0297433 molykote g-n 50gr.

Rama

ciało aprilia AP8131166 brak dost?pnego opisu AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8102113 brak dost?pnego opisu AP8130591 os?ona amortyzatora monoshock AP8121784 korek wlewu AP8102361 nakr?tka pier?cieniowa korek wlewu paliwa AP8131300 brak dost?pnego opisu AP8131214 brak dost?pnego opisu AP8131455 brak dost?pnego opisu AP8130913 przednia owiewka AP8102041 zacisk m5 * AP8130135 schowek na r?kawiczki AP8131451 brak dost?pnego opisu AP8131296 brak dost?pnego opisu AP8131210 brak dost?pnego opisu AP8131212 brak dost?pnego opisu AP8131298 brak dost?pnego opisu AP8131453 brak dost?pnego opisu AP8131294 brak dost?pnego opisu AP8131180 brak dost?pnego opisu AP8131449 brak dost?pnego opisu AP8130548 strzec AP8130136 pokrywa AP8126321 brak dost?pnego opisu AP8131216 brak dost?pnego opisu AP8131302 brak dost?pnego opisu AP8126323 brak dost?pnego opisu AP8131218 brak dost?pnego opisu AP8131304 brak dost?pnego opisu AP8131167 brak dost?pnego opisu AP8131290 brak dost?pnego opisu AP8131445 brak dost?pnego opisu AP8131447 brak dost?pnego opisu AP8131292 brak dost?pnego opisu AP8131169 brak dost?pnego opisu AP8129112 brak dost?pnego opisu AP8129102 brak dost?pnego opisu AP8129097 brak dost?pnego opisu AP8120030 gumowa podk?adka AP8131171 brak dost?pnego opisu AP8131224 brak dost?pnego opisu AP8131511 brak dost?pnego opisu AP8131182 brak dost?pnego opisu AP8120531 guma z wk?adk? AP8126115 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8126168 uchwyt tablicy rejestracyjnej AP8132845 wsparcie (r) AP8132847 wsparcie (l) AP8115570 brak dost?pnego opisu AP8115395 brak dost?pnego opisu AP8115324 brak dost?pnego opisu AP8112202 reflektor achter AP8220162 gumowa podk?adka AP8120702 uszczelka korka wlewu AP8121072 odst?pnik AP8120663 gumowa podk?adka AP8131310 brak dost?pnego opisu
rama aprilia AP8135106 brak dost?pnego opisu AP8122960 korek oleju AP8122961 uszczelka korka oleju AP8102375 zacisk m5 AP8135105 brak opisu w tej chwili AP8120289 gumowy AP8101921 tylne podnó?ki, para AP8132588 wspornik podnó?ka (r) AP8221056 t krzak AP8132590 wspornik podnó?ka (l) AP8101966 podnó?ek przedni (r) AP8101967 podnó?ek przedni (l) AP8132794 wspornik podnó?ka (r) AP8132792 wspornik podnó?ka (l) AP8120307 odst?pnik AP8121686 wiosna AP8121685 wiosna AP8135108 brak opisu w tej chwili AP8120502 gumowy stojak AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8105103 specjalna ?ruba m10x18 AP8221017 odst?pnik AP8120708 prowadnica kablowa AP8232144 podstawa siatki dzia?ek AP8131231 brak dost?pnego opisu AP8131232 brak dost?pnego opisu AP8101961 brak dost?pnego opisu AP8120280 o-ring 4087 AP8101704 rolka napinacza ?a?cucha AP8101108 odst?pnik AP8135131 brak opisu w tej chwili AP8132904 uchwyt na lamp? czo?ow? AP8220150 gumowa podk?adka AP8201124 gumowa podk?adka AP8152025 ?ruba imbusowa m10x165 AP8101535 ch?odnica oleju AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8121681 ko?ek AP8101928 zawleczka AP8120595 cichy blok AP8121682 krzak AP8120596 gumowy AP8121092 odst?pnik AP8131230 brak dost?pnego opisu AP8134169 p?yta AP8130986 uchwyt na siatk? do paczek AP8131234 brak dost?pnego opisu AP8131233 brak dost?pnego opisu AP8120311 gumowa podk?adka
przedni widelec aprilia AP8123370 brak dost?pnego opisu AP8123102 brak dost?pnego opisu AP8103915 wtyczka AP8103914 o-ring AP8103909 pier?cie? AP8103910 pralka AP8103927 wkr?t AP8103929 pralka AP8103930 wkr?t AP8103974 ?ruba w kszta?cie litery u AP8103971 wkr?t AP8103972 pod u-boitem AP8103965 cichy blok AP8103964 odst?pnik AP8103963 pralka AP8103962 orzech AP8103973 nakr?tka pier?cieniowa AP8123217 brak dost?pnego opisu AP8123099 brak dost?pnego opisu AP8123100 brak dost?pnego opisu AP8123101 brak dost?pnego opisu AP8123015 wiosna AP8103911 pier?cie? AP8103934 odst?pnik AP8103905 nabój AP8103922 dolna p?yta AP8123104 brak opisu w tej chwili AP8123105 brak dost?pnego opisu AP8101106 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8104597 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8102150 brak dost?pnego opisu AP8110024 ?o?ysko rolkowe AP8120376 górna os?ona przeciwpy?owa AP8123156 brak dost?pnego opisu AP8123071 brak opisu w tej chwili
kierownica - sterowanie aprilia AP8118282 brak dost?pnego opisu AP8130322 ?o?e (para) AP8131457 brak dost?pnego opisu AP8138282 brak dost?pnego opisu AP8101555 waga AP8101769 lusterko wsteczne AP8121041 odst?pnik AP8118247 d?wignia sprz?g?a kompl. AP8118288 d?wignia sprz?g?a AP8118197 regulator d?wigni sprz?g?a AP8118254 d?wignia rozrusznika AP8114177 obrotowe sterowanie d?awikiem AP8118200 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni sprz?g?a AP8118201 ?ruba d?wigni sprz?g?a AP8120467 tuleja regulacyjna sprz?g?a AP8118279 brak opisu w tej chwili AP8118286 brak dost?pnego opisu AP8114156 linka sprz?g?a AP8114224 brak dost?pnego opisu AP8114225 brak dost?pnego opisu AP8114173 kabel rozrusznika AP8114149 kabel obrotomierza AP8114186 kabel pr?dko?ciomierza AP8101761 bieg pr?dko?ciomierza AP8134167 wieszak na przewód hamulcowy AP8113377 zespó? pompy AP8113401 uszczelka AP8113060 pokrywa pompy AP8113672 pokrywa pompy AP8113204 kubek do wanny AP8152078 specjalna ?ruba m6 AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113203 ?ruba w kszta?cie litery u d?wigni hamulca AP8118208 d?wignia hamulca przedniego AP8113058 sworze? d?wigni hamulca AP8113273 wtyczka AP8112479 wy??cznik g?ówny AP8112254 blok 3 vie AP8152019 specjalna ?ruba z ?bem walcowym m6x12 AP8112727 pr?dko?ciomierz AP8112607 tachometr AP8112609 brak dost?pnego opisu AP8112591 dolna podpórka deski rozdzielczej AP8102505 dolna podpórka deski rozdzielczej AP8112592 g?bka AP8112593 g?bka AP8112675 lampka kontrolna AP8112601 czapka AP8112600 gumowa podk?adka AP8112599 gumowa podk?adka AP8112628 prze??cznik na kierownicy (l) AP8112670 pokr?t?o licznika podró?y AP8113204 kubek do wanny AP8102598 brak dost?pnego opisu AP8104808 zamek na kask AP8101425 zamek na kask AP8112610 wi?zka przewodów deski rozdzielczej AP8114172 kabel AP8102228 korek wlewu paliwa AP8202380 korek wlewu paliwa AP8101630 nit ?cinany
ramię wahadłowe aprilia AP8105132 sworze? tylnego wahacza AP8110067 ?o?ysko igie?kowe 22x28x16 AP8120240 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8120363 pralka AP8121051 krzak AP8135128 brak opisu w tej chwili AP8134110 p?ytka napinacza ?a?cucha (r) AP8134111 p?yta wahacza tylnego AP8103880 brak dost?pnego opisu AP8120548 prowadnica ?a?cucha AP8120700 r. prowadnica ?a?cucha. szary AP8121035 t krzak AP8130416 os?ona ?a?cucha AP8234020 kubek na but AP8105139 tapón negro AP8134186 prowadnica kablowa AP8135126 brak opisu w tej chwili AP8132975 brak dost?pnego opisu AP8110063 klatka rolkowa AP8120809 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8150299 nakr?tka pier?cieniowa m17x1

Elektryczny

cdi magneto assy aprilia AP0293123 brak dost?pnego opisu AP0293128 brak dost?pnego opisu AP0264750 brak dost?pnego opisu AP0265990 brak dost?pnego opisu AP0241080 brak dost?pnego opisu AP0945757 brak dost?pnego opisu AP0942220 sk-mutter m18x1,5, anzugsdrehmoment 110 nm AP0264737 brak dost?pnego opisu AP0264861 nasadka ?wiecy zap?onowej AP0297540 ?wieca zap?onowa ngk d8ea AP0264740 brak dost?pnego opisu AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3.
Układ elektryczny aprilia AP8112631 przewody reflektorów AP8120030 gumowa podk?adka AP8112505 kabel zwalniaj?cy akumulator AP8112503 kabel silnika przeka?nika rozrusznika AP8112504 przewód uziemiaj?cy AP8112912 akumulator yb14l-a2 AP8130226 wspornik akumulatora AP8130668 skrzynka akumulatora AP8124235 przerywacz 12 v 10 + 10 w AP8112665 przednie ?wiat?o migacza AP8112264 szk?o ?wiat?a przedniego migacza AP8112531 ?wiat?a tylne AP8112633 soczewka tylnego ?wiat?a AP8121718 tuleja reflektora AP8120584 gumowy AP8112174 skrzynka bezpiecznikowa 292507 bezpiecznik 10a AP8112177 bezpiecznik 10a AP8112506 bezpiecznik 20a 495357 bezpiecznik 20a AP8112500 róg AP8112668 wy??cznik AP8124479 wy??cznik AP8212196 wy??cznik hamulca przedniego + wi?zka AP8112906 zespó? prostownika regulatora AP8112759 przeka?nik rozrusznika AP8101446 termistor AP8112430 czujnik oleju AP8120218 za?lepka zacisku AP8232338 p?yta AP8112724 reflektor g?ówny AP8112723 uchwyt lampy przedniej AP8112547 ?wiat?o g?ówne kompl. AP8120196 o-ring 3056 AP8120614 uchwyt na brz?czyk AP8120580 pokr?t?o regulacyjne AP8121710 kompres cewki. wiosna AP8121718 tuleja reflektora AP8112751 brak dost?pnego opisu AP8120223 gumowa podk?adka AP8112375 kabel masy silnika AP8120669 p?yta AP8134232 brak dost?pnego opisu AP8112782 brak dost?pnego opisu AP8112781 brak dost?pnego opisu AP8112032 szk?o
rozrusznik aprilia AP0264152 brak dost?pnego opisu AP0260990 brak dost?pnego opisu AP0264580 brak dost?pnego opisu AP0264182 brak dost?pnego opisu AP0260815 brak dost?pnego opisu AP0250540 brak dost?pnego opisu AP0260805 brak dost?pnego opisu AP0242785 brak dost?pnego opisu AP0264145 brak dost?pnego opisu AP0945840 brak dost?pnego opisu AP0232260 brak dost?pnego opisu AP0264155 brak dost?pnego opisu AP0250130 uszczelka olejowa 15x24x5 AP0850500 brak dost?pnego opisu AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0264035 brak dost?pnego opisu AP0264176 brak dost?pnego opisu AP0932775 brak dost?pnego opisu AP0241135 brak dost?pnego opisu AP0945751 podk?adka zrywalna a6 AP0242211 nakr?tka m6 AP0294357 brak dost?pnego opisu

Przybory

specjalne narzędzia aprilia AP0876660 brak dost?pnego opisu AP0277861 brak dost?pnego opisu AP0276322 brak dost?pnego opisu AP0276330 brak dost?pnego opisu AP0276250 brak dost?pnego opisu AP0276340 brak dost?pnego opisu AP0277090 przyrz?d monta?owy do uszczelnienia olejowego 930 500, licznik obrotów sha AP0276315 brak dost?pnego opisu AP0276310 brak dost?pnego opisu AP0277970 tuleja prowadz?ca spr??yny AP0276450 brak dost?pnego opisu AP0276305 brak dost?pnego opisu AP0276355 brak dost?pnego opisu AP0276445 brak dost?pnego opisu AP0277807 brak dost?pnego opisu AP0276280 brak dost?pnego opisu AP0276472 brak dost?pnego opisu AP0276295 brak dost?pnego opisu AP0276360 lagerauszieher kpl., fuer rk-lager 6203, vorgelegewelle magnetseitig AP0276380 ko?ek gwintowany m10 AP0276370 krzak AP0276375 brak dost?pnego opisu AP0276390 abstuetzleiste AP0242091 nakr?tka m10 AP0977477 brak dost?pnego opisu AP0977490 pier?cie? AP0876298 ?ci?gacz kpl. AP0940755 ?ruba sze?ciok?tna m16x145 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0241965 fixierschraube m8x30, fuer kurbelwelle AP0276535 brak dost?pnego opisu AP0276560 brak dost?pnego opisu AP0276550 brak dost?pnego opisu AP0276155 brak dost?pnego opisu AP0276127 brak dost?pnego opisu AP0277087 brak dost?pnego opisu AP0841700 brak dost?pnego opisu AP0277917 wspornik silnika kpl. AP0276436 brak dost?pnego opisu AP0277070 brak dost?pnego opisu AP0276040 klucz sprz?g?a 11 mm AP0276041 klucz sprz?g?a 11 mm AP0276825 brak dost?pnego opisu AP0276405 brak dost?pnego opisu AP0277180 zestaw do ?ci?gania ?o?ysk AP0276855 brak dost?pnego opisu AP0276880 brak dost?pnego opisu AP0276990 brak dost?pnego opisu AP0243360 brak dost?pnego opisu AP0877022 brak dost?pnego opisu AP0877012 brak dost?pnego opisu AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297385 silastic 732rtv 100gr. AP0897330 smar na bazie litu 250gr. AP0899785 loctite (fiolet) 221 10 cm3. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0293258 brak dost?pnego opisu AP0293257 brak dost?pnego opisu AP0877017 brak dost?pnego opisu

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Pegaso 600 1990. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Pegaso 600 1990. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Pegaso 600 1990.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1406)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii