Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Red Rose 50 1992.

Aprilia Red Rose 50 1992 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Red Rose 50 1992

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Red Rose 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Red Rose 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1992!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carter-koppeling-transmissie aprilia AP8501853 gommino passafilo vo AP8509197 AP8509429 carter imbiellaggio AP8509927 carter d.52 c/spia f AP8509718 carter d.52 ---vedi AP8509893 carter imbielaggio d AP8502566 schroef m6x30 AP8502537 vite t.c. m4 arresto AP8502999 ponte registro frizi AP8509194 leva frizione comple AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502358 molla richiamo leva AP8501876 tappo alimentazione AP8502713 guarnizione tappo al AP8502608 astuccio a rullini d AP8502491 AP8509898 albero primario camb AP8509900 schacht AP8501426 albero primario camb AP8502624 met d15x35x11 AP8502794 asta frizione d.5x79 AP8502652 bal 3/16 " AP8502435 dado m11x1 (h=7,5) AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502687 guarnizione centrale AP8502613 struik AP8502253 innesto scorrevole c AP8501471 buiten borgring d18 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8502257 innesto scorrevole c AP8502200 ingranaggio 1a vel s AP8502158 ingranaggio 2a vel. AP8502161 ingranaggio 1a vel.s AP8509194 leva frizione comple AP8509880 ingranaggio 2a vel.s AP8509897 ingranaggio 3a vel.s AP8502159 ingranaggio 3a vel. AP8509881 ingranaggio 3a vel.s AP8502160 ingranaggio 4a vel. AP8502203 ingranaggio 4a vel s AP8509896 ingranaggio 6a ve. s AP8509895 albero secondario ca AP8508449 albero sec. cambio n AP8501469 buiten borgring d15 AP8502494 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502522 AP8509180 oliekeerring AP8502180 AP8507439 pin AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8207034 pignone z=14 AP8207032 pignone z=12 AP8207031 pignone z=11 AP8509398 pignone rinvio z=10 AP8207030 pignone =10 AP8207035 pignone z=15 AP8509195 pignone rinvio z=12 AP8509399 rondsel AP8509133 pignone rinvio z=13 AP8207033 pignone z=13 AP8508562 pignone rinvio z=11 AP8502823 perno guida forchett AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501969 forchetta comando ca AP8509885 desmodromico rv6 AP8509190 desmodromico stradal AP8501581 cammes selettore AP8509883 desmodromico enduro AP8509884 desmodromico strada- AP8502819 perno guida forchett AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8502653 sfera 5/16"" (d.7,93) mt03 / mt04 AP8502570 vite tcce m6x50 in r AP8509890 molla per sfera AP8502343 molla per sfera segn mt03 / mt04 AP8502806 busta portasfera seg mt03 / mt04 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8508556 rondella in bronzo AP8222187 koppelingsplaatset+veren AP8503148 ***coppia primaria AP8501923 piastrina pozzetto o AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8508543 disco portacolonnett AP8509901 albero secondario cp AP8508545 cappellotto terminal AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8501910 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8502328 koppelingsveer 4 schijf AP8509889 koppelingsveer AP8502419 dado m9x1
cilinderkop ronde krukas aprilia AP8509505 biella completa AP8508891 biella comleta (vedi AP8509938 biella supporto motore AP8502564 schroef m6x20 AP8206011 collettore di aspira AP8206014 collettore di aspira AP8206015 collettore di aspira AP8206016 inlaatspruitstuk AP8222034 AP8206009 blad AP8502669 zegelring AP8206021 o-ring AP8206007 kop cilinder links AP8508897 testa rad. c/raffred AP8220179 bougiedop AP8222008 thermometrische schakelaar AP8222019 thermistor AP8502737 AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8206004 cil kit min rv3/4 lc 47mm tp AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8502675 cilindervoet pakking AP8206006 piston ring set AP8509335 zuiger AP8206026 pistone cpl sel.""c"" AP8206005 pistons AP8206025 pistone cpl sel.""b"" AP8206019 stop ring d12 AP8509215 gudgeon emmer AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8509508 albero motore (vedi AP8509887 imbiellaggio (vedi 8 AP8509000 imbiellaggio (vedi 8 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8509202 perno ingr.condutt.c AP8508889 rondella acciaio blu AP8509200 ingranaggio condutto AP8501467 buiten borgring d8 AP8509201 ingranaggio condotto AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509240 AP8509894 paraolio (vedi 93050 AP0930500 oliekeerring 6x11x3 / 4.5 AP8509124 rondella acciaio AP8206020 guarnizione valvola AP8508559 guarniz. pipetta car AP8206010 pakkingset AP8504548 keerringen AP8508480 keerringen AP8509176 kit oliekeerringen AP8509167 kit oliekeerringen
vliegwiel-cover-kickstart aprilia AP8508888 vite tcce m5x30 AP8509211 schroef AP8508902 dado fissaggio pigno AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206625 cdi magneto assy AP8231226 CEV6984 AP8222048 AP8212710 magneet vliegwiel AP8509503 AP8509504 rosetta conica d.5,3 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8509452 cilinder pakking AP8509191 coperchio volano pla AP8509238 coperchio vol.avv.el AP8501799 coperchio volano p4- AP8509453 guarnizione coperchi AP8502554 bout AP8502565 vite tcce m6x25 AP8509940 uitrusting AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8502488 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502489 rondella acciaio blu mt03 / mt04 AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502356 versnellingspook retourveer AP8501908 cappellotto porta mo AP8501469 buiten borgring d15 AP8502486 blauwe stalen ring d10x16 AP8501468 anello seeger per al AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8509946 albero selettore com AP8501444 albero selettore ""nu AP8504576 ponte richiamo molla AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8502270 innesto scorrevole m AP8501472 anello seeger (vedi AP8502369 molla richiamo leva = ap8206363 AP8502241 ingranaggio messa in AP8502337 molla innesto scorre AP8502372 k.s ret. lente baas AP8508976 albero m/moto nudo AP8501410 albero m.m. nudo l=1 AP8502497 rondella acciaio blu AP8502656 o-ring AP8509525 ***puntine platinate per volan AP8212119 spanningsregelaar AP8501547 h.s. bobine AP8212126 bobina (sost.850154 AP8508894
cilinder 101 aprilia AP8206012 carburetor - ap8206012 ||| aprilia, af1, project, 108, 50, 1988, 1989 AP8502564 schroef m6x20 AP8206202 schroef m6x12 AP8508564 pipetta nera rv4 ""co AP8508563 buis AP8222022 AP8508479 pacco lamelle AP8206020 guarnizione valvola AP8220179 bougiedop AP8206915 bougie br9es AP8508568 cilinderkop AP8508557 dichtingsring AP8508561 cilinder pakking cilinder AP8502737 AP8509947 AP8509221 ***cilindro radiale d.38,8---n AP8509333 cilindro rv4 38,8 au AP8509237 cilindro compl. c/pi AP8508569 cilinder AP8502675 cilindervoet pakking AP8502635 gabbia (vedi 8509769 AP8509215 gudgeon emmer AP8509241 pompende elastische ring AP8509335 zuiger AP8206029 zuiger AP8206028 pistone cpl sel.""b"" AP8509206 pistone cpl sel.""a"" AP8206019 stop ring d12 AP8508553 tapbout m7x115 AP8502464 prigioniero m7x118 ( AP8206721 veerring AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP12345PLUG
oliepompdeksel koppeling-servicegereedschap aprilia AP8509198 tubo entrata olio l= AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8508669 rol d3x21.8 AP8508889 rondella acciaio blu AP8508671 ingranaggio doppio i AP8502654 zegelring AP8508881 tubo uscita olio l=1 AP8508665 AP8509497 slangklem AP8509498 slangklem AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8508668 oliepijp tule AP8508664 af1 50 1988-1992 AP8508555 vite t.c.c.e. m5x25 AP8508554 vite t.c.b. m5x16 AP8508666 AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8506558 AP8502695 reservoir kapje AP8509939 coperchio lato friz. AP8509886 coperchio frizione r AP8509499 tubo acqua pompa-cil AP8508663 koppelingdeksel AP8509542 AP8509500 or di tenuta d.34,65 AP8509501 klembandje buis 36.5 AP8508888 vite tcce m5x30 AP8508890 corpo pompa acqua ne AP8508873 pin AP8508885 rondella (vedi 85024 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8502564 schroef m6x20
uitlaat montage aprilia AP8222294 motor am345 3m AP8220298 koppelingsdeksel, grijs AP8220189 rubber AP8232644 versnellingsbak hendel AP8220299 o-ring 2050 AP8221125 versnellingsbak hendel bus AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8232643 versnellingsbak koppelingsstang AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8101917 keuzehendel versnelling AP8232656 versnellingsbak drijfstang AP8230827 tandwielkap, grijs AP8220315 vliegwielkap, grijs AP8230856 luchtkast onderste steun AP8201206 klem AP8101259 springveer AP8219128 uitlaat AP8232681 uitlaatpijp deksel AP8221136 uitlaatpijp onderlegring AP8220292 silent block, uitlaatpijp AP8221126 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8230829 luchtdoos AP8220178 inlaatslang AP8222146 carburator AP8232684 starthendel AP8201464 luchtfilter AP8221130 moer voor luchtfilterhuis AP8220289 luchtfilter ondersteuning AP8120615 pakking d3 AP8230830 deksel van filterhuis

Frame

kader aprilia AP8232634 frame, groen AP8120221 tank rubber AP8201206 klem AP8201463 rad dop met / vent AP8201465 waterkoeler met plug AP8230842 waterkoeler schild, zwart AP8101689 klem AP8232648 koelere bovenste steunplaat AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220290 waterkoelerkop buis AP8220291 waterkoeler-pomp buis AP8120275 silent-block AP8232636 voetsteunhouder (r.) AP8121701 spiraal torsieveer * AP8132648 voorste voetsteun (r.) AP8232638 voetsteunhouder (l.) AP8132649 voorste voetsteun (l.) AP8232679 zijstandaard, chrom. AP8121712 springveer AP8152132 binnenzeskantschroef m10 AP8230837 olie tank AP8120354 hoes AP8212481 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8220321 olie pijp
lichaam aprilia AP8230835 brandstoftank, groen + sticker AP8201244 tankdop AP8121804 afstandhouder AP8120311 rubberen afstandhouder AP8201468 brandstofkraan AP8230838 rechter zijpaneel, groen AP8120223 rubberen afstandhouder AP8230847 rh zwarte cilinderjas AP8120615 pakking d3 AP8230848 rechts cilind. mantel cov .. chr. AP8201152 toolkit AP8201539 slangklem AP8230843 frame bescherming rechts, groen AP8230845 lh framebescherming, groen AP8226183 voorspatbord, m. groen AP8221129 bus AP8201537 plaat + klinknagels + clips AP8230840 lh zijpaneel, groen AP8220319 achter sus. bewaker AP8229103 zadel, zwart AP8201471 gereedschapstas AP8232652 rechts handvat. verchroomd AP8226185 achterspatbord AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8232653 lh handvat, verchroomd AP8220188 plug AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8120275 silent-block AP8226187 kentekenplaathouder, zwart AP8112202 rear reflector AP8215031 sticker set
stuur en commando's aprilia AP8218122 stuur AP8218073 handgreep en plug (l.) AP8201247 h.bars anti.v gewicht AP8120223 rubberen afstandhouder AP8218075 koppelingshendel cpl. AP8218076 koppelingshendel AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218077 koppelingshendel u-bout AP8213028 schroef AP8212166 lh licht sel. met bedrading AP8201467 achteruitkijkspiegel. chroom. AP8120271 koppelingshuls AP8214098 koppelingskabel AP8218071 gas zonder handgreep AP8118101 kabelregelaar AP8220143 gasregelkap AP8213077 voorste hoofdcilinder d11 AP8230240 tankdeksel AP8218074 voorremhendel AP8113158 pomp hendel schroef AP8213069 speciale pin + moer AP8213078 u-bout AP8213079 zuiger AP8213049 pakkingset AP8214097 gaskabel met / splitter AP8213166 voorste remleiding AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8212480 dashboardbedrading + lampen AP8230833 bescherming AP8220302 onderste controlelampje AP8230832 bovenste controlelampje AP8212347 snelheidsmeter AP8220304 instrum.frame, chrom. AP8220182 reset knop AP8212470 afdichtring afdichting AP8102218 dashboard versnelling AP8214100 kilometertellerkabel AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8221034 speciale bus * AP8220303 snelheidsmeter dop AP8230928 onderste streepdeksel, chr. AP8232668 lichte steunplaat AP8220192 rubberen afstandhouder AP8221126 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8220184 dashboard rubber AP8201469 kit voor slot AP8201390 box slot AP8101425 helm slot AP8101630 klinknagel AP8112468 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212400 kabel van de hoofdschakelaar
achtervork en vering aprilia AP8203457 schokdemper AP8232641 achterbrug, groen AP8220322 kettinggeleiderplaat, zwart AP8220176 plug deksel AP8232658 achterste swingarmpen AP8220199 onderlegring AP8220200 silent-block AP8232654 zwarte kettinggeleiderol AP8120190 o-ring 3075 AP8221123 zwenkarm achter sp. AP8221137 speciale schroef m8x60 * AP8234060 wielpenring AP8230849 kettingkast, zwart
voorwiel aprilia AP8208320 voorwiel 275X18 voorband 275X18 voorband AP8201218 uitrusting AP8213001 remklauw voor AP8113006 ontluchtingsventiel AP8225124 paar pads AP8225125 pakkingset AP8213018 remzuigers, paar AP8213029 pen + remveer AP8213021 remklauw deksel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8225253 afstandhouder AP8213076 voorremschijf AP8125508 inbusbout met lage kop AP8225252 voornaafpen AP8125533 met interne afstandhouder AP8225148 lager AP8208181 voorwiel, verchroomd AP8208182 spaak 3x216 105 ° AP8208185 spaak 3x218 103 ° AP8108358 tepel AP8225251 voornaaf AP8209032 wielklep 18 "
achterwiel aprilia AP8232649 achterremhendel AP8221122 spiraal torsieveer AP8120196 o-ring 3056 AP8232696 bord AP8152134 schroef m4 * AP8214096 kabel achterrem AP8225266 achterwielas AP8225255 comp achterschoenplaat AP8213181 cam AP8213182 nokkenveer AP8213180 nok bedieningshendel AP8213179 remschoenen + veren AP8225123 lager AP8121792 afstandhouder AP8230850 rechts achterwielkap, alum. AP8208292 achterwiel AP8230851 lw achterwielkap, alum. AP8220219 paddestoelrubber AP8220220 rechts achterwieldop rubber AP8225223 links achter wieldop rubber AP8221063 afstandhouder AP8109074 luchtklep elleboogkoppeling AP8112600 rubberen afstandhouder AP8220307 flexibel koppelingsrubber AP8207048 kettingring z = 46 AP8221147 kettingring ring AP8221138 borgring AP8225254 afstandhouder AP8207049 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel 12090X16 achterste luchtslang 12090X16 achterste luchtslang
voorvork aprilia AP8203452 voorvork AP8123030 schroef m10x20 AP8203501 onderlegring AP8220188 plug AP8203498 mouw (r.) AP8203316 borgring AP8203317 onderlegring AP8103371 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8203497 vorkbuis (r.) AP8203507 plug AP8203489 schroef met flens m10x20 AP8220287 plug deksel AP8230826 vorkplaat deksel AP8203454 bovenste plaat AP8220176 plug deksel AP8203474 plug AP8203455 ring moer AP8101272 afstandhouder AP8120376 bovenste stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203495 onderste plaat AP8203456 vork verstevigingsplaat AP8203499 mouw (l.) AP8203496 vorkbuis (l.) AP8205050 onderlegring AP8203503 zuiger bevestigingsbus AP8203500 pompen compl. AP8203119 snap ring AP8203310 veer AP8203502 afstandhouder AP8205051 schroef (l)

Elektrisch

10 voorgerecht aprilia AP8222081 vliegwiel magneto compl. AP8222058 startmotor AP8222062 startmotor behuizing AP8222065 houder AP8222063 rotor AP8222064 drijfwerk AP8222068 houder AP8222066 borstels met schroeven en moeren AP8222067 borstels AP8201261 halsband
Elektrisch systeem aprilia AP8212388 achterlicht compl. AP8212391 achterlicht glas AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8212424 richtingaanwijzer lens AP8212160 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8212159 rechts voor / links achter indic. AP8212440 diodes kabel AP8212484 achterlicht kabelboom. AP8230855 luchtkast bovenste steun AP8212474 transducer AP8112244 zekering 7,5a AP8212143 zekering en diodekast AP8212165 pieper ondersteuning AP8212110 batterij 12v-4ah AP8230831 batterijhouder AP8112795 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212482 kabel relais-startmotor AP8112460 relais-motorkabel AP8212203 aardingsbatterijkabel AP8112829 aardingsbatterijkabel AP8120275 silent-block AP8220201 rubberen afstandhouder * AP8112523 startrelais AP8221040 remlichtschakelaar veer AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8120390 remlichtschakelaar kap achter AP8222008 thermometrische schakelaar AP8120482 rubberen afstandhouder AP8220179 bougiedop AP8221145 t bus AP8220193 binnenste vacht. rubber d.e.18 AP8212121 spanningsregelaar AP8212109 start schakelaar AP8212467 belangrijkste kabelboom AP8212195 koplamp bedrading met harnas AP8212505 rechts richtingaanwijzer AP8220300 rh richtingaanwijzer ondersteuning AP8212506 linker richtingaanwijzer AP8220301 ondersteuning voor richtingaanwijzers AP8212369 koplamp AP8212193 lamphouder AP8212192 koplamp unit. compleet AP8120722 koplamp verchroomd ringnoot AP8232660 koplamp stelstang pin AP8221139 koplamp stelveer AP8232659 koplamp stelstang AP8221140 schroef AP8121041 afstandhouder AP8120223 rubberen afstandhouder AP8212421 toeter
beginner aprilia AP8212479 vliegwiel magneto compl. AP8212367 startmotor AP8212462 borstelhouder compl. AP8201451 drijfwerk AP8222284 cap-houder AP8206341 riem voor startmotor AP8201452 pakking

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Red Rose 50 1992. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Red Rose 50 1992 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Red Rose 50 1992.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia