Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Leonardo 125 150 1996.

Aprilia Leonardo 125 150 1996 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Leonardo 125 150 1996

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Leonardo 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Leonardo 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1996!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

carburateur i aprilia AP8106291 carburateur AP8106418 carburateur AP8106428 carburateur bs 26-93 AP8106449 carburateur bs 26-91 AP8106580 carburateur bs 26-114 AP8106581 carburateur bs 26-116 AP8106582 carburateur bs 26-115 AP8106470 schroef AP8106471 kabelgeleider AP8106472 veer AP8106473 bord AP8106474 veer AP8106515 belangrijkste luchtstraal AP8106524 belangrijkste luchtstraal AP8106475 ring AP8122857 ring AP8106476 ring AP8106528 ring AP8106477 jet naald AP8106478 diafragma AP8106479 o-ring AP8106481 stationair mengsel schroef -ch- AP8106480 stationair mengselschroef AP8122829 veer AP8122854 onderlegring AP8122827 o-ring AP8106482 schroef AP8106469 hoes AP8120975 rubberen afstandhouder
carburateur ii aprilia AP8106291 carburateur AP8106418 carburateur AP8106428 carburateur bs 26-93 AP8106449 carburateur bs 26-91 AP8106580 carburateur bs 26-114 AP8106581 carburateur bs 26-116 AP8106582 carburateur bs 26-115 AP8106487 stelschroef AP8106488 pakking AP8106489 veer AP8106490 gashendel AP8106491 veer AP8106492 ring AP8122861 onderlegring AP8122816 moer AP8106493 schroef AP8106506 schroef AP8106507 gasklep AP8106513 ondersteuning AP8106516 ondersteuning AP8106512 gasklep stelschacht AP8106530 gasklep stelschacht AP8106509 ring AP8106483 filter cpl. AP8106527 choke klep AP8106484 choke klep AP8106527 choke klep AP8106485 schroef AP8106486 bord AP8106510 schroef AP8106511 ring AP8106529 borgring
carburateur iii aprilia AP8106291 carburateur AP8106418 carburateur AP8106428 carburateur bs 26-93 AP8106449 carburateur bs 26-91 AP8106580 carburateur bs 26-114 AP8106581 carburateur bs 26-116 AP8106582 carburateur bs 26-115 AP8106494 o-ring AP8106495 bord AP8106496 vlotter AP8106497 pin AP8106498 naaldventiel AP8106499 onderlegring AP8106564 hoofd jet AP8106468 hoofd jet AP8106500 inactieve jet AP8106501 pakking AP8106584 vlotterkamer AP8106584 vlotterkamer AP8106526 vlotterkamer AP8106525 vlotterkamer AP8106502 vlotterkamer AP8106503 schroef AP8106504 schroef AP8106505 uitlaat AP8106514 naaldventiel AP8106485 schroef
centrale semi-carter i aprilia AP0232621 met 6003-2rs AP0232291 met 6302 AP0932425 kogellager AP0932421 kogellager AP0930900 oliekeerring 30x52x7 AP0260295 mouw carter AP0241660 stekker m14x1,5 AP0241140 stekker m14x1,5 AP0650350 o-ring 14x3.2 AP0841921 stekker m12x1,5 AP0250640 afdichtring 12x18 AP0256451 oliefilter AP0256450 oliefilter AP0211500 oliefilterdeksel AP0211506 oliefilterdeksel AP0430920 o-ring AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650180 pakking AP0240371 binnenzeskantschroef m6x60 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
centrale semi-carter ii aprilia AP0232621 met 6003-2rs AP0232291 met 6302 AP0932425 kogellager AP0932421 kogellager AP0930900 oliekeerring 30x52x7 AP0260295 mouw carter AP0241660 stekker m14x1,5 AP0650350 o-ring 14x3.2 AP0841921 stekker m12x1,5 AP0250640 afdichtring 12x18 AP0256450 oliefilter AP0256451 oliefilter AP0211500 oliefilterdeksel AP0211506 oliefilterdeksel AP0430920 o-ring AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650182 pakking AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0240371 binnenzeskantschroef m6x60 AP0432680 kogel 8,5 mm AP0239280 drukveer 13.5 AP0256482 olie pers kleplichaam AP0256483 olie pers kleplichaam AP0430622 afdichtring 16x22 AP0240230 hoes AP0640455 hoes
drijfstang aprilia AP8121930 motor draaipen AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8150210 gebogen veerring B063938 binnenzeskantschroef m10x20 AP8150455 binnenzeskantschroef m10x20 AP8102538 hars bus AP8135850 frame koppelstang AP8121975 staaf bush AP8221227 pin m12x270 AP8121976 staaf bush AP8121931 stop conn.rod bewaker AP8121214 t bus AP8120877 silent-block, drijfstang AP8152301 zelfborgende moer AP8221160 pin m12 AP8121218 afstandhouder 10,2x20x4 AP8135622 motor verbindingselement AP8121954 motor scharnierpenbus AP8206233 buiten borgring d17
carter aprilia AP0295616 carter assy AP0295616 carter assy AP0295931 carter assy AP0233710 met halve schaal 32x36x18 AP0233712 met halve schaal 32x36x18 AP0233715 met halve schaal 32x36x18 AP0233717 met halve schaal 32x36x18 AP0632010 pin m8x12 AP0929650 speld 5x10 AP0229301 pin m6x50 AP0224260 pijp AP0440193 binnenzeskantschroef m8x16 AP0950141 afdichtring 8x13 AP0831177 oliekeerring 25x52x7 AP0640240 tapeind 8x151-12.9 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574
krukas - kleppen aprilia AP0295594 krukas cpl. 50 mm AP0295596 krukas cpl. 50 mm AP0627110 drukring 32/50/1 AP0627112 drukring 32/50 / 1,4 AP0627111 drukring 32/50 / 1.2 AP0627110 drukring 32/50/1 AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0295581 zuigereenheid 56,37 / 38 AP0295580 zuigereenheid 56,37 / 38 AP0295580 zuigereenheid 56,37 / 38 AP0295825 zuiger compleet 61,95mm AP0295820 zuiger compleet 61,97 / 98mm AP0295585 zuiger compleet 56.37 / 38 AP0296704 zuigerveren set AP0295824 zuigerveren set AP0295589 zuigerveren set AP0295584 zuigerveren set AP0216210 zuigerpen 15x10x43 AP0245805 borgring w. gebogen uiteinde AP0253880 inlaatklep 20 mm AP0253890 uitlaatklep 18 mm AP0253892 uitlaatklep 18 mm AP0227450 drukring 12,5 / 21,5 / 0,5 AP0650120 klepsteelafdichting AP0239360 klepveer AP0253900 klepveerhouder AP0253902 klepveerhouder AP0253840 ventiel halve kegel sk 4n AP0236350 kettinggeleider 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr.
cilinder aprilia AP0650165 pakking AP0650160 pakking AP0650165 pakking AP0650160 pakking AP0650165 pakking AP0223977 cilinder met zuiger nikasil AP0223970 cilinder met zuiger nikasil AP0613396 cilinder met huls AP0613395 cilinder met huls AP0613345 cilinder met huls AP0929650 speld 5x10 AP0267130 carburateur flens AP0251052 slangklem met afstandsstuk 45 AP0236253 kettingspanner assy. AP0236250 kettingspanner assy. AP0239015 lente 16.9 AP0552276 schroef m18x1.5x10 AP0552280 pakking 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
cilinderkop aprilia AP0650170 pakking AP0650172 pakking AP0613110 cilinderkop. AP0223988 cilinderkop. AP0253811 klepgeleider AP0240366 tapbout m8x50 AP0842616 moer m8 AP0241481 binnenzeskantschroef m6x90 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927835 afstandhouder 20,5x30 AP0927837 afstandhouder 20,5x30 AP0222490 thermostaat 75 ° AP0222470 thermostaatkap AP0441621 schroef AP0941950 schroef AP0650250 pakking 5.5 / 11/1 AP0650255 pakking 5.5 / 11/1 AP0241841 inbusschroef AP0927571 sluitring d14 AP0211521 kleppen bedekken AP0256500 olie-afscheider AP0650230 klepdeksel pakking AP0241930 binnenzeskantschroef m6x20 AP0265450 temperatuurmeter AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0650300 thermostaat pakking
motor aprilia AP8106561 complete motor, watergekoeld AP8106560 motor compleet 120 AP8106448 motor compleet 120 AP8106448 motor compleet 120 AP8106427 complete motor, watergekoeld AP8106427 complete motor, watergekoeld AP8106290 motor compleet 120 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8102522 variator koelfilter AP8120879 variator luchtinlaat AP8138948 variator luchtinlaat, grijs AP8123796 schokdemper AP8123790 schokdemper AP8123406 schokdemper AP8221206 haak voor helmhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152289 schroef met flens AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8221172 kabelgeleider AP8138938 waterkoeler filtersteun AP8121266 t bus AP8121725 t bus AP8134362 achterste zwarte spatbordsteun
uitlaateenheid aprilia AP8119354 uitlaat AP8119442 uitlaat AP8119424 uitlaatpijp bescherm .. chr. AP8119355 uitlaatpijp pakking AP8150334 moer m8 AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8220346 silent-block AP8135680 uitlaatpijp steun AP8152291 schroef met flens AP8152288 schroef met flens AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8120508 t bus AP8144065 rubberen afstandhouder AP8144064 hitteschild ring AP8120253 afstandhouder AP8119490 schroef m4x8 AP8117144 akoestisch isolatiepaneel AP8119489 ext. uitlaatpijp bescherming AP8119518 rvs ring 4.3x8
expansievat 96-97 aprilia AP8138946 expansievat AP8201463 rad dop met / vent AP8120883 binnenste en buitenste waterslangen AP8120883 binnenste en buitenste waterslangen AP8101916 tee union d20 AP8101916 tee union d20 AP8120885 cil. hoofd uitlaatslang AP8120885 cil. hoofd uitlaatslang AP8120886 pomp inlaatslang AP8120886 pomp inlaatslang AP8144057 waterkoeler uitlaatslang AP8144057 waterkoeler uitlaatslang AP8120882 waterkoeler uitlaatslang AP8120882 waterkoeler uitlaatslang AP8120983 slang van expansietank AP8120983 slang van expansietank AP8144056 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102732 slangklem 17-25 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8144080 waterkoeler-pomp buis AP8144079 waterkoelerkop buis AP8134460 houder voor waterbuizen AP8134460 houder voor waterbuizen AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8144099 waterkoeler-pomp buis AP8144098 waterkoelerkop buis AP8144100 motor-pomp klep buis AP8102614 thermostaatventiel set AP8102810 slangklem 654184 slangklem
expansievat 98 aprilia AP8138946 expansievat AP8201463 rad dop met / vent AP8144056 ontluchtingspijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8134460 houder voor waterbuizen AP8144099 waterkoeler-pomp buis AP8144098 waterkoelerkop buis AP8144100 motor-pomp klep buis AP8102614 thermostaatventiel set AP8102732 slangklem 17-25 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8102810 slangklem 654184 slangklem AP8144079 waterkoelerkop buis AP8144080 waterkoeler-pomp buis
filter aprilia AP8138151 basis van filterhuis AP8120963 deksel van filterhuis AP8158561 deksel van filterhuis AP8102638 afdichting luchtfilterhuis AP8138635 inlaatslang AP8139963 inlaatslang AP8138472 filterbescherming AP8102582 luchtfilter achter AP8102637 afdichting luchtfilterhuis AP8138152 deksel van filterhuis AP8102576 2-weg verbinding AP8138999 deksel van filterhuis AP8138677 inlaatspruitstukverlenging AP8138684 basis van filterhuis AP8101372 silent-block AP8121984 afstandhouder AP8120889 inlaatslang AP8144072 inlaatslang AP8120888 inlaatslang AP8138636 inlaatslang AP8139963 inlaatslang AP8120615 pakking d3 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8138949 filtergaas AP8120977 olie ontluchtingspijp AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8201409 slangklem 290x8.9
primaire transm. ik aprilia AP0229423 pennenrol 8.8g AP0229422 pennenrol d12.2 AP0229421 pennenrol d12.2 AP0229422 pennenrol d12.2 AP0229421 pennenrol d12.2 AP0229422 pennenrol d12.2 AP0229420 pennenrol d12.2 AP0229425 pin roller AP0259655 oprijplaat AP0259655 oprijplaat AP0259650 oprijplaat AP0259650 oprijplaat AP0260332 schuifstuk, blauw AP0260332 schuifstuk, blauw AP0260335 zwart glijstuk AP0260335 zwart glijstuk AP0239490 schuifstuk steun AP0211710 hoes AP0211710 hoes AP0211715 hoes AP0211715 hoes AP0241975 schroef m4x8 AP8116070 vet nippon-sekiyu 250 gr. AP0295730 primaire transm. AP0295730 primaire transm. AP0295731 primaire transm. AP0295732 primaire transm.
primaire transm. ii aprilia AP0233772 afstandhouder AP0233775 bus AP0233770 afstandhouder AP0233770 afstandhouder AP0280115 katrol assy .. rijden AP0280115 katrol assy .. rijden AP0280110 katrol assy .. rijden AP0280110 katrol assy .. rijden AP0650280 oliekeerring 27x34x3.5 AP0650260 o-ring AP0280102 v-snaar AP0280102 v-snaar AP0280100 v-snaar AP0280100 v-snaar AP8116070 vet nippon-sekiyu 250 gr. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0295730 primaire transm. AP0295730 primaire transm. AP0295731 primaire transm. AP0295732 primaire transm.
katrol, aangedreven i aprilia AP0280135 secundaire binnenpoelie AP0280135 secundaire binnenpoelie AP0280130 secundaire binnenpoelie AP0280130 secundaire binnenpoelie AP0632085 kogellager AP0632080 kogellager AP0245490 borgring 28x1.2 AP0632090 rollager 20x29x18 AP0280120 secundaire buitenste katrol AP0280120 secundaire buitenste katrol AP0280125 secundaire buitenste katrol AP0280125 secundaire buitenste katrol AP0650290 oliekeerring AP0229430 geleidepen AP0249060 geleiderol AP0650270 o-ring 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0296280 katrol assy .. aangedreven AP0296282 katrol assy .. aangedreven AP0295735 katrol, aangedreven AP0295735 katrol, aangedreven
katroleenheid, aangedreven ii aprilia AP0627165 veerkap AP0627165 veerkap AP0627160 veerkap AP0627160 veerkap AP0239405 veer AP0239405 veer AP0239400 veer AP0239400 veer AP0239406 veer AP0239406 veer AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0627170 schietstoel AP0627150 onderlegring AP0296280 katrol assy .. aangedreven AP0296282 katrol assy .. aangedreven AP0295735 katrol, aangedreven
poelie-eenheid, aangedreven iii aprilia AP0259738 koppeling cpl. AP8104051 geen beschrijving beschikbaar AP8104051 geen beschrijving beschikbaar AP8104053 geen beschrijving beschikbaar AP8104053 geen beschrijving beschikbaar AP8104054 koppelingshuis kit AP8104052 koppelingshuis kit AP0242920 moer m28x1 AP0259660 koppelingstrommel AP0259660 koppelingstrommel AP0259660 koppelingstrommel AP0259662 koppelingstrommel AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0296280 katrol assy .. aangedreven AP0296282 katrol assy .. aangedreven AP0295735 katrol, aangedreven AP0295735 katrol, aangedreven
rechts semi-carter i aprilia AP0232621 met 6003-2rs AP0295630 oliepomp assy. AP0240186 binnenzeskantschroef m5x25 AP0240940 lagerschroef m6 AP0240235 plug m16x1.5 AP0430622 afdichtring 16x22 AP0256490 olie zeef AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0250640 afdichtring 12x18 AP0956166 oliedrukschakelaar m10x1 AP0220354 as van de waterpomp. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0845530 breekring a17 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0232430 pin 2R000080 pin AP0634430 pomp versnelling AP0432680 kogel 8,5 mm AP0239280 drukveer 13.5 AP0256480 olie pers kleplichaam 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297433 molykote g-n 50gr.
rechts semi-carter ii aprilia AP0232621 met 6003-2rs AP0295630 oliepomp assy. AP0241275 schroef met flens m5x25 AP0240940 lagerschroef m6 AP0240235 plug m16x1.5 AP0430622 afdichtring 16x22 AP0256490 olie zeef AP0241782 tappo scarico olio 2R000498 tappo scarico olio AP0250640 afdichtring 12x18 AP0956166 oliedrukschakelaar m10x1 AP0220356 as van de waterpomp. AP0230195 oliekeerring 10x26x7 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1 AP0232430 pin 2R000080 pin AP0634430 pomp versnelling 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0827405 sluitring 8,1 AP0245570 borgring 8x0.8 AP0293419 waterpomp assy AP0430900 o-ring
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897161 molykote 111 100gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. AP8116070 vet nippon-sekiyu 250 gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
snelheidsvariator met koppeling aprilia AP0280092 vaste katrol AP0280092 vaste katrol AP0280092 vaste katrol AP0280090 vaste katrol AP0280090 vaste katrol AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0242515 moer m12x1 AP0945754 breekring a12 AP0242515 moer m12x1 AP0211517 variator deksel AP0211517 variator deksel AP0211517 variator deksel AP0211511 variator deksel AP0211511 variator deksel AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0241275 schroef met flens m5x25 AP0841481 schroef met flens m5x16,3 AP0222525 kanaal AP0222525 kanaal AP0222525 kanaal AP0222520 kanaal AP0222520 kanaal AP0940315 schroef m5x12 AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0295332 comp variator AP8106554 comp variator AP8106554 comp variator AP0295330 comp variator AP0295331 comp variator
overdragen aprilia AP0944468 drukring AP0220325 tussenas AP0220325 tussenas AP0220327 tussenas AP0220342 aandrijfas z = 17 AP0220330 aandrijfas z = 45 AP0220330 aandrijfas z = 45 AP0220335 aandrijfas z = 56 AP0650202 pakking AP0650200 pakking AP0650200 pakking AP0211490 transmissie deksel AP0211490 transmissie deksel AP0211495 transmissie deksel AP0930267 oliekeerring 20x35x7 AP0930268 oliekeerring 20x35x7 AP0232763 lager 6205-c3 AP0232768 lager 6205-c3 AP0232291 met 6302 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378
klep controle aprilia AP0220314 nokkenas 217 ° AP0229410 speld 10x75 AP0627100 drukring 10.1 / 17 / 0.5 AP0253877 rocker arm assy .. uitlaat AP0253878 rocker arm assy .. uitlaat AP0253868 rocker arm assy .. inlaat AP0253867 rocker arm assy .. inlaat AP0241335 schroef m6x75 AP0242910 moer m6x0.75 AP0627105 veerring AP0251040 bord AP0241841 inbusschroef AP0634380 versnelling z = 34 AP0940580 schroef m8x16 AP0641595 schroef m8x16 AP0227937 sluitring 8,4 AP0297930 nokkenas ketting AP0297932 nokkenas ketting AP0236270 kettinggeleiderplaat AP0236280 kettinggeleiderplaat 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0627320 afstandhouder AP0627100 drukring 10.1 / 17 / 0.5 AP0827590 drukring 10.1 / 17/1
waterkoeler aprilia AP8102405 waterkoeler AP8102405 waterkoeler AP8102777 waterkoeler AP8104093 waterkoeler AP8102777 waterkoeler AP8104093 waterkoeler AP8102777 waterkoeler AP8104093 waterkoeler AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8134320 voorste schildsteun AP8134305 waterkoeler bovenste steun AP8134305 waterkoeler bovenste steun AP8134453 waterkoeler bovenste steun AP8134453 waterkoeler bovenste steun AP8134453 waterkoeler bovenste steun AP8134307 waterkoeler onderste steun AP8134307 waterkoeler onderste steun AP8134454 waterkoeler onderste steun AP8134454 waterkoeler onderste steun AP8134454 waterkoeler onderste steun AP8120275 silent-block AP8121837 aluminium ring AP8112939 thermische schakelaar AP8112939 thermische schakelaar AP8112677 thermische schakelaar AP8112677 thermische schakelaar AP8112677 thermische schakelaar AP8134411 ventilator bovenste steun AP8144014 waterkoeler pakking AP8144014 waterkoeler pakking AP8144078 waterkoeler pakking AP8144078 waterkoeler pakking AP8144078 waterkoeler pakking

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8138178 rh mat, grijs AP8138260 lh mat, grijs AP8139213 rechter zijpaneel, cyaan AP8139207 rechter zijpaneel, violet AP8139201 rechter zijpaneel, geel AP8138986 rechter zijpaneel, groen AP8138849 rechter zijpaneel, rood AP8138620 rechter zijpaneel, grijs AP8138609 rechter zijpaneel, blauw AP8139208 lh zijpaneel, violet AP8139202 links zijpaneel, geel AP8138987 lh zijpaneel, groen AP8138850 lh zijpaneel, l. rood AP8138621 lh zijpaneel, grijs AP8138610 lh zijpaneel, s.blauw AP8139214 lh zijpaneel. cyaan AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8138930 vloerpaneel, zwart AP8138177 rechts zijpaneel, zwart AP8138176 lh zijafdekking. zwart AP8121075 t bus AP8102699 2-weg 90 ° -verbinding. wit AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
centraal lichaam ii aprilia AP8138606 tunnelafdekking, s.blauw AP8139188 tunnelafdekking, grijs AP8139183 tunnelafdekking, blauw AP8139179 tunnelafdekking, m. cyaan AP8139168 tunnelafdekking, malve violet AP8139157 tunnelhoes, brio geel AP8138991 tunnelafdekking, chr. groen AP8138853 tunnelafdekking, l.rood AP8138617 tunnelafdekking, grijs AP8121985 brandstofvulklep pin AP8121986 veer van tankdopdeksel AP8101928 splitpen AP8201620 hendel AP8201747 tank deurslot AP8104609 tank deurslot AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6
centrale standaard aprilia AP8134321 centrale standaardplaat AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121937 veerkoppelingsschroef AP8221204 zijstandaardveer AP8146277 centrale standaard AP8146051 centrale standaard AP8146277 centrale standaard AP8135624 centrale standaard AP8121932 bevestigingsbout centrale standaard AP8152301 zelfborgende moer AP8144030 stand eindstop AP8135623 zijstandaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8121876 veerbevestigingsplaat AP8121014 springveer AP8144152 rubberen afstandhouder AP8152295 laterale standaardschroef AP8120338 laterale standaardrol AP8121012 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152326 moer m6 AP8150466 belleville spring AP8144030 stand eindstop
bedieningselementen aprilia AP8118383 gas + handgreep AP8124207 lightbutt. AP8124208 druk op de knop AP8113603 voorhoofdcilinder d12 AP8213475 pompdeksel AP8113305 pompdeksel AP8113635 venster rempompniveau AP8113637 remhendel u-bout AP8218273 voorremhendel AP8221231 voorremhendelpen AP8114299 gaskabel AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124081 verlichting selector AP8124209 claxon AP8118444 handgreep paar. grijs AP8113543 achterrem pomp AP8118461 achterremhendel AP8102717 h.bars anti.v gewicht AP8144128 stuur laterale kuip AP8113636 pomp revisiekit AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
dashboard aprilia AP8124387 dashboard compleet AP8124442 dashboard compleet AP8114347 kilometertellerkabel AP8114347 kilometertellerkabel AP8114357 kilometertellerkabel AP8114357 kilometertellerkabel AP8114357 kilometertellerkabel AP8152334 schroef met flens m3x12 AP8212406 digitale klok AP8220422 pakking AP8220555 pakking AP8212405 klok rubber AP8212407 lamphouder. compleet 12v-1.2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8127788 dashboardvenster AP8212861 dashboardvenster AP8212809 dashboardvenster
sticker set aprilia AP8147039 sticker set AP8137862 sticker set AP8147487 sticker set AP8147477 sticker set AP8147476 sticker set AP8147471 sticker set AP8147466 sticker set AP8147457 sticker set AP8147451 sticker set AP8147450 sticker set AP8147449 sticker set AP8147448 sticker set AP8147249 sticker set AP8147243 sticker set AP8147237 sticker set AP8147231 sticker set AP8147213 sticker set AP8137955 sticker set
kader aprilia AP8146140 frame met electro-coating AP8201643 splitpen AP8123685 bal ring set. compleet AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8102702 slot kit AP8102412 slot kit AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8221213 captive moer m6 AP8220269 kabelgeleider AP8135677 voetsteunpen AP8135975 achterste voetsteunen. paar- AP8102375 clip m5 AP8138433 voorkuip onderste vergrendeling AP8220460 rubberen beker AP8121308 kabelgeleider AP8121309 pluggen veer
front body - voorkuip aprilia AP8139172 voorkuip, miami cyaan AP8139161 voorkuip, mallow violet AP8139150 voorkuip, brio geel AP8138984 voorkuip, chr.groen AP8138847 voorkuip, l.red AP8138614 voorkuip, grijs AP8138603 voorkuip, s.blauw AP8138171 voorruit AP8238345 blauwe kuipruit AP8139502 dashboard paneel, m. cyaan AP8139503 dashboardpaneel, mallow violet AP8139566 dashboardpaneel, brio geel AP8138602 dashboardpaneel, s.blauw AP8148460 dashboard paneel. grijs AP8138613 dashboard paneel. grijs AP8138846 dashboard paneel, rood AP8148464 dashboardpaneel, chr.groen AP8139160 dashboardpaneel, mallow violet AP8139500 dashboardpaneel, grijs AP8139501 dashboardpaneel, s.blauw AP8139171 dashboard paneel, m. cyaan AP8139149 dashboardpaneel, brio geel AP8138983 dashboardpaneel, chr.groen AP8152334 schroef met flens m3x12 AP8120531 rubber met inzet AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25
voorkant carrosserie - voorkuip (2) aprilia AP8102375 clip m5 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8139211 voorkuip, miami cyaan AP8139205 voorkuip, mallow violet AP8139199 voorkuip, brio geel AP8138981 voorkuip, groen AP8138844 voorkuip, l. rood AP8138618 voorkuip, grijs AP8138607 voorkuip, s. blauw AP8126629 voorspatbord, miami cyaan AP8126628 voorspatbord, malllow violet AP8126627 voorspatbord brio geel AP8126602 voorspatbord, chr. groen AP8126576 voorspatbord, l.red AP8126531 voorspatbord, grijs AP8126530 voorspatbord, s. blauw AP8138407 bovenste rooster, zwart
front body - front shield aprilia AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8138933 frontschild, grijs AP8138934 voorscherm, rood AP8139212 voorscherm, miami cyaan AP8139206 voorscherm, mallow violet AP8139200 voorscherm, brio geel AP8138982 voorscherm, chr.groen AP8138845 voorscherm, l. rood AP8138615 frontschild, grijs AP8138604 voorscherm, s. blauw AP8138932 voorscherm, blauw AP8201763 schroefklem d5.5 AP8138827 voorvork onderste sluiting AP8217034 voorvork onderste sluiting AP8139325 luchtkanaal. zwart AP8138936 luchtkanaal. zwart AP8139325 luchtkanaal. zwart AP8138936 luchtkanaal. zwart AP8139325 luchtkanaal. zwart AP8138936 luchtkanaal. zwart AP8138475 luchtkanaal, zwart AP8138937 luchtkanaal, zwart
front body - interne afscherming aprilia AP8102782 klem AP8202449 klem AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8138608 intern schild, s. blauw AP8139173 intern schild, miami cyaan AP8139162 intern schild, malve violet AP8139151 intern schild, brio geel AP8138985 intern schild, chr.groen AP8138848 intern schild, l. rood AP8138619 intern schild. grijs AP8102221 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8124205 hoofdschakelaar - stuurslot AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8138157 type appr.data cover, grijs AP8152140 klinknagel m6x17 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150137 inbusschroef AP8102375 clip m5
voorvork mouwen aprilia AP8123763 schokdemper AP8123700 lh schokdemper AP8123766 mouw AP8123766 mouw AP8123766 mouw AP8123753 lh hub AP8123753 lh hub AP8123753 lh hub AP8123703 lh hub AP8123703 lh hub AP8123766 mouw AP8123766 mouw AP8123752 rh naaf AP8123752 rh naaf AP8123752 rh naaf AP8123702 rh naaf AP8123702 rh naaf AP8123775 o-ring AP8123754 ring AP8123776 ring 600121 plug cpl. AP8123698 plug cpl. AP8123761 plug AP8123699 veer AP8123762 veer AP8123763 schokdemper AP8123709 rh schokdemper AP8123708 breng de lente terug AP8123764 veer AP8123701 slag eindstop AP8123765 slag eindstop
voorvork mouwen (2) aprilia AP8203572 afdichtring AP8203794 onderlegring AP8123774 schroef m8x30 AP8203570 schroef 600123 schroef 600127 stofkap AP8203258 stofkap AP8123767 stofkap AP8123704 stop ring 600125 stop ring AP8123768 stop ring AP8123921 stop ring AP8123769 oliekeerring AP8103199 oliekeerring AP8123770 kop AP8123705 kop AP8203447 bus AP8123771 bus AP8123772 rechter mouw AP8123706 rechter mouw AP8123707 lh mouw AP8123773 lh mouw AP8203571 schroef AP8203796 schroef m6x20
voorvork - steelbasis aprilia AP8123735 voorvork AP8123735 voorvork AP8123735 voorvork AP8123405 voorvork AP8123405 voorvork AP8123695 o-ring AP8123756 stop ring AP8123757 schroef m8x30 AP8123575 speciale schroef m8x35 AP8123759 plug AP8123696 plug 600136 plug AP8123697 stop ring AP8123760 stop ring AP8123758 onderlegring AP8123694 stengelbasis AP8123755 stengelbasis
voorwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8201546 tubeless ventiel AP8108705 voorwiel AP8125752 interne afstandhouder AP8225148 lager AP8113541 remschijf d220 AP8221119 voorwiel spacer AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8113638 remblokken AP8113662 remblokken AP8102407 kilometerteller versnelling AP8225271 voorwiel as AP8113658 voorremklauw d32 AP8152288 schroef met flens AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113656 voorste remleiding AP8113677 f. antiwhistle plaatpaar AP8113640 remklauw deksel AP8113006 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8213227 pen + remveer AP8125782 pakking ring AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4
benzinetank aprilia AP8138153 benzinetank AP8120917 brandstoftank pakking AP8102408 benzine pomp AP8102456 brandstoffilter AP8138404 brandstofpomp ondersteuning AP8138405 pomp bevestigingsplaat AP8138600 h.t. harnas prot. AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8121728 t bus
bewaker sticker aprilia AP8137575 tunnel sticker bescherming AP8137885 tunnel sticker bescherming AP8147042 tunnel sticker bescherming AP8147253 tunnel sticker bescherming AP8147462 sticker op kuipzijde rechts AP8147254 sticker op kuipzijde rechts AP8147049 sticker op kuipzijde rechts AP8147047 sticker op kuipzijde rechts AP8147045 sticker op kuipzijde rechts AP8147463 linker kuip sticker AP8147255 linker kuip sticker AP8147050 linker kuip sticker AP8147048 linker kuip sticker AP8147046 linker kuip sticker AP8147102 externe hittebescherming AP8147103 externe hittebescherming AP8147104 externe hittebescherming AP8147252 externe hittebescherming AP8147464 externe hittebescherming AP8117115 interne hittebescherming
stuur aprilia AP8118381 stuur AP8118506 stuur AP8102697 rh achteruitkijkspiegel AP8102695 rh achteruitkijkspiegel AP8102698 lh achteruitkijkspiegel AP8102696 lh achteruitkijkspiegel AP8202071 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8201818 rechter + linker stekker voor achteruitkijkspiegel AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8120915 spiegelend rubber rechts AP8120916 lh spiegelrubber AP8102629 lh achteruitkijkspiegel basis AP8102628 rechts achteruitkijkspiegel AP8102663 dubbelzijdig plakband AP8118476 stuurplaat, s.gray AP8118551 stuurplaat plug AP8118440 stuurplaat plug AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8152301 zelfborgende moer AP8150046 binnenzeskantschroef m8x55 AP8150460 zelftappende schroef m4x12
bordenset en handboek aprilia AP8137958 constructor gegevensplaat AP8137979 constructor dataplaat -ch- AP8147118 constructor gegevensplaat AP8137905 naamplaatje cee AP8137954 naamplaatje ece AP8147108 naamplaatje ece AP8147117 naamplaatje ece AP8147119 naamplaat dgm AP8147007 naamplaat dgm AP8102870 gebruiksaanwijzing -nl-dk-uk- AP8102869 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8102868 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8102769 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8102769 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8102750 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8102750 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8102750 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8102749 gebruiksaanwijzing -nl-dk-uk- AP8102749 gebruiksaanwijzing -nl-dk-uk- AP8102708 gebruiksaanwijzing -gr-j-uk- AP8102708 gebruiksaanwijzing -gr-j-uk- AP8102871 gebruiksaanwijzing -gr-j-uk-
achterlichaam i aprilia AP8134362 achterste zwarte spatbordsteun AP8121075 t bus AP8126642 achterspatbord. grijs AP8120001 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8138718 kuipsteun achter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8139215 achterkuip, miami cyaan AP8139209 achterkuip, mallow violet AP8139203 achterkuip, brio geel AP8138988 achterkuip, cr. groen AP8138851 achterkuip, l. rood AP8138616 achterkuip, grijs AP8138605 achterkuip, s. blauw AP8102376 clip m6 254485 clip m6
achterlichaam ii aprilia AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8126460 spatscherm achter. grijs AP8126115 nummerplaathouder AP8126458 kentekenplaathouder, grijs AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8112916 reflector achter AP8139167 bijrijderstang, mal. paars AP8139156 bijrijderstang, brio geel AP8138990 duostang, groen AP8138676 bijrijderstang, grijs AP8138675 bijrijderstang, s.blauw AP8135992 bijrijderstang, l.red AP8139178 bijrijderstang, miami cyaan
achterwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8201546 tubeless ventiel AP8108706 achterwiel AP8213231 remschijf d190 AP8113644 remblokken AP8113663 remblokken AP8125726 achterwiel spacer AP8134308 rem hanger plaat cpl. AP8152244 dax flensmoer m14x1.5 AP8113659 achter remklauw d30 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113657 achterste remleiding AP8121856 kabelgeleider AP8213224 remklauw deksel AP8213108 ontluchtingsventiel AP8113005 ontluchtingsklep dop AP8113678 remblokken AP8120970 silent-block AP8110083 met 20x42x1 82656R met 20x42x1 AP8213227 pen + remveer AP8150471 veerring 14.5x24
zadel unit aprilia AP8129181 laag zadel, zwart AP8129224 laag zadel, grijs AP8129225 laag zadel, blauw AP8139177 stijlscharnier, azuurblauw AP8139166 stijlscharnier, violet AP8139155 stijlscharnier, geel AP8138989 stijlscharnier, groen AP8138852 stijlscharnier, lichtrood AP8138612 stijlscharnier, grijs AP8138601 stijlscharnier, s. blauw AP8221173 zadel spin AP8201643 splitpen AP8102872 toolkit AP8102413 toolkit AP8102413 toolkit AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8138928 helm compartiment, zwart AP8201564 zadelslot AP8121790 t bus AP8121741 dashboardbus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8144186 pakking 890508 pakking

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8124399 knop 580953 knop AP8124021 achterbedrading, geen zekeringen AP8124407 bedrading achter + zekeringen AP8124447 aardingsbatterijkabel AP8124175 aardingsbatterijkabel AP8112906 spanningsregelaar AP8138473 blk. elec. comp sup. AP8124406 regelt bedrading w.o. lont AP8124020 stuurbediening kabel AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8102375 clip m5 AP8124170 accu AP8112920 accu AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8124176 relais batterijbedrading AP8112830 kabel relais-startmotor AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8138175 batterij hoes. zwart AP8124447 aardingsbatterijkabel AP8112830 kabel relais-startmotor AP8220342 rubberen zekeringkast AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8112811 rubberen zekeringkast AP8144091 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8112413 toeter AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w
ventilator aprilia AP8124446 ventilator. cpl. AP8124460 ventilator. cpl. AP8124446 ventilator. cpl. AP8124460 ventilator. cpl. AP8124446 ventilator. cpl. AP8124164 ventilatormotor AP8102499 ventilator AP8121665 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8138103 fan ondersteuning AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150452 zelfborgende moer m3 AP8150451 lage zelfborgende moer AP8124756 ventilatormotor AP8124755 ventilator AP8124757 fan ondersteuning
brandstofniveausensor 96 m.i.a + 98 aprilia AP8124478 brandstofniveausensor AP8124478 brandstofniveausensor AP8102605 pakking ring AP8102605 pakking ring AP8102760 tank flens AP8102760 tank flens AP8201757 tankdop AP8201757 tankdop AP8144020 ring AP8144020 ring AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8138998 brandstof terugslagkamer AP8138998 brandstof terugslagkamer AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep
brandstofniveausensor 96 m.i.b + 97 aprilia AP8124478 brandstofniveausensor AP8102605 pakking ring AP8102605 pakking ring AP8102760 tank flens AP8102760 tank flens AP8201757 tankdop AP8201757 tankdop AP8144020 ring AP8144020 ring AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201808 kabelgeleider d8 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8201807 kabelgeleider d22 AP8138998 brandstof terugslagkamer AP8138998 brandstof terugslagkamer AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8121251 recirculatiestraal 0,5 AP8121251 recirculatiestraal 0,5 AP8120116 3-weg verbinding AP8120116 3-weg verbinding
ontstekingseenheid aprilia AP0634455 sprag koppeling versnelling AP0635150 sprag koppeling versnelling AP0295550 ontstekingsunit + sprag-koppeling AP0295555 ontstekingsunit + sprag-koppeling AP0259495 sprag koppeling AP0259490 sprag koppeling AP0259480 sprag koppelingshuis AP0440191 binnenzeskantschroef m8x16 2R000308 binnenzeskantschroef m8x16 AP0940485 schroef m8x30 AP0227937 sluitring 8,4 AP0650190 pakking AP0211430 ontstekingsdeksel AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0241236 binnenzeskantschroef m6x16 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0256461 oliepeilschroef AP0630400 o-ring AP0230890 o-ring 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0295555 ontstekingsunit + sprag-koppeling AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr.
lichten i aprilia AP8124014 koplamp AP8124014 koplamp AP8124402 koplamp AP8127287 koplamp AP8124475 lamphouder AP8124440 lamphouder AP8124440 lamphouder AP8124360 koplamp bedrading met harnas AP8124360 koplamp bedrading met harnas AP8124409 koplamp bedrading met harnas AP8147076 sticker onderste lichtkap AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
lichten ii aprilia AP8112922 richtingaanwijzer achter AP8121929 t bus 6.5x8.6x9 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124074 achterlicht AP8212691 achterlicht kabelboom. AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8124416 achterlicht lens AP8150270 schroef 4.2x20 AP8124543 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124414 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124543 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124414 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124543 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8124544 linker richtingaanwijzer lens AP8124415 linker richtingaanwijzer lens AP8124544 linker richtingaanwijzer lens AP8124415 linker richtingaanwijzer lens AP8124544 linker richtingaanwijzer lens AP8124541 linker richtingaanwijzer AP8124016 linker richtingaanwijzer AP8124541 linker richtingaanwijzer AP8124016 linker richtingaanwijzer AP8124541 linker richtingaanwijzer AP8124540 rechts richtingaanwijzer AP8124015 rechts richtingaanwijzer AP8124540 rechts richtingaanwijzer AP8124015 rechts richtingaanwijzer AP8124540 rechts richtingaanwijzer
startmotor aprilia AP0634460 stationair tandwiel z = 54/17 AP0247930 afstandsstuk 10/17 / 11.2 AP0265407 spoel onderwaterhuis (blauw) AP0265417 bobine AP0265242 bougiedop AP0297921 bougie cr8evx AP0295620 startmotor met bedrading AP0265490 batterij leidt 550 mm AP0841331 binnenzeskantschroef m6x12 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0897330 vet op lithiumbasis 250gr. 00000002735 geen beschrijving beschikbaar

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8792080 topkoffer. reliëf new-c 32l AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8792094 geen beschrijving beschikbaar AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
acc. - windschermen aprilia AP8791064 geen beschrijving beschikbaar AP8791063 geen beschrijving beschikbaar AP8790192 windscherm cpl. sport AP8790191 geen beschrijving beschikbaar

Gereedschappen

speciaal gereedschap aprilia AP0295716 motor set pakking AP0295711 motor set pakking AP0295710 motor set pakking AP0295711 motor set pakking AP0295710 motor set pakking AP0295716 motor set pakking AP0295715 motor set pakking AP0295716 motor set pakking AP0295715 motor set pakking AP0295711 motor set pakking AP8106440 gereedschapsset motor 120 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Leonardo 125 150 1996. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Leonardo 125 150 1996 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Leonardo 125 150 1996.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia