Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020.

Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RSV 4 1000 1000 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2020 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 2B001216 podstawa obudowy filtra 2B003660 filter housing cover 2B001218 górne spo?ycie 2B001217 uszczelka obudowy filtra powietrza 2B001592R air filter 2B001413 w?? wlotowy lewy 2B001412 w?? wlotowy prawy 1A0078665 complete injector 858807 górna szyna paliwowa AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 2B001481 mocowanie wspornika 858808 przedmuch rur CM002912 zacisk w??a CM001927 zacisk w??a 2B001219 zamkni?cie filtra powietrza GU30729330 temp. powietrza czujnik GU30027931 uszczelka AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 1A007708 intake duct higher 893132 wkr?t 1A007396 intake duc lower front 1A007397 intake duct lower back 893240 o-ring 56,82x2,62
sprzęgło aprilia 2A000634 b?ben sprz?g?a 893774 podk?adka 25,5x47x2,5 894794 wsparcie assy. 893783 nap?dzana tarcza sprz?g?a 893784 aluminiowy b?ben sprz?g?a 893940 tarcza dociskowa sprz?g?a 893941 ?o?ysko 893777 spr??yna sprz?g?a 893778 siedzenie spr??ynowe 893779 ?ruba imbusowa m6 893780 nap?dowa tarcza sprz?g?a 893942 tarcza sprz?g?a 893943 wiosna 893944 spr??yna judder siedzenia 893782 nap?dowa tarcza sprz?g?a 899483 nap?dzana tarcza sprz?g?a 899601 sprz?g?o zapadkowe 893767 orzech B044365 podk?adka 31x44x0,9 893769 klatka na kó?kach 35x40x35,8 893770 odst?pnik 894821 ko?o z?bate pompy oleju z = 39 893772 podk?adka 58x25x8 B044474 spr??yna belleville sp.0,9
sterowanie sprzęgłem aprilia 2B003552 clutch lever 2B003518 clutch lever 2D000325 switch - clutch/rear brake 291051 screw 890982 linka sprz?g?a AP9100519 wiosna 893926 d?wignia sprz?g?a
pokrywa sprzęgła aprilia 1A007273 kupplungsdeckel 857429 ?ruba z ko?nierzem 857436 ?ruba z ko?nierzem 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 411209 ko?ek 857451 uszczelka 857543 pokrywa rewizyjna 857078 o-ring 6389915 czujnik fazy / obrotów 122675 ?ruba imbusowa 974229 korek wlewu oleju AP8144424 o-ring 4075 B045225 ?o?ysko wa?eczkowe 10x14x10 2A000033R wrzeciono steruj?ce sprz?g?a B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857461 spr??yna powrotna d?wigni sprz?g?a 857314 d?wignia sterowania sprz?g?em AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 B043542 tuleja sworznia steruj?cego sprz?g?a 857460 t krzak 2A000573 miarka poziomu oleju 2A000632 pier?cie? uszczelniaj?cy (o-ring) 9x1,5 1A007414 cover soundproofing material 874555 wkr?t 1A009050 special screw 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 1A006984 bracket
system chłodzenia aprilia 2B0038346 water cooler 2D000310 fan, cpl. 897775 górny wspornik ch?odnicy wody AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 893954 pokrywa CM269609 zacisk w??a AP8117033 g?bka klej?ca 2B002204 rura termostat-ch?odnica AP8101595 zacisk w??a d10,1 856279 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c 2B002207 w?? h2o AP8144033 rura pompa-termostat AP8102378 zacisk w??a d11,3 AP8120030 gumowa podk?adka 858488 rura pompy ch?odnicy CM269603 zacisk w??a 2B002208 rura termostat-silnik AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 893224 zacisk w??a 893514 wkr?t 893823 podk?adka d4,5 893513 odst?pnik AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise 2B002203 rura kolektora silnika AP9100456 opaska zaciskowa 26x8 856543 kolektor 896544 rura paliwowa 5,5x10 AP8104836 korek zbiornika wyrównawczego 858908 zbiornik wyrównawczy AP8221145 t krzak AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121728 t krzak AP8121991 krzak AP8221150 prowadnica kablowa 895450 krzak AP8144720 w?? gumowy AP8120573 pier?cie? stop
skrzynie korbowe i aprilia 2A0008655 crankcase assy 857087 ?ruba dwustronna m10x126 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857427 szpilka m8x12 411209 ko?ek AP9100433 ?ruba z ko?nierzem m6x50 AP8152294 ?ruba z ko?nierzem m8x70 AP8152289 ?ruba z ko?nierzem 857128 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40 B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857090 konserwacja 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 B046202 ?ruba tb 4x12 torx 2A000885 piston cooling jet AP8152292 ?ruba z ko?nierzem m8x50 857109 pier?cie? uszczelniaj?cy 17,12x2,62 AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 2A000295 ?ruba dwustronna 857496 specjalna nakr?tka 857144 o-ring 897436 ?o?ysko 897435 ?o?ysko AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 974060 wtyczka m16x1,5 AP8152166 ?ruba m6x16 B045126 zawór nadmiarowy AP8120965 o-ring 2018 2A000363 strumie? smaruj?cy 2A000569 rura smaruj?ca AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 GU90706009 o-ring 6x1
głowica cylindra - zawory aprilia 2A0008044 front cylinder head cpl. 857035 ?ruba dwustronna m10x171 857085 ?ruba imbusowa m6x45 857042 podk?adka miedziana 411209 ko?ek 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 857208 podk?adka 19 x 10,5 x 1,6 825597 trzpie? 11,8x10 2A000178 zawór. w 2A000236 zawór wydechowy 436438 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 1A008432 intake spring kit 1A008435 exhaust valve spring (ex) 478895 ?ruba z ko?nierzem 857024 pó?-sto?ek zaworu 855632 ?y?ka podno?nika zaworu 857046 ?apacz iskier 857047 ?apacz iskier 857045 zawór trzcinowy 857044 pokrywa zaworu kontaktronowego 2A000337 popychacz kube?kowy zaworu ss?cego 857017 rura rozpylacza oleju 873097 o-ring 857016 po??czenie k?towe 1A003153 ko?nierz z ?bem sze?ciok?tnym 857083 o-ring 857048 ?ruba m5x16 2A000872 intake upper valve flange 2A000613 intake lower valve flange 2A000796 discharge upper valve flange 2A000795 discharge lower valve flange
cylinder - tłok aprilia CM280801 piston pin CM280802 piston kit 2A000630 piston pin 2A000450 pier?cie? stop 2A000356 uszczelka g?owicy cylindra 2A000736 piston ring 2A000737 piston ring 2A000763 piston ring 857126 po??czenie 1A006321 union gasket 874550 ?ruba z ko?nierzem
wał napędowy aprilia 2A000798BB complete crankshaft, cat. b 2A000798EE complete crankshaft, cat. e 2A000798AA complete crankshaft, cat. a 2A000798CC complete crankshaft, cat. c 2A000798DD complete crankshaft, cat. d 2A000622DD class "d" connecting rod 2A000622CC class "c" connecting rod 2A000622BB connecting rod, selection class "b" B045844 ?ruba korbowodu 2A0008370G connecting rod half-bearing, yellow 2A0008370B connecting rod half-bearing, blue 2A0008370V connecting rod half-bearing, green 897478 podk?adka 12x26,5x3 857206 ?ruba z ko?nierzem m12x1,25x50 8571320G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571320N tuleja pó?skorupowa centralna czarna 8571320V pó?panewki ?o?yskowe. zielony 8571300V tuleja pó?skorupowa ?rodkowa ziele? 8571300G pó?skorupa tulei. ?ó?ty 8571300N czarna tuleja pó?skorupowa 1A010574 stator 2A000535 g?ówne ko?o z?bate B043204 nakr?tka pier?cieniowa 857118 ko?o foniczne 857077 specjalna ?ruba m8x24 897474 przek?adka z?batki
część-dźwignia uzupełniająca silnik aprilia AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8120253 odst?pnik 852480 versnellingspook AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 2B002562 bush AP8220177 o-ring 115 2B003460 sprocket cover 2B001932 odst?pnik AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 CM2656035 engine cpl. 2B002890 quick shift device 898134 krzak 898463 ?ruba m6x35 2B003382 gear control tie rod 897360 d?wignia zmiany biegów AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8150431 niska nakr?tka m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8144007 o-ring 11,11x1,78 884033 sworze? d?wigni AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 899191 mikro prze??cznik 858923 prowadnica ?a?cucha
rura wydechowa aprilia 2B001059 prawy kolektor przedni 2B001060 kolektor przedni lewy 436947 orzech 852090 uszczelka rury wydechowej AP8121170 wiosna 2B003106 central manifold 2D000152 sonda lambda 976521 zacisk w??a 2B001062 prawy tylny kolektor 2B001063 kolektor tylny lewy 2B0047665 exhaust silencer 898385 ?ruba torx m6x10 254485 zacisk m6 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8121199 krzak AP8144558 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8150018 pralka AP8150431 niska nakr?tka m8 2D000263 valve (ex) 2B003443 valve support clamp 2B003577 cover support AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8150403 ?ruba imbusowa m6x45 GU91120607 tuleja 6,4x8,4x10,5 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 2B003425 exhaust valve opening cable 2B003556 exhaust valve closing cable 2B003714 bush AP8121032 krzak 894933 odst?pnik AP8121811 t krzak
osłona koła zamachowego aprilia AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 B046004 wspornik 2A000466 czarna magnezowa os?ona ko?a zamachowego 898268 pier?cie? uszczelniaj?cy 18x30x7 857176 o-ring 85746200XNB przedmuch wylotu przedmuchu 857048 ?ruba m5x16 871094 ?ruba z ko?nierzem 2A000034 podk?adka uszczelniaj?ca 874550 ?ruba z ko?nierzem 1A009050 special screw 874555 wkr?t 411209 ko?ek 898269 podk?adka wyrównuj?ca 006630 pier?cie? osadczy 1A007415 cover soundproofing material
układ rozrządu przedniego cylindra aprilia 2A0007585 front exhaust camshaft 2A0008415 front intake camshaft 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 2A000559 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 1A0047845 dr??ek kierowniczy 857176 o-ring B045476 podk?adka 15x6x2
system odzyskiwania oparów paliwa aprilia 2B002632 canister AP8102520 zacisk w??a 890499 rura paliwowa 8x13 856063 rura sae 30 d.12,7x6,35 AP8221150 prowadnica kablowa AP8102239 opaska zaciskowa 12,5x8,5 mm AP8104614 zawór ci?nienia AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8121267 dusi? trzyma? AP8102998 zacisk w??a d.9.5 2B003692 sae 30 r12a-3/16 pipe AP8102764 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13x6 AP8221311 kuweta d18 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 CM001901 zacisk w??a 894933 odst?pnik AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8104666 3-wegeanschlu? AP8121032 krzak AP8141017 black hose 2B003441 support bracket 2B003684 shed pipe assembly 2B003714 bush 2B003691 sae 30 r12a-3/16 pipe AP8127601 korek wentylacyjny
skrzynia biegów - montaż przekładni aprilia 2A000436 wsparcie transmisji 898634 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 898635 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 AP9150145 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? 857271 sprawdzi? p?ytk? ?o?yskow? AP8152166 ?ruba m6x16 857250 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 857175 wiosna 2A000440 wa?ek widelca 857236 nap?dzany wa? 2A000879 1st wheel gear z=39 857308 podk?adka 30x40x1,5 857247 podk?adka wyrównuj?ca 857248 pier?cie? zabezpieczaj?cy d30 857309 klatka na kó?kach 30x35x13 857233 klatka na kó?kach 24x28x13 857244 klatka na kó?kach 26x30x15,6 2A000883 5th wheel gear 2A000285 3. bieg na sek. z = 34 2A000284 2. bieg na sek. z = 33 2A000288 6. bieg na sek. z = 34 2A000286 4. bieg na sek. z = 31 857246 podk?adka 24x35x1 857245 podk?adka 20,1x33,5x2,5 2A000558 widelec 898633 ?o?ysko kulkowe 30x72x19 2A000453R widelec 857232 podk?adka do wa?ów 857234 podk?adka wyrównuj?ca 2A000281 6. bieg na sek. z = 27 2A000280 5. bieg na sek. z = 23 2A000278 2. bieg na sek. z = 16 2A000554 3.-4. z?batka z?bata z = 20/21 2A000552 wa? przek?adni g?ównej 857251 krzywka zmiany biegów 857123 podk?adka indeksuj?ca 857274 zespó? indeksu. d?wignia AP9150051 podk?adka d6.3x18x1 AP9150006 ?ruba z ko?nierzem m6x15 2A000048 wiosna 857253 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 890827 ko?o z?bate z = 16 854909 wiosna belleville 854951 t krzak 857494 o-ring 1A018096R gear position sensor AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 899599 ko?ek gwintowany 898636 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 857260 zapi?? spr??yn? 2A000047 wiosna GU98370616 ?ruba imbusowa m6x16 inox 857427 szpilka m8x12 B045224 ?o?ysko wa?eczkowe 12x8x12 857249 cage À rouleaux hk1512 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25
nakrycie głowy aprilia 857071 specjalna ?ruba 898410 dryf amortyzatora 857084 cewka ht krótki kabel 857501 d?ugi kabel cewki ht AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 897443 uszczelka pokrywy zaworów 1A020718 2 - gasket 857074 uszczelka 1A015311 spark plug 641815 emi core
smarowanie aprilia 2A000595 filtr oleju B046072 lub pakowanie 24x2,5 - 80 fkm 2A0002535 zawór 857176 o-ring 1A0063195 ? lwanne 2A000576 uszczelka miski olejowej 2A000276 o-ring 2A000540 pompa olejowa 857189 o-ring 857168 z??czka filtra oleju 857187 filtr oleju B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 016335 pralka 1D001138 czujnik 2A000357 rura wlotowa oleju 857184 pokrywa 857147 uszczelka lub 2B001806 rura olejowa 277330 ?ruba imbusowa 709099 ?ruba imbusowa 85273R pompa z?bata 857192 wa?ek 5x19,8 B044718 sto?kowa wtyczka gwintowana 006412 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 2A000358 p?yta ustalaj?ca 857497 uszczelka nowego typu 013777 pralka
chłodnica oleju aprilia 2B000897 ch?odnica oleju AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8 858927 odst?pnik AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B001478 wspornik ch?odnicy AP8150137 ?ruba imbusowa 858489 rura AP8144008 o-ring 115 AP8201727 czarna prowadnica kabla 2B001806 rura olejowa 2B002198 zacisk w??a
układ rozrządu z tylnym cylindrem aprilia 2A0007605 rear exhaust camshaft 2A0008425 rear intake camshaft 857546 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 44 1A003151 ?ruba z ko?nierzem m 8x10,3 897444 ?a?cuch nap?dowy 2A000559 prowadnica ?a?cucha 857476 specjalna ?ruba m6x18 857477 tuleja 857094 specjalna ?ruba m8 857096 podk?adka 18,5x8,5x3,3 1A0047845 dr??ek kierowniczy 857176 o-ring
powietrze wtórne aprilia 856631 rura 856632 rura 856630 rura CM001905 zacisk w??a CM002916 zacisk w??a CM225401 zacisk w??a 857181 zawór sas 858727 wspornik AP8121032 krzak AP8150137 ?ruba imbusowa
korpus przepustnicy aprilia 857303 przedni korpus przepustnicy 857304 tylny korpus przepustnicy 857305 unia CM002903 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 6423025 czujnik ci?nienia powietrza 894658 po??czenie 2B001484 rura obni?aj?ca 2B001483 rura obni?aj?ca 896567 sek. wkr?t 857306 zacisk w??a 896565 rura paliwowa. kpl. mrówka. 896566 rura paliwowa. kpl. poczta.
pompa wodna aprilia 2A000802 komplet pompy wodnej CM269609 zacisk w??a 2B002201 rura wylotowa pompy wodnej 840893 ?ruba imbusowa m6x25 893968 zestaw pompy wodnej B043231 korek pompy wodnej

Rama

abs układ hamulcowy aprilia 2B003507 front brake pipe pump-hecu abs B045095 ochrona 2B002997 front brake pipe hecu abs-clamp 2B003508 rear brake pipe pump-hecu abs 2B003509 brake calliper-hecu pipe 2D000265 abs electrohydraulic unit, prefilled AP8113004 2B001983 ?ruba rury olejowej B044551 wsparcie dla jednostki steruj?cej abs AP8221023 t krzak AP8102381 klip m4 AP9100053 krzew d.10-h.3.5 AP8706087 gumowa podk?adka AP8120223 gumowa podk?adka 855799 ?ruba z ko?nierzem AP8152186 ?ruba imbusowa m6x12 AP8120030 gumowa podk?adka AP8121032 krzak AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 231590 elastyczna spr??yna
korpus centralny aprilia 2B003815 lh side panel 2B003816 rh side panel 860447 biadhezyjny AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5
podstawka centralna aprilia 858863 stoisko kpl. AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8225369 ?ruba imbusowa 858941 strzec AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 843213 t krzak AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150012 podk?adka 5,3x10x1 * AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8120876 wtyczka AP81278565 boczny prze??cznik stojaka
kalkomania aprilia 893819 tabliczka znamionowa ?aprilia? 2H002970 numberplate 2H002955 numberplate 2H002916 front fairing decal 2H002956 transfer centre black 2H002971 transfer centre black 2H002972 transfer centre black 2H002957 transfer centre black 2H002973 rh cover decal 2H002958 rh cover decal 2H002974 lh cover decal 2H002959 lh cover decal 2H001733 saddle cover decal "italia" 2H001726 saddle cover decal "italia" 2H000874 kalkomania 54 tytu?y ?wiata 2H000938 prawa naklejka na czo?g aprilia racing 2H000767 kalkomania "aprilia racing" dx 2H000939 naklejka na zbiornik paliwa aprilia racing 2H000768 kalkomania "aprilia racing" sx 2H002975 rh fairing decal "a" 2H002960 rh fairing decal "a" 2H002961 lh fairing decal "a" 2H002976 lh fairing decal "a" 2H002977 rh side fairing decal bands 2H002962 rh side fairing decal bands 2H002963 lh side fairing decal bands 2H002978 lh side fairing decal bands 2H002964 rh lower fairing decal "be a racer" 2H002979 rh lower fairing decal "be a racer" 2H002980 lh lowerr fairing decal "be a racer" 2H002965 lh lowerr fairing decal "be a racer" 2H002981 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H002966 rh lower fairing decal "aprilia racing" 2H002982 lh lowerr fairing decal "aprilia racing" 2H002967 lh lowerr fairing decal "aprilia racing" 2H002968 right tail fairing number plate decal 2H002983 right tail fairing number plate decal 2H002984 left tail fairing number plate decal 2H002969 left tail fairing number plate decal 2H000794 naklejka na owiewk? tyln? z prawej strony 2H002985 rh tail fairing strip decal 2H002986 lh tail fairing strip decal 2H000795 naklejka na lew? owiewk? ogona 2H000487 naklejka rh-lh bosch 2H001617 front mudguard decal "aprilia racing" 895352 decalco paratacco dx 895353 decalco paratacco sx
kanał aprilia 2B001540000XN6 przednia owiewka dx 2B001541000XN6 owiewka przednia sx AP8150270 ?ruba 4,2x20 AP8102375 zacisk m5 896174 ?ruba imbusowa m5x12 2B001921 górny kana? powietrza lewy 2B006425 lh lower air duct 858819 uszczelka rh-lh 858926 lh ni?sze podparcie AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 2B001922 prawy górny kana? powietrza 858907 prawy dolny kana? powietrza 858925 rh ni?sze wsparcie AP8120422 w?? czarny 98x2,5
podnóżki aprilia 2B003414 rh front footrest bracket AP8146862 podnó?ek przedni. para AP8134955 sworze? podnó?ka CM228401 sworze? podnó?ka AP8121224 spr??yna powrotna podnó?ka AP8120573 pier?cie? stop GU05677730 sworze? mocuj?cy spr??yny AP8146502 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8150540 wkr?t AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 2B005860 rh guard 2B005861 lh protection AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 2B005862 lh rear footrest guard CM228402 sworze? podnó?ka AP8134451 p?yta podnó?ka AP8101861 kula d6,35 AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8146616 tylny podnó?ek. rh 893996 tylny podnó?ek. rh kpl 893997 tylny podnó?ek. lh AP8150164 ?ruba imbusowa m8x45 AP8146617 tylny podnó?ek. lh 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 2D000325 switch - clutch/rear brake 2B003519 switch mount AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9
rama aprilia 2B001123 para tulei kierownicy 858729 ko?ek 2B001451 lh -5 wk?adka wahacza 2B001453 rh -5 int. wk?ad wahacza 2B001452 wk?adka wahacza zewn?trznego prawa -5 858717 przednia wstawka 858718 rh spacer AP8152410 ?ruba z ko?nierzem m10x55 AP8152481 ?ruba z ko?nierzem AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 858710 krzak 858714 tylna wk?adka 2B001454 wk?adka tylna poz. -5 AP8152398 ?ruba z ko?nierzem m10x80 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152441 podk?adka 10,5x25x4 AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 858712 ko?ek 2B001354 tylne podparcie silnika AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana 894027 ko?ek AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa 598839 ?ruba z ko?nierzem 2B001525 mocowanie wspornika 2B003589 saddle support 858903 zacisk wspornika reflektora 858904 wspornik pomocniczy AP8201755 nit gwintowany AP8150469 ?ruba imbusowa m10x30 AP8117033 g?bka klej?ca AP8102544 nit gwintowany m6 AP8104390 nit gwintowany AP8144707 uszczelka
zacisk hamulca przedniego aprilia 2B001348 rh front brake caliper 2B001349 lh front brake caliper 2B003222 brake pads AP8133824 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230 896576 wiosna 2B003246 screw m10x60 2B003247 spacer
owiewka przednia aprilia 2B001779 przednia szyba 581957 wkr?t 895916 podk?adka z tworzywa sztucznego AP8220186 gumowa podk?adka AP8117033 g?bka klej?ca AP8144564 guma z wk?adk? m4 2B005799 mirror left 2B001544 lusterko wsteczne lewe 2B002695 t bush 2B005798 mirror right 2B001543 prawe lusterko wsteczne AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150506 nakr?tka ko?nierzowa 2H002938000XN2 fairing front piece, competition black paint finish 2H002948000XN6 front fairing, d.black 858830 dolna blokada przedniej owiewki 2D000257 kierunkowskaz l 2B002876 prawa os?ona lusterka 2B006025 mirror right 2D000258 migacz r 2B002877 os?ona lusterka lewa 2B006026 mirror cover left
przednie światła aprilia 2D000518 headlight 294353 lampa h7 12v-55w 2B001778 os?ony reflektorów AP8102375 zacisk m5 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121032 krzak B044778 wtyczka reflektora AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 2D000203 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8120030 gumowa podk?adka AP8220283 gumowa podk?adka AP8224462 relais 12 v / 30a
przedni cylinder główny aprilia AP8113598 korek zbiornika hamulca pil 2B007235 brake oil tank 2B002023 front master cilinder 2B007071 brake lever 893937 ?ruba w kszta?cie litery u AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8133666 sworze? d?wigni B044585 przednia cylindryczna podstawka cylindryczna 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8134383 p?yta zbiornika oleju AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8133502 zawór odpowietrzaj?cy AP8113230
przedni błotnik-słupek aprilia 2B003404 vorderes schutzblech 2H002941000XN2 black right lower fairing 2H002951000XN6 rh lower fairing, black 858827 filar 2H002942000XN2 black left lower fairing 2H002952000XN6 lh lower fairing, black AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 895909 zacisk prawy 2B001812 zacisk lewy 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8102375 zacisk m5 895915 ?ruba imbusowa 581957 wkr?t 895916 podk?adka z tworzywa sztucznego B046190 kuweta AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8101890 w?? czarny d8 AP8144563 nit m?ski AP8144616 nit ?e?ski 2B001548 przegroda lewa 2B001547 przegroda rh AP8102504 gumowa podk?adka AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy AP8150204 nakr?tka m4
przednie koło aprilia 897596 opona przód / ty? 120 / 70-17 m / c (58w) 2B002105 przednie ko?o 3,50x17 "czerwone 2B001135 rh front brake disc d.330 2B001136 lh front brake disc d.330 AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8128169 wewn?trzna przek?adka 85263R o? przedniego ko?a AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8125842 pier?cie? osadczy d47 2B003169 phonic wheel
zbiornik paliwa aprilia 2H002946500XHD fuel tank cover, p grey paint finish 2H002936500EU fuel tank cover, p grey paint finish AP8161127 sworze? mocuj?cy 576836 wkr?t 893273 odst?pnik AP8120663 gumowa podk?adka AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 858886 lh wsparcie B043925 pompa paliwa kpl. AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8102375 zacisk m5 AP8150505 ?ruba imbusowa m4x6 inox AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 B043929 korek i blokada wlewu paliwa B043864 ?ruba imbusowa m5x14 AP8220366 gumowa podk?adka AP8144158 gumowa podk?adka AP8144565 podk?adka nylonowa 858884 rura paliwowa 895959 rura odpowietrzaj?ca 2D000385 inclination sensor 899068 czujnik poziomu paliwa B044550 konserwacja AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 2B001203 wstawi? AP8120965 o-ring 2018 894198 ochrona cieplna AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 GU95005306 podk?adka 6,4x13x1,5 GU98210612 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B002985 support bracket
kierownica - sterowanie aprilia 893757 h.bars anti.v waga 2B0034386 right half handlebar 2B0034376 left half handlebar 2D0002965 sx command B045021 prawy selektor ?wiate? 2D000095 throttle grip (throttle by wire) AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 856027 l.h. uchwyt r?czny AP8150543 ?ruba m8x35 AP8150137 ?ruba imbusowa 2B003974 cylindrical screw AP8120190 o-ring 3075 852398 d?wignia zmiany biegów 2D000298 lower shell
zamki aprilia B043920 zestaw zamka AP8140711 klawisz ?aprilia? z funkcj? transpo. B043929 korek i blokada wlewu paliwa AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca 858955 kabel blokuj?cy AP8104719 zamek siedzenia z kluczykiem 858580 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8221129 krzak AP8150285 ?ruba imbusowa m6x35 AP8104803 uszczelka korka wlewu paliwa AP8134948 p?yta AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152238 nit ?cinany m8x28 AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8121475 kuweta AP8121096 t bush 8.2x12x4
Podkładka aprilia CM228046 wk?adka 2.87 CM228040 wk?adka 2.72 CM228026 wk?adka 2.37 CM228020 wk?adka 2.22 CM228038 wk?adka 2.67 CM228028 pad 2.42 CM228029 wk?adka 2.45 CM228012 wk?adka 2.02 CM228031 pad 2,50 CM228043 wk?adka 2.80 CM228044 wk?adka 2.82 CM228021 wk?adka 2.25 CM228045 wk?adka 2.85 CM228014 wk?adka 2.07 CM228009 pad 1,95 CM228010 wk?adka 1,97 CM228023 podk?adka 2.30 CM228013 wk?adka 2.05 CM228004 wk?adka 1.82 CM228047 podk?adka 2,90 CM228008 wk?adka 1,92 CM228007 wk?adka 1,90 CM228050 wk?adka 2,97 CM228006 wk?adka 1.87 CM228027 wk?adka 2.40 CM228015 wk?adka 2.10 CM228053 wk?adka 3.05 CM228036 wk?adka 2.62 CM228041 wk?adka 2,75 CM228022 wk?adka 2.27 CM228049 pad 2,95 CM228054 wk?adka 3.07 CM228032 wk?adka 2.52 CM228052 podk?adka 3.02 CM228048 podk?adka 2,92 CM228017 wk?adka 2.15 CM228055 podk?adka 3.10 CM228034 wk?adka 2.57 CM228051 podk?adka 3 CM228035 pad 2.60 CM320839R4 pad 2,7 CM228057 podk?adka 3.15 CM228056 podk?adka 3.12 CM228002 wk?adka 1.77 CM228042 pad 2.77 CM228011 podk?adka 2 CM228024 wk?adka 2.32 CM228037 wk?adka 2,65 CM228018 wk?adka 2.17 CM228030 wk?adka 2.47 CM228033 wk?adka 2,55 CM228025 wk?adka 2.35 CM228019 podk?adka 2.20 CM228016 wk?adka 2.12
zestaw talerzy / różne aprilia 2B003431 toolkit
nadwozie tylne aprilia 858836 siode?ko dolne blokada AP8150204 nakr?tka m4 AP8121184 ?ruba m4x14 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8102375 zacisk m5 AP8102381 klip m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8112600 gumowa podk?adka 2H002944000XN2 lh rear fairing, black competition 2H002954000XN6 lh rear fairing, black 2H002953000XN6 rh rear fairing, black 2H002943000XN2 rh rear fairing, black competition 258249 wkr?t AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 2B001552 uchwyt tablicy rejestracyjnej 897482 uchwyt tablicy rejestracyjnej 894657 pokrywa 575249 wkr?t AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe 893108 panel siatkowy (r) 893109 panel siatkowy (l) 2H001717000XN2 saddle cover, black 2H001710000XN6 saddle cover, black 893112 poduszka 858838 podstawa na siode?ko AP8220238 gumowa podk?adka AP8120592 pralka AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8144565 podk?adka nylonowa AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 893259 ko?ek AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 B043880 ochrona cieplna AP8102504 gumowa podk?adka B045263 nit 895487 górny tylny b?otnik 895488 dolny tylny b?otnik AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski AP8152108 ?ruba imbusowa 895914 uchwyt tablicy rejestracyjnej
zacisk hamulca tylnego aprilia 898486 rem sup. szpilka do gry 1D0001275 abs czujnik przedni B044357 zacisk hamulca tylnego 893969 para elektrod AP8113752 szpilka + zawleczka AP8113753 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 858791 wspornik tylnego przewodu hamulcowego 2B003449 rear brake caliper support AP8221349 t krzak AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20
tylny układ elektryczny aprilia 639792 akumulator 12v-12ah B044640 okablowanie akumulatora przeka?nika 895701 za?lepka zacisku 2D000158 kabel uziemiaj?cy CM225730 bezpiecznik 30a 1D001697R starterrelais 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 896715 guma przeka?nika CM225605 bezpiecznik 5a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a 858212 gumowa skrzynka bezpieczników 2D000302 main wiring harness 860744 zacisk w??a AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8120657 zacisk w??a CM225715 bezpiecznik 15a AP8221310 prowadnica kablowa AP8144552 wsparcie cz??ci gumowej AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej AP8104606 zacisk w??a
tylny cylinder główny aprilia 893933 mieszki gumowe 020006 orzech 898694 zestaw popychaczy 898695 wtyczka 858785 d?wignia hamulca tylnego AP8121221 remhendelpen AP8120912 guma d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 859946 sworze? mocuj?cy 884033 sworze? d?wigni 893138 wiosna B044586 tylny cylinder g?ówny AP8120822 cichy blok. wiosna AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 2D000325 switch - clutch/rear brake AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 GU98370630 ?ruba imbusowa m6x30 AP8221206 haczyk na he?m 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 2B003519 switch mount
tylny błotnik aprilia 858782 tylny b?otnik AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121991 krzak
tylne koło aprilia 2B002118 tylne ko?o. czerwony 6.00x17 896358 ?a?cuch cpl conn. link CM224906 pier?cie? ?a?cucha z = 41 2B002611 poduszka B043317 elastyczna guma ??cz?ca 8587315 o? tylnego ko?a 2B002634 nakr?tka dax m10x1,25 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5 AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 859754 ??cze ??cz?ce AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8121592 podk?adka dystansowa tylnego ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 2B002116R uchwyt na spr??yn? tylnego ko?a 2B002439 hex head m6x16 fl 10.9 pre-impregnated 890960 foniczne ko?o abs 85248R przednia tarcza hamulcowa. z?oto 2B002416 ?ruba z ko?nierzem m8x20 2B001932 odst?pnik 2B001909 pattino scorricatena inferiore 2B003043 flange
siodło aprilia 85883200A1 siod?o kierowcy AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 89382400A1 tylne siod?o AP8120177 elastyczny AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150378 podk?adka 6.4x18x2 894195 klucz imbusowy B043933 podk?adka B043941 podk?adka
komora na siodło aprilia 858836 siode?ko dolne blokada 898252 wspornik akumulatora AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 895915 ?ruba imbusowa AP8102375 zacisk m5
amortyzator aprilia 2B001399 tylny amortyzator 2B003070 double conrod AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8146518 sworze? t?okowy l = 36 AP8152412 ?ruba imbusowa m10x72 AP8121155 t krzak AP8152301 nakr?tka samohamowna AP81465164 pojedynczy conrod comp. AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8152413 ?ruba z ko?nierzem m10x61
owiewka boczna aprilia 858828 prawa owiewka wewn?trzna 858829 lh wewn?trzna owiewka AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski 2H002949000XN6 rh lat.fairing, black 2H002939000XN2 rh lat.fairing, black 2H002950000XN6 lh lat.fairing, black 2H002940000XN2 lh lat.fairing, black 2B001547 przegroda rh 2B001548 przegroda lewa AP8120622 przedni pier?cie? os?ony przeciwpy?owej 896174 ?ruba imbusowa m5x12 AP8102375 zacisk m5 894933 odst?pnik
sterowniczy aprilia 2B003830 fork upper plate 2B003923 lower plate 2B001699 amortyzator uk?adu kierowniczego AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8121207 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8123643 powrotna nakr?tka pier?cieniowa AP8163170 aprilia bevestigingsplaat voor bovenplaat AP8152442 podk?adka korka trzpienia AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8150220 ?ruba imbusowa m6x30 AP8121718 tuleja reflektora AP8150540 wkr?t 2B005955 front fork lower closing AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12
ramię wahadłowe aprilia 858707 sworze? tylnego wahacza AP8110078 cage à rouleaux 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 858708 tuleja regulacyjna 648707 nakr?tka wie?cowa wahacza 858780 prowadnica ?a?cucha 858783 os?ona ?a?cucha AP8144048 o-ring 134 AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8234020 kubek na but 2B001920 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna 2B004511 nut AP8121075 t krzak AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 858936 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8125687 podk?adka sworznia ko?a 648708 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8144443 blacha prowadnicy ?a?cucha lewa AP8144444 prawa p?yta prowadnicy ?a?cucha 858781 prowadnica ?a?cucha AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8121570 wewn?trzna przek?adka AP8150503 wkr?t AP8148824 konserwacja AP8150468 ?ruba m6x40
pokrywa zbiornika aprilia AP8150403 ?ruba imbusowa m6x45 AP8150536 podk?adka specjalna B04454700XN2 fuel tank cover, black c. B04454700XN6 pokrywa zbiornika paliwa. czarny AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 B044548 mocowanie tulei AP8101372 cichy blok

Elektryczny

centralna instalacja elektryczna aprilia CM281701 electronic injection device AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8220150 gumowa podk?adka 858882 konserwacja AP8201727 czarna prowadnica kabla AP8144563 nit m?ski AP8144616 nit ?e?ski AP9100519 wiosna AP8220709 os?ona rury AP8221311 kuweta d18 231590 elastyczna spr??yna AP8121795 t krzak AP8102544 nit gwintowany m6 894704 kuweta 2D000303 engine wiring 294754 kuweta AP8117033 g?bka klej?ca
przedni układ elektryczny aprilia 2D000385 inclination sensor AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 B043488 regulator napi?cia AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8121075 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 890979 róg AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8224462 relais 12 v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka 890760 wsparcie instrumentów 2D000302 main wiring harness AP8152108 ?ruba imbusowa AP8150182 zakrzywiona podk?adka spr??ysta 2B002443 nakr?tka kwadratowa m6 2B002459 wspornik gniazda 1B001591 kuweta 1D001377 gniazdo usb AP8121991 krzak 858916 wsparcie czujnika GU98210612 ?ruba z ko?nierzem m6x12 2B002985 support bracket
instrumenty aprilia 2D000278 digital dashboard AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8220150 gumowa podk?adka 2B002001 prawy wspornik tablicy rozdzielczej 2B001562 lewy wspornik tablicy rozdzielczej 2B003401 up. dashboard cover 575249 wkr?t 845978 zacisk w??a AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8102375 zacisk m5 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 197551 pokrywa 898126 zacisk w??a AP8121728 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 2B002474 uszczelka 2B003402 dashboard lid 896174 ?ruba imbusowa m5x12
tylne światła aprilia 85256R o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 894566 t krzak 2D000137 prawy tylny kierunkowskaz 2D000138 kierunkowskaz tylny lewy AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8112600 gumowa podk?adka AP8117258 guma t?umi?ca wibracje 2D000141 okablowanie p?ytowe 2D000238R ?wiat?a tylne AP8150420 samogwintuj?ce ?ruby AP8220186 gumowa podk?adka AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 858839 os?ona tylnego ?wiat?a
rozrusznik / rozrusznik elektryczny aprilia B044495 rozrusznik 85254R rozrusznik elektryczny z = 12/64 897434 nakr?tka ko?nierzowa m10x1 2A000808 jackshaft control gear 857298 patka 1A008691 kompletne wolne ko?o 857290 klatka na kó?kach 30x35x17 235779 pralka 857288 przek?adnia jednokierunkowa ?denso? z = 49 2A000806 balance shaft 895316 czapka 2A000547 pi?te ko?o 2A000313 odst?pnik AP8152003 ?ruba imbusowa m6x40

Inne / Niesklasyfikowane

Front Fork Sachs aprilia 895284 k?onica widelca dx 895285 k?onica widelca sx B043561 r?kaw B043562 spr??yna widelca B043563 wtyczka widelca lewa 1D0001275 abs czujnik przedni 897331 orzech B043564 rura wst?pnego ?adowania AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 B043565 t?ok lewy. kompletny B044314 prowadnica przewodu przedniego czujnika abs 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna B043567 piasta + lewa noga widelca B043566 piasta + prawy wspornik widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RSV4 RR ABS Asia Pacific 1000 2020.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii