Psst..!
Wszystkie oryginalne i zamienne części do Twojego Aprilia RS 50 2006.

Aprilia RS 50 2006 widoki rozstrzelone i rysunki techniczne

OEM Aprilia Części zamienne do Aprilia RS 50 2006

Części Aprilia OEM są pokazane na oryginalnych rysunkach części Aprilia RS 50 . To jest oryginalna książka części do Yamahy dostarczona przez Aprilię w pierwszym numerze w 2006 roku!

Do rysunków technicznych Do rysunków technicznych

Widoki rozstrzelone:

Użyj paska powyżej, aby przefiltrować rysunki. Możesz filtrować według numeru artykułu i opisu!

Silnik

Skrzynka powietrza aprilia 00H01810541A5 skrzynka filtra powietrza 00H06301171 wkr?t 00H00500251 odst?pnik 00G00803101 pralka 00023108000 nakr?tka m8x125 00011941300 wkr?t 00H03700131 zacisk w??a 00H03208251 filtr powietrza 00H01800621 membrana 00H06400101 pokrywa 00H03209261 w?? wlotowy 00F00900531 zacisk w??a 290x4,8 00G03204272 wiosna 00H03702461 rura
gaźnik aprilia CM152704 ga?nik CM152705 ga?nik 00000002735 brak dost?pnego opisu AP8276033 ko?ek sto?kowy a13 CM107506 ko?ek sto?kowy a13 CM107514 sto?kowy ko?ek 00H03206421 dyfuzor 208 ha CM106229 dyfuzor 208 ha CM101719 g?ówny strumie? 68 AP8206901 g?ówny strumie? 68 CM101747 g?ówny odrzutowiec CM101729 g?ówny strumie? 78 AP8206922 strumie? ja?owy 30 00H03206201 kompletny zbiornik 484704 kompletny zbiornik 00H03204281 p?ywak kpl. 482916 p?ywak kpl. 00G03200061 wkr?t 482942 spr??yna zaworu gazowego 00G03201071 spr??yna zaworu gazowego 00G03200511 sto?kowy klips 288873 sto?kowy klips 00G03201371 pier?cie? 288872 pier?cie? 00H03204231 zestaw przykrywek komory mieszania CM146203 zestaw startowy drutu 00G03200541 wkr?t 00G03200551 p?yta 00G03200721 wiosna CM107701 ?ruba regulacji powietrza kpl. 00G03200101 wiosna 152608 wiosna 00G04102131 ?ruba regulacyjna zaworu gazowego 828074 ?ruba regulacyjna zaworu gazowego 00G03201091 wkr?t 00H04103771 zestaw uszczelek ga?nika 498409 zestaw uszczelek ga?nika CM106214 dyfuzor
sprzęgło aprilia 8470395 przek?adnia silnika kpl. 847217 nakr?tka 10m100 847045 tarcza dociskowa sprz?g?a 847218 pralka 847220 pralka 876418 pralka 847221 orzech 847043 nap?dzana tarcza sprz?g?a 847044 nap?dowa tarcza sprz?g?a 623920 ?ruba torx 82835R ?o?ysko 847222 ?o?ysko 847040 przek?adnia sprz?g?a 497643 przek?adnia sprz?g?a 847042 pralka 847046 pokrywa sprz?g?a 847047 wiosna 847224 pralka 847048 ?ruba 5m80x35 847225 pier?cie? zabezpieczaj?cy 00000047110 pier?cie? zabezpieczaj?cy 847083 d?wignia sprz?g?a 847075 uszczelnienie olejowe CM151201 wa?ek wysprz?glaj?cy 847223 ko?ek 847090 p?yta 8470415 przek?adnia sprz?g?a 497643 przek?adnia sprz?g?a
przeciwwaga aprilia 847050 przeciwwaga 847213 sworze? t?okowy 4x6 847017 pier?cie? uszczelniaj?cy 847013 ?o?ysko 847016 ?o?ysko 8470491 ko?o z?bate 847276 pralka 847275 orzech
cylinder - tłok aprilia 8471755 cylinder z t?okiem np 877719 cylinder z t?okiem np 8475085 cylinder z t?okiem np 877719 cylinder z t?okiem np 8770700004 zespó? t?oka d-v / fe 8770700003 zespó? t?oka c-v / fe 8770700002 zespó? t?oka b-v / fe 8770700001 zespó? t?oka a-v / fe 8472625004 zespó? t?oka d-v / al 8472625003 zespó? t?oka c-v / al 8472625002 zespó? t?oka b-v / al 8472625001 zespó? t?oka a-v / al 847006 zestaw pier?cieni t?okowych 847012 sworze? t?okowy 847178 pier?cie? stop CM1519014 nakrycie g?owy CM151901 nakrycie g?owy 847009 uszczelka g?owicy cylindra 871725 uszczelka g?owicy cylindra CM164903 uszczelka v / fe 0,7 CM159503 uszczelka v / fe 0,7 CM164902 uszczelka v / al 0.5 CM159502 uszczelka v / al 0.5 CM164901 uszczelka v / fe 0.3 CM159501 uszczelka v / fe 0.3 871643 uszczelka podstawy cylindra 847014 uszczelka podstawy cylindra 847026 wa? nap?dowy 83052R wa? nap?dowy 847010 wska?nik temperatury 880325 wska?nik temperatury 847020 uszczelnienie olejowe 847172 ?o?ysko 847020 uszczelnienie olejowe 436947 orzech 847008 zylinderkopf 1A0089765 zylinderkopf 847215 klucz transmisji 847529 klatka szybowa 847007 uszczelka g?owicy cylindra
jednostka wydechowa aprilia 861414 t?umik 863785 t?umik 00002062011 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 00006082000 wkr?t 00G01500171 krzak 00262080022 nakr?tka 8m 125 863763 t?umik 00H03430411 t?umik 00000004845 wkr?t 00H02201731 cichy blok 00H03405321 uszczelka 00H03802461 zacisk w??a 00H03406061 zacisk w??a d.30 851470 zacisk w??a d.30 00H06300901 ochrona cieplna 861508 uszczelka 865092 kolektor wydechowy 00002062011 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 00000023060 nakr?tka m6100 00G05100911 torba na akcesoria
skrzynia biegów aprilia 847027 zespó? wa?u przek?adni g?ównej. 6 v.ta 847544 klatka rolkowa 847086 ?o?ysko 847021 p?yta 847210 ?ruba 5m80x10 1A003116 ?ruba 5m80x10 847028 wa? pomocniczy kpl. 6 v.ta 847153 bieg 1a z = 34 847157 bieg 2a z = 30 847155 bieg 3a z = 27 847156 bieg 4a z = 24 847549 pralka 847211 klatka rolkowa 847550 scheibe 871708 scheibe 847542 podk?adka bezpiecze?stwa 847548 podk?adka 1x16x23,5 847541 podk?adka 1x18x23 847546 podk?adka dystansowa 17,1x25x0,8 847545 podk?adka 1,2x17x28 847019 uszczelnienie olejowe 847209 ?o?ysko 847154 bieg 5a z = 23 86177R ko?o z?bate z = 11 00H02813371 ko?o z?bate z = 11 00H02805371 ko?o z?bate z = 14 00H02800421 p?yta 00H02810421 wa? z?bnika mechanizmu ró?nicowego l = 103. od = 16 00000004510 wkr?t 00002041050 ?ruba imbusowa m4x10 AP8152043 ?ruba imbusowa m4x10 847226 pralka 00000031050 pralka 00000033040 podk?adka d4 847032 widelec 83073R widelec 847030 sworze? prowadz?cy widelec z trzpieniem 847214 pralka 847038 przesun?? krzywk? 847158 bieg 6a z = 22 847034 krzywka zmiany biegów 83067R krzywka zmiany biegów 847036 pralka 847213 sworze? t?okowy 4x6 847547 krzak 847159 wa? przek?adni wtórnej 847029 sworze? prowadz?cy widelec z trzpieniem 847031 widelec 83072R widelec 847018 prze??cznik 1A006087 prze??cznik
Pompa olejowa aprilia 847052 zespó? wa?u pompy oleju. 847184 ko?ek 847182 podk?adka bezpiecze?stwa 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 847055 pompa olejowa 847227 wkr?t 847226 pralka 847183 pralka 00H03706011 pokrywa 00004154000 wkr?t 847051 bieg z = 25 847076 sworze? wa?u 847053 ko?o z?bate z13 / 24 311163 uszczelka
selektor aprilia 847236 wa?ek wybieraka 1A0043545 wa?ek wybieraka 00H02706421 d?wignia zmiany biegów 847073 ?ruba B017981 ?ruba 847069 wiosna 847070 wkr?t 847068 d?wignia 847075 uszczelnienie olejowe 847228 pralka 00002062011 ?ruba imbusowa m6x20 AP8150044 ?ruba imbusowa m6x20 00H02701271 ochrona
pompa wodna aprilia CM150802 pokrywa pompy wodnej CM1508024 pokrywa pompy wodnej CM149805 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 847082 uszczelka 879030 uszczelka 847067 orzech 847079 wirnik 847077 pier?cie? uszczelniaj?cy 847080 ko?o z?bate z = 32 847078 zespó? wa?u pompy wodnej. 847184 ko?ek 847183 pralka 847182 podk?adka bezpiecze?stwa 006408 podk?adka bezpiecze?stwa 483395 termostat 847176 wkr?t 847181 pralka

Rama

korpus centralny aprilia 86511200WB05 górny panel boczny prawy, bia?y 86302500WR05 górny panel boczny prawy, bia?y R861555 górny panel boczny prawy, bia?y 86302500WR05 górny panel boczny prawy, bia?y R861555 górny panel boczny prawy, bia?y 86142300WN15 górny panel boczny prawy, bia?y R861555 górny panel boczny prawy, bia?y 86663300WN05 górny panel boczny prawy. bia?y AP8184760 górny panel boczny prawy. bia?y R861555 górny panel boczny prawy, bia?y 86142300WB05 górny panel boczny prawy, bia?y 86511200WN05 górny panel boczny prawy, czarny 86552900WN05 górny panel boczny prawy. czarny 86704100WB25 górny panel boczny prawy. bia?y 86720300WB05 górny panel boczny prawy 86552900WB05 górny panel boczny prawy. bia?y AP8184760 górny panel boczny prawy. bia?y 86552900WR05 górny panel boczny prawy. bia?y AP8184760 górny panel boczny prawy. bia?y 86142400WB05 panel boczny lewy górny, bia?y R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86302600WR05 panel boczny lewy górny, bia?y R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86302600WR05 panel boczny lewy górny, bia?y R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86511300WN05 panel boczny lewy górny, bia?y R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86663400WN05 brak dost?pnego opisu R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86511300WB05 panel boczny lewy górny, bia?y 86720400WB05 panel boczny lewy górny 86704200WB25 panel boczny lewy górny. bia?y 86553100WB05 panel boczny lewy górny, bia?y R861556 panel boczny lewy górny, bia?y 86553100WN05 górny panel boczny lewy, czarny 86553100WR05 lewy panel boczny górny, czerwony 86142400WN15 panel boczny lewy górny, bia?y 86511400W3R prawy panel boczny czerwony. dolny 86511400W0R prawy panel boczny czerwony. dolny 86720500W3R5 prawy panel boczny czerwony. dolny 86704300W0N5 prawy panel boczny. dolny 86663500W3R5 prawy panel boczny czerwony 86511400W3R prawy panel boczny czerwony. dolny 86303400W2G5 dolny prawy panel boczny. szary 86303400W2G5 dolny prawy panel boczny. szary 86142500W2G5 dolny prawy panel boczny. szary 86720600W3R5 czerwony panel boczny. ni?szy 86704400W0N5 panel boczny lewy. ni?szy 86663600W3R czerwony panel boczny. ni?szy 86511500W3R czerwony panel boczny. ni?szy 86511500W0R czerwony panel boczny. ni?szy 86303500W2G5 dolny lewy panel boczny, szary 86303500W2G5 dolny lewy panel boczny, szary 86142600W2G5 dolny lewy panel boczny, szary 00H04402971 owiewka górna prawa 00H04402981 owiewka górna lewa 00G06300671 pralka 861239 pralka AP8152298 ?ruba z ko?nierzem m5x16 AP8121795 t krzak 00G04401462 nakr?tka d5 00H02205461 wsparcie rh 00H05906521 lh wsparcie 00000011416 wkr?t samogwintuj?cy 4,8x16 00031105000 podk?adka d5 00011041600 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 AP8202449 spinacz 861037 p?yta 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00H06300861 ?ruba 6x14
sterownica aprilia 00H00902471 kierownica. pó? B045981 kierownica. pó? 00H00902481 kierownica. pó? B045981 kierownica. pó? 00002083001 wkr?t 00G02102923A przeciwwaga 00H01600911 ko?ek 00004154000 wkr?t 00H00903081 przepustnica + uchwyt r?czny 86142R przepustnica + uchwyt r?czny 86202R prze??cznik 00H02101901 ?ruba w kszta?cie litery u 00H00932171 kabel przepustnicy z / splitterem 00000012516 wkr?t 00H02111081 przedni cylinder g?ówny 323990 wkr?t 00004163500 wkr?t 00H02102191 pokrywa zbiornika 00H02102861 uszczelka 00014041200 ?ruba 4m80x12 00H00907201 d?wignia 00H00922751 przewód hamulcowy 00006309260 monta? rur 862494 monta? rur 00006321040 pralka 867238 pralka 86143R sterowanie sprz?g?em zako?czone 00H02108611 sterowanie sprz?g?em zako?czone 00H00902071 l.h. uchwyt r?czny GU32603010 l.h. uchwyt r?czny 861205 selektor ?wiate? lewych 86146R selektor ?wiate? lewych 00H00904291 d?wignia sprz?g?a 00H00900551 regulator d?wigni sprz?g?a 00H00921301 linka sprz?g?a 00H00904651 przewód ss?cy 00D01000701 wy??cznik 00005010760 czapka 00H01000541 strzec 00004062200 wkr?t 00002061011 wkr?t 00H02200591 ko?nierz d8 d8 864454 ko?nierz d8 d8
deska rozdzielcza aprilia 864693 deska rozdzielcza 890876 deska rozdzielcza 00H00400351 pralka 00011051401 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 AP8220150 gumowa podk?adka 00H02306241 rama uchwytu instrumentu 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00F05900041 ?ruba m6x16 00000023060 nakr?tka m6100 862567 wkr?t 856920 obs?uga gniazda 00H01615051 czujnik pr?dko?ci ko?a 898626 czujnik pr?dko?ci ko?a 00H01602661 wspornik 00031106000 podk?adka d6
kalkomanie op. podręczniki i zestaw talerzy aprilia 861962 zestaw narz?dzi 86131R zestaw narz?dzi 00H05102011 klucz do ?wiec zap?onowych 00005551290 ?rubokr?t 863841 zacisk w??a 86288900WB0 zestaw naklejek 897900 zestaw naklejek 896827 zestaw naklejek 895247 zestaw naklejek 86461700WR0 zestaw naklejek 86303600WR0 zestaw naklejek 86288900WN1 zestaw naklejek 860450 zestaw naklejek 860449 zestaw naklejek 00H05161121 podr?cznik operatora e 861450 podr?cznik operatora i 861451 podr?cznik operatora f-d-uk-nl 861452 podr?cznik operatora dk-sf-gr-j
rama - kołyska aprilia 00H019796015 rama 00000056205 ?o?ysko 00H06300401 rura 00H04901731 uchwyt 00D01200171 podk?adka d6 86102601WGA przednia rama 00002084011 wkr?t 00402080001 podk?adka d8 00023108000 nakr?tka m8x125 00H03000272 ?ruba 10m150x100 00402100001 pralka 00262100032 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 00H02500272 ?ruba 8m125x90 00000061061 pi?ka 00262080022 nakr?tka 8m 125 00H01504301 pokrywa 00H00108341A wsparcie siod?a 00004184001 wkr?t 00000033080 podk?adka p?aska 00442080002 podk?adka p?aska 00023108000 nakr?tka m8x125 00H01504121 prawy wspornik przedniego podnó?ka 00H01501131 wspornik podnó?ka kierowcy 00002083001 wkr?t 00023108000 nakr?tka m8x125 00H02202311 wsparcie rh 00H02202301 lh wsparcie 00402080001 podk?adka d8 00023108000 nakr?tka m8x125 00H00105702A prawy podnó?ek 00H00105672A podnó?ek lewy 00006082000 wkr?t 00006083000 wkr?t 00H01507091 prawy podnó?ek 00H01507451 podnó?ek lewy 00H04902311 ko?ek 00H04901291 wiosna 00H04903401 p?yta podnó?ka 00047030400 zatrzymanie d4 00H00827011A stojak boczny 00H00805072 stojak pin 00H00800422 p?yta 2B004468 p?yta 863001 boczna spr??yna stojaka 867291 boczna spr??yna stojaka 00H04902291 wiosna 00023108000 nakr?tka m8x125 00H00203761 pokrywa 00047030400 zatrzymanie d4 863002 boczna spr??yna stojaka 867290 boczna spr??yna stojaka 8663545 zestaw wzmacniaj?cy do ramy
przód i aprilia 86704500WB25 owiewka przednia. bia?y R863040 przednia owiewka, czerwona 86302700WR05 przednia owiewka, czerwona R863040 przednia owiewka, czerwona 86143300WG35 przednia owiewka, czerwona R863040 przednia owiewka, czerwona 86142200WG35 przednia owiewka, czerwona R863040 przednia owiewka, czerwona 86663900WR05 przednia owiewka, czerwona R863040 przednia owiewka, czerwona 86511100WR05 przednia owiewka, czerwona 86511100WN05 owiewka przednia a. czarna 86461500WR05 przednia owiewka, czerwona 86720700WR05 owiewka przednia. czerwony AP8102632 prawe lusterko wsteczne AP8102633 lusterko wsteczne lewe AP8184717 przednia szyba 86513300W06 przednia szyba AP8184717 przednia szyba 86513300W06 przednia szyba AP8184717 przednia szyba AP8179181 przednia szyba 86664001W06 przednia szyba 86664000W06 przednia szyba 86461600W06 przednia szyba 86303301W06 przednia szyba AP8102909 zestaw do wstawiania lusterek AP8102341 kubek przegubowy lustra AP8144565 podk?adka nylonowa AP8121184 ?ruba m4x14 AP8152246 ?ruba z ko?nierzem m6x16 AP8150413 wkr?t samogwintuj?cy 3,9x14 AP8144564 guma z wk?adk? m4 86721000W3R5 przegroda lewa AP8184791 przegroda lewa. czarny 86303100WN0 przegroda lewa. czarny AP8184791 przegroda lewa. czarny 86303100WN0 przegroda lewa. czarny AP8184791 przegroda lewa. czarny 86155800WR0 przegroda lewa. czarny AP8184791 przegroda lewa. czarny 86155800WN0 przegroda lewa. czarny 86663800W3R5 przegroda lewa 00H01801031 przegroda lewa 86155800W1B przegroda lewa AP8184902 przegroda lewa 86155800WN0 przegroda lewa. czarny AP8184791 przegroda lewa. czarny 86663700W3R5 brak dost?pnego opisu AP8184790 przegroda rh. czarny 86155700WR0 przegroda rh. czarny 86155700WN0 przegroda rh 86155700WN0 przegroda rh AP8184901 przegroda rh 86155700W1B przegroda rh AP8184790 przegroda rh. czarny 86303000WN0 przegroda rh. czarny AP8184790 przegroda rh. czarny 86303000WN0 przegroda rh. czarny 00H01801021 przegroda rh 86720900W3R5 przegroda rh 860321 naklejka na przedni? owiewk? AP8166959 naklejka na przedni? owiewk? AP8166959 naklejka na przedni? owiewk?
przedni korpus ii aprilia 00H01802161 prawa owiewka wewn?trzna 00H01803161 lh wewn?trzna owiewka 00H01801161 filar 86706000WB25 przedni b?otnik, bia?y R861559 przedni b?otnik, bia?y 86706000WR05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 86142800WN05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 86511000WN05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 86142800WN15 przedni b?otnik, czarny 86303200WR05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 86303200WR05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 897700 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 86511000WN05 przednia os?ona przeciwbryzgowa czarna 00H01503701 ?ruba m6x25 00H01501701 wkr?t 00A02100591 pralka 00H00700321 krzak 00000023060 nakr?tka m6100 00008062000 wkr?t AP8202449 spinacz 00011041600 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x16 00011051401 wkr?t samogwintuj?cy 5x14 847181 pralka 00D02600631 pralka 00H01800171 pokrywa AP8144616 nit ?e?ski AP8144563 nit m?ski 864454 ko?nierz d8 d8 00H01501811 ko?nierz d8 d8 00008051200 wkr?t 00000031050 pralka 847226 pralka 00000023051 nakr?tka 5m 80 00G04403751 reflektor 00D02600631 pralka 847181 pralka 00000023040 orzech 00H00702051 wspornik przedniej os?ony przeciwbryzgowej 867258 wspornik przedniej os?ony przeciwbryzgowej
marzocchi przedniego widelca aprilia 00H00235001 przedni widelec 861627 wtyczka 861628 górna p?yta widelca 00H02006541 wtyczka kpl. AP8123348 wtyczka kpl. 00H00206501 o-ring 00H00200721 pó? pier?cienia 861629 podstawa ?odygi 861630 wkr?t 861631 r?kaw 00H00210151 krzak 00H00201441 pier?cie? 599501 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 00H00203471 pier?cie? uszczelniaj?cy (marzocchi) 00H00200701 pier?cie? stop 00H00202231 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 599502 os?ona przeciwpy?owa + spr??yna (marzocchi) 861632 piasta + prawy wspornik widelca 861633 piasta + lewa noga widelca AP8123357 spr??yna pier?cieniowa 00H00207601 spr??yna pier?cieniowa 861634 pralka 861635 odst?pnik 00H00200831 ?ruba m8x30 861636 wkr?t
przedni widelec paioli aprilia 896516 uszczelnienie olejowe 896517 pralka 896518 ok?adka ochronna 896519 pier?cie? stop 896520 wkr?t 896521 podk?adka miedziana 896528 r?kaw idraulico 896529 nabój 896530 wtyczka 896522 nakr?tka kpl. 896523 wkr?t 896531 podstawa ?odygi 896524 p?yta górna 896532 r?kaw 896533 r?kaw meccanico 896525 wkr?t 896526 tabliczka znamionowa paioli 896527 kalkomania paioli 896534 piasta + prawy wspornik widelca 896535 piasta + lewa noga widelca 865589 komplet przedniego widelca
przednie koło aprilia 00H01212841 przednie ko?o. czarny 86141500W00 przednie ko?o. niebieski 86141500W05 przednie ko?o. niebieski 86141500W06 srebrne gwia?dziste przednie ko?o 00H01221111 opona 85228R opona 86190R o? przedniego ko?a 00H01205271 o? przedniego ko?a 00H01203291 odst?pnik 00032015000 pralka 00H00300672 orzech 00H01201331 pokrywa 601345 ?o?ysko kulkowe 00058020200 ?o?ysko kulkowe 00H01205031 wewn?trzna przek?adka 00H01215021 przednia tarcza hamulcowa 866090 przednia tarcza hamulcowa 00H02402282 ?ruba 6x20 00H01207191 zacisk przedni 00000004160 wkr?t 00H04704141 klocki hamulcowe 00H04700171 wiosna 00H04700121 zawór upustowy 00G04702091 zawór opony bezd?tkowej 270991 zawór opony bezd?tkowej 00H04703171 wkr?t
zbiornik paliwa aprilia 86704700WB25 zbiornik paliwa. bia?y 86302801WR0 zbiornik paliwa, czerwony 86302801WR0 zbiornik paliwa, czerwony 86238201WN05 zbiornik paliwa 86238200WN0 zbiornik paliwa 86663200WN05 brak dost?pnego opisu 86510900WR05 zbiornik paliwa, czerwony 86329900WB05 zbiornik paliwa, bia?y 86329800WN15 zbiornik paliwa. czarny 86720200WB05 zbiornik paliwa. bia?y 00008064500 wkr?t 00000031070 pralka 00H00402581 cichy blok 00H01504051 nakr?tka pier?cieniowa 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 AP8150165 ?ruba imbusowa m6x25 00002062511 ?ruba imbusowa m6x25 00H06300771 g?bka samoprzylepna 15x8 890512 g?bka samoprzylepna 15x8 00G01001821 nakr?tka pier?cieniowa 00H00403581 cichy blok 00H03801961 rura 00G03701031 po??czenie 00H10408181 kurek paliwa 00G00400501 zacisk w??a 00H04400711 orzech 00D03700131 zacisk w??a 00H00406321 rura 00G06201061 rura 00H06202061 rura 00H00400501 zacisk w??a 7.8-8.3 00H03706081 zbiornik oleju 00092063514 wkr?t 00402060001 podk?adka d6 din125 aznb 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00H03702061 korek wlewu oleju 862045 wska?nik rezerwy oleju 00H03701411 filtr oleju 00H03700111 rura 00G00400501 zacisk w??a 00H03803501 zbiornik wyrównawczy 00H03802472 korek zbiornika 00H03809011 ch?odnica wody 86201R ch?odnica wody 00002064011 wkr?t 00D01500552 puchar 00008915020 przelotka 00D01500471 nakr?tka pier?cieniowa 00000031060 pralka 00000023060 nakr?tka m6100 00H03803491 rura 00H03801701 zacisk w??a 00H03807041 rura 00H03802091 zacisk w??a 00H03802091 zacisk w??a 00H03813021 rura 00H03802751 zacisk w??a 00000004645 wkr?t 00H02200591 ko?nierz d8 d8 864454 ko?nierz d8 d8 00H03800861 po??czenie 00D03700131 zacisk w??a 00H03801961 rura 00H03807491 rura 00003515370 pralka
zestaw okuć do zamka aprilia 861029 zestaw zamka 86151R zestaw zamka 852073 korek wlewu paliwa 00002053051 wkr?t 00002051251 wkr?t 852072 wy??cznik g?ówny - blokada kierownicy AP8140710 klucz aprilia bez transpo. 852074 blokada siode?ka AP8144159 uszczelka 975608 uszczelka AP8120893 uszczelka nasadki AP8201748 pralka AP8201749 ?ruba m4x6 AP8152194 niska nakr?tka m19x1 AP8201305 podk?adka z?bata AP8221312 podk?adka z?bata 00H00601931 pralka 00H00603141 d?wignia 00H00601931 pralka 00H00602931 pralka 00H06300791 wkr?t 00002082021 ?ruba imbusowa m8x20 AP8150169 ?ruba imbusowa m8x20 896548 zamki do pojazdów 2r
nadwozie tylne aprilia 86142900WG35 pokrywa 86302900WR05 brak dost?pnego opisu 86663101WN05 owiewka tylna. czarny 86704600WN35 owiewka tylna. bia?y 86663100WN05 owiewka tylna a. czarna 86511600WN05 owiewka tylna a. czarna 86511600WB05 owiewka tylna a. bia?a 86461400WR05 owiewka tylna czerwona 00F05900041 ?ruba m6x16 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00011031401 wkr?t 00000031050 pralka 847226 pralka 00008051600 ?ruba 5m80x16 00D02600631 pralka 847181 pralka 00G04401462 nakr?tka d5 00H00624011 siod?o kierowcy, czarne 00H00624011 siod?o kierowcy, czarne 00H00624011 siod?o kierowcy, czarne 86143000W04 siod?o kierowcy, czarne 86143000W02 siod?o kierowcy 00000023040 orzech 00G04403752 reflektor 00D01200171 podk?adka d6 00H00604871 tylne siod?o 86303700W02 tylne siod?o 00H00604871 tylne siod?o 86303700W08 tylne siod?o. czarny 00H00604871 tylne siod?o 00H06101251 wkr?t 86664101W0N5 pokrowce na siod?a, r 86664100W0N pokrowce na siod?a, r 00H00508081 pokrowce na siod?a. rh 00H00508081 pokrowce na siod?a. rh 00H00508081 pokrowce na siod?a. rh 00H00508071 pokrowce na siod?a. lh 00H00508071 pokrowce na siod?a. lh 00H00508071 pokrowce na siod?a. lh 86664200W0N pokrowce na siod?o, lewa 86664201W0N5 pokrowce na siod?o, lewa 00H01501701 wkr?t 00003515370 pralka 00000031050 pralka 847226 pralka 00H04400711 orzech 00H04419771 prawa pokrywa boczna 00H04419781 lewa pokrywa boczna 00H00707121 tylny b?otnik 00011241300 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x13 00000031050 pralka 847226 pralka 00H00706381 siode?ko dolne blokada 00H00717341 uchwyt tablicy rejestracyjnej
tylny układ hamulcowy aprilia 00H01105581 zacisk tylny 00H04700121 zawór upustowy 00G04700141 para elektrod 00H01301831 wiosna 00H01105181 tylny cylinder g?ówny 00H01101211 rura 00H03700131 zacisk w??a 00H01104701 hamulec 00G01504701 wkr?t 00006321040 pralka 867238 pralka 00000023060 nakr?tka m6100 00H01100541 d?wignia hamulca tylnego 00H01104611 t?oczysko g?ównego cylindra 00D01100201 zbiornik oleju 00002053051 wkr?t 00H03800722 pralka 00G04401462 nakr?tka d5 00H01301311 dr??ek kierowniczy 00G06800211 wkr?t 00402100001 pralka 00262100032 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 002440 nakr?tka samozabezpieczaj?ca m10 00H01113081 przewód hamulcowy 00H01100221 wy??cznik 00H00902261 monta? rur 862494 monta? rur 00D00900531 zacisk w??a 00402060001 podk?adka d6 din125 aznb 00H01002821 nakr?tka pier?cieniowa 00H02701271 ochrona
tylne koło aprilia 00H01310381 tylne ko?o. czarny 86141600W00 tylne ko?o. niebieski 86141600W05 tylne ko?o. niebieski 86141600W06 srebrne gwia?dziste tylne ko?o 00H01323321 opona 00H01306201 o? tylnego ko?a 00032015000 pralka 00281141503 orzech 00058020200 ?o?ysko kulkowe 601345 ?o?ysko kulkowe 00H01308091 wewn?trzna przek?adka 866493 tylna tarcza hamulcowa 00H01309531 tylna tarcza hamulcowa 00H02402282 ?ruba 6x20 00H01308181 nakr?tka pier?cieniowa 00H01323031 pier?cie? ?a?cuszka z = 53 86182R pier?cie? ?a?cuszka z = 53 00000023060 nakr?tka m6100 00H01306811 prowadnica ?a?cucha 00H01306171 pokrywa 00H01302491 wkr?t 00H01515201 ?a?cuch 132szt 00H01501211 ??cze ??cz?ce 00G04702091 zawór opony bezd?tkowej 270991 zawór opony bezd?tkowej
wahacz - amortyzator aprilia 00H00322971 rami? wahad?owe 00H003269715 rami? wahad?owe 00H00306411 sworze? tylnego wahacza 00281141503 orzech 00H00302651 krzak 00H00303401 krzak 00H00303231 tuleja wahacza tylnego wahacza 00H01500491 nakr?tka pier?cieniowa 00H00102961A wsparcie silnika 00004111000 wkr?t 00H01500421 pralka 00262120032 orzech 00H01516191 amortyzator 00031106023 wkr?t 00402100001 pralka 00281101503 orzech 00031107024 wkr?t 00H01509181 os?ona ?a?cucha 00016041301 wkr?t 00H01806331 prowadnica ?a?cucha 00011241300 wkr?t samogwintuj?cy 4,2x13 00000031050 pralka 847226 pralka 00H04400111 nakr?tka pier?cieniowa 00H01809331 strzec

Elektryczny

Układ elektryczny aprilia 861042 uk?ad elektryczny AP8127746 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8224666 okablowanie reflektorów z wi?zk? przewodów AP8212588 dioda AP8127847 jednostka migacza AP8179271 strzec AP82246465 reflektor AP82245865 reflektor AP8224656 lewa os?ona przedniego reflektora 00H01011321 ?wiat?a tylne 00H01003951 wi?zka przewodów tylnych ?wiate?. 00H01000681 lampa w16w 12v 16w AP8127490 lampa w16w 12v 16w 00H01001371 lampa AP8224657 lewa os?ona przedniego reflektora 00H01004131 lampa h8 860974 prawy przedni kierunkowskaz AP8127656 prawy przedni kierunkowskaz 00H01702531 prawy tylny kierunkowskaz 890213 prawy tylny kierunkowskaz 890214 kierunkowskaz tylny lewy 00H01702541 kierunkowskaz tylny lewy 00034001002 pralka 00021010002 orzech 00G03302401 bateria yuasa 12v-4ah 497484 bateria yuasa 12v-4ah 00H01803471 guma t?umi?ca wibracje 00H03302551 uchwyt baterii 00D00900531 zacisk w??a 00F00900531 zacisk w??a 290x4,8 00D00900531 zacisk w??a 00232080021 orzech 00402080001 podk?adka d8 00000012415 wkr?t 00H01000541 strzec 00H01005311 róg 00G06800021 ?ruba 6m100x20 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 584521 przeka?nik 12v / 80a 58115R przeka?nik 12v / 80a 942577 guma przeka?nika 898891 regulator napi?cia 864660 regulator napi?cia 898891 regulator napi?cia 00H01008841 regulator napi?cia 00D05900081 ?ruba m6x16 00D05910081 ?ruba m6x16 00H01001911 bezpiecznik 7,5a 00G03702181 p?yta AP8127657 kierunkowskaz przedni lewy 860975 kierunkowskaz przedni lewy 00H01702011 lampa 863779 o?wietlenie tablicy rejestracyjnej 00H01003131 lampa 12v-5w 00011031401 wkr?t
jednostka zapłonowa aprilia 847065 cdi magneto assy 82852R cdi magneto assy 847235 orzech 847234 pralka 847215 klucz transmisji 847233 wkr?t 847085 ?wieca 00H03330171 cewka 00012162000 ?ruba 6m100x20 00000031060 pralka 00D01501371 zacisk m6 254485 zacisk m6 00F03300731 czapka 00F03310741 cavo base a.t. 080341 cavo base a.t. 00G03301271 nasadka ?wiecy zap?onowej
rozrusznik aprilia 96921R rozrusznik CM149803 wkr?t 018639 wkr?t 847261 pralka 847241 ko?ek 8470665 wsparcie CM149805 ?ruba z ko?nierzem m6x30 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 96922R wa?ek z?baty. tak jak. 289202 wa?ek z?baty. tak jak.

Inne / Niesklasyfikowane

furmanki aprilia CM1503035 zespó? skrzyni korbowej 848501 uszczelka 1A009969 uszczelka 847241 ko?ek CM150704 pokrywa sprz?g?a CM1507044 pokrywa sprz?g?a 880888 uszczelka pokrywy 847084 uszczelka pokrywy 861004 pokrywa ko?a ?a?cuchowego 847237 wkr?t 847238 pralka 874552 ?ruba z ko?nierzem CM149801 ?ruba z ko?nierzem 847023 nakr?tka pier?cieniowa 847091 uszczelka 319446 ?ruba imbusowa m6x10 847239 pralka 847087 wkr?t 847180 o-ring 847015 ?ruba dwustronna l = 109 877264 ?ruba dwustronna l = 109 847024 kana? wentylacyjny 00H03711461 rura 5x9 AP8220402 rura 5x9 AP8152281 ?ruba z ko?nierzem m6x30 00G03900821 ?ruba z ko?nierzem m6x30 847093 kolektor dolotowy 847092 zespó? zaworu trzcinowego 873815 zespó? zaworu trzcinowego CM149804 ?ruba z ko?nierzem m6x25 414837 ?ruba z ko?nierzem m6x25 414838 ?ruba m6x35 CM149806 ?ruba m6x35 CM149808 ?ruba 6m100x40 00G03002091 ?ruba 6m100x40 828152 wkr?t 830487 wkr?t 00H03000091 ?ruba 6x50 CM149809 ?ruba 6x50 847174 wkr?t 848019 p?yta CM149802 ?ruba z ko?nierzem m6x10 969296 ?ruba z ko?nierzem m6x10 871319 w?? gumowy 847094 w?? gumowy 847096 zacisk w??a 00H02501491 zacisk w??a 00G03702181 p?yta CM1513135 silnik kpl. CM1513035 silnik kpl.

Jesteś ciekawy wszystkich produktów do tego motocykla?

Zapoznaj się z listą wszystkich części dostępnych do tego motocykla. Ta lista obejmuje również elementy do konserwacji, płyny i akcesoria. Tych produktów nie można znaleźć na rysunkach technicznych, ponieważ nie są one standardem w silniku. Ciekawi Cię, co możemy dostarczyć do Twojego motocykla? Następnie kliknij poniższy przycisk!
Zobacz wszystkie nasze części do Aprilia RS 50 2006. Oprócz oryginalnych części Aprilia firma PartsRepublik wybrała również najlepsze części do konserwacji do Twojego Aprilia RS 50 2006. Należy pamiętać, że obraz modelu może być nieprawidłowy. Daj nam znać, jeśli tak jest. Wszystkie poniższe elementy będą pasować do Aprilia RS 50 2006.

O Aprilia-Parts

Przeczytaj recenzje (1418)

Przesyłka z Holandii

Masz pytanie? Zapytaj przez WhatsApp!

Odpowiedź w ciągu 24 godzin!

Pomoc techniczna przez WhatsApp lub e-mail!

Chcesz anulować swoje zamówienie? Zorganizujemy to bez problemu!

E-mail: info@aprilia-parts.nl


Użyj tych rozstrzelonych widoków dla swojej aprilii