Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia MX 50 2002.

Aprilia MX 50 2002 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia MX 50 2002

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia MX 50 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia MX 50 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2002!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

luchtfilterhuis aprilia AP8230645 basis van filterhuis AP8230644 deksel van filterhuis AP8201429 filter met bescherming AP8120593 pakking d4 890513 pakking d4 AP8201799 slangkraag AP8220409 inlaatslang AP8220642 inlaatslang AP8120592 onderlegring AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8152181 sluitring 6.4x15x1
carburateur i aprilia AP8276030 carburateur phbn 16-ns / r AP8206627 carburateur sha 14-12 AP8206709 carburateur sha 14-9 AP8206985 geen beschrijving beschikbaar AP8206968 schroef m6x22 AP8502564 schroef m6x20 AP8276032 geen beschrijving beschikbaar AP8206628 inlaatspruitstuk d14 AP8206242 membraanafdekplaat AP8206300 reed ventiel AP8206303 koppelingskabel ankerbrug AP8510838 schroef m6x20
carburateur ii aprilia AP8222663 luchtventiel AP8222678 gasklep AP8222654 gasklep AP8222654 gasklep AP8206938 hoofdsproeier 63 AP8206944 geen beschrijving beschikbaar 099416 hoofd jet AP8206984 hoofd jet AP8222658 vlotter gr.3,5 AP8222643 jet naald 247653 jet naald AP8222650 gasklep adj. schroef kit AP8206946 hendel AP8222652 kraag klemschroevenset AP8222642 luchtstang moer ring AP8222660 luchtstang moer AP8222644 gasklep veer AP8206945 geen beschrijving beschikbaar AP8222656 brandstoffilter AP8222659 brandstoftoevoerkap AP8222632 isolerende reductie 21-18 AP8222634 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8222645 dop bevestigingsschroef AP8222653 luchtklep regelstang kit AP8222662 drijfpen AP8222635 vlotterkamer AP8222679 pakking envelop
carburateur iii aprilia AP8206899 gasklep 40 AP8276033 conische pen a13 AP8206886 pakking envelop AP8206983 mengkamerdeksel kit AP8206908 klep gasveer AP8206891 conische pin clip 288872 ring AP8206892 ring AP8206893 draad starterkit AP8276030 carburateur phbn 16-ns / r AP8206940 schroef 288865 schroef
carburateur iv aprilia AP8206886 pakking envelop AP8206890 zweven cpl. 482916 zweven cpl. AP8276031 naaldventiel ga212 AP8276034 hoofdsproeier 102 AP8222685 inactieve jet 34 AP8206982 startmotor 45 AP8206889 vlotterkamer AP8206887 bevestigingsschroef vlotterkamer 288862 bevestigingsschroef vlotterkamer AP8206894 adj.min.eng.spd air scr.spring AP8206907 adj.min.eng. snelheid luchtschroef AP8106820 gasklep adj. schroef kit
koppeling aprilia AP8206310 koppeling - paar z = 20/71 AP8206267 afstandhouder d13x30x4 AP8206256 aluminium koppelingstrommel AP8206271 sluitring d12 AP8206247 aangedreven koppelingsschijf AP8206322 aandrijfkoppelingsschijf AP8206248 koppeling drukplaat AP8502432 moer m14x1.25x6 AP8206258 koppeling veer AP8206272 sluitring d5x15x2 AP8206279 schroef AP8502533 stelschroef m14x1.25 AP8206265 moer m12x1.25x7 AP8206287 deksel pakking AP8206253 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206266 moer m12x1 h = 5 AP8206343 flensmoer m12x1.25 AP8206308 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl. AP8125913 balansas tandwiel cpl.
koppelingsdeksel aprilia AP8206345 blauwe stalen ring d8.2x15x1 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8501467 buiten borgring d8 AP8206328 waterpomp aangedreven tandwiel z = 30 AP8206327 idle gear assy z = 13/24 AP8206309 o-ring d12.3x2.6 AP8206245 olievulplug AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8276027 geen beschrijving beschikbaar AP8509334 kabelgeleider + sc. + moer AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206235 instelbrug AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206202 schroef m6x12 AP8206320 pomp inlaatslang AP8206508 schroef m6x25 AP8502571 schroef m6x55 AP8206753 koppelingsdeksel cpl., wit AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8206648 clutch cover cpl .. cyaan AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8206648 clutch cover cpl .. cyaan AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8206999 clutch cover cpl .. cyaan AP8502758 olieplug afdichting d6x12 AP8206649 waterpomp behuizing. grijs AP8206334 waterpomp huisafdichting AP8206338 pomphuisrol d4x10 AP8206335 waterpomp as + waaier AP8508669 rol d3x21.8 AP8509177 oliekeerring d10x18x4 AP8509130 oliekeerring d10x18x4 AP8502566 schroef m6x30 AP8502555 kolomschroef + schacht m6x6 AP8206798 koppelingsdeksel + pin AP8276004 geen beschrijving beschikbaar AP8276004 geen beschrijving beschikbaar
cilinderkop aprilia AP8206618 waterslang verbinding AP8206427 zelfborgende moer m7x1 AP8206721 veerring AP8508560 pakking 14.1x22x1 AP8206285 o-ring d51.5x1.78 AP8206285 o-ring d51.5x1.78 AP8206286 o-ring 104.3x3.5 AP8206947 buitenste o-ring d2.62 AP8206286 o-ring 104.3x3.5 AP8206947 buitenste o-ring d2.62 AP8502559 schroef met ring m4x10 AP8206383 thermostaat AP8206935 cilinderkop, grijs AP8206374 cilinderkop, grijs AP8206949 cilinderkop AP8206949 cilinderkop AP8206970 cilinderkop AP8206970 cilinderkop AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206948 binnenste o-ring d2.62 AP8206948 binnenste o-ring d2.62 AP8502655 o-ring d7.65x1.78 AP8502655 o-ring d7.65x1.78
aandrijfas aprilia AP8509182 oliekeerring d17x35x8 AP8206282 met d17x47x14 AP8508551 vliegwiel magnetosleutel AP8206311 krukas assy AP8206268 afstandhouder d16.9x24x8 AP8206290 oliekeerring d24x35x7 AP8502656 o-ring AP8206366 o-ring AP8206264 transmissiesleutel 4x4x20 AP8206349 drijfstang cpl. AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8509769 kooi d12x15x15
motor aprilia AP8222481 motor am6 AP8222769 geen beschrijving beschikbaar op dit moment AP8222574 motor am6 AP8222574 motor am6 AP8222573 motor am6 AP8222573 motor am6 AP8222513 motor am6 AP8222513 motor am6 AP8222792 geen beschrijving beschikbaar AP8222481 motor am6 AP8222438 motor am6 AP8222444 starthendel AP82220156 geen beschrijving beschikbaar AP8232662 versnellingspook AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8150093 binnenzeskantschroef m8x120 AP8150338 binnenzeskantschroef m12 x 108 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8220205 hendel rubber AP8120912 hendel rubber AP8220450 met rubber versterkte slang AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8120912 hendel rubber
uitlaat aprilia AP8219230 cat. uitlaatpijp AP8219592 geen beschrijving beschikbaar AP8219559 geen beschrijving beschikbaar AP8219548 geen beschrijving beschikbaar AP8219368 cat. uitlaatpijp AP8219342 cat. uitlaatpijp AP8219338 cat. uitlaatpijp AP8219276 cat. uitlaatpijp AP8219270 cat. uitlaatpijp AP8219547 geen beschrijving beschikbaar AP8219228 geluiddemper AP8219555 geluiddemper AP8201841 slang uitlaatpijp AP8119271 geluiddemper bescherming AP8101285 silent-block AP8121058 afstandhouder AP8152291 schroef met flens AP8101284 ring 22x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8101259 springveer AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8201121 silent-block AP8221297 isolerende ring AP8219323 uitlaatpijp voorzijde prot. AP8219324 uitlaatpijp bescherming AP8119494 uitlaatpijp bescherming AP8219321 uitlaatpijp flens pakking AP8219552 uitlaatpijp flens pakking AP8115656 katalytische gegevensplaat AP8201445 klinknagel AP8102213 klem AP8152226 binnenzeskantschroef m6x10 AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 *
versnellingsbak aangedreven as i aprilia AP8206971 tussenversnelling z = 11 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206869 tussenversnelling z = 12 AP8206657 tussenversnelling z = 12 AP8206657 tussenversnelling z = 12 AP8501477 buiten borgring d20 AP8509135 met d20x47x14 AP8507866 buiten borgring d20 AP8206615 koppelschotel versnelling z = 25 AP8206633 ring 14.5x27x0.4 AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8206611 1e wiel versnelling z = 36 AP8206613 3e wiel versnelling z = 29 AP8502501 blauwe stalen ring d20.45x28 AP8206614 4e versnelling z = 27 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206616 6e wielversnelling z = 24 AP8206605 secundaire tandwielas AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206612 2e wiel versnelling z = 33 AP8206626 oliekeerring met stofafdichting AP8206623 secundaire as cpl. 6 v.ta ' AP8206769 2e - 6e versnelling
door versnellingsbak aangedreven as ii aprilia AP8502473 int. gekartelde ring d7 AP8502414 moer m7x5.5 AP8206298 vork geleidepen AP8206601 keuzehendel vork + pen 5-6 v.ta AP8206261 versnellingsindicator veer AP8206336 pin houder AP8206283 bal d9 AP8206598 schakel cam AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206619 vorkgeleidepen met schacht AP8206599 keuzehendel vork + pen 1-3 v.ta ' AP8206600 keuzehendel vork + pen 2-4 v.ta '
linker carter aprilia AP8206202 schroef m6x12 AP8206262 o-ring d11,8x2,4 AP8206251 toerenteller aangedreven versnelling AP8502589 hex stop scrw m12x1.25 AP8502757 pakking d12x17x1 AP8509209 pin d8.51x7.6 AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8206252 toerenteller aandrijving AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8502586 olieaftapplug zeskant m8x10 AP8502759 olieplug afdichting d8x14 AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206987 geen beschrijving beschikbaar AP8206240 uitgangsflens toerenteller
oliepomp aprilia AP8206710 buis 345 mm AP8206711 slangklem AP8509497 slangklem AP8206711 slangklem AP8508669 rol d3x21.8 AP8501467 buiten borgring d8 AP8508872 pomptandwiel z = 22 AP8206277 blauwe stalen ring d8.4x16 AP8206632 oliepomp as AP8502665 o-ring d19x1,2 AP8502562 schroef AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8276028 geen beschrijving beschikbaar AP8508863 oliepomp AP8206654 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8508863 oliepomp AP8508667 kabelversteller rubber AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8276026 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8276029 geen beschrijving beschikbaar AP8206645 oliepomp deksel AP8206280 schroef AP8276025 oliepijp tule AP8276025 oliepijp tule AP8508668 oliepijp tule AP8206631 buis 190 mm AP8206342 slangklem
olie tank aprilia AP8120354 hoes AP8220191 pakking AP8220154 olievuldop AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8112686 oliereserve-indicator AP8230670 olie tank AP8102224 mixer oliefilter AP8102223 rubberen afstandhouder AP8101944 2-weg verbinding
zuiger aprilia AP8206404 cilinder met zuiger -nl-d40.3 AP8206760 cilinder met zuiger AP8206950 cilinder met zuiger AP8206950 cilinder met zuiger AP8206979 cilinder met zuiger AP8206375 cilinder met zuiger d40,3 AP8508882 veerbevestigingsplaat AP8507839 uitlaatpijp bevestigingsveer AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8502668 o-ring d28.2x2.6 AP8206976 o-ring d25x2.6 AP8508553 tapbout m7x115 AP8206952 zuigerveren set d40.3x1.2 AP8206953 extra grote zuigerveren d40.6 AP8206954 overmaatse zuigerveren d40.8 AP8206915 bougie br9es AP8206915 bougie br9es AP8206873 bougie ngk br8es 861612 bougie ngk br8es AP8502846 zuigerpen d12x34.5 AP8206019 stop ring d12 AP8206250 zuigereenheid d40.3 AP8206250 zuigereenheid d40.3 AP8206957 zuigereenheid d40.8 AP8206956 zuigereenheid d40.6 AP8206955 zuigereenheid d40,3 AP8206292 cilindervoet pakking
primaire tandwielas aprilia AP8206281 rolkooi db14-12 AP8501478 buiten borgring d14 AP8502624 met d15x35x11 AP8206231 balansas AP8206263 sleutel balansas 4x4x8 AP8510039 met d17x40x12 AP8206610 6e rondsel versnelling z = 25 AP8206608 3e-4e rondseloverbrenging z = 19/22 AP8206617 duwstang d5x116.6 AP8502836 koppeling duwstang d13 AP8502652 bal 3/16 " AP8502498 blauwe stalen ring d17.2x30 AP8206260 conische veerring AP8206604 primaire tandwielas AP8502626 met d17x40x12 AP8276046 met d17x40x12 AP8206609 5e rondsel versnelling z = 24 AP8501471 buiten borgring d18 AP8206607 2e rondsel versnelling z = 16 AP8206622 as voor primaire tandwielas. 6 v.ta ' AP8206624 versnellingsbak 6 v.ta '
rechter carter aprilia AP8206257 koppelingshendel cpl. AP8206259 veer van koppelingshendel AP8206875 sluitring d14x26x0.5 AP8509179 oliekeerring d15x24x5 AP8206876 olie-ontluchtingsunie AP8206429 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206296 neutrale knipperlichtschakelaar + afdichting AP8206288 pakking 9.9x16x1 AP8206276 schroef m6x40 AP8206295 carterpen d11,5x12 AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206629 trans.case zonder elec. startpaar AP8206987 geen beschrijving beschikbaar
selector aprilia AP8509178 oliekeerring d12x22x7 AP8206358 borgring AP8206331 vork ret. spring AP8502353 sel. vorkveer AP8502520 sluitring d12.75x28 AP8206606 keuzeschacht AP8502356 versnellingspook retourveer AP8206269 blauwe stalen ring d10x16 AP8206332 selector veer geleidebus AP8206299 toerenteller aandrijfas AP8501972 keuzehendel vorkpennen AP8502448 afstandhouder d12.4x14.4 AP8206344 blauwe stalen ring d12.3x22 AP8206270 blauwe stalen ring d12x17
waterkoeler aprilia AP8201666 waterkoeler AP8220405 aansluitslang pomp AP8220410 tee unie AP8101397 geluiddemperplaat AP8120275 silent-block AP8120030 rubberen afstandhouder AP8201463 rad dop met / vent AP8220415 tee unie AP8120253 afstandhouder AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8220271 waterkoelerkop buis AP8220450 met rubber versterkte slang AP8101927 slangklem d23.5x8 AP8102888 waterkoeler vuldop AP8101576 waterkoeler vuldop AP8101722 slangklem d25x8.6 AP8220643 koeler-pomp pijp

Frame

centraal lichaam - enduro aprilia AP8258106 rechts zijpaneel. op. zwart AP8239980 rechter zijpaneel, blauw AP8239980 rechter zijpaneel, blauw AP8239311 rechts zijpaneel, aluin. AP8238839 rechter zijpaneel, blauw AP8238787 rechter zijpaneel, oranje AP8238374 rechts zijpaneel, aluin. AP8238088 rechts zijpaneel, zwart AP8258106 rechts zijpaneel. op. zwart AP8248300 rechts zijpaneel. transp. zwart AP8248300 rechts zijpaneel. transp. zwart AP8238841 lh zijpaneel, blauw AP8238789 lh zijpaneel, oranje AP8238375 lh zijpaneel, aluin. AP8238090 lh zijpaneel, zwart AP8239312 lh zijpaneel, aluin. AP8239981 lh zijpaneel, blauw AP8239981 lh zijpaneel, blauw AP8248301 lh zijpaneel, transp.zwart AP8248301 lh zijpaneel, transp.zwart AP8258107 lh zijpaneel, op.zwart AP8258107 lh zijpaneel, op.zwart AP8152179 veerring 6,5x12,5 AP8239959 kettingkast AP8239959 kettingkast AP8230668 kettingkast AP8230668 kettingkast AP8230668 kettingkast AP8230755 verlenging zijpaneel rechts AP8220425 tandwielkap, grijs AP8152108 inbusschroef AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16
centraal lichaam - supermotard aprilia AP8258686 rechts zijpaneel. zwart AP8258686 rechts zijpaneel. zwart AP8268031 geen beschrijving beschikbaar AP8258687 lh zijpaneel. zwart AP8258687 lh zijpaneel. zwart AP8268032 lh zijpaneel. wit AP8258655 kettingkast AP8230755 verlenging zijpaneel rechts AP8220626 geen beschrijving beschikbaar AP8152108 inbusschroef AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150280 binnenzeskantschroef m5x16 AP8217038 geen beschrijving beschikbaar AP8217039 geen beschrijving beschikbaar
centrale stand enduro aprilia AP8232895 centrale standaard AP8121015 zijstandaard externe veer AP8121014 springveer AP8120338 laterale standaardrol AP8121678 bus AP8121012 afstandhouder AP8152281 schroef met flens m6x30 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8152289 schroef met flens AP8120025 centr. st.fixing snap
centrale standaard supermotard aprilia AP8221343 bevestigingsbout centrale standaard AP8121482 interne zijstandaardveer AP8221197 zijstandaardveer AP8134266 zijstandaardplaat AP8235135 zijstandaard AP8152001 lage moer m10x1,25
controles i aprilia AP8218147 stuur. grijs AP8218592 stuur. grijs AP8239976 handguard paar, blauw AP8239976 handguard paar, blauw AP8238835 handguard paar, blauw AP8238781 handguard paar, grijs AP8238266 handguard paar, grijs AP8231998 handguard paar, blauw AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8218386 gashendel + handgrepen, oranje AP8218386 gashendel + handgrepen, oranje AP8218376 gashendel + handgrepen. rood AP8218376 gashendel + handgrepen. rood AP8218376 gashendel + handgrepen. rood AP8218376 gashendel + handgrepen. rood AP8218278 gashendel + handgrepen. grijs AP8218198 gashendel + handgrepen. zwart AP8218198 gashendel + handgrepen. zwart AP8218290 handgreeppaar, grijs AP8118462 handgreep paar. zwart AP8218213 handgreep paar. zwart AP8118462 handgreep paar. zwart AP8218213 handgreep paar. zwart AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8218405 handgreep paar. oranje AP8218405 handgreep paar. oranje AP8214079 gaskabel AP8214228 gaskabel AP8220143 gasregelkap AP8118162 kabelregelaar AP8121826 ring 38,3x27x1,2 562923 ring 38,3x27x1,2 AP8218346 hoes AP8121080 afstandhouder AP8220135 rubberen afstandhouder
controles ii aprilia AP8213364 voorhoofdcilinder d12 AP8213364 voorhoofdcilinder d12 AP8213266 voorrempomp d12 AP8213266 voorrempomp d12 AP8213155 voorrempomp d12 AP8218074 voorremhendel AP8213342 voorremhendel AP8218339 voorremhendel AP8213078 u-bout AP8213477 tankdeksel AP8230240 tankdeksel AP8213345 remhendelpen AP8113414 raam hoofdcilinder AP8213281 onderlegring AP8213343 pakkingset AP8201391 achteruitkijkspiegel AP8102825 spiegelsteun AP8105153 u-bout AP8201984 achteruitkijkspiegel
bedieningselementen iii aprilia AP8218405 handgreep paar. oranje AP8218290 handgreeppaar, grijs AP8118462 handgreep paar. zwart AP8218213 handgreep paar. zwart AP8118462 handgreep paar. zwart AP8218213 handgreep paar. zwart AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8218408 handgreep paar. rood AP8201391 achteruitkijkspiegel AP8238266 handguard paar, grijs AP8238781 handguard paar, grijs AP8238835 handguard paar, blauw AP8239976 handguard paar, blauw AP8231998 handguard paar, blauw AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8231813 handguard paar, zwart AP8218085 koppelingshendel compl. AP8218591 geen beschrijving beschikbaar AP8218623 koppelingsbediening compleet AP8218334 koppelingsbediening compleet AP8218334 koppelingsbediening compleet AP8218594 koppelingshendel AP8218280 koppelingshendel AP8218280 koppelingshendel AP8218061 koppelingshendel AP8118104 koppelingshendel versteller AP8218060 schroef met moer AP8212752 lh licht sel. met bedrading AP8212763 lh licht sel. met bedrading AP8214151 koppelingskabel AP8218358 koppelingshuls AP8102825 spiegelsteun AP8201984 achteruitkijkspiegel AP8118173 vaste chokecontrole AP8218626 mobiele chokecontrole AP8214229 geen beschrijving beschikbaar
dashboard aprilia AP8224412 snelheidsmeter AP8224412 snelheidsmeter AP8212980 snelheidsmeter AP8224412 snelheidsmeter AP8212742 snelheidsmeter AP8224515 snelheidsmeter AP8212743 toerenteller AP8212871 toerenteller AP8224516 geen beschrijving beschikbaar AP8212272 pakking toerenteller AP8212273 kilometerteller pakking AP8230667 dashboard paneel. zwart AP8214081 toerenteller kabel AP8214054 kilometertellerkabel AP8201353 splitsen AP8220230 bus AP8220228 rubberen afstandhouder AP8150255 sluitring 5x20x1,5 AP8120405 rubberen afstandhouder AP8150202 binnenzeskantschroef m6x50 AP8150430 lage zelfborgende moer
sticker en gebruikershandboeken aprilia AP8247848 sticker set AP8267168 sticker set AP8267168 sticker set AP8267612 geen beschrijving beschikbaar AP8267664 geen beschrijving beschikbaar AP8277112 geen beschrijving beschikbaar AP8237253 sticker set AP8215970 sticker set AP8237540 sticker set AP8247848 sticker set AP8247733 sticker set AP8247733 sticker set AP8247210 sticker set AP8237950 sticker set AP8237820 sticker set AP8201956 gebruikershandleiding -i-f-d- AP8201957 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8202047 gebruikershandleiding -p-e-uk- AP8202157 geen beschrijving beschikbaar AP8202309 geen beschrijving beschikbaar AP8202310 geen beschrijving beschikbaar AP8202323 geen beschrijving beschikbaar AP8202325 geen beschrijving beschikbaar AP8202349 geen beschrijving beschikbaar AP8201810 gebruikershandboek -i-
kader aprilia AP8235030 frame, lichtblauw AP8235030 frame, lichtblauw AP8235111 frame, grijs AP8235111 frame, grijs AP8235133 geen beschrijving beschikbaar AP8135431 rh voetsteunen AP8135432 lh voetsteunen AP8101317 veer voorste voetsteun AP8152291 schroef met flens AP8152286 schroef met flens m8x20 AP8146072 rechts voetensteun AP8135590 rechts voetensteun AP8146072 rechts voetensteun AP8146073 lh voetsteun ondersteuning AP8135591 lh voetsteun ondersteuning AP8102042 achterste voetsteunen, paar AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8104808 helm slot AP8101425 helm slot AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212342 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212342 hoofdschakelaar - stuurslot AP8150349 speciale schroef m8x15 AP8202348 slot hardware kit AP8201873 slot hardware kit AP8202348 slot hardware kit AP8202348 slot hardware kit AP8201873 slot hardware kit AP8102596 slot hardware kit AP8102596 slot hardware kit AP8102880 aprilia sleutel zonder transpo. AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8121241 achterste voetsteunpen
voorkant i aprilia AP8226477 voorspatbord. lichtblauw AP8226423 voorspatbord, aluin. AP8226390 voorspatbord, blauw AP8226381 voorspatbord, oranje AP8226306 voorspatbord, zwart AP8226293 voorspatbord, blauw AP8226491 voorspatbord, geel AP8226491 voorspatbord, geel AP8226800 geen beschrijving beschikbaar AP8226747 geen beschrijving beschikbaar AP8226747 geen beschrijving beschikbaar AP8226680 voorspatbord. heet rood AP8226680 voorspatbord. heet rood AP8226477 voorspatbord. lichtblauw AP8150182 gebogen veerring AP8268033 geen beschrijving beschikbaar AP8226429 mouwbeschermer rechts, blauw AP8239267 rechter mouwbeschermer, oranje AP8258093 rechter mouwbeschermer. zwart AP8258093 rechter mouwbeschermer. zwart AP8258093 rechter mouwbeschermer. zwart AP8258093 rechter mouwbeschermer. zwart AP8231887 rechter mouwbeschermer AP8231887 rechter mouwbeschermer AP8231887 rechter mouwbeschermer AP8231888 sx mouwbeschermer AP8231888 sx mouwbeschermer AP8239268 sx mouwbeschermer, oranje AP8268034 geen beschrijving beschikbaar AP8231888 sx mouwbeschermer AP8226430 sx mouwbeschermer, blauw AP8258094 lh mouwbeschermer. zwart AP8258094 lh mouwbeschermer. zwart AP8258094 lh mouwbeschermer. zwart AP8258094 lh mouwbeschermer. zwart AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8224163 reflector. amber AP8212060 reflector. amber AP8221232 bus AP8150430 lage zelfborgende moer AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150178 sluitring 6.4x12.5 AP8152108 inbusschroef
front body ii - enduro aprilia AP8239937 rh luchtkanaal. zwart AP8238785 rh luchtkanaal, oranje AP8238372 rh luchtkanaal, blauw / al. AP8238095 rh luchtkanaal, zwart / grijs AP8239307 rh luchtkanaal, blauw AP8238837 rh luchtkanaal, blauw AP8238785 rh luchtkanaal, oranje AP8258104 rechts luchtkanaal, op.zwart AP8258104 rechts luchtkanaal, op.zwart AP8239978 rh luchtkanaal, blauw AP8239978 rh luchtkanaal, blauw AP8239937 rh luchtkanaal. zwart AP8258105 lh luchtkanaal, op. zwart AP8239979 lh luchtkanaal, blauw AP8239979 lh luchtkanaal, blauw AP8238097 lh luchtkanaal, zwart / grijs AP8238373 lh luchtkanaal, blauw / al. AP8258105 lh luchtkanaal, op. zwart AP8238786 luchtkanaal, oranje AP8238786 luchtkanaal, oranje AP8238838 lh luchtkanaal, blauw AP8239308 lh luchtkanaal, blauw AP8239938 lh luchtkanaal. zwart AP8239938 lh luchtkanaal. zwart AP8230659 waterkoeler schild. zwart AP8231817 koplampsteun, grijs AP8231928 koplampsteun, blauw AP8239310 koplampsteun, aluin. AP8238887 koplampsteun, grijs AP8238093 koplampsteun, zwart AP8258103 koplampsteun, op.zwart AP8258103 koplampsteun, op.zwart AP8248299 koplampsteun, zwart varn. AP8248299 koplampsteun, zwart varn. AP8239977 koplampsteun. blauw AP8239977 koplampsteun. blauw 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8120177 elastisch AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152108 inbusschroef
front body ii - supermotard aprilia AP8258723 rh luchtkanaal. rood AP8268029 geen beschrijving beschikbaar AP8258684 geen beschrijving beschikbaar AP8258685 geen beschrijving beschikbaar AP8258724 geen beschrijving beschikbaar AP8268030 geen beschrijving beschikbaar AP8230659 waterkoeler schild. zwart AP8268028 geen beschrijving beschikbaar AP8258683 geen beschrijving beschikbaar AP8258683 geen beschrijving beschikbaar AP8120177 elastisch AP8150179 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8152108 inbusschroef AP8144063 o-ring 159
remklauw voor aprilia AP8213154 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113460 remklauw voor AP8150236 binnenzeskantschroef m8x35 AP8113478 remblokken AP8213108 ontluchtingsventiel AP8113374 voor remklauw rev. kit AP8120428 kabelgeleider AP8104060 remklauw kit overh. 494685 remklauw kit overh. AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6
voorvork aprilia AP8203251 plug AP8123843 onderlegring AP8203590 schroef m8x35 AP8152090 zeskantschroef m7x35 AP8203425 u-bout AP8223061 geen beschrijving beschikbaar AP8223061 geen beschrijving beschikbaar AP8203424 vork bovenplaat AP8203424 vork bovenplaat AP8276012 geen beschrijving beschikbaar AP8276012 geen beschrijving beschikbaar AP8123210 schroef m10x25 AP8123210 schroef m10x25 AP8203924 o-ring AP8203924 o-ring AP8276013 geen beschrijving beschikbaar AP8276013 geen beschrijving beschikbaar AP8123441 halve ring AP8203588 vork onderste ringmoer AP8203451 onderste plaat AP8203451 onderste plaat AP8276014 onderste plaat AP8276014 onderste plaat AP8123574 schroef m6x30 AP8163385 schroef m6x30 AP8203448 mouw cpl. AP8276015 geen beschrijving beschikbaar AP8276015 geen beschrijving beschikbaar AP8203925 sleeve cpl .. zwart AP8203925 sleeve cpl .. zwart AP8203447 bus AP8203447 bus AP8203447 bus AP8203447 bus AP8123705 kop AP8123705 kop AP8103391 kop AP8103391 kop AP8103392 pakking ring 600126 pakking ring 600125 stop ring AP8123704 stop ring 600125 stop ring AP8123704 stop ring AP8203445 stop ring AP8203445 stop ring AP8203258 stofkap 600127 stofkap AP8203258 stofkap 600127 stofkap AP8203444 stofkap AP8203444 stofkap AP8203811 hub + rh vorkpoot AP8203810 naaf + linker vorkpoot AP8101272 afstandhouder AP8120211 stofkap AP8110025 kogellager AP8110024 rollager AP8101271 onderste stofkapring AP8223063 geen beschrijving beschikbaar AP8223063 geen beschrijving beschikbaar AP8203884 voorvork AP8203884 voorvork AP8203487 voorvork AP8276016 ring AP8276016 ring AP8203427 sluitring d7 AP8276017 afstandhouder AP8276017 afstandhouder
voorwiel - enduro aprilia AP8208420 voorwiel, roestvrij staal AP8208410 tepels d3 AP8208150 spaak 3x240-90 ° AP8208151 spaak 3x240-95 ° AP8225231 voornaaf AP8213100 voornaafpen AP8201338 uitrusting AP8208417 voorwiel. bekladden. AP8213267 voorremschijf. stainl. d230 AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8209033 voorwiel strip AP8225140 afstandhouder AP8213101 afstandhouder AP8225123 lager AP8125344 afstandhouder 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
voorwiel - supermotard aprilia AP8208795 geen beschrijving beschikbaar AP8208410 tepels d3 AP8208787 spaak d3-183 / 4.5 / 90 AP8208788 spaak d3-183 / 4.5 / 95 AP8225231 voornaaf AP8213100 voornaafpen AP8202322 geen beschrijving beschikbaar AP8208789 geen beschrijving beschikbaar AP8213267 voorremschijf. stainl. d230 AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8209159 wielklep 17 " AP8225140 afstandhouder AP8213101 afstandhouder AP8225123 lager AP8125344 afstandhouder 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar
benzinetank aprilia AP8238085 brandstoftank, zwart AP8258649 geen beschrijving beschikbaar AP8258095 brandstoftank, op. zwart AP8258095 brandstoftank, op. zwart AP8258095 brandstoftank, op. zwart AP8239969 brandstoftank, blauw AP8239969 brandstoftank, blauw AP8239968 brandstoftank, zwart AP8239968 brandstoftank, zwart AP8238836 brandstoftank, blauw AP8238782 brandstoftank, oranje AP8238371 brandstoftank, aluminium AP8238371 brandstoftank, aluminium AP8220620 hoes AP8130979 hoes AP8220620 hoes AP8120683 pakking AP8202086 brandstofkraan AP8120663 rubberen afstandhouder AP8120675 rubberen afstandhouder AP8121773 afstandhouder AP8120769 o-ring 114 AP8220305 o-ring 114 AP8120798 o-ring AP8221118 afstandhouder AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8217030 hitte bescherming AP8217031 hitte bescherming AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8
plaat set aprilia AP8237388 constructor gegevensplaat AP8267976 geen beschrijving beschikbaar AP8267611 geen beschrijving beschikbaar AP8267449 geen beschrijving beschikbaar AP8257132 constructor gegevensplaat AP8247118 constructor gegevensplaat AP8237975 constructor gegevensplaat AP8237836 constructor gegevensplaat AP8237634 constructor gegevensplaat AP8247121 ece gegevensplaat AP8247089 ece gegevensplaat AP8237436 ece gegevensplaat AP8237436 ece gegevensplaat AP8237406 ece gegevensplaat AP8237405 ece gegevensplaat AP8237261 dgm-gegevensplaat AP8247186 dgm-gegevensplaat AP8267622 geen beschrijving beschikbaar AP8267446 geen beschrijving beschikbaar AP8257060 fraudebestendige gegevensplaat AP8237389 fraudebestendige gegevensplaat AP8267975 geen beschrijving beschikbaar
achterlichaam aprilia AP8226168 schokdemper deksel AP8238843 achterkuip, blauw AP8238791 achterkuip, oranje AP8238376 achterkuip, aluin. AP8238376 achterkuip, aluin. AP8238099 achterkuip, zwart AP8258108 achterkuip, op.zwart AP8258108 achterkuip, op.zwart AP8239982 achter kuip. blauw AP8239982 achter kuip. blauw AP8248302 achter kuip. zwart varn. AP8248302 achter kuip. zwart varn. AP8258688 achter kuip. zwart AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8226085 nummerplaathouder. zwart AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8226679 nummerplaathouder. zwart AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8226679 nummerplaathouder. zwart AP8156110 nummerplaathouder. zwart AP8226679 nummerplaathouder. zwart AP8226481 nummerplaathouder. grijs AP8226481 nummerplaathouder. grijs AP8112560 reflector AP8150165 binnenzeskantschroef m6x25 AP8152281 schroef met flens m6x30 254485 clip m6 AP8102376 clip m6 AP8120276 sluitring 6x20x3 AP8121020 afstandhouder 6.5x10x19 AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8150429 gebogen veerring 6x12 658830 gebogen veerring 6x12 AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8232955 achterste handgreep, zwart AP8121728 t bus AP8121075 t bus AP8249558 kentekenplaatsteun AP8150430 lage zelfborgende moer AP8221232 bus AP8212060 reflector. amber AP8224163 reflector. amber AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152270 binnenzeskantschroef m5x25 AP8152268 inbusschroef AP8152043 binnenzeskantschroef m4x10 AP8150158 ring 4,3x9x0,8 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8150204 moer m4 AP8224517 reflector achter AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8152306 zelfborgende moer m5
achter remklauw aprilia AP8213081 achter remklauw AP8113003 olieleiding schroef AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8 AP8150169 binnenzeskantschroef m8x20 AP8213104 pads paar AP8213102 remklauw rev. kit AP8213108 ontluchtingsventiel AP8213415 pen + remveer AP8213361 achterremklauw deksel AP8213233 achterremslang
achterste hoofdcilinder aprilia AP8213086 olie tank AP8213446 olie tank AP8124479 stop schakelaar AP8213117 achterste hoofdcilinder AP8113248 achterste hoofdcil.stang AP8113081 vork AP8113082 versnellingshendel vorkclips AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8221100 spiraal torsieveer AP8232901 achterremhendel AP8230575 hoofdremcilinderbescherming AP8152294 schroef met flens m8x70 AP8152291 schroef met flens AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8221234 afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8213233 achterremslang AP8220402 pijp 5x9 AP8113157 unie AP8120253 afstandhouder
schokdemper achter aprilia AP8203668 schokdemper AP8232497 dubbele drijfstang AP8232498 enkele drijfstang, zwart AP8152301 zelfborgende moer AP8150227 schroef m10x45 AP8110063 rolkooi AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8150323 schroef m10x50 AP8150049 schroef m10x60 AP8150329 inbusschroef AP8150192 binnenzeskantschroef m10x90 AP8150287 binnenzeskantschroef m10x90 AP8221001 afstandhouder 18x21x18
achterwiel - enduro aprilia AP8208419 achterwiel. roestvrij staal AP8208410 tepels d3 AP8208250 sprak 3x205 AP8225262 achterste koppeling AP8207074 chain cpl conn.link AP8207271 chain cpl conn.link AP8207074 chain cpl conn.link AP8207078 kettingring z = 51 AP8207078 kettingring z = 51 AP8207271 chain cpl conn.link AP8225233 achterwielas AP8213268 remschijf achter. stainl. d220 AP8209032 wielklep 18 " AP8234064 rem hanger plaat AP8152030 moer m14x1.5 006844 moer m14x1.5 AP8225209 gewone ring AP8232512 ketting tientallen. bord AP8208418 achterwiel. bekladden. 1,85 x 18 " AP8121088 afstandhouder AP8225200 afstandhouder AP8123757 schroef m8x30 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8225235 afstandhouder AP8225280 afstandhouder AP8225118 lager AP8225313 afstandhouder 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8207080 chain cpl conn.link AP8207079 chain cpl conn.link AP8207080 chain cpl conn.link AP8207079 chain cpl conn.link AP8207271 chain cpl conn.link AP8207073 chain cpl conn.link AP8207271 chain cpl conn.link AP8207073 chain cpl conn.link AP8152287 schroef met flens m8x25
achterwiel - supermotard aprilia AP8208794 achterwiel. roestvrij staal AP8208410 tepels d3 AP8208793 spaak d3-185 / 6/110 AP8225262 achterste koppeling AP8207088 kettingring z = 51 AP8225233 achterwielas AP8213268 remschijf achter. stainl. d220 AP8209159 wielklep 17 " AP8234064 rem hanger plaat AP8152030 moer m14x1.5 006844 moer m14x1.5 AP8225209 gewone ring AP8232512 ketting tientallen. bord AP8208791 achterwiel AP8225200 afstandhouder AP8121088 afstandhouder AP8152156 binnenzeskantschroef m6x14 AP8152154 sluitring 8,4x13x0,8 AP8225235 afstandhouder AP8225280 afstandhouder AP8225118 lager AP8225313 afstandhouder 00000002735 geen beschrijving beschikbaar 00000002735 geen beschrijving beschikbaar AP8207079 chain cpl conn.link AP8207080 chain cpl conn.link AP8152287 schroef met flens m8x25
zadel aprilia AP8229155 zadel, rood AP8229375 geen beschrijving beschikbaar AP8229352 geen beschrijving beschikbaar AP8229350 geen beschrijving beschikbaar AP8229336 geen beschrijving beschikbaar AP8229335 geen beschrijving beschikbaar AP8229330 geen beschrijving beschikbaar AP8229323 zadel, zwart AP8229276 zadel, blauw AP8229274 zadel, geel AP8229241 zadel, blauw AP8229239 zadel, oranje AP8229183 zadel, grijs AP8229167 zadel, blauw AP8130135 handschoenenkastje AP8130136 hoes AP8201152 toolkit AP8152342 schroef met flens m6x12 AP8150018 onderlegring AP8221056 t bus AP8120311 rubberen afstandhouder AP8152300 zelfborgende moer m8
zwenkarm aprilia AP8232682 achterbrug, grijs AP8235136 geen beschrijving beschikbaar AP8225070 achterste swingarmpen + moer AP8220196 bus AP8220198 o-ring AP8220197 bus AP8152103 sluitring d15x22x1 AP8152087 moer m14x1,5 AP8150154 zeskantschroef m8x60 AP8150027 moer m8 AP8221103 afstandhouder AP8220259 kettinggeleiderplaat AP8234020 beker voor schoen AP8230440 ketting plaat AP8121035 t bus AP8152278 schroef met flens m6x16 * AP8101375 kettingtrekker AP8121857 bus AP8150018 onderlegring AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8150431 lage moer m8 AP8134186 kabelgeleider AP8120651 zijstandaardplaat

Elektrisch

Elektrisch systeem aprilia AP8212434 koplamp bedrading met harnas AP8201326 bal 7.1 AP8212196 voorremschakelaar + harnas AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8112710 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212342 hoofdschakelaar - stuurslot AP8212342 hoofdschakelaar - stuurslot AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8224548 geen beschrijving beschikbaar AP8212753 toeter AP8212425 belangrijkste kabelboom AP8212474 transducer AP8212212 h.t. bedrading AP8112573 negatieve accukabels AP8212219 scr. bougiedop AP8212219 scr. bougiedop AP8220179 bougiedop AP8212121 spanningsregelaar AP8124079 spanningsregelaar AP8212121 spanningsregelaar AP8212110 batterij 12v-4ah 234390 batterij 12v-4ah AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w AP8212165 pieper ondersteuning AP8212143 zekering en diodekast CM225607 zekering 7,5a AP8112244 zekering 7,5a AP8112458 negatieve accukabels AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 AP8152280 schroef met flens m6x25 AP8224017 verlichting bedrading AP8121309 pluggen veer AP8150238 schroef 2.2x12.7
lichten aprilia AP8212397 koplamp AP8112662 koplamp AP8220262 koplampbescherming vooraan AP8112713 lamphouder AP8212465 lamphouder AP8112687 richtingaanwijzer AP8112531 achterlicht AP8121795 t bus AP8220640 richtingaanwijzer AP8120678 richtingaanwijzer AP8220640 richtingaanwijzer AP8120678 richtingaanwijzer AP8220640 richtingaanwijzer AP8220640 richtingaanwijzer AP8112756 richtingaanwijzer lens AP8150160 binnenzeskantschroef m6x20 AP8112633 achterlicht lens AP8150053 binnenzeskantschroef m6x25 AP8150176 binnenzeskantschroef m5x30 AP8150451 lage zelfborgende moer
startschacht aprilia AP8206361 kick-start koppeling AP8206358 borgring AP8206363 kick start terugkeer veer AP8206715 blauwe stalen ring d16x25 AP8206366 o-ring AP8502656 o-ring AP8206357 kick - start as AP8502372 k.s ret. lente baas AP8206362 lente voor k.s. glijden AP8206630 start assy.gear z = 21 AP8509211 schroef AP8502554 bout AP8206716 binnenzeskantschroef m4x10 AP8212564 cdi magneto assy AP8206646 vliegwielkap, grijs AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8276002 geen beschrijving beschikbaar AP8509891 moer m10x1.2x15 AP8206305 pakkingset AP8206951 pakkingset AP8206951 pakkingset AP8206304 oliekeerringen - set

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia MX 50 2002. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia MX 50 2002 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia MX 50 2002.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia