Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003.

Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RST 1000 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2001 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Rama

deska rozdzielcza aprilia AP8127326 brak dost?pnego opisu AP8124696 deska rozdzielcza kompletna AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8121790 t krzak AP8112599 gumowa podk?adka AP8127155 przycisk deski rozdzielczej AP8127156 strzec AP8127157 strzec AP8127158 przejrzysta ochrona AP8127159 uszczelka AP8121574 sworze? mocuj?cy

Inne / Niesklasyfikowane

central body lower fairings aprilia AP8158060 prawy dolna owiewka. czerwony AP8158074 rh dolna owiewka, blu AP8158847 brak dost?pnego opisu AP8168854 brak dost?pnego opisu AP8149972 prawy dolna owiewka. srebro AP8158075 dolna owiewka lewa, kolor niebieski AP8158848 brak dost?pnego opisu AP8158061 dolna owiewka lewa. czerwony AP8149973 dolna owiewka lewa. srebro AP8168855 dolna owiewka lewa. szary AP8149050 prawa os?ona wlotu powietrza AP8149051 os?ona wlotu powietrza lewa AP8117157 izolacja akustyczna. panel, prawy niski. AP8117158 izolacja akustyczna. p?yta. lh nisko. AP8121506 podk?adka chroni?ca przed ciep?em AP8134686 p?yta mocuj?ca owiewk? AP8150453 ?ruba imbusowa m5x30 AP8121041 odst?pnik
central body upper fairings aprilia AP8158058 rh lat. fairing, czerwony AP8158072 rh lat. fairing, niebieski AP8158866 brak dost?pnego opisu AP8168852 brak dost?pnego opisu AP8168868 rh lat.fairing. niebieski AP8149970 rh lat.fairing. srebro AP8158073 lh lat. fairing, niebieski AP8168869 brak dost?pnego opisu AP8158867 brak dost?pnego opisu AP8158059 lh lat. fairing, czerwony AP8149971 lh lat. fairing. srebro AP8168853 lh lat. fairing. czarny AP8149976 blokada korka oleju AP8149977 blokada wtyczki wody AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8117155 panel izolacji akustycznej. rh AP8117156 panel izolacji akustycznej. lh AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8167214 lewa ?ac. p?yta targowa AP8167213 prawy ?ac. p?yta targowa
central electrical system aprilia AP8124691 g?ówna wi?zka przewodów AP8124831 zespó? prostownika regulatora AP8127336 róg AP8124748 bateria (yuasa) 12v-10ah AP8134683 zacisk AP8144045 gumka podtrzymuj?ca akumulator AP8124636 zwolnij odpowietrznik silnika. gp130 AP8124920 czujnik pr?dko?ci AP8112811 gumowa skrzynka bezpieczników AP8124692 kabel bezpiecznika AP8124273 bezpiecznik 30a AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8224393 lampa 12v-5w AP8127107 wi?zka przewodów rozrusznika AP8150026 nakr?tka m6 AP8150429 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 6x12 AP8120750 o-ring 2037 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8120218 za?lepka zacisku AP8127063 okablowanie p?ytowe AP8120531 guma z wk?adk?
central stand aprilia AP8146278 podstawka centralna AP8121467 podstawa podporowa AP8102524 stan?? zabezpieczenie spr??ynowe AP8221197 boczna spr??yna stojaka AP8121482 wewn?trzna spr??yna stojaka bocznego AP8146298 stojak boczny AP8134737 p?yta podstawowa AP8124977 prze??cznik obrotowy AP8150492 wkr?t AP8121994 ?ruba do mocowania centralnej podstawy AP8152001 niska nakr?tka m10x1,25 AP8150196 ?ruba imbusowa m10x35 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8220299 o-ring 2050 AP8150400 ?ruba imbusowa AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150179 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8121466 ko?ek
clutch i aprilia AP0259520 piasta sprz?g?a AP0245830 podk?adka spr??ysta 24,5x40 AP0242950 nakr?tka m24x1,5 AP8106959 stalowa tarcza sprz?g?a 9 pz. AP8106960 tarcza sprz?g?a wy?o?ona 8 oz. AP0220455 koppelingsas cpl. AP0259517 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? kpl. AP0632130 ?o?ysko kulkowe 16004 AP0239480 spr??yna sprz?g?a AP0627530 pralka AP0240036 ?ruba sze?ciok?tna AP0227180 podk?adka 12.2x32x2 AP0627230 p?yta pomocnicza AP0260890 membrana AP0627280 p?yta dociskowa AP0442130 nakr?tka m12 AP8106915 stalowe tarcze sprz?g?a 10 szt.
clutch ii aprilia AP0627260 podk?adka 30,2x50 AP0634470 ko?o z?bate pompy oleju z = 42 AP0259530 b?ben sprz?g?a AP0295780 g?ówne ko?o z?bate AP0295790 pierwotna transmisja AP0239390 podk?adka spr??ysta 68x52x1,2 AP0627140 podk?adka 52x62x1 AP0239370 wiosna AP0247970 krzak AP0259580 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0940580 ?ruba m8x16 AP0627220 podk?adka 25x44,4x5 AP0295792 pierwotna transmisja AP0634475 ko?o z?bate pompy oleju z = 42 AP0242206 nakr?tka m8 AP0247614 odst?pnik AP0259582 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0238130 skr?ca? AP0238135 wiosna AP0247974 krzak d11,5 AP0247972 krzak d5,5 AP0238140 wiosna AP0941835 ?ruba m8x25 AP0295782 g?ówne ko?o z?bate AP0259587 p?yta podtrzymuj?ca spr??yn? AP0259535 koppelingstrommel AP0627910 myjka ci?nieniowa
clutch pump aprilia AP8106713 pompa sprz?g?a AP8113719 sworze? d?wigni AP8113996 ?ruba w kszta?cie litery u AP8127224 mikro prze??cznik AP8118659 d?wignia sprz?g?a AP8213243 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113997 korek zbiornika AP8106381 cylinder steruj?cy sprz?g?a AP8133504 rura sprz?g?a AP8113230 za?lepka zaworu upustowego AP8113761 zawór odpowietrzaj?cy AP8113762 znudzona ?ruba AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8113003 ?ruba rury olejowej AP241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP8106935 uszczelka
connecting rod rear shock abs aprilia AP8123893 amortyzator AP8146251 podwójny korbowód AP8146340 pojedynczy conrod comp. AP8135924 podwójny sworze? korbowodu l40 AP8110065 ?o?ysko igie?kowe AP8110068 uszczelka olejowa d18x24x3 AP8121476 ko?ek AP8152322 ?ruba z ko?nierzem m10x65 AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8150458 ?ruba imbusowa m10x63 AP8121155 t krzak AP8144314 cichy blok AP8110103 przegub kulowy AP8163108 wst?pne ?adowanie
cooling system aprilia AP8120980 rura termostat-silnik AP8120979 rura kolektora silnika AP8102431 po??czenie trójdro?ne AP8124929 zawór termostatyczny zestaw 75 ° c AP8144034 rura termostat-ch?odnica AP8144033 rura pompa-termostat AP8102677 kolektor trójdrogowy AP8120978 kolektor / ch?odnica w??a wodnego AP8144094 rura odpowietrzaj?ca kolektora z??czkowego AP8102732 zacisk w??a 17-25 AP8144093 rura odpowietrzaj?ca ze z??czk? kolektora AP8144092 rura odpowietrzaj?ca kolektora AP8104097 zacisk w??a AP8120981 ch?odnice w??a wodnego AP8201169 opaska zaciskowa d22x8,6 * AP8102765 opaska zaciskowa bia?a ?r. 13,5x6 AP8101927 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8121837 podk?adka aluminiowa AP8125856 wtyczka
crankcases i aprilia AP0295656 zespó? skrzyni korbowej AP0632010 szpilka m8x12 AP0929500 szpilka 10x8 AP0229301 szpilka m6x50 AP0929930 ko?ek AP0229385 ko?ek AP0233745 pó?skorupa tulei. niebieski AP0233746 pó?skorupa tulei. czerwony AP0233748 pó?skorupa tulei. ?ó?ty AP0233740 pó?skorupa tulei. niebieski AP0233741 pó?skorupa tulei. czerwony AP0233743 pó?skorupa tulei. ?ó?ty AP0233711 pó?skorupa tulei. niebieski AP0233820 pó?skorupa tulei. czerwony AP0233822 pó?skorupa tulei. ?ó?ty AP0929650 trzpie? 5x10
crankcases ii aprilia AP0241580 ?ruba dwustronna m10x171 AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210415 pokrywa filtra oleju AP0210416 pokrywa filtra oleju szara AP0256187 filtr oleju AP0241854 prze??cznik kierunkowskazu neutralnego m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0241081 ?ruba imbusowa m6x10 AP0268740 strumie? 40 AP0932585 ?o?ysko kulkowe 6206 AP0241531 ?ruba z krótkim ?bem AP0832144 ?o?ysko kulkowe 6304 AP0232625 ?o?ysko 6003 AP0241501 ?ruba imbusowa m6x80 AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0632124 ?o?ysko k?towe 3206 AP0932428 ?o?ysko kulkowe 6205 AP0932335 ?o?ysko kulkowe 16101 AP0256497 oliezeef AP0256526 rura rozpylacza oleju AP0650335 uszczelka AP0850050 uszczelka olejowa 40x47x7,5 AP0250450 uszczelka olejowa 12x28x7 AP0650320 uszczelka olejowa 11x22x7 AP0236370 kettinggeleider AP0259500 ko?nierz do roz??czania sprz?g?a AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0241261 ?ruba imbusowa
cylinder head and valves aprilia AP0613406 cilinderkop voor cpl. grijs AP0613405 przednia g?owica cylindra kpl. AP0253926 prowadnica zaworu wydechowego AP0253921 prowadnica zaworu dolotowego AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0232210 szpilka 6x8 AP0840880 ?ruba imbusowa m6x30 AP0927945 podk?adka 6.2x12x1 AP0613408 tylna g?owica cylindrów kpl. szara AP0613407 cilinderkop achter cpl. AP0927863 podk?adka 6.1x9.8x1 AP0240331 ?ruba imbusowa AP0239510 int. spr??yna zaworu AP0253645 pó?-sto?ek zaworu AP0253990 ?y?ka podno?nika zaworu AP0253956 p?ytka spr??yny zaworu AP0254021 zawór wydechowy 31mm AP0254011 zawór dolotowy 36 mm AP0253965 p?ytka spr??yny zaworu AP0230510 uszczelnienie trzpienia zaworu AP0239520 wew. spr??yna zaworu
cylinder piston aprilia AP295662 AP684311 AP684310 AP295858 AP613418 AP613417 AP216222 AP245436 AP650390 AP929650 AP236252 AP640450 AP430622 AP940637
drive shaft aprilia AP0295662 wa? korbowy kpl. AP0217346 korbowód kpl. AP0440260 ?ruba imbusowa AP0640400 ?ruba korbowodu AP0246570 klucz transmisji 4x5 AP0946015 klucz transmisji 6x9 AP0295765 distributesysteem versnelling kpl. AP0219365 zewn. przeciwwaga od strony ko?a AP0295770 balansas tandwiel cpl. AP0245860 podk?adka spr??ysta AP0295780 g?ówne ko?o z?bate AP0219360 wewn?trzna przeciwwaga od strony ko?a AP0245840 podk?adka spr??ysta AP0242940 nakr?tka m33x1,5 AP0220372 dolny wa?ek wywa?aj?cy AP0242874 orzech AP0627200 podk?adka 24x54x2 AP0634610 bieg pompy wodnej AP0634500 bieg ja?owy AP0929930 ko?ek AP0219350 contragewicht aan de koppelingszijde AP0295760 distributesysteem versnelling kpl. AP0233721 tuleja czerwona 42x45x19 AP0233723 tuleja ?ó?ta 42x45x19 AP0233722 tuleja. niebieski 42x45x19
engine aprilia AP8106919 brak opisu w tej chwili AP8121354 korbowód skrzyni biegów AP8121435 dr??ek ??cz?cy skrzyni biegów AP8106375 os?ona ko?a ?a?cuchowego, alum. 180 AP8106747 d?wignia zmiany biegów AP8110053 lewy przegub kulowy m6 AP8210007 prawy przegub kulowy m6 AP8120912 guma d?wigni AP8134687 p?yta mocuj?ca lew? owiewk? AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8120405 gumowa podk?adka AP8121795 t krzak AP8221046 podk?adka d6x8x13,5 AP8121020 przek?adka 6.5x10x19 AP8121434 sworze? d?wigni hamulca AP8150026 nakr?tka m6 AP8152138 orzech AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8121223 sworze? d?wigni AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8150045 ?ruba imbusowa m6x55 AP8134798 p?yta AP8221172 prowadnica kablowa AP8201808 prowadnica linki d8 AP8144015 rura olejowa 6x12 AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8104251 zawór odpowietrzaj?cy olej AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8144303 po??czenie trójdro?ne AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8102377 zacisk w??a d9.1 AP8120876 wtyczka
exhaust pipe aprilia AP8119530 centralny kompensator spalin AP8119529 t?umik AP8119414 uszczelka rury wydechowej AP8144030 stan?? koniec przystanek AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8119575 prawa tylna rura wydechowa AP8119576 tylna rura wydechowa lewa AP8150334 nakr?tka m8 AP8119537 tylna rura wydechowa AP8119538 z przodu. rura wydechowa AP8121355 wiosna AP8146473 wspornik kompensatora spalin AP8144423 gumowa podk?adka AP8134748 os?ona uchwytu AP8152342 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8221297 podk?adka izolacyjna AP8119665 uszczelka AP8119664 pokrywa AP8119666 zaciski AP8144504 os?ona
expansion tank aprilia AP8138556 zbiornik wyrównawczy AP8104124 korek zbiornika wyrównawczego AP8120355 uszczelka korka oleju AP8102615 pokrywa AP8120988 korek wlewu AP8144032 rura wlotowa pompy AP8120952 rura paliwowa 5,5x10 AP8117033 g?bka klej?ca AP8134684 wsparcie zbiornika wyrównawczego AP8102378 zacisk w??a d11,3 AP8221145 t krzak AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8101927 opaska zaciskowa d23,5x8 AP8102732 zacisk w??a 17-25 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8120531 guma z wk?adk?
foot rests aprilia AP8146524 tylne podnó?ki, para AP8146467 podnó?ek przedni, para AP8146248 prawy wspornik przedniego podnó?ka AP8146249 lewy wspornik przedniego podnó?ka AP8146296 prawy podnó?ek AP8146297 podnó?ek lewy AP8158225 os?ona tylnego podnó?ka z lewej strony AP8158226 prawa os?ona tylnego podnó?ka AP8119617 os?ona rur wydechowych AP8121224 spr??yna powrotna podnó?ka AP8152409 pier?cie? stop AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121566 sworze? podnó?ka AP8101861 kula d6,35 AP8134451 p?yta podnó?ka AP8121133 kompres cewki. wiosna AP8134742 wieszak na przewód hamulcowy AP8134600 zbiornik oleju niski. obejma podtrzymuj?ca AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8118584 lewy uchwyt
frame i aprilia AP8146273 rama AP8146247 wsparcie siod?a AP8121996 górna tuleja regulacyjna AP8121997 dolna tuleja regulacyjna AP8121995 pol. ??cznik. elem. nakr?tka AP8102544 nit gwintowany m6 AP8201124 gumowa podk?adka AP8121455 krzak dystansowy AP8150236 ?ruba imbusowa m8x35 AP8152317 ?ruba z ko?nierzem m10x100 AP8152315 ?ruba z ko?nierzem m10x110 AP8144423 gumowa podk?adka AP8121764 odst?pnik AP8121998 górna przek?adka dystansowa silnika AP8152301 nakr?tka samohamowna AP8152318 ?ruba z ko?nierzem m10x35 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8150469 ?ruba imbusowa m10x30 AP8150436 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 AP8152325 ?ruba z ko?nierzem AP8121254 przednia przek?adka dystansowa silnika lewa AP8102902 sze?ciok?tna wk?adka gwintowana AP8221310 prowadnica kablowa
frame ii aprilia AP8146246 rama uchwytu instrumentu AP8134719 p?yta ??cz?ca owiewki AP8134646 p?yta mocuj?ca zespó? cewki AP8134685 wspornik zbiornika oleju AP8134638 dolne wsparcie ch?odnicy wody AP8134380 górny wspornik ch?odnicy wody AP8134688 p?yta monta?owa jednostki steruj?cej AP8144061 cichy blok AP8101372 cichy blok AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150202 ?ruba imbusowa m6x50 AP8121731 t krzak AP8121811 t krzak AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150314 ?ruba m6x70 AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8120030 gumowa podk?adka AP8144550 brak dost?pnego opisu
front body duct aprilia AP8148037 owiewka wewn?trzna prawa, czarna AP8148038 oprawa wewn?trzna lewa, czarna AP8148027 prawy kana? powietrza AP8148028 kana? powietrza lewy AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8201539 zacisk w??a AP8124867 temp. powietrza czujnik AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16
front body front fairing aprilia AP8168859 brak dost?pnego opisu AP8158159 przednia szyba AP8168850 brak dost?pnego opisu AP8158843 prawa owiewka przednia. szary AP8158070 prawa owiewka przednia. niebieski AP8158056 prawa owiewka przednia. czerwony AP8149969 prawy przedni owiewka, srebrny AP8168866 brak dost?pnego opisu AP8168867 brak dost?pnego opisu AP8168851 brak dost?pnego opisu AP8149964 owiewka przednia lewa, srebrna AP8158057 owiewka przednia lewa. czerwony AP8158071 owiewka przednia lewa. niebieski AP8158844 brak dost?pnego opisu AP8104370 prawe lusterko wsteczne, niebieskie AP8104368 prawe lusterko wsteczne, czerwone AP8104359 prawe lusterko wsteczne, srebrne AP8104470 brak dost?pnego opisu AP8104360 lusterko wsteczne lewe. srebro AP8104369 lusterko wsteczne lewe. czerwony AP8104371 lusterko wsteczne lewe. niebieski AP8104471 brak dost?pnego opisu AP8144109 sworze? mocuj?cy AP8102504 gumowa podk?adka AP8150450 podk?adka do wa?ków d5 AP8104378 uszczelka lusterka po prawej stronie AP8104379 uszczelka lusterka lewa AP8127217 prawy kierunkowskaz f. soczewka AP8127218 soczewka kierunkowskazu z przodu po lewej stronie AP8127222 lampa 10w 12v AP8127221 wkr?t AP8124936 luchttemp. czujnik AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6
front body front mudguard aprilia AP8156074 brak dost?pnego opisu AP8156073 przedni b?otnik. czarny AP8158856 brak dost?pnego opisu AP8126933 przedni b?otnik. niebieski AP8126932 przedni b?otnik, czerwony AP8126923 przedni b?otnik, srebrny AP8148551 dolna blokada przedniej owiewki AP8148024 filar AP8117129 ochrona przed ciep?em spojlera AP8152302 ?ruba z ko?nierzem m5x12 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 *
front body lockups aprilia AP8158853 brak dost?pnego opisu AP8149965 blokada przedniej owiewki i deski rozdzielczej AP8158062 niska blokada reflektorów AP8158850 brak dost?pnego opisu AP8158160 rh odnowienie bod?ca blokowanie AP8158854 brak dost?pnego opisu AP8158855 brak dost?pnego opisu AP8158161 lh odnowienie bod?ca blokuj?cego AP8144356 gumowa podk?adka AP8158851 blokada deski rozdzielczej z prawej strony AP8149967 blokada deski rozdzielczej z prawej strony AP8149968 blokada deski rozdzielczej lewa strona AP8158852 blokada deski rozdzielczej lewa strona AP8102671 nit z tworzywa sztucznego AP8120591 podk?adka 10x5,3x1 * AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8121250 krzak
front brake caliper aprilia AP8133511 prawy zacisk hamulca przedniego AP8133512 lewy zacisk hamulca przedniego AP8113754 klocki hamulcowe AP8213193 zawór odpowietrzaj?cy AP8113070 za?lepka zaworu upustowego AP8113721 szpilka + zawleczka AP8113722 wiosna AP8113723 zawleczka AP8152336 ?ruba z ko?nierzem m10x1,25 AP8150292 zakrzywiona podk?adka spr??ysta AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 *
front brake pump aprilia AP8113803 przedni cylinder g?ówny AP8133510 d?wignia hamulca przedniego AP8113995 sworze? d?wigni AP8113063 okno poziomu cylindra g?ównego AP8113993 ?ruba w kszta?cie litery u AP8113994 korek zbiornika AP8224192 w??cznik ?wiate? hamowania z / gum? AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8133505 rura hamulca przedniego
front cylinder timing system aprilia AP0240400 ?ruba imbusowa AP0940590 ?ruba sze?ciok?tna m8x20 AP0236320 kettinggeleider AP0211766 lagers steunplaat AP0236300 kettinggeleider AP0236310 kettinggeleider AP0627190 podk?adka 16,7x29x1 AP0632161 klatka na kó?kach 16x22x10 AP0295765 distributesysteem versnelling kpl. AP0845030 podk?adka spr??ysta b8 AP0940631 ?ruba sze?ciok?tna AP0220385 wa?ek rozrz?du wydechu AP0220380 inlaatnokkenas AP0634730 synchronizacja systeem versnelling AP0297955 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0840371 ?ruba imbusowa m6x11,5 AP0247980 krzak 8,2x12x25 AP0240960 ?ruba dystansowa AP0634735 ko?o z?bate uk?adu rozrz?du z = 29
front electrical system aprilia AP AP AP APashgd APfredl AP AP AP AP AP
front fork i aprilia AP8163050 rura napr??enia wst?pnego kpl. AP8163051 t?ok kompletny AP8163052 r?kaw AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8163053 tuleja wtyczka kpl AP8163054 wiosna AP8123836 pralka AP8123816 pralka AP8123815 pier?cie? AP8123810 tuleja mocuj?ca t?oka AP8163055 odst?pnik
front wheel aprilia AP8113887 przednia tarcza hamulcowa d.298 AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8152335 nakr?tka wrzeciona ko?a AP8125727 o? przedniego ko?a AP8152323 podk?adka 25,2x36x1,5 AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8108939 przednie ko?o AP8128005 brak dost?pnego opisu AP8125779 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8125773 pier?cie? uszczelniaj?cy 30x47x7 AP8125777 ?o?ysko kulkowe 25x47x12 AP8125778 wewn?trzna przek?adka AP8125884 podk?adka dystansowa przedniego prawego ko?a AP8125885 podk?adka dystansowa przedniego lewego ko?a
fuel pump aprilia AP8106865 pompa paliwa kpl. AP8134750 ko?nierz pompy paliwa AP8144477 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8124664 okablowanie pompy paliwa AP8144475 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8104375 zestaw odpowietrzaj?cy zamykaj?cy rur? AP8104374 po??czenie AP8106888 pompa paliwowa AP8121536 ?ruba m5x12 AP8124588 czujnik poziomu AP8144226 rura paliwowa AP8104373 zacisk w??a AP8102971 filtr paliwa AP8134802 uchwyt czujnika poziomu AP8121537 wkr?t samogwintuj?cy AP8144476 rura paliwowa AP8144227 uszczelka AP8121540 ?ruba m6x12 AP8121538 wkr?t AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8102829 unia AP8106444 uszczelka 18x12,2x1,5 AP8106443 znudzona ?ruba AP8144364 rura paliwowa AP8144069 rura paliwowa 6x13 AP8144407 m?ski zwi?zek ko?cówki AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12
fuel tank aprilia AP8158055 zbiornik paliwa, czerwony AP8158031 zbiornik paliwa, srebrny AP8168865 brak dost?pnego opisu AP8168849 zbiornik paliwa. czarny AP8158842 brak dost?pnego opisu AP8158069 zbiornik paliwa, niebieski AP8117179 ochrona cieplna zbiornika paliwa AP8102503 wstawi? AP8120965 o-ring 2018 AP8120894 uszczelka zbiornika paliwa AP8102535 komora lewituj?ca AP8120893 uszczelka nasadki AP8117127 f. izolacja akustyczna zbiornika p?yta AP8144328 gumowa podk?adka AP8121421 t krzak AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8158858 brak dost?pnego opisu AP8149963 pokrywa zbiornika AP8152171 ?ruba imbusowa AP8150453 ?ruba imbusowa m5x30 AP8150454 ?ruba imbusowa m5x16
gear box aprilia AP0220390 zespó? wa?u przek?adni g?ównej. AP0634695 2. z?batka z = 23 AP0627120 podk?adka 29,2x33,5 AP0245815 pier?cie? zabezpieczaj?cy 28x2 AP0634660 3e-4e rondsel AP0627132 podk?adka 25,35x34,5 AP0632070 klatka na kó?kach 25x29x13 AP0634710 6. ko?o z?bate AP0634640 2. z?bnik AP0220400 aangedreven as AP0634655 2. bieg ko?a z = 28 AP0634720 6. ko?o z?bate AP0634670 4. ko?o z?bate AP0634680 3. bieg ko?a AP0634700 ko?o z?bate z = 22 AP0427106 podk?adka 25,3x33,5 AP0634620 1. bieg ko?a AP0827110 podk?adka 20,5x37x1,5 AP0281222 skrzynia biegów kpl. 6 biegów
gear box selector aprilia AP0220437 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP0258380 wa?ek widelca AP0258361 widelec AP0258351 vork AP0258375 widelec AP0258310 podk?adka indeksuj?ca AP0932335 ?o?ysko kulkowe 16101 AP0258325 schakel cam AP0241932 ?ruba imbusowa m6x30 AP0244211 podk?adka 6.4 AP0227716 pralka AP0248375 zespó? indeksu. d?wignia AP0239247 indeks spr??yny AP0229385 ko?ek AP0239430 wiosna AP0239420 spr??yna sworznia AP0247940 krzak AP0245440 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP0832144 ?o?ysko kulkowe 6304 AP0227442 podk?adka 20,2x27,5 AP0945665 pier?cie? zabezpieczaj?cy 20x1,75 AP0236365 gumowany z?bnik AP0239450 podk?adka spr??ysta 34x16,3 AP0627210 pralka AP0940741 ?ruba sze?ciok?tna AP0220435 wa? przek?adni + spr??yna kpl. AP0227714 pralka
handlebar controls aprilia AP8118619 para uchwytów. czarny AP8118526 prawa po?owa kierownicy AP8118527 lewa po?owa kierownicy AP8114393 zwrot przesy?u gazu AP8114392 dostawa gazu AP8102787 waga przeciw. v. czarny AP8121261 anti vib.weight trailing AP8144083 gumowa podk?adka AP8121262 wa?ek przeciw obci??eniom AP8124918 selektor ?wiate? lewych AP8124916 prawy selektor ?wiate? AP8124917 prawy selektor ?wiate? AP8110074 wa?ek d4x19,8 AP8120178 o-ring lub 112 AP8120190 o-ring 3075 AP8152040 ?ruba imbusowa m6x12 AP8150137 ?ruba imbusowa AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40
headlight aprilia AP8124697 reflektor AP8127181 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8127182 os?ona przedniego reflektora AP8127184 wiosna AP8127185 oprawka AP8127186 korek wentylacyjny AP8127187 wkr?t AP8127188 zamek AP8127189 wkr?t AP8127109 lampa h7-12v-55w AP8224393 lampa 12v-5w AP8152338 ?ruba z ko?nierzem AP8117033 g?bka klej?ca AP8144316 ochrona przewodu hamulcowego AP8124906 okablowanie prze??cznika ?wiate? miejskich AP8117200 g?bka klej?ca
ignition unit aprilia AP0634595 sprag sprz?g?o z?bate z = 64 AP0295835 jednostka zap?onowa 12v-420w AP0659110 sprag koppeling AP0659125 sprag koppelingshuis AP0641501 ?ruba imbusowa m8x18 AP0241541 ?ruba imbusowa AP0627270 podk?adka a17 AP0211655 pokrywa zap?onu AP0241631 pokrywa m24x1,5 AP0430782 o-ring 23,3x2,4 AP0241816 ?ruba imbusowa m6x40 AP0941935 wkr?t samogwintuj?cy m5x12 AP0251160 ochrona kabla AP0650340 uszczelka AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0229301 szpilka m6x50 AP0634600 bieg ja?owy AP0634740 dubbele versnelling AP0294356 startmotor kpl. AP0294352 zestaw do rewizji rozrusznika AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 ?ruba imbusowa AP0265040 wirnik ko?a zamachowego AP0240385 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8124865 wa?u nap?dowego poz. czujnik
lock hardware kit aprilia AP8158164 korek wlewu paliwa AP8102880 klucz aprilia bez transpo. AP8124895 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8102913 pass.saddle blacha ??cz?ca AP8104154 blokada siode?ka AP8121420 spr??yna widelca AP8114441 kabel blokuj?cy AP8134618 p?yta mocuj?ca kabel AP8150349 specjalna ?ruba m8x15 AP8152288 ?ruba z ko?nierzem AP8121678 krzak AP8104046 zestaw zamka AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25 AP8150453 ?ruba imbusowa m5x30 AP8150454 ?ruba imbusowa m5x16
marzocchi front fork hubs sleeves aprilia AP8163139 prawa piasta kpl. AP8163140 piasta lewa kpl. AP8163127 piasta + prawy wspornik widelca AP8163126 piasta + lewa noga widelca AP8163128 krzak AP8123216 ?ruba m10x30 AP8123206 podk?adka uszczelniaj?ca AP8163129 t?ok kompletny AP8163144 nakr?tka m12x1,25 AP8163136 spr??yny + rurka AP8163130 r?kaw kpl. AP8163131 krzak AP8163132 pier?cie? AP8163133 uszczelnienie olejowe AP8163134 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8163135 ok?adka ochronna AP8163137 tuleja wtyczka kpl AP8134863 ko?ek AP8163143 o-ring AP8150498 ko?ek AP8163142 o-ring AP8163138 o-ring AP8121582 pi?te ko?o AP8125895 ?o?ysko AP8163145 nakr?tka m17x1 AP8150497 ko?ek AP8163141 pralka
oil pump aprilia AP0220422 zespó? wa?u pompy oleju. AP0232730 ko?ek 4x15.8 AP0256680 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0232970 trzpie? 4x25,8 AP0211620 olie persen pomphuis AP0634470 ko?o z?bate pompy oleju z = 42 AP0956275 wirnik wewn?trzny i zewn?trzny AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 przym. ci?nienia t?ok AP0239447 wiosna AP0241650 ?ruba zamykaj?ca zawór m12x1,5 AP0241821 ?ruba imbusowa m6x45 AP0232430 ko?ek AP0634483 oliepomp tandwiel AP0245330 pier?cie? zabezpieczaj?cy 10x1
oil tank aprilia AP8148997 zbiornik oleju AP8104100 ch?odnica oleju. czarny AP8120190 o-ring 3075 AP8102618 korek wlewu oleju AP8144406 filtr oleju AP8144059 przewód poziomu oleju AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8106388 rura olejowa AP8120196 o-ring 3056 AP8106387 rura olejowa AP8150137 ?ruba imbusowa AP8144061 cichy blok AP8152299 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m6 AP8102731 zacisk w??a AP8150015 podk?adka 6,6x18x1,6 * AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8102349 opaska zaciskowa bia?a d17,5x8 AP8113004 podk?adka 10x14x1,6 * AP8121409 ?ruba rury olejowej AP8106389 rura olejowa 12x19 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8144405 unia AP8144012 o-ring 121 AP8144420 rura olejowa AP8102786 opaska zaciskowa 20x8 AP8144008 o-ring 115 AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8121862 podk?adka d8x16x1,5 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8144015 rura olejowa 6x12
plate set decal op handbooks aprilia AP8104180 zestaw narz?dzi AP8104162 podr?cznik operatora nl-dk-gr AP8177666 brak dost?pnego opisu AP8177665 zestaw naklejek AP8167959 zestaw naklejek AP8167406 zestaw naklejek AP8167405 zestaw naklejek AP8167404 zestaw naklejek AP8167407 tabliczka znamionowa konstruktora
rear body aprilia AP8168857 brak dost?pnego opisu AP8149974 por?cz dla pasa?era rh. szary AP8168858 brak dost?pnego opisu AP8149975 por?cz dla pasa?era lewa, szara AP8168856 brak dost?pnego opisu AP8149761 brak dost?pnego opisu AP8148275 uchwyt tylny, szary AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8150170 ?ruba imbusowa m8x25 AP8121725 t krzak AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8125855 t krzak AP8152286 ?ruba z ko?nierzem m8x20 AP8125882 t krzak AP8152280 ?ruba z ko?nierzem m6x25
rear brake caliper aprilia AP8133515 zacisk hamulca tylnego AP8133516 klocki hamulcowe AP8133517 szpilka z zawleczk? AP8133518 zawór odpowietrzaj?cy AP8113756 za?lepka zaworu upustowego AP8133519 wiosna AP8113548 strzec AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8133520 szpilka z zawleczk? AP8133508 przewód hamulcowy AP8121444 krzak AP8121433 ko?ek AP8125853 pier?cie? zabezpieczaj?cy d.15
rear brake pump aprilia AP8120912 guma d?wigni AP8121434 sworze? d?wigni hamulca AP8121223 sworze? d?wigni AP8146253 d?wignia hamulca tylnego AP8121548 spr??yna d?wigni hamulca tylnego AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 podk?adka 10,5x21x2 * AP8133513 t?oczysko g?ównego cylindra AP8113288 mieszki gumowe AP8213057 z??cze pompy tylnego hamulca AP8133514 tylny cylinder g?ówny AP8113003 ?ruba rury olejowej AP8121915 podk?adka 10x14x1,6 * AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8133506 gumowa rurka AP8133507 przewód hamulcowy AP8113499 zbiornik oleju hamulcowego AP8150026 nakr?tka m6 AP8150073 ?ruba sze?ciok?tna m6x30 AP8112996 mikro prze??cznik
rear cylinder timing system aprilia AP0220440 bovenste balansas AP0832360 kugellager AP0250130 uszczelka olejowa 15x24x5 AP0211681 p?yta przepustowa kpl. AP0236300 kettinggeleider AP0236310 kettinggeleider AP0940560 ?ruba sze?ciok?tna AP0244211 podk?adka 6.4 AP0236380 prowadnica ?a?cucha AP0941121 ?ruba sze?ciok?tna AP0827305 podk?adka 6.2x18x2 AP0220385 wa?ek rozrz?du wydechu AP0220380 inlaatnokkenas AP0634730 synchronizacja systeem versnelling AP0627190 podk?adka 16,7x29x1 AP0840371 ?ruba imbusowa m6x11,5 AP0246055 klucz transmisji 3x3,7 AP0295775 bovenste balans as tandwiel cpl. AP0297955 ?a?cuch wa?ka rozrz?du AP0219340 przeciwwaga AP0942570 mrucze? AP0840391 ?ruba imbusowa AP0632161 klatka na kó?kach 16x22x10 AP0295760 distributesysteem versnelling kpl. AP0211756 rolkooi plaat AP0929500 szpilka 10x8 AP0247980 krzak 8,2x12x25 AP0940631 ?ruba sze?ciok?tna AP0240275 ?ruba sze?ciok?tna AP0845030 podk?adka spr??ysta b8
rear electrical system aprilia AP8124690 okablowanie wtryskowe AP8134653 uchwyt cewki AP8124864 cewka AP8124999 drut ht AP8124289 dioda AP8212469 przeka?nik 12v / 30a AP8220283 gumowa podk?adka AP8124867 temp. powietrza czujnik AP297942 AP8124869 przeka?nik wtryskowy 12v-40w AP8220546 guma przeka?nika AP8127275 ecu bez mapowania AP8212382 dioda
rear wheel i aprilia AP8113835 tylna tarcza hamulcowa AP8101744 zawór opony bezd?tkowej AP8108821 tylne ko?o AP8108965 brak dost?pnego opisu AP8108864 os?ona ?ruby ko?a AP8108966 brak dost?pnego opisu AP8121450 sto?ek ko?a AP8121452 ogranicznik ?ruby ko?a AP8121457 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8144424 o-ring 4075 AP8125835 ?ruba ko?a AP8125898 brak dost?pnego opisu AP8152128 ?ruba imbusowa m6x30 AP8121451 patka AP8152285 ?ruba z ko?nierzem m8x16 AP8121449 ko?ek AP8125806 brak dost?pnego opisu
rear wheel ii aprilia AP8121377 krzywka AP8110091 ?o?ysko AP8110092 ?o?ysko igie?kowe AP8121442 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121441 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8121446 podk?adka dystansowa p?yty oporowej AP8121448 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8121443 o-ring AP8144416 o-ring 2150 AP8110102 ?o?ysko igie?kowe AP8144417 pier?cie? o-ring 3256 AP8125807 uchwyt korony AP8107138 pier?cie? ?a?cucha AP8152287 ?ruba z ko?nierzem m8x25 AP8152404 podk?adka oporowa 60x72x1 AP8152300 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m8 AP8125808 guma nap?du spr??ynowego AP8121502 wiosna belleville AP8121499 klatka rolkowa AP8121498 pi?te ko?o AP8121535 pier?cie? AP8144474 pier?cie? o-ring 3218 AP8125809 uchwyt nap?du spr??ynowego AP8121501 spr??yna belleville 40,5x51,5x1,5 AP8125836 wkr?t AP8152394 ?ruba imbusowa m3x8 AP8125854 ?ruba imbusowa m3x5 AP8107136 ??cze ??cz?ce AP8107150 ??cze ??cz?ce AP8107148 ?a?cuch cpl conn. link AP8107118 ?a?cuch cpl conn. link
saddle aprilia AP8129395 brak dost?pnego opisu AP8129396 brak dost?pnego opisu AP8129258 siod?o AP8158859 brak dost?pnego opisu AP8158077 wspornik na torby rh, niebieski AP8158063 wspornik na torby rh, czerwony AP8134717 wspornik na torby rh, srebrny AP8158860 brak dost?pnego opisu AP8134718 lewa podstawka na torby, srebrna AP8158064 wspornik na torby lewy, czerwony AP8158078 lewa podpora na worki, blu AP8158213 prawy przedni panel boczny siedzenia. czerwony AP8158188 prawy przedni panel boczny siedzenia, srebrny AP8158219 prawy przedni panel boczny siedzenia, niebieski AP8158861 brak dost?pnego opisu AP8168861 brak dost?pnego opisu AP8168862 brak dost?pnego opisu AP8158862 brak dost?pnego opisu AP8158220 przedni panel boczny fotela po lewej stronie, niebieski AP8158214 przedni panel boczny fotela po lewej stronie, czerwony AP8158189 przedni panel boczny siedzenia lewy, srebrny AP8158215 prawy panel tylny siedzenia, czerwony AP8168870 brak dost?pnego opisu AP8168863 brak dost?pnego opisu AP8158868 brak dost?pnego opisu AP8158190 prawy panel boczny tylnego siedzenia, srebrny AP8158221 prawy panel tylny siedzenia, niebieski AP8168864 tylny panel boczny siedzenia po lewej stronie AP8158869 brak dost?pnego opisu AP8158222 panel tylny siedzenia lewy, niebieski AP8158216 panel tylny siedzenia lewy, czerwony AP8158191 panel tylny siedzenia lewy, srebrny AP8168871 brak dost?pnego opisu AP8149304 siode?ko dolne blokada AP8134396 wspornik zbiornika paliwa AP8121716 t krzak AP8152056 ?ruba imbusowa m8x30 AP8221128 tuleja 8,5x10,7x12 AP8152181 podk?adka 6.4x15x1 AP8152137 ?ruba imbusowa m6x20 AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 AP8144569 guma siod?a AP8144568 guma siod?a AP8144567 brak dost?pnego opisu AP8144566 brak dost?pnego opisu
sealing and lubricating agents aprilia AP0897651 loctite (niebieski) 243 10 cm3. AP0899788 loctite (zielony) 648 5gr. AP0899784 loctite (pomara?czowy) 574 AP0297434 loctite anti seize 50ml 15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0898011 powiatowa 275 AP0296170 zestaw uszczelek
showa front fork hubs sleeves aprilia AP8123897 prawy hub AP8123898 piasta lewa AP8123828 krzak AP8163047 piasta + prawy wspornik widelca AP8163048 piasta + lewa noga widelca AP8123827 krzak ?r.47,1xd.43xh.20 AP8123826 pier?cie? AP8123825 uszczelnienie olejowe AP8123806 pier?cie? zabezpieczaj?cy AP8163049 ok?adka ochronna AP8203794 pralka AP8163109 wkr?t AP8152290 ?ruba z ko?nierzem m8x40
side cases aprilia AP8792180 brak dost?pnego opisu AP8792182 brak dost?pnego opisu AP8792233 brak dost?pnego opisu AP8790258 brak dost?pnego opisu AP8792178 brak dost?pnego opisu AP8790259 brak dost?pnego opisu AP8792234 brak dost?pnego opisu AP8792183 brak dost?pnego opisu AP8792181 brak dost?pnego opisu AP8792179 brak dost?pnego opisu AP8792187 brak dost?pnego opisu AP8706348 brak dost?pnego opisu AP8792184 brak dost?pnego opisu AP8792185 brak dost?pnego opisu AP8792186 zestaw górnego wspornika lh. met.grey AP8792230 dichtungssatz AP8792188 brak dost?pnego opisu AP8706314 reflektor AP8706337 brak dost?pnego opisu AP8706338 brak dost?pnego opisu AP8706349 brak dost?pnego opisu AP8152273 ?ruba z ko?nierzem m5x15 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5
steering aprilia AP8123899 górna p?yta widelca AP8123964 podstawa ?odygi AP8123643 powrotna nakr?tka pier?cieniowa AP8121207 p?yta zabezpieczaj?ca kierownic? AP8123642 nakr?tka pier?cieniowa AP8123644 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8123641 pier?cie? os?ony przeciwpy?owej AP8110077 osiowe ?o?ysko kulkowe AP8121205 tuleja mocuj?ca p?yt? górn? AP8134804 p?yta AP8152384 podk?adka korka trzpienia AP8121302 tuleja blokady kierownicy AP8152289 ?ruba z ko?nierzem AP8150211 wkr?t AP8134438 p?yta mocuj?ca przewód hamulcowy AP8152272 ?ruba z ko?nierzem m5x12
swing arm aprilia AP8146250 rami? wahad?owe AP8144242 prowadnica ?a?cucha AP8135923 sworze? tylnego wahacza AP8121200 tuleja regulacyjna AP8121201 nakr?tka wie?cowa wahacza AP8121202 wewn?trzna przek?adka AP8121203 tylny wewn. ramienia piv. tuleja AP8110078 cage à rouleaux AP8110079 ?o?ysko kulkowe AP8144006 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8144005 pier?cie? uszczelniaj?cy AP8121204 wewn?trzny pier?cie? zabezpieczaj?cy d37 AP8144048 o-ring 134 AP8125763 nakr?tka wrzeciona tylnego ko?a AP8125687 podk?adka sworznia ko?a AP8121508 p?yta mocuj?ca przewód hamulcowy AP8234020 kubek na but AP8152267 ?ruba imbusowa m5x12 AP8134722 p?yta AP8152325 ?ruba z ko?nierzem AP8121882 prowadnica kablowa AP8152339 ?ruba z ko?nierzem m5x9 AP8148021 górna os?ona ?a?cucha. czarny AP8149312 dolna os?ona ?a?cucha, czarna AP8149487 wewn?trzna os?ona ?a?cucha AP8121486 kuweta
taillight aprilia AP8124693 ?wiat?a tylne AP8127190 uszczelka AP8127191 gumowa podk?adka AP8127192 wkr?t AP8127193 pralka AP8127194 oprawka AP8127195 okablowanie AP8127196 lampa AP8224389 lampa 12v-21 / 5w AP8117004 g?bka samoprzylepna 15x8 AP8117033 g?bka klej?ca
throttle body aprilia AP8124866 czujnik korpusu przepustnicy AP8120965 o-ring 2018 AP8106889 zawór wtryskowy kpl. AP8106771 regulator ci?nienia paliwa AP8106884 korpus przepustnicy kpl. AP8144483 o-ring AP8144485 o-ring
undersaddle aprilia AP8148045 siode?ko dolne blokada AP8126780 uchwyt tablicy rejestracyjnej. czarny AP8126876 prawy wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8126757 lewy wspornik uchwytu tablicy rejestracyjnej AP8112916 tylne ?wiat?o odblaskowe AP8150011 podk?adka 4,3x12x1,5 AP8150204 nakr?tka m4 AP8152275 ?ruba z ko?nierzem AP8152306 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m5 AP8124899 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej. szary AP8134573 podstawka pod ?wiat?o AP8150050 ?ruba imbusowa m5x16 AP8150114 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8127063 okablowanie p?ytowe AP8117178 ochrona przed gor?cem AP8117163 ochrona przed gor?cem AP8121506 podk?adka chroni?ca przed ciep?em AP8144437 uszczelka AP8117180 rh sup. ochrona cieplna AP8117183 rh inf. ochrona cieplna AP8117181 ochrona przed przegrzaniem po lewej stronie AP8117184 lh inf. ochrona cieplna AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8201727 czarna prowadnica kabla AP8120531 guma z wk?adk? AP8167656 kalkomania ochronna
valves cover aprilia AP0241625 ?ruba dystansowa kpl. AP0650345 uszczelka pokrywy zaworów AP0211667 klep achteraan AP0211668 os?ona zaworów tylnych, szara AP0242091 nakr?tka m10 AP0211663 os?ona zaworów przednia, szara AP0211662 klep voorste kleppen AP0250311 podk?adka 8,4 AP0240081 ?ruba imbusowa m8x25 AP0251830 zacisk w??a 65 AP0267150 ko?nierz wlotowy AP0250640 pier?cie? uszczelniaj?cy 12x18 AP0251100 p?yta AP8124868 temp. czujnik AP0241601 ?ruba imbusowa AP0241560 ?ruba dwustronna AP0922245 po??czenie k?towe AP0240170 pokrywa m18x1,5 AP0224090 rura AP0242851 orzech AP0650210 uszczelka g?owicy cylindra AP0640581 ?ruba imbusowa m10x40 AP0660010 pokrywa
valves pads aprilia AP0254030 wk?adka 2.325 AP0254031 wk?adka 2.375 AP0254032 wk?adka 2.425 AP0254033 wk?adka 2.475 AP0254034 podk?adka 2,525 AP0254035 wk?adka 2.575 AP0254036 wk?adka 2.625 AP0254037 podk?adka 2.675 AP0254038 wk?adka 2.725 AP0254039 wk?adka 2,775 AP0254040 wk?adka 2.825 AP0254041 wk?adka 2.875 AP0254042 podk?adka 2.925 AP0254043 podk?adka 2.975 AP0253988 podk?adka 3.00 AP0253974 podk?adka 2.3 AP0253975 wk?adka 2.35 AP0253976 podk?adka 2.4 AP0253977 wk?adka 2.45 AP0253978 podk?adka 2.5 AP0253979 wk?adka 2,55 AP0253980 podk?adka 2.6 AP0253981 wk?adka 2,65 AP0253982 wk?adka 2.7 AP0253983 wk?adka 2,75 AP0253984 wk?adka 2.8 AP0253985 wk?adka 2.85 AP0253986 wk?adka 2.9 AP0253987 pad 2,95
water coolers aprilia AP8102952 ch?odnica wody, prawy czarny AP8102951 ch?odnica wody, lewa czarna AP8120981 ch?odnice w??a wodnego AP8104097 zacisk w??a AP8124855 wentylator. kpl. AP8101372 cichy blok AP8112600 gumowa podk?adka AP8120030 gumowa podk?adka AP8221023 t krzak AP8150026 nakr?tka m6 AP8150340 ?ruba imbusowa m6x12 AP8152184 podk?adka 6,4x12 AP8152277 ?ruba z ko?nierzem m6x12 AP8152279 ?ruba z ko?nierzem m6x20 AP8150430 niska nakr?tka samozabezpieczaj?ca AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 *
water pump aprilia AP0929930 ko?ek AP0634500 bieg ja?owy AP0634490 waterpomp versnelling AP0220410 zespó? wa?u pompy wodnej. AP0232430 ko?ek AP0227685 podk?adka 10,1x22x1,5 AP0632010 szpilka m8x12 AP0650330 uszczelka AP0610151 koppelingsdeksel AP0233790 pó?skorupa tulei. niebieski AP0233791 pó?skorupa tulei. czerwony AP0233793 pó?skorupa tulei. ?ó?ty AP0233780 pó?panewka ?o?yska 20x24x16 AP0650310 uszczelka olejowa 10x25x5 AP0650370 uszczelnienie mechaniczne pompy AP0241811 ?ruba imbusowa m6x35 AP0840681 ?ruba imbusowa m8x40 AP0841841 ?ruba imbusowa AP0950141 pier?cie? uszczelniaj?cy 8x13 AP0222500 waaier AP0222512 obudowa pompy wodnej AP0650240 uszczelka AP0240331 ?ruba imbusowa AP0840861 ?ruba imbusowa m6x25 AP0230415 pier?cie? uszczelniaj?cy 6x10 AP0211778 tarcza membrany kpl. AP0240181 ?ruba imbusowa AP0956169 czujnik
air box aprilia AP8149048 górna boczna obudowa filtra AP8102610 filtr powietrza AP8134739 membrana redukcyjna AP8120615 uszczelka d3 AP8144414 w?? wlotowy AP8144381 w?? wlotowy prawy AP8106812 prawy kolektor dolotowy AP8144383 dusi? trzyma? AP8106813 kolektor dolotowy lewy AP8221242 spec. wkr?t samogwintuj?cy 3,5x20 AP8144382 w?? wlotowy lewy AP8106395 otwór wlotowy AP8144063 o-ring 159 AP8149049 dolna obudowa filtra AP8134478 obudowa filtra z przodu. co tam. AP8120876 wtyczka AP8121731 t krzak AP8220370 gumowa obudowa filtra AP8152278 ?ruba z ko?nierzem m6x16 * AP8149165 min.adj. zawór AP8104250 wspólne ?y? AP8202154 po??czenie trójdro?ne AP8220095 o-ring AP8150406 ?ruba m5x45 AP8124981 min. silnik regulacji AP8120987 rura 9x14 AP8102766 zacisk w??a AP8101595 zacisk w??a d10,1 AP8150272 podk?adka spr??ysta zakrzywiona 5,3x10x0,5 AP8120446 opaska zaciskowa, zielona d11x6,6x1 AP8144038 rura paliwowa 6x10 AP8102763 zacisk w??a 100-120 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8120955 rura. szary 3x8 AP8120253 odst?pnik AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RST Futura 393 1000 2001 - 2003.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii