Psst..!
Alle originele en vervangende onderdelen voor uw Aprilia Sport City 300 2008 - 2010.

Aprilia Sport City 300 2008 - 2010 exploded views en technische tekeningen

OEM Aprilia Reserveonderdelen voor de Aprilia Sport City 300 2008 - 2010

De OEM Aprilia onderdelen worden getoond door middel van de originele onderdelen tekeningen van de Aprilia Sport City 300 . Dit is het originele onderdelenboek voor de Aprilia Sport City 300 geleverd door Aprilia tijdens de eerste uitgave in 2008!

Naar de technische tekeningen Naar de technische tekeningen

De explodedviews:

Gebruik de bovenstaande balk om de tekeningen te filteren. Je kan filteren op artikelnummer en omschrijving!

Motor

drijfstang aprilia AP8235181 motor verbindingselement AP8235185 frame koppelstang AP8161155 silent-block AP8121191 frame draaipen AP8161019 drijfstang draaipen AP8121192 motor draaipen AP8121628 afstandhouder AP8121190 staaf bush AP8235186 hars bus AP8150432 lage zelfborgende moer m12 AP8152018 ring 12.2x22x2 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer AP8161016 staaf bush AP8150554 binnenzeskantschroef m12x90
waterkoeler aprilia 852384 waterkoeler AP8144777 plug AP8124446 ventilator. cpl. AP8121464 pin AP8125848 afstandhouder AP8150159 ring 4.3x16 AP8150423 schroef 4.2x25 AP8150270 schroef 4.2x20 AP8221218 spatbordbus 254485 clip m6 AP8121837 aluminium ring AP8101372 silent-block AP8134976 luchtkanaal 598839 schroef met flens AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8102375 clip m5
koelsysteem aprilia AP8178066 expansievat AP8144642 waterkoeler slangkoppeling AP8144784 koeler-pomp pijp AP8101573 slangklem d16-24x8 AP8144506 ontluchtingspijp 7,5x3,5 AP8102765 witte slangklem d. 13,5x6 AP8102349 witte slangklem d17,5x8 AP8570122 expansievat plug 254485 clip m6 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8144298 ontluchtingsplug AP8120446 slangklem, groen d11x6,6x1 AP8144759 balhoofdbuis 654427 gewricht AP8152277 schroef met flens m6x12 AP8144785 unie AP8144786 aansluitslang pomp CM001908 slangklem CM001909 slangklem
luchtfilterhuis aprilia 871805 complete luchtfilterkast. CM001926 slangklem 829258 luchtfilter AP8120615 pakking d3 829543 luchtinlaatslang 672198 air box bescherming AP8121032 bus AP8121621 slangklem 258146 zelftappende schroef m3x20 830057 bus CM002910 slangklem 830056 bus AP8144701 cap AP8150015 sluitring 6,6x18x1,6 * AP8150045 binnenzeskantschroef m6x55 AP8150403 binnenzeskantschroef m6x45 AP8150285 binnenzeskantschroef m6x35
uitlaateenheid aprilia AP8119883 uitlaatspruitstuk 878543 geluiddemper 874912 geluiddemper 847308 uitlaatpijp bescherming 436947 moer 480853 uitlaatpijp pakking 639806 lambdasonde AP8119904 slangklem AP8154048 geluiddemper supp. bord AP8150538 binnenzeskantschroef m5x10 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8150567 fairlead AP8119925 hoes AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8120508 t bus 82545R kogellager 006647 borgring 846097 grafiet bus
brandstofdampterugwinningssysteem aprilia AP8102678 koolstoffilter AP8102688 slangklem d.76 AP8102719 slangklem d.80,5 852320 haakje 852319 haakje AP8134650 klep steunklem AP8106776 ontluchtingsklep 254485 clip m6 AP8152279 schroef met flens m6x20 AP8152267 binnenzeskantschroef m5x12 AP8150248 sluitring 5,5x15x1,6 AP8102375 clip m5 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8152306 zelfborgende moer m5 AP8120952 brandstofleiding 5.5x10 AP8101595 slangklem d10,1 AP8102873 unie AP8101586 slangklem d.15.5x6.6 890499 brandstofleiding 8x13 AP8102378 slangklem d11,3 AP8201358 slangklem d 11,9 AP8220598 ontluchtingspijp AP8102520 slangklem AP8120179 slangklem d8 AP8144638 gewricht AP8102504 rubberen afstandhouder AP8150450 sluitring voor assen d5
gasklephuis aprilia 875694 union pijp 709532 slangklem CM078216 gasklephuis cpl. CM081718 gasklephuis cpl. 830061 schroef met flens 8732885 complete injector 848864 gasklephuis AP8102701 slangklem 40-60 h9 AP8101770 slangklem d8x5.5
motor aprilia CM1583045 300 4t / 4v e3 s.city eng. 497545 cilinder pakkingset AP8121856 kabelgeleider 497545 cilinder pakkingset 497546 motor pakkingset AP8121856 kabelgeleider
carter aprilia 829375 tapeind 432142 schroef met flens m6x60 411296 moer 486081 silent-block 875111 pakking 411311 stekker m12x1,5x11 484034 mondstuk 239388 pin d. 9,5 uur = 15 018575 schroef 828766 bord 8747940001 carter 8747940002 kurbelgeh? se 277916 het lokaliseren van deuvel 832130 complete oliepeilstok 827085 pakking ring 485655 veer 829661 oliedruk ventiel 269755 binnenzeskantschroef m8x12 485703 onderlegring 840489 kop 845861 filterdeur inzet 431065 pakking 840504 vliegwielhuisdeksel pakking
aandrijfas aprilia 82898R pakking ring 8729755001 complete krukas cat.1 8729755002 krukas. assy. klasse 2 825952 pakking ring 828297 onderlegring 82878R pakking ring
cilinder aprilia 875112 cilindervoet pakking 0.4 mm 875114 cilindervoet pakking 0,8 mm 875113 cilindervoet pakking 0,6 mm 875005 zuigerpen 875096 snap ring 874958 drukring Ø 75x1.5 874960 olieschraapring Ø 75x1.2 - 876367 olieschraapring Ø 75x2,5 876457 cil.pist.-pols pin eenheid - 8764580004 zuiger + zuigerpen cat.4 8764580003 zuiger + zuigerpen cat.3 8764580002 zuiger + zuigerpen cat.2 - 8764580001 zuiger + zuigerpen cat.1
cilinderkop aprilia 435629 tapeind 285846 ventiel halve kegel 483914 kop 828480 veer 436438 klep pakking ring AP8580069 kop 873009 uitlaatklep 848168 cilinderkoppakking 0.3 mm 878330 cilinderkop montage 844160 schroef 277916 het lokaliseren van deuvel 478115 het lokaliseren van deuvel 480853 uitlaatpijp pakking 845753 binnenzeskantschroef m5x20 876943 thermostaatkap 82831R thermostaat 640485 temperature gauge 297027 pakking 478184 o-ring 845605 ontluchtingsschroef 063435 ontluchtingsklep dop
nokkenas aprilia 484819 moer 82817R stelschroef 4847405 complete uitlaat zijwip 4847395 complete inlaat zijwip 8759585 nokkenas met u.p. 486343 tuimelaar as 486336 timing systeem versnelling 414838 schroef m6x35 877309 nokkenas plaat 484123 schroef met flens 487832 bord 018538 binnenzeskantschroef m5x30 486331 decompressor contragewicht 487833 pakking 826396 decompressieklok 8291395 decompressie-contragewicht 486974 veer
olie ontluchtingsklep aprilia 828421 olie ontluchtingsklep AP8120956 ontluchtingspijp 877136 zelftappende schroef m5x20 487989 pakking CM001904 slangklem 829536 pakking 639687 bougie cr8ekb 829536 pakking 872635 speciale schroef 829534 hoofddeksel 830249 demper drift AP8201169 slangklem d22x8,6 * AP8102576 2-weg verbinding
ketting aanspanner aprilia 434541 gescheurd. ch con reborde m6x16 82650R kettingspanner beugel 847928 pakking
oliefilter aprilia AP9150472 sluitring 10,5x17x1,5 843568 inlaat oliefilter 285536 o-ring 31,47x1,78 826165 oliefilter plug 641541 sensor 82635R oliefilter 288474 o-ring 20,35x1,78 AP8580071 speciale schroef
koppeling aprilia 82518R rolkooi 20x29x18 483226 snap ring 82753R met 17x30x7 833669 sec. vaste schijf. compleet 828717 geleidepen l = 12,5 878651 sec. schuifschijf. compleet 431089 pakking ring 430585 pakking 833674 kop 833673 variator veer 487936 koppeling zijkap 8722515 centrifugaalkoppeling 433232 ring moer 8440494 tambor de embr. CM144134 secundaire katrol 486324 moer 827877 afstandhouder 274246 platte ring 22x12,1x1 431098 demper drift
oliepomp aprilia 485868 afstandhouder 840344 kettingspanner staaf 847516 kettingspanner schuifblok 414837 schroef met flens m6x25 82877R oliepomp montage 829593 schroef met flens 436695 belleville spring 833722 schroef met flens m6x14 483767 onderste olieschot 484123 schroef met flens 846096 motor olie beker 287913 oliepomp tandwiel 82649R oliepomp ketting 82783R oliepomp control rondsel 847929 carter-oliepomp pakking 82723R nokkenas ketting 82782R tandwiel van de distributieketting 483918 oliekeerring 825620 pakking ring 82538R pakking ring 434345 oliepomp ketting drift 847116 timing systeem deksel 015585 schroef m5x12 AP8580107 gewone ring 843364 olievulplug 479986 o-ring 485047 bord 846098 pakking 277916 het lokaliseren van deuvel 564629 slangklem
overdragen aprilia 8738755 aangedreven poelie-as z = 14 8749385 achterwielas 873351 afdichtring 38x50x7 829206 borgring 485912 radiaal kogellager 15x42x13 8481875 zijdeksel 82659R met 30.55.13 847931 pakking 487211 schroef met flens m8x45 830862 adempauze 833701 kogellager 000674 borgring 25x26.9x1.2 8749365 transmissie as 82878R pakking ring
variator montage aprilia CM144408 complete rolbehuizing 843028 glijblok 849480 pin roller 485710 klem 483889 afstandhouder 840193 vaste katrol 434885 gewone ring 841379 belleville spring 486324 moer 82577R lager 841851 v-snaar (mitsuboshi) 829326 speciale schroef 833989 getande katrol
variator deksel aprilia 842090 koeldeksel 270793 schroef 8714485 variator deksel 431860 bus 478985 radiaal lager 15x35x11 006635 snap ring 239388 pin d. 9,5 uur = 15 289731 schroef met flens m6x30 834266 luchtdeflector 430264 schroef m5x10 CM155103 plug 842093 filterelement 258146 zelftappende schroef m3x20 844964 slangklem 871458 rubberen mouw

Frame

kader aprilia 8907615 kader AP8146883 achterste voetsteun. rechts AP8146884 achterste voetsteun. lh AP8161023 plaatje van het ringetje AP8135677 voetsteunpen AP8201643 splitpen AP8178095 links rubberen voetsteunen AP8184263 lh bekleding achterste voetsteun AP8178094 rechts voetsteunen rubber AP8184262 rechts voetsteunen achter 890883 kentekenplaathouder AP8152285 schroef met flens m8x16 AP8150502 sluitring 15x8x0,8 AP8121795 t bus AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8152298 schroef met flens m5x16 598839 schroef met flens 254485 clip m6 AP8102375 clip m5 AP8120422 zwarte slang 98x2 AP8120657 slangklem AP8150018 onderlegring
centrale standaard aprilia AP8145025 centrale standaard 483785 pin 582850 mlle ret.caball.int. 582851 mlle retorno caball. AP8150438 binnenzeskantschroef m10x130 AP8152301 zelfborgende moer AP8144729 stand eindstop 273754 o-ring 582298 afstandhouder
voorvork - steelbasis aprilia 85167R voorvork 894824 stengelbasis AP8163441 stengelbasis AP8123794 bal ring set. compleet AP8123675 lowe stofkap 896500 schroef AP8152289 schroef met flens AP8104880 plug
voorvork - naven, mouwen aprilia AP8163285 schroef m10x30 894840 schroef 894839 onderlegring AP8163435 afdichtring 894841 rechter mouw 853019 rechter mouw l25 894842 lh mouw AP8163288 lh mouw 894838 slag eindstop AP8163289 slag eindstop 894830 mouw AP8163480 mouw 894837 breng de lente terug AP8163291 breng de lente terug AP8163479 schokdemper 894836 schokdemper AP8163293 ring AP8163294 bus 894835 bus AP8163295 oliekeerring 894834 oliekeerring 894833 oliekeerring AP8163296 oliekeerring 894832 stop ring AP8163297 stop ring AP8163298 stofkap 894831 stofkap AP8163478 veer 894829 veer 894828 hoes AP8163300 plug AP8163301 o-ring AP8163302 stop ring 894826 stop ring 894827 hoes AP8163303 plug AP8163304 stop ring 894825 stop ring AP8163305 schroef 896501 schroef
schokdemper achter aprilia AP8163551 schokdemper AP8152301 zelfborgende moer AP8152290 schroef met flens m8x40 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8161031 schokdemper bus AP8150038 binnenzeskantschroef m10x45 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152292 schroef met flens m8x50 AP8134974 schokdemper ondersteuning AP8123511 kop
front body - voorkuip aprilia 86067900XD2 voorkap stuur. blauw 86067900XE4 voorkap stuur. zilver 86067900XEL front cover stuur. grijs 86067900BM voorkap stuur. wit 86067900XN6 voorkap stuur. zwart 86067900XN5 voorkap stuur. zwart 86067800XN5 dashboard paneel. zwart 86075100XN6 rechter dashboard plug 86075100XN5 rechter dashboard plug 86075100XE4 rechter dashboard plug. zilver 86075100XD2 rechter dashboard plug. blauw 86075100BM rechter dashboard plug. zwart 86075100XEL rechter dashboard plug.grijs 86075200XN5 linker dashboard plug. zwart 86075200XD2 linker dashboard plug. blauw 86075200XE4 linker dashboard plug. zilver 86075200XN6 linker dashboard plug. zwart 86075200XEL linker dashboard plug.grijs 86075200BM linker dashboard plug. wit 860747 onderste stuurkuip 86067700BM witte achterklep 86067700XN6 zwarte achterklep 86067700XN5 zwarte achterklep 86067700XEL grijze achterklep 86067700XE4 zilveren achterklep 86067700XD2 blauwe achterklep AP8102381 clip m4 AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14
voorkant carrosserie - voorspatbord aprilia 86067600XD2 voorspatbord. blauw 86067600XE4 voorspatbord, zilver 86067600XEL voorspatbord, grijs 86067600XN5 voorspatbord, zwart 89678200XR4 voorspatbord. rode fluo 89693100BM voorspatbord. witte glamour 89693100XN5 voorspatbord. zwarte diablo AP8178078 onderste schildafdekking. zwart AP8163331 rh in. klomp AP8184242 rh in. klomp AP8184244 rh ex. klomp AP8163332 rh ex. klomp AP8184243 lh in. klomp AP8163473 lh in. klomp AP8163474 lh ex. massa AP8184245 lh ex. massa AP8102375 clip m5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152302 schroef met flens m5x12 AP8121075 t bus AP8152117 inbusschroef AP8248897 plug. met.black 852081 bewaker sticker 896790 sticker 896917 sticker
voorkant behuizing - voorkant aprilia AP8184456 kuip. zwart AP8269005 kuip. blauw AP8269004 kuip. zilver AP8269319 voorkuip, wit AP8269007 kuip. grijs AP8178074 kuip, zwart 86042700XEL rechts frame. grijs 86042700XN6 rh waterkoeler rooster. zwart 86042700XE4 rechts frame. zilver 86042700XD2 rechts frame. blauw 86042700BM rh waterkoelerrooster w 86042700XN5 rechts frame. zwart 86042800XN6 lh waterkoeler rooster. zwart 86042800XN5 lh frame. zwart 86042800XEL lh frame. grijs 86042800XE4 lh frame. zilver 86042800BM lh waterkoelergrille w 86042800XD2 lh frame. blauw AP8184779 motorkap kuip. zwart 890003 aprilia-gegevensplaat AP8179862 deflector AP8152351 schroef 4.2x16 890008 sticker 250 897867 sticker kubus 890009 sticker 300 896789 sticker kubus 896924 sticker kubus 897868 sticker "n" 897869 sticker
front body - interne afscherming aprilia 86030100XN5 externe kuip. zwart AP8184459 kuip, zwart 86030100XEL externe kuip, grijs 86030100XE4 externe kuip. zilver 86030100XD2 externe kuip. blauw AP8269011 externe kuip. zilver 86030100XN6 externe kuip. zwarte diablo AP8269012 externe kuip. blauw AP8269013 externe kuip. grijs 86030100BM externe kuip. wit AP8269316 externe kuip. witte glamour AP8269283 externe kuip. zwart AP8184258 intern schild. zwart AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890155 rh waterkoeler rooster. zwart 890156 lh waterkoeler rooster. zwart AP8150423 schroef 4.2x25 AP8179730 bumper AP8124719 reflector, amber AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 897881 sticker rh 300 kubus 896930 sticker links 300 kubus 896923 sticker links 300 kubus 896800 sticker links 300 kubus 896799 sticker rh 300 kubus 896922 sticker rh 300 kubus 896929 sticker rh 300 kubus 897882 sticker links 300 kubus 897870 rh naamplaatje 897871 lh naamplaatje 897872 sticker rh "n" 897873 sticker lh "n"
centraal lichaam i aprilia 890516 pakking AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8134799 bord AP8184261 handschoen comp. hoes. zwart AP8258034 onderzadel haak cpl. AP8150423 schroef 4.2x25 AP8149478 typ appr.data cover. zwart AP8178858 deurplaat AP8178086 handschoenenkastje grille
centraal lichaam ii aprilia 860423 vloerpaneel. zwart 89015300XD2 rechts onderpaneel. blauw 89015300XR4 rechts onderpaneel. rood 89015300XE4 rechts onderpaneel. zilver 89015300BM rechts onderpaneel. wit 89015300XEL rechts onderpaneel. grijs 89015300XN5 rechts onderpaneel. zwart 89015400XD2 lh onderpaneel. blauw 89015400XE4 lh onderpaneel. zilver 89015400BM lh onderpaneel. wit 89015400XEL lh onderpaneel. grijs 89015400XN5 lh onderpaneel. zwart 89015400XR4 lh onderpaneel. rood 860424 batterij vlotterkamer 860748 batterij hoes. zwart AP8102375 clip m5 254485 clip m6 AP8202449 klem AP8150270 schroef 4.2x20 AP8152338 schroef met flens AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8152298 schroef met flens m5x16 896793 sticker rh aprilia 896794 sticker links aprilia
onderzadel aprilia 652723 zadelkamer AP8127826 hoes AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8706409 rubberen afstandhouder
zadel unit aprilia 86067500A1 zadel 86067500A2 zadel 86067500RM zadel. zwart AP8178069 zadelscharnierbeugel AP8150333 serpress moer m6 AP8201431 splitpen AP8121333 zadel spin AP8144089 voorste zadelsteunrubber AP8220469 topkoffer afdichting
achterlichaam i aprilia 86074200XEL c.undersaddle. grijs 86074200XE4 c.undersaddle. zilver 86074200XD2 c.undersaddle. blauw 86074200XN5 c.undersaddle. zwart 86074200XN6 c.onder zadel. zwarte diablo 86074200BM c.undersaddle. wit AP8184271 l.lh onderzadel. zwart AP8184270 l.rh onderzadel. zwart AP8184272 inspectiedeksel. zwart AP8152269 binnenzeskantschroef m5x20 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8102375 clip m5 672200 naamplaatje piaggio technologie
achterlichaam ii aprilia 89000000XE4 rechter achterkuip, zilver 89000000XD2 rechter achterkuip, blauw 89000000XN5 rechter achterkuip, zwart 89678300XN6 rechter achterkuip, zwarte diablo 89000000XEL rechter achterkuip, grijs 89708400XN5 rechter achterkuip, zwart 89708600BM rechter achterkuip, witte glamour 89709000BM rechter achterkuip. wit 89708800XN6 rechter achterkuip. zwarte diablo 89000100XN5 achter kuip. zwart 89709100BM achter kuip. wit 89708900XN6 achter kuip. zwarte diablo 89708700BM achter kuip, witte glamour 89708500XN5 achter kuip. zwart 89000100XD2 links achter kuip, blauw 89000100XE4 achter kuip. zilver 89678400XN6 achter kuip. zwarte diablo 89000100XEL linkerkuip, grijs 86068300XD2 centrale achterkuip. blauw 86068300XEL centrale achterkuip. grijs 86068300XE4 centrale achterkuip. zilver 86068300XN5 middenkuip, zwart 86068300XN6 centrale achterkuip. zwarte diablo 86068300BM centrale achterkuip wit AP8179359 achter kuip. zwart AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8102375 clip m5 860300 nummerplaathouder. zwart AP8124718 achterreflector, rood AP8150159 ring 4.3x16 AP8150204 moer m4 AP8178885 achterhoede AP8150450 sluitring voor assen d5 AP8184278 spatscherm achter AP8150362 zelftappende schroef AP8706409 rubberen afstandhouder AP8201764 schroefklem d5.5 853039 onderhoud indi.dire. AP8149034 kentekenplaatsteun AP8152282 schroef met flens m6x35 AP8152299 zelfborgende moer m6 890079 naamplaat "sportcity cube" 897879 sticker rh sportcity kubus 897078 rh naamplaatje sportcity cube 896927 rh naamplaatje sportcity cube 896920 rh naamplaatje sportcity cube 896795 rh naamplaatje sportcity cube 897880 lh naamplaat sportcity kubus 897079 lh naamplaat sportcity kubus 896928 lh naamplaat sportcity kubus 896921 lh naamplaat sportcity kubus 896796 lh naamplaat sportcity kubus 896797 rh naamplaatje 897876 rh naamplaatje 896798 lh naamplaatje 897877 lh naamplaatje 897878 sticker "n"
dashboard aprilia 860378 dashboard 860559 dashboard 896788 dashboard JC56322X92000 socket ondersteuning AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 860929 socket ondersteuning
stuur aprilia 860295 stuur AP8104723 rh achteruitkijkspiegel CM180901 rh achteruitkijkspiegel AP8104724 lh achteruitkijkspiegel CM180902 lh achteruitkijkspiegel AP8150277 binnenzeskantschroef m8x50 AP8152300 zelfborgende moer m8 AP8150088 binnenzeskantschroef m10x70 AP8150020 sluitring 10,5x21x2 * AP8152301 zelfborgende moer 890166 spiegelsteun. rechts 890165 spiegelsteun. lh
lh controles aprilia AP8133733 achterste hoofdcilinder AP8133809 rem hendel AP8213586 remhendel u-bout 580953 knop 860394 l.h. handgreep JC56361X92000 onderste schaal JC56362X92000 lh bovenschaal JC56363X92000 lh el.controls plaats. zwart AP8152268 inbusschroef JC37710X92000 claxon JC37500X92000 koplamp keuzeschakelaar JC37400X92000 richtingaanwijzer lampen schakelaar 860671 achterremslang AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef
rh controles aprilia JC56352X92000 rh bovenschaal AP8152268 inbusschroef JC56353X92000 rh el.controls plaats. zwart JC56351X92000 onderste schaal 860393 gas + handgreep 860673 gaskabel voor sluiting 860672 gaskabel openen AP8118582 gas plaats JC37900X92000 knopmodus JC37200X92000 druk op de knop JC37720X92000 motor stop-start apparaat 580953 knop AP8113004 ring 10x14x1,6 * 895565 voorremslang AP8113003 olieleiding schroef 860310 voorste hoofdcilinder AP8133809 rem hendel AP8213584 remhendelpen AP8213585 moer AP8133810 pomp revisiekit AP8133808 pompdeksel AP8133807 pompdeksel schroef CM083605 beschermkap JC58511X94000 beschermkap
benzinetank aprilia AP8184103 benzinetank AP8179446 benzinetank AP8144782 tankdop AP8144187 brandstofcollector rubber 858506 benzine pomp AP8127828 brandstofniveausensor AP8144422 pakking AP8158359 ring moer 860161 brandstofpijp AP8101944 2-weg verbinding AP8152329 kruiskopschroef, swp m5x20 AP8150382 sluitring 15x5,5x1,2 AP8101770 slangklem d8x5.5 AP8220263 ontluchtingspijp 4x8 AP8144298 ontluchtingsplug
voorwiel aprilia AP8128156 voorwiel. grijs 860643 voorwiel. zwart 860241 voorwiel. zwart AP8125812 met 15x42x13 AP8590030 met 15x42x13 AP8590031 afstandhouder 16x22x76.5 AP8121194 lh spacer AP8121196 rh spacer AP8121195 voorwiel as AP8201546 tubeless ventiel AP8113697 voorremschijf d.260 AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8128059 voorband 120-70 15 AP8120621 oliekeerring AP8590032 oliekeerring 25x42x7 AP8220323 plug
remklauw vooraan aprilia AP8133893 rechts remklauw voor AP8133891 rechts remklauw voor AP8133894 links remklauw AP8133892 links remklauw AP8133725 remblokken AP8133798 remblokken AP8104060 remklauw kit overh. AP8133799 pinnen + remklauwveren AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8221172 kabelgeleider 597633 olieleiding schroef AP8133888 voorremslang AP8133610 remklauw rev. kit AP8133801 remklauw rev. kit AP8213108 ontluchtingsventiel AP8133800 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8113005 ontluchtingsklep dop 191002 veer
achterwiel aprilia 860644 achterwiel. zwart 860244 achterwiel. zwart 85169R achterwiel. grijs AP8128062 achterband AP8121172 achterwiel ins. spacer AP8121171 buiten spacer 563728 moer m16x13 194423 cap 012789 splitpen AP8113541 remschijf d220 AP8152288 schroef met flens AP8161026 snelheidssensor schroef AP8201546 tubeless ventiel
remklauw achter aprilia AP8133855 achter remklauw AP8133946 remblokken 598839 schroef met flens AP8213578 pen + remveer AP8213574 ontluchtingsventiel AP8213575 ontluchtingsklep dop AP8152287 schroef met flens m8x25 AP8113004 ring 10x14x1,6 * AP8113003 olieleiding schroef AP8213579 remklauw rev. kit 860671 achterremslang 893570 snelheidsmeter sensor cpl.
slot hardware kit aprilia 85181R slot kit AP8590049 hoofdschakelaar - stuurslot AP8104612 slot voorste kist AP8104611 zadelslot AP8102945 zadelslot AP8102523 borgmoer m22x1,5 598839 schroef met flens AP8152140 klinknagel m6x17 AP8152246 schroef met flens m6x16 AP8152298 schroef met flens m5x16 AP8104422 kabel vergrendelen AP8104613 aprilia sleutel zonder transpo. AP8127461 afdichting hoofdschakelaar 854070 gebruikershandleiding -i-d-f-e 854079 handboek van de operator 853303 toolkit
plaat set en sticker aprilia AP8257609 spiegel sticker AP8257794 batterij sticker AP8257755 sticker voor vloeistofkoeling AP8167491 logo van bagagedrager max. belasting AP8167285 startprocedure sticker AP8167286 sticker voor koude startprocedure AP8257800 brandstof sticker 852369 bandenspanning sticker 895305 geluidsemissie sticker 890748 geluidsemissie sticker 890749 sticker voor emissiebeperking 895304 sticker voor emissiebeperking 890750 koolstoffilter sticker 895306 koolstoffilter sticker

Elektrisch

koplamp aprilia AP8127696 koplamp 852367 koplamp AP8224718 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224722 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127562 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224720 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127925 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8224723 linker richtingaanwijzer lens AP8224721 linker richtingaanwijzer lens AP8224719 linker richtingaanwijzer lens AP8269318 linker richtingaanwijzer lens AP8127926 linker richtingaanwijzer lens AP8269284 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8269285 linker richtingaanwijzer lens AP8269317 rechter richtingaanwijzer f.lens AP8127561 linker richtingaanwijzer lens AP8590040 richtingaanwijzer lens AP8590047 links richtingaanwijzer lens AP8590041 schroef 2,9x9,5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127698 koplamp bedrading + laarzen 294353 lamp h7 12v-55w AP8127514 rechts richtingaanwijzer AP8127515 linker richtingaanwijzer AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8152299 zelfborgende moer m6 598839 schroef met flens AP8150137 inbusschroef AP8127489 lamp ry10w 12v 852364 rh klem 853007 klem AP8150211 schroef AP8150014 sluitring 6,4x12,5 * AP8150429 gebogen veerring 6x12 AP8150017 sluitring 8,4x16x1,6 AP8150376 sluitring 8,5x15x0,8
achterlicht aprilia 852368 achterlicht 864936 achterlicht 865405 achterlicht lens 854510 achterlicht kabelboom. AP8127644 achterlicht kabelboom. 865406 interne beker AP8590045 schroef 3.5x9.5 AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 AP8127098 nummerbord licht AP8150362 zelftappende schroef AP8124976 plaat licht bedrading GU05751630 knipperlicht rechts achter GU05751730 knipperlicht linksachter AP8127552 richtingaanwijzer lens AP8152299 zelfborgende moer m6 598839 schroef met flens AP8127489 lamp ry10w 12v 854631 hoes
elektrisch systeem i aprilia 641887 belangrijkste kabelboom 58086R spanningsregelaar 860674 belangrijkste kabelboom 58086R spanningsregelaar AP8152282 schroef met flens m6x35 58120R spoel 080341 cavo base a.t. AP8127886 schede 293845 scr. bougiedop AP8127337 toeter 598839 schroef met flens AP8120657 slangklem AP8120416 zwarte slang 178x4 AP8152246 schroef met flens m6x16 436919 bougie prot. kraag AP8124768 stopcontact 584509 val sensor AP8127825 ondersteuning AP8124235 knipperlichteenheid 12v 10 + 10w 624188 steun klem
elektrisch systeem ii aprilia AP8224462 relay 12v/30a AP8220546 relaisrubber 58115R relais 12v / 80a 639734 kabel relais-startmotor 583158 batterij (yuasa) 12v-10ah 495357 zekering 20a 290860 zekering 15a 252945 zekering 7,5a 852044 schede
startmotor aprilia 58142R startmotor 414837 schroef met flens m6x25 8427035 startmotor versnelling 639734 kabel relais-startmotor
ontstekingseenheid aprilia 8483785 vliegwielkap cpl. 8447595 as van de waterpomp. 842595 pakking ring 479986 o-ring 872908 pompaandrijving aandrijfsleutel 82755R met 28x8x9 82897R afdichtring 20x30x5 AP8560011 schroef m6x30 873034 complete rotor (kokusan) 877528 waterpomp deksel 828662 schroef 841130 pomp-cilinderslang 485080 o-ring CM001904 slangklem 000097 transmissiesleutel 82952R speciale moer 842385 gewone ring 58202R stator 638848 stator 8290405 plug cpl. 844730 ventilator 82737R startmotor versnelling 847718 by-pass pijp 842390 drive sleutel 848724 bord 008375 schroef m6x14 841659 bord 018575 schroef 8494905 freilauf aussen 847679 binnenzeskantschroef m6x24 479515 breken onderlegring 896758 pick-up extensie

Accessoires

topkoffer ondersteuning aprilia 86068200XN6 bijrijder handgreep. zwarte diablo 86068200EE achterste handgreep. grijs AP8121616 handvat bus AP8706087 rubberen afstandhouder 890193 zwarte plug AP8152306 zelfborgende moer m5 890291 topkofferdeksel AP8150265 inbusschroef AP8121266 t bus AP8150501 onderlegring AP8150413 zelftappende schroef 3,9x14 890107 afstandhouder

Benieuwd naar alle producten voor deze motor?

Neem een kijkje in de lijst met alle onderdelen die beschikbaar zijn voor deze motorfiets. In deze lijst zijn zijn ook onderhoudsartikelen, vloeistoffen en accessoires te vinden. Deze producten zijn niet via de technische tekeningen te vinden, omdat ze niet standaard op de motor zitten. Benieuwd wat wij allemaal kunnen leveren voor je motor? Klik dan op de onderstaande knop!
Neem een kijkje in ons online onderdelen assortiment voor de Aprilia Sport City 300 2008 - 2010. PartsRepublik heeft naast de originele Aprilia onderdelen ook de beste onderhoudsdelen en voor uw Aprilia Sport City 300 2008 - 2010 uitgezocht. Let op, de afbeelding van het model kan verkeerd zijn. Laat het ons weten als dit het geval is. Alle onderstaande onderdelen zijn wel van toepassing op de Aprilia Sport City 300 2008 - 2010.

Over Aprilia-Parts

Lees alle reviews (1406)

Verzending uit Nederland

Heb je een vraag? Stel hem via WhatsApp!

Reactie binnen 24 uur!

Technische assistentie via WhatsApp of email!

Order annuleren? Wij regelen het, zonder problemen!

Email: info@aprilia-parts.nl


Gebruik deze exploded views voor jouw Aprilia