Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia Capo Nord 89 1200 2013.

Aprilia Capo Nord 89 1200 2013 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia Capo Nord 89 1200 2013

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia Capo Nord 1200 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2013 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

korbowód aprilia 1A0005391A zespó? skrzyni korbowej 1a 1A0005391B zespó? skrzyni korbowej 1a 1A0005392A zespó? skrzyni korbowej 2a 1A0005392B zespó? skrzyni korbowej 2a 829122 z??czka filtra oleju 875936 ?o?ysko kulkowe 25x62x17 875838 ?o?ysko kulkowe 20x52x15 872033 ?o?ysko kulkowe 25x42x9 848650 ?o?ysko kulkowe 20x47x14 974129 klatka à rouleaux 30x37x12 122671 cage à rouleaux 873905 pralka B013608 wkr?t 848474 pier?cie? uszczelniaj?cy 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 974112 pier?cie? uszczelniaj?cy 14x22x5 82897R pier?cie? uszczelniaj?cy 20x30x5 430136 wtyczka 878567 strumie? 487073 pier?cie? uszczelniaj?cy B013349 wkr?t 877281 ?ruba dwustronna 974051 ko?ek ustalaj?cy (d.15,8) 6642 8783940004 tuleja, kot zielony d 8783940003 tuleja, ?ó?ty kot c 8783940002 tuleja, niebieski kot b 8783940001 tuleja, kot czerwony a 8793650001 ?o?ysko pó?skorupowe cata rosso 8793650002 ?o?ysko pó?skorupowe catb blu 8793650003 ?o?ysko pó?skorupowe catc giallo 8793650004 ?o?ysko pó?skorupowe cate verde 876320 kalibrowany trzpie? 1.8 873928 pralka 875935 promieniowe ?o?ysko kulkowe
cylinder aprilia 1A000220 cylinder, komplet. 1A0002210A zespó? t?oka ?a? 1A0002210B zespó? t?oka ?b? 1A0002210C zespó? t?oka ?c? 1A0002210D zespó? t?oka ?d? B013265 pier?cie? B013266 pier?cie? zgarniaj?cy olej 878661 pier?cie? zgarniaj?cy olej 876707 sworze? t?okowy 874567 pier?cie? stop 880079 uszczelka 880233 p?yta 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 880235 wspornik napinacza ?a?cucha 874549 ?ruba z ko?nierzem 875397 uszczelka g?owicy cylindra 825597 trzpie? 11,8x10
głowica cylindra aprilia B0149334 g?owica cylindra 879858 zawór, w 879127 zawór wydechowy 871642 pier?cie? uszczelniaj?cy zaworu 871640 pó?-sto?ek 878808 wew. spr??yna zaworu 878809 int. spr??yna zaworu 878806 górna nasadka 878807 dolna czapka 484706 ?ruba dwustronna 872807 ?ruba dwustronna 874558 nakr?tka ko?nierzowa B017636 ?ruba dwustronna 874557 nakr?tka ko?nierzowa m8x1,25 B013744 króciec wylotowy wody 855799 ?ruba z ko?nierzem 878705 uszczelka 874746 ?ruba z ko?nierzem m6x90 833520 nakr?tka m10x1,25 6h 640485 temperatuurmeter 411311 wtyczka m12x1,5x11
cilinderkopdeksel aprilia 879883 nakrycie g?owy 879532 uszczelka pokrywy g?owicy 842291 specjalna ?ruba 830249 dryf amortyzatora 880734 specjalna ?ruba 879855 z??cze odpowietrznika oleju 879948 o-ring CM179301 ?ruba m6x16
sprzęgło aprilia 880871 obudowa sprz?g?a kompletna 974320 pralka 878845 piasta sprz?g?a 873719 tarcza dociskowa sprz?g?a 879175 spr??yna dociskowa 879176 puchar 873718 ?ruba imbusowa m6 875691 azotowana nap?dzana tarcza sprz?g?a 875223 wiosna belleville 877812 nap?dowa tarcza sprz?g?a 875690 nap?dzana tarcza sprz?g?a 875222 podk?adka spr??ysta belleville 875224 toczona tarcza sprz?g?a nap?dowego
pokrywa sprzęgła aprilia B013074 ko?nierz roz??czania sprz?g?a czarny 872421 ?ruba z ko?nierzem 874660 wa? sprz?g?a B015050 pr?t 877424 orzech 876296 podk?adka bezpiecze?stwa 974361 klatka na kó?kach 35x40x35,8 873543 odst?pnik 974320 pralka 873117 lamierino protezione catena 658778 ?ruba tccei m5x20 871609 pier?cie? uszczelniaj?cy "lub" 874191 sprz?g?o zapadkowe 880779 pokrywa sprz?g?a AP9150410 korek oleju m20x1,5 AP9150356 o-ring d18,72x2,62 874551 ?ruba z ko?nierzem B013607 uszczelka skrzyni korbowej sprz?g?a 825577 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x16x7 877195 odst?pnik
wał korbowy aprilia B0191060A komp. wa? korbowy z korbowodami 8766665001 korbowód kat a 8766665002 korbowód kat b 849131 ?ruba korbowodu 847906 wa?ek 8781140004 tuleja ?ó?ta ?c? 8781140003 tuleja, niebieska ?b? 8781140002 tuleja pó?skorupowa, kata czerwona 8781140001 tuleja, zielona ?e? CM159101 g?ówne ko?o nap?dowe z = 40 B013373 ko?o z?bate pompy wodnej 847915 podk?adka p?aska 878296 orzech
odświeżacz powietrza aprilia 2B000186 ochrona wlotu B045827 os?ona filtra powietrza AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 896237 element filtruj?cy 896236 pokrywa obudowy filtra AP8120615 uszczelka d3 B046153 podstawa obudowy filtra B046197 kana? wlotowy 880689 o-ring 893132 wkr?t 2A000045 kana? dolotowy h.13 2B000125 wspornik zbiornika sx GU30729330 temp. powietrza czujnik GU30027931 uszczelka AP8150421 wkr?t samogwintuj?cy 2,9x12 AP8161054 czapka AP8102520 zacisk w??a
silnik aprilia CM1607035 silnik kpl. 2B000220 ko?o z?bate z = 17 854909 wiosna belleville 854951 t krzak B043047 ?ruba z ko?nierzem m10x25 856069 pokrywa ko?a ?a?cuchowego AP8121811 t krzak AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152055 ?ruba imbusowa m8x12 AP8221114 prowadnica kablowa AP8121889 prowadnica kablowa
Pompa olejowa aprilia 974517 ko?o z?bate pompy oleju 6450 stojak boczny ho lada a-kw - 6450 || aprilia, dorsoduro, abs, caponord, rajd, fabryka, dreszcze, gt, 750, 1200, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2014, 2015, 2016 974157 wa?ek 873866 ko?o z?bate pompy oleju 873863 zespó? pompy oleju. 878871 ?ruba z ko?nierzem 873974 podk?adka bezpiecze?stwa 873906 niski orzech 876486 zawór regulacji ci?nienia oleju 641541 czujnik AP9150472 podk?adka 10,5x17x1,5 82960R filtr oleju 879550 element filtra 709099 ?ruba imbusowa 878523 przegroda pompy oleju 875358 korek spustowy oleju GU01161331 zmniejszenie 974290 podk?adka dystansowa 969323 o-ring 878401 obej?cie p?yty 484123 ?ruba z ko?nierzem GU01154230 uszczelka 879250 rura 877135 pier?cie? uszczelniaj?cy o-ring
chłodnica samochodowa aprilia B046128 ch?odnica wody AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 622055 wentylator, kpl. AP8150204 nakr?tka m4 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 893513 odst?pnik 893823 podk?adka d4,5 893514 wkr?t AP8144506 rura odpowietrzaj?ca 7,5x3,5 897036 rura odpowietrzaj?ca 897035 zwi?zek "y" CM001901 zacisk w??a CM001903 zacisk w??a B045075 zbiornik wyrównawczy 623673 korek zbiornika wyrównawczego AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150013 podk?adka 5,5x15x1,6 2B000174 rura odpowietrzaj?ca CM226901 zacisk spr??ynowy 15/12 2B000175 rura doprowadzaj?ca wod? CM226902 zacisk spr??ynowy 19/12 2B000055 rura ??cz?ca 2B000054 ch?odnica rura 834232 thermostaatkraan set 85 ° c 894511 rura zaworu silnik-pompa 894512 rura 3-dro?na 898060 zacisk w??a CM226901 zacisk spr??ynowy 15/12 CM226909 zacisk spr??ynowy 29/12 CM226905 zacisk spr??ynowy 32/12 CM226903 zacisk spr??ynowy 22/12 CM226906 zacisk spr??ynowy 35/12 CM226908 zacisk spr??ynowy 15/12
dźwignia zmiany biegów aprilia B046223 przesuni?cie przyczepno?ci AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8152138 orzech AP8150026 nakr?tka m6 AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8150137 ?ruba imbusowa 852480 versnellingspook AP8150462 pier?cie? zabezpieczaj?cy d9 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8121221 remhendelpen AP8144007 o-ring 11,11x1,78 2B000087 sworze? d?wigni hamulca tylnego B044763 kompletna d?wignia zmiany biegów AP8120912 guma d?wigni 2383 B046222 przesuni?cie przyczepno?ci
widelec zmiany biegów aprilia 875796 krzywka zmiany biegów kpl. 874599 wyj?cie widelca 879554 wyj?cie widelca 873772 wa?ek widelca 872154 zespó? indeksu. d?wignia B013306 spr??yna d?wigni ogranicznika biegów B013928 ko?ek gwintowany 871649 p?ytka blokuj?ca selektor 878867 wkr?t B014437 wa? przek?adni + spr??yna kpl. B014440 spr??yna powrotna p?ytki zmiany biegów 971718 podk?adka p?aska 14x30x1 878870 ko?ek gwintowany m8x1,25 872560 przesun?? krzywk? B017809 b?ben selektora AP9150069 d?wignia AP9150064 wiosna AP9150070 filar spr??ynowy 597565 nakr?tka samohamowna B016796 torx wypuk?a du?a ?ruba 877441 uszczelka 857265 czujnik po?o?enia biegu 974558 odst?pnik 871901 uszczelka lub 974130 blokada wybieraka
wydechowy aprilia B045105 soundpr.pan B045479 os?ona cieplna rury wydechowej 896110 lambdasonde l. 660 mm B045247 kolektor wydechowy B045248 tylny kolektor wydechowy AP8121170 wiosna B045246 przedni kolektor wydechowy 895836 uszczelka wydechu 858722 si?ownik zaworu wydechowego B045215 ochrona rury wydechowej AP8150277 ?ruba imbusowa m8x50 AP8134378 tuleja mocuj?ca t?umik AP8150018 pralka AP8144071 gumowy wydech AP8121773 odst?pnik GU92660021 nakr?tka ko?nierzowa m8 894704 kuweta AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150376 podk?adka 8,5x15x0,8 AP8150520 ?ruba imbusowa m8x25 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 254485 zacisk m6 AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 B045513 wspornik mocuj?cy kolektor AP8144558 gumowa podk?adka B045249 zwrot przesy?u gazu B045250 dostawa gazu AP8120223 gumowa podk?adka AP8121725 t krzak B045427 uszczelka kolektora wydechowego 899524 pokrywa si?ownika zaworu wydechowego AP8120253 odst?pnik AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35
wydechowy aprilia 2S000043 homologowane wsuwane
bęben zmiany biegów aprilia B013937 wa? przek?adni g?ównej 876568 zahnrad 880194 3.-4. z?bnik 880195 5. ko?o z?bate 880196 6. ko?o z?bate 849424 podk?adka wyrównuj?ca 849426 pier?cie? osadczy 974163 podk?adka wyrównuj?ca 849308 ruchomy krzew 974165 pier?cie? osadczy 974162 ruchomy krzew 876561 nap?dzany wa? 876559 1. bieg ko?a 876569 2. bieg ko?a 880197 3. bieg ko?a 880198 4. ko?o z?bate 880199 5-te ko?o z?bate 880200 6. ko?o z?bate 849308 ruchomy krzew 849310 podk?adka wyrównuj?ca 974167 podk?adka wyrównuj?ca 974166 podk?adka wyrównuj?ca 849309 podk?adka wyrównuj?ca 849311 pier?cie? osadczy 876546 smarowanie 224035 o-ring B013936 skrzynia biegów
pompa wodna aprilia B013000 boczna os?ona sprz?g?a 878734 podk?adka dystansowa 876529 nakr?tka m6 B0142605 wsparcie pompy 878115 o-ring 876538 o-ring 224035 o-ring 846624 ?a?cuch 52 B013068 pokrywa pompy wodnej grigio zenith B013527 uszczelka korpusu pompy wodnej 877850 ?ruba z ko?nierzem 874549 ?ruba z ko?nierzem 877069 uszczelka pokrywy pompy wodnej 874551 ?ruba z ko?nierzem 880646 wirnik 875814 pier?cie? ?a?cucha 834951 podk?adka sto?kowa 277916 ko?ek ustalaj?cy B016792 ?ruba z ko?nierzem m6x30 857082 ?ruba z ko?nierzem m6x12 880798 suwak pompy wodnej B0142585 komplet pompy wodnej 880701 pier?cie? zabezpieczaj?cy 879320 odst?pnik 855031 uszczelka olejowa d12x22x6

Rama

zbiornik paliwa aprilia B045626 pompa paliwowa AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8121889 prowadnica kablowa 896544 rura paliwowa 5,5x10 B045104 zbiornik paliwa 2B000037 kraftstoffanzeiger AP8158359 nakr?tka pier?cieniowa 854937 uszczelka AP8161127 sworze? mocuj?cy AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 AP8144328 gumowa podk?adka AP8120001 gumowa podk?adka AP8120455 gumowa podk?adka AP8121718 tuleja reflektora AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8150016 podk?adka 6,6x18x1,6 B045624 rura paliwowa AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 AP8144158 gumowa podk?adka
podwozie aprilia 899813 ok?adka czerwona 2S000066 wsparcie 895394 zestaw 2S000040 siedzenie 2S000041 siedzenie 890272 aluminiowy widok z ty?u 890471 aluminiowy widok z ty?u 2S000044 zestaw podgrzewanych manetek 2S000045 stoisko
podstawka centralna aprilia B044351 stojak boczny AP8221204 boczna spr??yna stojaka AP8221211 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego B044622 wsparcie rh AP8121932 ?ruba do mocowania centralnej podstawy B044415 p?yta podstawowa AP8201727 czarna prowadnica kabla AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8150177 podk?adka 5,3x10x1,5 AP8221036 tuleja 5,3x8x7,1 639542 przycisk do podpórki bocznej AP8225369 ?ruba imbusowa 851790 centralna os?ona stojaka AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150107 ?ruba imbusowa m8x30 AP9100175 ?o?ysko kulkowe 8x22x7 AP8161076 odst?pnik AP8161074 czarna rolka prowadz?ca ?a?cuch AP8152291 ?ruba z ko?nierzem B046010 wspornik pomocniczy GU98682650 ?ruba imbusowa m12x50 AP8121332 krzak AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 852093 ko?ek AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 GU98682650 ?ruba imbusowa m12x50
układ hamulcowy abs aprilia B045948 abs. prawy przewód pompy hamulcowej B046052 zacisk-zacisk przedniego przewodu hamulcowego AP8133945 zestaw do odpowietrzania AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej B045949 przewód hamulcowy zespo?u abs - przedni trzpie? hamulcowy 899811 ?ruba mocuj?ca rur? AP9100519 wiosna 887696 centralina abs klaster 859789 p?yta AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8120030 gumowa podk?adka AP8221007 dystans 6,5x10x11 * AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 B046000 p?yta mocuj?ca przewód hamulcowy B045950 abs. prawy przewód pompy hamulcowej B045951 rura hamulca tylnego 860484 p?yta AP8120416 w?? czarny 178x4
Tylny amortyzator aprilia B044484 amortyzator AP8152411 ?ruba imbusowa m10x59 AP8152176 podk?adka 10,5x18x2 * AP8150329 ?ruba imbusowa 860662 nakr?tka pier?cieniowa AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8121155 t krzak
zestaw gniazd aprilia B045069 zestaw zamka B045845 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy 2D000012 korek wlewu paliwa 2D000013 blokada siode?ka AP8140711 klawisz ?aprilia? z funkcj? transpo. AP8152238 nit ?cinany m8x28 B043864 ?ruba imbusowa m5x14 AP8134948 p?yta AP8102523 nakr?tka zabezpieczaj?ca m22x1,5 2B000117 kabel zwalniaj?cy siode?ko AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca B016797 ?ruba m6x16 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8121420 spr??yna widelca
kierownica aprilia B044478 kierownica B046057 odst?pnik AP8152316 ?ruba z ko?nierzem m10x75 AP8123511 puchar 854815 dolna ?ruba w kszta?cie litery u 851628 bovenste u-bout AP8152486 ?ruba m8x25 inox B045614 otwieranie linki przepustnicy B045615 zamkni?cie linki przepustnicy AP8118579 l.h. uchwyt r?czny GU01603480 prawy uchwyt 896663 prawe lusterko boczne 858539 lusterko boczne lewe B044217 prawy selektor ?wiate? 896107 de lichtkeuzeschakelaar 860744 zacisk w??a AP8120416 w?? czarny 178x4 B044835 prawy jelec B044836 ?o?e przednie AP8121520 anti vib.weight trailing 859949 przeciwwaga, kolor czarny AP8120253 odst?pnik AP8144081 gumowa podk?adka AP8121032 krzak AP8150324 ?ruba imbusowa m6x50 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16
voorscherm aprilia B04482400BM owiewka przednia, bia?a B04482400XRC przednia owiewka, czerwona B04482400YE5 przednia owiewka, szara AP8102504 gumowa podk?adka AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8102375 zacisk m5 B045014 przedni spoiler B044821 przegroda B044819 deska rozdzielcza dx B044820 deska rozdzielcza sx 18536 rura zewn?trzna widelec przedni zund nt mod. 529/530 chrom prawy z530-12618 CM017403 p?yta AP8152268 ?ruba imbusowa AP8102375 zacisk m5
przedni widelec ii aprilia B044311 r.h. zestaw r?kawa 2R000021 prawy korek tulejowy 897335 o-ring 2R000022 rura wst?pnego ?adowania 897336 pralka 897329 wiosna 2R000023 prawy t?ok kompletny 897331 orzech 897340 pier?cie? stop 897333 przewodnik spr??ynowy 897328 r?kaw 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy 897337 ok?adka ochronna 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 2R000024 piasta + prawy wspornik widelca B064070 pralka 2R000020 sek. wkr?t B044312 kompl. lewa noga widelca 2R000017 wtyczka kpl. 897335 o-ring 2R000016 wiosna 2R000018 t?ok lewy, kompletny 2R000019 piasta + lewa noga widelca B046048 pokrywa czujnika AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121811 t krzak B045400 czujnik ci?nienia i temperatury powietrza B046124 wspornik 274369 ?ruba 859792 czujnik abs AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 B044314 prowadnica przewodu przedniego czujnika abs AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 2L000032 ok?adka cdci 2R000075 olej
przednie koło aprilia 896754 przednie ko?o, czarne AP8128169 wewn?trzna przek?adka AP8110094 ?o?ysko 25x47x12 AP8125842 pier?cie? osadczy d47 AP8125841 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej B046049 opona przód / ty? 120/70-zr17 " 896011 przednia tarcza hamulcowa dx 896012 przednia tarcza hamulcowa sx AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8128189 ko?o foniczne 85263R o? przedniego ko?a AP8125728 przedni prawy whe.ou.spacer AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a
szyba przednia aprilia B044818 szyba przednia 560173 gumowa podk?adka GU98257618 ?ruba m6x18 269787 podk?adka specjalna nero 977681 pokr?t?o 886078 ko?ek gwintowany 886079 ko?ek gwintowany 886236 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152105 podk?adka 6,4x10x,7 GU14615901 podk?adka 8,4x13x0,8 GU95005310 podk?adka 8,4x18x2,5 886195 wsparcie rh 886196 lh wsparcie 886197 zacisk prawy 886198 zacisk lewy
zijbeplating aprilia 2H000062000BM owiewka tylna lewa, bia?a 2H000104000YE5 owiewka tylna lewa, szara 2H000125000XRC element tylny 2H000061000BM prawa owiewka tylna, bia?a 2H000103000YE5 prawa owiewka tylna, szara 2H000124000XRC owiewka tylna czerwona 896174 ?ruba imbusowa m5x12 248419 p?yta spr??ynowa B044849 prawid?owe po??czenie worków B044850 lewe sprz?ganie worków AP8125882 t krzak AP8152187 ?ruba imbusowa z niskim ?bem AP8150502 podk?adka 15x8x0,8 B04485100BM zamkni?cie siode?ka B04485100XRC pokrywa B04485100YE5 zamkni?cie siode?ka AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby 858840 górny uchwyt tablicy rejestracyjnej 858842 dolny uchwyt tablicy rejestracyjnej 894657 pokrywa 575249 wkr?t AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby AP8102375 zacisk m5 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5
tylne koło aprilia 896756 tylne ko?o, czarne 6 "x17" AP8128170 wewn?trzna przek?adka AP8110093 ?o?ysko 6205-2rs1 25x52x15 AP8125839 pier?cie? osadczy d52 AP8125838 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x52x7 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej 2B000271 opona tylna 180/55 zr 17 " AP8121225 podk?adka dystansowa tylnego ko?a 890960 foniczne ko?o abs 896013 tarcza hamulca tylnego d.240 894505 ?ruba z ko?nierzem m8x18 859792 czujnik abs 898443 dysk g?ówny / dysk poduszkowy AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 AP8150463 szpilka 10x20 B043317 elastyczna guma ??cz?ca B045033 ko?ek CM221705 pier?cie? ?a?cuszka z = 42 856805 ?a?cuch 525 859754 ??cze ??cz?ce AP8125730 uchwyt korony kpl. AP8125732 element dystansowy nap?du spr??ynowego AP8110081 ?o?ysko 30x55x13 AP8121212 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d55 AP8121213 pier?cie? uszczelniaj?cy 38x55x7 AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8125831 wiel pin AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152324 nakr?tka wrzeciona ko?a m25x1,5
tylny bagażnik aprilia B044852 podstawa baga?nika AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 B044853 pó?ka na baga? B044854 os?ona baga?nika 2B000102 krzak B045761 krzak B045762 krzak B045763 krzak GU98692420 ?ruba imbusowa m8x20 AP8150520 ?ruba imbusowa m8x25 GU98690445 wkr?t AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8121510 krzak

Elektryczny

alternator aprilia 82697R startmotor 876954 ogranicznik momentu obrotowego 848714 przek?adnia silnika rozrusznika 830390 obudowa sprz?g?a sprag 830389 sprz?g?o sprag 680200 wirnik kpl. 680199 stojan kpl. 974033 uszczelka pokrywy obudowy ko?a zamachowego B014391 os?ona ko?a zamachowego, czarna 597564 wkr?t 15715 874551 ?ruba z ko?nierzem 8716755 pokrywa 974219 uszczelka B013207 ?ruba imbusowa m6x18 267 B015563 ?ruba z ko?nierzem m14x30 825725 podk?adka p?aska 848845 p?yta 878872 ?ruba z ko?nierzem 848647 p?yta 277916 ko?ek ustalaj?cy 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 B013071 wspornik pomocniczy B013745 zacisk w??a
reflektor aprilia 854555 prawy przedni kierunkowskaz 854556 kierunkowskaz przedni lewy AP8127489 lampa ry10w 12v B045586 reflektor 893930 oprawka 640754 lampa h11 12v-55w 1812362 893929 lampa w5wb 2v 5w 894796 os?ona przedniego reflektora AP8120030 gumowa podk?adka AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 620344 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 858867 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów
tachometr aprilia B043265 deska rozdzielcza B044246 prawy wspornik tablicy rozdzielczej B044247 lewy wspornik tablicy rozdzielczej B044248 blokada deski rozdzielczej AP8220150 gumowa podk?adka AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8150255 podk?adka 5x20x1,5 B045015 pokrywa deski rozdzielczej AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 CM017403 p?yta AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8121716 t krzak AP8121665 t krzak AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 248419 p?yta spr??ynowa
bateria aprilia 638733 bateria (yuasa) 12v-12ah 7051214 AP9100487 przeka?nik rozrusznika AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników CM225730 bezpiecznik 30a 643277 gniazdo usb 643310 kuweta
światła tylne aprilia 858725 ?wiat?a tylne AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8127098 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej AP8117258 guma t?umi?ca wibracje AP8150522 ?ruba 4,2x16 AP8112600 gumowa podk?adka 894566 t krzak AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8112600 gumowa podk?adka B044716 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 292022 lampa 12v-5w AP8120657 zacisk w??a AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8127803 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127804 rechts voor / links achter indic. AP8127489 lampa ry10w 12v AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8150177 podk?adka 5,3x10x1,5 AP8102386 zacisk w??a 155x2 AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8121795 t krzak AP8102375 zacisk m5

Akcesoria

kufry boczne aprilia 2B000061000BM walizka rh bianco 2B000061000XRC po prawej stronie w 2B000061000YE5 walizka rh grigio 2B000062000YE5 lh walizka grigio 2B000062000XRC lh walizka 2B000062000BM lh walizka bianco 2D000025 zamykane torby na wk?adki z kluczami AP8150351 nit ?cinany m8x40 AP9008492 haczyk na worek AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8

Inne / Niesklasyfikowane

bekledingen vooraan aprilia 2H000058000BM panel boczny lewa, bia?y 2H000100000YE5 panel boczny lewy, szary 2H000121000XRC panel boczny lewy, czerwony 2H000120000XRC prawy panel boczny czerwony 2H000099000YE5 prawy panel boczny, szary 2H000057000BM prawy panel boczny, bia?y 2H000060000BM lewe zamkni?cie owiewki 2H000102000YE5 lewe zamkni?cie owiewki 2H000123000XRC zamkni?cie w kolorze czerwonym 2H000122000XRC zamkni?cie w kolorze czerwonym 2H000101000YE5 prawe zamkni?cie owiewki 2H000059000BM prawe zamkni?cie owiewki AP8102504 gumowa podk?adka AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 B044823 panel boczny lewy górny B044822 górny panel boczny prawy AP8152268 ?ruba imbusowa AP8102375 zacisk m5
bekledingen vooraan ii aprilia B044841 panel sx B044840 panel dx AP8144563 nit m?ski AP8144616 nit ?e?ski 2B000286 panel boczny lewy, dolny AP8144081 gumowa podk?adka AP8112600 gumowa podk?adka
blow by aprilia 2B000509 panoil AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 2B000198 przednia rura odpowietrzaj?ca AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 2B000509 panoil AP8101586 opaska zaciskowa d.15,5x6,6 2B000199 rura odpowietrzaj?ca tylnego przedmuchu 2B000200 przedmuchiwana rura odpowietrzaj?ca AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8120712 gumowa podk?adka
buddyseat aprilia B04456600C1 siod?o kierowcy 2B0000421 B064023 guma siod?a AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 B04456700C1 tylne siod?o B064023 guma siod?a
carter motor ii aprilia 874598 ko?ek ustalaj?cy d6 877814 ?ruba z ?bem sze?ciok?tnym z ko?nierzem CM159601 uszczelka podstawy cylindra 0,4 CM159602 uszczelka podstawy cylindra 0,5 CM159603 uszczelka podstawy cylindra 0,6 874548 ?ruba z ko?nierzem m6x65 872182 ?ruba sze?ciok?tna m8x120 239388 trzpie? d. 9,5 h = 15 878434 o-ring 486075 podk?adka 10,5x16x2,5 B013063 specjalna ?ruba 224035 o-ring 874546 ?ruba sze?ciok?tna m8x80
diefstal bescherming aprilia 898735 hamulec
elektrische installatie aprilia 2D000002 wi?zka przewodów 894603 skrzynka bezpiecznika CM225610 bezpiecznik 10a CM225607 bezpiecznik 7,5a CM225615 bezpiecznik 15a B046225 os?ona kana?u kablowego B046226 podstawa kana?u kablowego AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120712 gumowa podk?adka AP8124293 relais support 895907 przeka?nik 20a AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 B044414 czujnik po?o?enia peda?u przyspieszenia AP8150509 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 854811 gumowa podk?adka 2B000128 wspornik pomocniczy AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120030 gumowa podk?adka AP8150382 podk?adka 15x5,5x1,2 AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 2B000149 uchwyt 2B000148 pokrywa jednostki steruj?cej CM083529 centralina elettronica per iniezione AP8120712 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 AP8221017 odst?pnik 890760 wsparcie instrumentów AP8224462 relais 12 v / 30a 2B000115 relais support AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20
footrest aprilia B045240 prawy wspornik przedniego podnó?ka B045241 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8150171 ?ruba imbusowa m8x40 B045837 krzak 859919 prawe podnó?ki AP9100197 ko?ek AP9100196 wiosna rh 859921 p?yta podnó?ka AP8163165 podk?adka nierdzewna 16x8,4x1,6 AP8201431 zawleczka 859920 podnó?ki lewe AP9100195 wiosna lewa 898639 guma podnó?ka 890243 p?yta podnó?ka AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8145008 achterste voetsteun, rechts AP8145009 achterste voetsteun, linki 898368 guma podnó?ka GU32441210 p?yta AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 CM228401 sworze? podnó?ka AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8110110 pi?ka d.7 AP8120573 pier?cie? stop 890164 ochrona rh 860987 ochrona lh AP8152058 ?ruba imbusowa m8x20 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 B044842 prawy zewn?trzny ochraniacz pi?ty B044844 prawy wewn?trzny ochraniacz pi?ty AP8152270 ?ruba imbusowa m5x25 AP8150311 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 B044843 lewy zewn?trzny ochraniacz pi?ty B044845 lewa wewn?trzna os?ona pi?ty AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * B046342 haczyk na worek AP8150444 samogwintuj?ce ?ruby
frame aprilia B04511400XI1 rama AP8102375 zacisk m5 AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8220238 gumowa podk?adka AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana B046009 strzemi? przednie 85153600XNB prawy bok ramy, czarny 85153700XNB panel boczny lewy, czarny 853037 krzak 852165 wkr?t 271740 orzech 853036 odst?pnik 896014 odst?pnik 851784 sworze? silnika AP8150101 podk?adka 13x24x2,5 * B044216 wsparcie siod?a AP8120531 guma z wk?adk? AP8201755 nit gwintowany AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8120001 gumowa podk?adka AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8152350 orzech AP8150017 podk?adka 8,4x16x1,6 AP8150171 ?ruba imbusowa m8x40 B045316 wspornik pomocniczy 851541 schokdemperplaat AP8150195 ?ruba imbusowa m10x30 854962 odst?pnik 860909 krzak 478761 ?ruba imbusowa AP8150046 ?ruba imbusowa m8x55 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8
gebruikershandboek aprilia 2B000302 kalkomania do ?a?cucha 890198 naklejka z ci?nieniem w oponach AP8267147 nalepka ostrzegawcza dotycz?ca paliwa 2Q000003 *** podr?cznik (i-d-f-e)
helmruimte aprilia B045462 górna obudowa B044762 pokrywa baterii 2L000036 t krzak AP8221206 haczyk na he?m AP8120001 gumowa podk?adka AP8152329 ?ruba krzy?akowa, swp m5x20 AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8102029 zrywany nit AP8102375 zacisk m5 B044265 komora na siod?o AP8144553 wsparcie cz??ci gumowej AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 B044846 pokrywa zbiornika paliwa AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9
nokkenas achter aprilia B0135385 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B0135365 wa?ek rozrz?du wydechu 876087 dzwon dekompresyjny 875373 przeciwwaga dekompresyjna B015556 przeciwwaga dekompresora 880064 spr??yna dekompresyjna 877885 ?ruba imbusowa 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 287073 podk?adka dystansowa 879523 podk?adka specjalna 877829 osiowy element ustalaj?cy B014598 ?ruba torx m5x12 874752 nakr?tka m15x1 sx 874744 myjka ci?nieniowa 875878 ko?o z?bate wa?ka rozrz?du B015604 wa?ek rozrz?du podwójny 849721 wiosna 849718 wiosna belleville 849720 pralka 6429 871798 prowadnica ?a?cucha 880231 dr??ek napinacza ?a?cucha 878868 ?ruba dystansowa m8 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 875411 ?a?cuch 114 oczek 8756994 rozrz?d 414838 ?ruba m6x35 875879 kompletne ko?o z?bate przedniego wa?ka rozrz?du
nokkenas voor aprilia B0135335 wa?ek rozrz?du zaworów dolotowych B0135315 wa?ek rozrz?du wydechu 876087 dzwon dekompresyjny 876113 przeciwwaga dekompresyjna B015555 przeciwwaga dekompresora 876171 spr??yna dekompresyjna 877885 ?ruba imbusowa 877884 torx wypuk?a du?a ?ruba 287073 podk?adka dystansowa 879523 podk?adka specjalna 877829 osiowy element ustalaj?cy B014598 ?ruba torx m5x12 874751 nakr?tka m15x1 dx 874744 myjka ci?nieniowa 875878 ko?o z?bate wa?ka rozrz?du B015604 wa?ek rozrz?du podwójny 849721 wiosna 849718 wiosna belleville 849720 pralka 6429 871798 prowadnica ?a?cucha 880231 dr??ek napinacza ?a?cucha 878868 ?ruba dystansowa m8 874591 spezialschraube 849817 podk?adka bezpiecze?stwa 873233 pier?cie? uszczelniaj?cy 875411 ?a?cuch 114 oczek 8756994 rozrz?d 414838 ?ruba m6x35 875879 kompletne ko?o z?bate przedniego wa?ka rozrz?du
plaatjes aprilia 2L000022 naklejka na lewy przedni spoiler 2H000056 nalepka na lew? owiewk? tyln? ?caponord? 2H000098 nalepka na lew? owiewk? tyln? ?caponord? 2H000119 nalepka na lew? owiewk? tyln? ?caponord? 2H000118 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?caponord? 2H000097 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?caponord? 2H000055 naklejka na tyln? owiewk? po prawej stronie ?caponord? B045183 naklejka na przedni b?otnik aprilia racing 2H000052 naklejka na lewy panel boczny 2H000094 naklejka na panel boczny lewy "aprilia" 2H000115 naklejka na panel boczny lewy "aprilia" 2H000114 naklejka na panel boczny po prawej stronie "aprilia" 2H000093 naklejka na panel boczny po prawej stronie "aprilia" 2H000051 naklejka na panel boczny prawy 893102 naklejka na przedni b?otnik abs 2H000053 naklejka na praw? przedni? boczn? pokryw? 2H000095 naklejka na praw? przedni? boczn? pokryw? 2H000116 naklejka na praw? przedni? boczn? pokryw? 2H000117 naklejka na lew? przedni? boczn? ok?adk? 2H000096 naklejka na lew? przedni? boczn? ok?adk? 2H000054 naklejka na lew? przedni? boczn? ok?adk? 2L000005 naklejka na szyb? 895839 ?? ?eni? ?etykieta? 2B000051 kalkomania 51 mistrzostw ?wiata
radiator olie aprilia 895999 ch?odnica oleju AP8120030 gumowa podk?adka 2B000077 odst?pnik AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8221023 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 2B000078 wspornik ch?odnicy wody GU01161331 zmniejszenie 2B000550 podwójna przelotka kablowa d12 GU01154230 uszczelka 2B000068 rura olejowa 899064 o-ring 2B000069 rura olejowa 899064 o-ring AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8121428 pier?cie? zabezpieczaj?cy d8
regelaar aprilia 680167 regulator napi?cia AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 895481 przeka?nik wtryskowy 12v-40w 896715 guma przeka?nika 2B000221 róg 231590 elastyczna spr??yna AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 895807 wsparcie instrumentów 896675 wspornik wi?zki przewodów AP8120657 zacisk w??a AP8120416 w?? czarny 178x4 AP8102386 zacisk w??a 155x2 B045321 jednostka steruj?ca zaworem wydechowym AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8234094 wspornik bloku bezpieczników AP8152268 ?ruba imbusowa AP8150451 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca 875914 cewka ht 874554 ?ruba z ko?nierzem m6x14 876455 cewka ht 874555 wkr?t 639687 ?wieca zap?onowa cr8ekb
remsysteem achteraan aprilia 895571 zacisk hamulca tylnego 896254 para elektrod AP8133907 szpilka + zawleczka AP8133827 spr??yna + talerz AP8113548 strzec AP8133502 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego
remsysteem voor aprilia B045735 prawy zacisk hamulca przedniego B045736 lewy zacisk hamulca przedniego 2B000214 klocki hamulcowe B044598 zestaw ko?ków + spr??yny + zawleczki AP8152414 ?ruba z ko?nierzem m10x55
smoorklephuis aprilia 2A0000565 korpus przepustnicy 872230 gasklephuis 872264 uszczelka 2A000021 unia 2A000042 kompletny zestaw wtryskiwaczy CM074706 kompletny zestaw wtryskiwaczy 2B000116 rura B016455 ?ruba imbusowa m5x14 B046196 wsparcie air box 828909 ?ruba z ko?nierzem m6x65 2B000136 wspornik pomocniczy AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8121728 t krzak 642302 czujnik ci?nienia powietrza 31091 farba w sprayu 200ml w aerozolu corsa piaggio orig 600392m001 876631 wspornik pomocniczy 874555 wkr?t B013438 wspornik armatury dolotowej 834038 ?ruba imbusowa B013505 opaska zaciskowa r96
spatbord achter aprilia B045034 tylny b?otnik 641652 wiosna AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 B045611 niski tylny b?otnik AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8121032 krzak 2B000247 wspornik b?otnika sx 2B000248 wspornik b?otnika dx 248419 p?yta spr??ynowa
spatbord voor aprilia B046156 vorderes schutzblech AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8152154 podk?adka 8,4x13x0,8 AP8150248 podk?adka 5,5x15x1,6 AP8101890 w?? czarny d8 AP8150493 ?ruba imbusowa m4x16 895916 podk?adka z tworzywa sztucznego AP8150204 nakr?tka m4 AP8102386 zacisk w??a 155x2 B045351 uchwyt abs AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8152282 ?ruba z ko?nierzem m6x35 860667 odst?pnik 2B000251 przedni panel AP8152239 ?ruba m5 AP8102375 zacisk m5 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 2B000252 tylny panel 860628 odst?pnik AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121795 t krzak AP8112600 gumowa podk?adka 2B000249 prawy s?upek 2B000250 s?upek lewy AP8150501 pralka 2B000500 przednia os?ona przeciwbryzgowa AP8102029 zrywany nit AP8150204 nakr?tka m4 AP8150158 podk?adka 4,3x9x0,8 AP8124719 odb?y?nik, bursztynowy
stuur links aprilia 896259 pompa sprz?g?a AP8113758 d?wignia sprz?g?a AP8113719 sworze? d?wigni AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8168501 podstawa lusterka wstecznego AP8133522 strzec AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8106382 zbiornik oleju AP8113553 korek zbiornika AP8134898 p?yta zbiornika oleju AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8150539 nakr?tka ko?pakowa B044511 prze??cznik sprz?g?a B045999 rura sprz?g?a AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * 85221R cylinder steruj?cy sprz?g?a AP8133945 zestaw do odpowietrzania 874037 wkr?t 873268 wkr?t
stuur rechts aprilia 896256 vorderradbremspumpe AP8145022 d?wignia hamulca przedniego AP8113719 sworze? d?wigni AP8168501 podstawa lusterka wstecznego AP8213299 ?ruba z ?bem walcowym AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca 890509 gumowa rurka AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego AP8113598 korek zbiornika hamulca pil AP8134899 p?yta zbiornika oleju AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8221023 t krzak AP8120030 gumowa podk?adka 658830 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8150474 nakr?tka ko?pakowa ze stali nierdzewnej m6 B044510 przednie ?wiat?o stop sw.
stuurlagerset aprilia B045254 dolna p?yta wide? AP8152187 ?ruba imbusowa z niskim ?bem AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej B046343 nakr?tka pier?cieniowa m35x1 B045392 za?lepka na kierownic? 2B000099 podk?adka p?aska AP8150088 ?ruba imbusowa m10x70 AP8123511 puchar AP8144222 gumowa podk?adka 854815 dolna ?ruba w kszta?cie litery u B045255 górna p?yta widelca B046057 odst?pnik 2B000100 kuweta AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8150454 ?ruba imbusowa m5x16 2B000143 pokrywa p?yty AP8121811 t krzak
swing aprilia 85623200XI2 rami? wahad?owe B045424 sworze? tylnego wahacza AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8121200 tuleja regulacyjna AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 890002 ?o?ysko kulkowe 61904-2rs1 AP8144048 o-ring 134 AP8121570 wewn?trzna przek?adka 890126 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8110078 cage à rouleaux AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8144168 prowadnica ?a?cucha AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 859929 prowadnica ?a?cucha 860898 pokrywa 860899 pokrywa 860900 pokrywa 856787 os?ona ?a?cucha AP8121890 tuleja stojaka tylnego 255638 wkr?t AP8152305 ?a?cuch dziesi?tek. ?ruba regulacyjna AP8150334 nakr?tka m8 B046077 napinacz ?a?cucha lewy B046078 prawy napinacz ?a?cucha AP8102375 zacisk m5 895349 ochrona przewodu hamulcowego B046021 p?yta mocuj?ca
technische accessoires aprilia 2S000081 elektroniczny zestaw alarmowy
ventiele aprilia 873131 ?y?ka podno?nika zaworu 871640 pó?-sto?ek CM157212 skalibrowany tablet 3.15 CM157213 skalibrowany tablet 3.20 CM157214 skalibrowany tablet 3.25 CM157215 skalibrowany tablet 3.30 CM157216 skalibrowany tablet 3.35 CM157217 skalibrowany tablet 3.40 CM157218 skalibrowany tablet 2.55 CM157219 skalibrowany tablet 2.50 CM157220 skalibrowany tablet 2.45 CM157211 skalibrowany tablet 3.10 CM157210 skalibrowany tablet 3.05 CM157201 skalibrowany tablet 2.60 CM157202 skalibrowany tablet 2.65 CM157203 skalibrowany tablet 2.70 CM157204 skalibrowana tabletka 2.75 CM157205 skalibrowany tablet 2.80 CM157206 skalibrowany tablet 2.85 CM157207 skalibrowany tablet 2.90 CM157208 skalibrowany tablet 2.95 CM157209 skalibrowany tablet 3.00 CM157221 skalibrowany tablet 2.40
voetrempedaal aprilia B045418 tylny cylinder g?ówny AP8113288 mieszki gumowe AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8101595 zacisk w??a d10,1 890509 gumowa rurka AP8106382 zbiornik oleju AP8150537 ?ruba imbusowa m6x12 AP8150026 nakr?tka m6 AP8101968 widelec AP8201301 zaciski wide?ek d?wigni zmiany biegów 856808 d?wignia hamulca tylnego 884033 sworze? d?wigni AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8121126 spr??yna d?wigni hamulca tylnego 859946 sworze? mocuj?cy 851049 naci?ni?cie d?wigni hamulca tylnego AP8150137 ?ruba imbusowa AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8120178 o-ring lub 112 AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 B046127 naci?nij przycisk 2B000124 arkusz AP8150538 ?ruba imbusowa m5x10 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5
voorwielvork aprilia B045728 prawy hub B045729 piasta lewa 897328 r?kaw 2B000205 spr??yna zawieszenia przedniego 2R000010 wtyczka kpl. sx 2R000011 wtyczka kpl. dx 897331 orzech 2R000012 rura wst?pnego ?adowania 897333 przewodnik spr??ynowy 897334 t?ok lewy, kompletny 897349 prawy t?ok kompletny 897335 o-ring 897336 pralka 897337 ok?adka ochronna 897338 piasta + lewa noga widelca 897350 piasta + prawy wspornik widelca 897339 pier?cie? zabezpieczaj?cy 897340 pier?cie? stop 897341 tuleja prowadz?ca spr??yny 897342 krzak 897343 podk?adka specjalna 897344 uszczelnienie olejowe AP8152283 ?ruba z ko?nierzem AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 859792 czujnik abs 2R000013 sek. wkr?t
zachte bagage aprilia 2S000050 torba na tylne siedzenie 2S000053 czo?g 2S000054 ok?adka czerwona
algemene aprilia 2S000055 pokrowiec na rower caponord
bekledingen benzinetank aprilia B044837 ?rodkowa pokrywa 197551 pokrywa AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 AP8102375 zacisk m5 B04483900YE5 lewa pokrywa boczna B04483900XRC pokrywa B04483900BM lewa pokrywa boczna B04483800BM prawa pokrywa boczna B04483800XRC pokrywa B04483800YE5 prawa pokrywa boczna
bekledingen radiator aprilia B044856 lewe zamkni?cie owiewki B044855 prawe zamkni?cie owiewki AP8144563 nit m?ski AP8144616 nit ?e?ski B044832 kana? ch?odnicy sx B044831 convogliatore radiatore dx B044830 lewa strona wewn?trzna B044829 prawa strona wewn?trzna B045103 górna obudowa B044833 ochrona ch?odnicy wody B044834 przegroda kana?u sx B046081 ni?sza ochrona 248419 p?yta spr??ynowa AP8150500 ?ruba imbusowa m5x9 893255 odst?pnik 860628 odst?pnik AP8112600 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8224470 ?ruba imbusowa m6x20 AP8152268 ?ruba imbusowa AP8102375 zacisk m5 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8121032 krzak B046080 ochrona rh B046079 ochrona lh 893132 wkr?t AP8152348 odst?pnik AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia Capo Nord 89 1200 2013. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia Capo Nord 89 1200 2013. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia Capo Nord 89 1200 2013.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii