Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia RST 1000 Futura 2001.

Aprilia RST 1000 Futura 2001 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia RST 1000 Futura 2001

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia RST 1000 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia RST 1000 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2001!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8149048 filterhouder bovenzijde AP8102610 luchtfilter AP8134739 reductie diafragma AP8134743 reductie diafragma AP8120615 pakking d3 AP8144414 inlaatslang AP8144381 inlaatslang rechts AP8106812 rh inlaatspruitstuk AP8144383 choke hold AP8106813 lh inlaatspruitstuk AP8221242 spec. zelftappende schroef 3.5x20 AP8144382 inlaatslang lh AP8106395 inlaatopening AP8144063 o-ring 159 AP8149049 onderzijde filterhuis AP8149049 onderzijde filterhuis AP8158012 onderzijde filterhuis AP8158012 onderzijde filterhuis AP8134478 filterhuis voorzijde. supp. AP8120876 plug AP8121731 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8149165 min. adj. klep AP8104250 gezamenlijke "y" AP8202154 3-weg verbinding AP8220095 o-ring AP8150406 schroef m5x45 AP8124981 min. regelmotor AP8120987 pijp 9x14 AP8102766 slangklem AP8101595 slangklem d10,1 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8102763 slangklem 100-120 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120955 pijp. grijs 3x8 AP8120253 afstandhouder AP8152246 schroef met flens m6x16
koppeling i aprilia AP0259520 koppelingsnaaf AP0245830 veerring 24.5x40 AP0242950 moer m24x1.5 AP8106959 stalen koppelingsplaat 9 pz. AP8106960 gevoerde koppelingsschijf 8 oz. AP0220455 clutch shaft cpl. AP0259517 veerhouder plaat cpl. AP0632130 kogellager 16004 AP0632135 kogellager 16004 AP0239480 koppeling veer AP0627530 onderlegring AP0240036 hex schroef AP0227180 ring 12.2x32x2 AP0627230 ondersteuning schijf AP0260890 diafragma 2R000307 diafragma AP0627280 drukplaat AP0627281 drukplaat AP0442130 moer m12 AP8106915 stalen koppelingsschijven 10 st.
koppeling ii aprilia AP0627260 ring 30.2x50 AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0259530 koppelingstrommel AP0295780 primaire aandrijving AP0295790 primaire transm. AP0239390 veerring 68x52x1,2 AP0627140 ring 52x62x1 AP0239370 veer AP0247970 bus AP0259580 veerhouder plaat AP0940580 schroef m8x16 AP0641595 schroef m8x16 AP0627220 ring 25x44.4x5 AP0295792 primaire transm. AP0295795 primaire transm. AP0634475 oliepomptandwiel z = 42 AP0242206 moer m8 AP0247614 afstandhouder AP0259582 veerhouder plaat AP0259583 veerhouder plaat AP0238130 spring AP0238135 veer AP0247974 bus d11.5 AP0247976 bus d11.5 2R000222 bus d5,5 AP0247972 bus d5,5 AP0238140 veer AP0941835 schroef m8x25 AP0295782 primaire aandrijving AP0295783 primaire aandrijving AP0259587 veerhouder plaat AP0259535 clutch drum AP0627910 drukring
koelsysteem aprilia AP8120980 thermostaat-motorpijp AP8120979 motorverdeelpijp AP8102431 3-weg verbinding AP8124929 thermostaatventiel set 75 ° c AP8144034 thermostaat-koeler pijp AP8144033 thermostaat-pompleiding AP8102677 drieweg spruitstuk AP8120978 waterslang spruitstuk / koeler AP8144092 spruitstuk ontluchtingspijp AP8102732 slangklem 17-25 AP8144093 manifold-union ontluchtingspijp AP8144094 vakbond ontluchtingspijp AP8104097 slangklem AP8120981 waterslang koelers AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8121837 aluminium ring AP8125856 plug
carters i aprilia AP0296961 crankcase assy AP0632010 pin m8x12 AP0929500 speld 10x8 AP0229301 pin m6x50 AP0929930 pin AP0229385 pin AP0233745 bus halve schaal. blauw AP0233746 bus halve schaal. rood AP0233748 bus halve schaal. geel AP0233743 bus halve schaal. geel AP0233741 bus halve schaal. rood AP0233740 bus halve schaal. blauw AP0233822 bus halve schaal. geel AP0233820 bus halve schaal. rood AP0233711 bus halve schaal. blauw AP0929650 speld 5x10
carters ii aprilia AP0241580 tapbout m10x171 AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0650500 o-ring 59,52x2,62 AP0210416 oliefilterdeksel grijs AP0610233 oliefilterdeksel AP0210415 oliefilterdeksel AP0256187 oliefilter AP0241854 neutrale knipperlichtschakelaar m10 2R000498 tappo scarico olio AP0241782 tappo scarico olio AP0230415 pakkingring 6x10 AP0241081 binnenzeskantschroef m6x10 AP0268740 straal 40 AP0268751 straal 40 AP0932585 kogellager 6206 AP0241531 schroef met korte kop AP0832144 kogellager 6304 AP0232625 met 6003 AP0241501 binnenzeskantschroef m6x80 AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0632124 hoeklager 3206 AP0932428 kogellager 6205 AP0932335 kogellager 16101 AP0256497 oliezeef 2R000325 oliezeef AP0256526 oliespuitpijp AP0650337 pakking AP0650335 pakking AP0850050 oliekeerring 40x47x7,5 AP0250450 oliekeerring 12x28x7 AP0650320 oliekeerring 11x22x7 AP0236370 chain guide AP0259500 ontkoppelingsflens koppeling AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0241261 inbusschroef
cilinder - zuiger aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0684310 zuiger compleet 96.944 mm (a) AP0684311 zuiger compleet 96.956 mm (b) AP0295858 zuigerveren set AP0613417 cylinder with piston, grey AP0613418 cilinder met zuiger AP0613419 cilinder met zuiger AP0216222 zuigerpen 22x14x55 AP0245436 stopring 22 AP0650390 cilindervoet pakking AP0929650 speld 5x10 AP0236252 kettingspanner assy. AP0236253 kettingspanner assy. AP0640450 hoes AP0430622 afdichtring 16x22 AP0940637 schroef met flens
cilinderkop en kleppen aprilia AP0613406 front cylinder head cpl.grey AP0613405 cilinderkop voor cpl. AP0253926 uitlaatklep gids AP0253921 inlaatklepgeleider AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP0232210 speld 6x8 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0927945 sluitring 6.2x12x1 AP0613408 cilinderkop achter cpl. grijs AP0613407 rear cylinder head cpl. AP0927863 sluitring 6.1x9.8x1 AP0240331 inbusschroef AP0239510 int. klepveer AP0253645 ventiel halve kegel AP0253990 klep lifter emmer AP0253956 klep veerplaat AP0253957 klep veerplaat AP0254027 uitlaatklep 31mm AP0254021 uitlaatklep 31mm AP0254011 inlaatklep 36 mm AP0253965 klep veerplaat AP0230510 klepsteelafdichting AP0239520 ext. klepveer
aandrijfas aprilia AP0295662 krukas cpl. AP0295663 krukas cpl. AP0217346 drijfstang cpl. AP0440260 inbusschroef AP0640400 drijfstangschroef AP0246570 transmissiesleutel 4x5 AP0946015 transmissiesleutel 6x9 AP0295765 timing system gear cpl. AP0219365 ext. wielzijde contragewicht AP0295770 balance shaft gear cpl. AP0245860 veerring AP0295780 primaire aandrijving AP0219360 int. wielzijde contragewicht AP0245840 veerring AP0242940 moer m33x1.5 AP0220372 onderste balansas AP0242874 moer AP0627200 sluitring 24x54x2 AP0634610 waterpomp versnelling AP0634500 inactieve versnelling AP0929930 pin AP0219350 clutch side counterweight AP0295760 timing system gear cpl. AP0233722 bus. blauw 42x45x19 AP0233723 bus, geel 42x45x19 AP0233721 bus, rood 42x45x19
motor aprilia AP8106919 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8121354 versnellingsbak drijfstang AP8121435 versnellingsbak koppelingsstang AP8106375 tandwielkap, aluin. 180 AP8106747 versnellingspook AP8110053 linker kogelgewricht m6 AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8120912 hendel rubber AP8134687 lh kuip bevestigingsplaat AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8121795 t bus AP8221046 spacer d6x8x13.5 AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8121434 remhendelpen AP8150026 moer m6 AP8152138 moer AP8150430 lage zelfborgende moer AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8134798 bord AP8221172 kabelgeleider AP8201808 kabelgeleider d8 AP8144015 olieleiding 6x12 AP8144038 brandstofleiding 6x10 AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144303 3-weg verbinding AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8120876 plug
uitlaat aprilia AP8119530 centrale uitlaatcompensator AP8119656 centrale uitlaatcompensator AP8119529 geluiddemper AP8119647 geluiddemper AP8119414 uitlaatpijp pakking AP8144030 stand eindstop AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8119575 rechts achterste uitlaatpijp AP8119576 lh achter uitlaatpijp AP8150334 moer m8 AP8119537 achterste uitlaatpijp AP8119538 voorkant. uitlaat AP8121170 veer AP8121355 veer AP8146473 uitlaat compensator ondersteuning AP8144423 rubberen afstandhouder AP8134748 handvat deksel AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8221297 isolerende ring AP8119665 pakking 127927 pakking AP8119664 hoes AP8119666 klemmen AP8144504 schede
expansievat aprilia AP8138556 expansievat AP8104124 expansievat plug AP8120355 olieplug pakking AP8102615 hoes AP8120988 vuldop AP8144032 pomp-inlaatpijp AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8117033 zelfklevende spons AP8134684 ondersteuning voor expansietank AP8102378 slangklem d11,3 AP8221145 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8102732 slangklem 17-25 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8120531 rubber met inzet
voorste cilinder timing systeem aprilia AP0240400 inbusschroef AP0940590 zeskantschroef m8x20 AP0236320 chain guide AP0211766 bearings support plate AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295765 timing system gear cpl. AP0845030 veerring b8 AP0940631 hex schroef AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220380 intake camshaft AP0634730 timing system gear AP0634732 timing system gear AP0297957 camshaft chain AP0297955 nokkenas ketting AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0240960 afstandsschroef AP0634735 distributiesysteem versnelling z = 29
benzine pomp aprilia AP8106865 brandstofpomp cpl. AP8134750 flens van brandstofpomp AP8144477 pakking ring AP8176032 pakking ring AP8124664 brandstofpomp bedrading AP8144475 pakking ring AP8104375 ontluchtingsset voor het sluiten van leidingen AP8104374 gewricht AP8106888 benzine pomp AP8121536 schroef m5x12 AP8124588 niveausensor AP8144226 brandstofpijp AP8104373 slangklem AP8102971 brandstoffilter AP8134802 niveausensor houder AP8121537 zelftappende schroef AP8144476 brandstofpijp AP8144227 pakking AP8121540 schroef m6x12 AP8121538 schroef AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8102829 unie AP8106444 pakking 18x12.2x1.5 AP8106443 verveelde schroef AP8144364 brandstofpijp AP8144069 brandstofleiding 6x13 AP8104993 mannelijke tip unie AP8152272 schroef met flens m5x12
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8106764 ontluchtingsklep AP8121267 choke hold AP8102985 olie ontluchtingsklep AP8104251 olie ontluchtingsklep AP8120116 3-weg verbinding AP8102727 3-weg verbinding AP8102378 slangklem d11,3 AP8102520 slangklem AP8101595 slangklem d10,1 AP8120179 slangklem d8 AP8134808 steunplaat klep 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8102377 slangklem d9.1 AP8134650 klep steunklem AP8102375 clip m5 AP8144303 3-weg verbinding AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8134809 bus steunplaat AP8102719 slangklem d.80,5 AP8102688 slangklem d.76
versnellingsbak aprilia AP0220390 as voor primaire tandwielas. AP0634695 2e rondsel versnelling z = 23 AP0627120 ring 29.2x33.5 AP0245815 borgring 28x2 AP0634660 3rd-4th pinion gear AP0627132 sluitring 25.35x34.5 AP0632070 rolkooi 25x29x13 AP0634710 6e rondsel AP0634640 2e rondsel AP0220400 driven shaft AP0634655 2e wiel versnelling z = 28 AP0634720 6e wielversnelling AP0634670 4e wiel versnelling AP0634680 3e wiel versnelling AP0634700 koppelschotel z = 22 AP0427106 sluitring 25.3x33.5 AP0634620 1e wiel versnelling AP0827110 ring 20.5x37x1 AP0281222 versnellingsbak cpl.6 snelheid
keuze versnellingsbak aprilia AP0220437 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0258380 vork as AP0258383 vork as AP0258361 vork AP0258351 fork AP0258375 vork AP0258376 vork AP0258310 index ring AP0932335 kogellager 16101 AP0258325 shift cam AP0241932 binnenzeskantschroef m6x30 AP0840880 binnenzeskantschroef m6x30 AP0244211 sluitring 6.4 AP0227716 onderlegring AP0248375 index assy. hendel AP0239247 index veer AP0229385 pin AP0239430 veer AP0239420 pin veer AP0239422 pin veer AP0247940 bus AP0245440 borgring AP0832144 kogellager 6304 AP0227442 ring 20.2x27.5 AP0945665 borgring 20x1.75 AP0236365 rubberen rondsel AP0239450 veerring 34x16.3 AP0627210 onderlegring AP0940741 hex schroef AP0220435 tandwielas + veer cpl. AP0620235 gear shaft+spring cpl. AP0227714 onderlegring
oliepomp aprilia AP0220423 oliepomp as. AP0232730 speld 4x15.8 2R000229 speld 4x15.8 AP0256680 interne en externe rotor AP0256681 interne en externe rotor 2R000306 speld 4x25.8 AP0232970 speld 4x25.8 AP0211620 oil pressing pump casing 2R000317 olie persen pomphuis AP0634470 oliepomptandwiel z = 42 AP0956275 interne en externe rotor 2R000311 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0211631 deckel ?lpumpe rotax 211 AP0256510 pressure bn. zuiger AP0239447 veer AP0241650 klep dichter schroef m12x1.5 AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 2R000080 pin AP0232430 pin AP0634483 oil pump gear AP0634488 oliepomp tandwiel AP0245330 borgring 10x1
olie tank aprilia AP8148997 olie tank AP8104100 olie koeler. zwart AP8120190 o-ring 3075 AP8102618 olievuldop AP8144406 oliefilter AP8144059 oliepeil pijp AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8106388 olie pijp AP8120196 o-ring 3056 AP8106387 olie pijp AP8150137 inbusschroef AP8144061 silent-block AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8102731 slangklem AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121409 olieleiding schroef AP8106389 olieleiding 12x19 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8144405 unie AP8144012 o-ring 121 AP8144420 olie pijp AP8102786 slangklem 20x8 AP8144008 o-ring 115 AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121862 sluitring d8x16x1.5 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144015 olieleiding 6x12
achterste cilinder timing systeem aprilia AP0220440 upper balance shaft AP0832360 kugellager 2R000324 kugellager AP0250130 oliekeerring 15x24x5 AP0211681 bus plaat cpl. AP0236300 chain guide AP0236310 chain guide AP0940560 hex schroef AP0244211 sluitring 6.4 AP0236380 kettinggeleider AP0941121 hex schroef AP0827305 ring 6.2x18x2 AP0220385 uitlaat nokkenas AP0220380 intake camshaft AP0634730 timing system gear AP0634732 timing system gear AP0627190 sluitring 16,7x29x1 AP0840371 binnenzeskantschroef m6x11.5 AP0246055 transmissiesleutel 3x3.7 AP0295775 upper balance shaft gear cpl. AP0297955 nokkenas ketting AP0297957 camshaft chain AP0219340 contragewicht AP0942570 mompelen 2R000219 mompelen AP0840391 inbusschroef AP0632161 rolkooi 16x22x10 AP0295760 timing system gear cpl. AP0211756 roller cage plate AP0929500 speld 10x8 AP0247980 bus 8,2x12x25 AP0940631 hex schroef AP0240275 hex schroef AP0845030 veerring b8
afdichtings- en smeermiddelen aprilia AP0897651 loctite (blauw) 243 10cc. AP0899788 loctite (groen) 648 5gr. AP0899784 loctite (oranje) 574 AP0297434 loctite anti-seize 50ml.15378 AP0297433 molykote g-n 50gr. AP0297386 silastic 732 rtv 100 gr. AP0898011 loctite 275 AP0296170 pakkingset 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
gasklephuis aprilia AP8124866 gasklephuis AP8120965 o-ring 2018 AP8106889 injectieklep cpl. AP8106771 brandstof drukregelaar AP8106884 gasklephuis cpl. AP8144483 o-ring AP8144485 o-ring
kleppen bedekken aprilia AP0241625 spacer screw cpl. AP0650345 klepdeksel pakking AP0211667 rear valves cover AP0211668 kleppendeksel achter, grijs AP0242091 moer m10 AP0211663 voorste kleppendeksel, grijs AP0211662 front valves cover AP0250311 sluitring 8,4 AP0240081 binnenzeskantschroef m8x25 AP0251830 slangklem 65 AP0267150 inlaatflens AP0250640 afdichtring 12x18 AP0251100 bord AP8124868 temp. sensor AP0241601 inbusschroef AP0241560 tapeind AP0922245 hoekige unie AP0922242 hoekige unie AP0240170 dekking m18x1.5 AP0224090 pijp AP0242851 moer AP0650210 cilinderkoppakking AP0640581 binnenzeskantschroef m10x40 AP0660010 hoes
kleppen pads aprilia AP0253974 pad 2.3 AP0254031 pad 2.375 AP0254032 pad 2.425 AP0254033 pad 2.475 AP0254035 pad 2.575 AP0254036 pad 2.625 AP0254037 pad 2.675 AP0254038 pad 2.725 AP0254039 pad 2.775 AP0254040 pad 2.825 AP0254041 pad 2.875 AP0254042 pad 2.925 AP0254043 pad 2.975 AP0254030 pad 2.325 AP0253988 pad 3.00 AP0253987 pad 2.95 AP0253975 pad 2.35 AP0253976 pad 2.4 AP0253977 pad 2.45 AP0253978 pad 2.5 AP0253979 pad 2.55 AP0253980 pad 2.6 AP0253981 pad 2.65 AP0253982 pad 2.7 AP0253983 pad 2,75 AP0253984 pad 2.8 AP0253985 pad 2.85 AP0253986 pad 2.9 AP0254034 pad 2.525
waterkoelers aprilia AP8102952 waterkoeler, rechts zwart AP8102951 waterkoeler, links zwart AP8120981 waterslang koelers AP8104097 slangklem AP8124855 ventilator. cpl. AP8101372 silent-block AP8112600 rubberen afstandhouder AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150026 moer m6 AP8150340 binnenzeskantschroef m6x12 AP8152184 sluitring 6.4x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150430 lage zelfborgende moer AP8152278 schroef met flens m6x16 *
waterpomp aprilia AP0929930 pin AP0634500 inactieve versnelling AP0634490 water pump gear AP0220410 as van de waterpomp. AP0220412 as van de waterpomp. AP0232430 pin 2R000080 pin AP0227685 ring 10.1x22x1 AP0632010 pin m8x12 AP0650330 pakking AP0610151 clutch cover AP0233790 bus halve schaal. blauw AP0233791 bus halve schaal. rood AP0233793 bus halve schaal. geel AP0233780 met halve schaal 20x24x16 AP0650310 oliekeerring 10x25x5 AP0650315 oliekeerring 10x25x5 AP0650370 pomp mechanische afdichting AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0840681 binnenzeskantschroef m8x40 AP0841841 inbusschroef AP0950141 afdichtring 8x13 AP0222500 impeller 2R000112 waaier AP0222512 waterpomp behuizing AP0222513 water pump casing AP0650240 pakking AP0240331 inbusschroef AP0840861 binnenzeskantschroef m6x25 AP0230415 pakkingring 6x10 AP0211778 diafragma schijf cpl. AP0240181 inbusschroef AP0956169 sensor 1D001138 sensor

Frame

centraal lichaam - lagere stroomlijnkappen aprilia AP8158340 rechts onderkuip. blu AP8158847 geen beschrijving beschikbaar AP8158847 geen beschrijving beschikbaar AP8158849 geen beschrijving beschikbaar AP8168854 geen beschrijving beschikbaar AP8158074 rechts onderkuip, blauw AP8158074 rechts onderkuip, blauw AP8158338 rechts onderkuip, zilver AP8158339 rechts onderkuip, rood AP8149972 rechts onderkuip. zilver AP8149972 rechts onderkuip. zilver AP8158060 rechts onderkuip. rood AP8158060 rechts onderkuip. rood AP8158075 lagere kuip, blu AP8158848 geen beschrijving beschikbaar AP8149973 lagere kuip. zilver AP8158061 lagere kuip. rood AP8168855 lagere kuip. grijs AP8149050 rh luchtinlaatschild AP8149051 lh luchtinlaat schild AP8117157 akoestische isol. paneel, rechts laag. AP8117158 akoestische isol. paneel. laag. AP8121506 hittebescherming spacer AP8134686 kuip bevestigingsplaat AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8121041 afstandhouder
centraal lichaam - bovenste stroomlijnkappen aprilia AP8149970 rechts lat. fairing. zilver AP8168868 rechts lat. fairing. blauw AP8158058 rechts lat. fairing, rood AP8158072 rechts lat. fairing, blauw AP8158866 geen beschrijving beschikbaar AP8168852 geen beschrijving beschikbaar AP8158867 geen beschrijving beschikbaar AP8158073 lh lat. fairing, blauw AP8158059 lh lat. fairing, rood AP8168869 geen beschrijving beschikbaar AP8168853 lh lat. eerlijk. zwart AP8149971 lh lat. eerlijk. zilver AP8149976 olieplug vergrendeling AP8149977 vergrendeling van de waterplug AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8117155 akoestisch isolatiepaneel. rechts AP8117156 akoestisch isolatiepaneel. lh AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8167214 lh lat. eerlijke plaat AP8167213 rv lat. beugel
centrale standaard aprilia AP8146278 centrale standaard AP8121467 stand ondersteuning 884169 stand ondersteuning AP8102524 staan ??veerbescherming AP8221197 zijstandaardveer AP8121482 interne zijstandaardveer AP8146477 zijstandaard AP8146298 zijstandaard AP8134755 standaard plaat AP8134737 standaard plaat 854888 draaischakelaar AP8124977 draaischakelaar AP8150492 schroef AP8121994 bevestigingsbout centrale standaard AP8152001 lage moer m10x1,25 AP8150196 binnenzeskantschroef m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8220299 o-ring 2050 AP8150400 inbusschroef AP8152301 zelfborgende moer AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121466 pin
koppelingspomp aprilia AP8106713 koppelingspomp 978607 koppelingspomp AP8113719 hefboom pin 2B003040 hefboom pin AP8113993 u-bout AP8113996 u-bout AP8127224 microschakelaar AP8118659 koppelingshendel AP8213243 raam hoofdcilinder AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113997 tankdop AP8106381 koppeling commando cilinder AP8133504 koppelingspijp AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8113761 ontluchtingsventiel AP8113762 verveelde schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP0241821 binnenzeskantschroef m6x45 AP8106935 pakking
drijfstang - achterschokbreker abs. aprilia AP8123893 schokdemper AP8146251 dubbele drijfstang AP8146340 enkele drijfstangcomp. AP8135924 dubbele drijfstangpen l40 AP8110065 naaldlager AP8110068 oliekeerring d18x24x3 AP8121476 pin AP8152322 schroef met flens m10x65 AP8152301 zelfborgende moer AP8150458 binnenzeskantschroef m10x63 AP8121155 t bus AP8144314 silent-block AP8110103 kogelgewricht AP8163108 voorladen
dashboard aprilia AP8124696 dashboard compleet AP8127075 dashboard compleet AP8127279 dashboard compleet AP8127326 geen beschrijving beschikbaar AP8127327 geen beschrijving beschikbaar AP8127328 geen beschrijving beschikbaar AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8121790 t bus AP8112599 rubberen afstandhouder AP8127155 dashboard knop AP8127156 beschermkap AP8127157 beschermkap AP8127158 transparante bescherming AP8127159 pakking AP8121574 bevestigingspin
voetsteunen aprilia AP8146524 achterste voetsteunen, paar AP8146467 voorste voetsteun, paar AP8146248 rechts voorste voetsteunbeugel AP8146249 lh voorste voetsteunbeugel AP8146296 rechts voetensteun AP8146297 lh voetsteun ondersteuning AP8158225 achter voetsteunbescherming AP8158226 rechts voetsteunen achter AP8119617 uitlaatpijpen deksel AP8121224 veer voor voetsteun AP8152409 stop ring AP8134451 voetsteun plaat AP8121566 voetsteunpen AP8101861 bal d6,35 AP8134451 voetsteun plaat AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8134742 remleiding hanger AP8134600 olietank laag. steunklem AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8118584 linker handvat
kader i aprilia AP8146273 kader AP8146247 zadelsteun AP8121996 bovenste afstelbus AP8121997 onderste afstelbus AP8121995 nld. verbindingselem. ringmoer AP8102544 klinknagel m6 AP8201124 rubberen afstandhouder AP8121455 afstandsbus AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8152317 schroef met flens m10x100 AP8152315 schroef met flens m10x110 AP8144423 rubberen afstandhouder AP8121764 afstandhouder AP8121998 bovenste motorafstandsstuk AP8152301 zelfborgende moer AP8152318 schroef met flens m10x35 AP8150292 gebogen veerring AP8150469 binnenzeskantschroef m10x30 AP8150436 lage zelfborgende moer m10 AP8152325 schroef met flens AP8121254 lh afstandsstuk voorste motor AP8102902 inbus met zeskant schroefdraad AP8221310 kabelgeleider
kader ii aprilia AP8146246 instrum.holder frame AP8134719 kuip aansluitplaat AP8134646 bevestigingsplaat van de spoeleenheid AP8134685 olietanksteun AP8134638 onderste waterkoeler ondersteuning AP8134380 waterkoeler bovenste steun AP8134688 bevestigingsplaat regeleenheid AP8144061 silent-block AP8101372 silent-block AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221023 t bus AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8121731 t bus AP8121811 t bus AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8150314 schroef m6x70 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152272 schroef met flens m5x12 AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8120030 rubberen afstandhouder AP8144550 geen beschrijving beschikbaar
voorlichaam - kanaal aprilia AP8148037 rechter binnenkuip, zwart AP8148038 lh interne kuip, zwart AP8148027 rh luchtkanaal AP8148028 lh luchtkanaal AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8201539 slangklem AP8124867 luchttemp. sensor AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152246 schroef met flens m6x16
front body - voorkuip aprilia AP8149772 voorruit AP8158159 voorruit AP8168859 geen beschrijving beschikbaar AP8149969 rechter voorkuip, zilver AP8168866 geen beschrijving beschikbaar AP8168850 geen beschrijving beschikbaar AP8158843 rechter kuip. grijs AP8158070 rechter kuip. blauw AP8158056 rechter kuip. rood AP8149964 links kuip, zilver AP8168867 geen beschrijving beschikbaar AP8168851 geen beschrijving beschikbaar AP8158844 geen beschrijving beschikbaar AP8158071 links kuip. blauw AP8158057 links kuip. rood AP8104470 geen beschrijving beschikbaar AP8104370 rh achteruitkijkspiegel, blauw AP8104368 rh achteruitkijkspiegel, rood AP8104359 achteruitkijkspiegel zilver AP8104360 lh achteruitkijkspiegel. zilver AP8104369 lh achteruitkijkspiegel. rood AP8104371 lh achteruitkijkspiegel. blauw AP8104471 geen beschrijving beschikbaar AP8144109 bevestigingspin AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8104378 rh spiegel pakking AP8104379 lh spiegel pakking AP8127217 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127218 linker richtingaanwijzer lens AP8127222 lamp 10w 12v AP8127221 schroef AP8124936 air temp. sensor AP8152299 zelfborgende moer m6
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8156073 voorspatbord. zwart AP8158857 geen beschrijving beschikbaar AP8158856 geen beschrijving beschikbaar AP8156074 geen beschrijving beschikbaar AP8126932 voorspatbord, rood AP8126923 voorspatbord, zilver AP8126956 voorspatbord, blauw AP8126955 voorspatbord, rood AP8126946 voorspatbord, zilver AP8126933 voorspatbord. blauw AP8148551 voorkuip onderste vergrendeling AP8148024 pijler AP8117129 spoiler hittebescherming AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8124719 reflector, amber AP8150204 moer m4 AP8150158 ring 4,3x9x0,8
voorkant body-lockups aprilia AP8149965 kuip dashboard vergrendeling AP8158853 geen beschrijving beschikbaar AP8158062 koplamp lage vergrendeling AP8158850 geen beschrijving beschikbaar AP8158160 rh vernieuwing spoor opsluiting AP8158854 geen beschrijving beschikbaar AP8158161 lh vernieuwing spoor opsluiting AP8158855 geen beschrijving beschikbaar AP8144356 rubberen afstandhouder AP8149967 rechts dashboardvergrendeling AP8158851 rechts dashboardvergrendeling AP8149968 lh dashboardvergrendeling AP8158852 lh dashboardvergrendeling AP8102671 kunststof klinknagel AP8120591 ring 10x5,3x1 * AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8121250 bus
remklauw voor aprilia AP8133511 rechts remklauw voor AP8133512 links remklauw AP8113754 remblokken AP8213193 ontluchtingsventiel AP8113070 ontluchtingsklep dop AP8113721 pin + splitpen AP8113722 veer AP8113723 splitpen AP8152336 schroef met flens m10x1.25 AP8150292 gebogen veerring AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 *
voorvork i aprilia AP8163050 preload tube cpl. AP8163051 zuiger compleet AP8163052 mouw AP8123834 o-ring AP8123819 o-ring AP8123820 o-ring AP8163053 huls plug cpl. AP8163054 veer AP8123836 onderlegring AP8123816 onderlegring AP8123815 ring AP8123810 zuiger bevestigingsbus AP8163055 afstandhouder
voorste hoofdcilinder aprilia AP8113803 voorste hoofdcilinder 854602 voorste hoofdcilinder AP8133510 voorremhendel 981050 voorremhendel AP8113995 hefboom pin AP8113063 raam hoofdcilinder AP8113993 u-bout AP8113994 tankdop AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133505 voorste remleiding
voorwiel aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8113887 voorremschijf d.298 AP8101744 tubeless ventiel AP8152335 wielas moer AP8125727 voorwiel as AP8152323 sluitring 25,2x36x1 AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8128005 geen beschrijving beschikbaar AP8108939 voorwiel AP8125779 borgring AP8125773 afdichtring 30x47x7 AP8125777 kogellager 25x47x12 AP8125778 interne afstandhouder AP8125884 wielafstandhouder rechtsvoor AP8125885 voorste wielafstandhouder
benzinetank aprilia AP8168849 benzinetank. zwart AP8158842 geen beschrijving beschikbaar AP8158069 brandstoftank, blauw AP8158055 brandstoftank, rood AP8158031 brandstoftank, zilver AP8168865 geen beschrijving beschikbaar AP8117179 brandstoftank hittebescherming AP8102503 invoegen 2B001203 invoegen AP8120965 o-ring 2018 AP8144351 fuel tank gasket AP8120894 brandstoftank pakking AP8120894 brandstoftank pakking AP8102535 vlotterkamer AP8120893 dop zegel AP8117127 f.tank akoestische isolatie. paneel AP8144328 rubberen afstandhouder AP8121421 t bus AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8149963 tankdeksel AP8158858 geen beschrijving beschikbaar AP8152171 inbusschroef AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16
stuur - controles aprilia AP8118619 handgreep paar. zwart AP8118526 rechterhelft stuur AP8118527 linkerhelft stuur AP8114393 gastransport retour AP8114392 levering van gastransmissie AP8104573 anti.v gewicht. zwart AP8102787 anti.v gewicht. zwart AP8121261 anti vib. gewicht achterstand AP8144083 rubberen afstandhouder AP8121262 anti v. gewichtsschacht AP8124918 de lichtkeuzeschakelaar AP8124916 rh-lichtkiezer AP8124917 rh-lichtkiezer AP8124917 rh-lichtkiezer AP8110074 rol d4x19,8 AP8120178 o-ring of 112 AP8120190 o-ring 3075 AP8152040 binnenzeskantschroef m6x12 AP8150137 inbusschroef AP8152290 schroef met flens m8x40
slot hardware kit aprilia AP8104528 tankdop AP8158164 tankdop AP8158164 tankdop AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104941 hoofdschakelaar - stuurslot AP8124895 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102913 pass. zadel verbindingsplaat AP8104154 zadelslot AP8121420 vorkveer AP8114441 kabel vergrendelen AP8134618 kabelbevestigingsplaat AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8152288 schroef met flens AP8121678 bus AP8104275 slot hardware kit AP8104046 slot kit AP8104046 slot kit AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150453 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150454 binnenzeskantschroef m5x16
marzocchi voorvork - naven, mouwen aprilia AP8163139 rh hub cpl. AP8163140 lh hub cpl. AP8163127 hub + rh vorkpoot AP8163126 naaf + linker vorkpoot AP8163128 bus AP8123216 schroef m10x30 AP8123206 afdichtring AP8163129 zuiger compleet AP8163144 moer m12x1,25 AP8163136 veren + buis AP8163130 mouw cpl. AP8163131 bus AP8163132 ring AP8163133 oliekeerring AP8163134 borgring AP8163135 stofkap 897990 stofkap AP8163137 huls plug cpl. AP8134863 pin AP8163143 o-ring AP8150498 deuvel AP8163142 o-ring AP8163138 o-ring AP8121582 vijfde wiel AP8125895 lager AP8163145 moer m17x1 AP8150497 deuvel AP8163141 onderlegring
plaat set-decal-op. handboeken aprilia AP8104180 toolkit AP8104430 gebruikershandboek -usa- AP8104430 gebruikershandboek -usa- AP8104322 gebruiksaanwijzing j AP8104303 gebruikershandboek aus AP8104163 gebruiksaanwijzing p-e-uk AP8104162 gebruiksaanwijzing nl-dk-gr AP8102993 gebruikershandboek i-f-d AP8167405 sticker set AP8177666 geen beschrijving beschikbaar AP8167927 sticker set AP8167926 sticker set AP8167514 sticker set AP8167406 sticker set AP8177665 sticker set AP8167960 sticker set AP8167959 sticker set AP8167404 sticker set AP8167453 constructor gegevensplaat AP8167409 constructor gegevensplaat AP8167409 constructor gegevensplaat AP8167408 constructor gegevensplaat AP8167407 constructor gegevensplaat AP8167407 constructor gegevensplaat AP8157812 constructor gegevensplaat AP8177797 geen beschrijving beschikbaar AP8167513 constructor plaat AP8157650 fraudebestendige gegevensplaat AP8167604 naamplaatje van de bougie AP8167598 naamplaatje van de bougie AP8167410 geen beschrijving beschikbaar AP8167454 geen beschrijving beschikbaar AP8177798 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam aprilia AP8149974 rechts bijrijder. grijs AP8168857 geen beschrijving beschikbaar AP8149975 linker handgreep, grijs AP8168858 geen beschrijving beschikbaar AP8148275 achterhandgreep, grijs AP8149761 geen beschrijving beschikbaar AP8168856 geen beschrijving beschikbaar AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150170 binnenzeskantschroef m8x25 AP8121725 t bus AP8220370 filterhuis rubber AP8125855 t bus AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8125882 t bus AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8224164 achterreflector, rood AP8258253 reflector achter AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152306 zelfborgende moer m5
achter remklauw aprilia AP8133515 achter remklauw AP8133516 remblokken GU05654630 pads paar AP8133517 speld met split AP8133518 ontluchtingsventiel AP8113756 ontluchtingsklep dop AP8113230 ontluchtingsklep dop AP8133519 veer AP8113548 beschermkap AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8133520 speld met split AP8133508 remslang AP8133507 remslang AP8121444 bus AP8121433 pin AP8125853 borgring d.15
achter elektrisch systeem aprilia AP8124690 injectie bedrading AP8134653 spoelhouder AP81248646 spoel AP8124999 ht draad AP8124289 diode AP8212469 relais 12v / 30a AP8224462 relay 12v/30a AP8220283 rubberen afstandhouder AP8124867 luchttemp. sensor AP0297942 bougie dcpr9e AP8124869 injectierelais 12v-40w 895481 injectierelais 12v-40w AP8220546 relaisrubber AP8127275 ecu zonder kaart AP8212382 diode
achterste hoofdcilinder aprilia AP8120912 hendel rubber AP8121434 remhendelpen AP8121223 hefboom pin 884033 hefboom pin AP8146253 achterremhendel AP8121548 veer achterremhendel AP8144007 o-ring 11,11x1,78 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8133513 hoofdcilinderstang AP8113288 rubberen balgen AP8213057 koppeling achterrempomp AP8133514 achterste hoofdcilinder AP8113003 olieleiding schroef AP8121915 ring 10x14x1,6 * AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8101595 slangklem d10,1 890509 rubberen pijp AP8133506 rubberen pijp AP8133507 remslang AP8113499 remolietank AP8150026 moer m6 AP8150073 zeskantschroef m6x30 AP8112996 microschakelaar
achterwiel i aprilia 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8113835 remschijf achter AP8101744 tubeless ventiel AP8108821 achterwiel AP8108965 geen beschrijving beschikbaar AP8108864 wielschroefdeksel AP8108966 geen beschrijving beschikbaar AP8121450 wielkegel AP8121452 wielschroef stop AP8121457 borgring AP8144424 o-ring 4075 AP8125835 wiel schroef AP8125898 geen beschrijving beschikbaar AP8152128 binnenzeskantschroef m6x30 AP8121451 tabblad AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8121449 pin AP8125806 geen beschrijving beschikbaar
achterwiel ii aprilia AP8121377 cam AP8110091 lager AP8110092 naaldlager AP8121442 pakking ring AP8121441 borgring AP8121446 afstandsring van de drukplaat AP8121448 borgring AP8121443 o-ring AP8144416 o-ring 2150 AP8110102 naaldlager AP8144417 o-ring 3256 AP8125807 kroon houder AP8107138 ketting ring AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8152404 drukring 60x72x1 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8125808 veer aangedreven rubber AP8121502 belleville spring AP8121499 rolkooi AP8121498 vijfde wiel AP8121535 ring AP8144474 o-ring 3218 AP8125809 veeraandrijving houder AP8121501 belleville spring 40,5x51,5x1,5 AP8125836 schroef AP8152394 binnenzeskantschroef m3x8 AP8125854 binnenzeskantschroef m3x5 AP8107136 verbindingsschakel AP8107150 verbindingsschakel 859754 verbindingsschakel AP8107118 chain cpl conn.link AP8107148 chain cpl conn.link
zadel aprilia AP8129258 zadel AP8129395 geen beschrijving beschikbaar AP8129396 geen beschrijving beschikbaar AP8134717 rh bags support, zilver AP8158859 geen beschrijving beschikbaar AP8158077 rh bags support, blauw AP8158063 rh bags support, rood AP8158064 alle tassen steunen, rood AP8158078 lh tassen steunen, blu AP8158860 geen beschrijving beschikbaar AP8134718 lh tassensteun, zilver AP8158188 rechter zadel voor zijpaneel, zilver AP8168861 geen beschrijving beschikbaar AP8158861 geen beschrijving beschikbaar AP8158219 rechts stoel voor zijpaneel, blauw AP8158213 zijpaneel voor rechts. rood AP8168862 geen beschrijving beschikbaar AP8158862 geen beschrijving beschikbaar AP8158220 stoel voorzijpaneel, blauw AP8158214 zitting voorzijpaneel, rood AP8158189 zitting voorzijpaneel, zilver AP8168870 geen beschrijving beschikbaar AP8168863 geen beschrijving beschikbaar AP8158868 geen beschrijving beschikbaar AP8158221 rechts achterzijpaneel, blauw AP8158215 rechts achterzijpaneel, rood AP8158190 rechts achterzijpaneel, zilver AP8158869 geen beschrijving beschikbaar AP8158222 zitting achterzijpaneel, blauw AP8158216 stoel achter zijpaneel, rood AP8158191 stoel achter zijpaneel, zilver AP8168871 geen beschrijving beschikbaar AP8168864 linker zijpaneel achter AP8149304 zadel supp. onderste lockup AP8134396 brandstoftank steunstang AP8121716 t bus AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8152181 sluitring 6.4x15x1 AP8152137 binnenzeskantschroef m6x20 890512 zelfklevende spons 15x8 AP8117004 zelfklevende spons 15x8 AP8144569 zadelrubber AP8144568 zadelrubber AP8144567 geen beschrijving beschikbaar AP8144566 geen beschrijving beschikbaar
showa voorvork - naven, mouwen aprilia AP8123897 rh naaf AP8123898 lh hub AP8123828 bus 890398 bus AP8163047 hub + rh vorkpoot AP8163048 naaf + linker vorkpoot AP8123827 bus d.47,1xd.43xh.20 856043 ring AP8123826 ring AP8123825 oliekeerring AP8123806 borgring AP8163049 stofkap AP8203794 onderlegring AP8163109 schroef AP8152290 schroef met flens m8x40
sturen aprilia AP8123899 vork bovenplaat AP8123964 stengelbasis AP8123643 keerring moer terug AP8121207 stuurveiligheid plaat AP8123642 ring moer AP8123644 stofkap ring AP8123641 stofkap ring AP8110077 axiaal kogellager AP8121205 bevestigingsplaat van de bovenste plaat AP8134804 bord AP8152384 spindel sluitring AP8121302 stuurslot bus AP8152289 schroef met flens AP8150211 schroef 319165 schroef AP8134438 remleiding bevestigingsplaat AP8152272 schroef met flens m5x12
zwenkarm aprilia AP8146250 zwenkarm AP8144242 kettinggeleiderplaat AP8135923 achterste swingarmpen AP8121200 afstelbus AP8121201 swingarm ring moer AP8121202 interne afstandhouder AP8121203 achter int. zw. arm piv. bus AP8110078 kooi à rouleaux AP8110079 kogellager AP8144006 pakking ring AP8144005 pakking ring AP8121204 binnen borgring d37 AP8144048 o-ring 134 AP8125763 achterwielasmoer AP8125687 wielpenring AP8121508 remslang bevestigingsplaat AP8234020 beker voor schoen AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8134722 bord AP8152325 schroef met flens AP8121882 kabelgeleider AP8152339 schroef met flens m5x9 AP8148021 bovenste kettingkast. zwart AP8149312 onderste kettingkast, zwart AP8149487 interne kettingkast AP8121486 fairlead
onderzadel aprilia AP8148045 zadel supp. onderste lockup AP8126780 nummerplaathouder. zwart AP8126876 houder voor kentekenplaathouder rechts AP8126757 steun kentekenplaathouder AP8112916 reflector achter AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8152275 schroef met flens 855799 schroef met flens AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8124899 nummerbord licht. grijs AP8134573 plaat lichte steun AP8150050 binnenzeskantschroef m5x16 AP8150114 lage zelfborgende moer AP8127063 plaat licht bedrading AP8117178 rh hittebescherming AP8117163 lh hittebescherming AP8121506 hittebescherming spacer AP8144437 pakking AP8117180 rh sup. hittebescherming AP8117183 rv inf. warmtebescherming AP8117181 lh sup. warmte bescherming AP8117184 lh inf. warmte bescherming AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8201727 zwarte kabelgeleider AP8120531 rubber met inzet AP8167656 bewaker sticker

Elektrisch

centraal elektrisch systeem aprilia AP8124691 belangrijkste kabelboom AP8124831 spanningsregelaar AP8127336 toeter AP8124748 batterij (yuasa) 12v-10ah 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah AP8134683 klem AP8144045 batterijsteun rubber AP8124636 rele motor vent.gp130 AP81129275 rele motor vent.gp130 AP8124920 snelheidssensor AP8112811 rubberen zekeringkast AP8124692 zekering kabel AP8124273 zekering 30a AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8224393 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w AP8127107 kabelboom startmotor AP8150026 moer m6 AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8120750 o-ring 2037 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8120218 eindkap AP8127063 plaat licht bedrading AP8120531 rubber met inzet
front elektrisch systeem aprilia AP8124691 belangrijkste kabelboom AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8124763 koplamp bedrading met harnas AP8149313 hoes AP8158865 geen beschrijving beschikbaar AP8124954 beveiligingssensor AP8224057 startrelais AP8220546 relaisrubber AP8144401 sensor ondersteuning AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a
koplamp aprilia AP8124697 koplamp AP8124926 koplamp AP8127106 koplamp AP8127181 koplamp bedrading met harnas AP8124763 koplamp bedrading met harnas AP8127182 koplampbescherming vooraan AP8127184 veer AP8127185 lamphouder AP8127186 ventilatie plug AP8127187 schroef AP8127188 slot AP8127189 schroef AP8127109 lamp h7-12v-55w AP8224393 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w AP8152338 schroef met flens AP8117033 zelfklevende spons AP8144316 remleiding bescherming AP8124906 stadslichten schakelen bedrading AP8117200 zelfklevende spons
ontstekingseenheid aprilia AP0634595 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 2R000113 sprag koppelingsoverbrenging z = 64 AP0295835 ontstekingsunit 12v-420w AP0659110 sprag clutch AP0659125 sprag clutch housing AP0659550 sprag koppelingshuis AP0641505 inbusschroef 2R000271 inbusschroef 2R000261 inbusschroef AP0241541 inbusschroef AP0627270 ring a17 AP0211655 ontstekingsdeksel AP0241631 dekking m24x1.5 AP0430782 o-ring 23.3x2.4 AP0241816 binnenzeskantschroef m6x40 AP0941935 zelftappende schroef m5x12 AP0251160 kabel bescherming AP0650340 pakking AP0650341 pakking AP0241811 binnenzeskantschroef m6x35 AP0229301 pin m6x50 AP0634600 inactieve versnelling AP0634740 double gear AP0685965 startmotor cpl. AP0294356 starter motor cpl. AP0294352 revisieset startmotor AP0294354 revisieset startmotor AP0250140 o-ring 24,4x3,1 AP0840882 inbusschroef AP0265040 vliegwiel rotor AP0240385 schroef met flens m6x12 AP8124865 aandrijfas pos. sensor
achterlicht aprilia AP8124693 achterlicht AP8127190 pakking AP8127191 rubberen afstandhouder AP8127192 schroef AP8127193 onderlegring AP8127194 lamphouder AP8127195 bedrading AP8127196 lamp AP8224389 lamp 12v-21 / 5w 129953 lamp 12v-21 / 5w AP8117004 zelfklevende spons 15x8 890512 zelfklevende spons 15x8 AP8117033 zelfklevende spons

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc.-top / koffers, zijkoffers var aprilia AP8790257 geen beschrijving beschikbaar AP8792176 geen beschrijving beschikbaar AP8792177 geen beschrijving beschikbaar AP8792381 geen beschrijving beschikbaar AP8792382 geen beschrijving beschikbaar AP8792233 geen beschrijving beschikbaar AP8792182 geen beschrijving beschikbaar AP8792180 geen beschrijving beschikbaar AP8792178 geen beschrijving beschikbaar AP8790258 geen beschrijving beschikbaar AP8792383 geen beschrijving beschikbaar AP8792234 geen beschrijving beschikbaar AP8792183 geen beschrijving beschikbaar AP8792181 geen beschrijving beschikbaar AP8792179 geen beschrijving beschikbaar AP8790259 geen beschrijving beschikbaar AP8792185 geen beschrijving beschikbaar AP8792392 geen beschrijving beschikbaar AP8792186 bovenste ondersteuningskit. met.grey AP8792393 geen beschrijving beschikbaar AP8792394 geen beschrijving beschikbaar AP8792187 geen beschrijving beschikbaar AP8792184 geen beschrijving beschikbaar AP8792391 geen beschrijving beschikbaar AP8792188 geen beschrijving beschikbaar AP8792152 achter zadeltas AP8792156 tank pakket AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
zijkoffers aprilia AP8790258 geen beschrijving beschikbaar AP8792178 geen beschrijving beschikbaar AP8792180 geen beschrijving beschikbaar AP8792182 geen beschrijving beschikbaar AP8792233 geen beschrijving beschikbaar AP8792234 geen beschrijving beschikbaar AP8792183 geen beschrijving beschikbaar AP8792181 geen beschrijving beschikbaar AP8792179 geen beschrijving beschikbaar AP8790259 geen beschrijving beschikbaar AP8706348 geen beschrijving beschikbaar AP8792187 geen beschrijving beschikbaar AP8792156 tank pakket AP8792184 geen beschrijving beschikbaar AP8792185 geen beschrijving beschikbaar AP8792186 bovenste ondersteuningskit. met.grey AP8792230 dichtungssatz AP8792188 geen beschrijving beschikbaar AP8706314 reflector AP8706337 geen beschrijving beschikbaar AP8706338 geen beschrijving beschikbaar AP8706349 geen beschrijving beschikbaar AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150272 gebogen veerring 5,3x10x0,5

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia RST 1000 Futura 2001. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia RST 1000 Futura 2001 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia RST 1000 Futura 2001.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia