Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Mojito 125 150 2003.

Aprilia Mojito 125 150 2003 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Mojito 125 150 2003

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Mojito 125 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Mojito 125 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2003!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8149031 luchtbox cpl. AP8168949 luchtbox cpl. AP8144663 inlaatslang AP8220576 inlaatslang AP8249785 filterdeksel AP8206934 afdichting luchtfilterhuis AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8202230 luchtfilter AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8220530 plug. met.black AP8248897 plug. met.black AP8104165 slangklem 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8144637 carburateur-luchtkast slang AP8220574 carburateur-luchtkast slang AP8101944 2-weg verbinding AP8104664 slangklem 217280 slangklem AP8221043 afstandsbus AP8121728 t bus AP8121639 slangklem 40-60 h9 AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8102377 slangklem d9.1 AP8144646 ontluchtingspijp
carburateur aprilia AP8540167 carburateur cpl. CM129206 carburateur AP8540108 carburateur CM129206 carburateur AP8540108 carburateur AP8540109 carburateur wvf-6b CM129213 carburateur cpl. AP8570079 slangklem 1A000833 slangklem 849465 inductiegewricht met u.p. AP8540114 inductiegewricht met u.p. 849465 inductiegewricht met u.p. AP8540114 inductiegewricht met u.p. 827833 inlaatspruitstuk AP8540076 inlaatspruitstuk AP8540081 pakking 871167 pakking AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8580012 carburateur pakkingset
carburateur - componenten aprilia AP8540105 zuiger CM109704 zuiger AP8580027 schroef 826826 schroef AP8540051 veer CM114601 veer 826824 schroef AP8580025 schroef AP8580026 veer 826825 veer AP8575002 automatische starter cpl. CM142904 automatische starter cpl. AP8540171 automatische starter cpl. AP8540057 automatische starter cpl. 826866 startkap AP8580031 startkap 828844 cap AP8551065 cap AP8551064 bord 828843 bord 842514 hoes AP8540175 hoes 826783 gasklep deksel AP8540053 gasklep deksel AP8580017 schroef 826780 schroef AP8540103 veer AP8540104 veer AP8540174 gasklep veer CM140903 gasklep veer AP8580022 kop 828822 kop AP8540173 kop AP8580021 veer AP8580024 borgring 826822 borgring AP8580023 onderlegring 826821 onderlegring CM140205 conische pin AP8540172 conische pin AP8540102 conische pin dck AP8540054 conische pin 52k AP8540101 neu cm106402 leerlaufein CM106401 neu cm106402 leerlaufein 826839 veer AP8580028 veer AP8580029 onderlegring 826843 onderlegring AP8580019 drijfpen AP8580018 brandstof sluitnaald CM147102 stelnaald AP8551112 stelnaald 826770 schroef AP8575050 vlotter kit 842522 vlotter kit AP8580020 vlotter 826812 vlotter AP8540050 cap CM129914 hoofdsproeier 82 AP8540168 hoofdsproeier 82 AP8540100 hoofdsproeier 84 AP8540099 hoofdsproeier 82 CM140101 stationaire straal 35 AP8580266 stationaire straal 35 CM105301 stationairstraal 34 AP8580223 stationairstraal 34 AP8540098 inactieve jet 33 AP8540097 inactieve emulsiestraal CM156706 balg kit AP8540169 balg kit AP8540107 vlotterkamer cpl. AP8540106 vlotterkamer cpl. AP8540176 balg kit CM156706 balg kit AP8540052 speciale schroef CM115201 schroef AP8540111 schroef AP8540046 weerstandsmodule 82961R weerstandsmodule AP8540112 diafragma AP8540113 diafragma AP8540170 diafragma CM140302 diafragma
centrale standaard - drijfstang aprilia AP8146538 centrale standaard AP8144578 drift 581560 drift AP8163207 zijstandaardveer AP8163206 interne zijstandaardveer AP8121617 centrale afstandhouder AP8121638 pakking ring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8146957 motor verbindingselement AP8146237 motor verbindingselement AP8146536 frame koppelstang AP8146961 frame koppelstang AP8146961 frame koppelstang AP8234186 silent-block steunplaat AP8146956 silent-block steunplaat AP8144207 silent-block AP8220703 silent-block AP8220703 silent-block AP8125816 drijfstang veer AP8125815 borgring 006416 borgring AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8121367 pin m10x260 AP8121397 drijfstang spacer AP8121398 staaf bush AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8150412 schroef m10x205 AP8121396 drijfstang spacer AP8104147 veerbescherming AP8120280 o-ring 4087 AP8580073 veerkoppelingsschroef
ketting aanspanner aprilia AP8550557 schroef met flens m6x16 B016777 schroef met flens m6x16 AP8560059 kettingspanner beugel 289919 kettingspanner beugel AP8575011 pakking 847928 pakking AP8580087 klepveer AP8560142 oliedruk ventiel
koppeling aprilia AP8110104 rolkooi 20x29x18 82518R rolkooi 20x29x18 AP8580068 snap ring 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 AP8125893 met 17x30x7 AP8575013 vaste aangedreven halve katrol 830580 vaste aangedreven halve katrol 828717 geleidepen l = 12,5 AP8580166 geleidepen l = 12,5 479415 pin AP8550118 pin AP8540075 verstelbare katrol. voor de helft 879002 verstelbare katrol. voor de helft AP8580139 verstelbare katrol. voor de helft 878998 verstelbare katrol. voor de helft 431089 pakking ring AP8550124 pakking ring AP8550116 pakking 430585 pakking AP8550115 kop 4310935 kop 872877 variator veer AP8580119 variator veer AP8550114 koppeling zijkap 487936 koppeling zijkap AP8580171 centrifugaalkoppeling CM161202 centrifugaalkoppeling AP8550111 ring moer AP8580112 koppelingstrommel AP8577095 koppelingstrommel CM162403 door koppeling aangedreven katrol. AP8580197 door koppeling aangedreven katrol. CM162401 door koppeling aangedreven katrol. AP8540166 door koppeling aangedreven katrol. CM162402 door koppeling aangedreven katrol. AP8540088 door koppeling aangedreven katrol. CM162401 door koppeling aangedreven katrol. AP8540087 door koppeling aangedreven katrol. AP8580095 moer AP8580145 afstandhouder AP8580062 onderlegring AP8575016 pakking ring 006410 pakking ring
carter aprilia AP8580238 compleet carter cat.2 CM1485205002 compleet carter cat.2 AP8580237 compleet carter cat.1 CM1485205001 compleet carter cat.1 AP8540003 tapeind 411295 tapeind B016425 schroef met flens m6x60 AP8550283 schroef met flens m6x60 AP8220617 silent-block 486081 silent-block AP8580176 pakking 829526 pakking AP8560014 stekker m12x1,5x11 B015433 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk AP8560017 mondstuk AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8560009 schroef 018575 schroef 876657 bord AP8580167 bord AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel AP8575007 kop 840489 kop AP8575007 kop 840489 kop
cilinder - zuiger aprilia AP8580086 schroef met flens 485603 schroef met flens AP8580216 anello elastico (vermengde ricambi) 963486 anello elastico (vermengde ricambi) AP8540090 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) 831975 cilinder montage-zuigerpen (gietijzer) AP8540065 cilinder-zuiger-pols pin assy. 827041 cilinder-zuiger-pols pin assy. 482335 zuigerpen AP8580001 zuigerpen AP8540067 zuigereenheid 57,4 AP8540066 kolben kpl. 827106 kolben kpl. AP8540064 zuigereenheid 63,2 AP8540063 zuiger 63 AP8540062 zuiger 62,8 AP8540061 zuiger + zuigerpen cat.4 8270280004 zuiger + zuigerpen cat.4 AP8540060 zuiger + zuigerpen cat.3 8270280003 zuiger + zuigerpen cat.3 AP8540059 zuiger + zuigerpen cat.2 8270280002 zuiger + zuigerpen cat.2 AP8540058 zuiger + zuigerpen cat.1 8270280001 zuiger + zuigerpen cat.1 AP8540068 piston assy 57,6 8271120002 complete zuiger (aluminium) cat.2 AP8540069 complete zuiger (aluminium) cat.2 AP8540148 complete zuiger (gietijzer) cat.4 8319740004 complete zuiger (gietijzer) cat.4 AP8540147 complete zuiger (gietijzer) cat.3 8319740003 complete zuiger (gietijzer) cat.3 AP8540146 complete zuiger (gietijzer) cat.2 8319740002 complete zuiger (gietijzer) cat.2 AP8540145 complete zuiger (gietijzer) cat.1 8319740001 complete zuiger (gietijzer) cat.1 8271120003 complete zuiger (aluminium) cat.3 AP8540070 complete zuiger (aluminium) cat.3 8271120003 complete zuiger (aluminium) cat.3 AP8540071 complete zuiger (aluminium) cat.3 8271120004 complete zuiger (aluminium) cat.4 AP8540072 complete zuiger (aluminium) cat.4 AP8540021 ring 62,8x1 AP8540024 ring 63,0x1 AP8540027 ring 63,2x1 485779 compressiering d.57x1 AP8550499 compressiering d.57x1 AP8580004 ring 1 ° magg. 487998 pakking ring AP8580007 pakking ring 488002 pakking ring AP8580009 pakking ring AP8540012 ring 62,6x1 AP8580005 olieschraapring 487996 olieschraapring AP8550506 olieschraapring d.57x2,5 485914 olieschraapring d.57x2,5 AP8540028 olieschraapring 63,2x1 487999 schraper ring AP8580008 schraper ring 488003 schraper ring AP8580010 schraper ring AP8540013 olieschraapring 62,6x1 AP8540022 olieschraapring 62,8x1 AP8540025 olieschraapring 63.0x1 AP8540029 olieschraapring 63,2x2,5 AP8540026 olieschraapring 63,0x2,5 AP8540023 olieschraapring 62,8x2,5 AP8540015 olieschraapring d.62.6x2.5 486355 olieschraapring d.62.6x2.5 486362 olieschraapring d.57x1 AP8550507 olieschraapring d.57x1 487996 olieschraapring AP8580006 olieschraapring 488004 olieschraapring AP8580011 olieschraapring 825029 olieschraapring AP8580015 olieschraapring AP8580149 cilindervoet pakking 0.4 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm AP8580151 cilindervoet pakking 0,8 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm AP8580150 cilindervoet pakking 0,6 mm 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm
cilinderkop aprilia AP8550508 ventiel halve kegel 285846 ventiel halve kegel AP8580076 kop 483914 kop AP8540009 klepveer 483915 klepveer 436438 klep pakking ring AP8550326 klep pakking ring AP8580069 kop 483711 kop AP8540007 inlaatklep 483706 inlaatklep AP8540008 uitlaatklep 483707 uitlaatklep AP8540055 cilinderkoppakking 82682R cilinderkoppakking AP8540056 cilinderkoppakking AP8540049 cilinderkop 82647R cilinderkop AP8580086 schroef met flens 485603 schroef met flens AP8551015 het lokaliseren van deuvel 277916 het lokaliseren van deuvel 435571 het lokaliseren van deuvel AP8550416 het lokaliseren van deuvel AP8580064 moer 411296 moer AP8540091 dopmoer 832870 dopmoer AP8540006 veerring 834187 veerring AP8550401 uitlaatpijp bout
aandrijfas aprilia AP8580114 pakking ring 82898R pakking ring AP8580122 o-ring 8412985002 complete krukas cat.2 AP8575039 complete krukas cat.2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8575038 complete krukas cat.1 8412985001 complete krukas cat.1 AP8575038 complete krukas cat.1 8412985001 complete krukas cat.1 AP8575038 complete krukas cat.1 8412985001 complete krukas cat.1 AP8575039 complete krukas cat.2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8575039 complete krukas cat.2 AP8590014 complete krukas cat.2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8590014 complete krukas cat.2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8590014 complete krukas cat.2 8412985002 complete krukas cat.2 AP8590013 krukas cpl. cat1 AP8590013 krukas cpl. cat1 AP8590013 krukas cpl. cat1 AP8276037 complete oliepeilstok 832130 complete oliepeilstok AP8550334 o-ring
motor - pakkingen aprilia AP8540030 kit guarnizioni completo 1R000009 kit guarnizioni completo AP8551002 motor set pakking 497148 cilinder pakkingset AP8551001 cilinder pakkingset 1R000008 cilinder pakkingset AP8540031 cilinder pakkingset AP8178043 luchtinlaat AP8178043 luchtinlaat AP8178043 luchtinlaat
motor - schokdemper achter aprilia AP8152301 zelfborgende moer AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8203983 schokdemper AP8150086 binnenzeskantschroef m10x55 AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150210 gebogen veerring AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8134660 schokdemperplaat AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8106922 motor AP8176113 motor AP8176113 motor AP8176203 motor AP8222710 motor AP8222712 motor AP8257608 sticker schokdemper
uitlaateenheid aprilia AP8119800 geluiddemper AP8119834 geluiddemper AP8119798 uitlaat AP8121419 moer 436947 moer AP8119799 uitlaatpijp pakking AP8150388 binnenzeskantschroef m8x100 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8102375 clip m5 AP8152073 binnenzeskantschroef m8x70 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8102688 slangklem d.76 AP8104655 klep CM028201 klep AP8104661 onderhoud 576454 onderhoud AP8102719 slangklem d.80,5 AP8104666 3-wegeanschlu? AP8120905 brandstofleiding 8x13 890499 brandstofleiding 8x13 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8
hoofddeksel aprilia AP8540039 bougiekap 825368 bougiekap AP8540151 inlaat zijkap 871762 inlaat zijkap 871760 uitlaat zijkap AP8540042 uitlaat zijkap 871760 uitlaat zijkap AP8540092 uitlaat zijkap 871760 uitlaat zijkap AP8540092 uitlaat zijkap AP8551012 schroef 259577 schroef 018639 schroef AP8540002 schroef AP8540010 hoofddeksel 484573 hoofddeksel AP8540149 pakking AP8540038 pakking 825364 pakking 438027 bougie rg4hc AP8540004 bougie rg4hc 438073 bougie kampioen rg6yc AP8560101 bougie kampioen rg6yc 438073 bougie kampioen rg6yc AP8560101 bougie kampioen rg6yc AP8540047 veerplaat 248419 veerplaat
olie ontluchtingsklep aprilia AP8540083 olie ontluchtingsklep 829008 olie ontluchtingsklep AP8220573 olie ontluchtingspijp 842737 olie ontluchtingspijp AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8580108 pakking 1A003985 pakking AP8580165 zelftappende schroef m5x20 877136 zelftappende schroef m5x20
oliefilter aprilia AP8550331 ring 10.5x16x2.5 486075 ring 10.5x16x2.5 AP8580074 inlaat oliefilter 483841 inlaat oliefilter AP8550336 o-ring 31,47x1,78 285536 o-ring 31,47x1,78 AP8560055 oliefilter plug 1D001138 sensor AP8550512 sensor AP8580128 oliefilter 82635R oliefilter AP8550337 o-ring 20,35x1,78 288474 o-ring 20,35x1,78 AP8580071 speciale schroef 483776 speciale schroef
oliepomp aprilia AP8580090 afstandhouder 485868 afstandhouder AP8580156 kettingspanner staaf 840510 kettingspanner staaf 828308 kettingspanner schuifblok AP8580157 kettingspanner schuifblok AP8550173 schroef met flens m6x25 AP8580102 oliepomp montage 82948R oliepomp montage 277916 het lokaliseren van deuvel AP8551015 het lokaliseren van deuvel AP8551029 schroef met flens 433477 schroef met flens AP8550439 belleville spring 436695 belleville spring AP8550556 schroef met flens m6x14 B016426 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot AP8580070 onderste olieschot AP8551045 schroef met flens 484123 schroef met flens AP8580175 motor olie beker 843761 motor olie beker AP8580083 bord 485047 bord 287913 oliepomp tandwiel AP8550380 oliepomp tandwiel AP8580131 oliepomp ketting 82649R oliepomp ketting AP8580072 oliepomp control rondsel 82783R oliepomp control rondsel AP8580092 carter-oliepomp pakking 847929 carter-oliepomp pakking 82643R nokkenas ketting AP8540048 nokkenas ketting 825595 tandwiel AP8580117 tandwiel 825595 tandwiel AP8580117 tandwiel 825595 tandwiel AP8580117 tandwiel 82782R tandwiel van de distributieketting AP8577033 tandwiel van de distributieketting 82782R tandwiel van de distributieketting AP8577033 tandwiel van de distributieketting 82782R tandwiel van de distributieketting AP8577033 tandwiel van de distributieketting AP8580077 oliekeerring 483918 oliekeerring 825620 pakking ring AP8580118 pakking ring AP8580113 pakking ring 82538R pakking ring AP8550522 oliepomp ketting drift AP8580169 timing systeem deksel 847116 timing systeem deksel AP8550173 schroef met flens m6x25 487937 gewone ring AP8580107 gewone ring AP8580144 olievulplug 843364 olievulplug AP8550417 pakking AP8580185 pakking 830128 pakking AP8540019 slangklem 487824 slangklem
secundaire lucht aprilia AP8580127 sas klep 82996R sas klep AP8540156 schroef m6x25 015760 schroef m6x25 AP8144579 slangklem AP8580195 slangkoppeling AP8540160 complete s.a.s. pijp 844116 complete s.a.s. pijp 832059 pakking AP8570089 pakking AP8551018 tapeind 239397 tapeind AP8540159 belleville spring 842449 belleville spring AP8540158 moer 843572 moer 834473 luchtkanaal. cpl. AP8540153 luchtkanaal. cpl. AP8540155 pakking 833802 pakking AP8540047 veerplaat 248419 veerplaat AP8540154 filterelement 832703 filterelement AP8580061 zelftappende schroef 3x20 834476 vliegwielkap AP8540157 vliegwielkap AP8550542 schroef 297498 schroef AP8540161 koele waterslang 845635 koele waterslang AP8540074 slangklem 827542 slangklem AP8551060 schroef 828662 schroef
timing systeem aprilia AP8551047 moer 484819 moer AP8551046 stelschroef 82817R stelschroef AP8540086 tuimelaar cpl. 8444895 tuimelaar cpl. AP8540037 onderlegring 825363 onderlegring 8459325 nokkenas AP8540084 nokkenas AP8540014 tuimelaar as 486339 tuimelaar as AP8580097 timing systeem versnelling 877771 timing systeem versnelling AP8580096 contragewicht 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 AP8580100 veer 486974 veer AP8580206 nokkenas plaat 877309 nokkenas plaat AP8551045 schroef met flens 484123 schroef met flens 8291345 decompressie-contragewicht AP8540085 decompressie-contragewicht AP8580105 bord AP8580106 pakking 487833 pakking AP8580129 decompressieklok 880651 decompressieklok AP8560008 binnenzeskantschroef m5x30 1A003053 binnenzeskantschroef m5x30
transmissie deksel aprilia AP8580255 variator deksel 8403455 variator deksel AP8580241 variator deksel 8403455 variator deksel AP8580241 variator deksel 8403455 variator deksel AP8580241 variator deksel 8418155 variator deksel AP8580255 variator deksel 8418155 variator deksel AP8580255 variator deksel 8418155 variator deksel 431860 bus AP8550347 bus AP8550580 radiaal lager 15x35x11 4789853 radiaal lager 15x35x11 AP8550578 snap ring B015956 pin d. 9,5 uur = 15 AP8550107 pin d. 9,5 uur = 15 AP8550024 schroef m5x10 430264 schroef m5x10 AP8580140 luchtdeflector 873682 luchtdeflector AP8540036 luchtkanaal AP8540036 luchtkanaal AP8540036 luchtkanaal AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8551014 schroef AP8551014 schroef AP8551014 schroef AP8550558 schroef met flens m6x30 B016792 schroef met flens m6x30 AP8580236 plug CM155103 plug AP8580256 hoes AP8580256 hoes AP8580256 hoes AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8580061 zelftappende schroef 3x20 AP8577006 filterelement 842093 filterelement AP8577006 filterelement 842093 filterelement AP8577006 filterelement 842093 filterelement
transmissie eindoverbrenging aprilia AP8580091 aangedreven katrolas 8738745 aangedreven katrolas B0161805 achterwiel as cpl. AP8540011 achterwiel as cpl. B016770 achterwielas met u.p. AP8540018 achterwielas met u.p. AP8540040 pakking ring AP8540001 snap ring 006652 snap ring 83018R radiaal kogellager 15x42x13 AP8560019 radiaal kogellager 15x42x13 AP8540089 transmissie deksel cpl. 8319395 transmissie deksel cpl. AP8570077 schroef met flens m8x45 B016805 schroef met flens m8x45 AP8540005 met 25x52x15 4789845 met 25x52x15 4871265 transmissie as AP8540017 transmissie as 1A0017735 transmissie as AP8580242 transmissie as AP8580189 adempauze 830862 adempauze 847930 pakking AP8580103 pakking AP8570030 kogellager 833701 kogellager AP8550577 pakking ring 82878R pakking ring B015959 borgring 25x26.9x1.2 AP8560007 borgring 25x26.9x1.2 AP8540073 slangklem 827277 slangklem AP8540016 slot 487115 slot AP8550361 binnenzeskantschroef m8x12 269755 binnenzeskantschroef m8x12 AP8550304 onderlegring 485703 onderlegring
variator montage aprilia AP8540095 complete rolbehuizing CM144402 complete rolbehuizing AP8540164 complete rolbehuizing CM144402 complete rolbehuizing AP8540096 complete rolbehuizing CM144401 complete rolbehuizing AP8550448 glijblok 4348555 glijblok 485710 klem AP8580088 klem 842204 klem AP8577052 klem AP8540093 rollen kit CM1038015 rollen kit AP8540094 pennen rollenset 8,5gr 483889 afstandhouder AP8580075 afstandhouder AP8550285 pin 432204 pin AP8580247 (mitsuboshi) v-riem 841213 (mitsuboshi) v-riem AP8550131 gewone ring 434885 gewone ring 433391 gewone ring AP8550133 gewone ring AP8540165 vaste aandrijf half katrol 8456075 vaste aandrijf half katrol AP8580085 vaste aandrijf half katrol 8456075 vaste aandrijf half katrol AP8580135 bus 827386 bus AP8550134 flensmoer B015804 flensmoer

Frame

centraal lichaam - vloerpaneel aprilia AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8248969 vloerpaneel. zwart AP8258132 vloerpaneel. blauw AP8258134 typ appr.data cover. blauw AP8248976 type appr.data cover. black AP8248976 type appr.data cover. black AP8248976 type appr.data cover. black AP8149534 inspectiedeksel. blauw AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8139976 inspectiedeksel. zwart AP8152345 schroef 5.5x20 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
centrale body - handschoen comp. aprilia AP8248965 glove comp.door. var.cyan AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart 86022300XN5 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8249208 handschoen comp. deur. ap. zwart 86022300XN5 handschoen comp. deur. ap. zwart AP8258114 handschoen comp. deur, azuur AP8220407 topkoffer afdichting AP8158327 handschoenhouder AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8202135 slot voorste kist AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8158328 batterijhouder AP8201763 schroefklem d5.5 AP8249788 batterij hoes AP8117040 zelfklevende spons. zwart 6x60 AP8117073 zelfklevende spons
centraal lichaam - onderpaneel aprilia AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149411 rechts zijpaneel. zwart AP8149426 rechts zijpaneel. cyaan AP8258117 rechter zijpaneel, cyaan AP8258118 lh zijpaneel, cyaan AP8149427 lh zijpaneel. cyaan AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8149412 lh zijpaneel. zwart AP8139986 laag. prot. eerlijkheid. zwart AP8202449 klem AP8102782 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150425 schroef 5.5x22 AP8148005 lh maskering achteraan AP8148262 lh maskering achteraan AP8102381 clip m4 AP8150359 schroef AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2
controles - aangepast aprilia AP8118425 handgreep - paar AP8218494 throttle w/out hand grip AP8224263 motor stop-start apparaat AP8127612 motor stop-start apparaat AP8114446 gaskabel AP8113063 raam hoofdcilinder AP8218481 u-bolt AP8213425 front master cilinder d13 AP8218479 rem hendel GU03605645 rem hendel AP8220552 olietank plug AP8218482 hefboom pin cpl. AP8113003 olieleiding schroef AP8224090 lh lights sel. w/wiring AP8114446 gaskabel AP8218492 rear brake lever complete AP8218495 achterremhendel AP8218497 remhendelpen AP8218496 u-bout AP8118376 schroef AP8118490 moer
controles - retro ' aprilia AP8218540 handgreep paar. zwart AP8218214 gaspijp zonder handgreep AP8114445 gaskabel AP8104546 plug AP8124208 druk op de knop AP8213275 voorhoofdcilinder d12 AP8218288 voorremhendel AP8125757 hefboomschroef AP8213298 moer AP8113637 remhendel u-bout AP8213299 dopschroef AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213300 raam hoofdcilinder AP8213272 tankdeksel AP8213400 pompdeksel schroef AP8213375 pomp revisiekit AP8124209 claxon AP8212767 draai indic. lichtknop AP8124081 verlichting selector AP8218236 achterremhendel compleet AP8218274 achterremhendel AP8218114 remhendelpen AP8118472 schroef AP8218154 remhendel u-bout
dashboard aprilia AP8224311 dashboard compleet AP8127590 dashboard compleet AP8127589 dashboard compleet AP8127537 dashboard compleet AP8127526 dashboard compleet AP8224219 dashboardvenster AP8224218 verlichting schild AP8220555 pakking AP8220551 pakking AP8224217 paneel. chr. AP8152391 roestvrij ring AP8225360 moer m3 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8114472 kilometertellerkabel AP8114473 kilometertellerkabel AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224220 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8212408 lamphouder. compleet 12v / 2w AP8124888 lamphouder compleet 12v / 1,2w AP8224231 dashboardvenster AP8224232 diffuserschild AP8220555 pakking AP8224240 kader. chrom. AP8224244 zelftappende schroef 2,2x16 AP8124921 bedrading met lampen AP8249265 onderste schaal
kader aprilia AP8235091 frame met electro-coating AP8203923 bal ring set. compleet AP8146537 ondersteuning van het bovenlichaam AP8202159 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8220269 kabelgeleider AP8132812 achterste voetsteunen, paar AP8121133 spoel kompres. voorjaar AP8101861 bal d6,35 AP8134629 voetsteun plaat AP8121427 rechts achterste voetsteunpen AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8134565 rechts achterste voetsteunpen AP8221057 voetsteunpen AP8120573 stop ring AP8152387 schroef m8x70 AP8121403 achterste voetsteun conn. afstandhouder AP8117073 zelfklevende spons AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8221213 captive moer m6 AP8201763 schroefklem d5.5 AP8201764 schroefklem d5.5 AP8201457 klinknagel AP8134954 bus steunplaat AP8104663 klep steunklem AP8152279 schroef met flens m6x20
front body - voorkuip aprilia AP8248690 kuip. krijt wit AP8249212 front fairing. opaque black AP8249822 kuip. ap. zwart AP8258109 kuip voorzijde, cyaan AP8268411 voorkuip, brons AP8248184 kraag aan de voorkant. chr. AP8248185 achter kraag. chr. AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8102375 clip m5 AP8102381 clip m4 AP8248691 paneel. chr.
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia AP8226852 voorspatbord. wit AP8248966 front mudguard, cyan AP8226682 voorspatbord, cyaan AP8226570 front mudguard. ap.black AP8226787 voorspatbord. ap. zwart AP8226851 voorspatbord, wit AP8156112 voorspatbord. cyaan AP8226570 front mudguard. ap.black AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8248967 front mudguard finish. chr. AP8258115 voorspatbordafwerking, cyaan AP8249826 voorspatbordafwerking, zwart AP8248968 voorspatbordvergrendeling, cyaan AP8249209 front mudguard lockup. black AP8249209 front mudguard lockup. black AP8258116 vergrendeling van het voorspatbord. cyaan AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102671 kunststof klinknagel AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8248961 lh connecting rod cover. chr. AP8248171 rh connecting rod cover. chr. AP8152341 schroef met flens m5x40 AP8150012 sluitring 5,3x10x1 * AP8148587 reflector ondersteuning AP8224163 reflector. amber AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5
front body - schild aprilia AP8178233 voorste schild. cyaan AP8178238 voorscherm, cyaan AP8158470 voorste schild. ap. zwart AP8178239 voorste schild. ap. zwart AP8268412 voorscherm, wit AP8178231 voorste schild. ap. zwart AP8249207 intern schild. aprilia zwart AP8249207 intern schild. aprilia zwart AP8248963 internal shield, varadero cyan AP8258113 intern schild, cyaan AP8178134 bescherming tegen water AP8102782 klem AP8202449 klem AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152351 schroef 4.2x16 AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
schokdemper voor aprilia AP8163376 voorvork AP8163284 voorvork AP8248182 bovenste schokdemperafdekking AP8248183 onderste schokdemperafdekking AP8203970 drijfstang AP8234176 brake caliper plate AP8203971 plate AP8201602 zeskantschroef m8x35 AP8203521 beker d20 AP8203536 bus AP8203523 nylon bus AP8150431 lage moer m8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8203542 speciale ring AP8220177 o-ring 115 AP8203520 kop AP8203524 bus AP8203538 bus AP8203522 nylon bus AP8203519 becher d28 AP8203972 schroef m12x50 AP8150101 ring 13x24x2,5 * AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8102375 clip m5 AP8123881 vork schokdemper
voorwiel - op maat aprilia AP8208601 voorwiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8201679 tubeless ventiel AP8213231 remschijf d190 AP8225358 binnenzeskantschroef m8x30 AP8152056 binnenzeskantschroef m8x30 AP8225356 voorwiel as AP8225357 voorwiel spacer AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8202141 odometer gear AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8213426 voorremslang AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221172 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113858 remklauw voor AP8213224 remklauw deksel AP8113321 ontluchter + dop AP8213461 pen + remveer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113677 f. antiwhistle plaatpaar AP8213460 remblokken AP8213457 remklauw rev. kit AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10
voorwiel - retro ' aprilia AP8208599 voorwiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8201679 tubeless ventiel AP8213231 remschijf d190 AP8152288 schroef met flens AP8225356 voorwiel as AP8225357 voorwiel spacer AP8225123 lager AP8120865 drive sleutel AP8125743 afdichtring d40x50x4 AP8202141 odometer gear AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150373 lage zelfborgende moer m12x1.25 AP8213404 voorremslang AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221172 kabelgeleider AP8121889 kabelgeleider AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113858 remklauw voor AP8213224 remklauw deksel AP8113321 ontluchter + dop AP8213461 pen + remveer AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113677 f. antiwhistle plaatpaar AP8213460 remblokken AP8213457 remklauw rev. kit
benzinetank aprilia AP8139872 benzinetank AP8152345 schroef 5.5x20 AP8104072 bevestigingsklem 879888 bevestigingsklem AP8104071 union cpl. AP8234156 floor panel support AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8121856 kabelgeleider AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8224079 fuel level sensor AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8144216 slang AP8121639 slangklem 40-60 h9 AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8144625 tankdop AP8144626 tankdop AP8139962 tankdop ring moer AP8201757 tankdop AP8144283 voorgevormde buis AP8102903 slangklem d16,5x6,6 AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 AP8104129 2-weg verbinding AP8120956 ontluchtingspijp AP8148598 brandstofpomp bescherming CM120903 benzine pomp AP8176041 benzine pomp AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8144038 brandstofleiding 6x10 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102377 slangklem d9.1 AP8121856 kabelgeleider AP8104406 brandstoffilter AP8201763 schroefklem d5.5 AP8104594 terugslagklep AP8104667 tee union d.10.8.10 AP8104096 brandstofkraan
stuur - spiegels op maat aprilia AP8218490 handlebar tube AP8218489 upper u-bolt AP8218491 lower support AP8118634 rechts onder stuurbekleding AP8218484 rh lower handlebar covering AP8118635 lh lower handlebar covering AP8218485 lh lagere stuurbekleding AP8118668 stuurbekleding AP8218486 handlebar central covering AP8249877 rh upper handlebar covering AP8249878 lh upper handlebar covering AP8150286 binnenzeskantschroef m6x35 AP8121811 t bus AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8221213 captive moer m6 AP8203976 o-ring AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150201 schroef m10x55 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8202170 lh achteruitkijkspiegel AP8202166 rh achteruitkijkspiegel AP8146794 koplamp steunklem AP8234175 koplamp steunklem AP8234174 dashboard support clamp AP8112599 rubberen afstandhouder AP8121790 t bus AP8144296 spiegelrubber
stuur - spiegels retro ' aprilia AP8118564 stuur AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150323 schroef m10x50 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8144310 afstandhouder AP8221256 moer met remklauw AP8220462 rubberen balgen AP8104149 lh achteruitkijkspiegel AP8104148 rh achteruitkijkspiegel AP8104271 rh achteruitkijkspiegel AP8102671 kunststof klinknagel
koplampsteun - retro ' aprilia AP8248195 koplamp verchroomd ringnoot AP8149410 koplampsteun, zwart AP8258111 koplampsteun, cyaan AP8249823 dashboard paneel. een zwarte AP8258110 dashboard paneel. cyaan AP8248193 dashboard ringmoer, chr. AP8249830 rh el.controls place, zwart AP8258127 rh el.controls plaats. cyaan AP8258128 lh el.controls plaats. cyaan AP8249831 lh el.controls place, zwart AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150420 zelftappende schroef AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102381 clip m4
helm compartiment aprilia AP8168950 helm compartiment AP8249787 helm compartiment AP8220313 topkoffer afdichting 890507 topkoffer afdichting AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8101595 slangklem d10,1 896544 brandstofleiding 5.5x10 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8104731 toolkit AP8201539 slangklem AP8249791 hoes AP8150246 schroef m4.8x13 AP8202169 topkoffer slot AP8221312 getande ring AP8201305 getande ring AP8152194 lage moer m19x1 AP8202295 zadelvergrendelingshendel AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8221336 zadel lockup versnelling AP8221295 veer voor zadelvergrendeling AP8221293 zadel lockup haak AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8201643 splitpen AP8102782 klem AP8202449 klem AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5
slot hardware kit aprilia AP8224081 main switch - steering lock AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8201734 slot voorste kist AP8104612 slot voorste kist AP8102523 borgmoer m22x1,5 AP8202149 lock hardware kit AP8202169 topkoffer slot AP8152194 lage moer m19x1 AP8201305 getande ring AP8221312 getande ring AP8201748 onderlegring AP8201749 schroef m4x6 AP8202295 zadelvergrendelingshendel
plaat set-decal-op. handboeken aprilia 852198 constructor gegevensplaat AP8166266 constructor gegevensplaat AP8166348 constructor gegevensplaat AP8257941 constructor gegevensplaat AP8257939 constructor gegevensplaat AP8257937 constructor gegevensplaat AP8257934 constructor gegevensplaat AP8177593 constructor gegevensplaat AP8166107 constructor gegevensplaat 852199 constructor gegevensplaat AP8166246 constructor gegevensplaat AP8201457 klinknagel AP8166349 fraudebestendige gegevensplaat AP8257940 fraudebestendige gegevensplaat 852317 gebruikershandboek -usa- AP8104784 gebruikershandboek -usa- AP8104741 gebruikershandboek -gr-dk-uk AP8104690 gebruikershandleiding-i-f-d- AP8166038 sticker set AP8166045 sticker set AP8166044 sticker set AP8166043 sticker set AP8166042 sticker set AP8166041 sticker set AP8166040 sticker set AP8166595 sticker set AP8166478 technische sticker set AP8166039 sticker set 856166 sticker set AP8166471 geluidsemissie sticker AP8177661 geluidsemissie sticker AP8187028 geluidsemissie sticker AP8187029 sticker voor emissiebeperking AP8177662 sticker voor emissiebeperking AP8166472 sticker voor emissiebeperking AP8166473 koolstoffilter sticker AP8177664 koolstoffilter sticker AP8187030 koolstoffilter sticker AP8166108 geluidsemissie sticker AP8166597 geluidsemissie sticker AP8166249 ece gegevensplaat AP8166478 technische sticker set 852318 integratie blad
achterlichaam - covers aprilia AP8158406 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8158406 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8158406 rechts lat. inspectiedeksel. zwart AP8158409 rh lat. inspectiedeksel, blauw AP8268508 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8158407 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8268508 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8158407 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8268508 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8158407 lh lat. inspectiedeksel, zwart AP8158410 lh lat. inspectiedeksel. blauw AP8201534 onderzadel haak cpl. AP8150415 schroef m4x35 AP8152351 schroef 4.2x16
achterlichaam - spatbord aprilia AP8248889 lh dir.light place. black AP8249218 links richtingaanwijzer. zwart AP8248981 links richtingaanwijzer. cyaan AP8268418 links richtingaanwijzer, wit AP8258124 links richtingaanwijzer, cyaan AP8149166 rh richt. lichte plaats. zwart AP8258123 richtingaanwijzer rechts, cyaan AP8248977 rh richtingaanwijzer. cyaan AP8268417 rh richtingaanwijzer. wit AP8249217 rh turn indicator. black AP8150270 schroef 4.2x20 AP8156170 achterspatbord AP8226629 achterspatbord AP8156170 achterspatbord AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8221297 isolerende ring AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8121032 bus AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8168954 bescherming tegen water AP8258974 links richtingaanwijzer, zwart AP8184483 links richtingaanwijzer, wit AP8178237 links richtingaanwijzer. cyaan AP8258973 rh richtingaanwijzer. zwart AP8178236 richtingaanwijzer rechts, cyaan AP8184482 rechter richtingaanwijzer, wit AP8120592 onderlegring AP8150450 sluitring voor assen d5
achterlichaam - plaathouder aprilia AP8124718 achterreflector, rood AP8134607 reflector ondersteuning AP8150011 ring 4,3x12x1 AP8150204 moer m4 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8149034 kentekenplaatsteun AP8234217 plaat houder steun AP8102381 clip m4 AP8126747 kentekenplaathouder AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8121811 t bus AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8178109 spatscherm achter AP8150359 schroef AP8134677 reflector ondersteuning AP8124718 achterreflector, rood
achterkap - achterkuip aprilia AP8184481 achter kuip. wit AP8249793 achter kuip. ap. zwart AP8178235 achter kuip. cyaan AP8179084 achterkuip, wit AP8168951 achterkuip, ca. zwart AP8178130 achterkuip, cyaan AP8178232 achterkuip, ca. zwart AP8178234 achterkuip, cyaan AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152345 schroef 5.5x20 AP8158408 ovale afwerking AP8224114 ovale reflector. amber AP8277005 reflector sticker AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8150421 zelftappende schroef 2,9x12
achterlichaam - onderzadel aprilia AP8248972 rh undersaddle. var.cyan AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8249210 rechts onderzadel. ap. zwart AP8258119 rechts onderzadel. blauw AP8258120 onder zadel, blauw AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8249211 lk onderzadel, ongeveer zwart AP8248980 ondermaats. var. cyaan AP8152345 schroef 5.5x20 AP8102782 klem AP8202449 klem AP8201763 schroefklem d5.5 AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8148637 rechts voetsteunbekleding. zwart AP8149532 rechts voetsteunbekleding, blauw AP8149533 lh bekleding achterste voetsteun. blauw AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8148639 lh bekleding achterste voetsteun. zwart AP8102381 clip m4 AP8150270 schroef 4.2x20
achterwiel aprilia AP8108817 achterwiel AP8201679 tubeless ventiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8125803 ring 159347 ring 563728 moer m16x13 AP8550307 moer m16x13 AP8550261 cap 194423 cap AP8121431 splitpen 56294R5 kaken coup AP8550360 kaken coup AP8540033 remhendel as 5641365 remhendel as AP8540032 pakking 564134 pakking 266724 bord AP8550145 bord AP8540034 achterremhendel 564215 achterremhendel B016792 schroef met flens m6x30 AP8550558 schroef met flens m6x30 AP8225373 vierkante moer 828862 vierkante moer AP8101103 achterremhendel register AP8221120 remkabelhouder AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8213137 spoel kompres. voorjaar AP8114398 kabel achterrem AP8114442 kabel achterrem AP8121856 kabelgeleider AP8152088 zelfborgende schroef 4,8x12 AP8550017 bord 564497 bord AP8550402 slangklem 482291 slangklem 414838 schroef m6x35 AP8550079 schroef m6x35 AP8550144 remschoenen veer terug AP8125892 afstandhouder 601205 afstandhouder
zadel - handvat aprilia AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8229324 zadel. zwart (twee p) AP8129298 zadel. zwart (twee p) AP8220349 rubberen afstandhouder AP8149136 bijrijder handgreep. een zwarte AP8258092 bijrijder handgreep, chr. AP8258126 bijrijderstang, cyaan AP8161001 t bus AP8152136 inbusschroef AP8248158 zadelscharnier AP8221282 zadel spin AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8201643 splitpen AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8161002 t bus AP8121032 bus

Elektrisch

cdi magneto assy aprilia AP8551011 schroef 259151 schroef AP8550154 sluitring 5,3x10x0,5 006975 sluitring 5,3x10x0,5 AP8550134 flensmoer B015804 flensmoer 825430 ventilator AP8540044 ventilator AP8540152 platte ring 5.3x14x1 097733 platte ring 5.3x14x1 AP8550039 transmissiesleutel 000267 transmissiesleutel 58059R cdi magneto assy AP8580250 cdi magneto assy 58059R cdi magneto assy AP8540045 cdi magneto assy AP8540043 luchtkanaal 825426 luchtkanaal 828662 schroef AP8551060 schroef AP8540074 slangklem 827542 slangklem AP8560009 schroef 018575 schroef
elektrisch systeem - op maat aprilia AP8224312 belangrijkste kabelboom AP8124530 toeter AP8134627 steun klem AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8224192 remlichtschakelaar met / rubber AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152140 klinknagel m6x17 AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast CM225715 zekering 15a AP8112176 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8112506 zekering 20a 495357 zekering 20a AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127418 spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah AP8124604 batterij (yuasa) 12v-6ah AP8127233 hoofdzekeringen bedrading AP8124943 zijstandaardschakelaar AP8120422 zwarte slang 98x2 58100R elektronische ontstekingseenheid AP8224309 elektronische ontstekingseenheid 58102R apparaat AP8127202 apparaat AP8220546 relaisrubber AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8224305 spoel cpl. 82597R bobine AP8580123 bobine AP8224026 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a AP8102375 clip m5 AP8224205 b.l. schakelaar bedrading 580953 knop AP8124818 knop AP8220135 rubberen afstandhouder AP8550455 scr. bougiedop 293845 scr. bougiedop AP8580152 bougie prot. kraag 828210 bougie prot. kraag
elektrisch systeem - retro ' aprilia AP8224310 belangrijkste kabelboom AP8124530 toeter AP8134627 steun klem AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8124818 knop 580953 knop AP8124886 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8152140 klinknagel m6x17 AP8112811 rubberen zekeringkast AP8120754 rubberen zekeringkast AP8112176 zekering 15a CM225715 zekering 15a AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a 495357 zekering 20a AP8112506 zekering 20a AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8224026 relais 12v / 80a 58115R relais 12v / 80a AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8127418 spanningsregelaar 58090R5 spanningsregelaar AP8124604 batterij (yuasa) 12v-6ah 584662 batterij (yuasa) 12v-6ah AP8127233 hoofdzekeringen bedrading AP8224305 spoel cpl. AP8102375 clip m5 AP8127202 apparaat 58102R apparaat AP8224309 elektronische ontstekingseenheid 58100R elektronische ontstekingseenheid AP8220546 relaisrubber AP8152274 schroef met flens m5x20 AP8120422 zwarte slang 98x2
verlichting - custom eu aprilia AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8124673 koplamp AP8124893 koplamp AP8224177 taillight. chr. AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8120531 rubber met inzet AP8224223 turn indicator lens AP8224237 cap AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 642143 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224234 verchroomde ringmoer AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224171 front turn indicator. orange AP8224172 rear turn indicator. orange AP8127610 koplamp bedrading met harnas AP8124758 plaat licht bedrading AP8220553 pakking AP8224236 verchroomde ringmoer AP8124168 nummerbord licht AP8150120 schroef 4,2x22 * AP8127232 achterlicht kabelboom.
verlichting - custom usa aprilia AP8127277 achterlicht, chr. AP8224066 richtingaanwijzer voor AP8224222 richtingaanwijzer lens AP8224234 verchroomde ringmoer AP8224241 zelftappende schroef 2,9x19 AP8224235 interne beker AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127503 knipperlicht linksachter AP8127504 knipperlicht rechts achter AP8124889 richtingaanwijzer lens AP8152392 zelftappende schroef 2,9x32 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8224169 nummerbord licht AP8127502 achterlicht kabelboom. 642143 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224242 zelftappende schroef 3.9x16 AP8224565 achterlicht kabelboom. AP8224567 rood n.plaat lichtvenster AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8224229 achterlicht lens AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134951 r. ondersteuning richtingaanwijzer AP8124718 achterreflector, rood AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8150204 moer m4 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8152268 inbusschroef AP8120531 rubber met inzet AP8150013 sluitring 5,5x15x1,6 AP8121728 t bus AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8124673 koplamp AP8224236 verchroomde ringmoer AP8220553 pakking AP8127610 koplamp bedrading met harnas AP8224237 cap AP8124889 richtingaanwijzer lens AP8127500 rechts richtingaanwijzer AP8127501 linker richtingaanwijzer AP8152338 schroef met flens AP8150451 lage zelfborgende moer
lampen - retro ' aprilia AP8124642 koplamp AP8124892 koplamp AP8152351 schroef 4.2x16 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8220554 rubberen afstandhouder AP8127611 koplamp bedrading met koffer AP8224066 richtingaanwijzer voor AP8224222 richtingaanwijzer lens AP8224234 verchroomde ringmoer AP8224241 zelftappende schroef 2,9x19 AP8224235 interne beker AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8224068 richtingaanwijzer achter AP8124758 plaat licht bedrading AP8127048 achterlicht. aprilia zwart AP8258125 achterlicht. cyaan AP8224227 achterlicht kabelboom. AP8224228 n.plaat lichtvenster AP8224229 achterlicht lens AP8224243 zelftappende schroef 3.9x25 AP8150044 binnenzeskantschroef m6x20 AP8121728 t bus AP8152273 schroef met flens m5x15 AP8120531 rubber met inzet AP8124168 nummerbord licht AP8150120 schroef 4,2x22 *
startmotor - ontstekingseenheid aprilia AP8540002 schroef 018639 schroef AP8580124 startmotor 82611R5 startmotor AP8580125 startmotor versnelling 82612R startmotor versnelling AP8550347 bus 431860 bus

Accessoires

acc. - mechanica diefstalbeveiliging aprilia AP8720115 ijzeren bescherming 10x150 mm AP8720116 ijzeren bescherming 8x120 mm AP8720117 ijzeren beschermschijf 5 mm AP8720118 easy guard 150 mm
acc. - top / koffers, zijkoffers aprilia AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP8792080 topkoffer. reliëf new-c 32l AP87920664 topkoffer. reliëf new-c 32l AP81041974 topkoffer slot cpl. AP8792334 pakketrek assy
acc. - verschillende aprilia AP8795028 zijstandaard AP8790206 achterste handgreep AP8796057 zijbescherming AP8700792 belangrijke ondersteuning b.guard uk-d AP8700793 sleutelondersteuning b.guard f-nl AP8700794 belangrijke ondersteuning b.guard i-e
acc. - windschermen aprilia AP8791065 windscherm cpl. groot AP8791066 voorruit zonder steun groot AP8791073 windscherm cpl. sport AP8791074 windscherm zonder ondersteunende sport AP8791067 windscherm cpl. groot AP8791068 voorruit zonder steun groot AP8791075 windscherm cpl. sport AP8791076 windscherm zonder ondersteunende sport

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Mojito 125 150 2003. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Mojito 125 150 2003 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Mojito 125 150 2003.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia