Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RS 50 2006.

Aprilia RS 50 2006 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RS 50 2006

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RS 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RS 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2006!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia 00H01810541A5 luchtfilterkast 00H06301171 schroef 00H00500251 afstandhouder 00G00803101 onderlegring 00023108000 moer m8x125 00011941300 schroef 00H03700131 slangklem 00H03208251 luchtfilter 00H01800621 diafragma 00H06400101 hoes 00H03209261 inlaatslang 00F00900531 slangklem 290x4.8 00G03204272 veer 00H03702461 pijp
carburateur aprilia CM152704 carburateur CM152705 carburateur 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8276033 conische pen a13 CM107506 conische pen a13 CM107514 conische pin 00H03206421 diffusor 208 ha CM106229 diffusor 208 ha CM101719 hoofdsproeier 68 AP8206901 hoofdsproeier 68 CM101747 hoofd jet CM101729 hoofdsproeier 78 AP8206922 inactieve jet 30 00H03206201 compleet reservoir 484704 compleet reservoir 00H03204281 zweven cpl. 482916 zweven cpl. 00G03200061 schroef 482942 gasklep veer 00G03201071 gasklep veer 00G03200511 conische pin clip 288873 conische pin clip 00G03201371 ring 288872 ring 00H03204231 mengkamerdeksel kit CM146203 draad starterkit 00G03200541 schroef 00G03200551 bord 00G03200721 veer CM107701 air adj.screw cpl. 00G03200101 veer 152608 veer 00G04102131 gasklep stelschroef 828074 gasklep stelschroef 00G03201091 schroef 00H04103771 carburateur pakkingset 498409 carburateur pakkingset CM106214 verdeler
koppeling aprilia 8470395 motor versnelling cpl. 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 847220 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 623920 schroef torx 82835R lager 847222 lager 847040 koppeling versnelling 497643 koppeling versnelling 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 847225 borgring 00000047110 borgring 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847223 pin 847090 bord 8470415 koppeling versnelling 497643 koppeling versnelling
contragewicht aprilia 847050 contragewicht 847213 zuigerpen 4x6 847017 pakking ring 847013 lager 847016 lager 8470491 uitrusting 847276 onderlegring 847275 moer
cilinder - zuiger aprilia 8471755 cilinder met zuiger bijv 877719 cilinder met zuiger bijv 8475085 cilinder met zuiger bijv 877719 cilinder met zuiger bijv 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8472625004 zuigereenheid d-v / al 8472625003 piston assy c-v / al 8472625002 piston assy b-v / al 8472625001 piston assy a-v / al 847006 zuigerveren set 847012 zuigerpen 847178 stop ring CM1519014 hoofddeksel CM151901 hoofddeksel 847009 cilinderkoppakking 871725 cilinderkoppakking CM164903 pakking v / fe 0.7 CM159503 pakking v / fe 0.7 CM164902 pakking v / al 0.5 CM159502 pakking v / al 0.5 CM164901 pakking v / fe 0.3 CM159501 pakking v / fe 0.3 871643 cilindervoet pakking 847014 cilindervoet pakking 847026 aandrijfas 83052R aandrijfas 847010 temperatuurmeter 880325 temperatuurmeter 847020 oliekeerring 847172 lager 847020 oliekeerring 436947 moer 847008 zylinderkopf 1A0089765 zylinderkopf 847215 transmissiesleutel 847529 kooi 847007 cilinderkoppakking
uitlaateenheid aprilia 861414 geluiddemper 863785 geluiddemper 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00006082000 schroef 00G01500171 bus 00262080022 moer 8m125 863763 geluiddemper 00H03430411 geluiddemper 00000004845 schroef 00H02201731 silent-block 00H03405321 pakking 00H03802461 slangklem 00H03406061 slangklem d.30 851470 slangklem d.30 00H06300901 hitte bescherming 861508 pakking 865092 uitlaatspruitstuk 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00000023060 moer m6100 00G05100911 tas voor accessoires
versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 847086 lager 847021 bord 847210 schroef 5m80x10 1A003116 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 847550 scheibe 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 86177R rondsel z = 11 00H02813371 rondsel z = 11 00H02805371 rondsel z = 14 00H02800421 bord 00H02810421 differentieel rondsel as l = 103. od = 16 00000004510 schroef 00002041050 binnenzeskantschroef m4x10 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 847226 onderlegring 00000031050 onderlegring 00000033040 sluitring d4 847032 vork 83073R vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 847158 versnelling 6a z = 22 847034 schakel cam 83067R schakel cam 847036 onderlegring 847213 zuigerpen 4x6 847547 bus 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 847031 vork 83072R vork 847018 schakelaar 1A006087 schakelaar
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 847182 veiligheidsring 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 00H03706011 hoes 00004154000 schroef 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking
selector aprilia 847236 keuzeschacht 1A0043545 keuzeschacht 00H02706421 versnellingspook 847073 bout B017981 bout 847069 veer 847070 schroef 847068 hendel 847075 oliekeerring 847228 onderlegring 00002062011 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 00H02701271 bescherming
waterpomp aprilia CM150802 waterpomp deksel CM1508024 waterpomp deksel CM149805 schroef met flens m6x30 AP8152281 schroef met flens m6x30 847082 pakking 879030 pakking 847067 moer 847079 waaier 847077 pakking ring 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 847182 veiligheidsring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 847176 schroef 847181 onderlegring

Frame

centraal lichaam aprilia 86511200WB05 rechter zijpaneel boven, wit 86302500WR05 rechter zijpaneel boven, wit R861555 rechter zijpaneel boven, wit 86302500WR05 rechter zijpaneel boven, wit R861555 rechter zijpaneel boven, wit 86142300WN15 rechter zijpaneel boven, wit R861555 rechter zijpaneel boven, wit 86663300WN05 rechts zijpaneel boven. wit AP8184760 rechts zijpaneel boven. wit R861555 rechter zijpaneel boven, wit 86142300WB05 rechter zijpaneel boven, wit 86511200WN05 rechter zijpaneel boven, zwart 86552900WN05 rechts zijpaneel boven. zwart 86704100WB25 rechts zijpaneel boven. wit 86720300WB05 rechts zijpaneel boven 86552900WB05 rechts zijpaneel boven. wit AP8184760 rechts zijpaneel boven. wit 86552900WR05 rechts zijpaneel boven. wit AP8184760 rechts zijpaneel boven. wit 86142400WB05 linker zijpaneel, wit R861556 linker zijpaneel, wit 86302600WR05 linker zijpaneel, wit R861556 linker zijpaneel, wit 86302600WR05 linker zijpaneel, wit R861556 linker zijpaneel, wit 86511300WN05 linker zijpaneel, wit R861556 linker zijpaneel, wit 86663400WN05 geen beschrijving beschikbaar R861556 linker zijpaneel, wit 86511300WB05 linker zijpaneel, wit 86720400WB05 linker zijpaneel boven 86704200WB25 linker zijpaneel boven. wit 86553100WB05 linker zijpaneel, wit R861556 linker zijpaneel, wit 86553100WN05 lh zijpaneel boven, zwart 86553100WR05 links zijpaneel boven, rood 86142400WN15 linker zijpaneel, wit 86511400W3R rechts rood zijpaneel. lager 86511400W0R rechts rood zijpaneel. lager 86720500W3R5 rechts rood zijpaneel. lager 86704300W0N5 rechts zijpaneel. lager 86663500W3R5 rechts zijpaneel rood 86511400W3R rechts rood zijpaneel. lager 86303400W2G5 onderste rechter zijpaneel. grijs 86303400W2G5 onderste rechter zijpaneel. grijs 86142500W2G5 onderste rechter zijpaneel. grijs 86720600W3R5 lh rood zijpaneel. lager 86704400W0N5 lh zijpaneel. lager 86663600W3R lh rood zijpaneel. lager 86511500W3R lh rood zijpaneel. lager 86511500W0R lh rood zijpaneel. lager 86303500W2G5 onderste zijpaneel, grijs 86303500W2G5 onderste zijpaneel, grijs 86142600W2G5 onderste zijpaneel, grijs 00H04402971 bovenkuip 00H04402981 bovenste kuip 00G06300671 onderlegring 861239 onderlegring AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8121795 t bus 00G04401462 moer d5 00H02205461 rh ondersteuning 00H05906521 lh ondersteuning 00000011416 zelftappende schroef 4.8x16 00031105000 sluitring d5 00011041600 zelftappende schroef 4.2x16 AP8202449 klem 861037 bord 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00H06300861 schroef 6x14
bedieningselementen aprilia 00H00902471 sturen. voor de helft B045981 sturen. voor de helft 00H00902481 sturen. voor de helft B045981 sturen. voor de helft 00002083001 schroef 00G02102923A tegengewicht 00H01600911 pin 00004154000 schroef 00H00903081 gas + handgreep 86142R gas + handgreep 86202R schakelaar 00H02101901 u-bout 00H00932171 gaskabel met / splitter 00000012516 schroef 00H02111081 voorste hoofdcilinder 323990 schroef 00004163500 schroef 00H02102191 tankdeksel 00H02102861 pakking 00014041200 schroef 4m80x12 00H00907201 hendel 00H00922751 remslang 00006309260 pijp montage 862494 pijp montage 00006321040 onderlegring 867238 onderlegring 86143R koppelingsbediening compleet 00H02108611 koppelingsbediening compleet 00H00902071 l.h. handgreep GU32603010 l.h. handgreep 861205 de lichtkeuzeschakelaar 86146R de lichtkeuzeschakelaar 00H00904291 koppelingshendel 00H00900551 koppelingshendel versteller 00H00921301 koppelingskabel 00H00904651 chokekabel 00D01000701 stop schakelaar 00005010760 cap 00H01000541 beschermkap 00004062200 schroef 00002061011 schroef 00H02200591 flens d8 d8 864454 flens d8 d8
dashboard aprilia 864693 dashboard 890876 dashboard 00H00400351 onderlegring 00011051401 zelftappende schroef 5x14 AP8220150 rubberen afstandhouder 00H02306241 instrum.holder frame 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00F05900041 schroef m6x16 00000023060 moer m6100 862567 schroef 856920 socket ondersteuning 00H01615051 wielsnelheidssensor 898626 wielsnelheidssensor 00H01602661 haakje 00031106000 sluitring d6
sticker op. handboeken en bordenset aprilia 861962 toolkit 86131R toolkit 00H05102011 bougiesleutel 00005551290 schroevendraaier 863841 slangklem 86288900WB0 sticker set 897900 sticker set 896827 sticker set 895247 sticker set 86461700WR0 sticker set 86303600WR0 sticker set 86288900WN1 sticker set 860450 sticker set 860449 sticker set 00H05161121 gebruikershandboek e 861450 gebruikershandboek i 861451 gebruiksaanwijzing f-d-uk-nl 861452 gebruiksaanwijzing dk-sf-gr-j
frame - wieg aprilia 00H019796015 kader 00000056205 lager 00H06300401 pijp 00H04901731 handvat 00D01200171 sluitring d6 86102601WGA voorframe 00002084011 schroef 00402080001 sluitring d8 00023108000 moer m8x125 00H03000272 schroef 10m150x100 00402100001 onderlegring 00262100032 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 00H02500272 schroef 8m12xx90 00000061061 bal 00262080022 moer 8m125 00H01504301 hoes 00H00108341A zadelsteun 00004184001 schroef 00000033080 platte ring 00442080002 platte ring 00023108000 moer m8x125 00H01504121 rechts voorste voetsteunbeugel 00H01501131 voetsteun voor berijder 00002083001 schroef 00023108000 moer m8x125 00H02202311 rh ondersteuning 00H02202301 lh ondersteuning 00402080001 sluitring d8 00023108000 moer m8x125 00H00105702A rechts voetensteun 00H00105672A lh voetsteun ondersteuning 00006082000 schroef 00006083000 schroef 00H01507091 rechts voetensteun 00H01507451 lh voetsteun 00H04902311 pin 00H04901291 veer 00H04903401 voetsteun plaat 00047030400 stopring d4 00H00827011A zijstandaard 00H00805072 stand pin 00H00800422 bord 2B004468 bord 863001 zijstandaardveer 867291 zijstandaardveer 00H04902291 veer 00023108000 moer m8x125 00H00203761 hoes 00047030400 stopring d4 863002 zijstandaardveer 867290 zijstandaardveer 8663545 frame verstevigingskit
voorkant i aprilia 86704500WB25 kuip. wit R863040 voorkuip, rood 86302700WR05 voorkuip, rood R863040 voorkuip, rood 86143300WG35 voorkuip, rood R863040 voorkuip, rood 86142200WG35 voorkuip, rood R863040 voorkuip, rood 86663900WR05 voorkuip, rood R863040 voorkuip, rood 86511100WR05 voorkuip, rood 86511100WN05 voorkuip, a.zwart 86461500WR05 voorkuip, rood 86720700WR05 kuip. rood AP8102632 rh achteruitkijkspiegel AP8102633 lh achteruitkijkspiegel AP8184717 voorruit 86513300W06 voorruit AP8184717 voorruit 86513300W06 voorruit AP8184717 voorruit AP8179181 voorruit 86664001W06 voorruit 86664000W06 voorruit 86461600W06 voorruit 86303301W06 voorruit AP8102909 spiegel inbrengkit AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8144565 nylon ring AP8121184 schroef m4x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144564 rubber w / insert m4 86721000W3R5 lh baffle AP8184791 lh baffle. zwart 86303100WN0 lh baffle. zwart AP8184791 lh baffle. zwart 86303100WN0 lh baffle. zwart AP8184791 lh baffle. zwart 86155800WR0 lh baffle. zwart AP8184791 lh baffle. zwart 86155800WN0 lh baffle. zwart 86663800W3R5 lh baffle 00H01801031 lh baffle 86155800W1B lh baffle AP8184902 lh baffle 86155800WN0 lh baffle. zwart AP8184791 lh baffle. zwart 86663700W3R5 geen beschrijving beschikbaar AP8184790 rh schot. zwart 86155700WR0 rh schot. zwart 86155700WN0 rh schot 86155700WN0 rh schot AP8184901 rh schot 86155700W1B rh schot AP8184790 rh schot. zwart 86303000WN0 rh schot. zwart AP8184790 rh schot. zwart 86303000WN0 rh schot. zwart 00H01801021 rh schot 86720900W3R5 rh schot 860321 glasplaat voor kuip AP8166959 glasplaat voor kuip AP8166959 glasplaat voor kuip
voorlichaam ii aprilia 00H01802161 rh interne kuip 00H01803161 lh interne kuip 00H01801161 pijler 86706000WB25 voorspatbord, wit R861559 voorspatbord, wit 86706000WR05 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 86142800WN05 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 86511000WN05 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 86142800WN15 voorspatbord, zwart 86303200WR05 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 86303200WR05 spatscherm voor zwart 897700 spatscherm voor zwart 86511000WN05 spatscherm voor zwart 00H01503701 schroef m6x25 00H01501701 schroef 00A02100591 onderlegring 00H00700321 bus 00000023060 moer m6100 00008062000 schroef AP8202449 klem 00011041600 zelftappende schroef 4.2x16 00011051401 zelftappende schroef 5x14 847181 onderlegring 00D02600631 onderlegring 00H01800171 hoes AP8144616 klinknagel, vrouwelijk AP8144563 klinknagel, mannelijk 864454 flens d8 d8 00H01501811 flens d8 d8 00008051200 schroef 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00000023051 moer 5m80 00G04403751 reflector 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00000023040 moer 00H00702051 voorste spatschermsteun 867258 voorste spatschermsteun
voorvork marzocchi aprilia 00H00235001 voorvork 861627 plug 861628 vork bovenplaat 00H02006541 plug cpl. AP8123348 plug cpl. 00H00206501 o-ring 00H00200721 halve ring 861629 stengelbasis 861630 schroef 861631 mouw 00H00210151 bus 00H00201441 ring 599501 pakkingring (marzocchi) 00H00203471 pakkingring (marzocchi) 00H00200701 stop ring 00H00202231 stofkap + veer (marzocchi) 599502 stofkap + veer (marzocchi) 861632 hub + rh vorkpoot 861633 naaf + linker vorkpoot AP8123357 ring veer 00H00207601 ring veer 861634 onderlegring 861635 afstandhouder 00H00200831 schroef m8x30 861636 schroef
voorvork paioli aprilia 896516 oliekeerring 896517 onderlegring 896518 stofkap 896519 stop ring 896520 schroef 896521 koperen ring 896528 mouw idraulico 896529 patroon 896530 plug 896522 moer cpl. 896523 schroef 896531 stengelbasis 896524 bovenste plaat 896532 mouw 896533 mouw meccanico 896525 schroef 896526 naamplaatje paioli 896527 sticker paioli 896534 hub + rh vorkpoot 896535 naaf + linker vorkpoot 865589 voorvork assy
voorwiel aprilia 00H01212841 voorwiel. zwart 86141500W00 voorwiel. blauw 86141500W05 voorwiel. blauw 86141500W06 zilveren stellair voorwiel 00H01221111 band 85228R band 86190R voorwiel as 00H01205271 voorwiel as 00H01203291 afstandhouder 00032015000 onderlegring 00H00300672 moer 00H01201331 hoes 601345 kogellager 00058020200 kogellager 00H01205031 interne afstandhouder 00H01215021 voorremschijf 866090 voorremschijf 00H02402282 schroef 6x20 00H01207191 remklauw vooraan 00000004160 schroef 00H04704141 remblokken 00H04700171 veer 00H04700121 ontluchtingsventiel 00G04702091 tubeless ventiel 270991 tubeless ventiel 00H04703171 schroef
benzinetank aprilia 86704700WB25 benzinetank. wit 86302801WR0 brandstoftank, rood 86302801WR0 brandstoftank, rood 86238201WN05 benzinetank 86238200WN0 benzinetank 86663200WN05 geen beschrijving beschikbaar 86510900WR05 brandstoftank, rood 86329900WB05 brandstoftank, wit 86329800WN15 benzinetank. zwart 86720200WB05 benzinetank. wit 00008064500 schroef 00000031070 onderlegring 00H00402581 silent-block 00H01504051 ring moer 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 00002062511 binnenzeskantschroef m6x25 00H06300771 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 00G01001821 ring moer 00H00403581 silent-block 00H03801961 pijp 00G03701031 gewricht 00H10408181 brandstofkraan 00G00400501 slangklem 00H04400711 moer 00D03700131 slangklem 00H00406321 pijp 00G06201061 pijp 00H06202061 pijp 00H00400501 slangklem 7.8-8.3 00H03706081 olie tank 00092063514 schroef 00402060001 ring d6 din125 aznb 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00H03702061 olievuldop 862045 oliereserve-indicator 00H03701411 oliefilter 00H03700111 pijp 00G00400501 slangklem 00H03803501 expansievat 00H03802472 tankdop 00H03809011 waterkoeler 86201R waterkoeler 00002064011 schroef 00D01500552 kop 00008915020 tule 00D01500471 ring moer 00000031060 onderlegring 00000023060 moer m6100 00H03803491 pijp 00H03801701 slangklem 00H03807041 pijp 00H03802091 slangklem 00H03802091 slangklem 00H03813021 pijp 00H03802751 slangklem 00000004645 schroef 00H02200591 flens d8 d8 864454 flens d8 d8 00H03800861 gewricht 00D03700131 slangklem 00H03801961 pijp 00H03807491 pijp 00003515370 onderlegring
slot hardware kit aprilia 861029 slot kit 86151R slot kit 852073 tankdop 00002053051 schroef 00002051251 schroef 852072 hoofdschakelaar - stuurslot AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. 852074 zadelslot AP8144159 pakking 975608 pakking AP8120893 dop zegel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8221312 getande ring 00H00601931 onderlegring 00H00603141 hendel 00H00601931 onderlegring 00H00602931 onderlegring 00H06300791 schroef 00002082021 binnenzeskantschroef m8x20 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 896548 sloten voor voertuigen 2r
achterlichaam aprilia 86142900WG35 hoes 86302900WR05 geen beschrijving beschikbaar 86663101WN05 achter kuip. een zwarte 86704600WN35 achter kuip. wit 86663100WN05 achterkuip, a.zwart 86511600WN05 achterkuip, a.zwart 86511600WB05 achterkuip, a. wit 86461400WR05 achterkuip, rood 00F05900041 schroef m6x16 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00011031401 schroef 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00008051600 schroef 5m80x16 00D02600631 onderlegring 847181 onderlegring 00G04401462 moer d5 00H00624011 bestuurderszadel, zwart 00H00624011 bestuurderszadel, zwart 00H00624011 bestuurderszadel, zwart 86143000W04 bestuurderszadel, zwart 86143000W02 bestuurderszadel 00000023040 moer 00G04403752 reflector 00D01200171 sluitring d6 00H00604871 achter zadel 86303700W02 achter zadel 00H00604871 achter zadel 86303700W08 achter zadel. zwart 00H00604871 achter zadel 00H06101251 schroef 86664101W0N5 zadelhoezen, rechts 86664100W0N zadelhoezen, rechts 00H00508081 zadelhoezen. rh 00H00508081 zadelhoezen. rh 00H00508081 zadelhoezen. rh 00H00508071 zadelhoezen. lh 00H00508071 zadelhoezen. lh 00H00508071 zadelhoezen. lh 86664200W0N zadelhoezen, lh 86664201W0N5 zadelhoezen, lh 00H01501701 schroef 00003515370 onderlegring 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00H04400711 moer 00H04419771 rechts zijpaneel 00H04419781 lh zijafdekking 00H00707121 achterspatbord 00011241300 zelftappende schroef 4.2x13 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00H00706381 zadel supp. onderste lockup 00H00717341 nummerplaathouder
achter remsysteem aprilia 00H01105581 remklauw achter 00H04700121 ontluchtingsventiel 00G04700141 pads paar 00H01301831 veer 00H01105181 achterste hoofdcilinder 00H01101211 pijp 00H03700131 slangklem 00H01104701 rem 00G01504701 schroef 00006321040 onderlegring 867238 onderlegring 00000023060 moer m6100 00H01100541 achterremhendel 00H01104611 hoofdcilinderstang 00D01100201 olie tank 00002053051 schroef 00H03800722 onderlegring 00G04401462 moer d5 00H01301311 trekstang 00G06800211 schroef 00402100001 onderlegring 00262100032 zelfborgende moer m10 002440 zelfborgende moer m10 00H01113081 remslang 00H01100221 stop schakelaar 00H00902261 pijp montage 862494 pijp montage 00D00900531 slangklem 00402060001 ring d6 din125 aznb 00H01002821 ring moer 00H02701271 bescherming
achterwiel aprilia 00H01310381 achterwiel. zwart 86141600W00 achterwiel. blauw 86141600W05 achterwiel. blauw 86141600W06 zilver stellair achterwiel 00H01323321 band 00H01306201 achterwielas 00032015000 onderlegring 00281141503 moer 00058020200 kogellager 601345 kogellager 00H01308091 interne afstandhouder 866493 remschijf achter 00H01309531 remschijf achter 00H02402282 schroef 6x20 00H01308181 ring moer 00H01323031 kettingring z = 53 86182R kettingring z = 53 00000023060 moer m6100 00H01306811 kettinggeleiderplaat 00H01306171 hoes 00H01302491 schroef 00H01515201 ketting 132p 00H01501211 verbindingsschakel 00G04702091 tubeless ventiel 270991 tubeless ventiel
zwenkarm - schokdemper aprilia 00H00322971 zwenkarm 00H003269715 zwenkarm 00H00306411 achterste swingarmpen 00281141503 moer 00H00302651 bus 00H00303401 bus 00H00303231 achter zw. arm piv. bus 00H01500491 ring moer 00H00102961A motorsteun 00004111000 schroef 00H01500421 onderlegring 00262120032 moer 00H01516191 schokdemper 00031106023 schroef 00402100001 onderlegring 00281101503 moer 00031107024 schroef 00H01509181 kettingkast 00016041301 schroef 00H01806331 kettinggeleiderplaat 00011241300 zelftappende schroef 4.2x13 00000031050 onderlegring 847226 onderlegring 00H04400111 ring moer 00H01809331 beschermkap

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia 861042 elektrisch systeem AP8127746 koplamp bedrading met harnas AP8224666 koplamp bedrading met harnas AP8212588 diode AP8127847 knipperlichteenheid AP8179271 beschermkap AP82246465 koplamp AP82245865 koplamp AP8224656 koplampbescherming voor 00H01011321 achterlicht 00H01003951 achterlicht kabelboom. 00H01000681 lamp w16w 12v 16w AP8127490 lamp w16w 12v 16w 00H01001371 lamp AP8224657 koplampbescherming voor 00H01004131 lamp h8 860974 rechts richtingaanwijzer AP8127656 rechts richtingaanwijzer 00H01702531 knipperlicht rechts achter 890213 knipperlicht rechts achter 890214 knipperlicht linksachter 00H01702541 knipperlicht linksachter 00034001002 onderlegring 00021010002 moer 00G03302401 yuasa batterij 12v-4ah 497484 yuasa batterij 12v-4ah 00H01803471 trillingsdempend rubber 00H03302551 batterijhouder 00D00900531 slangklem 00F00900531 slangklem 290x4.8 00D00900531 slangklem 00232080021 moer 00402080001 sluitring d8 00000012415 schroef 00H01000541 beschermkap 00H01005311 toeter 00G06800021 schroef 6m100x20 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 584521 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a 942577 relaisrubber 898891 spanningsregelaar 864660 spanningsregelaar 898891 spanningsregelaar 00H01008841 spanningsregelaar 00D05900081 schroef m6x16 00D05910081 schroef m6x16 00H01001911 zekering 7.5a 00G03702181 bord AP8127657 linker richtingaanwijzer 860975 linker richtingaanwijzer 00H01702011 lamp 863779 nummerbord licht 00H01003131 lamp 12v-5w 00011031401 schroef
ontstekingseenheid aprilia 847065 cdi magneto assy 82852R cdi magneto assy 847235 moer 847234 onderlegring 847215 transmissiesleutel 847233 schroef 847085 bougie 00H03330171 spoel 00012162000 schroef 6m100x20 00000031060 onderlegring 00D01501371 clip m6 254485 clip m6 00F03300731 cap 00F03310741 cavo base a.t. 080341 cavo base a.t. 00G03301271 bougiedop
startmotor aprilia 96921R startmotor CM149803 schroef 018639 schroef 847261 onderlegring 847241 pin 8470665 ondersteuning CM149805 schroef met flens m6x30 AP8152281 schroef met flens m6x30 96922R rondsel. net zo. 289202 rondsel. net zo.

Overig / Niet ingedeeld

voerders aprilia CM1503035 carter assy 848501 pakking 1A009969 pakking 847241 pin CM150704 koppelingsdeksel CM1507044 koppelingsdeksel 880888 deksel pakking 847084 deksel pakking 861004 tandwiel deksel 847237 schroef 847238 onderlegring 874552 schroef met flens CM149801 schroef met flens 847023 ring moer 847091 pakking 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring 847087 schroef 847180 o-ring 847015 tapeind l = 109 877264 tapeind l = 109 847024 ontluchtingsleiding 00H03711461 pijp 5x9 AP8220402 pijp 5x9 AP8152281 schroef met flens m6x30 00G03900821 schroef met flens m6x30 847093 inlaatspruitstuk 847092 reed ventiel 873815 reed ventiel CM149804 schroef met flens m6x25 414837 schroef met flens m6x25 414838 schroef m6x35 CM149806 schroef m6x35 CM149808 schroef 6m100x40 00G03002091 schroef 6m100x40 828152 schroef 830487 schroef 00H03000091 schroef 6x50 CM149809 schroef 6x50 847174 schroef 848019 bord CM149802 schroef met flens m6x10 969296 schroef met flens m6x10 871319 slang 847094 slang 847096 slangklem 00H02501491 slangklem 00G03702181 bord CM1513135 motor cpl. CM1513035 motor cpl.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RS 50 2006. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RS 50 2006 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RS 50 2006.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia