Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005.

Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sonic 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sonic 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1998!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

variator aprilia AP8206529 afstandhouder d18x23x6 AP8222337 blauwe stalen ring d13.2x20 AP8206116 vaste katrol AP8206140 aandrijfschijf voorste poelie AP8206141 getande startkoppelingsbeker AP8206204 conische veerring AP8206183 moer m10x1.25 AP8206479 t bus AP8206144 startmotor tandwiel z = 71 AP8206210 kooi d57x61x10 AP8206147 starterkoppeling. AP8206698 schuifregelaar AP8206136 oprijplaat AP8206430 stiftrol d9.5 AP8222335 katrol assy .. rijden AP8206818 v-riem AP8222336 bus 13x18x38.2

Overig / Niet ingedeeld

cylinder head aprilia AP8206493 tapbout m7x1x109 AP8206174 zuigerpen d10x33 AP8206176 stop ring d10 AP8206861 stop ring d11.8 AP8206120 zuigerveren set d40 AP8206220 zuigerveren set d40.5 AP8206593 zuigereenheid d40.5 AP8206592 zuiger assy d40 AP8206575 cilindervoet pakking AP8206590 cilinder met zuiger AP8206588 binnenste pakkingskop d2.26 AP8206772 cilinderkop AP8206491 flensmoer m7x1 AP8206779 buis 45 mm AP8206774 buis 30 mm AP8206780 buis 80 mm AP8206777 buis 220 mm AP8206778 hoes AP8202177 slangklem d8 AP8206773 slangklem 35620 AP8206775 slangklem 35621 AP8202069 slangklem d10 AP8206776 pijp connector AP8206383 thermostaat AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206587 buitenste pakkingkop d2.26 AP8206845 pakkingset AP8206871 bougie br8hs AP8206883 koppelingsslang carburateur AP8206884 slangklem d8
decal lock hardware kit aprilia AP8202014 slot kit AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8202059 zadelslot AP8201734 slot voorste kist AP8202136 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150137 inbusschroef AP8152140 klinknagel m6x17 AP8277015 sticker set AP8267451 sticker set AP8267450 sticker set AP8267298 sticker set AP8257986 sticker set AP8257947 sticker set AP8257406 sticker set AP8247906 sticker set AP8277301 geen beschrijving beschikbaar AP8247901 sticker set AP8247894 sticker set
electrical system aprilia AP8124818 knop AP8212110 batterij 12v-4ah AP8224013 toeter AP8120754 rubberen zekeringkast AP8212890 belangrijkste kabelboom AP8220546 relaisrubber AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212891 achterlicht kabelboom. AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212799 spanningsregelaar AP8212708 thermistor AP8224057 startrelais AP8212382 diode AP8212670 kabelboom startmotor AP8112244 zekering 7,5a AP8220342 rubberen zekeringkast AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121991 bus AP8152299 zelfborgende moer m6
engine aprilia AP8222566 motor ca -nl- AP8235073 kick-start hendel AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8150430 lage zelfborgende moer
flywheel water pump aprilia AP8206589 vliegwielkap AP8206822 deksel + rubber AP8206573 pomp-cilinderslang AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8206576 waterpomp as + waaier AP8206842 waaierpen van de pomp AP8508669 rol d3x21.8 AP8206580 waterpomp behuizing. grijs AP8501467 buiten borgring d8 AP8206582 pompaandrijving aandrijfsleutel AP8206583 slangklem AP8206584 afstandhouder d21.9x17.5 AP8206696 schroef m5x14 AP8509211 schroef AP8206585 met d8x22x7 AP8206586 o-ring d53.7x1.78 AP8206508 schroef m6x25 AP8206183 moer m10x1.25 AP8206205 sluitring d10.5x18x2 AP8206462 cdi magneto assy AP8206485 flyw. stator pakking AP8206179 buiten borgring d19 AP8206746 oliepomp aandrijving AP8502563 schroef m6x16 AP8206572 doorvoertule pompaandrijfpen AP8206192 sluitring d6 AP8206569 vliegwielkap
frame and central stand aprilia AP8232985 frame met electro-coating AP8232985 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8235106 frame met electro-coating AP8232985 frame met electro-coating AP8144277 stand eindstop AP8221211 interne zijstandaardveer AP8221204 zijstandaardveer AP8201431 splitpen AP8232987 centrale standaard AP8221296 statiefpen met ring AP8121309 pluggen veer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8121697 belleville spring AP8203923 bal ring set. compleet AP8221213 captive moer m6 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8121991 bus AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8220366 rubberen afstandhouder
front body front fairing aprilia AP8258979 geen beschrijving beschikbaar AP8268236 koplamp windscherm zwart AP8239286 voorruit. blauw AP8248921 dashboardhouder, grijs AP8248893 laag. dashboard houder. zwart AP8248893 laag. dashboard houder. zwart AP8248893 laag. dashboard houder. zwart AP8248032 dashboard houder. voldaan. zeker AP8239996 dashboardhouder, titan. grijs AP8239288 dashboard houder. purper AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8258371 kuip. peltro grijs AP8258362 voorkuip, warmrood AP8249797 kuip, rifblauw AP8248934 voorkuip, chroomgeel AP8248024 voorkuip, blad grijs AP8248024 voorkuip, blad grijs AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8239289 kuip voorzijde, ca. zwart AP8248015 kuip, massief azuurblauw AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8102782 klem AP8220528 kuip pakking
front body front fairing aprilia AP8202073 parabolische schildpakking AP8202074 transparante schildpakking AP8258375 frontschild, grijs AP8248005 voorscherm, ap. zwart AP8248005 voorscherm, ap. zwart AP8248019 voorscherm, massief azuurblauw AP8248028 frontplaat, blad grijs AP8248028 frontplaat, blad grijs AP8248938 voorste schild. chroom schreeuw. AP8258366 voorste schild. heet rood AP8258975 geen beschrijving beschikbaar AP8268232 geen beschrijving beschikbaar AP8249801 voorste schild. rifblauw AP8258361 waterkoelerrooster, h.rood AP8258370 waterkoeler rooster. grijs AP8239285 waterkoeler rooster. ap. zwart AP8248014 waterkoeler rooster AP8249796 waterkoeler rooster. rifblauw AP8248933 waterkoeler rooster. yell.chr. AP8239285 waterkoeler rooster. ap. zwart AP8239285 waterkoeler rooster. ap. zwart AP8239285 waterkoeler rooster. ap. zwart AP8248023 waterkoeler rooster AP8248023 waterkoeler rooster AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5 AP8248033 halsband. leerde kennen. azuur AP8220525 halsband. grijs AP8248895 halsband. met.black AP8248895 halsband. met.black AP8248923 halsband. grijs AP8220518 kraag, paars AP8212948 koplampafscherming AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150427 schroef m4x40 AP8220529 schroefdeksel plug
front body front mudguard aprilia AP8226786 geen beschrijving beschikbaar AP8226707 voorspatbord. heet rood AP8226831 voorspatbord. zwart AP8226709 voorspatbord. grijs AP8226428 voorspatbord. ap. zwart AP8226636 voorspatbord. rifblauw AP8226551 voorspatbord, chr. geel AP8226483 voorspatbord, blad grijs AP8226483 voorspatbord, blad grijs AP8226482 voorspatbord. solide azuurblauw AP8226428 voorspatbord. ap. zwart AP8239281 onderste schildafdekking AP8239739 toegangsdeur remklauw AP8220519 plug, paars AP8220456 rubberen waterkoeler supp. AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152274 schroef met flens m5x20
front body internal shield aprilia AP8239999 koplamp toegangsdeur. grijs AP8248036 koplamp toegangsdeur, azuur AP8248899 koplamp toegangsdeur. zwart AP8248899 koplamp toegangsdeur. zwart AP8248926 koplamp toegangsdeur, grijs AP8239740 koplamp toegangsdeur. paars AP8201734 slot voorste kist AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8239290 intern schild, violet AP8248924 binnenschild, grijs AP8248896 intern schild. met.black AP8248896 intern schild. met.black AP8248034 interne afscherming. azuur AP8239997 intern schild. t. grijs AP8239291 handschoen comp. deur, violet AP8248925 handschoen comp. deur, grijs AP8248898 handschoen comp. deur. zwart AP8248898 handschoen comp. deur. zwart AP8248035 handschoen comp. deur, azuur AP8239998 handschoen comp. deur. grijs AP8248900 typ appr.data cover. met.bl. AP8239293 type appr. gegevensklep, violet AP8248001 type appr.data cover, grijs AP8248900 typ appr.data cover. met.bl. AP8248927 typ appr.data cover. grijs AP8248037 type appr.data cover, cyaan AP8239306 tas houder haak AP8220531 topkoffer afdichting AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102523 borgmoer m22x1,5
front fork aprilia AP8203903 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8223007 stengelbasis AP8203903 stengelbasis AP8203904 schroef m10x44 AP8203905 stop ring AP8203906 plug AP8203907 stop ring AP8203908 plug AP8203909 o-ring AP8203910 mouw AP8203911 veer AP8203912 ring AP8203913 schokdemper AP8203914 veer AP8203915 slag eindstop AP8203916 stofkap AP8203917 stop ring AP8203918 oliekeerring AP8203919 lh mouw AP8203794 onderlegring AP8203920 schroef m8x24 AP8203921 onderlegring AP8203922 rechter mouw AP8203980 voorvork AP8203824 voorvork AP8203824 voorvork AP8203980 voorvork AP8203980 voorvork
front wheel aprilia AP8208547 voorwiel, grijs AP8208555 voorwiel, geel AP8208716 voorwiel, goud AP8208717 voorwiel, donkergrijs AP8208746 voorwiel, blauw AP8208716 voorwiel, goud AP8202008 kilometerteller versnelling AP8225356 voorwiel as AP8225326 voorwiel spacer AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8152288 schroef met flens AP8213383 voorremschijf AP8225342 voorwiel spacer AP8225316 lager AP8225237 ring 13x24x2,5 * AP8213244 voorremklauw d30 AP8213286 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121856 kabelgeleider AP8152288 schroef met flens AP8213245 remblokken AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213227 pen + remveer AP8213224 remklauw deksel
handlebar dashboard aprilia AP8214173 kilometertellerkabel AP8202010 achteruitkijkspiegel AP8220491 rubberen balgen AP8201987 moer met remklauw. lh kant AP8212893 dashboard compleet AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8220422 pakking AP8224052 verlichting schild. grijs AP8224051 dashboardvenster AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8152291 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8102671 kunststof klinknagel AP8218390 stuur met voor ctng. AP8121811 t bus AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
ignition unit aprilia AP8206470 vliegwiel cdi unit assy AP8206125 bobine AP8220438 bougie rubber AP8220439 bougiedop AP8220440 rubber, draadafdekking AP8224103 startmotor AP8206206 sluitring d8x16x2 AP8206665 stationair tandwiel + bus AP8206172 pin d8x32 AP8206700 inactieve versnellingsplaat AP8206202 schroef m6x12 AP8502564 schroef m6x20 AP8224093 borstelhouder met of
lh controls aprilia AP8218393 achterremhendel compleet AP8218274 achterremhendel AP8213386 u-bout AP8214174 kabel achterrem AP8213385 dopschroef AP8213384 hefboomschroef AP8213388 moer AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218554 handgreep paar. geel AP8218477 handgreeppaar, grijs AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218401 handgreeppaar, geel AP8212529 choke controle AP8214171 chokekabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124209 claxon AP8213387 rem veer
lights aprilia AP8224045 richtingaanwijzer AP8224046 int. richtingaanwijzer lens AP8224043 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224316 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224316 rechter richtingaanwijzer f. lens AP8224317 links richtingaanwijzer f.lens AP8224317 links richtingaanwijzer f.lens AP8224044 links richtingaanwijzer f.lens AP8212889 koplamp bedrading met harnas AP8212882 koplamp AP8224318 achterlicht AP8212887 achterlicht AP8224318 achterlicht AP8124949 achterlicht lens AP8224047 achterlicht lens AP8124949 achterlicht lens AP8224042 lamphouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8150427 schroef m4x40 AP8121710 spoel kompres. voorjaar AP8201215 klem AP8150204 moer m4 AP8212989 nummerbord licht AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224062 bord AP8224063 zelftappende schroef m2.9x6.5 AP8150484 zelftappende schroef m.b.
normal exhaust unit aprilia AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8220357 stil blok. uitlaat AP8121075 t bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152289 schroef met flens AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8120870 isolerende ring AP8152260 inbusschroef AP8219433 geluiddemper AP8219434 uitlaatpijp pakking AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8152112 binnenzeskantschroef m8x12 AP8150380 sluitring 12,5x6,4 * AP8150474 rvs dopmoer m6
oil and fuel tank aprilia AP8101944 2-weg verbinding AP8102224 mixer oliefilter AP8201757 tankdop AP8201824 vacuüm brandstofkraan AP8220421 olievuldop AP8239089 olie tank AP8239092 benzinetank AP8212481 oliereserve-indicator AP8124478 brandstofniveausensor AP8102223 rubberen afstandhouder AP8220195 oliekeerring
plate set and handbook aprilia AP8247809 geen beschrijving beschikbaar AP8247849 ece gegevensplaat AP8202106 gebruiksaanwijzing -nl-dk-uk- AP8247812 fraudebestendige gegevensplaat
rear body mudguard aprilia AP8226478 achterspatbord. zwart AP8220539 startmotor bescherming AP8224163 reflector. amber AP8112916 reflector achter AP8226459 nummerplaathouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8102376 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8120870 isolerende ring AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152268 inbusschroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
rear body rear fairing aprilia AP8221263 spoiler spacer AP8268233 achter kuip. ap. zwart AP8258976 geen beschrijving beschikbaar AP8258376 achter kuip. p. grijs AP8258367 achterkuip, warmrood AP8249802 achter kuip. rifblauw AP8248939 achterkuip, chr.geel AP8248029 achterkuip, massief azuurblauw AP8248029 achterkuip, massief azuurblauw AP8248020 achter kuip. solide azuurblauw AP8248006 achter kuip. ap. zwart AP8248006 achter kuip. ap. zwart AP8221262 spoiler spacer AP8248007 spoiler. ap. zwart AP8268235 geen beschrijving beschikbaar AP8258978 geen beschrijving beschikbaar AP8258377 spoiler, p. grijs AP8258368 spoiler. heet rood AP8249803 spoiler, rifblauw AP8248940 spoiler, chr.geel AP8248030 spoiler, grijs AP8248030 spoiler, grijs AP8248021 spoiler, solide azuurblauw AP8248007 spoiler. ap. zwart AP8150342 binnenzeskantschroef m6x70 AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 *
rear body undersaddle aprilia AP8102376 clip m6 AP8248904 toegangsdeur voor bougies. zwart AP8248904 toegangsdeur voor bougies. zwart AP8248039 toegangsdeur bougie, azuurblauw AP8248003 toegangsdeur voor bougies. grijs AP8239295 toegangsdeur bougie, violet AP8248931 toegangsdeur bougie, grijs AP8239296 onderzadel. zwart AP8248892 onderzadel. met.black AP8248892 onderzadel. met.black AP8248892 onderzadel. met.black AP8248031 onderzadel, voldaan. azuur AP8239995 onderzadel. t. grijs AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5
rear wheel aprilia AP8208452 achterwiel, zwart AP8208553 achterwiel, geel AP8208635 achterwiel, zwart AP8208659 achterwiel. goud AP8208747 achterwiel. blauw AP8208659 achterwiel. goud AP8213133 remschoenen + veren AP8150471 veerring 14.5x24 AP8214174 kabel achterrem AP8235004 achterremhendel AP8213348 achterremnok AP8224011 remslijtage-indicator AP8213373 anti-stof pakking AP8214200 achterremhendel register AP8152136 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8221120 remkabelhouder AP8152244 dax flensmoer m14x1.5
rh controls aprilia AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8213284 voorremhendel AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8213299 dopschroef AP8213272 tankdeksel AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213382 lh u-bout AP8213375 pomp revisiekit AP8213287 voorrem pomp AP8213362 voorremslang AP8218399 gas zonder handgreep AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218554 handgreep paar. geel AP8218477 handgreeppaar, grijs AP8218401 handgreeppaar, geel AP8218400 handgreep paar. zwart AP8218400 handgreep paar. zwart AP8214172 gaskabel AP8212837 2-weg lichtknop AP8124208 druk op de knop AP8104546 plug AP8127487 licht connector
saddle and helmet compartment aprilia AP8239297 helm compartiment AP8239354 brandstof sens. hoes AP8202131 toolkit AP8229395 zadel. zwart AP8229369 zadel. zwart AP8229316 zadel, rood AP8229298 zadel, zwart AP8229298 zadel, zwart AP8229298 zadel, zwart AP8229298 zadel, zwart AP8229278 zadel, azuurblauw AP8229277 zadel. grijs AP8229215 zadel, zwart AP8221173 zadel spin AP8201643 splitpen AP8239090 pijler scharnier AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8202059 zadelslot AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8220381 pakking AP8220349 rubberen afstandhouder AP8144154 bevestigingsmagneet AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8234094 zekeringblok ondersteuning AP8102375 clip m5 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8152306 zelfborgende moer m5
secondary air aprilia AP8234215 steun klem AP8206989 sas klep AP8220634 inlaatpijp sas AP8220635 luchtpijp sas AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150182 gebogen veerring
transmission final drive aprilia AP8206159 met d10x30x9 AP8206835 met d17x35x10 AP8206815 aandrijfas z = 13 AP8206814 aandrijfas z = 36 AP8206826 idle gear assy z = 12/48 AP8206828 belleville spring AP8206833 blauwe stalen ring d12.1x25.8 AP8206832 schroef m6x10 AP8206834 sluitring 6,5x18x1,5 AP8206233 buiten borgring d17
water cooler aprilia AP8234132 koeler steunplaat AP8202006 waterkoeler AP8220475 waterkoelerkop buis AP8220476 waterkoeler-pomp buis AP8239088 expansievat AP8202088 expansievat plug AP8220508 waterrad. toevoerleiding AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220456 rubberen waterkoeler supp. AP8102376 clip m6 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8102732 slangklem 17-25 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8
air box aprilia AP8220467 inlaatslang AP8231548 huis van filterhuis AP8201683 luchtfilter AP8258806 deksel van filterhuis AP8231549 deksel van filterhuis AP8220364 inlaatslang AP8201799 slangkraag AP8121725 t bus AP8220385 afdichting luchtfilterhuis AP8220370 filterhuis rubber AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8221172 kabelgeleider AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8134167 remslang hanger
carburettor i aprilia AP8206898 gasklep 30 AP8206900 conische pen a12 AP8206886 pakking envelop AP8206909 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8206940 schroef
carburettor ii aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. AP8206707 naaldventiel ga209 AP8222479 hoofdsproeier 70 AP8206795 inactieve jet 38 AP8206904 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8206895 gasklep adj. schroef AP8206896 gasklep adj. schroefveer AP8206897 platte ring
carburettor oil pump assy aprilia AP8502564 schroef m6x20 AP8206466 inlaatspruitstuk AP8206557 reed ventiel AP8206486 brandstofinlaatklep pakking AP8206181 slangkraag AP8206809 carburateur phbn 12-gs AP8206711 slangklem AP8206119 oliepomp assy. AP8508887 schroef m5x14 AP8220548 anti-condensaat ontluchter AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8102378 slangklem d11,3 AP8201225 slangklem d8.5x5.5 AP8220507 pijp
catalytic exhaust unit aprilia AP8219437 uitlaatpijp bescherm .. chr.zwart AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152108 inbusschroef AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102376 clip m6 AP8234150 spatbordplaat AP8120870 isolerende ring AP8219394 cat. uitlaatpijp -nl- AP8219212 uitlaatpijp pakking AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8221297 isolerende ring
central body panel aprilia AP8248002 vloerpaneel. grijs AP8248038 vloerpaneel, met. azuur AP8248901 vloerpaneel. met.black AP8248901 vloerpaneel. met.black AP8248928 vloerpaneel. grijs AP8239294 vloerpaneel. paars AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8258373 onderpaneel. rood AP8258364 onderpaneel, zwart AP8268234 onderpaneel. zwart AP8248017 onderpaneel, massief azuurblauw AP8258977 geen beschrijving beschikbaar AP8239305 onderpaneel. ap. zwart AP8248026 onderpaneel. mes grijs AP8248026 onderpaneel. mes grijs AP8248936 onderpaneel. chr.geel AP8249799 onderpaneel. blauw AP8249867 onderpaneel. grijs AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8248902 rechts voetsteun achter. met.black AP8235020 rechts voetsteun achter. grijs AP8235031 rechts voetsteun achter. paars AP8248902 rechts voetsteun achter. met.black AP8248929 rechts voetsteun achter, grijs AP8235033 rechts achterste voetsteun, met. blauw AP8248930 lh achterste voetsteun. grijs AP8235021 lh achterste voetsteun. grijs AP8235032 lh achterste voetsteun. paars AP8235034 lh achterste voetsteun. blauw AP8248903 lh achterste voetsteun. met.black AP8248903 lh achterste voetsteun. met.black
central crank case set aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206138 oliekeerring borgplaat AP8502567 schroef m6x35 AP8206843 carter assy AP8206169 carterpen d12x16 AP8206203 schroef met flens m8x15 AP8206481 afgedicht lager d17x35x10 AP8206503 afstandhouder d12x17x227 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206129 silent-block. carter AP8501481 binnen borgring d40 AP8206558 met d17x40x12 AP8206215 oliekeerring AP8206823 union + ontluchtingspijp AP8206841 remschoen pin AP8206825 bedek rubberen doppen AP8206830 moer m8x1,25 AP8206475 olievulplug AP8206482 o-ring d13.3x2.4 AP8206488 pakking 8.2x15x1.2
clutch aprilia AP8206214 oliekeerring AP8206735 sec. vaste schijf. compleet AP8206741 geleiderol voor variator AP8206743 oliekeerring d34x39x4 AP8206736 sec. schuifschijf. compleet AP8206740 o-ring d36x1.5 AP8206737 variator veerbeker AP8206729 sec. schijf voorjaar AP8206762 remschoenen veer terug AP8206763 centrifugaalkoppeling AP8206732 moer m28x1 AP8206733 koppelingshuis. compleet AP8206829 moer m10x1 h = 5,8 AP8206837 o-ring d6,5x3 AP8206761 snelheidsvariator met koppeling AP8206836 met d8x28x9 AP8206734 remschoenen rubber d4x11
connecting rod and shock absorber aprilia AP8234115 voetensteun AP8221160 pin m12 AP8232841 motor verbindingselement AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150392 binnenzeskantschroef m10x65 AP8150210 gebogen veerring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8220377 silent-block AP8220399 fase drift AP8203873 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152325 schroef met flens AP8152289 schroef met flens
connecting rod group aprilia AP8206212 oliekeerring AP8509135 met d20x47x14 AP8206802 drijfstang + g. pin brng. AP8206213 oliekeerring AP8206187 afstandhouder d15x20x12 AP8206154 speldenkooi 10x14x12.5 AP8206223 drijfstang cpl. AP8206500 oliekeerringen - set AP8206182 vliegwiel magnetosleutel AP8206578 rol d3x11.8
covers kick starter aprilia AP8206170 pin deksel d10x14 AP8206840 deksel pakking AP8206820 transmissie deksel AP8502564 schroef m6x20 AP8502567 schroef m6x35 AP8206821 carterkap AP8206831 schroef m6x60 AP8206508 schroef m6x25 AP8206839 k. start dekselpakking AP8206149 hendel terugstelveer AP8206152 kick-start asbus 15x20x30 AP8501469 buiten borgring d15 AP8206193 blauwe stalen ring d15.1x28x1 AP8206816 schop assy AP8206827 kickstarter lente AP8206692 glijdende kick-start versnelling AP8206172 pin d8x32

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sonic GP Liquid Cooled 531 50 1998 - 2005.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia