Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SX 50 Factory 2018.

Aprilia SX 50 Factory 2018 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SX 50 Factory 2018

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Rx-sx 50 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Rx-sx 50 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2018!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia B043766 compl. filterhuis basis 00H03208491 pijp 00H03207261 pijp 00H04200721 pijp 00G03204272 veer B0432990P air filter AP8120615 pakking d3 2B004955 deksel van filterhuis 00G01501701 sec. schroef 00G01500701 sec. schroef 5x38 AP8102375 clip m5 AP8152273 schroef met flens m5x15 00008915020 tule AP8121679 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152169 schroef 4.8x19 2B006018 filter box marking decal
carburateur aprilia AP8104097 slangklem 871319 slang 847096 slangklem 828152 schroef B016774 schroef met flens m6x25 1A010664 union AP8120955 pijp. grijs 3x8 1A003630 reed valve support 873270 solenoïde AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8120179 slangklem d8 00H03801961 pijp 2B000276 nietje
carburateur aprilia 1A011315 complete reservoir 432456 schroef 485519 vlotterkamerpakking 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer CM112003 reservoir pipe 288881 drijfpen 482916 zweven cpl. CM128502 brandstof sluitnaald CM102101 inactieve jet 30 CM101719 hoofdsproeier 68 CM106230 diffusor 209 ha 436206 complete olieklep 828074 gasklep stelschroef 152608 veer 085285 veer CM107701 air adj.screw cpl. 288863 bord 289575 schroef CM146204 beginner 485671 beschermkap CM107514 conische pin 288872 ring CM141711 gasklep 288873 conische pin clip 482942 gasklep veer 431654 gasklep deksel 288865 schroef 875551 cap 113903 schotbuis 827892 luchtmeter CM295501 washer
koppeling aprilia 1A001076 koppeling versnelling 847217 moer 10m100 847045 koppeling drukplaat 847218 onderlegring 876418 onderlegring 847221 moer 847043 aangedreven koppelingsschijf 847044 aandrijfkoppelingsschijf 8713165 rolkooi 22x26x13 8472226 bearing B016310 afstandhouder 847042 onderlegring 847046 koppelingsdeksel 847047 veer 847224 onderlegring 847048 schroef 5m80x35 006410 pakking ring 847223 pin 847216 versnelling
koppeling controle aprilia 2B005235 clutch lever AP8218628 handgreep paar. zwart 00H00903291 koppelingshendel 177072 rem veer AP8700760 schroef 2B005233 missing description AP8218116 kegel koppeling AP8218115 starthendel AP8218117 stop ring 2B005231 clutch cable 866941 chokekabel AP8118490 moer
koppelingsdeksel aprilia CM1576035 clutch cover 880888 deksel pakking 623920 schroef torx 847083 koppelingshendel 847075 oliekeerring CM151201 ontkoppelingsas 847090 bord 1A011120 screw 414838 schroef m6x35 319446 binnenzeskantschroef m6x10 847239 onderlegring
koelsysteem aprilia 2B0024585 waterkoeler GU91551131 rubberen afstandhouder 297029 onderlegring AP8152175 binnenzeskantschroef m6x10 AP8101927 slangklem d23.5x8 2B004425 water hose AP8101722 slangklem d25x8.6 00008915020 tule 2B004239 radiator support bracket AP8152273 schroef met flens m5x15 00H03802472 tankdop 00H03810501 expansievat 254485 clip m6 AP8201755 klinknagel met schroefdraad 598839 schroef met flens AP8121032 bus AP8152279 schroef met flens m6x20 00G03801701 slangklem 2B004389 radiator-pump pipe 862542 pijp 862543 koelere pijp 00H00400501 slangklem 7.8-8.3 862541 y vakbond 862544 pijp 890512 zelfklevende spons 15x8 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 CM002901 slangklem
carters i aprilia CM2865015 carter, pair 847020 oliekeerring 847241 pin 847211 rolkooi 847024 ontluchtingsleiding 847023 ring moer 8471726 cuscinetto d20x47x14 6204 847209 lager 847021 bord 1A003116 schroef 5m80x10 877264 tapeind l = 109 847086 lager 847075 oliekeerring 847019 oliekeerring 1A009969 pakking B013042 schroef met flens m6x50 1A011120 screw
cilinder - zuiger aprilia 1A0097335 cylinder kit (d=40 mm, 50 ccm - d50b) 8770700002 zuigereenheid b-v / fe 8770700001 zuigereenheid a-v / fe 8770700003 zuigereenheid c-v / fe 8770700004 zuigereenheid d-v / fe 877072 ring 847012 zuigerpen 878519 stop ring CM164902 pakking v / al 0.5 CM164903 pakking v / fe 0.7 CM164901 pakking v / fe 0.3
aandrijfas aprilia 83052R aandrijfas 847529 kooi 8471726 cuscinetto d20x47x14 6204 847020 oliekeerring
motor-completerende deel-hendel aprilia CM2893015 engine cpl. AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 658830 gebogen veerring 6x12 00H027034215 versnellingspook.
uitlaat aprilia 2B004254 manifold protection 433122 schroef met flens 016195 onderlegring 2B005003 tbei flanged screw m5x12 00H03800722 onderlegring 867529 insulating washer AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 865093 pakking 00026006001 moer AP8152288 schroef met flens 599096 onderlegring AP8220241 rubberen afstandhouder 2B005019 washer 8.25x30x1 8674035 schroefdraadbus 00F04201361 onderlegring 861020 front bescherming 00D05910081 schroef m6x16 00H03404321 demper pakking 2B004404 silencer AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161085 afstandhouder 8,2x14x12,5
vliegwielkap aprilia 2B0043606 case cover AP8152281 schroef met flens m6x30
versnellingsbak / keuzeschakelaar / schakelnok aprilia 1A004355 asse comando cambio 847036 onderlegring 005970 ring 847228 onderlegring 1A010690 screw 1A010685 gear arrest lever 1A010665 spring B018064 versnellingskeuzepen AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 847214 onderlegring 847038 schakel nokkenplaat 83068R trommel 847213 zuigerpen 4x6 847075 oliekeerring
versnellingsbak - versnellingsbak aprilia 847027 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta 847544 rolkooi 1A006087 schakelaar 847021 bord 1A003116 schroef 5m80x10 847028 secundaire as cpl. 6 v.ta 847153 versnelling 1a z = 34 847157 versnelling 2a z = 30 847155 versnelling 3a z = 27 847156 versnelling 4a z = 24 847549 onderlegring 847211 rolkooi 871708 scheibe 847542 veiligheidsring 847548 ring 1x16x23.5 847541 ring 1x18x23 847546 vulring 17.1x25x0.8 847545 ring 1.2x17x28 847019 oliekeerring 847209 lager 847154 versnelling 5a z = 23 86177R rondsel z = 11 00H02800421 bord 2B002578 screw AP8150535 veiligheidsring 83073R vork 847030 vorkgeleidepen met schacht 847547 bus 847158 versnelling 6a z = 22 847159 secundaire tandwielas 847029 vorkgeleidepen met schacht 83072R vork
hoofddeksel aprilia CM2869025 head cover B016774 schroef met flens m6x25 1A014908 o-ring 1A0089765 zylinderkopf 1A010569 cylinder head gasket 436947 moer
smering aprilia 847174 schroef 847238 onderlegring 8472376 oil drain plug (magnetic) 8470875 olieplug 847180 o-ring AP8104071 union cpl. 879888 bevestigingsklem 00F03710241 olievuldop 2D000561 missing description 00H03704081 olie tank
oliepomp aprilia 847052 oliepomp as. 847184 pin 006408 veiligheidsring 847055 oliepomp 847227 schroef 847226 onderlegring 847183 onderlegring 2B004362 oil pump cover 00004154000 schroef 847051 versnelling z = 25 847076 as pin 847053 rondsel z13 / 24 311163 pakking 866553 moer m6x0.75 876733 fairlead cpl. CM101509 olie-inlaatpijp CM101605 olie uitlaatpijp 00H03701511 veer
secundaire lucht aprilia 867256 luchtventiel 254485 clip m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 CM201308 leidingen d9x15x445 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP9100714 slangklem 14,5x8
waterpomp aprilia CM1508035 water pump cover B016425 schroef met flens m6x60 B016792 schroef met flens m6x30 879030 pakking 847079 waaier 847067 moer 847080 rondsel z = 32 847078 as van de waterpomp. 847184 pin 847183 onderlegring 006408 veiligheidsring 483395 thermostaat 018644 schroef 847181 onderlegring 847077 pakking ring

Frame

centrale standaard aprilia 2B004529000XNL lateral stand AP8102524 staan ??veerbescherming 867291 zijstandaardveer 867290 zijstandaardveer 2B004468 bord AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 00H00805072 stand pin
sticker aprilia 2H002215 front mudguard decal "aprilia racing" 2H002259 rh front mudguard decal 2H002260 lh front mudguard decal 2H002263 number plate holder decal 2H002264 rh numberplate 2H002265 lh numberplate 2H002266 rh duct decal "sx" 2H002267 lh air duct, decal "sx" 2H002272 right rear side cover decal "sx 50" 2H002273 left rear side cover decal "sx 50" 2H002276 rh tail fairing decal 2H002277 lh tail fairing decal 2H002713 tail fairing decal "be a racer" 2H002270 rh duct decal 2H002271 lh air duct, decal 2H002268 rh duct decal 2H002269 lh air duct, decal 2H002274 rh stanchion cover decal 2H002275 lh stanchion cover decal 2H002261 rh front mudguard decal 2H002262 lh front mudguard decal 2B004956 filter box marking decal
kanaal aprilia 2B004325000W0N rh air duct, black 2B004326000W0N lh air duct, black 2B004324 fuel filler cap cover 2B005365 radiator grille AP8201643 splitpen 2B004476 pin AP8120712 rubberen afstandhouder AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102375 clip m5 AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5 00H063037626 molla cop serb der senda r x 2B004472 ecu cover AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150515 schroef automaschiante reg. faro 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 00G04401462 moer d5 AP8150500 binnenzeskantschroef m5x9 254485 clip m6 AP8121032 bus
voetsteunen aprilia 00H02201302 rh voetsteunen 00002215152 bus 00H04903292 veer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 00H02201312 lh voetsteunen 00D01520096 achterste voetsteun. rechts AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 00D01540456 achterste voetsteun. lh
kader aprilia 2B004223000XHE frame, grey 00H02500272 schroef 8m12xx90 00H03000272 schroef 10m150x100 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 598839 schroef met flens 2B004291 control unit sup. bracket 254485 clip m6 AP8120001 rubberen afstandhouder 002440 zelfborgende moer m10 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152300 zelfborgende moer m8
remklauw voor aprilia 867056 remklauw voor 867240 ontluchtingsventiel 2B002571 pre-coated m8x25 hex flange screw 867239 remblokken kit
voorvork aprilia B043896 voorvork 2B005151 rh naaf 2B005152 lh hub 2R000061 schroef m6x20 2R000053 onderlegring 2R000054 schroef m10x35 2R000052 stofkap 2R000051 snap ring 2R000050 oliekeerring 2R000049 onderlegring 2R000048 mouw 2R000058 rh hub cpl. AP8150204 moer m4 641652 veer 2R000046 ring 2B000737 moer 2R000043 schroef m8x30 B044446 stengelbasis B044449 stuurplaat 2R000045 vorkbuis dop 2R000057 lh hub cpl. B044450 stuur u-bout 2R000076 schroef m8x40 AP8124719 reflector, amber AP9100548 schroef compleet m6x1 2B004218 lh protection AP8150158 ring 4,3x9x0,8 00H06305991 beschermer
voorlichten aprilia 855038 koplamp 231215 lamp AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127783 rechts voor / links achter indic. AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8152108 inbusschroef AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8121991 bus 2D000400 drl wiring harness
voorste hoofdcilinder aprilia 866959 voorste hoofdcilinder 867235 afdekkit 867234 hendel kit 00D01000701 stop schakelaar 867236 reparatieset 00H00900871 bus 2B004388 front brake hose 867237 olieslang koppeling 867238 onderlegring AP8220135 rubberen afstandhouder 624995 schroef m6x16 654507 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6
voorspatbordstijl aprilia AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 598839 schroef met flens AP9100053 bus d.10-h.3.5 2B004321000W0N front splash guard black (black)
voorwiel aprilia 86690500WNB voorwiel 601345 kogellager 00H01205031 interne afstandhouder 00H01206271 as voorwiel 899858 band AP8201546 tubeless ventiel 866919 voorremschijf 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw AP8125917 voorwiel spacer AP8150208 ring 15x28x2.5 00H00300672 moer 00H01204291 casq.separ.rueda dltr.gpr 80cc
benzinetank aprilia 00H00406011 benzinetank 00G00401131 olievuldop 864489 brandstofniveausensor 674594 kraan depressie drukknoop 00G00400501 slangklem 00F00400771 onderlegring 866497 pijp CM001912 slangklem 624522 vacuümfilter CM002901 slangklem AP8102377 slangklem d9.1 AP8220402 pijp 5x9 AP8144529 pakking 2B004984 fuel glass cup AP8101944 2-weg verbinding 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8201808 kabelgeleider d8 2B004988 tank markings decal
stuur - controles aprilia 2B004391 handlebar 866489 gas geven AP8218628 handgreep paar. zwart 2B004384 gaszug gas 894116 rechter / achteruitkijkspiegel 00H02305381 schakelaar AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120422 zwarte slang 98x2 2B000227 rh handguard 2B000228 lh handguard 861560 slangklem AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 00H02100401 geen beschrijving beschikbaar AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 00H02100351 bus AP8152299 zelfborgende moer m6 898899 klinknagel
sloten aprilia 861013 slot kit 852163 hoofdschakelaar AP8140710 aprilia sleutel zonder transpo. 852164 topkoffer slot 864819 vergrendelhendel 2B004557 maintenance 858505 t bus AP8152238 klinknagel m8x28 AP8150107 binnenzeskantschroef m8x30 AP8120422 zwarte slang 98x2
achterlichaam aprilia 2B004329000W0B rh side cover 2B004330000W0B lh side cover 2B004327 rh side panel 2B004328 lh side fairing AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5 896174 binnenzeskantschroef m5x12 00G04401462 moer d5 AP8121032 bus 2B004331000W0B rear fairing, white AP8120531 rubber met inzet
achter remklauw aprilia 866962 achter remklauw 867240 ontluchtingsventiel 867242 remblokken kit AP8152288 schroef met flens AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 866992 steun remklauw achter
achterste hoofdcilinder aprilia 866955 achterste hoofdcilinder 867241 afdekkit 00H01103611 hoofdcilinderstang 2B004608 rear brake control lever 00H01100172 schroef 2B005020 spring 00005527540 onderlegring AP8152300 zelfborgende moer m8 855625 schroef met flens 867238 onderlegring 867140 achterremslang 00H01001701 remlichtschakelaar 867237 olieslang koppeling 00011141300 schroef 4.8x13 890721 bedradingsclip AP8120178 o-ring of 112
achterspatbord aprilia 2B004332 wheel compartment 896174 binnenzeskantschroef m5x12 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 2B004383 license plate
achterwiel aprilia 00H01303201 pin 00H01303171 ketting aanspanner 00H01301471 bord AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 2B004560 m6x20 pre-coated hex head screw 866115 remschijf achter 899860 achterband 130 / 70-17 "savatech 601345 kogellager 00H01311091 afstandhouder AP8201546 tubeless ventiel 2B004446 corona z 59 867301 afstandsbus 00H00300672 moer 2B004620 connecting link 2B005115 connecting link 2B004464 chain 134p AP8150019 sluitring 8,4x32x2,5 AP8152291 schroef met flens AP8120569 kettingspannerrol 00H01312381 achterwiel 2.15x18 " AP8121672 afstandhouder AP8120568 afstandhouder 86133R kettinggeleider 884043 schroef met flens m6x12
zadel aprilia 2B004371000C3 driver saddle 861417 draadknop AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102375 clip m5 254485 clip m6 00H00404051 tanksteun 2B004478 rubber spacer
schokdemper aprilia 8669370002 rear shock absorber 00H00303892 schroef AP8121697 belleville spring 00023112000 moer 12mx175 863989 drijfstang 00H00301701 rolkooi 00H00301871 ophanging links 00H00301851 afstandhouder 00H06800471 sec. schroef 00H00301861 bus 00H00300891 sec. schroef AP8150101 ring 13x24x2,5 * 00031120123 sec. schroef 00001213190 klaring bus 00H00301801 drijfstang
sturen aprilia 00008902630 onderlegring AP8110093 lager 6205-2rs1 25x52x15 00H06500451 onderlegring 00H06303401 pijp 2B004682 upper cap 00G00200112 moer 00H00202101 onderlegring 00H00201111 plug
zwenkarm aprilia 00H013042025 achterste swingarmpen AP8152018 ring 12.2x22x2 00262120032 moer 00H00301401 afstandhouder 00D01300192 onderlegring 2B0047175 swing arm 00H01804331 kettinggeleiderplaat 00011141300 schroef 4.8x13 AP8150177 ring 5,3x10x1 00H01508181 kettingafdekking AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152108 inbusschroef
voorruit aprilia 2B004320000W0N headlight windshield black 2B004322 rh dashboard mount 2B004323 lh dashboard mount AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 2B004523 rh support 2B004524 lh support 00G04401462 moer d5 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8144529 pakking

Elektrisch

cdi magneto montage / ontstekingsunit aprilia 1A008984 stator 1A008985 rotor, assy. 1A008838 stator 259151 schroef B014598 torx-schroef m5x12 1A011191 screw 1A011675 flat washer 847235 moer
centraal elektrisch systeem aprilia 2D000393 main wiring harness AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8120422 zwarte slang 98x2 CM287903 electronic ignition 00H01005311 toeter AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152299 zelfborgende moer m6 GU03717450 bougiedop CM255206 coil AP8152274 schroef met flens m5x20 00G04401462 moer d5 080341 cavo base a.t. 1D002308 turn indicator control AP8112811 rubberen zekeringkast CM225715 zekering 15a CM225707 zekering 7.5a 1L004081 8 - battery 1L004080 battery 1L004079 battery (yb4l-b) 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8201772 schede 00H02300961 beschermkap 641788 spanningsregelaar (langfang kokusan) 598839 schroef met flens 642317 apparaatbeugel 2D000395 diode-condenser cable 863307 snelheidssensor 2B002194 pre-coated ix m6x18 shc screw 866994 afstandhouder 438034 bougie 1A021287R sensore temp h2o p bev 250 cruise
instrumenten aprilia 2D000377 dashboard AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 00D01010821 silent-block 2B004445 socket support 864461 afstandsbus 00F01500021 pasacables toma corrte. AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8150509 zelftappende schroef 5x14
achterlichten aprilia AP8127784 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8127783 rechts voor / links achter indic. AP8127489 lamp ry10w 12v AP8152108 inbusschroef 00H01009321 achterlicht 1D002474 number-plate light AP8144564 rubber w / insert m4 AP8150522 schroef 4,2x16 AP8224164 achterreflector, rood AP8152299 zelfborgende moer m6 00H01505051 ring moer 00008915020 tule AP8150378 sluitring 6.4x18x2 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152306 zelfborgende moer m5 2D000394 plate light wiring
starter / elektrische starter aprilia 1A014510 kickstarter shaft completely 1A014509 spring, engagemente rear 847061 rondsel z = 29 847232 onderlegring 006422 ring 847058 kop 8470575 veerkabel hendel 265300 onderlegring 847074 gewricht 86179R5 kickstarter hendel AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152105 sluitring 6.4x10x.7 847062 bord B013529 schroef met flens 006411 borgring d11 847228 onderlegring 847056 rondsel

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SX 50 Factory 2018. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SX 50 Factory 2018 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SX 50 Factory 2018.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia