Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Classic 50 1992.

Aprilia Classic 50 1992 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Classic 50 1992

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Classic 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Classic 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 1992!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8230856 luchtkast onderste steun AP8102375 clip m5 AP8230829 luchtdoos AP8238744 luchtdoos AP8220178 inlaatslang AP8232684 starthendel AP8201464 luchtfilter AP8221130 moer voor luchtfilterhuis AP8220289 luchtfilter ondersteuning AP8120615 pakking d3 AP8220391 afdichting luchtfilterhuis AP8230830 deksel van filterhuis AP8101527 luchtkast ontluchtingspijp AP8102120 ontluchtingspijpfilter AP8230855 luchtkast bovenste steun AP8150406 schroef m5x45 AP8221129 bus
carburateur i aprilia AP8206770 carburateur sha 14-9 AP8206768 carburateur phbg 19 AP8206534 carburateur phbg 19 AP8206408 carburateur sha14-9 AP8206407 carburateur sha14-9 AP8222341 carburateur sha 14-12 AP8222341 carburateur sha 14-12 AP8502564 schroef m6x20 AP8206544 inlaatspruitstuk AP8206451 inlaatspruitstuk -p- AP8206653 inlaatspruitstuk AP8206653 inlaatspruitstuk AP8206602 inlaatspruitstuk AP8206602 inlaatspruitstuk AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug
carburateur ii aprilia AP8222663 luchtventiel AP8222655 gasklep AP8222678 gasklep AP8222654 gasklep AP8222640 hoofd jet AP8222639 hoofd jet AP8222638 hoofdsproeier 52 AP8222658 vlotter gr.3,5 AP8222643 jet naald 247653 jet naald AP8222650 gasklep adj. schroef kit AP8222631 draadspanschroef AP8222652 kraag klemschroevenset AP8222642 luchtstang moer ring AP8222660 luchtstang moer AP8222644 gasklep veer AP8222676 klepdeksel AP8222656 brandstoffilter AP8222659 brandstoftoevoerkap AP8222632 isolerende reductie 21-18 AP8222634 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8222645 dop bevestigingsschroef AP8222657 filterelement AP8222653 luchtklep regelstang kit AP8222662 drijfpen AP8222635 vlotterkamer AP8222679 pakking envelop
carburateur iii aprilia AP8222666 gasklep AP8222673 geen beschrijving beschikbaar AP8222671 naaldventiel een AP8222677 luchtinlaat unie AP8222637 hoofd jet AP8222641 inactieve jet AP8222669 startmotor AP8222665 vlotter gr.4 AP8222672 stationair mengsel bn. schroef AP8222636 cap 813174 cap AP8222631 draadspanschroef AP8222651 mengkamerdeksel kit AP8222661 isolerende reductie 26-24 AP8222675 gasklep veer AP8222667 controleer pin clip plaat AP8222674 conische pin clip AP8222647 draad starterkit AP8222648 slangenset AP8222633 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8222664 vlotterkamer AP8222670 drijfpen AP8222643 jet naald 247653 jet naald AP8222649 gasklep adj. schroef kit AP8222646 pakking envelop
koppeling aprilia AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206258 koppeling veer AP8206545 koppeling veer AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8206279 schroef AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206287 deksel pakking AP8206253 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8206308 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl.
koppelingsdeksel aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8206309 o-ring d12.3x2.6 AP8206245 olievulplug AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206235 instelbrug AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8206346 schroef m6x25 AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8206767 waterpomp behuizing AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8508669 rol d3x21.8 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8502566 schroef m6x30 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8206381 koppelingsdeksel + pin AP8206382 koppelingsdeksel cpl., zwart AP8206652 koppelingsdeksel cpl., blauw AP8206652 koppelingsdeksel cpl., blauw AP8206655 clutch cover cpl., violet AP8206655 clutch cover cpl., violet
cilinderkop aprilia AP8206618 waterslang verbinding AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8206285 o-ring d51.5x1.78 AP8206286 o-ring 104.3x3.5 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206383 thermostaat AP8206765 cilinderkop, grijs AP8206765 cilinderkop, grijs AP8206718 cilinderkop, grijs AP8206718 cilinderkop, grijs AP8206546 cilinderkop, grijs AP8206374 cilinderkop, grijs AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206543 cilinderkoppakking al. d49 861612 bougie ngk br8es AP8206873 bougie ngk br8es AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8508553 tapbout m7x115
aandrijfas aprilia AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206366 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8206349 drijfstang cpl. AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8509769 kooi d12x15x15 AP8206542 speldenkooi 12x15x17,5
aangedreven as 4 versnellingen aprilia AP8206313 tussenversnelling z = 11 AP8206314 tussenversnelling z = 14 AP8206355 tussenversnelling z = 13 AP8501484 buiten borgring d17 AP8276046 met d17x40x12 AP8502626 met d17x40x12 AP8501484 buiten borgring d17 AP8206411 secundaire tandwielas AP8206436 secundaire tandwielas AP8206330 schuifkoppeling 3-4 spd. AP8501471 buiten borgring d18 AP8206416 schuifkoppeling 1-2 spd. AP8206347 blauwe stalen ring d13x25 AP8206536 tandwielbus 13x20x13.5 AP8206324 1e wieloverbrenging z = 37 AP8502500 blauwe stalen ring d18x30 AP8206414 3e wiel versnelling z = 29 AP8206415 2e wiel versnelling z = 33 AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206291 oliekeerring d17x35x7 AP8206413 4e rondsel versnelling z = 26 AP8206412 secundaire as cpl.
aangedreven as 5 versnellingen aprilia AP8206313 tussenversnelling z = 11 AP8206355 tussenversnelling z = 13 AP8206355 tussenversnelling z = 13 AP8206314 tussenversnelling z = 14 AP8206314 tussenversnelling z = 14 AP8206313 tussenversnelling z = 11 AP8501484 buiten borgring d17 AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8501475 buiten borgring d17 AP8206233 buiten borgring d17 AP8206443 2e wiel versnelling z = 33 AP8206446 koppelschotel versnelling z = 25 AP8507866 buiten borgring d20 AP8206442 1e wiel versnelling z = 36 AP8206536 tandwielbus 13x20x13.5 AP8206347 blauwe stalen ring d13x25 AP8206445 4e versnelling z = 27 AP8206444 3e wiel versnelling z = 29 AP8206436 secundaire tandwielas AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206291 oliekeerring d17x35x7 AP8206448 secundaire as cpl.5 spd.
motor i aprilia AP8222343 motor am345 93 AP8222459 motor am345 95-d- AP8222460 motor am345 95-nl- AP8222461 motor am345 95-p- AP8222462 motor am345 95-a- AP8222464 motor am345 95 AP8222464 motor am345 95 AP8222497 motor am345 96-b- AP8222516 motor am345 AP8222517 motor am345 -p- AP8222534 motor am345 97-a- AP8222421 motor am345 94-d- AP8222420 motor am345 94-nl- AP8222419 motor am345 -b- AP8222346 motor am345 -a- AP8222294 motor am345 3m AP8222294 motor am345 3m AP8222311 motor am345 92 AP8222312 motor am345 92 AP8222310 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8222415 motor am345 94 AP8222416 motor am345 94-p- AP8222417 motor am345 94-e75- AP8222418 motor am345 -a- AP8152330 klinknagel m6x25
motor ii aprilia AP8220315 vliegwielkap, grijs AP8220298 koppelingsdeksel, grijs AP8220298 koppelingsdeksel, grijs AP8239380 koppelingsdeksel, grijs AP8249012 koppelingsdeksel, alu. + sticker AP8220189 rubber AP8232645 verchroomde versnellingspook AP8220299 o-ring 2050 AP8221125 versnellingsbak hendel bus AP8210007 rh kogelgewricht m6 AP8232643 versnellingsbak koppelingsstang AP8201301 versnellingshendel vorkclips AP8101917 keuzehendel versnelling AP8232656 versnellingsbak drijfstang AP8230827 tandwielkap, grijs AP8231530 tandwielkap, aluin.
uitlaateenheid aprilia AP8101259 springveer AP8219255 geen beschrijving beschikbaar AP8219256 uitlaatpijp -nl- AP8219302 uitlaatpijp -f- AP8219339 uitlaatpijp -i / e- AP8219343 uitlaatpijp -f / b- AP8219344 uitlaatpijp -p- AP8219370 uitlaatpijp -j- AP8219371 uitlaatpijp -a- AP8219254 uitlaatpijp -b- AP8219253 uitlaatpijp -a- AP8219137 uitlaatpijp -p- AP8219192 uitlaatpijp -b- AP8219213 uitlaatpijp -e- AP8219213 uitlaatpijp -e- AP8219251 uitlaatpijp -p- AP8219252 uitlaatpijp -i- AP8219252 uitlaatpijp -i- AP8219253 uitlaatpijp -a- AP8232681 uitlaatpijp deksel AP8221136 uitlaatpijp onderlegring AP8220292 silent block, uitlaatpijp AP8221126 bevestigingsbus van de geluiddemper
keuze versnellingsbak aprilia AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8206331 vork ret. spring AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206319 keuzeschacht AP8206319 keuzeschacht AP8206437 keuzeschacht AP8206437 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206297 preselector veerpen d8x37,5 AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8501980 keuzehendel vorkpennen AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206270 blauwe stalen ring d12x17
linker carter aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 toerenteller aangedreven versnelling AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8206252 toerenteller aandrijving AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206378 carter assy AP8206240 uitgangsflens toerenteller
oliepomp aprilia AP8502562 schroef AP8206800 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8206654 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8206654 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8206711 slangklem AP8206631 buis 190 mm AP8508668 oliepijp tule AP8206766 pijp d5x9 AP8206711 slangklem AP8508669 rol d3x21.8 AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206632 oliepomp as AP8502665 o-ring d19x1,2
olie tank aprilia AP8230837 olie tank AP8120354 hoes AP8212481 oliereserve-indicator AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding AP8120381 motorolie ontluchtingspijp AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 896570 ontluchtingspijp 4x8 AP8220191 pakking
zuiger aprilia AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8206375 cilinder met zuiger d40,3 AP8206375 cilinder met zuiger d40,3 AP8206547 cilinder met zuiger d49 AP8206760 cilinder met zuiger AP8206404 cilinder met zuiger -nl-d40.3 AP8206404 cilinder met zuiger -nl-d40.3 AP8206292 cilindervoet pakking AP8206957 zuigereenheid d40.8 AP8206755 zuigereenheid d40.8 AP8206956 zuigereenheid d40.6 AP8206754 zuigereenheid d40.6 AP8206713 zuigereenheid d40,3 AP8206539 zuigereenheid d49 AP8206250 zuigereenheid d40.3 AP8206250 zuigereenheid d40.3 AP8206019 stop ring d12 AP8206954 overmaatse zuigerveren d40.8 AP8206758 overmaatse zuigerveren d40.8 AP8206953 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206757 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206714 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206540 zuigerveren set d49x1,5 AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206541 zuigerpen d12x42
primaire tandwielas 4 versnellingen aprilia AP8502624 met d15x35x11 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8206281 rolkooi db14-12 AP8206410 primaire tandwielas AP8206294 duwstang d5x101,6 AP8510039 met d17x40x12 AP8206260 conische veerring AP8502652 bal 3/16 " AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206409 versnellingsbak cpl.4 snelheid
primaire tandwielas 5 versnellingen aprilia AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8502624 met d15x35x11 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8206441 5e rondsel versnelling z = 24 AP8206439 3e rondsel versnelling z = 19 AP8206294 duwstang d5x101,6 AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502652 bal 3/16 " AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206260 conische veerring AP8206435 primaire tandwielas AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8206440 4e rondsel versnelling z = 22 AP8501471 buiten borgring d18 AP8206438 1e rondsel versnelling z = 16 AP8206723 as voor primair tandwiel 5 spd. AP8206449 versnellingsbak cpl.5 snelheid
rechter carter aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206278 blauwe stalen ring d15x25x0,5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206340 olie-ontluchtingsunie AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206429 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206378 carter assy
schakel cam aprilia AP8502826 vork geleidepen AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8206298 vork geleidepen AP8206434 vork 4-5 snelheid AP8206336 pin houder AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206283 bal d9 AP8206431 schakel cam AP8206403 schakel cam AP8206431 schakel cam AP8206246 vork 3-4 snelheid AP8206433 vork 2-3 snelheid AP8206432 vork 1 snelheid
waterkoeler aprilia AP8201609 waterkoeler met plug AP8201463 rad dop met / vent AP8102376 clip m6 254485 clip m6 AP8248954 waterkoeler schild, grijs AP8239113 waterkoelerschild, grijs p. AP8238811 waterkoelerschild, rood AP8238721 waterkoelerschild, blauw AP8230842 waterkoeler schild, zwart AP8248960 waterkoeler schild, zwart AP8232648 koelere bovenste steunplaat AP8120030 rubberen afstandhouder AP8220290 waterkoelerkop buis AP8220291 waterkoeler-pomp buis AP8220291 waterkoeler-pomp buis AP8220420 waterkoeler slangkoppeling AP8220419 aansluitslang pomp AP8220415 tee unie AP8220450 met rubber versterkte slang AP8152277 schroef met flens m6x12

Frame

centraal lichaam i aprilia AP8248956 rechter zijpaneel, zwart + sticker AP8230838 rechter zijpaneel, groen AP8231062 geen beschrijving beschikbaar AP8231524 rechter zijpaneel, violet AP8231532 rechts zijpaneel, zwart AP8231699 rechter zijpaneel, blauw / rood AP8231717 rechter zijpaneel, zwart / groen AP8238197 rechter zijpaneel, rood / beige AP8238230 rechter zijpaneel, zwart / geel AP8238701 rechter zijpaneel, blauw AP8238809 rechter zijpaneel, rood AP8239378 rechter zijpaneel, oranje AP8248950 rechter zijpaneel, rood + sticker AP8120223 rubberen afstandhouder AP8220319 achter sus. bewaker AP8238198 lh zijpaneel, rood / beige AP8231063 lh zijpaneel, grijs AP8231525 lh zijpaneel, violet AP8231533 lh zijpaneel, zwart AP8231700 links zijpaneel, blauw / rood AP8231718 lh zijpaneel, zwart / groen AP8238231 lh zijpaneel, zwart AP8238702 lh zijpaneel, blauw AP8248957 lh zijpaneel, zwart + sticker AP8248951 lh zijpaneel, rood + sticker AP8239379 lh zijpaneel, oranje AP8238810 lh zijpaneel, rood AP8230840 lh zijpaneel, groen
centraal lichaam ii aprilia AP8230847 rh zwarte cilinderjas AP8238746 geen beschrijving beschikbaar AP8120615 pakking d3 AP8230848 rechts cilind. mantel cov .. chr. AP8201152 toolkit AP8201539 slangklem AP8201876 slot hardware kit AP8104600 box slot AP8201390 box slot AP8101425 helm slot AP8104808 helm slot AP8101630 klinknagel AP8112468 hoofdschakelaar - stuurslot AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8152194 lage moer m19x1 AP8221312 getande ring
controles i aprilia AP8218123 chromed handlebar AP8118425 handgreep - paar AP8218357 handgreep - paar AP8218357 handgreep - paar AP8218357 handgreep - paar AP8201247 h.bars anti.v gewicht AP8120223 rubberen afstandhouder AP8218256 koppelingshendel cpl. AP8218075 koppelingshendel cpl. AP8218326 koppelingshendel. pol.met. AP8218076 koppelingshendel AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218077 koppelingshendel u-bout AP8118242 koppeling regelschroef
controles ii aprilia AP8224029 lh licht sel. met bedrading AP8112330 lh licht sel. met bedrading AP8112330 lh licht sel. met bedrading AP8212166 lh licht sel. met bedrading AP8212833 lh licht sel. met bedrading AP8212833 lh licht sel. met bedrading AP8212833 lh licht sel. met bedrading AP8212981 lh licht sel. met bedrading AP8212981 lh licht sel. met bedrading AP8201467 achteruitkijkspiegel. chroom. AP8120271 koppelingshuls AP8214098 koppelingskabel AP8152254 zeskantschroef m10x40 AP8152220 onderlegring AP8201675 spiegel kogelgewricht AP8218071 gas zonder handgreep AP8218071 gas zonder handgreep AP8218071 gas zonder handgreep AP8218194 gashendel + handgrepen
bedieningselementen iii aprilia AP8214141 chokekabel AP8118101 kabelregelaar AP8118162 kabelregelaar AP8220143 gasregelkap AP8213262 voorrempomp d11 AP8213077 voorste hoofdcilinder d11 AP8213089 voorrempomp d11 AP8213259 voorrempomp d11 AP8213262 voorrempomp d11 AP8230240 tankdeksel AP8213477 tankdeksel AP8218279 voorremhendel AP8218074 voorremhendel AP8113158 pomp hendel schroef AP8213069 speciale pin + moer AP8213078 u-bout AP8213079 zuiger AP8213049 pakkingset AP8214139 gaskabel AP8214139 gaskabel AP8214097 gaskabel met / splitter AP8213166 voorste remleiding AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8114177 roterende choke-bediening
dashboard aprilia AP8212480 dashboardbedrading + lampen AP8230833 bescherming AP8220302 onderste controlelampje AP8238798 bovenste controlelampje, zwart AP8238798 bovenste controlelampje, zwart AP8238773 bovenste controlelampje, zwart AP8238773 bovenste controlelampje, zwart AP8230832 bovenste controlelampje AP8230832 bovenste controlelampje AP8212533 bovenste controlelampje AP8212533 bovenste controlelampje AP8212347 snelheidsmeter AP8220304 instrum.frame, chrom. AP8220182 reset knop AP8212470 afdichtring afdichting AP8102218 dashboard versnelling AP8214100 kilometertellerkabel AP8120470 rubberen afstandhouder * AP8221034 speciale bus * AP8220303 snelheidsmeter dop AP8230928 onderste streepdeksel, chr. AP8232668 lichte steunplaat AP8220192 rubberen afstandhouder AP8221126 bevestigingsbus van de geluiddemper AP8220184 dashboard rubber
sticker en gebruikershandleiding aprilia AP8215031 sticker set AP8257483 sticker set AP8257482 sticker set AP8237940 sticker set AP8237583 sticker set AP8237434 sticker set AP8237063 sticker set AP8237048 sticker set AP8215721 sticker set AP8215705 sticker set AP8215385 geen beschrijving beschikbaar AP8215367 sticker set AP8202050 geen beschrijving beschikbaar AP8202048 geen beschrijving beschikbaar AP8201972 geen beschrijving beschikbaar AP8201971 geen beschrijving beschikbaar AP8201960 geen beschrijving beschikbaar AP8202176 geen beschrijving beschikbaar
voetsteunen aprilia AP8101921 achterste voetsteunen, paar AP8234165 linksachtersteun supp., zwart AP8234164 linksachtersteun supp., grijs AP8234131 linksachtersteun supp., oranje AP8234110 links achtersteun supp., blauw AP8232969 linksachtersteun supp., rood AP8232936 linksachtersteun supp., rood AP8232932 linksachtersteun supp., zwart AP8232871 linksachtersteun supp., zwart AP8232871 linksachtersteun supp., zwart AP8232856 links achtersteun supp., blauw AP8232779 lh voetsteun ondersteuning AP8232637 rechts voetsteun AP8121701 spiraal torsieveer * AP8135962 voorste voetsteun, paar AP8232639 links voetensteun chrom. AP8221057 voetsteunpen AP8152286 schroef met flens m8x20
frame en middenstandaard aprilia AP8235063 frame, grijs AP8232634 frame, groen AP8232715 frame, grijs AP8232826 frame, violet AP8232828 frame, zwart AP8232845 frame, blauw AP8232849 frame, zwart AP8232922 frame, rood AP8232928 frame, zwart AP8232961 frame, blauw AP8232966 frame, rood AP8232997 frame, oranje AP8235061 frame, zwart AP8120221 tank rubber AP8102375 clip m5 AP8120275 silent-block AP8232679 zijstandaard, chrom. AP8221157 interne zijstandaardveer AP8121712 springveer AP8221158 zijstandaard externe veer AP8134266 zijstandaardplaat AP8221055 afstandhouder AP8150210 gebogen veerring AP8152132 binnenzeskantschroef m10
voorkant i aprilia AP8231526 frame bescherming rechts, violet AP8248958 frame bescherming rechts, zwart AP8248952 frame-bescherming rechts, grijs AP8239114 frame bescherming rechts, oranje AP8238812 frame bescherming rechts, rood AP8238703 frame bescherming rechts, blauw AP8238232 frame bescherming rechts, zwart AP8238199 frame bescherming rechts, rood AP8231719 frame bescherming rechts, zwart AP8231701 frame bescherming rechts, blauw AP8231535 frame bescherming rechts, zwart AP8230843 frame bescherming rechts, groen AP8231064 geen beschrijving beschikbaar AP8238704 lh framebescherming, blauw AP8238813 lh framebescherming, rood AP8239115 lh framebescherming, oranje AP8248959 lh framebescherming, zwart AP8248953 lh framebescherming, grijs AP8238233 lh framebescherming, zwart AP8238200 lh framebescherming, rood AP8231720 lh framebescherming, zwart AP8231702 lh framebescherming, blauw AP8231534 lh framebescherming, zwart AP8231527 lh framebescherming, violet AP8231065 lh framebescherming, grijs AP8230845 lh framebescherming, groen AP8152268 inbusschroef
voorlichaam ii aprilia AP8226183 voorspatbord, m. groen AP8226556 voorspatbord, zwart + sticker AP8226554 voorspatbord, rood + sticker AP8226410 voorspatbord, oranje AP8226387 voorspatbord, rood AP8226373 voorspatbord, blauw AP8226326 voorspatbord, zwart AP8226323 voorspatbord, rood AP8226273 voorspatbord, zwart / groen AP8226269 voorspatbord, blauw / rood AP8226259 voorspatbord, zwart AP8226257 voorspatbord, violet AP8226210 geen beschrijving beschikbaar AP8221129 bus
remklauw voor aprilia AP8213001 remklauw voor AP8113006 ontluchtingsventiel AP8213145 pads paar AP8225125 pakkingset AP8213018 remzuigers, paar AP8213029 pen + remveer AP8213021 remklauw deksel AP8113005 ontluchtingsklep dop
voorvork 92-93 - linker mouw aprilia AP8203723 voorvork AP8103371 oliekeerring AP8103371 oliekeerring AP8103371 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8123635 lh mouw en staaf AP8123635 lh mouw en staaf AP8123635 lh mouw en staaf AP8203589 schroef m8x25 AP8203589 schroef m8x25 AP8203589 schroef m8x25 AP8205050 onderlegring AP8205050 onderlegring AP8205050 onderlegring AP8203503 zuiger bevestigingsbus AP8203503 zuiger bevestigingsbus AP8203503 zuiger bevestigingsbus AP8203656 lh hub AP8203656 lh hub AP8203656 lh hub AP8203119 snap ring AP8203119 snap ring AP8203119 snap ring AP8203310 veer AP8203655 veer AP8203310 veer AP8203655 veer AP8203310 veer AP8203655 veer
voorvork 92-93 - rechter mouw aprilia AP8203723 voorvork AP8123030 schroef m10x20 AP8203501 onderlegring AP8220188 plug AP8123636 rechter mouw en stang AP8123636 rechter mouw en stang AP8123636 rechter mouw en stang AP8203316 borgring AP8203317 onderlegring AP8203318 onderlegring AP8203319 onderlegring AP8203318 onderlegring AP8203317 onderlegring AP8103371 oliekeerring AP8103371 oliekeerring AP8103371 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8220005 oliekeerring AP8203507 plug AP8203456 vork verstevigingsplaat
voorvork 92-93 - stuurpen aprilia AP8203723 voorvork AP8203489 schroef met flens m10x20 AP8220287 plug deksel AP8230826 vorkplaat deksel AP8203621 vork bovenplaat AP8220176 plug deksel AP8203622 plug AP8203588 vork onderste ringmoer AP8101272 afstandhouder AP8120376 bovenste stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203653 stengelbasis AP8203653 stengelbasis AP8203653 stengelbasis AP8220188 plug AP8203507 plug AP8203502 afstandhouder AP8203502 afstandhouder AP8203502 afstandhouder
voorvork 93-99 - linker mouw aprilia AP8203723 voorvork AP8203967 geen beschrijving beschikbaar AP8203662 voorbelaste buis AP8203662 voorbelaste buis AP8203662 voorbelaste buis AP8203507 plug AP8203204 o-ring AP8203204 o-ring AP8203204 o-ring AP8203654 plug AP8203654 plug AP8203654 plug AP8203656 lh hub AP8203656 lh hub AP8203656 lh hub AP8203661 lh mouw AP8203661 lh mouw AP8203661 lh mouw AP8203727 lh mouw AP8203975 lh mouw
voorvork 93-99 - rechter mouw aprilia AP8203723 voorvork AP8203967 geen beschrijving beschikbaar AP8203501 onderlegring AP8203628 rh naaf AP8203628 rh naaf AP8203628 rh naaf AP8203974 rechter mouw AP8203726 rechter mouw AP8203660 rechter mouw AP8203660 rechter mouw AP8203660 rechter mouw AP8203999 oliekeerring AP8203191 oliekeerring AP8203999 oliekeerring AP8203191 oliekeerring AP8203999 oliekeerring AP8203191 oliekeerring AP8203192 stop ring d38 AP8203192 stop ring d38 AP8203192 stop ring d38 AP8203190 stofkap AP8203190 stofkap AP8203190 stofkap AP8203655 veer
voorvork 93-99 - stuurpen aprilia AP8203967 geen beschrijving beschikbaar AP8203723 voorvork AP8230826 vorkplaat deksel AP8203622 plug AP8203489 schroef met flens m10x20 AP8203621 vork bovenplaat AP8220287 plug deksel AP8220176 plug deksel AP8203588 vork onderste ringmoer AP8101272 afstandhouder AP8120376 bovenste stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8203728 stengelbasis AP8203653 stengelbasis AP8203653 stengelbasis AP8203653 stengelbasis AP8203456 vork verstevigingsplaat
voorwiel aprilia AP8208320 voorwiel AP8208400 voorwiel, roestvrij staal AP8208400 voorwiel, roestvrij staal AP8208486 voorwiel AP8208486 voorwiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8201538 kilometerteller versnelling AP8225253 afstandhouder AP8213270 voorremschijf d230 AP8125508 inbusbout met lage kop AP8225252 voornaafpen AP8125533 met interne afstandhouder AP8225148 lager AP8208181 voorwiel, verchroomd AP8208352 achterwiel, vlek. AP8208182 spaak 3x216 105 ° AP8208182 spaak 3x216 105 ° AP8208483 sprak 3x204 AP8208483 sprak 3x204 AP8208484 sprak 3x201 AP8208484 sprak 3x201 AP8208185 spaak 3x218 103 ° AP8208185 spaak 3x218 103 ° AP8208410 tepels d3 AP8225251 voornaaf AP8209032 wielklep 18 "
benzinetank aprilia AP8230835 brandstoftank, groen + sticker AP8249819 brandstoftank, oranje / grijs + sticker AP8249818 brandstoftank, wit / rood + sticker AP8249817 brandstoftank blauw / goud + sticker AP8249278 brandstoftank, cyaan / zwart + sticker AP8249277 brandstoftank, rood / grijs + sticker AP8238229 brandstoftank, zwart / geel + sticker AP8238196 brandstoftank, rood / beige + sticker AP8231061 geen beschrijving beschikbaar AP8231273 brandstoftank, violet + sticker AP8231291 brandstoftank, zwart + sticker AP8238013 brandstoftank, blauw / rood + sticker AP8238014 brandstoftank, zwart / groen + sticker AP8201244 tankdop AP8121804 afstandhouder AP8120311 rubberen afstandhouder AP8201468 brandstofkraan AP8202085 brandstofkraan
plaat set aprilia AP8201537 plaat + klinknagels + clips AP8201806 plaat + klinknagels + clips AP8201850 plaat + klinknagels + clips AP8215527 geen beschrijving beschikbaar AP8247122 naamplaatje ece AP8247090 naamplaatje ece AP8237692 naamplaatje ece AP8247312 geen beschrijving beschikbaar AP8247310 geen beschrijving beschikbaar AP8247309 geen beschrijving beschikbaar AP8247264 geen beschrijving beschikbaar AP8247119 geen beschrijving beschikbaar AP8237976 geen beschrijving beschikbaar AP8247216 geen beschrijving beschikbaar AP8247311 geen beschrijving beschikbaar AP8257469 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam aprilia AP8232652 rechts handvat. verchroomd AP8226185 achterspatbord AP8226211 achterspatbord, grijs AP8226258 achterspatbord, violet AP8226260 achterspatbord, p. zwart AP8226270 achterspatbord, blauw / rood AP8226274 achterspatbord, zwart / groen AP8226324 achterspatbord, rood AP8226327 achterspatbord, zwart AP8226374 achterspatbord, blauw AP8226388 achterspatbord, rood AP8226440 achterspatbord, oranje AP8226555 achterspatbord, rood + sticker AP8226557 achterspatbord, zwart + sticker AP8120317 kunststof klinknagel. zwart AP8232653 lh handvat, verchroomd AP8220188 plug AP8221128 t bus 8.5x10.7x12 AP8120275 silent-block AP8226377 kentekenplaathouder, grijs AP8226203 nummerplaathouder, wit AP8226187 kentekenplaathouder, zwart AP8112202 rear reflector AP8234069 kentekenplaatsteun AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150164 binnenzeskantschroef m8x45
achterrem aprilia AP8232650 achterremhendel, verchroomd AP8221122 spiraal torsieveer AP8120196 o-ring 3056 AP8232747 r. remhendel trans. plaat AP8152134 schroef m4 * AP8214096 kabel achterrem AP8225266 achterwielas AP8225255 comp achterschoenplaat AP8213181 cam AP8213182 nokkenveer AP8213180 nok bedieningshendel AP8213179 remschoenen + veren AP8225123 lager AP8121792 afstandhouder AP8225209 gewone ring
achterwiel aprilia AP8208292 achterwiel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8220488 paddestoelrubber AP8220219 paddestoelrubber AP8220488 paddestoelrubber AP8220220 rechts achterwieldop rubber AP8225223 links achter wieldop rubber AP8221063 afstandhouder AP8109074 luchtklep elleboogkoppeling AP8220488 paddestoelrubber AP8220219 paddestoelrubber AP8112600 rubberen afstandhouder AP8220307 flexibel koppelingsrubber AP8207048 kettingring z = 46 AP8221147 kettingring ring AP8221138 borgring AP8208188 achterwiel spacer AP8207066 ketting AP8207049 chain cpl conn.link AP8207019 verbindingsschakel 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8152030 moer m14x1.5 006844 moer m14x1.5
achterwieldop aprilia AP8230850 rechts achterwielkap, alum. AP8230850 rechts achterwielkap, alum. AP8230850 rechts achterwielkap, alum. AP8230850 rechts achterwielkap, alum. AP8238227 geen beschrijving beschikbaar AP8238705 rechts achterwielkap qq grijs AP8238228 links achterwielkap, zwart AP8230851 lw achterwielkap, alum. AP8230851 lw achterwielkap, alum. AP8230851 lw achterwielkap, alum. AP8230851 lw achterwielkap, alum. AP8238706 linksachter wieldop, grijs
zadel aprilia AP8229103 zadel, zwart AP8229143 geen beschrijving beschikbaar AP8229180 zadel, grijs AP8229203 zadel, grijs AP8201612 gereedschapstas AP8201959 gereedschapstas AP8201612 gereedschapstas AP8201471 gereedschapstas AP8229302 achterzadel, grijs AP8229189 achterzadel, grijs AP8229189 achterzadel, grijs AP8229136 achter zadel AP8229115 achter zadel AP8229120 achterzadelriem AP8229190 duozadelriem, grijs AP8229190 duozadelriem, grijs AP8229206 duozadelriem, grijs
zwenkarm - schokdemper aprilia AP8203490 schokdemper AP8203490 schokdemper AP8203457 schokdemper AP8232641 achterbrug, groen AP8232716 achterbrug, grijs AP8232772 achterbrug, violet AP8232778 zwenkarm, zwart AP8232846 achterbrug, blauw AP8232850 zwenkarm, zwart AP8232923 achterbrug, rood AP8232929 zwenkarm, zwart AP8235064 achterbrug, grijs AP8235062 zwenkarm, zwart AP8232998 achterbrug, oranje AP8232967 achterbrug, rood AP8232962 achterbrug, blauw AP8220322 kettinggeleiderplaat, zwart AP8220176 plug deksel AP8232658 achterste swingarmpen AP8230849 kettingkast, zwart AP8230849 kettingkast, zwart AP8238774 kettingkast, grijs AP8220200 silent-block AP8232654 zwarte kettinggeleiderol AP8120190 o-ring 3075 AP8221123 zwenkarm achter sp. AP8221137 speciale schroef m8x60 * AP8234060 wielpenring

Elektrisch

elektrisch systeem i aprilia AP8212440 diodes kabel AP8212474 transducer AP8112244 zekering 7,5a CM225607 zekering 7,5a AP8212143 zekering en diodekast AP8212165 pieper ondersteuning AP8212642 batterij 12v-4ah 234390 batterij 12v-4ah AP8230831 batterijhouder AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212482 kabel relais-startmotor AP8112460 relais-motorkabel AP8212203 aardingsbatterijkabel AP8112829 aardingsbatterijkabel AP8120275 silent-block AP8220201 rubberen afstandhouder * 58115R relais 12v / 80a AP8224026 relais 12v / 80a AP8112523 startrelais AP8212525 rubberen afstandhouder AP8220546 relaisrubber
elektrisch systeem ii aprilia AP8222008 thermometrische schakelaar AP8120482 rubberen afstandhouder AP8221145 t bus AP8212121 spanningsregelaar AP8212831 druk op de knop AP8212467 belangrijkste kabelboom AP8212195 koplamp bedrading met harnas AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8212196 voorremschakelaar + harnas AP8221040 remlichtschakelaar veer AP8120390 remlichtschakelaar kap achter AP8212219 scr. bougiedop AP8212219 scr. bougiedop AP8220179 bougiedop AP8121309 pluggen veer
richtingaanwijzer voor aprilia AP8212657 rechts richtingaanwijzer AP8212505 rechts richtingaanwijzer AP8220300 rh richtingaanwijzer ondersteuning AP8212658 linker richtingaanwijzer AP8212506 linker richtingaanwijzer AP8220301 ondersteuning voor richtingaanwijzers AP8212424 richtingaanwijzer lens AP8124111 richtingaanwijzer lens
koplamp aprilia AP8221040 remlichtschakelaar veer AP8112086 remlichtschakelaar zonder moer AP8120390 remlichtschakelaar kap achter AP8212421 toeter AP8220193 binnenste vacht. rubber d.e.18 AP8121041 afstandhouder AP8221035 schroef m4x78 * AP8212369 koplamp AP8212369 koplamp AP8212193 lamphouder AP8212192 koplamp unit. compleet AP8120722 koplamp verchroomd ringnoot AP8232660 koplamp stelstang pin AP8221139 koplamp stelveer AP8232659 koplamp stelstang AP8224382 veer AP8224382 veer AP8224381 koplampunit compleet AP8224381 koplampunit compleet AP8212136 lamphouder AP8212136 lamphouder AP8212414 koplamp -exp- AP8212414 koplamp -exp- AP8212414 koplamp -exp- 071633 torpedovormige lamp 12v-5w AP8224397 torpedovormige lamp 12v-5w 071633 torpedovormige lamp 12v-5w AP8224397 torpedovormige lamp 12v-5w 219528 lamp 12v-35 / 35w AP8224391 lamp 12v-35 / 35w 219528 lamp 12v-35 / 35w AP8224391 lamp 12v-35 / 35w AP8224392 lamp 121539 lamp AP8224393 lamp 12v-5w 2920225 lamp 12v-5w
ontstekingseenheid aprilia AP8212367 startmotor AP8206341 riem voor startmotor AP8206274 schroef AP8509211 schroef AP8206716 binnenzeskantschroef m4x10 AP8206716 binnenzeskantschroef m4x10 AP8212565 cdi magneto assy cpl. AP8206646 vliegwielkap, grijs AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206305 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set AP8206293 vliegwielhuisdeksel pakking AP8206241 vliegwielhuisdeksel pakking
achterlicht aprilia AP8112812 taillight AP8112814 achterlicht lens AP8120030 rubberen afstandhouder AP8221017 afstandhouder AP8212424 richtingaanwijzer lens AP8124111 richtingaanwijzer lens AP8212160 linksvoor / rechtsachter richtingaanwijzers. AP8212656 knipperlicht rechts achter AP8212159 rechts voor / links achter indic. AP8212655 knipperlicht linksachter AP8212484 achterlicht kabelboom.

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Classic 50 1992. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Classic 50 1992 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Classic 50 1992.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia