Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002.

Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia SL Falco 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia SL Falco 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2000!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8120116 3-weg verbinding AP8102985 olie ontluchtingsklep AP8121267 choke hold AP8202154 3-weg verbinding AP8102727 3-weg verbinding AP8106776 ontluchtingsklep AP8102678 koolstoffilter AP8134659 klep steunklem AP8117041 zelfklevende spons 6x30 AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 AP8102375 clip m5 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8120987 pijp 9x14 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102520 slangklem AP8102378 slangklem d11,3 AP8120179 slangklem d8 AP8102377 slangklem d9.1 AP8102766 slangklem AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8104175 koolstoffilter ondersteuning AP8149038 filterdeksel AP8102376 clip m6
koelsysteem aprilia AP8102431 3-weg verbinding AP8121837 aluminium ring AP8104097 slangklem AP8102677 drieweg spruitstuk AP8102732 slangklem 17-25 AP8144076 koeler-pijp AP8120979 motorverdeelpijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8144073 thermostaat-pompleiding AP8102773 thermostaat-koeler pijp AP8144308 spruitstuk ontluchtingspijp AP8144309 manifold-union ontluchtingspijp AP8144307 vakbond ontluchtingspijp AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144075 thermostaat-motorpijp AP8112939 thermische schakelaar AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8120981 waterslang koelers AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8201169 slangklem d22x8,6 *
waterkoelers aprilia AP8104097 slangklem AP8102952 waterkoeler, rechts zwart AP8102951 waterkoeler, links zwart AP8120981 waterslang koelers AP8124855 ventilator. cpl. AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221023 t bus AP8112600 rubberen afstandhouder AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150026 moer m6 AP8101372 silent-block AP8120030 rubberen afstandhouder
expansievat aprilia AP8138781 expansievat AP8120988 vuldop AP8102615 hoes AP8144032 pomp-inlaatpijp AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8220191 pakking AP8104124 expansievat plug AP8106675 pijp AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102738 slangklem AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120531 rubber met inzet AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus
olie tank aprilia AP8138792 olietank, grijs AP8102618 olievuldop AP8120196 o-ring 3056 AP8144008 o-ring 115 AP8106387 olie pijp AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121409 olieleiding schroef AP8144275 oliepeil pijp AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8120190 o-ring 3075 AP8104049 oliefilter cpl. AP8144015 olieleiding 6x12 AP8144148 olie pijp AP8121387 olietank bevestigingsplaat AP8106389 olieleiding 12x19 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8144061 silent-block AP8102786 slangklem 20x8 AP8106588 olie-inlaatpijp AP8134603 lh kuip bevestigingsplaat AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8102626 2-weg verbinding AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8220369 rubberen afstandhouder AP8102375 clip m5 AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150018 onderlegring
olie koeler aprilia AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102907 oliekoeler cpl. AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8102731 slangklem AP8150137 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8144061 silent-block AP8106388 olie pijp AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8106389 olieleiding 12x19 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8144008 o-ring 115
luchtfilterhuis aprilia AP8102610 luchtfilter AP8149048 filterhouder bovenzijde AP8138554 onderzijde filterhuis AP8144063 o-ring 159 AP8106395 inlaatopening AP8120615 pakking d3 AP8134595 filterhuis voorzijde. supp. AP8134493 reductie diafragma AP8134437 bord AP8144085 inlaatslang AP8102377 slangklem d9.1 AP8102763 slangklem 100-120 AP8101595 slangklem d10,1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8120876 plug AP8121731 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120987 pijp 9x14 AP8102766 slangklem AP8144411 inlaatslang lh AP8120253 afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8106812 rh inlaatspruitstuk AP8106813 lh inlaatspruitstuk AP8144383 choke hold AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8144410 inlaatslang rechts
brandstofpomp i aprilia AP8106386 flens van brandstofpomp AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144003 brandstofpomp rubber AP8144010 o-ring 199 AP8120990 brandstofleiding pomp-filter AP8102627 brandstoffilter AP8106385 benzine pomp AP8144011 o-ring 3125 AP8144298 ontluchtingsplug AP8138624 brandstofpomp ondersteuning AP8124297 niveausensor AP8120991 brandstofleiding 7,5x14,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6
brandstofpomp ii aprilia AP8106443 verveelde schroef AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101595 slangklem d10,1 AP8102764 witte slangklem d. 13x6 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144160 tank ontluchtingspijp AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8106386 flens van brandstofpomp AP8102626 2-weg verbinding AP8120253 afstandhouder AP8124529 brandstofpomp bedrading AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8102239 slangklem 12,5x8 AP8120992 brandstofpijp AP8102829 unie AP8120285 o-ring 123 AP8102873 unie
motor aprilia AP8106583 motor 990 AP8106519 tandwielkap, grijs AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8150220 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121354 versnellingsbak drijfstang AP8121353 versnellingsbak koppelingsstang AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152138 moer AP8150026 moer m6 AP8120912 hendel rubber AP8106420 versnellingspook AP8120116 3-weg verbinding AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8102741 olie ontluchtingsklep AP8144015 olieleiding 6x12 AP8144316 remleiding bescherming
uitlaat aprilia AP8121355 veer AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8119429 voorkant. uitlaat AP8119430 achterste uitlaatpijp AP8119428 centrale uitlaatpijp AP8119583 rh geluiddemper AP8119584 lh geluiddemper AP8150334 moer m8 AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8150018 onderlegring AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8134378 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8150489 pakking AP8150488 co-inlaatschroef
carters i aprilia AP0295653 carter assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210416 oliefilterdeksel grijs AP0256187 oliefilter AP0241852 neutrale knipperlichtschakelaar m10 AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268757 straal 75 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650335 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236370 chain guide AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
oliepomp aprilia AP0232730 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239440 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0245330 borgring 10x1
krukas i aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl.
krukas ii aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295858 zuigerveren set AP0613068 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
kleppen bedekken aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211666 klep achteraan AP0242091 moer m10 AP0211661 klep voorste kleppen AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP0274040 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40
cilinderkop en kleppen aprilia AP0613056 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613058 cilinderkop achter cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0941935 zelftappende schroef m5x12 AP0274060 camshaft sensor cpl. AP0254020 uitlaatklep 31mm AP0254010 inlaatklep 36 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer AP0239510 int. klepveer AP0253955 klep veerplaat AP0253645 ventiel halve kegel AP0251090 kabel bescherming AP0253990 klep lifter emmer
kleppen pads aprilia AP0253974 pad 2.3
voorste cilinder timing systeem aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220380 intake camshaft AP0634730 timing system gear AP0634735 distributiesysteem versnelling z = 29 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef AP0297955 nokkenas ketting
achterste cilinder timing systeem aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220380 intake camshaft AP0634730 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297955 nokkenas ketting AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
keuze versnellingsbak aprilia AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0258380 vork as AP0258360 vork AP0258350 vork AP0258375 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258325 shift cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239420 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236365 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0227714 onderlegring
versnellingsbak aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
koppeling aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0259530 koppelingstrommel AP0295780 primaire aandrijving AP0295790 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0627140 ring 52x62x1 AP0239370 veer AP0247970 bus AP0259580 veerhouder plaat AP0940580 schroef m8x16 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106633 stalen koppelingsschijven 10 st. AP8106634 beklede koppelingsschijven 9 st. AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259515 veerhouder plaat cpl. AP0632130 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0244020 sluitring d6.5 AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma AP0627280 drukplaat AP0442130 moer m12
waterpomp aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0232430 pin AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0211643 koppelingsdeksel AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller AP0222512 waterpomp behuizing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor
gasklephuis aprilia AP0295696 throttle body cpl. AP0281241 gasklephuis revisie kit AP0960122 sensorbuis 110mm AP0661011 throttle cable supp.plate cpl. AP0274030 throttle body sensor AP0274010 injection valve cpl. AP0296180 pakkingset AP0274020 brandstof drukregelaar AP0960111 sensorbuis 95mm AP0874320 3-weg verbinding AP0960121 sensorbuis 30mm AP0274050 druksensor AP8120965 o-ring 2018 AP0268010 veer AP8114415 min.eng.spd adj.cable AP0660020 cap
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP8116067 loctite 8150 AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0296170 pakkingset AP0297433 molykote g-n 50gr.

Frame

kader i aprilia AP8134503 spoelsteun, rechts AP8134504 spoelsteun, links AP8146001 instrum.holder frame AP8146468 zadelsteun AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121736 t bus AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8150451 lage zelfborgende moer AP8152275 schroef met flens AP8120030 rubberen afstandhouder AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8150314 schroef m6x70 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8201539 slangklem AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8102376 clip m6 AP8102544 klinknagel m6 AP8152313 captive moer m6 AP8152301 zelfborgende moer AP8220349 rubberen afstandhouder AP8146004 kader AP8121882 kabelgeleider AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8150329 inbusschroef AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121129 t bus AP8121075 t bus AP8121428 borgring d8
kader ii aprilia AP8152301 zelfborgende moer AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8152325 schroef met flens AP8120030 rubberen afstandhouder AP8150292 gebogen veerring AP8134557 ondersteuning voor expansietank AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8134501 kuip bevestigingsplaat AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8134596 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134380 waterkoeler bovenste steun AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121997 onderste afstelbus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8121996 bovenste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8134505 kanalen ondersteunen AP8121313 conische bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8152316 schroef met flens m10x75 AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 AP8144409 union pakking
voetsteunen aprilia AP8121917 rem- / versnellingshendelpen AP8121135 voetsteunpen AP8121224 veer voor voetsteun AP8120573 stop ring AP8146341 voorste voetsteun, paar AP8144071 rubberen uitlaat AP8134593 rechts voorste voetsteunbeugel AP8134594 lh voorste voetsteunbeugel AP8146231 rechts voorste voetsteunbescherming AP8146232 lh voorste voetsteunbescherming AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134746 lh voetsteun ondersteuning AP8134747 rechts voetensteun AP8146172 achterste voetsteunen, paar AP8134644 voetsteunpen AP8134451 voetsteun plaat AP8121773 afstandhouder AP8152288 schroef met flens AP8150446 belleville spring AP8121410 veer achterremhendel AP8150447 zeskantschroef m8x30 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8121918 voetsteunpen
centrale standaard aprilia AP8124977 draaischakelaar AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150292 gebogen veerring AP8152320 schroef met flens AP8221197 zijstandaardveer AP8121014 springveer AP8121375 bevestigingsbout centrale standaard AP8102524 staan ??veerbescherming AP8134373 standaard plaat AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8146354 stand cpl. AP8146342 zijstandaard
sturen aprilia AP8110077 axiaal kogellager AP8123932 fork upper plate AP8123640 stengelbasis AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123642 ring moer AP8123643 keerring moer terug AP8123644 stofkap ring AP8121205 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8121302 stuurslot bus AP8150211 schroef AP8123641 stofkap ring AP8152289 schroef met flens AP8152384 spindel sluitring AP8157532 aprilia-gegevensplaat
voorvork i aprilia AP8123637 rh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8123829 mouw AP8123810 zuiger bevestigingsbus AP8123831 veer AP8123832 preload tube cpl. AP8123835 afstandhouder AP8123836 onderlegring AP8123830 plunjer. compleet AP8123816 onderlegring AP8123815 ring AP8123833 huls plug cpl. AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8123821 stop ring
voorvork ii aprilia AP8123637 rh hub cpl. AP8123638 lh hub cpl. AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8123822 hub + rh vorkpoot AP8123823 naaf + linker vorkpoot AP8123824 stofkap AP8123806 borgring AP8123825 oliekeerring AP8123827 bus d.47,1xd.43xh.20 AP8123828 bus AP8123826 ring AP8123811 speciale ring AP8123812 schroef m10x1.5
zwenkarm aprilia AP8110079 kogellager AP8125830 achterste swingarmpen AP8120985 rh kettinggeleiderplaat AP8120986 links kettinggeleiderplaat AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121202 interne afstandhouder AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8144052 kettinggeleiderplaat AP8146012 zwenkarm AP8110078 kooi à rouleaux AP8144006 pakking ring AP8125763 achterwielasmoer AP8144048 o-ring 134 AP8121204 binnen borgring d37 AP8144005 pakking ring AP8125687 wielpenring AP8138790 kettingkast AP8150334 moer m8 AP8152305 ketting tientallen. stelschroef AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8120531 rubber met inzet AP8148824 onderhoud AP8150468 schroef m6x40 AP8144321 kettinggeleiderplaat
drijfstang - achterschokbreker abs. aprilia AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8110065 naaldlager AP8146272 enkele drijfstangcomp. AP8123688 schokdemper AP8135916 dubbele drijfstang AP8152322 schroef met flens m10x65 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8150457 binnenzeskantschroef m10x74 AP8121155 t bus AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8123870 t bus AP8123860 o-ring AP8121437 keerring moer terug AP8121438 ring moer AP8144314 silent-block
front body - voorkuip aprilia AP8149036 voorruit AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8149655 voorkuip, f. geel AP8102375 clip m5 AP8120531 rubber met inzet AP8139362 kuip dashboard vergrendeling AP8104080 rh achteruitkijkspiegel AP8104081 lh achteruitkijkspiegel AP8104155 spiegel inbrengkit AP8102341 spiegel gezamenlijke cup AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144290 pakking AP8120622 voorste stofkapring AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8157716 glasplaat voor kuip AP8152338 schroef met flens AP8104160 sferische ondersteuning
voorlichaam - kanaal aprilia AP8201539 slangklem AP8139364 lh int. kanaal. zwart AP8139363 rh int. kanaal. zwart AP8124300 luchttemp. sensor AP8139633 luchtinlaatrooster, lh AP8139634 luchtinlaatrooster. rechts AP8104075 links kanaalpakking AP8144258 rh kanaalpakking AP8102375 clip m5 AP8150423 schroef 4.2x25 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8150270 schroef 4.2x20
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8126890 voorspatbord, geel AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8117129 spoiler hittebescherming AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8149666 lagere kuip. grijs AP8139367 koelere spoiler, grijs AP8148551 voorkuip onderste vergrendeling AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124719 reflector, amber AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
centraal lichaam - stroomlijnkappen aprilia AP8149656 rechts lat. fairing. zwart AP8149657 lh lat. eerlijk. zwart AP8139693 rh interne kuip. zwart AP8139694 lh interne kuip. zwart AP8102375 clip m5 AP8150444 zelftappende schroef AP8152339 schroef met flens m5x9
benzinetank aprilia AP8134500 tanksteun AP8117127 f.tank akoestische isolatie. paneel AP8121386 tankbevestigingssteun AP8104288 tankdop AP8149654 brandstoftank, flitsend geel AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8221023 t bus AP8120030 rubberen afstandhouder AP8144062 tank rubber AP8134419 brandstoftank bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150459 zeskantschroef m6x90 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8120894 brandstoftank pakking AP8117147 brandstoftank hittebescherming AP8102503 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121889 kabelgeleider
zadel aprilia AP8129182 bestuurderszadel, zwart AP8129208 achterzadel, zwart AP8121075 t bus AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8126702 rubberen afstandhouder AP8126701 zadelrubber AP8149659 zadelhoes, flitsend geel AP8138947 zadeldek toegangsdeur AP8139369 zadelhoes basis AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8144081 rubberen afstandhouder
achterkap - achterkuip aprilia AP8134396 brandstoftank steunstang AP8114411 kabel vergrendelen AP8121420 vorkveer AP8149660 bijrijder handgreep. grijs AP8121665 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8149658 achter kuip. flitsend geel AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121728 t bus AP8104154 zadelslot AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus
achterlichaam - onderzadel aprilia AP8126590 kentekenplaatsteun AP8126894 achterspatbord, grijs AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8120177 elastisch AP8126717 schokdemper deksel AP8101595 slangklem d10,1 AP8149665 zadel supp. laag. lockup, grijs AP8102375 clip m5 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8112916 reflector achter AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8120531 rubber met inzet AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8212702 nummerbord licht AP8144288 lat. batterij ondersteuning rubber AP8144045 batterijsteun rubber AP8121032 bus AP8148824 onderhoud AP8150468 schroef m6x40 AP8126610 spatscherm achter AP8120512 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8157769 bewaker sticker AP8224164 achterreflector, rood AP8149037 reflector achter AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152306 zelfborgende moer m5
dashboard aprilia AP8124294 dashboard compleet AP8112599 rubberen afstandhouder AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8124569 lamphouder. compleet AP8124570 lamphouder. compleet AP8124571 lamphouder compleet 12v-3w AP8124575 dashboard zuiger AP8124574 dashboard rubber AP8124573 omhoog. dashboard afdekking AP8124572 schroef AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8144415 pakking
stuur aprilia AP8102787 anti.v gewicht. zwart AP8118603 rechterhelft stuur AP8118604 linkerhelft stuur AP8121262 anti v. gewichtsschacht AP8144083 rubberen afstandhouder AP8121261 anti vib. gewicht achterstand AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8118501 handgreep paar. zwart AP8110074 rol d4x19,8 AP8120178 o-ring of 112 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152289 schroef met flens AP8127069 de lichtkeuzeschakelaar AP8118470 choke controle AP8118580 motor stop-start apparaat AP8114355 levering van gastransmissie AP8114356 gas sluiting AP8114369 chokekabel AP8118566 voorste gasgreep u-bout AP8118567 u-bout gasgreep achter AP8118492 dopschroef AP8150472 tspei inox schroef m3x20 AP8120190 o-ring 3075
koppelingspomp aprilia AP8134394 olietank plaat AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113758 koppelingshendel AP8113759 u-bout AP8106384 koppelingspomp AP8113891 koppelingspijp AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8106381 koppeling commando cilinder AP8144151 rubberen pijp AP8101595 slangklem d10,1 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124398 koppelingsschakelaar + harnas AP8113553 tankdop AP8106382 olie tank AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8133522 beschermkap AP8106935 pakking
voorrem pomp aprilia AP8113896 voorremslang AP8113598 pil remtank plug AP8113499 remolietank AP8113763 voorste hoofdcilinder AP8113757 voorremhendel AP8113717 u-bout AP8213057 koppeling achterrempomp AP8113719 hefboom pin AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113766 olieleiding schroef AP8134383 olietank plaat AP8134438 remleiding bevestigingsplaat AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8120030 rubberen afstandhouder AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8221023 t bus AP8113764 slangklem d10,1 AP8144151 rubberen pijp AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8124288 remlichtschakelaar
voorwiel aprilia AP8101744 tubeless ventiel AP8125728 voor rechts wielafstand AP8125737 voor lh whe.ou. spacer AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152335 wielas moer AP8125827 front wheel spindle AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8113607 remschijf AP8108675 voorwiel. grijs AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125778 interne afstandhouder AP8125779 borgring AP8152286 schroef met flens m8x20
remklauw voor aprilia AP8113892 rechter remklauw, goud AP8113893 links remklauw, goud AP8113754 remblokken AP8213193 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8113607 remschijf AP8152336 schroef met flens m10x1.25
achterwiel aprilia AP8107120 chain cpl conn.link AP8107119 kettingring z = 41 AP8108676 achterwiel, grijs AP8125733 primaire drive / cush drive AP0000000 voor / achterband 120/60 zr17 AP8125731 flexibel koppelingsrubber AP8101744 tubeless ventiel AP8121225 achterwiel spacer AP8121408 veeraandrijving bevestigingsbus AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8125730 kroonhouder cpl. AP8125831 wheel pin AP8152324 wielspindelmoer m25x1,5 AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8125786 afdichtring 38x52x7 AP8125787 afstandhouder AP8125788 borgring AP8150463 speld 10x20 AP8106806 lager 6205-2rs1 25x52x15 AP8150195 binnenzeskantschroef m10x30 AP8121213 afdichtring 38x55x7 AP8121212 binnen borgring d55 AP8110081 met 30x55x13 AP8125732 veerafstandhouder AP8107136 verbindingsschakel
achterrem pomp aprilia AP8106382 olie tank AP8113553 tankdop AP8101595 slangklem d10,1 AP8144151 rubberen pijp AP8113889 achterste remleiding AP8113288 rubberen balgen AP8113890 achterste hoofdcilinder AP8121416 hoofdcilinderstang AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8113003 olieleiding schroef AP8120912 hendel rubber AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8150072 zeskantschroef m6x25 AP8146016 achterremhendel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150026 moer m6 AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8112996 microschakelaar AP8213057 koppeling achterrempomp
achter remklauw aprilia AP8121407 rem supp. plaat pin AP8113612 remschijf achter AP8124528 snelheidsmeter sensor cpl. AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8113889 achterste remleiding AP8113897 achter remklauw. goud AP8113898 remblokken AP8113752 pin + splitpen AP8113895 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8134544 achterste remleidingsteun AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8134385 rem hanger plaat
achter elektrisch systeem aprilia AP8124267 spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8212469 relais 12v / 30a AP8124289 diode AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8220283 rubberen afstandhouder AP8148438 relais ondersteuning AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8138596 ecu box deksel AP8138776 ecu prot.box AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8117033 zelfklevende spons AP8121075 t bus AP8124523 belangrijkste kabelboom AP8144046 rubberen sensorsteun AP8124266 val sensor AP8152117 inbusschroef AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8220150 rubberen afstandhouder AP8221097 t bus * AP8124826 injectie bedrading AP0265472 versnellingsbak AP0265246 int. donkere plug dop AP0265480 bobine AP0265244 ext. donkere plug dop
slot hardware kit aprilia AP8104259 slot hardware kit AP8104154 zadelslot AP8104288 tankdop AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8114411 kabel vergrendelen AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152288 schroef met flens AP8121420 vorkveer AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121728 t bus AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16 AP8120428 kabelgeleider AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8121678 bus
sticker en plaat set aprilia AP8102622 toolkit AP8104176 handboek van de operator AP8157650 fraudebestendige gegevensplaat AP8157649 constructor gegevensplaat AP8167337 sticker set AP8102728 klinknagel 3x11 AP8149311 gegevensplaat frame AP8157821 ece gegevensplaat

Elektrisch

koplamp aprilia AP8124903 ventilatie plug AP8124904 koplampbescherming vooraan AP8124905 lamphouder AP8124906 stadslichten schakelen bedrading AP8224393 lamp 12v-5w AP8150486 zelftappende schroef AP8134641 ondersteuning AP8121436 veer AP8124744 koplamp AP8124763 koplamp bedrading met harnas AP8150282 schroef AP8152136 inbusschroef AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8127109 lamp h7-12v-55w
achterlicht - richtingaanwijzers aprilia AP8124456 rechts voor / links achter indic. AP8124471 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8152392 zelftappende schroef 2,9x32 AP8124889 richtingaanwijzer lens AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8149663 up.light supp. achter fair., grijs AP8149664 lo. lichte supp. achterlicht. grijs AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8124908 achterlicht kabelboom. AP8124909 achterlicht lens AP8144313 achterlicht pakking AP8117170 lage antivibratiespons AP8124395 achterlicht AP8124976 plaat licht bedrading AP8124860 lamphouder plug AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8117175 up.antivibratiespons AP8117033 zelfklevende spons AP8221303 rechts afstandhouder AP8221305 links afstandhouder AP8224390 lamp r10w 12v AP8224389 lamp 12v-21 / 5w
front elektrisch systeem aprilia AP8124593 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212588 diode AP8124523 belangrijkste kabelboom AP8112500 toeter AP8124856 beschermingspijp AP8120428 kabelgeleider AP8124274 zekeringhouder AP8112176 zekering 15a AP8124277 microrele 12v-30a AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8124293 relais ondersteuning AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152288 schroef met flens AP8124764 bedrading van neutrale schakelaar AP8121678 bus AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8124827 ventilatoren bedrading AP8148662 rh bedrading bescherming AP8148661 lh bedrading bescherming AP0265482 bobine AP0265244 ext. donkere plug dop AP0265246 int. donkere plug dop
centraal elektrisch systeem aprilia AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8124636 rele motor vent.gp130 AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150026 moer m6 AP8124284 batterij (yuasa) 12v-12ah AP8124825 aardingsbatterijkabel AP8138832 batterij hoes AP8120218 eindkap AP8124766 oliedruk bedrading AP8121411 bevestigingsplaat startrelais AP8124454 kabel relais-startmotor AP8124557 h.t. bedrading AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8124273 zekering 30a AP8124828 hoofdzekeringen bedrading AP8112940 positieve poolkap AP8124826 injectie bedrading AP8152123 binnenzeskantschroef m6x8 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121032 bus
ontstekingseenheid aprilia AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295830 ontstekingsunit 12v-380w AP0659110 sprag clutch AP0659120 sprag koppelingshuis AP0641590 binnenzeskantschroef m8x16 AP0241541 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0211651 ontstekingsdeksel AP0241631 dekking m24x1.5 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0240580 schroef met flens AP0260870 kabel bescherming AP0650340 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0229301 pin m6x50 AP0634600 inactieve versnelling AP0634740 double gear AP0294356 starter motor cpl. AP0294352 revisieset startmotor AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0297942 bougie dcpr9e AP0265246 int. donkere plug dop AP0265244 ext. donkere plug dop

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia SL Falco 1000 2000 - 2002.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia